Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
TrentX / 2010-12-07 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam i zycze kilku groszy na gorke amatorom GPF :)
pietroo / 2010-12-07 11:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

dzięki i wzajemnie :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-07 10:37 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry
prawie 100% zysku na GPF....gdybym sprzedał teraz po 6gr.....ale wiecie co wolałbym mieć KGH kupiony po 100 zł i spokojną głowę niż sie szarpać z tymi groszami..........chyba że za tydzień bedzie 200% to zmienie zdanie......:)
miłego dnia życze
Piotrek przy ilu sprzedajesz? masz jakiś plan..?
pietroo / 2010-12-07 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

na razie czekam i obserwuję jak się potoczy sprawa :)
ale cieszy mnie ten zysk bardzo :)
MK 72 / 2010-12-07 10:39 / (Marcyś)
200% będzie w krótszym czasie niż za tydzień
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-07 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
nie mów tak .....bo brzmi jak bys naganiał.......
napisz że istnieje prawdopodobieństwo a nie że bedzie.....
sorry że pouczam ale jak widze takie stwierdzenia to mnie nerwy biorą bo wiem że róznie bywa....a mieszasz w głowach tym którzy czytają i zastanawiają sie czy sie nie zapakować....
a licze sie z Twoim zdaniem bo wiem że masz większe doświadczenia związane z parkietem niż ja.....i wiekszą wiedze......
MK 72 / 2010-12-07 11:44 / (Marcyś)
ok jest takie prawdopodobieństwo nie ma problemu

Nigdy ne naganiam i nie będę naganiał
Czasami pokazuje swoje typy - spółki które kupuje. Co później z nimi się dzieje bywa różnie rosną i spadają ale pomylić się można zawsze

Nie czuję się pouczany więc nie ma za co przepraszać

pozdrawiam
MK 72 / 2010-12-07 11:54 / (Marcyś)
A propo typu dla mało nerwowych- czysta spekuła ASS skrót

Po mojemu szykuje się do wybicia. Oczywiście kupiłem ciutkę dla zszargania nerwów w przedziale 35,70- 36,00
pietroo / 2010-12-07 12:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
lubisz adrenalinę :))

pośledzę :))
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-07 12:08 / portfel / Tysiącznik na forum
nie ma to jak codzienna dawka stresu tak......
niektórzy tylko po to inwestują na giełdzie a nie po to aby zarabiać....
troche jak hazard......uzależnia.....
baw sie dobrze.....:)
MK 72 / 2010-12-07 12:15 / (Marcyś)
stres i zarabianie w moim przypadku się nie wykluczają a jakieś zboczenie trzeba mieć i warto pamiętać ze największym zboczeniem jest brak zboczenia;-)))

Adrenalina jest moim zboczeniem;-)
Kilkanaście lat byłem na podwyższonej adrenalinie i jak mi jej brakuje to się źle czuję niestety;-)
pietroo / 2010-12-07 12:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mój kolega ma od kilku miesięcy niezłą adrenalinę, jak się zbliża dzień okresu u jego kochanki :))))
MK 72 / 2010-12-07 12:56 / (Marcyś)
;-)))) o i tak też mozna;-)))
pietroo / 2010-12-07 13:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wtedy to jest prawdziwa adrenalina :)) jak on musi to ukrywać przed żoną :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-07 13:28 / portfel / Tysiącznik na forum
ale nie promujmy takich zachowań to nie ładnie zdradzać żone....
jak sie wyda........sport ekstremalny...:)))))))))))
MK 72 / 2010-12-07 13:09 / (Marcyś)
Twardziel;-) trzeba przyznać;-)))
MK 72 / 2010-12-07 13:12 / (Marcyś)
Ciekawe czy kolega Smoth trzyma jeszcze papier- pamiętam że dokonał spekulacyjnego zakupu
smooth / 2010-12-07 15:47 / portfel / Tysiącznik na forum
3mam, 3mam i 3tam, 3tam ...pisać nie pisze bo czasu nie ma teraz.... :-)
MK 72 / 2010-12-07 16:01 / (Marcyś)
Witaj ;-)

No to jeden wózek ciągniemy;-)

pozdrawiam
pietroo / 2010-12-07 16:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oby pełen dukatów :))
pietroo / 2010-12-07 14:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pewnie jeszcze trzyma
pietroo / 2010-12-07 10:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
spójrzcie na miedziaka
Ged / 2010-12-07 10:22 / Tysiącznik na forum
robi co chce :)
pietroo / 2010-12-07 10:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marcin, a czy dzisiaj nie są Twoje imieniny?
MK 72 / 2010-12-07 10:05 / (Marcyś)
niestety były 11 listopada;-)))
pietroo / 2010-12-07 10:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i już jest kolejka po 5 gr na GPF :)) czekamy dalej :))
pietroo / 2010-12-07 09:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Informacje ze świata kierują nastrojami inwestorów

Dyskusje nad funduszem stabilizacyjnym

Początek tego tygodnia przyniósł schłodzenie apetytu na ryzyko, co było wywołane napływającymi informacjami ze świata. Należy również pamiętać o trwającym spotkaniu ministrów finansów krajów europejskich, na którym toczy się dyskusja nad ewentualnym zwiększeniem funduszu stabilizacyjnego. Niektóre kraje, jak np. Niemcy, nie zgadzają się na takie zwiększenie, co w znacznym stopniu utrudni przeforsowanie takiego rozwiązania. Główna para notowała wczoraj spadki, ale sesja amerykańska przyniosła odreagowanie i obecnie kurs EUR/USD znajduje się ponownie w okolicy 1,3350.

Lekkie umocnienie złotego

Spadek apetytu na ryzyko oraz związane z nim umocnienie waluty amerykańskiej doprowadziło wczoraj do wyraźnego osłabienia złotego. Para USD/PLN testowała opór na poziomie 3,0350, a para EUR/PLN poziomy powyżej 4,02. Dzięki nocnemu powrotowi lepszych nastrojów obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej, ale przebicie się powyżej psychologicznych poziomów na parach złotowych z pewnością nie jest dobrym znakiem. Aktualnie kurs EUR/PLN wynosi 4,0070, a USD/PLN 3,0010.

Tylko dane z Niemiec

W dniu dzisiejszym poznamy jedynie jedną ważniejszą informację, która może wpłynąć na decyzje podejmowane przez inwestorów. O godzinie 12:00 opublikowane zostaną dane o dynamice zamówień przemysłowych w Niemczech, która ma wynieść 2% m/m, czyli wyraźnie lepiej niż poprzednie -4%. Jednak warto zauważyć, że nie jest to bardzo istotna publikacja, dlatego może się okazać, że jej wpływ na rynek będzie mocno ograniczony.

Dariusz Pilich
amelian / 2010-12-07 09:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
iPlus ostatnio szwankuje...ehhh....pochwalić się czymś to od razu się psuje...

Co do SL to ustawianie go wyżej niż się kupiło i ciągle przestawianie nazywa się stop profit ;)
to nie będzie SL................;)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
pietroo / 2010-12-07 09:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Kierowniczko :))

jak tam dzisiaj humor? wyspana?

nie ma to jednak jak Orange, dzisiaj mi śmiga jak szalone :))
MK 72 / 2010-12-07 09:44 / (Marcyś)
Cześć Amelko;-)

Juz mi się humor poprawił;-)
amelian / 2010-12-07 10:02 / portfel / Tysiączniczka na forum

jak tam dzisiaj humor? wyspana?

dziękuję dobrze :))) wyspałam się nawet dlatego że nad ranem muszę wstać dziś i jadę :)
Juz mi się humor poprawił;-)
a do dlaczegóż ??? ;)
pietroo / 2010-12-07 10:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie wyjeżdzasz?
MK 72 / 2010-12-07 10:07 / (Marcyś)
Zamiast powiedzieć że się cieszę to pyta dlaczego;-) kobieta

Z uwagi że się pojawiłaś oczywiście;-)
amelian / 2010-12-07 10:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
no dobrze to też się cieszę Marcysiu...........;))) wyjeżdżam najpierw do Ryni a później do Wawy mojej kochanej :)))
MK 72 / 2010-12-07 10:19 / (Marcyś)
no dobrze ja też się cieszę że Ty się cieszysz;-)))
pietroo / 2010-12-07 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i próba podbitki na 5 gr na GPF :)) na razie 1 akcyjką
pietroo / 2010-12-07 09:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale już znowu powrót na 4 gr
pietroo / 2010-12-07 09:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaczyna sie ruszać na 5 gr :))) oby nie zapeszyć niech rosnie
MK 72 / 2010-12-07 09:37 / (Marcyś)
spoko Piotrek zobacz co zaczyna się dziać- za godz po 6 będą kupować;-)
MK 72 / 2010-12-07 09:58 / (Marcyś)
i mamy po 6 groszy;-))))
pietroo / 2010-12-07 10:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jesteś wielki :))
mari40 / 2010-12-07 07:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
Nowy dzień i nowe możliwości zysku
Może dziś zobaczymy więcej zieleni- czego życzę Wszystkim zaglądającym do kącika :)
Ostatnio mam mało czasu na obserwowanie sesji,ale gdy zaglądam wieczorkiem na końcowe wyniki to wyglądają brzydko :( czas żeby to się zmieniło :)))
Udanego dnia życzę !
MK 72 / 2010-12-07 08:14 / (Marcyś)
Witam Wszystkich

Udanego dnia życzę
Kambodza / 2010-12-07 08:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari i Marcyś:) Witam Wszystkich:)
Sesje ostatnio słabe dla mnie więc faktycznie jakaś zieleń by się zdała:)
Udanego dzionka życze
MK 72 / 2010-12-07 08:51 / (Marcyś)
Siema Kam

Chyba bedzie wieksza korekta na exx - dla mnie podwójny szczyt wyrysował o teraz spadek. Poziom 7 zł bym obserwował ale pewnie go przełąmią i będzie niżej

Jak zwykle mogę się mylic
pietroo / 2010-12-07 08:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

czeka nas chyba dzisiaj znowu śnieg, na razie roztopa w Wawie
ciekawi mnie dzisiaj GPF i IDM

udanego dnia życzę
MK 72 / 2010-12-07 09:00 / (Marcyś)
dzisiaj bardzo ważna sesja na gpf zobaczymy czy wczoraj to była ściema czy też coś większego będzie z tej chmury

Pozdrawiam
pietroo / 2010-12-07 08:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do EEX, to może być dobry czas na dobranie, chociaż ja cały czas bardziej optuję za Borkiem :))
MK 72 / 2010-12-07 09:01 / (Marcyś)
jak wyjdę z gpf to exxa kupię ale poniżej 7 zł i bardziej poziomu 6 niż 6,50
pietroo / 2010-12-07 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślisz, że może aż tak bardzo spaść?
MK 72 / 2010-12-07 09:18 / (Marcyś)
tak mi wygląda

Ale wykresy kłamią i to wszystko zależy od trzymających władzę;-)
pietroo / 2010-12-07 09:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo drastyczny byłby to spadek
Kambodza / 2010-12-07 09:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie chce się czepiać ale ostatnio Marcys mówił, że wg wykresu spadnie poniże 7 i na zamknięciu poniżej 7.5 chyba ani razu nie było więc te wykresy to tak wiesz, różnie:)
MK 72 / 2010-12-07 09:39 / (Marcyś)
no wiem że tak mówiłem wiem wiem , i mam nadzieję ze się teraz mylę ale podwójny szczyt po mojemu wyrysowali i powoli idą niżej .

Zobaczymy jak będzie
MK 72 / 2010-12-07 09:40 / (Marcyś)
Kam lukaj na spekułę gpf - na kilka groszy warto wejśc;-)
Kambodza / 2010-12-07 09:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś przeginasz i to ostro:)
Nie wydaje mi się możliwy taki spadek ale jak to na giełdzie niczego nie można wykluczyć jednakże czekamy na infa i tylko jeśli gruby zechce to może tak spaśc w innej opcji nie ma szans
MK 72 / 2010-12-07 09:11 / (Marcyś)
;-) juz taki jestem;-)))
plumberg / 2010-12-07 00:02 / Bywalec forum
TrentX - wielu doswiadczonych inwestorow nie wchodzi w ogole w papier jesli nie widza odpowiedniego miejsca na SL ewentualnie jest zbyt daleko od momentu wejscia. Pytanie gdzie najlepiej? Elder zaleca ustawic SL w taki sposob by nie ryzykowac wiecej jak 2 % calosci kapitalu posiadanego kapitalu tzn. jesli w jedna pozycje inwestujesz 10 % swojego kapitalu to teoretycznie mozesz zaryzykowac SL 20 % nizej ceny zakupu ale wg mnie zazwyczaj to za nisko, wielu ustawia SL w granicach 8 % nizej ceny zakupu. Ale w tym miejscu wracamy do poczatku _ nalezy moment wejscia wybrac tak by miejsce odpowiednie dla SL bylo nie za nisko, zazwyczaj" odpowiednie miejsce " oznacza ostani swing w dol na wykresie( przed ruchem w gore), czesto dol konsolidacyjnego prostokata z ktorego nastapilo wybicie w gore. Jeszcze raz podkresle - zawodowcy najczesciej nie zajmuja pozycji jesli nie widza miejsca na racjonalny SL

pozdr wszystkich
TrentX / 2010-12-07 00:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem jednak ze SL nie tylko moze sluzyc do unikniecia straty ponizej ceny zakupu prawda ??? Z tego wynika ze jesli chcialbym powiedzmy chronic SLossem swoje zyski to powinienem szukac na wykresie racjonalnych lini wsparcia i odpowiednio do wzrostow go modyfikowac tak ?
plumberg / 2010-12-07 04:11 / Bywalec forum
tak, jesli papier jest w trendzie wzrostowym to najczesciej po drodze ma drobne korekty, dno takiej korekty sluzy do podciagniecia SL w przypadku gdy osiagnie nowy szczyt i zacznie dalej piac sie w gore, ale np sa tacy co na EEX w ogole stopa nie daja :)))
MK 72 / 2010-12-07 00:55 / (Marcyś)
tak też można działac z sl
plumberg / 2010-12-07 00:19 / Bywalec forum
Aha, jeszcze dodam poz tematem ze wt - sr to ostatnie dni przed korekta ktora potrwa ok tyg, tak to przynajmniej wyglada wg mnie, zobaczymy, mam kontrakty na KGHM wiec zrealizuje zyski bo szkoda je przepuscic :)
TrentX / 2010-12-07 00:48 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki serdeczne za slowo w temacie :)
amelian / 2010-12-06 22:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.youtube.com/watch?v=e5FE2ecc6MA&feature=related

Dobrej nocy :)))
TrentX / 2010-12-06 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc :)
amelian / 2010-12-06 21:56 / portfel / Tysiączniczka na forum

może jutro wezme lapka do pracy i jak się to wybicie nie okaże tylko podpuchą to
wezme na pare groni za te 50k co mam luzem:)

nie bierz Kam.... jeszcze raz Wszystkim odradzam, zainteresujcie się fundamentami :) - Miedziak np. :)
Amelka już mnie kilka razy zjechała na forum za ta
spółkę;-) Nie kupiłem jej dla fundamentów bo ona ich nie ma- to
zakup spekulacyjny na maxa
nie Ciebie Marcysiu tylko ten papier beznadziejny...i tok myslenia....ilu z Was wygrało na spekułach i jaką kasę? dajcie przykłady to wtedy uwierzę, że warto zacząc bawić się w to....co do samego GPF może rzeczywiście da zarobić ale weźcie pod uwagę stopień ryzyka do stopnia możliwego zarobku...co więcej żeby później ten zarobek nie był tylko wirtualny i żeby się dało go zrealizować (obrót jest zazwyczaj kiepski). W końcu weźcie pod uwagę Chłopcy że to co proponujecie to czysty hazard i czy nie lepiej na jakie maszyny się wybrac hehe
MK 72 / 2010-12-06 22:48 / (Marcyś)
Cześć Amelko

Ja lubię hazard- ;-)
większość spółek nc to hazard- ja grałem na szarze od drugiego dnia debiutu

Dał dobrze zarobić i owszem= powyżej setki % wpadło
Z wg 20 zagrałem na spekulacyjnej spółce Bioton;-) też git było
mgf ostatnio;-)
A tak na poważnie - owszem spekuła uczy pokory i trzeba uważać a ryzyko jest na każdym walorze - dziki kraj dzika giełda;-)

Ryzyko na gpf jest duże kto przetrwał zwałę do 2 grosy jest twardzielem nie kiepskim a kto przetrwał marazm od maja bieżacego roku - pewnie nie wielu ( znam dwóch z tego forum)

Ale pieniądz ciężki jest zawsze pieniądzem;-)
amelian / 2010-12-06 23:01 / portfel / Tysiączniczka na forum

ryzyko jest na każdym
walorze
zapomniałeś dodać - RÓŻNE

kto przetrwał zwałę do 2 grosy jest twardzielem nie kiepskim
a dla mnie ten, kto kapie się w morzu przy minusowej temperaturze....;)
widzisz....co Inwestor to podejście :) nie zgadzam się z Tobą w tej kwestii co nie oznacza, że nie szanuję Twojego zdania :)))
MK 72 / 2010-12-06 23:07 / (Marcyś)
dziękuję ;-))))) za uszanowanie mojego zdania;-)
TrentX / 2010-12-06 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelio , to ja jeszcze o SL bo nizej wygasl temat :) bo pewnie juz tak nisko na stronke nikt nie looka :)moze jakies linki do poczytania albo cus innego :P, u********* jestem wiem ale chcialbym jakos zabezpieczyc sie gdy nie ma mnie :) przy kompie .
amelian / 2010-12-06 22:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
przepraszam nie odpisałam co nie znaczy że niżej nie czytam ;) linka nie mam, jakoś o stopach sama szukałam po necie i do czego zachęcam Wszystkich dzwoniłam do biura obsługi Klienta. Ogólnie trudno jest tutaj coś radzić bo tak jak Kam pisał, moze Cię wywalić w środku sesji, później ceny wrócić a Ty bez kwitów siedzisz....może być i odwrotnie, cena przeskoczy Twojego stopa i z kwitami niechcianymi siedzisz....ja to ustawiam raczej na wyczucie, teraz przyznam ustawionych nie mam bo i potrzeby nie widzę....reasumując na pewno trzeba sugerować analizą techniczną
MK 72 / 2010-12-06 22:50 / (Marcyś)
o co pytasz kolego z SL- jak ustawić czy na jakim poziomie wynikającym z wykresu
TrentX / 2010-12-06 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
generalnie technicznie w zleceniu wiem co i jak ustawic mam tylko pytanie czy ustawiona cena uaktywnienia musi byc dokladnie taka sama na karnecie notowan . Czy jesli nastpi np otwarcie notowania waloru ponizej tej ceny to SL sie nie uaktywni jako PKC ??? ,
Bardziej mnie tez interesuje ile ponizej ustawic SL od ceny waloru , czym sie sugerowac , zapewne cena , zapewne tez zmiennoscia (duza ,mala) , ale np jakimi wskaznikami z analizy
MK 72 / 2010-12-06 23:17 / (Marcyś)
cena limit aktywacji może być taka sama jak lub wyższa niż w karnecie.

Jeżeli otwarcie nastapi poniżej SL to na bank nie będzie to zlecenie pck- twoje akcje wejdą do arkusza w cenie sprzedaży ktorą sobie ustawiłeś i nic poniżej się nie sprzeda

Jak nisko ustawić od ceny waloru- no cóż to już indiwidualna sprawa- pytane ile chcesz zarobić minimalnie na danej spółce?

Z analizy sugerował bym sie przewidywanymi poziomami sygnału sprzedaży na godzinowym interwale i 30 min. tak ja bym to robił
TrentX / 2010-12-06 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
No wlasnie gdzies to wyczytalem ze jesli stop loss uaktywni sie po danej cenie to w arkuszu wystepuje jako zlecenie PKC na sprzedaz, zas jesli to bylby stop limit to po uaktywnieniu pojawi sie jako normalne zlecenie sprzedazy z limitem ceny , Dobrze rozumuje ?


Rozumiem ze z interwalem odnosisz sie do day tradingu ???
TrentX / 2010-12-06 23:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Zastanawiam sie przy wyznaczaniu stopa powinienem brac pod uwage linie wsparcia i wyznaczona przez nia cene waloru ??
MK 72 / 2010-12-07 00:04 / (Marcyś)
owszem powinieneś brać rózne rzeczy pod uwagę

Ja raczej jestem krótko dystansowcem na spółkach ( prócz gpf);-) dlatego patrzę na wykres 60 ,30 i 15 min i tutaj szukam oznak wzrostów i spadków;-)

taki typ inwestora ze mnie;-) z tym zleceniem pck to chyba nie tak jak wyczytałeś ale moge się mylić

Jak ja ustawiam stopa zawsze określam cenę sprzedaży min a aktywację ustawiam powyżej jej tak około 2% i działa dobrze;-)

zawsze ustawiam cenę minimalną i nigdy nie ustawiałwm samej ceny aktywacji= o ile sie nie mylę nie mogę takiego dać zlecenia bo mi dm nie przyjmie
TrentX / 2010-12-07 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki za uwagi :) pewnie jeszcze nieraz sie bede naprzykrzal bo jakos sie juz tu zadomowilem :P, a co do stop loss chyba sie nie myle , wlasnie sprawdzilem u mnie w CDM Pekao jak ustawie Stop loss to szarzeje pole do wpisu limitu ceny pozostaje tylko limit aktywacji :) stad wnioskuje ze pojawi sie na sprzedaz po osiagnieciu aktywacji jako PKC
TrentX / 2010-12-07 00:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Wnioskuje z opisu Twojego ze chyba korzystasz ze zlecenia stop limit wtedy to chyba bedzie mozlwie tak jak napisales ....
Co do ceny minimalnej kierujesz sie tylko wskaznikami czy czasem kreslisz jakies linie ???
MK 72 / 2010-12-07 00:34 / (Marcyś)
jak kreslę linie to mi ręce drżą;-))) i krzywe wychodzą;-)

tylko wskaźniki biorę po uwagę ale mam na uwadze ostatnie wsparcia - tak poważnie mówiąc
TrentX / 2010-12-07 00:37 / portfel / Tysiącznik na forum
okej dzieki zaczytam cos jeszcze , nakreslilem zreszta jakas linie wsparcia teraz na swoich azotach i wychodzi mi 22,48 :) i to jest tylko 70 grosikow powyzej ceny kupna :) cholera wie czy dobrze ale jakby tam powinnna byc na dolku :P
MK 72 / 2010-12-07 00:50 / (Marcyś)
tutaj to jutro bym sprzedawał i cieszył się zyskiem- tak mi wykresiki mówią

Będziesz mógł odkupić taniej niż 22,48 tak po mojemu widać ale jak zwykle podkreślam mogę się mylić
TrentX / 2010-12-07 00:58 / portfel / Tysiącznik na forum
tez o tym myslalem stad moje zainteresowanie limitami , gdyz w ciagu dnia to ja niestety na kompie nie posiedze :)
TrentX / 2010-12-07 01:01 / portfel / Tysiącznik na forum
widzialem tez ze pare dni wczesniej MACD wygenerowal sygnal sprzedazy na tym papierze
MK 72 / 2010-12-07 01:06 / (Marcyś)
dlatego ustaw sobie stopa na 24,2 i ochronisz zysk - takie moje zdanie jest ale decyzja zawsze należy do własciciela
MK 72 / 2010-12-07 01:13 / (Marcyś)
dobra uciekam spać do jutra;-)
TrentX / 2010-12-07 01:12 / portfel / Tysiącznik na forum
wiem wiem ze to tylko i wylacznie moja decyzja i nie zamierzam nikogo obarczac ich podejmowaniem za mnie .... w kazdym razie dziekuje wam obu za cenne uwagi co do tego zagadnienia :) ubywam powoli do krainy morfeusza :)
pietroo / 2010-12-06 18:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobaczcie po ile teraz Szarik chodzi:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/szr
kwiatek... / 2010-12-06 19:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek a Ty kupionego miałeś chyba w okolicach 0,30pln?
MK 72 / 2010-12-06 18:51 / (Marcyś)
Ano chodzi

Myslę i mam taka nadzieję ze gpf da dużo więcej zarobić;-)

Jakby At na nim działało;-) to 20 groni powinien zaliczyc w pierwszej turze zaś w drugiej powyżej 30 by zaleciał.
Ale to spekuła wię AT nie działa;-)- choć mówią że spekuła lepsza niż at;-))))
Kambodza / 2010-12-06 18:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może jutro wezme lapka do pracy i jak się to wybicie nie okaże tylko podpuchą to wezme na pare groni za te 50k co mam luzem:)
kwiatek... / 2010-12-06 19:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja natomiast trzymam się z daleka od gpf.....
MK 72 / 2010-12-06 19:09 / (Marcyś)
Zobaczymy co jutro przyniesie dzień- dzisiaj był największy obrót w sztukasz w historii tej spółki - ulica tego nie wzieła;-)

w 15 min zgarneli z rynku 20 mln akcji w 5 zleceniach

Do 12,15 był wolumen na poziomie 31 mln szt.

Do końca dnia przemieliło się po 4 gronie 50% ff

Cosik jest na rzeczy zapewne - a dzisiaj infa nie było ;-)

Jak jutro zamkna się na dobrym obrocie po 6 gr będzie git
Kambodza / 2010-12-06 19:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nawet spekulacyjnie na 2-3 frosiki taki Spekulanto jak Ty Kwiatku nie chce wejść?:)
A czemu?
kwiatek... / 2010-12-06 19:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrząc na wskaźniki c/wk to żadna rewelka ta gpf causa....Moim zdaniem są lepsze perełki na nc connect....Marcyś to już jest pewnie na ładnym plusie,pamietam jak brał te akcyjki po 0,02pln.....
MK 72 / 2010-12-06 19:21 / (Marcyś)
Kwiatku owszem brałem po 2 ale mam też po 4

Wskaźniki na tego typu spółkach nie są ważne i wiemy o tym. Tutaj licza sie emocje

A dental ma dobre wskaźniki myslisz- nie dawno po 1 grsz mogleś kupić całego tira papieru a teraz po 9 -10 a nawet po 11 groni chodził

Tam naprodukowali 500 mln akcji a tutaj w wolnym obrocie niecałe 80 mln.
kwiatek... / 2010-12-06 19:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiem są i takie na których c-wk wynosi 100.....Powiem tak można zaryzykować ale małą kwotą w te papiery.....Mi zaczyna się podobać spółeczka Wierzyciele z nc.....masz jakieś zdanie na temat tej gwiazdy?
MK 72 / 2010-12-06 19:31 / (Marcyś)
nie znam spółki niestety ale obejrzę ją później

Co do GPF - ja wiem że to ciężki smieciowy papier mam tego świadomość. Amelka już mnie kilka razy zjechała na forum za ta spółkę;-) Nie kupiłem jej dla fundamentów bo ona ich nie ma- to zakup spekulacyjny na maxa

W piatek zaś pisałem że ktoś jako strategiczny chce w nią wpompować kasę a to juz raczej dobrze świadczy.
Kisi się od maja i wybicie się należy jej - jak wysokie będzie zobaczymy ale śmieci jak wiaterek dobrze wieje wysoko latają to też wiemy;-))))
kwiatek... / 2010-12-06 19:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myśle ze warto się nią zainteresować:)
kwiatek... / 2010-12-06 19:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na Veno też taniocha się zrobiła.....
MK 72 / 2010-12-06 19:33 / (Marcyś)
to też ruszy ale jeszcze nie teraz. Kiedyś veno na kilkanaście groni bez krzyku poszło;-)

coś z niego zrobią ale jeszcze trochę czasu upłynie;-)
Kambodza / 2010-12-06 18:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dla mnie sesja też słaba ale braciak na Petrolu już zarabia:)
pietroo / 2010-12-06 18:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ma chłopisko nerwy :))
Kambodza / 2010-12-06 18:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oj ma ma:)
kwiatek... / 2010-12-06 19:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak Petrol znajdzie rope wtedy zarobi ładną kaske:)
paweł77 / 2010-12-06 18:25 / Bywalec forum
Kam, rozumiem, że po opublikowaniu prospektu liczysz na odpał na Ekusiu?
Kambodza / 2010-12-06 18:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz co Pawciu bardziej niż odpał interesuje mnie ile zaprognozują zysku bo będziemy mogli na podstawie tego mniej lub więc zobaczyć jaki kurs Ekuś będzie mógł mieć na koniec 2011:) Myśle, że powinien podskoczyć kurs ale pod warunkiem, że grupa trzymająca władze tego zechce:)
pietroo / 2010-12-06 16:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sesja taka sobie dla mnie, cieszy jedynie to, że wkońcu GPF się ruszyło, oby jutro wskoczyło na 5-6 gr
TrentX / 2010-12-06 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
dla mnie tez pieknie wyzerowalem sie ze strata :) a to wszystko w sumie dzieki azotom
TrentX / 2010-12-06 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Prosze tez o rade bo chcialbym ustawic jakiegos stopa na azotach i niebardzo wiem jak sie do tego zabrac w sensie jaki poziom powinienem ustawic ponizej kursu , nie chcialbym aby mi wywalilo papier przy byle pierwszej obnizce ale jakies zabezpieczenie wolalbym wstawic
kupowalem srednio po 21.75 na dzis kurs jest 24.60. Czym sie wiec kierowac wybierajac poziom lub jak sobie go wyznaczyc korzystajac z analizy ?
Podziekowal z gory za sugestie co do techniki wyboru stopa.
amelian / 2010-12-06 17:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Tego o co pytasz Sławku, nikt Ci nie powie bo odpowiedzialność duża....trzeba samemu AT ćwiczyć ;))) A ustawianie stopów to cała sztuka jest...także powodzonka :)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
TrentX / 2010-12-06 18:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)
nie chodzi o to ze akurat chce gotowy przepis ze mam ustawic jakas kwote i tyle nie w tym rzecz i nie oczekuje takiej informacji oraz ponoszenia odpowiedzialnosci przez kogokolwiek Amelio , jednak chetnie zaczerpnalbym wiedzy w sprawie tychze poziomow i AT wykresu tej spolki lub tez innej , czyli na zasadzie jak to sie ogolnie czyni , czy ustawia sie pod linia wsparcia , lub czy procentowo ponizej kursu zamkniecia etc etc .
Takie to praktyczne wskazowki z wlasnego doswiadczenia bardziej zorientowanych w tym ludzi :)
kwiatek... / 2010-12-06 17:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Amelciu:)Dzisiaj cały dzionek była awaria w mbanku:(
amelian / 2010-12-06 18:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kwiatuszku :))) widziałam, nie tylko w mBanku, z resztą...u mnie hulało wszystko ok ;)
kwiatek... / 2010-12-06 18:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cos poważnego musiało walnąć:(
Kambodza / 2010-12-06 18:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Sławku ja jestem przeciw sl-om:)
amelian / 2010-12-06 18:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
a ja bardzo za :)
Kambodza / 2010-12-06 18:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
że Ty tak to ja wiem:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy