Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
MK 72 / 2010-10-14 13:34 / (Marcyś)
Zarząd GRUPY PRAWNO-FINANSOWEJ CAUSA S.A. informuję, że w dniu 13 października 2010 r. podpisał list intencyjny ze Spółką Proag Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem listu intencyjnego jest prowadzenie negocjacji pomiędzy stronami, które mają prowadzić do nawiązania współpracy w zakresie obsługi prawnej przez emitenta, obejmującej między innymi zastępstwo prawne w negocjacjach z dłużnikami wraz z obsługą portfela wierzytelności o wartości około 80.000.000 zł. Negocjacje zakończą się do dnia 15 listopada 2010 r.

Zakończenie negocjacji i podpisanie umowy wpłynie na wynik finansowy Emitenta w roku 2010 i 2011.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Szalbierz - Prezes Zarządu

i jeszcze jeden identyczny komunikat- nie ma błedu w tych komunikatach sprawdziłem telefonicznie
pietroo / 2010-10-14 13:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Umowy są, no to teraz trzeba poczekać na zachowanie kursu, albo urośnie albo dalej będzie stagnacja... spaść nie ma już gdzie
MK 72 / 2010-10-14 13:28 / (Marcyś)
Podpisanie listu intencyjnego ze Spółką ZELTA Sp. z o.o.
Zarząd GRUPY PRAWNO-FINANSOWEJ CAUSA S.A. informuje, że Emitent w dniu 13 października 2010 r. podpisał list intencyjny ze Spółką "Zelta" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem listu intencyjnego jest prowadzenie negocjacji pomiędzy stronami, które mają prowadzić do nawiązania współpracy w zakresie obsługi prawnej przez emitenta, obejmującej między innymi zastępstwo prawne w negocjacjach z dłużnikami wraz z obsługą portfela wierzytelności o wartości około 80.000.000 zł. Negocjacje zakończą się do dnia 15 listopada 2010 r.

Zakończenie negocjacji i podpisanie umowy wpłynie na wynik finansowy Emitenta w roku 2010 i 2011.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
pietroo / 2010-10-14 12:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marcin masz jeszcze Sitę?
Dzisiaj ładnie poszła w górę
Kambodza / 2010-10-14 12:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
APiotrek mam do Ciebie sprawę to Ci później napisze na priv to zobaczysz jakie masz oferty, ok?
pietroo / 2010-10-14 13:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no problem :)) dawaj, jak będę mógł to zawsze pomogę :))
Noxik / 2010-10-14 13:33 / portfel / Tysiącznik na forum
No piotrze ja tez musze sie odezwac odnosnie naszego dilu :P
pietroo / 2010-10-14 13:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No problem Adaś :)
Kambodza / 2010-10-14 13:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
spoko, dzięki, popołudniu napisze:)
chodzi o kredyt dla mojej Siorki:)
pietroo / 2010-10-14 13:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oki :))
pietroo / 2010-10-14 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dolar nadal pod presją sprzedających

Nowe lokalne maksimum EUR/USD

Sesja amerykańska po raz drugi należała do kupujących wspólną walutę. Mimo słabej końcówki sesji europejskiej inwestorzy zza oceanu zdołali zawrócić kurs głównej pary w górę, a nawet przebić się przez psychologiczny opór na poziomie 1,40. Pomogły w tym informacje, że FED może wykorzystać w najbliższym programie płynnościowym więcej środków niż tego oczekuje obecnie rynek. Aktualnie kurs EUR/USD znajduje się na poziomie 1,4075 i to byki cały czas mają przewagę.

Wyraźna aprecjacja złotego

Utrzymujące się wzrosty głównej pary sprzyjają dobremu sentymentowi do ryzykownych aktywów, dzięki czemu na giełdach obserwujemy wzrosty, a na parach złotowych spadki. Do umocnienia złotego przyczyniła się również wczorajsza publikacja danych o wrześniowej inflacji CPI, która przekroczyła prognozy i wyniosła 2,5% r/r. Taki odczyt może skłonić RPP do podniesienia stóp procentowych już w tym miesiącu, na co bardzo liczą inwestorzy kupujący polską walutę. Aktualnie kurs EUR/PLN wynosi 3,8940, a USD/PLN 2,7650.

Dane tylko zza oceanu

Wszystkie istotne publikacje makro będą dziś pochodziły ze Stanów Zjednoczonych i pojawią się o godzinie 14:30. Poznamy wówczas przede wszystkim liczbę nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych, która według prognoz ma się utrzymać na poziomie z poprzedniego tygodnia, czyli 445 tys. Ponadto napłyną dane o inflacji PPI oraz inflacji bazowej PPI. W pierwszym przypadku oczekiwany jest odczyt na poziomie 0,2% m/m (nieco mniej niż poprzednie 0,4%), a w drugim 0,1% m/m, czyli tyle samo co miesiąc wcześniej. O 14:30 poznamy jeszcze bilans handlowy, którego wartość ma wynieść -44 mld USD, co będzie oznaczało pogorszenie w porównaniu do poprzedniego odczytu, gdy było to -42,78 mld.

Dariusz Pilich
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-10-14 10:24
Kłaniam nisko:)
Ależ faktycznie nie rozpieszczają fanów Atona, że tak rzeknę .
pozdrawiam zielono
u mnie mgła jeszcze się utrzymuje, zimno.
Ekus marazm i lichota, kiepsko to widzę ;)
Kambodza / 2010-10-14 10:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Aqua:)
Role się odwróciły i teraz przeskakuja powoli na Ekusia ATO-nowcy:)

Ekus marazm i lichota, kiepsko to widzę ;)

czytasz w moich myślach:)
pietroo / 2010-10-14 10:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))

co do Ekusia to na ładnym plusie, ale na małych obrotach, oby był na zielono :))
pietroo / 2010-10-14 09:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Skotan i EEX na ładnym plusiku dzisiaj :))
Oby tak do końca dnia
Noxik / 2010-10-14 09:30 / portfel / Tysiącznik na forum
mnie ot KOPEX zaciekawil przbil 18.30
Kambodza / 2010-10-14 09:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Yo Chłopaki:)
Ekuś idzie:) Albo z ATO przechodzą albo ktoś już coś wie i podkupuje:) Albo kupują drobni pod wyniki za 3Q:)
Kambodza / 2010-10-14 09:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
albo pod info o strategicznych:) ale my tu jeszcze mamy inf w przyszłości nie zbyt odległej:)
amelian / 2010-10-14 09:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
co się dzieje z ATO?taka gwiazda miała być....
pietroo / 2010-10-14 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jest gwiazda, ale na razie ciemna :))
Noxik / 2010-10-14 10:20 / portfel / Tysiącznik na forum
No ja od ponad miesiaca slysze ze to kiszka jest :) Rodzi sie im ponoc duza konkurencja gdzies tam ze sporym dofinansowaniem
amelian / 2010-10-14 10:34 / portfel / Tysiączniczka na forum

jest gwiazda, ale na razie ciemna :))
;)))

Rodzi sie im ponoc
duza konkurencja
kurcze jak to nie można niczego być pewnym...panta rhei...
Noxik / 2010-10-14 10:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Chyba gdzies w stanach cos czytalem z dofinansowaniem rzadu. Odpada wiec im rynek + ten obecny jest zagrozony. Sadze jednak ze skoro oni dopiero powstaja to po tej przecenie znow bedziem ozna zarobic jak zapomna.
Kambodza / 2010-10-14 08:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:)
Stolica słoneczna i nie za zimna:)

Dziś i jutro zieleń i tydzień mkończymy w super humorach:)
Udanego dnia zycze
pietroo / 2010-10-14 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darku

zimna, zimna.... nim doszedłem do pracy deczko zmarzłem :))

zieleni życzę
MK 72 / 2010-10-14 08:21 / (Marcyś)
Cześć Kam Witam Wszystkich

Udanego dnia życzę.

Piotrek z gpf nic złego się nie dzieje więc nie pisałem- dzisiaj może byc dobrze
pietroo / 2010-10-14 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
można te PDA po 3 gr kupować?
bo ustawiłęm się po 2 gr....

cześć Maciek
pietroo / 2010-10-14 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przepraszam Cię.... Marcinie :))))))))))))))
MK 72 / 2010-10-14 09:32 / (Marcyś)
wczoraj info było że sad podwyzszył kapitał więc może byc ciekawie z tymi pda
pietroo / 2010-10-14 09:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kusi mnie wziąść po 3 gr
Noxik / 2010-10-14 09:49 / portfel / Tysiącznik na forum
kupilem za symboliczna kwote te pda :) Ale teraz to glownei na kopexa licze oraz na ekusia. wczorajszy dzien calkiem niezly ;]
pietroo / 2010-10-14 10:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po 3 gr brałeś?
Noxik / 2010-10-14 10:16 / portfel / Tysiącznik na forum
tak, watpei zeby dalo sie po 2gr a zawsze moze podskoczyc
pietroo / 2010-10-14 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobaczymy jak się będzie zachowywać :))
miło by było gdyby dzisiaj skończył po 4 gr
amelian / 2010-10-14 09:31 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Wprawdzie czwartek ale jakos nie wygląda mi dziś na spadki :)
Pozdrawiam serdecznie i udanego dnia życzę :)))
amelian / 2010-10-13 22:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Po raz kolejny polecam blog tego Pana bo prawi mądrze :))) no i to poczucie humoru..... :))))))))))))))))))

http://pawelszczepanik.blox.pl/html
amelian / 2010-10-13 23:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
aha i uaktualniłam GOA wiernie jak się sprzedawało w ubiegłym tygodniu...ehhh....była to jednak sztuczna perła, która po czasie obłazi....i do niczego się nie nadaje....
pietroo / 2010-10-14 09:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amelko
dzisiaj GOA rośnie
amelian / 2010-10-14 09:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Piotrek :)
GOA rośnie
życzę Ci tego ale ja nie będę się na nim odgrywać na siłę...porzuciłam go na dobre i już nie chcę
pietroo / 2010-10-14 10:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też nie chcę, ale muszę :((
pietroo / 2010-10-13 21:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Komentarz do rynku złotego - złoty zyskuje do dolara i stabilizuje się do euro
Złoty podąża za trendami na rynkach globalnych, umacniając się w stosunku do amerykańskiej waluty, po tym jak opublikowany wczoraj protokół z wrześniowego posiedzenia FOMC utwierdził inwestorów w przekonaniu, że kolejne posiedzenie (zaplanowane na 2-3 listopada) przyniesie decyzję o uruchomieniu drugiej rundy ilościowego luzowania polityki pieniężnej w Stanach Zjednoczonych. Wsparciem dla złotego są również utrzymujące się dobre nastroje na rynkach finansowych, na co wpływ oprócz wspominanego protokołu, mają także opublikowane wczoraj po sesji na Wall Street, lepsze od oczekiwań wyniki Intela za III kwartał br.


Sytuacja na rynkach globalnych będzie kluczowym czynnikiem decydującym o sentymencie do polskiej waluty w godzinach popołudniowych. Oprócz dotychczasowych czynników, kształtować ją będą także wyniki JP Morgan Chase, które zostaną opublikowane o godzinie 13:00. Tylko niewielkim dodatkiem, moderującym wpływ innych czynników, będzie publikacja przez Główny Urząd Statystyczny wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych. We wrześniu oczekuje się jego wzrostu do 2,3% R/R. Dane musiałby wyraźnie in plus różnić się od prognoz, żeby inwestorzy ponownie uwierzyli w podwyżkę stóp procentowych już na październikowym posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej. A więc, żeby te dane miały silne przełożenie na notowania złotego.
Sytuacja na wykresach polskich par od dłuższego czasu nie zmienia się. EUR/PLN pozostaje w trendzie bocznym 3,91-4,00 zł. Natomiast USD/PLN, po tym jak wczoraj strona popytowa nie wykorzystała szansy na doprowadzenie do większej korekty, pozostaje w trendzie spadkowym. Niemniej jednak rośnie prawdopodobieństwo przynajmniej kilkudniowego odreagowania.


X-Trade Brokers
pietroo / 2010-10-13 21:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ostatnio dużo piszecie o Kopexie, a on dzisiaj wygenerował syganł zakupu

http://www.czasnazysk.pl/wykres/kpx
pietroo / 2010-10-13 21:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale mnie dzisiaj ucieszyło WDM :))) Ślicznie urosło. Dobrze, że nie sprzedałem. Już raz dałem się wyleszczyć na EUI.

A co do miedziaka, to zawalisty obró dzisiaj jak i pułap jaki osiągnął.
Kambodza / 2010-10-13 17:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale mój miedziak z*********, szok no i ja nie mam go no.
ATO za to pikuje, to pewnie pokłosie tego info i będzie pewnie leciał dalej.
Ekuś się dzisiaj wybronił i ciągle się trzyma ponad 5,5 więc nie jest źle:)
mari40 / 2010-10-13 21:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wieczorkiem :) Znalazłam takie info dotyczące Maximusa i nie wiem czy będzie miało wpływ na notowania ale myślę,że będzie spadać - czy dobrze myślę? Zakończenie krótkoterminowej inwestycji w akcje Maximus SA
Zarząd FON Ecology SA nawiązując do raportu bieżącego nr 21/2010 z dnia 07.10.2010r. w którym Spółka poinformowała o krótkoterminowym charakterze inwestycji oraz zamiarze zbycia akcji Maximus SA, przekazuje, że w wyniku otrzymania propozycji od osoby fizycznej zbył akcje w drodze umowy cywilno-prawnej po cenie równiej i wynoszącej 0,55zł i zmniejszył swoje zaangażowanie do progu poniżej 5% w kapitale zakładowym i ogólnej liczbie głosów na WZA Maximus SA. Zarząd FON Ecology SA zbył akcje 11.10.2010r., natomiast rozliczenie transakcji nastąpiło w dniu 12.10.2010r.

Zarząd FON Ecology SA informuje, iż na ww. inwestycji osiągnięto znaczący zysk. FON Ecology SA nie wyklucza podobnych inwestycji w przyszłości.
pietroo / 2010-10-13 21:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Foneco to typowa spekuła. Lepiej uważać, zarobić i uciekać.
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-10-13 17:26
Spodobało mi się bardzo takie zdanie jednego z analityków:
"Na giełdzie tylko jedna rzecz jest stała – jest nią zmienność…"
pietroo / 2010-10-13 14:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj łądnie podskubują Skotan, tak jakby miał wyskoczyc niedługo
CIERPLIWY GRACZ / 2010-10-13 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry dień
chciałem powiedzieć że bardzo sobie cenie wszystkie analizy spółek robione przez Amelie, mam pytanie do Amelii kupiłaś Lug a?
pietroo / 2010-10-13 11:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))

odpowiem za Amelkę, bo Ona może być zajęta, nie nie kupiła jeszcze, z tego co mi wiadomo :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-10-13 11:47 / portfel / Tysiącznik na forum
spokojnie, zaczekam aż znajdzie czas, pospiech nie jest wskazany...ale dzieki za dobre checi Piotrze
amelian / 2010-10-13 12:41 / portfel / Tysiączniczka na forum

chciałem powiedzieć że bardzo sobie cenie wszystkie analizy spółek robione przez Amelie,
mam pytanie do Amelii kupiłaś Lug a?

hej Cierpliwy Graczu :) dziękuję :)))
mój Rzecznik już Ci odpowiedział ;) nie mam Luga jeszcze
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-10-13 17:29
ponieważ obserwuję notowania póki co...a giełda będzie działać i jutro i pojutrze...itd... ;)
pietroo / 2010-10-13 12:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

mój Rzecznik już Ci odpowiedział ;)



:)))))
Noxik / 2010-10-13 13:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Ze tak sie zapytam nieladnie a ile to placicie droga kolezanko owemu rzecznikowi? Bo moze bym prace zmeinil :)
pietroo / 2010-10-13 13:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uśmiechem płaci :))
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-10-13 14:13
hehe niestety nie mogę tego wyjawić gdyż Wszyscy chcieli by u mnie pracować... ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy