Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-12-02 16:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
taka ładna sesyjka się z rana wydawała i się na koniec z.....a :((
szkoda
Kambodza / 2010-12-02 15:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zarząd Eko Export S.A. przekazuje raport miesięczny za listopad 2010.

1. Informacje na temat tendencji i zdarzeń w otoczeniu Emitenta, które w ocenie Emitenta mogą mieć w przyszłości istotne skutki dla kondycji finansowej oraz wyników finansowych Emitenta


• Przychody w listopadzie wyniosły ok. 588 tys. PLN, tj. ok.144 tyś EUR (przy średnim kursie 1 EUR 4,0734PLN). Dla porównania w listopadzie 2009 r przychody wynosiły ok. 440 tys. PLN, to jest ok. 106 tys. EUR, (przy średnim kursie 1 EUR 4,1431 PLN).

• Zakończony został jeden z trzech etapów modernizacji zakładu. Zarząd uznał, że przyspieszenie montażu automatycznej linii transportowej, pozwalającej przesyłać gotowy produkt z produkcji do magazynu wyrobów gotowych lub na spedycję oraz w "drugą" stronę - "podsuszony" surowiec transportować ze spedycji na linię "uszlachetniającą" znajdującą się na drugim piętrze hali produkcyjnej, powinniśmy zakończyć jak najszybciej - nawet kosztem znacznego ograniczenia produkcji w listopadzie.
W związku pracami montażowymi na parterze hali produkcyjnej oraz ze względu na bezpieczeństwo pracy, na cały okres montażu musiała zostać całkowicie wyłączona linia uszlachetniająca a produkcja musiała być też kilkakrotnie wstrzymana. Zarząd jest przekonany, że decyzja ta była słuszna, gdyż Spółce zależy na tym, by już od początku roku 2011 produkcja przebiegała bez zakłóceń a obniżone koszty, ze względu na oczekiwane oszczędności z uruchomienia linii transportowej, będą wpływały na wyniki finansowe w roku 2011, przy równoczesnej realizacji prognoz na rok 2010
• Następny etap modernizacji tj. wykorzystanie ciepła odpadowego, będzie mógł być prowadzony w ruchu ciągłym a tylko jeden element polegający na wykonaniu "wcinki" w kanał ze spalinami zostanie wykonany w czasie weekendu.
• Ostatni element modernizacji tj. wymiana paleniska planowany jest na okres pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a dniem Trzech Króli, gdzie zwyczajowo wysyłki na zachód są wstrzymane.
• Informujemy naszych inwestorów, że na naszej stronie internetowej www.ekoexport.pl uruchomiliśmy zakładkę "Aktualności", gdzie będą na bieżąco zamieszczane zdjęcia i informacje dotyczące procesu modernizacji zakładu oraz wszelkie aktualności.
• W dniu 26.11.2010 złożone zostało w ECHA (Europejska Agencja Chemikaliów) dossier rejestracyjne mikrosfery zgodnie z Rozporządzeniem 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie REACH. Rejestracja w systemie REACH upoważnia Spółka do dalszej możliwości wprowadzania mikrosfery do obrotu.

Listopad bez szału
Kambodza / 2010-12-02 15:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oczywiście przychodowo bo jeżeli chodzi o modernizacje to git:)
Są różne dywagacje ile to da więce mocy ale poczekajmy na oficjalny komunikat:)
amelian / 2010-12-02 16:09 / portfel / Tysiączniczka na forum
info jest dobre Przyjacielu :) jeśli tak dalej będą działać jak działają to za parę lat kawał frmiska z tego będzie :))) a dzisiejsza modernizacja będzie miec odbicie w jutrzejszych przychodach - proste :)))

Moim zdaniem kurs spada bo inwestorzy spodziewali się większej dynamiki przychodów
noxik nielogo / 82.177.194.* / 2010-12-02 16:36
Mnie sie komunikat bardzo podoba bo jest przyszlosciowy. Widac ze w spolce sie dzieje a szefowie maja zaplanowane nie najblizsze tygodnie a wrecz lata. Tak jak Kam juz pisal papier jest ewidentnie na longa.
mari40 / 2010-12-02 17:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kam nie jest żle trochę szkoda,że na koniec dnia tak spadło ,ale z czasem nadrobi przyszłość zapowiada się ciekawie :)
Kambodza / 2010-12-02 17:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mari jesteśmy na longa i ta modernizacja da nam profity w przyszłości:)
Tak jak Amelcia napisała: [
cytat]
a dzisiejsza modernizacja będzie miec odbicie w jutrzejszych przychodach - proste :)))

sama prawda:)
A co do spadku dzisiaj to Ci co liczyli na podbitke po wynikach sprzedali jak je zobaczyli i to nie był nikt z longów:)
pietroo / 2010-12-02 15:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj do wygrania w lotto 17 baniek
dodge / 2010-12-02 15:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ja z innej beczki - zaraz zaczyna się ceremonia wyboru gospodarzy MŚ w piłce nożnej w 2018 i 2022 r.


dzisiaj do wygrania w lotto 17 baniek


W SuperEna Lotto do wygrania dzisiaj 60 500 000 Euro :)
TrentX / 2010-12-02 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam , mamy wiec juz wybor :P

Rosja :> kolejny milionowy rynek do zdobycia,
Katar - kolejne bajkowe stadiony za petrolowe dolary :)kolejne petrolowe dolary w kieszeniach urzedasow FIFA , bo klimat calkiem nie do grania ... no ale Juve wczoraj tez niebardzo chcialo grac :P przy Bulgarskiej...
pietroo / 2010-12-02 15:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i już IDM po czerwonej stronie mocy :((
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-02 13:35 / portfel / Tysiącznik na forum
nie moge sie nadziwic jak patrze na kgh....
niedawno ktoś rzutem na taśme kupował po 144 i ta cena wydawała sie bardzo wygórowana i nie do osiągniecia w krótkim terminie a tu prosze.......dwa dni wzrostów po spadkowej korekcie i 143zł......a najgorsze to strach wejsc niby wiesz że jest mocny i zagraniczni bedą kupować......ale strach bo KGH ma z czego spadać gdyby coś nie poszło......i prawdopodobnie na przekór większości dalej bedzię rosł.......
jak to mówią pociąg odjechał...i można tylko pomachać tym co w nim jadą......
taka mała dygresja....
TrentX / 2010-12-02 17:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy ,
dzis w pociagach roznie bywa :) zima w pelni :P moj dojechal tylko z 20-minutowym opoznieniem ale mial tylko 2 godziny drogi do przejechania :) do miejsca docelowego ;]
pietroo / 2010-12-02 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
reko ma dużo wyższe, jeśli na long to powinien być jeszcze wyżej
amelian / 2010-12-02 13:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
KGH
Średnioterminowo spółka znajduje się w kanale wzrostowym. Na liniach sygnalnych po obowiązującym kupnie, ale w
neutralnej strefie. STOP na poziomie 128,45 dla cen zamknięcia wydaje się być właściwy.
pietroo / 2010-12-02 13:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
rano wszystko ładnie stało, a teraz trochę siadło...
dodge / 2010-12-02 12:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie

Uwielbiam taką piękną zimę. Dużo śniegu i ciągle dosypuje Pan Bóg z nieba kolejne płatki, mrozik konkretny, ale nie zabójczy. Tak właśnie ma być. O.

Zakupiłem pakiet startowy ELS.
Jeśli chodzi o IDM - pozbyłem się go już.

Pozdr.
pietroo / 2010-12-02 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a po ile puszczałeś IDM?
z rana ładnie chodził, teraz opadł trochę
dodge / 2010-12-02 15:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po 3,35-3,37 - właśnie widzę, że osłabł - jestem zdania, że już więcej z tej korekty wzrostowej wyciągnąć się nie da obecnie. Dzisiaj liznęli cieniami świecy przeplatające się średnie 20 i 50. Do tego 20 opada i obecnie znajduje się pod 50. Wnioskuję poniekąd i po tym, że wzrosty wczorajsze na IDM mamy za sobą.
dodge / 2010-12-02 15:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale będę czujnie przyglądał się Piotrek - być może źle to widzę - nie mniej mam chrapkę na odkupienie jeszcze raz i zagranie sobie na tym Darkowym papierze :).

Mną się nie sugeruj oczywiście Piotrek. Ze mnie taki gracz jak z koziej dupy trąbka :)
pietroo / 2010-12-02 15:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie przesadzaj, liczy się zarobek, a Ty zarobiłeś
pietroo / 2010-12-02 15:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mnie kusiło oddać po 3.37, ale zająłem się czymś innym i zaraz opadł
amelian / 2010-12-02 13:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
Maćku, dla mnie to diabeł z piekła bo tak sobie piekło wyobrażam że takie zimne jak dziś na zewnątrz....;)
TrentX / 2010-12-02 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelio mam Cie :) a dopiero co wczoraj faceci narzekali na zime :) a dzisiaj to kto narzeka :)?: P???
Ja tam sie przylaczam do dodge'a :)
dodge / 2010-12-02 15:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Maćku, dla mnie to diabeł z piekła bo tak sobie piekło wyobrażam że takie zimne jak
dziś na zewnątrz....;)


Nie grzesz Kobieto, nie grzesz ... :)))
noxik nielogo / 89.25.186.* / 2010-12-02 12:13
Co z EEX jakis raport mial byc nic nie widze :>?
noxik nielogo / 89.25.186.* / 2010-12-02 14:43
cos kiepsko dzisiaj! Kam nei pilnuje.
pietroo / 2010-12-02 14:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
wczoraj miał być raport, ale nie było....
amelian / 2010-12-02 14:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
i sygnał sprzedaży się pojawił...
noxik nielogo / 82.177.194.* / 2010-12-02 15:01
amelka nie kracz!
amelian / 2010-12-02 14:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
natomiast Orco fajnie wygląda :)
pietroo / 2010-12-02 14:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
liczyłem, że 9 zł przebije
amelian / 2010-12-02 15:12 / portfel / Tysiączniczka na forum
jak 9? teraz jest po 31,20...
amelian / 2010-12-02 15:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
ah dobra, kumam :) Tobie chodziło o EEX a mi o OPG ;)
pietroo / 2010-12-02 11:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nareszcie udało się powstrzymać spadki

Utrzymane wzrosty EUR/USD

Na rynku walutowym nareszcie można mówić o zdecydowanej próbie powstrzymania spadków. Do tej pory wszystkie próby kończyły się niepowodzenie, ale wzrosty z wczorajszej sesji europejskiej udało się utrzymać również w sesji amerykańskiej, dzięki czemu główna para znajduje się dziś rano w okolicy poziomu 1,3140. Wczoraj pomagały publikowane dane makro zza oceanu, które po części dają nadzieję na pozytywną niespodziankę na koniec tygodnia jeśli chodzi o amerykański rynek pracy. Jeśli obecne nastroje uda się utrzymać do końca tygodnia, to będzie to duża szansa dla byków na doprowadzenie do mocniejszego odbicia w górę.

Pary złotowe jeszcze niżej

Dalszy ciąg odreagowania mogliśmy obserwować także na złotym, który odzyskiwał coraz więcej sił. Wprawdzie w trakcie sesji europejskiej nie było pewności, że nasza waluta zyska aż tak dużo, ale sesja amerykańska przyniosła dalszy wzrost apetytu na ryzyko, dzięki czemu dziś rano pary złotowe znajdują się wyraźnie niżej niż wczoraj. Kurs EUR/PLN znalazł się ponownie poniżej 4,00, a para USD/PLN cofnęła się w pobliże poziomu 3,03. Jeśli poprawa nastrojów globalnych będzie się utrzymywała, to złoty powinien nadal zyskiwać na wartości.

Stopy procentowe w Strefie Euro

Po raz kolejny czeka nas kilka istotnych publikacji makro, które być może pomogą podtrzymać korekcyjne nastroje. Rozpoczniemy od opublikowania danych końcowych o dynamice PKB za III kw. w Strefie Euro, która ma się utrzymać na poziomie ze wstępnego odczytu, czyli 1,9% r/r. Jednocześnie poznamy dane o inflacji PPI, która według prognoz ma wynieść 4,3% r/r, a zatem symbolicznie więcej niż poprzednie 4,2%. Następnie o 13:45 poznamy decyzję EBC w sprawie stóp procentowych w Strefie Euro. Oczekiwania rynkowe nie są żadną niespodzianką – spodziewane jest utrzymanie stóp na poziomie 1%, a o 14:30 tradycyjnie usłyszymy uzasadnienie do podjętej decyzji. Ponadto o tej samej porze jak zwykle poznamy dane o liczbie nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w USA. W tym tygodniu spodziewany jest odczyt nieco wyższy niż ostatnio (liczba wniosków ma wzrosnąć z 407 tys. do 425 tys.). Natomiast na godzinę 16:00 zaplanowano publikację danych o dynamice indeksu podpisanych umów kupna domów w USA. Rynek oczekuje, że wyniesie ona -0,5% m/m, czyli nieco więcej niż poprzednie -1,8%.

Dariusz Pilich
amelian / 2010-12-02 11:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Wybieram się dziś na szkolenie z AT z DIBRE, Paweł Szczepanik będzie prowadził :)))
pietroo / 2010-12-02 11:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
idź, idź
i skomentuj je nam potem :)
amelian / 2010-12-02 11:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
w tym roku są trzy etapy szkolenia, na drugim nie będę niestety....dowiedziałam się ostatnio, że w Wawie systematycznie organizują spotkania po sesyjne co by o kwitach pogadać :)
pietroo / 2010-12-02 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a gdzie to się towarzystwo podziało? zawiało czy co?
amelian / 2010-12-02 10:51 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja na recepcji dziś siedzę i mam urwanie głowy ;) miałam Ci właśnie pisać że doczekałeś się wzrostów na Skotim :)))
pietroo / 2010-12-02 11:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć :))

w końcu rośnie, jeszcze niech te 3 zł przejdzie :))
Tobie slicznie rośnie za to City
gratki
amelian / 2010-12-02 11:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
do 3 zł tuż, tuż :)
City
- perełka :)

Dzięki
pietroo / 2010-12-02 12:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jaki zasięg pokazuje Ci wykres?
amelian / 2010-12-02 13:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
nie potrafię jeszcze określać zasięgów...;)
pietroo / 2010-12-02 09:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wszystko się zieleni, czyżby rajd świetego Mikołaja?
pietroo / 2010-12-02 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

Wawa zawiana ostro, śnieg pada bardzo mocno.... zima w pełni

ale parkiet mamy zielony, a to cieszy
City ślicznie, IDM też nieźle zaczął

miłego dnia
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-02 09:41 / portfel / Tysiącznik na forum
cześć
Piotrek sKOTan to potrafi nerwy zszargać......
niby wiesz że bedą takie ruchy ale rączki mi sie trzęsły......
przetrzymałem.....ale było mi głupio że Ci dawałem rady a spółka w dół pikuje......
dziś jest dobrze.....ale nie mam zamiaru już nigdy doradzać co do konretnych spółek.....
za duża odpowiedzialność.....mam nadzieje że zapamiętam i już nie bede ludzi narażać na takie stresy......(najwyżej jakieś ogólne rady jak ktoś zapyta.....)
wzrostów państwu i sobie życzę....
pietroo / 2010-12-02 09:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

widzę własnie, ale na razie ładnie rośnie, oby tak dalej :)

pozdrawiam
Kambodza / 2010-12-02 06:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Ged już sobie wyobrażam co się działo jak Rudnevs strzelił brame:)
To fakt, że bramkarze oraz brankowi mieli masakre:)
Kotorowski pięknie bronił:)

Amelciu i Tom alez ja nie narzekam;) A, że ja geriatryk to inna sprawa;)

Udanego dzionka życze
kwiatek... / 2010-12-02 07:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kambodza:)Masakryczne warunki pogodowe w łodzi:(
Coś dla ryzykantów:)
http://www.youtube.com/watch?v=KmoBsNz_fgY&feature=related
Kambodza / 2010-12-02 08:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:)
Dopiero do pracy dojechałem, szkoła przetrwania w stolicy:)
Pozdrówka
mari40 / 2010-12-02 08:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)))
Dzis szkoła przetrwania w całej Polsce mam nadzieję ,że długo to nie potrwa
Ciepełka w serduszku życzę i dużych wzrostów :)))
amelian / 2010-12-02 09:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Przyznam ze nie rozumiem tej całej zadymy i paralizu związanych z zimą...co innego gdyby nas taka zima dopadła na południu Francji albo Hiszpanii ale u nas oczywiste było nadejście zimy w związku z tym śniegu, mrozu i oblodzenia w końcu....;)))

2010-12-01 23:46:38 | tomtay [ Bez rangi ]
Kącik Emerycko-Rencistowny Wita Was :)
punkt regulaminu numer osiem: Gderaj i brzęcz jak stary klamot roszcząc
pretensje poprzedzone czynnym żalem :)

hehe Tom, ale się ośmiałam :)))

Pozdrawiam serdeczni i udanego dnia życzę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy