Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-11-07 14:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niezłe, polecam poczytać

http://wyborcza.pl/1,75480,8543260,My_sie_nigdy_nie_nudzimy.html
Ciułacz / 2010-11-07 15:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo nie przeczytałem całości a tylko pierwszą stronę i co wyniosłem z tego ?
Ze to jest prawie na obrzeżach Warszawy, cytuję :
Wola Cygowska, 30 km od Warszawy.Koniec cytaty
Moje słabości do inwestycji w nieruchomości mi podpowiada że by się warto było rozglądnąć za gruntami rolnymi.Rolnik aby dostał swoją rentę czy emeryturę to się musi pozbyć swojej roli pomimo wykupienia rynku okazje dalej się będą trafiać.
Takie inwestycje to na long term 10-20 lat
mk72 / 95.41.22.* / 2010-11-07 17:05
Siema Wszystkim

Nic mi się dzisiaj nie chce robić- 2 dni ciężkiej pracy za mną;-)))

Regeneracja sił się przyda.

Jutro rano wywiem się od znajomego cosik w sprawie gpf i ostatnich zachowań Zarządu
Wyjścia sa dwa: albo mają super wyniki i zaryzykowali utratę swojej reputacji robiąc to co zrobili licząc że rynek im to wybaczy
Albo trup w szafie jest . Chociaz mój znajomy o trupie nic nie mówił ale sprawdzimy jutro

Oczywiście dam znać czego sie wywiedziałem- wszystko przed sesją się odbędzie
mari40 / 2010-11-07 13:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
widzę,że nie tylko ja dziś wypoczywam :) miałam wczoraj18 w rodzinie i odespać nie mogę - Miłej niedzieli :)))
aqua vitae / 2010-11-07 13:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja również wpadnę z pozdrowieniem rosołowo niedzielnym:)
amelian / 2010-11-07 13:28 / portfel / Tysiączniczka na forum
Aqua, trzymamy się? ;)
aqua vitae / 2010-11-07 13:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ukłony Amel:)
ofkors, jess, naturlich, absolimą:)
i nawet mi się to podoba.
miałem prawdziwy test wytrzymałości- piątek i sobota picie alkohulko, próba wyszła pozytywnie:)
na pohybel paloczom:))
pietroo / 2010-11-07 13:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Brawo, brawo

Trzymam dalej kciuki za byłych palaczy. :))
Ciułacz / 2010-11-07 14:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pozdrawiam serdecznie byłych palaczy, i też trzymam kciuki.Moja starsza córka się z tym zmagała ze zmiennym skutkiem przez prawie 2 lata ale od 8 lat już jest spokój .
Ja miałem więcej szczęścia bo sobie z tym poradziłem na etapie szkoły średniej,Kończąc 18 lat to sobie powiedziałem że jestem wystarczająco dorosły i dojrzały aby coś komuś udowadniać i już nie zaciągnąłem się ani razu. Może trochę wychodzę na chwalipiętę, ale naszły mnie wspomnienia.
Pozdrawiam
aqua vitae / 2010-11-07 14:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kłaniam Ciułaczu:)
teraz poza zdrowiem - to sprawa honorowa, choć juz nie raz myślałem , że przegrać z tak uroczą osobą jak Amelka to byłby zaszczyt;)
a poważnie - dla mnie to naprawdę problem, zmierzyć się z nałogiem , na razie jest nieźle, zobaczymy..
pozdrawiam
amelian / 2010-11-07 12:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Odpoczywam na weekendach póki mogę :) dziś spałam 11 godzin...nie po jakiejś imprezie, alkoholu ostatnio nie piję bo ćwiczę ;) tak sama z siebie:)))))

Kam dobrze, że siostra tylko wzięła....

Udanej niedzieli Wszystkim :)
amelian / 2010-11-07 12:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
* tylko cywilny
pietroo / 2010-11-07 11:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może na nią zagłosować?

http://samorzady.pb.pl/2256570,94279,na-nia-mozesz-glosowac-w-warszawie
Ciułacz / 2010-11-07 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Aby ocenić twój gust to musiałem poszukać większa fotkę.
http://www.fakt.pl/Ale-kandydatka-Zaglosowalbys-,artykuly,87011,1.html
Nieźle ,nieźle !
pietroo / 2010-11-07 13:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu

ciekawe tylko czy ma olej w głowie?

pozdrawiam serdecznie :)
Ciułacz / 2010-11-07 14:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pytasz ?
czy ma olej w głowie?


Hm... podobno najważniejsze to nie przeszkadzać ;-)
Pozdrawiam
pietroo / 2010-11-07 14:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Hm... podobno najważniejsze to nie przeszkadzać ;-)


aż całkiem zepsuje?
pietroo / 2010-11-07 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O EFH:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/efh
pietroo / 2010-11-07 09:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-11-06 17:08:21 | tomtay [ Bez rangi ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [1]
powiem Wam, że kupiłem zgrzewkę tego Lecha, ale lichy to eliksir, nie wiem może mi się
trafiła jakaś partia z dna kadzi, ale smakuje jak piwo rozcieńczone wodą i doprawione
spirytusem :)


Bo Lech to kiepskie piwo. Sikacz tak samo jak Żywiec.
Lepiej pić piwa z mniejszych browarów. Kasztelan jest dobry, Perła Export, Łomża :))
pietroo / 2010-11-07 09:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkiech serdecznie

dzisiaj już człowiek jako tako zyje... w piątek zabalowałem z kolegami, była whiskey jak i żubrówka :))
a teraz poranna kawa :))

udanego dnia życzę
Kambodza / 2010-11-07 09:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
I Siostra chajtnięta:) Cywilny póki co tylko ale i tak fajnie było:)
Niedługo wracam do Wa-wy:)

Tom, Giero - może ja mam słaby smak ale mnie Lech wchodzi a jakas Warka czy Tyskie ni cholery:)

Amelko i Marcysiu nie obserwuje GPF wcale ale życze Wam wyjścia choćby na zero a najlepiej z tej inwestycji!


Taki drugi Kam ze mnie na tej spółce z ta róznica że właściwego Kama inwestycja jest udana;-)

Ekuś to Ekuś ale pamiętajcie, że mnie też wymęczył:) Ale przynajmniej już wiem, że jak jest emisja to się źle dzieje z kursem także kolejne doświadczenie zebrane i już na własnej skórze przekonałem się o tym o czym Ad pisał, że jak jest pp t owychodzi ze spółki:)
Miłej niedzieli życze:)
pietroo / 2010-11-07 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratuluję wydanie siostry za mąż :))

Byłeś świadkiem?

P.S. Chyba domyślam się po co był ten cywilny :))
Kambodza / 2010-11-07 11:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Piotrek:)'
Nie, nie byłem bo ja już za stary;)
Tak Piotruś właśnie po to:)
pietroo / 2010-11-07 11:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mają coś na oku?
Kambodza / 2010-11-07 09:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a najlepiej z tej inwestycji

miało być: a najlepiej z zyskiem z tej inwestycji
tomtay / 2010-11-06 17:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiem Wam, że kupiłem zgrzewkę tego Lecha, ale lichy to eliksir, nie wiem może mi się trafiła jakaś partia z dna kadzi, ale smakuje jak piwo rozcieńczone wodą i doprawione spirytusem :)
giero13 / 2010-11-06 17:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć:)Potwierdzam Lech to dla mnie sikacz Żywiec podobnie. Kilka lat temu miał swój smak ale to już historia
amelian / 2010-11-05 18:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie wieczorową porą :)
Tak jak pisałam kupiłam Synthosa ale ten p*********** GPF nie sprzedał się i nie wiem czemu :( Teraz już ustawiłam zlecenie DOM po 3 dalej...jeszcze nad City się zastanawiam...

Myślałam kiedyś nad ATE żeby kupić za niewielką kasę czysto spekulacyjnie ale mimo, że szybki zysk pociąga to temat zupełnie odpuszczam bo nie popieram tego typu pseudo biznesu i nie zamierzam go w jakiejkolwiek kwestii popierać. Tak jak walory goroszowe, niech sobie będą ale nie są dla mnie i już, więcej czegoś takiego się nie chycę...na dodatek uszkodziłam sobie palec w prawej ręce i krew się leje jak z dzika :((( i boli
MK 72 / 2010-11-05 18:28 / (Marcyś)
Siema Wszystkim WItaj Urocza Pani

Coś mi się przestaje podobać gpf- mam go duzo oj duzo ale zaczyna mnie niepokoić

Warto bacznie się przyglądać. Mój niespak budzi sprawa walnego- sami je zwołali i nie przyszli - zagranie godne sku... i to już 3 raz
Teraz miał byc raport w poniedziałek a będzie dopiero 15 też w poniedziałek

Coś mi tu przestaje grać- powiem że liczyłem na nią ale cosik mi nie pasuje
amelian / 2010-11-05 18:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Marcyś,
Coś mi się przestaje podobać gpf
dopiero teraz? mnie się już dawno nie podobał...co z tej przygody mogę wynieśc to kolejne cenne doświadczenie...

i to już 3 raz
widać, gdzie mają inwestorów, pokuszę się o dalej idące wnioski...w tym samym miejscu mogą mieć również i klientów a to bardzo źle, wiadomo...

cosik mi nie pasuje
nie czarujmy się, nic nie pasuje, spółka krzak
MK 72 / 2010-11-05 19:08 / (Marcyś)
Ty to potrafisz podtrzymać na duchu;-)))

Taka kobieta to złoto;-)))

Spółka widykacyjna zyje z tego co od innych wyszarpie ot tyle
A Zarząd jest bardzo wredny- co potrwierdzają tymi ruchami

No cóż będę się powoli miksował z tej inwestycji ale w pakietach- bo mam tego duzo i krzywdę mogę uczynić innym. Taki drugi Kam ze mnie na tej spółce z ta róznica że właściwego Kama inwestycja jest udana;-)
amelian / 2010-11-05 19:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Marcyś, piszę szczerze jak myślę...a jaki koń jest każdy widzi...w raportach to mają tyle że nijak się nawet analiz zrobić nie da

A Zarząd jest bardzo wredny
tym bardziej nie chcę mieć z nimi do czynienia... :(
Tak to już jest z inwestycjami iż nie zawsze są udane...potwierdzają się słowa Biga - mianowicie - tylko fundamenty jeśli chcemy zarabiać...

Miłego wieczorku dla Wszystkich :)))
pietroo / 2010-11-05 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i pewnie d.upa z zarobku :(((
amelian / 2010-11-05 18:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
* miało być p i e r d z i e l o n y i drugie nie popierać tylko promować
pietroo / 2010-11-05 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Skotan wystawia mnie na próbę cierpliwości. Ale poczekam.
mari40 / 2010-11-05 16:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moja cierpliwość kończy się dla GOA -) nie czekam do końca sesji w końcu wolne trzeba się odstresować :))) Miłego weekendu życzę :)
Kresowiak / 2010-11-05 10:12 / portfel / Bywalec forum
Witaj Piotr! Powitania Wszystkim!

Wschodnie rubieże chmurne, wietrzne i deszczowe. Miejmy nadzieję,że sesja wynagrodzi nam aurę z nawiązką- czego Wam wszystkim i sobie także życzę.
pietroo / 2010-11-05 10:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć :))

mazowsze też zalane... i do tego zimno
na razie mnie tylko Borek cieszy

pozdrawiam
Kresowiak / 2010-11-05 10:40 / portfel / Bywalec forum
Za Borka gratki serdeczne. Cierpliwość jak widać popłaca. Ja odpuściłem już przy 3,30( brałem po 1,98). Zastanawiam się nad powrotem do spółeczki. Noszę się z zamiarem sprzedaży MIT-a. Jest w letargu - pewnie jak puszczę to odleci jak znam życie?
pietroo / 2010-11-05 10:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Borek robi rocznie koło 80% w górę. MIT to super mulasta spółka.
pietroo / 2010-11-05 09:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-11-04 21:16:35 | tomtay [ Bez rangi ]
gdyby dziś Lech notowany był na NC obok Ruchu Chorzów, chętnie nabł
bym aktie drogą kupna :)
a jutro kupię zgrzewkę browaru Lech 24 pcs. co by wspomóc wielkopolan
:)



uważam, że to bardzo zbożny cel :))))
popieram

na zdrowie Tomek
pietroo / 2010-11-05 09:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czy ktos z Was obserwuje WBay?

mocniej ostatnio spadło?
pietroo / 2010-11-05 09:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spokojna noc bez zmiany nastrojów

Lekkie cofnięcie EUR/USD

Mimo antydolarowych nastrojów w nocy na głównej parze walutowej pojawiła się korekta. Inwestorom nie udało się utrzymać wysokich poziomów osiągniętych jeszcze wczoraj, ale nie jest to obecnie powodem do obaw. Jak dotąd nie pojawiły się informacje, które mogłyby zdecydowanie odwrócić aktualny trend, choć warto pamiętać o dzisiejszych danych z rynku pracy w USA. Przeważnie mają one znaczny wpływ na zachowanie inwestorów, dlatego warto na nie zwrócić szczególną uwagę. Jeśli okazałyby się one rozczarowujące, to byki otrzymałyby kolejny silny argument za osłabianiem dolara. Aktualnie kurs EUR/USD wynosi 1,4205.

EUR/PLN utrzymuje się nisko

Noc na parach złotowych upłynęła bardzo spokojnie. Wprawdzie para USD/PLN, ze względu na korektę na głównej parze, zanotowała niewielkie cofnięcie w górę, ale za to kurs EUR/PLN utrzymał się w pobliżu poziomu 3,90. Dzisiejszy dzień nie powinien różnić się zbytnio od poprzednich, czyli najważniejsze dla złotego będą decyzje inwestorów zagranicznych, a dokładniej mówiąc ich reakcja na dane z USA. Jeśli napływające wiadomości będą sprzyjały deprecjacji dolara, to będzie to pozytywny impuls umacniający ryzykowne waluty. Aktualnie kurs EUR/PLN wynosi 3,90, a USD/PLN 2,7460.

Rynek pracy w USA

Ostatnia sesja tego tygodnia przyniesie cztery istotne publikacje, przy czym większość z nich będzie pochodziła z USA. Jedynie o 11:00 napłyną dane ze Strefy Euro dotyczące dynamiki sprzedaży detalicznej, która ma wynieść 1,3% r/r, podczas gdy poprzednio było to 0,6%. Następnie o 13:30 poznamy oficjalne dane o zmianie zatrudnienia w sektorze pozarolniczym w USA, która ma wynieść 60 tys., czyli sytuacja ma ulec wyraźnej poprawie, ponieważ miesiąc wcześniej było to -95 tys. Oprócz tego o tej porze pojawią się także dane o stopie bezrobocia, a oczekiwania rynkowe wskazują, że utrzyma się ona na poziomie 9,6%. Natomiast godzina 15:00 przyniesie dane o dynamice indeksu podpisanych umów kupna domów, która najprawdopodobniej spadnie z poziomu 4,3% m/m miesiąc temu do 3% obecnie.

Dariusz Pilich
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy