Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-10-28 09:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rośnie imperium finansowe IDMSA

Eugeniusz Twaróg
Puls Biznesu, pb.pl,28.10.2010 06:31

Jest już broker, TFI, spółka obracająca wierzytelnościami i bank. Ma być: fundusz private equity oraz ubezpieczyciel.

Zwykle jest tak, że to banki dokupują domy maklerskie. Z IDMSA jest odwrotnie — broker łyknął bank. Nie sam, bo kąsek jest dla niego za duży. Współudziałowcem inwestycji w WestLB jest fundusz Abris Capital. Wczoraj KNF dała zgodę inwestorom zgodę na przejęcie Polskiego Banku Przedsiębiorczości (PBP) — tak będzie się on wkrótce nazywał. Nazwa może nie jest specjalnie wyszukana, ale jak mówi Grzegorz Leszczyński, szef IDMSA, szyld ma drugorzędne znaczenie. Liczy się biznes
, który będzie nobilitował markę.
pietroo / 2010-10-28 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

decyzja zapadła że w pierwszym dogodnym momencie upłynniam GPF gdyż nie
podoba mi się ten papier w ogóle...



smutno nam będzie :(((((
amelian / 2010-10-28 08:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
nie przesadzaj.... ;) Borka kupię za to i też będziemy w jednym akcjonariacie ;)
pietroo / 2010-10-28 09:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobacz jak ładnie rosnie
mari40 / 2010-10-28 08:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
U mnie deszcz zimno i smutno ;( może przynajmniej na parkiecie się zazieleni-miłego dzionka -pozdrawiam :)
Kambodza / 2010-10-28 08:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:) Witam Wszystkich:)
Stolica zimna ale może będzie słońce:)
Udanego dzionka życze
amelian / 2010-10-28 08:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
W Rzeszowie słoneczko, pięknie bez chmur :)

Miłego dnia i dużo uśmiechu :)))
MK 72 / 2010-10-28 08:45 / (Marcyś)
Cześć Wszystkim

Udanego dnia życzę

A propo gpf i zleceń w arkuszu wypowiedziałem się przed wczoraj;-)

Ale decyzja jest zawsze indywidualna;-)
pietroo / 2010-10-28 08:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Wszystkim
dzisiaj pięknie wyglądało niebo z samego rana, było całe czerwone....
humorem tryskam i uśmiecham się od ucha do ucha,...

miłego dnia
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-10-28 08:42
Witajcie:)
u mnie słoneczko, i ciepławo,
zielonego życzę.
Amelko szafa gra;)
amelian / 2010-10-28 08:54 / portfel / Tysiączniczka na forum

Ale decyzja jest zawsze indywidualna;-)

i powinna być spójna z charakterem :)
Amelko szafa gra;)
No ja myślę :))) ciesz mnie to bardzo :)))
MK 72 / 2010-10-28 08:57 / (Marcyś)
charakter ponad wszystko;-) Amelko

Pozdrawiam
amelian / 2010-10-28 09:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe tak właśnie :)
Pozdrawiam
wzajemnie :)
amelian / 2010-10-27 20:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
sesja taka ło....decyzja zapadła że w pierwszym dogodnym momencie upłynniam GPF gdyż nie podoba mi się ten papier w ogóle...Trzeba poszukać na "zimowy long" jakiejś perełki, tak więc czekam na Wasze pomysły ;)))))))))))))))))
Kambodza / 2010-10-27 20:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Amelko:)
ja zbytnio nie obserwuje za wielu spółek więc nic szczególnego nie doradze:)
A czemu GPF Ci się nie podoba? Marcyś w nim siedzi i Piotrek również.
tomtay / 2010-10-27 21:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no taki piękny akcjonariat mniejszościowy, nic tylko siorbać papieren :)
Kambodza / 2010-10-27 21:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Tom:)
Jak tam w nowej chacjendzie już się wylegujesz?:)
tomtay / 2010-10-27 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciągle remontuje Kam, i kłopotów dużo, niektórzy robotnicy niewykfalifikowani to powinni być zrzeszeni w Cechu Artystów, bo jak ktoś zaczyna układać glazurę poziomo z pionową fugą i nagle wychodzi mu na ścianie karo, to nie jest zwykły robotnik niewykfalifikowany, to jest Artysta Glazurnik, bo takiego deseniu to nawet by nie ułożyła moja babina lat 80 bez okularów i po spożyciu kwarty nalewki :))
Kambodza / 2010-10-27 21:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
No niestety znaleźc dobrych fachowców i nie czekać na nich miesiącami i pewnie dlatego tak to wygląda.
Ale najważniejsze, że posuwa się wszystko do przodu:)
amelian nl / 95.41.78.* / 2010-10-27 22:08
Kam GPF mimo zacnego Akcjonariatu nie podoba mi się bo toż to czysto wirtualna działalność i jesli po korzystnych ostatnich infach nic się nie dzieje to na mój chłopski rozum nic fajnego tam się nie podzieje....a umowami na 80 baniek nie będą sypac jak z rekawa...
Kambodza / 2010-10-27 22:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelciu pamietaj jednak, że na Ekusiu też tak było, żę dobre infa goniły kolejne dobre infa a kurs spadał i dopiero po kilku m-cach zaczeła się jazda. A co do działalności to niestety się nie wypowiem bo się spółką nie interesuje
amelian nl / 95.41.78.* / 2010-10-27 22:13
a co remontów Tomeczku to nigdy nie zapomnę jak parę lat temu szpece zostali u mnie w domu sami cały dzień i.......tak się popili, że kibel w wannie zamontowali.....był o widok przedni niczym rzeźba futurystyczna ;)))
tomtay / 2010-10-27 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

kibel w wannie zamontowali
tego się właśnie zacząłem obawiać, dlatego delikatnie aczkolwiek stanowczo trzymając artystę glazurnika pod łokieć odprowadziłem do najbliższych schodów, zapewniając, że jeśli sam nie zacznię pląsać po stopniach w kierunku drzwi wyjściowych, to pomogę pokonywać stopnie po dwa trzy lub więcej :))
pietroo / 2010-10-27 18:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.czasnazysk.pl/wykres/idm


Darek nie kupujesz IDM?
Kambodza / 2010-10-27 18:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
powiem szczerze, że się zastanawiam
pietroo / 2010-10-27 18:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zarządzający nie chcą być leszczami

Grzegorz Nawacki
blogger 27.10.10 14:32
Czytaj komentarze (9)

TFI i OFE to dawcy kapitału, a zarządzający to barany, którym można łatwo sprzedać każdą ściemę – taka opinia krążyła na rynku przez lata. I niektórzy wykorzystywali to do bólu. Ale ostatnio fundusze zaczynają się ostro stawiać. Dlaczego? I co z tego wyniknie?
Kilka tygodni temu na bezpardonową walkę z potężnym Goodyearem zdecydował się PZU Asset Management. Dziś w PB opisujemy jak Pioneer Pekao TFI walczy o swoje w Yawalu z Edmundem Mzykiem. W pierwszym przypadku poszło o ceny transferowo w Dębicy. W drugim o dziwne pożyczki do trzech spółek, które mogą być powiązane z głównym akcjonariuszem. Ale tak naprawdę chodzi o to, że większościowy akcjonariusz olewa mniejszościowego. I fundusze bycia olewanym mają dość.

To spora zmiana, bo do niedawna zarządzający się nie wychylali. Siedzieli cicho, gdy TVN odkupił od ITI platformę „n” ostro przepłacając. Pomruczeli, ale niewiele zrobili, gdy Synthos odkupił od Michała Sołowowa akcje Cersanitu i Echa.

Skąd ta zmiana nastawienia? Jedni mówią, że rynek dojrzał, że się cywilizuje, że standardy mają większe znaczenie… moim zdaniem istotniejsze jest to, że zarządzający czują się mocniejsi. Po kryzysie o kapitał trudno. Dziś żadna większa emisja nie uda się bez funduszy. A że debiutów coraz więcej to i zarządzający mogą przebierać w spółkach. Nie muszą kupować wszystkiego. I słabym spółkom dziękują. A głównym akcjonariuszom i zarządom pokazują „jeśli nas oszukasz pożałujesz”. Klienci na tym zyskają, bo fundusze powinny zaliczać mniej wpadek. Zyskają też drobni inwestorzy – bo fundusze będą cywilizować spółki.
pietroo / 2010-10-27 17:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sesja dla mnie taka sobie, cieszy przede wszystkim GOA i WDM
GPF spadło o grosik... szkoda
Kambodza / 2010-10-27 18:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dla mnie gorsza ale dobrze, że nareszcie taka była. Zobaczymy jak jutro będzie bo jestem ciekawy. Piątek pewnie w góre, jeszcze zobaczymy kiedy raport będzie za październik bo przewiduje, że będzie dobry i wtedy pewnie znowu troche podrośniemy:)
pietroo / 2010-10-27 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kiedy myslisz, że będzie sufit i korekta na EEX?
myślałem o 7.5, a widać że dała radę więcej
Kambodza / 2010-10-27 18:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
cięzko powiedzieć, wszystko zależy od inf jakie będą płyneły ze spółki.
Nie wiem o jakim rozmiarze korekty mówisz, bo jeśli myślisz np o spadku do 6 zł to raczej nie widze takiej możliwości aczkolwiek to jest giełda i niczego nie można wykluczyć. Dla mnie korekty 5-10% i znowu góra, tak to widze.
Ale ja nie jestem obiektywny:)
Kambodza / 2010-10-27 18:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
teraz chciałbym kosoli w granicah 7,5-8 żeby się akcjonariat wymienił i się uspokoiło oraz wskaźniki schłodziły a, że raport za 3q już niedługo powinien być więc i zobaczymy jaki zysk będzie za ten kwartał
pietroo / 2010-10-27 19:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
już raz jak dobrze pamiętasz spadł z 7 zł na 4 zł i też tego nic nie zapowiadało.... także i te 6 zł jest realne
Kambodza / 2010-10-27 19:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dlatego pisze, że to giełda i możliwe ale nie widze tego jednak
Noxik / 2010-10-28 09:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Wolalbym jednak ubicie dna na poziomie 8zł a nie 7.50-8zł bo jednak potem ciezej przeskoczyc ta pierwsza cyferke
pietroo / 2010-10-27 12:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Osiem rakiet na GPWZaktualizowany!

Maciej Zbiejcik
Puls Biznesu, pb.pl,27.10.2010 07:06

00437030-f3ba-49b6-9005-4d814aaf5800

Analitycy wyszukali spółki giełdowe, które mogą pozytywnie zaskoczyć inwestorów: komunikatem i wzrostem kursu.
Dobre informacje
ze spółek są w cenie. Przekonali się o tym ostatnio akcjonariusze DGA czy Waska, których kursy wręcz eksplodowały. Z pomocą analityków postanowiliśmy poszukać potencjalnych następców DGA i Waska. Chodzi o spółki, które w najbliższych tygodniach czy miesiącach mogą pochwalić się ważnym, a może nawet i przełomowym komunikatem — tj. takim, który mógłby znacząco poprawić fundamenty spółki oraz jej wycenę rynkową.

Wyłoniliśmy aż ośmiu kandydatów na "rakiety" parkietu. Sygnałem do zakupów może okazać się pozyskanie inwestora, zawarcie dużego kontraktu czy akwizycja. Co ciekawe, wśród wytypowanych spółek są tegoroczni liderzy wzrostów. Chodzi o Amikę i Boryszew. Według Tomasza Jachowicza, analityka z DnB Nord, Amica to potencjalny cel przejęcia przez zagraniczny koncern BSH. Jego zdaniem, na rynku
pojawiają się sugestie, że światowy potentat może wejść w alians z wielkopolską spółką, by mocniej zaistnieć na rynku. Z kolei
Boryszew może przejmować i dalej rozbudowywać grupę.

Wśród wytypowanych znalazły się jeszcze spółki: ABC Data, Cormay, Centrozap, Kopex, Otmuchów oraz Stąporków. Wszystkie zresztą rosną już dziś.


Zawsze wiedziałem, że Borek to rakieta :)
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-10-27 18:01
Witam
Pietro borek ma duże szanse jeszcze na wzrosty w pzryszłości .Pytam się bo nie siedziałem nigry w tej spółce i napewno wiesz więcej niż ja :)
pietroo / 2010-10-27 18:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Myślę, że ma napewno. Mam juz ją po raz drugi i zauważyłem, że co roku zrobi 100-150% w górę i jeszcze oprócz tego dochodzi emisja w dobrej cenie :)
Polecam.
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-10-27 20:40
czyli przy aktualnej cenie się opłaca ?
A czy w najbliższej przyszłości będa jakieś ruchy na akcaj ( bo ta nowa emisja co miała być z PP to już jest uwzględniona ?
Sorki za takie durne pytania ale jak pisałem nie śledziłem tego papierka
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-10-27 11:47
IDM zawieszony
jest info z KNF-u- mają zgodę na WestlB.:)
pietroo / 2010-10-27 11:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
LUG się cofnął
pietroo / 2010-10-27 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dane makro z USA pomagają dolarowi

Ponownie przy niższych poziomach

Po nieudanym powrocie ponad poziom 1,40, główna para walutowa zawróciła na niższe poziomy. Sprzyjały temu opublikowane wczoraj po południu dane z USA, ponieważ okazało się, że zaufanie konsumentów wzrosło wyraźnie mocniej niż oczekiwano. To już kolejne dobre wiadomości z gospodarki USA, co ponownie pomogło walucie amerykańskiej. Dziś czekają nas następne publikacje, które także mogą wspierać ruch spadkowy głównej pary. Dlatego inwestorzy, którzy ostatnio kupili euro, powinni być czujni. Aktualnie kurs EUR/USD próbuje przebić się przez poziom 1,38.

Złoty słabszy przed RPP

Wczorajsze utrzymywanie się par złotowych na stosunkowo stałych poziomach dawało nadzieje na kontynuację trendu spadkowego mimo aprecjacji dolara na świecie. Jednak przyspieszenie spadków głównej pary popsuło nastroje na tyle, że obecnie nadzieje związane z dzisiejszą decyzją RPP są mniej istotne i polska waluta traci na wartości. Mimo to ewentualna podwyżka stóp mogłaby pomóc naszej walucie, dlatego warto po południu wyczekiwać na wieści z posiedzenia RPP. Obecnie kurs USD/PLN wynosi 2,8580, a EUR/PLN 3,9450.

Ważna decyzja RPP

Przed nami ważnym dzień dla polskiej waluty. Poznamy dziś decyzję Rady Polityki Pieniężnej w sprawie stóp procentowych. Oficjalne prognozy wskazują, że nie należy oczekiwać żadnych zmian, jednak napływające ostatnio dane makro, a także wypowiedzi niektórych członków Rady sugerują, że istnieje duża presja na podwyższenie stóp już w tym miesiącu. Decyzję poznamy tradycyjnie w drugiej części sesji europejskiej. Ponadto dziś opublikowane zostaną dwie informacje z USA. O godzinie 14:30 poznamy dynamikę zamówień na dobra trwałego użytku, która ma wynieść 2% m/m, podczas gdy poprzednio było to -1,5%. Natomiast o 16:00 napłyną dane o sprzedaży nowych domów, która ma wzrosnąć do 300 tys. (miesiąc temu wyniosła 288 tys.).

Dariusz Pilich
Kambodza / 2010-10-27 09:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CZyżby znowu wtorek, środa schłodzenie na Ekusiu?:)
Przyda się a później czwartek i piatek nowe szczyty:)
pietroo / 2010-10-27 09:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cieszymy się, może na koniec tygodnia będzie 8.50
Noxik / 2010-10-27 10:20 / portfel / Tysiącznik na forum
10 zeta ma byc! :)
pietroo / 2010-10-27 10:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
do jutra? chyba zbyt optymistycznie patrzysz na to
Kambodza / 2010-10-27 11:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
No i na Ekusiu korekty w locie żeby się poustawiali i zbieranie:)
ale ktoś chce tego zebrać:)
Może ciągle Ci od Asset management zbierają:)
pietroo / 2010-10-27 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
- Co to jest opera?
- To jest takie coś, co się zaczyna o siódmej, a jak po trzech godzinach popatrzysz na zegarek, jest siódma dwadzieścia.
aqua vitae / 2010-10-27 06:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ukłony:)
pogoda taka, że lepiej nie mówić.Wczoraj wieczorem musielismy jechać z młodszym dzidiziusiem do lekarza , na szczęście okazało się, że jest tylko mocno przeziębiony- kaszle prawie tak jak ja-papieroski-jak mówi moja żona-papieroski wyłażą.
pomalutku przychodzi czas znów na Bebec jak ktoś mysli o nim, ciekawe jak zareaguje dziś kurs ale nadziei wielkich na razie nie mam.
A walka o kuleczki z Bielska trwa...:)
pozdrawiam, zielonego życzę.
bebe / 2010-10-27 07:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ukłony aqa...
i witam Kącik pietroo...;-)
przykre , jeśli chodzi o chorobę Twego dzidzi...;-(
zainteresowało mnie ..- co to za spółka ta

pomalutku przychodzi czas znów na Bebec jak ktoś mysli o nim, ciekawe jak zareaguje dziś
kurs ale nadziei wielkich na razie nie mam.
A walka o kuleczki z Bielska trwa...:)
pozdrawiam, zielonego życzę.

równiez pozdrawiam i zielonych...
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-10-27 08:39
Witaj Bebe:)

zainteresowało mnie ..- co to za spółka


BBI Capital- doszli w końcu do ładu z Dudą bis na zobowiązanie zawiązali 10 mln. zł, teraz wracają do skarbczyka- lina
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=236359&_DocID=445167&_Site=ESPI&_CheckSum=1057368986

w skrócie
Zarząd BBI CAPITAL Narodowy Fundusz Inwestycyjny SA z siedzibą w Warszawie ( "Fundusz", "BBI Capital NFI") informuje, iż w dniu 25 października 2010 roku zawarł Umowę Restrukturyzacyjną w odniesieniu do zobowiązań Duda-Bis Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej pomiędzy:

1) Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ("Raiffeisen Bank")
2) ING Bankiem Śląskim Spółka Akcyjna z siedziba w Katowicach ("ING Bank")
3) Bankiem DnB Nord Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Bank DnB Nord")
łącznie zwane "Bankami", a
4) Spółką Zakłady Mięsne Duda Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ("Duda Silesia")
oraz
5) BBI Capital NFI S.A. ("Fundusz","BBI")
oraz
6) Spółką prawa cypryjskiego Beline Investments Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze
oraz
7) Czterema osobami fizycznymi
przy udziale
8) Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o. (“E&Y")

Umowa Restrukturyzacyjna nie nakłada na BBI Capital NFI S.A. (udziałowca Duda Silesia) jakich kol wiek obowiązków finansowych w zakresie współfinansowania dopłat, udzielania poręczeń i zapłaty ceny za przedsiębiorstwo.

nie namawiam, sugeruję jednak aby się przyglądać w najbliższym czasie.

zielonego:)
Kambodza / 2010-10-27 08:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Bebe, Aqua:) Witam Wszystkich:)
Zdrówka życze Dziecku Twemu:)
Waczą o kulki, walczą i niech walczą:)
W stolicy zimno i bardzo mgliście.
Udanego dzionka życze
mari40 / 2010-10-27 08:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
Pogoda u mnie piękna słonecznie i mrożnie
Ciekawe co Nam dziś giełda szykuje - samej zieleni życzę :)))
pietroo / 2010-10-27 08:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie

zimno i mgliście, ale mimo wszystko fajnie, że nie pada :))

udanego dnia życzę
amelian / 2010-10-27 09:31 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie w piękny dzień :)))

Aqua trzyma się? bo mam jakieś przeczucie dziwne....

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-10-27 09:57
hej Amelko:)
#!#***&!!! chociaż jeden mały papierosek....
ale się trzymam póki co na razie...
k....ki nałóg
trzyma mnie jeszcze tylko wstyd, że będę się musiał przyznać do porażki.
amelian / 2010-10-27 10:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
ani jeden....nie pozwalam, zapalisz jednego, wrócisz do nałogu a tak dobrze się trzymamy razem :)))))))))))))))))))))))) kup sobie gumy Nicorette ale ostrzegam są mega wstrętne a po plastrach boli to miejsce gdzie się plaster nakleja....
pietroo / 2010-10-27 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amelko

a Ty palisz? czy się trzymasz?
amelian / 2010-10-27 09:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
hej Piotruś :)))
ciężko jest ale trzymam się....najgorszy jest pierwszy tydzień ;)
pietroo / 2010-10-27 09:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dacie radę
mari40 / 2010-10-27 10:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze,że się nie poddajecie zgubny i śmierdzący nałóg :))) Mój znajomy rzucając palenie wcinał na okrągło landrynki,stwierdził,że drożej go to kosztuje jak fajki ,bo jadł tego ogromnie dużo ale i tak jest chudy :) - i nie pali :)))
mari40 / 2010-10-27 10:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze,że się nie poddajecie zgubny i śmierdzący nałóg :))) Mój znajomy rzucając palenie wcinał na okrągło landrynki,stwierdził,że drożej go to kosztuje jak fajki ,bo jadł tego ogromnie dużo ale i tak jest chudy :) - i nie pali :)))
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-10-26 23:19
na tvncnbc jeden z anali mówił że regukcja akcji GPW może sięgnac 50 i więcej % :(
Oby tak nie było
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy