Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-10-25 11:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.autokrata.pl/artykul/saudis-in-audis-9575

nowy przebój na Bliskim Wschodzie
pietroo / 2010-10-25 11:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czekamy na rozbiórkę tego pakietu po 4 gr na GPF
Kambodza / 2010-10-25 10:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Spotkanie z Partnerem strategicznym i zamówienie na I połowę 2011r.
W nawiązaniu do raportu miesięcznego za wrzesień (92/2010) Zarząd Eko Export informuje, że w dniach 11 i 12 października odbyło się w Bielsku-Białej zapowiadane spotkanie z kolejnym Partnerem dotyczące wieloletniej, szeroko rozumianej współpracy.
Spotkanie było konstruktywne i bardzo interesujące. Partner, duży zachodnio-europejski koncern z siecią sprzedaży praktycznie na całym świecie, działający w branży wypełniaczy, posiadający dostęp do lagun mikrosfer, ocenił Eko jako największą pod względem możliwości produkcyjnych i najnowocześniejszą technologicznie firmę ze znanych mu zakładów produkujących mikrosferę i zaproponował nam wieloletnią współpracę, gdyż poszukiwali tak dużego producenta. Eko zasugerowało, by proces ten rozłożyć na etapy.
Pierwszy etap to okres ustalania wysokości zamówień trwający aż do końca br. Wstępnie Partner miałby złożyć zamówienie na I połowę 2011r. na mikrosferę 500 mikronów, w ilości określonej jako minimalna. Zamówienie takie wpłynęło do spółki w dn. 24.10.2010r. i opiewa na kwotę ok. 2,77 mln zł i będzie realizowane już w nowych cenach (obowiązujących w I połowie 2011r).
Do końca br. Eko Export doprecyzuje o ile może ewentualnie, dodatkowo zwiększyć ilość mikrosfery dla tego Partnera na I połowę 2011. Oferta będzie dotyczyła poza frakcją 500 mikronów również frakcji 150 i 300 mikronów, dla których obowiązują względnie wyższe ceny.
Do tego czasu podpisany będzie też list intencyjny określający terminy sposoby i kierunki działania.
Termin do 31 grudnia 2010 został przez Spółkę wybrany celowo gdyż liczymy, że do tego czasu:
•Eko Export zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych,
•otrzyma rejestrację REACH,
•zakończona zostanie modernizacja zakładu.
co podwyższy pozycję negocjacyjną Eko Exportu.

Drugi etap powinien rozpocząć się w II połowie 2011r. i prowadzić do kolejnego zwiększenia produkcji i sprzedaży mikrosfery.
Kambodza / 2010-10-25 10:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Aqua Przyjacielu potęga Ekusia się uwidacznia coraz bardziej:)
Mari mam nadzieje, żę trzymasz bo tu w przyszłym roku bedzie taka cena że hej:)
mari40 / 2010-10-25 11:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Trzymam- trzymam i coraz mocniej ściskam :)))
Kambodza / 2010-10-25 11:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Trzymaj Mari, trzymaj i potraktuj jako fundusz a za dwa, trzy lata bedziesz zadowolona:)
Przyłączam się do zyczeń i życze wszystkiego dobrego i 50 zł na Ekusiu za te 2-3 lata:)
mari40 / 2010-10-25 11:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dziękuję :))) a 50zł na Ekusiu wszystkich nas ucieszy :)
Kambodza / 2010-10-25 13:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no ba:) miałbym dwie bańki:)
Ciułacz / 2010-10-25 13:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiadasz

dwie bańki

A ile to jest ? bo te określenie to chyba powstało po moim wyjeździe z PRL
Pozdrawiam
Noxik / 2010-10-25 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciulacz zyje :)
Serdecznie powitania w tych skromnych prograch!
Co tam slychac!
Kambodza / 2010-10-25 14:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciułaczu widze, że moja szanowne Koleżeństwo juz Ci odpowiedziało:)
Pozdrawiam Cię serdecznie
pietroo / 2010-10-25 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu

2 bańki to 2 nowe mln złotych :))

pozdrawiam
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-10-25 13:49
no jakie nowe Piotruś...denominacja była przeceiż 15 lat temu..... ;)))
pietroo / 2010-10-25 10:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
EEX znowu rakieta
pietroo / 2010-10-25 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Początek tygodnia przynosi polepszenie nastrojów

Eurodolar kolejny raz powyżej 1,40

Uwaga inwestorów podczas weekendu była zwrócona na Koreę Południową, gdzie miał miejsce szczyt G20. Głównym tematem rozmów na szczycie była konkurencja dewaluacyjna największych gospodarek świata. Głównym postulatem była propozycja USA na temat nałożenia limitu na deficyty oraz nadwyżki do 4% PKB, jednak nie znalazły one poparcia większości Początek tygodnia okazał się bardzo łaskawy dla inwestorów. Brak konkretów w sprawie toczącej się wojny walutowej sprawił, że inwestorzy od rana pokazują, że ich apetyt na ryzyko nie wygasł w efekcie kurs głównej pary walutowej rośnie i na początku sesji znajdował się w okolicy 1,4060.

Udany początek tygodnia dla złotego

Polska waluta od rana umacnia się względem euro oraz dolara. O godzinie 8.30 skala przeceny pary USD/PLN sięgała nawet 1,4%, co sprowadziło kurs tej pary do poziomu 3,80. Nieco mniejszą przecenę notuje para EUR/PLN, której kurs notuje okolice 3,94. Dobry początek tygodnia może być zwiastunem kolejnego dobrego okresu dla złotego. Widać wyraźnie, że to obóz niedźwiedzi jest w zdecydowanej przewadze. Można się spodziewać powrotu par złotowych do minimów sprzed dwóch tygodni.

Ważne dane makro

Dzisiejsza sesja przyniesie nam aż 4 informacje makroekonomiczne. Już o godzinie 10.00 poznamy dwie informacje z Polski na temat sprzedaży detalicznej oraz stopy bezrobocia. W pierwszym przypadku brak prognozy, natomiast wartość poprzednia wynosi 6,6% r/r. W drugim przypadku spodziewany odczyt to 11,4% wobec poziomu 11,3% miesiąc wcześniej. Następnie o godzinie 11.00 poznamy dynamikę zamówień przemysłowych w Strefie Euro. Spodziewany odczyt to 17,1%, wobec 11,2% miesiąc wcześniej. Ostatnią i zarazem najistotniejszą informacją dnia dzisiejszego będzie publikacja na temat sprzedaży domów na rynku wtórnym. Rynek oczekuje poziomu 4,3 mln, wobec 4,13 mln miesiąc wcześniej.

Błażej Kędzierski
pietroo / 2010-10-25 09:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WDM cieszy :)) w końcu rośnie, jak przebije 80 gr to będzie fajnie
pietroo / 2010-10-25 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
LUG jakby zbierał się do wyskoku
amelian / 2010-10-25 09:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
zdecydowanie :) było to do przewidzenia...uważam że jeśli kupi się LUGa teraz czy później to da ładnie zarobić :) jeszcze raz napiszę że to świetna Spółka :)))
pietroo / 2010-10-25 09:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nabywasz?
po 23-24 gr było można przez kilka tygodni kupować
amelian / 2010-10-25 09:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
pewnie kupię z parę sztuk :)
mari40 / 2010-10-25 09:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w tej chwili nie da się kupić taniej jak po 25gr może trochę poczekać ?
Nie zapisałam się jeszcze na akcje GPW nie wiem czy warto,piszą,że redukcja może być nawet 70% czyli papier wart ok.1200zł-trochę mało
pietroo / 2010-10-25 08:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


Piotrek ale Feyenord dostał baty. Leo się pokazał jako dobry trener;)


Masz rację. Darku Feyenord to już nie ta sama drużyna co kiedyś, tam nie gra żaden dobry zawodnik... Cieniasy i tyle. Ale 10-0 to i tak duży wyczyn. Gratki dla PSV.
aqua vitae / 2010-10-25 07:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie
Zimno pochmurno i wszystko mnie drażni, ranna kawa bez papierosa to nie kawa...

Ciekawam Aqua czy nie podpalasz ukradkiem?

na razie nie, z prostej przyczyny- nie mam papierosów.Gdybym miał przyznaję że bym zapalił.Najgorzej będzie w pracy, zobaczymy.
widzę że Cię ktoś zaminusował Amelko, no to ja dla równowagi dam plusika.
Jak dziś wytrzymam-będzie dobrze.
pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kambodza / 2010-10-25 08:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Przyjacielu:) Witam Wszystkich:)
Trzymaj sie i nie kupuj papierosów broń Boże.
Stolica słoneczko i nawet ciepławo więc ładnie:)
Jeszcze zieleń na straganie by się przydała i git:)
Udanego dzionka życze
amelian / 2010-10-25 08:17 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Aqua to pij herbatę zieloną zamiast kawy :)
Gdybym miał przyznaję że bym zapalił.
ja mam pięć i leżą spokojnie, myślę że przesadzasz, nikt nie rodzi się z cygarem w gębie...;) Musisz się wziąć w garść dzisiaj, nie daj się przypadkiem nikomu namówić jak będziesz się wahał to powiedz że się założyłeś o dużą kasę... ;)))))))))))))))

widzę że Cię ktoś zaminusował Amelko
a to taki mój chleb powszedni zw wyrażanie swojego zdania....idzie się przyzwyczaić...;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia :)))
pietroo / 2010-10-25 08:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie i życzę miłego dnia

wszystkim palaczom życzę wytrwałości i następnego dnia bez peta :))) pokażcie, że jesteście silniejsi niż ten zgubny nałóg

pozdraawiam
mari40 / 2010-10-25 08:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie:)
dzień znów pochmurny i deszczowy,przydałoby się słoneczko
Aqua -wytrwałości pierwsze dni są najgorsze :)
Amelko-wierzę w Ciebie :)
Mnie dziś boli głowa i cięzko myśleć -wczoraj miałam urodziny takie okrągłe i chyba przesadziłam,mam nadzieję,że giełda będzie litościwa nie mogę dziś nadwyrężać mózgu:)
Pozdrawiam -i dużych wzrostów życzę ;)))
amelian / 2010-10-25 08:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Mari :)))
wczoraj miałam urodziny takie okrągłe
osiemnaste zapewne tak więc wszystkiego najlepszego Ci życzę powodzenia w życiu osobistym i wytrwałości w poczynaniach giełdowych :) a przede wszystkim dużo, dużo zdrowia :)))
pietroo / 2010-10-25 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dołączam się do życzeń :))
mari40 / 2010-10-25 09:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki Wam serdeczne ale niestety to nie były osiemnaste :((( Osiemnaste to niedługo bedą miały moje dzieci :)))
amelian / 2010-10-24 21:07 / portfel / Tysiączniczka na forum
Jak czytam forum główne, tudzież niektóre wpisy w innych portfelach to dochodzę do wniosku, że od giełdy można nieźle ześwirować....i tak sobie myślę żeby to i mnie nie dotknęło po czasie hehe...;)

Ciekawam Aqua czy nie podpalasz ukradkiem? bo ja nie :))) aczkolwiek ciągnie najbardziej wieczorami
Kambodza / 2010-10-24 17:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Feyenoord-upokorzony-w-Eindhoven,wid,12788367,wiadomosc.html

Piotrek ale Feyenord dostał baty. Leo się pokazał jako dobry trener;)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-24 14:56
http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/7CGcuJgk2Ms/pyta.pl_pyta_o_burze
pietroo / 2010-10-24 15:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobre :))
życzliwy / 62.152.137.* / 2010-10-24 14:45
2010-10-24 13:49:00 | 62.152.137.* | życzliwy

jak zwykle można na Ciebie liczyć :)))

tylko wtedy gdy jestem na forum i przeczytam :)
Adobe nie poradzę sobie...trudni musi to ktoś inny zainstalować :(
ale w którym miejscu ,,utykasz" ?...napisz co robisz krok po kroku i gdzie
się pojawia problem.
pozdrawiam

No nic muszę uciekać. Jakby co to ktoś z Twojego otoczenia spokojnie Ci to Amelciu zainstaluje. Pozdrawiam serdecznie. Życzę miłego niedzielnego popołudnia i wieczoru oraz dobrego tygodnia Wszystkim.
amelian / 2010-10-24 14:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
dzięki za chęci :))) znajomy informatyk mi to zrobi :)
Pozdrawiam serdecznie
Ged_nl / 222.124.152.* / 2010-10-24 14:33
pozdrowienia z wyspy Gili - pilnujcie dobrze straganu,bo tu juz jest 20 w niedziele wieczorem, internet drogi, wic bede zagladal sporadycznie :)
pietroo / 2010-10-24 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

a gdzie to jest? żeś się wybrał chyba na koniec świata :)
pozdrawiam
amelian / 2010-10-24 12:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Życzliwy dziękuję za rady, jak zwykle można na Ciebie liczyć :)))
Kam Lexusy są przepiękne, całkiem w moim guście...:)
Aqua je też rzucam palenie, enty już raz ale tym razem musi się udać bo ćwiczę do tego ciężko... ;)
Piotrek uważam że Kubica jest przereklamowany i niestety nie tak uzdolniony jakby się wszystkim zdawało, nie można wszystkiego tłumaczyć pechem....i nie jest tak że jeden będzie cały czas miał fart a drugi nie. Przyznajmy się do tego że Robert jest przeciętny po prostu...
flugo / 2010-10-24 20:23 / portfel / Dziecko hossy
7 na świecie wśród najlepszych kierowców- ciekawe spojrzenie na przeciętność:)
życzliwy / 62.152.137.* / 2010-10-24 13:54
Przyznajmy się do tego że Robert jest przeciętny po prostu...
Absolutnie się nie zgodzę. Robert jest jednym z najlepszych kierowców w stawce jeśli chodzi o umiejętności i talent. Teraz tylko kwestia bolidu, bo na torach zbudowanych tylko na wyścigi to bolid stanowi co najmniej 2/3 sukcesu a resztę kierowca bo trzeba go umieć teraz odpowiedni ,,dostoić" i poprowadzić bez błędów. Na torach ulicznych gdzie troszkę większą rolę odgrywają umiejętności i talent niż w porównaniu z torami wyścigowymi Robert zawsze radził sobie bardzo dobrze.
aqua vitae / 2010-10-24 13:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Też Cię nosi?
zjadłem już słonecznik, dzieciom orzechy i żonie pączka. I palic mi sie chce. mi się. chce.
sobie myslę, że jeszcze tylko chwila i zaraz zakurzę.

co do Roberta -kiedyś ktos porównywał jego talent do Małysza.
Sądzę, że za Adasiem Robert na razie może nosić narty, choćby z racji ilości wysłuchanych Mazurków Dąbrowskiego.
Ale Robert ma wszelkie predyspozycje by być mistrzem.
Trywialnie- potrzebny mu lepszy samochód.
A klasą jest sam dla siebie, czego dowodem są wyścigi w deszczu lub na torach technicznych- np MonteCarlo

to co Amelko nie kurzymy? będę miał dodatkowy bodziec- może zakłąd kto pęknie;)
zieleniutka / 2010-10-24 19:12 / Bywalec forum

zjadłem już słonecznik, dzieciom orzechy

no właśnie..masz dzieci...jak im spojrzysz w oczy jak za parę lat powiedzą Ci "rak płuc"?na mnie takie widmo podziałało...życzę powodzenia i pozdrawiam
aqua vitae / 2010-10-25 07:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
brrrr
nawet tak nie myśl
cholera jasna....
zieleniutka / 2010-10-25 18:06 / Bywalec forum
wcale tak nie myślę..chciałam tylko Tobą wstrząsnąć :):)no to lżejszy kaliber,wychodzisz z pod prysznica, fajna kolońska za grubą kasę i co,przez tego małego śmierdziela wszystko bierze w łeb.RZUĆ TO ŚWIŃSTWO .Powodzenia
pietroo / 2010-10-24 14:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
właśnie!! załóżcie się!!

ale musi to być uczciwe, bo jeśli palicie, a tu piszecie, że nie, to będzie to nie fair
aqua vitae / 2010-10-24 14:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dla mnie Piotrze - słowo droższe piniędzy:)
a zwłaszcza o tak zasadny zakład
i zwłaszcza z Amelką:)
pietroo / 2010-10-24 14:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzymam za Was kciuki
amelian / 2010-10-24 14:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piotrek nie wiem dlaczego węszysz od razu nieuczciwość...jesli się złamię to napewno dam znać...kciuki się przydadzą :)))
amelian / 2010-10-24 14:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
Aqua, nie możesz mówić że chce Ci się palić bo zapalisz w końcu....pij dużo wody niegazowanej jak już rady nie dajesz :)))

Oczywiście, że zakład przyjmuję :))) ustalmy tylko o co, chyba, że honorowy? ;) Teraz to już nie możesz się złamać bo przegrać z kobietą to wstyd
aqua vitae / 2010-10-24 14:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
e tam, żaden wstyd przegrać z płcią piękną:)
ale na razie nie palę i nie mam zamiaru, póki co
się będziemy wspierać wzajemnie w niedoli, a smak papierosa mam wprost przed oczami, organoleptycznie go czuję,
A wydaje się że człowiek ma silną wolę, takie małe beleco jak papieros i rządzi- dawałeś do tej pory? to dawaj jeszcze, tylko jeden....
Ale na razie ni chuchu
amelian / 2010-10-24 14:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
ale pamiętaj ani jednego nie można zapali bo zakład bedzie przegrany....i żaden powód nie jest dobry do zapalenia papierosa...

takie małe beleco jak papieros i rządzi
rządzi, rządzi....wyczytałam gdzieś i zgadzam się z tą tezą, że nikotyna uzależnia bardziej niż heroina...
Kambodza / 2010-10-24 12:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Amelciu:)
Co do rzucania przez Ciebie palenia to mogę tylko przyklasnąć:) Jak się widzieliśmy to tylko wychodziłaś i paliłaś;)
Lexusy właśnie i mi się podobają, poczytam jeszcze fora różnego rodzaju i chyba to będzie mój faworyt jak w końcu coś będe kupował:)
Kubica, no uczucia mam mieszane bo trzeba też patrzeć na samochód. Najlepiej byśmy mieli porówanie jakby mu dali Red Bulla i wtedy byśmy się przekonali a tak to cholera wie moim zdaniem czy on taki dobry czy wcale nie
amelian / 2010-10-24 12:44 / portfel / Tysiączniczka na forum

Jak się widzieliśmy to
tylko wychodziłaś i paliłaś;)

no wiesz.....dwa razy byłam to max ;))) Kam nie broń Kubicy, argumenty że nie ten team były używane jak jeździł w BMW....że do Maclarena go dać i wtedy pokaże, piszesz do Red Bulla...dlaczego do najlepszych? niech się w Renault wykaże...W Red Bullu to Ty i ja nawet byśmy wygrywali hehe ;)
pietroo / 2010-10-24 13:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem Ci Asiu, że Vettel zanim trafił do red Bulla, jeździł z Kubicą w BMW, jako trzeci kierowca, był po prostu od niego wolniejszy, trafił do Red Bulla i zaczął wygrywać, tak samo pewnie by było z Robertem
amelian / 2010-10-24 13:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piotruś, mimo to jestem zdania że w Red Bullu każdy by wygrywał ;)
pietroo / 2010-10-24 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
posadzmy do gorszego bolidu Vettela i zoabczymy jak sobie poradzi
Kambodza / 2010-10-24 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, dobra no niech Ci będzie:)
Kambodza / 2010-10-24 12:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no wiesz.....dwa razy byłam to max ;)))

na godzine chyba;)
amelian / 2010-10-24 13:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
no akurat... :)
amelian / 2010-10-24 12:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
a do Życzliwego: antywirus się odinstalował natomiast z tym Adobe nie poradzę sobie...trudni musi to ktoś inny zainstalować :(
życzliwy / 62.152.137.* / 2010-10-24 13:49

jak zwykle można na Ciebie liczyć :)))

tylko wtedy gdy jestem na forum i przeczytam :)
Adobe nie poradzę sobie...trudni musi to ktoś inny zainstalować :(

ale w którym miejscu ,,utykasz" ?...napisz co robisz krok po kroku i gdzie się pojawia problem.
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy