Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-12-10 07:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie

Wawa znowu zasypana i ma być jeszcze więcej śniegu :)
dzisiaj piątek, może będzie zielono, oby na GPF coś się ruszyło

miłego dnia
Kambodza / 2010-12-10 08:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Piotrek:) Witajcie Wszystcy:)
W stolicy śnieżek pada ale jest ciepło:)
Widziałem, że wczoraj GPF miał na s juz chyba 2.5 bańki. Taki mój znajomy (jest naprawde dobry w giełdziane klocki i ma sporo inf) ostatnio się wypowiedział na temat GPF jeszcze gorzej niż Amelcia nasza i powiedział że tam wrzost kursu akcji to możliwy tylko poprzez konkret spekulacje bo ta spółka jest warta max 2 grosze. Ja jej nie tykam jednak.
Piątek więc zieleń może będzie:)
Udanego dzionka życze
pietroo / 2010-12-10 08:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darek

GPF to czysta spekuła :)
pietroo / 2010-12-10 08:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek kupujesz Borka?
Kambodza / 2010-12-10 08:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
raczej nie jednak
mari40 / 2010-12-10 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
szybko zleciał ten tydzień i znów weekend i odpoczynek od pracy i giełdy też planowałam kupiś Borka ale kupiłam City po 24,4 i jakoś szkoda mi go sprzedać a wolnej kasy brak :)
Miłego dnia i dużo zieleni życzę :)))
aqua vitae / 2010-12-10 04:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ogląda ktoś Tomka?
aqua vitae / 2010-12-10 05:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gratulacje dla Adamka, Vinny był za wolny dla niego, to musiało się tak skończyć.
zielonego parkietu dziś życzę:)
Kambodza / 2010-12-10 05:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Obudziłem się już powalce niestety ale wiem, że Adamek go powalił przed czasem:)
aqua vitae / 2010-12-10 06:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Przyjacielu.
Tomasz nie miał dziś z kim walczyć, nikomu nic nie ujmując Tomek to dziś pierwsza liga ciężkiej, po tym co widziałem , Maddalone to najwyżej liga druga. Były dwa takie momenty w 5 r gdzie Tomek przestał bić i patrzył na sędziego i do narożnika pytając wzrokiem- jeszcze? mam go zabić? w końcu narożnik zareagował i poddał walkę, bo zaczynało się robić gorąco i pachniało ciężkim KO
Niecałe 15 minut. ale warto było wstać:)
Kambodza / 2010-12-10 08:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Przyjacielu:)
Widziałem to w powtórkach właśnie jak Adamek patrzył na sędziego i oczami mówił mu kończ bo go będe musiał uszkodzić mocniej a krzywdy strasznej nie chce mu robić:)
Adamek to kozak i w porządku gość:)
Czekamy na następna walke z jakimś lepszym a za 3-4 walki na Kliczke:)
pietroo / 2010-12-10 07:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Chłopaki :)

ja tam w zwykły dzień wolę smacznie pospać, w weekend mogę sobie jeszcze odpuścić i poczekac nawet do późna na walkę
cieszy to, że Adamek wygrał, walka z Kliczko coraz bliżej

udanego dnia życzę
amigo2 / 2010-12-09 20:59
przywitał

zapraszam do siorbania kto odwazny-;) 500% do wyjecia

Plany związane z przejęciem wojenno-strategicznej gry online
Zarząd HMSG S.A. informuje, iż rozpoczął rozmowy z dwoma firmami, a także jedną osobą prywatną, które są właścicielami wojenno-strategicznych gier online. Celem rozmów jest przejęcie bądź nawiązanie stałej współpracy w ramach rozwoju serwisu społecznościowego Nasze-wojsko.pl należącego do Emitenta (o przejęciu spółka informowała w raporcie nr 27/2010 z dnia 20.09.2010 r.). Zarząd informuje, że prowadzone rozmowy są ściśle związane z zapowiadanymi planami rozbudowy i rozwoju serwisu Nasze-wojsko.pl.

W przypadku powodzenia rozmów, i tym samym przejęcia co najmniej jednej gry, Emitent przystąpi do prac związanych z integracją gry z serwisem. W ocenie zarządu działania te przyczynią się do dynamicznego rozwoju serwisu Nasze-wojsko.pl oraz znacznego zwiększenia wartości projektu. Emitent nie wyklucza, że w przypadku niepowodzenia rozmów zleci wykonanie gry wedle fabuły opracowanej we współpracy z użytkownikami serwisu.

O efektach ewentualnych rozmów dotyczących przejęcia wojenno-strategicznej gry online Emitent będzie informował w raportach bieżących.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 15 Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 r. Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu.
Osoby reprezentujące spółkę:
Bartłomiej M. Matusiak - Prezes Zarządu
dodge / 2010-12-09 21:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

500% do wyjecia


W jakim czasie Amig.o?

Pozdr.
amigo2 / 2010-12-09 21:49
na NC to ja długo w akcjach nie siedze zarobic to co sie nalezy i wyjazd-;)
dodge / 2010-12-09 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

na NC to ja długo w akcjach nie siedze zarobic to co sie nalezy i wyjazd-;)


To mi się podoba :)

Dzięki
Kambodza / 2010-12-09 18:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Sesja dla mnie dobra:)

Piotrek co wejścia Ekusia to termin nie jest jeszcze podany dokładny ale w tym roku wejdziemy.
pietroo / 2010-12-09 17:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wungiel jak ładnie teraz stoi:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/gph

Golem się napewno mocno cieszy :)
pietroo / 2010-12-09 17:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.czasnazysk.pl/wykres/jag
pietroo / 2010-12-09 17:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W kalendarzu – dane z USA, bilans handlowy w Chinach



W USA poznamy dziś tygodniowe dane o nowych bezrobotnych – publikacja teoretycznie pomniejsza, jednak mimo wszystko pierwsze dane z rynku pracy po słabym raporcie miesięcznym (14.30, konsensus 426 tys.). Rynek nie wie do końca, czego się spodziewać, gdyż dane tygodniowe pokazywały ostatnio znacznie lepszy obraz niż ostatni raport miesięczny. Wcześniej decyzja Banku Anglii (13.00), który jednak ciągle powinien wstrzymywać się od jakichkolwiek ruchów. Uwaga inwestorów z końcem tygodnia będzie kierować się jednak w stronę Chin – w nocy mamy tam dane o bilansie handlowym, najważniejsze dane (i Ew. decyzje) nadejdą jednak w weekend.



dr Przemysław Kwiecień
pietroo / 2010-12-09 17:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sesja taka sobie dla mnie, nie urosło i nie spadło
TrentX / 2010-12-09 17:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Mi na Lotosie uroslo i zdziebko na PGE , strata sie redukuje :) ale nadal na plusie calosciowo :)

Cudow nie oczekuje po miesiacu , ale nie jest zle do tego jest kogo poczytac i sie odezwac :) wiec jest OKej :)
TrentX / 2010-12-09 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
ze o dobrych radach w kaciku nie wspomne :)
andrea03 / 2010-12-09 21:26
a'propos dobrych rad....czy mógłby mi ktoś( bardzo proszę!) wyjaśnić jaki jest sens/cel ogłaszania przez domy maklerskie ichniejszych rekomendacji? robi to niejakie zawirowanie na cenie akcji, ale raczej zwykle w stronę rekomendacji...to po co wieszczą światu "kupuj" wiedząc, że przyjdzie im kupować w konsekwencji drożej?
Przepraszam, jeśli banalne pytanie, ale "świeżynka" jestem :) a do tego blondyna ... więc z litością proszę :)
Pozdrawiam najserdeczniej!
MONika
dodge / 2010-12-09 21:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Moniko

Rekomendację "kupuj" odczytuj/interpretuj na opak.

Pozdr.
kazumi / 2010-12-09 21:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
czy mógłby mi ktoś( bardzo proszę!) wyjaśnić jaki jest
sens/cel ogłaszania przez domy maklerskie ichniejszych rekomendacji?

Ano w celu poinformowania leszczy co mają robić - kupić czy sprzedać :-)
.to po co wieszczą światu "kupuj" wiedząc, że przyjdzie im kupować
w konsekwencji drożej?

Niekoniecznie. ,,Bliżsi" klienci mogli otrzymać rekomendację ,,chwilę" wcześniej niż wypłynęła ona na rynek. Ta ,,chwila" wystarczy, żeby zdążyli się obkupić. Dlatego po części jest tak jak pisze Dodinio
Rekomendację "kupuj" odczytuj/interpretuj na opak.
ponieważ zazwyczaj po szybkich wzrostach spowodowanej tym, iż rynek skorzystał z podpowiedzi analityków przychodzi korekta spowodowana realizacją zysków inwestorów którzy posiadali akcje zanim rekomendacja została podana do publicznej wiadomości. Ale jest jeszcze druga strona medalu, np. rekomendacja ,,kupuj" ma ustaloną cenę docelową w dłuższym horyzoncie czasu w oparciu o określone czynniki oddziaływające na kurs spółki i inwestorzy długoterminowi mogą się po części nimi sugerować i nie patrzeć na chwilowe zamieszanie.
Pozdrawiam.
dodge / 2010-12-09 22:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

,,Bliżsi" klienci mogli otrzymać rekomendację ,,chwilę"
wcześniej niż wypłynęła ona na rynek. Ta ,,chwila" wystarczy, żeby
zdążyli się obkupić. Dlatego po części jest tak jak pisze Dodinio


Dodam, że ta chwila o której wspomniał Kazunio :) jest kilkutygodniowa. Ta rekomendacja, którą dostajemy - innymi słowy - jest znana "bliższym" klientom DM znacznie wcześniej. W związku z tym, gdy wypływa na światło dzienne, czas na kupno przez "Leszczy" jest dla innych czasem żniw, po których są mocno zarobieni :). Leszcze wtedy nie są zarobieni :(

Pozdr.
kazumi / 2010-12-09 22:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Leszcze wtedy nie są zarobieni :(
z założenia z leszcze nie mają zarabiać, tylko z leszcza się doi :-)
Dlatego nim bardziej doświadczony leszcz tym trudniej go wydoić z kaski ponieważ zna on już większość zagrywek ,,grubszych".
pozdr
andrea03 / 2010-12-09 23:19
"kto pyta, mniej leszczy" :) :) :)

Wielkie dzięki! Pokłony!
MON
kazumi / 2010-12-10 00:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodam, że ta chwila o której wspomniał Kazunio :) jest
kilkutygodniowa. Ta rekomendacja, którą dostajemy - innymi słowy -
jest znana "bliższym" klientom DM znacznie wcześniej.

Niekoniecznie Maciuś :-)
Wspomnę chociażby o perełce z mojego portfela czyli Synthos-ie i rekomendacji ,,kupuj" od BZWBK z ceną docelową 3,50 zł. Powyższe reko ukazało się 30.11.10 r. Co do dokładnej godz. to nie wiem, ale możliwe że już po sesji a tego dnia kurs urósł około 7 %. Następnego podobnie a następnych sesjach zatrzymał się w okolicach 3,10 zł. Przed 30.11.10 r. na spółce trwała w najlepsze korekta która została wywołana przez większego sypacza. Czy kierował się on realizacją zysków po dobrych wynikach kwartalnych (,,kupuj plotki sprzedawaj fakty") czy AT, gdzie na wykresie 5 letnim kurs pojawiła się obawa o tzw. podwójny szczyt czy czymś innym to w zasadzie nieistotne.
W każdym bądź razie jeszcze 29.11. (w czasie sesji o reko wiedzieli ewentualnie nieliczni). Możliwe że 29.11. wieczorem lub 30.11. rekomendację otrzymali ci ,,bliżsi" a po sesji reszta rynku.
Nie można też wrzucić wszystkich rekomendacji do jednego wora i sklasyfikować ich na opak, bo kursy spółek różnie zachowują w krótkim terminie po ich wydaniu. To jest, że tak powiem pewna wskazówka ,,analityków" dla graczy, ale trzeba oczywiście samemu myśleć i odpowiednie się do takich podpowiedzi nastawić. Sporo zależy od tego czy kupujemy dany walor spekulacyjnie czy na longa, bo jeśli to spekulacja to można spróbować zagrać pod rekomendację, tj. szybko wskoczyć (ustawić SL) i liczyć że to jeszcze nie koniec podbitki. Na longa dobre rekomendacje od anali też nie powinny przesadnie zaszkodzić kursowi spółki :-)
i jeszcze parę rzeczy można byłoby dodać, ale najlepiej samemu poobserwować jak kursy zachowują się po wydaniu reko i spróbować to wykorzystać lub nie :-)
Pozdrawiam Moniko.
andrea03 / 2010-12-09 21:40
:) i wszystko jasne! :)
dzieki!
MON
pietroo / 2010-12-09 15:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
2010-12-09 13:59

WestLB Bank Polska zadebiutuje na GPW pod koniec 2012 r.


WestLB Bank Polska, zakupiony w grudniu przez Dom Maklerski IDMSA oraz Abris Capital Partners, od nowego roku zmieni nazwę na Polski Bank Przedsiębiorczości (PBP), a pod koniec 2012 r. zadebiutuje na GPW, chcąc podnieśc kapitał o 100 mln zł, wynika z wypowiedzi prezesa Macieja Stańczuka.

Celem banku na najbliższe 3 lata jest zwiększenie liczby klientów do 275 ze 100 obecnie oraz uzyskanie 13-15-proc. rentowności netto.

- Oczekujemy, że do końca roku sąd zarejestruje nową nazwę banku i od nowego rozpoczniemy działalnośc jako Polski Bank Przedsiębiorczości. Nie zmieni sie natomiast strategia naszego działania, nadal będziemy bankiem zajmującym sie obsługą klientów korporacyjnych - powiedział Stańczuk, zapewniając, że nie ma planów wejścia w detal i budowy sieci.
pietroo / 2010-12-09 12:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakiś marazm dzisiaj na parkiecie
MK 72 / 2010-12-09 12:56 / (Marcyś)
Takie wyciszenie mówisz;-)

I GPF śpiący ale to dobrze - poczekamy az się rozbudzi niedługo;-)
pietroo / 2010-12-09 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w porównaniu do ostatnich dwóch dni, to marazm na nim straszny, poszło chyba dwa większe pakiety, a tak to cykają po 2-10 tys szt
MK 72 / 2010-12-09 13:32 / (Marcyś)
i tak musi być - teraz puścili po 4 grosze 50 tys akcji ;-)

Mówiłem że będzie brutalnie- teraz wymęczą i zmuszą tych słabych albo do oddania po 4 lub ustawienia się po 5 na s

A późnie juz będzi etylko lepiej;-)
pietroo / 2010-12-09 13:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi być :))

zobaczymy jak się dzisiaj zamknie
TrentX / 2010-12-09 14:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Optymizm w narodzie nie ginie :)
pietroo / 2010-12-09 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieję, że Kwiatek pozbył się IGR, dzisiaj bardzo pikuje
MK 72 / 2010-12-09 11:52 / (Marcyś)
Ano leci jak kamień
pietroo / 2010-12-09 12:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakby się zatrzymał koło 10 gr, to podbiorę za mały cash
TrentX / 2010-12-09 11:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam towarzystwo EKO logiczne :)

U mnie zielono tylko na LOTOSIE pozsotale poki co doluja :)
Pozostalym zycze zielonosci :) widze ze zakupienie EKO jest lekarstwem na kolejna zielonosc :)
pietroo / 2010-12-09 11:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
EEX to świetny papierek, co do sytuacji na giełdzie to i mi dzisiaj wszystko pikuje, ale to po prostu czwartek
TrentX / 2010-12-09 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Myslisz ze czeka go jakas korekta ??? Czy w dobie przejscia na glowny rynek raczej powinien reagowac wzrostowo ?
pietroo / 2010-12-09 14:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie zawsze tak bywa patrz LSCapital, przeszedl na główny i poszedł jak kamień w dół, potem odbił, ale EEX to mocniejszy papier, urośnie jeszcsze
TrentX / 2010-12-09 14:54 / portfel / Tysiącznik na forum
a przejscie na glowny wiadomo kiedy ?
pietroo / 2010-12-09 15:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chcieli do końca roku, ale się nie udało... nie wiem kiedy wejdą
Kambodza / 2010-12-09 16:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak to się nie udało?
pietroo / 2010-12-09 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a keidy w końcu wchodzą?
TrentX / 2010-12-09 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
w sumie nigdzie nie napisali kiedy maja wejsc oprocz zdawkowego "do konca roku " niegdzie tez nie bylo ogloszone ze nie w tym roku :) mnie bardziej chodzilo o to ze moze znacie konkretna date :)
pietroo / 2010-12-09 10:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na GPF na razie się sprzedają pakieciki po 5 gr
pietroo / 2010-12-09 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IDM słaby papier w tym momencie, cięzko teraz będzie o wybicie
pietroo / 2010-12-09 08:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-12-08 19:51:53 | MK 72 [ (Marcyś) ]
Powitał Wieczorkiem;-)

Piotrek GPF na 5 gr jest ok. Popyt duży na 5 się ukształtował a groszołapy myslały ze
szybko puszczą za 6 na fixie a im się nie udało ;-)
Po mojemu jest dobrze i zobaczymy co jutro dzień przyniesie- pewnie zawiną 6 i zdrowo
nadszarpną 7 ale zobaczymy, Takie moje zdanie jest i proszę się nim nie kierować;-)


Siedzę jak przykuty do monitora i patrzę. Tak jak pisałeś jest bujanie, ale to dobrze, bo to znaczy, że cchą dobrać od nerwowych.
aqua vitae / 2010-12-09 07:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ukłony:)
Powodzenia na parkiecie życzę i mikołajowych wzrostów.
Ekuś powoli, powoli będzie pokazywał czym jest, pierwszy komunikat- GPW. Zarząd działa jak dotychczas bezbłędnie, myślę, że czekają nas jeszcze w grudniu dwa komunikaty o duzym znaczeniu, związane z linią i prodkucją a także zapewnieniem dostaw.
Sugerowałbym okopać się na tej spółce i czekać.
Niedługo nie będzie wypadało uzywać słowa "Ekuś". To już nie NC tylko główny, i nie spółeczka tylko spółka, spólisko;)
pozdrawiam, zielonego.
mari40 / 2010-12-09 07:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
Zapowiada się ciekawy dzień - Dużo zieleni i humoru życzę :)))
Kambodza / 2010-12-09 08:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari i Aqua:) Witam Wszystkich:)
Przyjacielu będziemy musieli wymyślić jakieś okreslenie na naszą spółeczke:) Don Gigant Eko np he he;)
Jest naprawde ok, najbardziej mi się podoba to i liczy, że Zarząd wszystko co xzapowiada to realizuje i to w terminach:)
Grudzień będzie ciekawy, ja czekam na prognoze zysku na 2011:)
Udanego dzionka życze
aqua vitae / 2010-12-09 08:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Przyjacielu.

ja czekam na prognoze zysku na 2011:)

otóż to. Zakładana prognoza na 2011 będzie uwzględniać to co już zarząd wie- do połowy roku i szacunek na drugą połowę. Myślę, że można śmiało założyć dodatkowo, iż 2012 będzie co najmniej podwojonym rokiem 2011.
Nie zdradzę chyba żadnej tajemnicy jeśli powiem, że zakładam 5/6 mln za 2011 netto, natomiast 2012 wolę nie pisać, wg mnie podwojenie to plan minimum.
No i co Kam? nasze prognozy na razie są jakby trafione;))
Kambodza / 2010-12-09 08:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pisalismy już o tym, że 5-6 banieczek jak zapowiedzą to będzie dobrze a wiadomo, że prognozy będą ostrożne i kto wie czy nie będa podnosić tak jak w tym roku:)
A co do naszych prognoz to nie chwaląc się trafiamy i to całkiem ładnie i celnie:)
O 2012 póki co nie mówie, bo jak sobie pomysle co się wtedy może dziać to się na niczym skupić nie moge a mam full pracy:)
Mam nadzieje, że Mari z nami odrobi straty bo mi bardzo szkoda Kobietki, że przez te dziadowskie fundy straciła jakąs kase.
mari40 / 2010-12-09 12:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Im dłużej siedzę w tym kąciku tym bardziej wierzę,że odzyskam swoje pieniądze.Fakt straciłam je przez słaby fundusz ale też przez własną głupotę,bo kto przy zdrowych zmysłach zawierza jakiemuś doradcy i wpłaca taką kasę na fundusz - nie powiem jak ten ktoś się nazywa,bo jestem dobrze wychowana :))) Poza tym należy interesować się tym gdzie lokują fundusze a nie głupio im zawierzyć i zająć się własnymi problemami.Nauka kosztuje w moim przypadku bardzo dużo,ale mamy przecież Eko-Giganta nawet jak coś nie wyjdzie i zarobek będzie mniejszy to też nie będę narzekać :))))
MK 72 / 2010-12-09 08:12 / (Marcyś)
Powitania Wszystkim

Uanego dnia życzę i niech spółeczki się zielenią;-)
pietroo / 2010-12-09 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie

ja również podłączam się do życzeń i również życzę wspaniałego dnia i zieleni na parkiecie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy