Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2010-12-17 07:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Zimno ale ok:)
Udanego dzionka życze
MK 72 / 2010-12-17 08:38 / (Marcyś)
Cześć Wszystkim

Udanego dnia zyczę
pietroo / 2010-12-17 09:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

ale zimno dzisiaj... do tego wiatr, mimo wszystko zieloności życzę

pozdrawiam
amelian / 2010-12-17 00:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
Moi Drodzy, wklejam Wam kolejne moje notatki, może pomogą, może nie pomogą. Foram nie jest najwznioślejsza, jak to notatek, skróty myślowe itp. Wiadomo - na żywo, mając przed sobą wykresy odbiór jest inny ;)

W silnym trendzie wzrostowym poprzedni szczyt powinien stać się wsparciem.
W silnym trendzie spadkowym poprzedni dołek powinien stać się oporem.
Wybicie powyżej poprzedniego ważnego dołka i szczytu ostatniej korekty inicjuje sygnał kupna.

Polski rynek ma taką cechę, że wchodzi na nowy szczyt i 200 punktów „w łeb” i całkiem prawdopodobne, że p tym „w łeb” mamy znowu „w łeb”. Bo już w tej chwili wszyscy uwierzyli, że jest hossa.

Inwestor, który traci ileś razy z rzędu jest zdewastowany psychicznie bo każdy kolejny ruch i decyzja, tak myśli, będzie stratą.
„Zawsze szukajmy gdzie i kiedy dana teza i twierdzenie się nie sprawdza” Skoncentrować się na trendzie i kupować na osłabieniu (korekcie) jest to taktyka wskazana. Należy kupować na osłabieniu – cofce. Wielu inwestorów kupuje na wybiciu i stop ustawia na dołku, tracą notorycznie, nie róbmy tak…
Pozycje na kontraktach na noc zamykać!!! Ale pamiętajcie w dłuższym terminie na kontraktach nie zarobimy. Był pewien inwestor w BRE który na kontraktach grał całe lata i wygrywał, pomijając 3 zawały, który w między czasie przebył… wiele osób brało z niego przykład, mówiąc – jednak się da! ;) aż tutaj inwestor prawie wyzerował rachunek (zostało mu 1800 zł) i obecnie leży w szpitalu z powodu 4 zawału… przykre ale prawdziwe.

Polski inwestor w ogóle nie załapał się na wzrosty WIG20, siedzi w małych i średnich spółkach i tam upatruje zysku. Jeśli WIG20 zejdzie poniżej 2611 pkt. To sygnał zamknięcia pozycji długiej. Siedem sesji rynek stał w miejscu pokazując wszystkim jaki jest silny, przyjął formację dystrybucyjną i będzie spadał teraz ale nie drastycznie. Obecnie na WIG20 wyrysował się trójkąt i pewnie nastąpi wybicie z niego dołem… dziś rynek wygenerował sygnał sprzedaży. Jeżeli jest to fala 5 to możliwe, że od przyszłego roku będzie już schodziło. Można zrobić analogię do Dow Jones w latach 70 XX w . Do końca tego roku nic się nie wydarzy za bardzo, popyt może uderzyć początkiem przyszłego roku.
Wg PS obecnie 60% z portfela powinno być w gotówce…

PGE – długa z ryzykiem 5%. Zalążek trendu wzrostowego, jesteśmy na górze kanału także nie kupujemy, możemy kupić w środku kanału. 22,30 to cena nieprzekraczalna.
PKO SA broni 180, ogólnie redukujemy finansówkę, zastępując ją spółkami surowcowymi. WIG20 jest na nowym szczycie a banki nie poradziły sobie. PKN – pomysł niezwykle atrakcyjny dla nas, za dwa tygodnie powinien być ruch w górę. PZU spodziewamy się nowego dna. KGH pozycja zamknięta, dziś wygenerował sygnał sprzedaży. RSI – patrzeć na wskaźnik!!!!!!!!!! Czekamy na korektę i spróbujemy podjąć go niżej, walor nadal ma świetlaną przyszłość ale nie śpieszymy się, w tym roku 200 zł już na nim nie będzie. Idealnie by było jakby wrócił na 144 zł, wtedy musimy go kupić, teraz będzie bronił 150 zł, lepiej poczekać, przymierzyć się z dołu ;)
I o dziwo BIO wygląda ciekawie hehe, już chyba wszystkich wystraszył i zrobił „dołek dołków”. CIA na 22,85 SL. Miedź – ceny na historycznych szczytach, jeśli spadnie poniżej 8300 pkt. to krótka. W silnych trendach nie zgadujemy że jest szczyt, czekamy tylko na potwierdzenie. No i odkrycie PS Calatrava, można wziąć za niewielkie pieniądze ponoć kreski rewelacyjnie tam idą (aż se luknę do raportów). Rynki światowe trochę na zakręcają, DAX poniżej 6964 będzie układ negatywny, Dow Jones jeśli 11362 to sygnał sprzedaży, sWIG80 11700 – nie możemy spaść poniżej tego poziomu.

Jeśli ktoś kupuję na nowych szczytach to cały czas tonie, KUPUJE SIĘ NA PANICE.


Synthos wygląda na nowy szczyt, jak to powiedział PS broni bezczelnie nowego szczytu ;) Tauron jak najbardziej w grze, zasięg G&R to 7,12 – 7,15. Ogólnie kasę powinniśmy lokować między energetyką a surowicówką jak na jednej buja to przechodzimy na drugą.
Hawe poza rynkiem, poniżej 3,5 absolutna ewakuacja, na wielu papierach pojawiają się podwójne szczyty, rynek się nam przegrzewa, raptem dwa tygodnie temu była inne gadka ehhh…. bądź tu mądrym.
Lotos próbujemy kupić bo ktoś gruby akumulował papier przez rok, to nie po to aby oddać za 5% nie? ;) liczy na więcej. Ale jeśli spadnie na 35,40 to ewakuacja. Raz jeszcze dodam – główny nacisk kładziemy na spółki surowcowe. I uwaga – można ustawiać K na Petrolku bo może być mega wybicie, ale poczekajmy jak spadnie do 5,80 – 5,70 lub nawet do 5,30 – 5,40…Hmmm…dodam go do obserwowanych chyba ;) Do zarobienia są fajne pieniądze jeśli mamy na tyle nerwów i kupimy na panice, ale nie jest pomysł na milion złotych tylko na parę złotych. PXM niby papier go gry, SL na 4 zł ale ja go miałam i za ciężki dla mnie, nie czuję go zupełnie, niby świeczki białe, ł
amelian / 2010-12-17 00:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
ładne ale ja podziękuję.
WIG20 w USD zachowuje się mocniej niż ten w złotówkach, jeśli spadnie poniżej 900 sell. Złoto jeśli poniżej 1350 to sygnał sprzedaży. Wchodzimy w taką fazę rynku, gdzie wszyscy będą się oszukiwać, jeśli powyżej 2787 to rynek chce rosnąć.
I kolejna spółka do rozważenia – Redan, ponoć wykres genialny i ją też na tapetę wystawię ;) Aha i jeszcze jedna – Plastbox.
amelian / 2010-12-17 00:43 / portfel / Tysiączniczka na forum
Szkoda że w ubiegłym tygodniu mnie nie było bo teoria DOWa była...no i zazdroszczę Warszawiakom bo takie spotkania mają co poniedziałek ;)
smooth / 2010-12-17 08:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej,

Fajnie się czytało. Co do treści jaką Wam przekazał to teoretycznie jak w książce bułka z masłem a w praniu i tak wyjdzie inaczej. Może i pożyteczne są takie spotkania ale i tak wielu się zawiedzie bo najważniejsza reguła jest taka, że nie ma reguł.

pozdr
dodge / 2010-12-16 20:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
OK - Lech dzisiaj gra na austriackim klepisku.
dodge / 2010-12-16 20:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No masz ... sądziłem, że mecz dzisiaj o normalnej godzinie uefofskiej, a tu już druga minuta doliczonego czasu.
smooth / 2010-12-16 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie masz czego żałować...mecz nudny jak jazda figurowa...
dodge / 2010-12-16 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Nie masz czego żałować...mecz nudny jak jazda figurowa...


To może i dobrze, że nie widziałem :)
Kambodza / 2010-12-16 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A wiadomo co się dzieje z Kwiatkiem, że się wcale nie pokazuje?
tomtay / 2010-12-16 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zakochał się i nie ma czasu na głupoty ;)
Kambodza / 2010-12-16 20:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to zmienia postać rzeczy;)
tomtay / 2010-12-16 20:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zgaduję ;)
Kambodza / 2010-12-16 20:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wiem wiem;)
amelian / 2010-12-16 19:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
Byłam dziś na kolejnym szkoleniu z AT z Mistrzem i jest taki mądry że normalnie mogłabym za niego wyjść ;)))))))))))))))))))))))))))))

Jak poczynię notatki w word to Wam wkleję :) A na szybkości napiszę że są dwa papierki które wyglądają technicznie rewelacyjnie, banki źle i będę sprzedawać PKO za co kupię KGH...zastanawiam się też nad redukcją BRS i zakupem za to albo Orlenu albo Lotosu :))) Resztę portfolio mam fajną i ją lubię :) A syntek - sky is the limit :)))))))))))))))

Aha - na NC nie ma co patrzeć, chyba że z ciekawości.....................;)
dodge / 2010-12-16 20:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

na NC nie ma co patrzeć, chyba że z ciekawości.....................;)


Ten Twój Mistrz - Amelcia nie obraź się - powinien do Don Kinga NC na szkolenie jechać :)
Kambodza / 2010-12-16 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, chyba tak:) tym bardziej,że na nc póki co jeszcze Ekuś jest:)
smooth / 2010-12-16 22:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Madofa (czy jak on tam sie pisze) też wielbili :-)
dodge / 2010-12-16 19:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Proponuję Lotos :)
Kambodza / 2010-12-16 19:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
fiu fiui się nam Amelka pozakochiwała:)
amelian / 2010-12-16 23:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
mądryś? nie potrafię się zakochać ba....nie chcę nawet ;)
tomtay / 2010-12-16 20:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo, bo chce wywalać dobre spółki i zamieniać na takie co od dołka urosły 800% :))
Kambodza / 2010-12-16 20:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja do miedziaka mam sentyment i złego słowa na niego nie powiem:)
Ale powiem Ci Tom, że miedziany tak lata, że pospekulować po 10-15 zł się da:)
Witaj tak w ogóle po latach:)
Jak Pociecha?:)
tomtay / 2010-12-16 20:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodzi jak szwajcar, troche jedynki rosną, ale daje rade, 5-miechów i czasem przesypia całe noce, zatem też na niego złego słowa nie powiem :)
dodge / 2010-12-16 20:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

czasem przesypia całe noce, zatem też na niego złego słowa nie powiem :)


Grunt, żebyś Ty był wyspany :)
tomtay / 2010-12-16 20:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a gdzie Ty się w ogóle zawieruszyłeś, zgłaszałem na priv chęć odbycia podróży służbowej i po dopełnieniu czynności, odpicie w Twym towarzystwie antałka przedniej berbeluchy tak abym wrócił tym wózkiem o 20-ej spółki PKP do W-wy, a Ty przepadłeś jak "Andzia w ogródku" :))
dodge / 2010-12-16 20:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

zgłaszałem na priv chęć
odbycia podróży służbowej i po dopełnieniu czynności, odpicie w
Twym towarzystwie antałka przedniej berbeluchy tak abym wrócił tym
wózkiem o 20-ej spółki PKP do W-wy, a Ty przepadłeś jak "Andzia w
ogródku" :))


???
tomtay / 2010-12-16 20:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
podejmujesz Ty w ogóle pielgrzymów w Białymstoku?
dodge / 2010-12-16 20:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

podejmujesz Ty w ogóle pielgrzymów w Białymstoku?


Naturalnie, że jeśli nadarzy się okazja to chętnie mogę się spotkać, jeśli tylko będę mógł się wyrwać z domowych pieleszy i obowiązków popołudniem. A dlaczego pytasz? Słałeś priva do mnie? Kiedy? Pisz mi tu natychmiast, bo ja za bardzo nie tego o co biega.
tomtay / 2010-12-16 20:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no anonsowałem się na maila, że się wybieram w Twe strony, jakoś listopadową porą, nota bene odpowiedziałem na Twojego maila, zatem powinien dotrzeć, chociaż w między czasie cysternę rozpie.przyliście zatem może i maile poszły z dymem :)
dodge / 2010-12-16 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

na Twojego maila, zatem powinien dotrzeć, chociaż w
między czasie cysternę rozpie.przyliście zatem może i
maile poszły z dymem :)


A to już czasowo mogę skojarzyć moment przyjścia, ale dalej to mam ciemno wszędzie, bo nic nie wiem. Jedna myśl mnie nachodzi - musiałem wypierniczyć hurtowo z newsletterami - Crtl+a i do kosza. Nie mam sił czasami przeglądać tej lawiny, która do mnie przychodzi, szczególnie jak po kilku dniach otwieram pocztę.
Kambodza / 2010-12-16 20:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To jak szwajcar to jest dobrze:)
A jak tam w Pruszkowie się mieszka?:)

Witm Macku Ciebie serdecznie:)
tomtay / 2010-12-16 20:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mieszka się lux, niby 15km do Pałacu Kultury, a wioska panie, bażanty chodzą po polu, żona moja mało co nie trąciła zająca, kuropatwy spacerują, tylko do tej ciszy nie mogę przywyknąć :)
dodge / 2010-12-16 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O raz tak goniliśmy z kumplem zająca po leśnej drodze samochodem, że o mało nas na drzewo zając nie wymanewrował :)
Kambodza / 2010-12-16 20:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
naprawde aż takie zoo?:)
Z czasem się przyzwyczaisz a i spokój docenisz chociaż pewnie troche to potrwa bo ja sobie takiego spokoju teraz tez nie wyobrażam:)
dodge / 2010-12-16 20:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Witm Macku Ciebie serdecznie


Cześć Darku

Pozdr.

P.S. Tom z tej części Pruszkowa, której Wołomin nie lubi/lubił? :)))
tomtay / 2010-12-16 19:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ee chłopaki, Brytyjczycy wycofali ze służby myśliwce pionowego startu Harrier, bo że niby stare, kuna ja myślę trzeba brać, przecież to i tak lepsze niż nasze strucle z biało-czerwoną szachownicą, a tak to se prezydent Harrierkiem poleci np. do Brukseli albo Smoleńska i koło pióra mu będzie latało czy mgła jest :))
tomtay / 2010-12-16 19:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=-kDb99ftPlY
niech i Asica pokuka, bo na samolotach to się nie zna gołąbeczka :)
amelian / 2010-12-16 19:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
piękne....................................aż mam łzy w oczach....................................:)))
Kambodza / 2010-12-16 20:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Fajny plane:)
dodge / 2010-12-16 19:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Wpadłem Was pozdrowić. Luknąłem na wpisy. Powiem tak - aby rzucić palenie trzeba mieć motywacje. Nauczyłem się palić na studiach. Po skończeniu studiów rzuciłem palenie na dwa lata. Ówczesnemu pracodawcy skłamałem na rozmowie mówiąc, że nie palę - nawet nie sądziłem, że mnie zatrudni. Zatrudnił. Palenie rzuciłem - hehehe. Potem zmiana roboty i zacząłem kopcić. Czasami rzucałem, ale bez większej motywacji i przekonania. Trwało to czasami dwa - trzy dni, czasami dwa tygodnie - trzy tygodnie. Kolejny raz rzuciłem palenie, gdy dowiedziałem się, że żona jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Z dnia na dzień rzuciłem - nie paliłem dwa lata. Potem znowu zacząłem i od czasu do czasu były przerwy kilku dniowe czy dwu tygodniowe - bez większej motywacji i przekonania. Obecnie jest nadetoksie - do którego skutecznie pchnął mnie Kaz w portfelu Bebe :) donosząc o kolejnych podwyżkach akcyzy na to cholerstwo od stycznia. Tak mnie wq... zapowiedzi dalszych podwyżek, że powiedziałem sobie, że tam gdzie mogę mieć na to wpływ, to państwo skubać ze mnie nie będzie kasy. No i tak nie palę trzeci tydzień i powiem, że po pierwszym ciężkim tygodniu obecnie nie czuję potrzeby sięgania po fajkę. Jako doświadczony odwykowiec wiem, że przyjdą jeszcze nagłe momenty głodu, więc w kieszeni noszę na czarną godzinę pastylki Niquitin, które mi pomagają w momentach głodu. Poza tym zalecam picie dużej ilości wody niegazowanej i jedzenie większej ilości jabłek - pomaga.

Pozdr.

P.S. Tak Piotrku - kupowałem Elstara :)
amelian / 2010-12-16 19:25 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Maćku :)))
Żeby rzucić trzeba chcieć i to tyle. Nie będę tłumaczyć dlaczego tak piszę, odsyłam wszystkich ciekawych do wymienianej już nie raz przeze mnie książki...Ja rzucałam x razy nieskutecznie bo zawsze miałam takie poczucie że coś tracę i zazdrościłam palaczom że mogą sobie zapalić...Teraz nie zazdroszczę tylko współczuję, ja z tym syfem nie chcę mieć nic wspólnego i dziękuję Bogu że dał mi odzyskać moje zycie....paliłam 10!!!! lat..........nieraz paczkę całą dziennie
dodge / 2010-12-16 19:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Matko boska - zaczynałaś palić w przedszkolu?!!!

Jak napisałaś Amelcia Żeby rzucić trzeba chcieć, a aby chcieć, trzeba mieć do tego motywację. Żadna lektura wg mnie nie przekona człowieka do rzucenia palenia póki nie będzie się miało motywacji ku temu by rzucić.

Ile czasu już nie palisz Amelcia?
amelian / 2010-12-16 19:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
heheh zaczęłam jak miałam 15 lat...taka głupia moda była
Żadna lektura wg mnie nie przekona człowieka do rzucenia palenia
jeśli nie będzie chciał - jasne :)))

Nie palę koło 2 miesięcy już,ponad dwa...nie liczę dokładnie dni :)))
dodge / 2010-12-16 20:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Generalnie nie ma o co kopie kruszyć - każda metoda jest dobra, jeśli skuteczna. Jeśli książka ma pomóc - niech ludzie czytają. Niech szukają motywacji i chcenia, bo bez tego nijak rzucić palenie - w tym jesteśmy zgodni :)

Buziaki. Trzymam kciuki.
Kambodza / 2010-12-16 17:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj sesja nawet ok a jak patrze na szeroki to całkiem ok:)
Powoli zbliża się czas na dobieranie bo sporo spółek dość mocno wali w dół
pietroo / 2010-12-16 17:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie słaba sesja, prawie wszystko na czerwono
Kambodza / 2010-12-16 17:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak na czwartek przystało czerwień dominuje. Oby jutro była zieleń
pietroo / 2010-12-16 17:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zazdroszczę posiadaczom PKO dywidendy :))
TrentX / 2010-12-16 17:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja jestem posiadaczem i tez im zazdroszcze :)
axima / 2010-12-16 16:47 / Bywalec forum
Emilko dewidenta juz zostala odcieta od kursu
amelian / 2010-12-16 19:04 / portfel / Tysiączniczka na forum

Emilko

też ładnie ;)))

Tak :) pomyliłam fakty i połączyłam w jedno, przepraszam za wprowadzenie w błąd...;) i dziękuję za zwrócenie uwagi :)

Pozdrawiam serdecznie
axima / 2010-12-16 16:56 / Bywalec forum
Dzien 23 pazdziernika byl dniem ustalenia prawa do dywidendy
TrentX / 2010-12-16 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm 23 X nie bylo notowan, a czy to czasem nie 19 X byl data ustalenia praw do dywidendy i na nastepnych notowaniach kurs odcieto ???
dociekliwy / 2010-12-16 17:23 / portfel / Tysiącznik na forum
19 X odciecie kursu na gieldzie po tym dniu
22 X rozliczenie w KDPW (data podawana po WZA PKO i 23 X to wyjatek )
TrentX / 2010-12-16 17:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Masz racje Axima faktycznie dzien dywidendy przypada na 23 X , a co z obcieciem kursu w takim razie kiedy odbywa sie ta operacja ?
TrentX / 2010-12-16 17:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze obciecie bylo po notowaniach w dniu 19 X czyli 20 X
pietroo / 2010-12-16 16:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przychodzą rodzice młodego chłopca do specjalisty od
uzależnień i skarżą się ,że syna nie mogą oderwać od komputera,
lekarz stwierdza,że trzeba go leczyć pytają się więc jak go leczyć,
specjalista odpowiada - dziewczynami , papierosami , winem

:))))))
pietroo / 2010-12-16 16:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szykuje nam się słabe zakończenie tygodnia
TrentX / 2010-12-16 16:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja tam w sumie nie narzekam :) 3 spoleczki ciagna w gore i neutralizuja to co sie nie rusza albo spada :)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-12-16 15:03
Popatrzcie na Tauron jaki elegancki :))))))))))))))))))))))))))))
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-12-16 15:10
o i pocztę otwieram a tam WD ;)

Wszystkie dostępne wyceny fundamentalne na
rynku dotyczące akcji Tauronu są
optymistyczne bądź neutralne, nie ma żadnej
na sprzedaj. Skoro technicznie spółeczka
wygląda również interesująco, a wcześniej
postawiony cel 7.3 PLN obowiązuje (ale nie jest
to max. możliwości) no to czemu akcje kosztują
tylko 6.63 PLN? Technicznie nie ma się czego
przyczepić – EMA potwierdzają hossę, wsparcie
z ostatniego WD zostało obronione, kanał
wzrostowy obowiązuje, grudniowa formacja
zapowiada atak w okolice 7 PLN, co
oznaczałoby wybicie historycznych szczytów i
otwarcie drogi na wyższe poziomy. Także
konkurencyjne spółki z branży wyglądają wciąż
byczo: ENEA, PGE czy PEP znów są rozrywane
tak więc i Taruon nie zostanie sierotą w tej
rozgrywce, tym bardziej, że wkrótce wejdzie do
składu WIG20.
TrentX / 2010-12-16 15:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Mnie sie podoba i Tauron i Lotos i PGE :) tylko PGniG i PKO BP cos dziaduja :)
TrentX / 2010-12-16 15:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Nawet ladnie tak bedzie jak tylko jakis cudowny fixing sie nie pojawi ;]
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-12-16 16:23
na PKO w poniedziałek wypłata dywidendy także kurs będzie minus 1,90 bo tyle na akcję
dociekliwy / 2010-12-16 16:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelko wyplata a nie ustalenie praw
pozdr.
amelian / 2010-12-16 19:02 / portfel / Tysiączniczka na forum
oczywiście że tak Dociekliwy,dzięki za zwrócenie uwagi i za błąd przepraszam :)
TrentX / 2010-12-16 16:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy to z wyplata dywidendy jest zawsze taki mechanizm ? Logocznie myslac to nalezaloby sprzedac i potem odkupic , czy sie myle ?
Noxik / 2010-12-16 15:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja u piotra widze hmsg.......cos ty zrobil kocie :)
pietroo / 2010-12-16 16:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Adaś

poczekajcie, poczekajcie :)) kupiłem malutki pakiecik za namową Am.igo, On ma nosa do NC i jeszcze się ta spółeczka zazieleni :))
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-12-16 15:21
właśnie....Piotrek dlaczego się nie pochwaliłeś? ;)
pietroo / 2010-12-16 16:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko zapomniałem poprostu... zalatany jestem ostatnio bardzo

kupiłaś dzisiaj miedziaka?
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-12-16 16:25
nie kupiłam czekam jeszcze ;)
pietroo / 2010-12-16 13:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i IDM już poniżej 3 zł

Skotan też cos przycichł i spadł również poniżej 3 zł
TrentX / 2010-12-16 13:23 / portfel / Tysiącznik na forum
KGHM z korekcie zdaje sie a Amelcia cus wspominala ze czeka na sposobnosc zakupu :) , moze sie jej uda w miare nisko zakupic :)
TrentX / 2010-12-16 13:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Niech mi ktos madry wyjasni co ma na celu zrzucanie w transakcji po 1 sztuce akcji ???
Tak wlasnie patrzylem na PGE i tak sie dzialo przed chwila ....kilka razy.
pietroo / 2010-12-16 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ktoś się bawi kursem, ale aby poszedł w jedną lub drugą stronę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy