Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
aqua vitae / 2010-10-04 09:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i dla relaksu
Mniejszy Łobuziak nas rano rozłożył- jako że palę już w co bo zimno, dostał kataru myślimy że z suchego powietrza bo i pokasłuje.
Więc co rano jest czyszczenie noska-smarkanie zakrapianie. nie lubi zakrapiać nosa, ucieka, złości się, jak to dziecko. No i dziś wpadł na pomysł- jak nie będzie chusteczek-nie będzie zakrapiania. rano z żonką spędziliśmy kilkanaśncie minut na szukaniu chusteczek, dzidziuś schował paczkę pod szafkę na telewizor, drugą wsadził do garażu z zabawkami ale za to trzecią- wrzucił do garnka z rosołem.
No rewelacja.
a jaki był zadowolony przez chwilę- do czasu jak wysmarkał sie w papier toaletowy.
pietroo / 2010-10-04 10:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

młody, a już kombinuje :))
pietroo / 2010-10-04 09:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Liczę w tym tygodniu na GPF :)
pietroo / 2010-10-04 09:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i na EEX
MK 72 / 2010-10-04 09:28 / (Marcyś)
Cześć

Dobrze liczysz;-)
pietroo / 2010-10-04 09:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

musi i na niego przyjść w końcu pora
pietroo / 2010-10-04 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich po weekendzie

coś mnie zaczęło przeziębienie łapać, ale udało mi się je zwalczyć
pięknie GOA podrosło
Udanego dnia życzę
aqua vitae / 2010-10-04 07:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzień dobry wszystkim:)

Amelko, piękne analizy ostatnio podajesz, myślę że jeszcze nie raz na nich skorzystamy:)
Co do Ekusia to ciekawe Kam dlaczego znów przesunięcie filmu? z czym chą to zgrać, no bo jakiś powód do przesunięc emisji musi być, cnbc idzie im tak bez niczego na rękę? czy coś niewypaliło może, kto wie...
Dziś KNF podejmuje decyzję-bank dla Idm-jak ktoś myśli spółce...

pozdrawiam , życzę samych trafnych decyzji i w dzisiejszym wzrostowym dniu kupy kasy;)
bebe / 2010-10-04 08:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-10-04 07:35:32 | aqua vitae [ Portfel ] [ Bywalec forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [4]
dzień dobry wszystkim:)

Amelko, piękne analizy ostatnio podajesz, myślę że jeszcze nie raz na nich skorzystamy:)

podpisuje się pod tym, ;-)
..amelian z wielka przyjemnością czytam Twe analizy...- już tam niżej to napisalam, a teraz przypominam się...;-)
moje gratki...;-)
pozdrawiam...
--------
witam kącik pietro i Gości....
amelian / 2010-10-04 09:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bebe :)))

Dziękuję bardzo :)))

Pozdrawiam serdecznie
bebe / 2010-10-04 09:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-10-04 09:04:37 | amelian [ Portfel ] [ Tysiączniczka na forum ]
Witaj Bebe :)))

Dziękuję bardzo :)))

Pozdrawiam serdecznie

wzajemnie amelian.....i pisz te analizy...- świetnie się czyta...;-)))
a jeżeli chodzi o Twój biznes...- to trzymam kciuki...;-)
i do przodu...;-)))
Kambodza / 2010-10-04 08:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Aqua:) Witam Wszystkich:)
Nie wiem właśnie dlaczego przesuneli ale wiem, że robia to po coś i na pewno nie wyjdzie to na złe więc jestem spokojny:)

Stolica słoneczna ale zimna.
Udaengo dzionka życze
MK 72 / 2010-10-04 08:07 / (Marcyś)
Cześć Wszystkim

Udanego dnia życzę
mari40 / 2010-10-04 08:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam Wszystkich -miłego dnia i dużych wzrostów życzę :)
amelian / 2010-10-04 08:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Niebo piękne, prawie bezchmurne...:) a że zimno no cóż październik...

Amelko, piękne analizy ostatnio podajesz, myślę że jeszcze nie raz na nich skorzystamy:)
dziękuję Aqua, miło mi to czytać :))))))))))))))) mam już dane skompletowane do LUGa pewnie dziś zrobię :)))

Udanego dnia dla Wszystkich i trafnych decyzji :)))
takra / 178.56.148.* / 2010-10-03 23:38


szkoda tylko że ta droga do
szpitala to jest o wiele krótsza niż 100m...mam go po przeciwnej stronie
ulicy

Witaj.Niżej napisałem co wiem o takim interesie.Sprawdz w urbanistyce w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie tej działki.Jeżeli nawet jest to przeznaczenie pod działalnośc nieuciążliwą,to tego typu myjnia jest taką działalnością.Twierdzenie że szpital i nie, nie trzyma się kupy,w takim razie wyślij postulat do rady miasta,żeby wstrzymali ruch kołowy na tej ulicy ,bo napewno spaliny,ruch kołowy i smród więcej szkodzą chorym-powodzenia .Uszanowanie przesyłam.
amelian / 2010-10-03 23:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Takra :)))
Witaj.Niżej napisałem co wiem o takim interesie.
Dziękuję, teraz dopiero przeczytałam :))) Okazało się że mój znajomy założył myjnię na drugim końcu miasta i rzeczywiście prosperuje dosyć dobrze :))) Ja planuję okres zimowy poświęcić na dogłębne rozeznanie tematu :)))

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2010-10-03 22:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Oto historia jednego projektu...nie wiedziałam żeby zrobić film w 3D potrzeba takiego aż rozmachu...nasuwa się myśl porównania VIVu do EPI, ciekawa jestem Golem czy się zgodzisz z tym i co powiesz na moją analizę................ :)
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 23:51
Ciekawa analiza Amelko, wielkie dzieki) Odpisze dokladnie rano, bo o tej porze nic juz ciekawego nie napisze z powodu pory;-)

Do uslyszenia i milej nocy:)
amelian / 2010-10-03 22:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
VIRTUAL VISION
http://www.virtualvision.pl/ jak na stronę producenta filmów (na razie wszystkie wysiłki skupiają się na jednym filmie) to strona mnie urzekła… Spółka jest młoda, działalność rozpoczęła 16 lipca 2007 roku. Nie ukrywam, że ze względu na przeróżne zawiłości analiza VIV jest dla mnie jedną z trudniejszych i nie do końca rozumiem chociażby transakcje pomiędzy podmiotami zależnymi… jeśli ktoś mi to wytłuczmy albo naprostuje na poprawny tok myślenia to będę wdzięczna :))) Wskaźnikowo Spółka nie wygląda źle, wskaźniki ogólnego zadłużenia i zadłużenia kapitału własnego niskie, wskaźniki płynności finansowej bardzo wysokie ale to ze względu na aktywa obrotowe, które w 2009 roku wzrosły o 126%. W 2009 roku (porównując do roku 2008) wzrosły również środki trwałe w budowie i tutaj ciekawostka, Spółka zalicza do tej pozycji „ urządzenia telewizyjne, które w przyszłości wykorzystywane będą do produkcji filmów”, drogie te telewizorki ponad dwie bańki kosztowały… ;) Przychody netto ze sprzedaży w 2009 r. wzrosły o 481%, mimo to Spółka w dalszym ciągu jedzie na stracie (ze względu na koszty). Kolejna ciekawostka w 2009 r. na rachunku środków pieniężnych znajdowało się całe 4,89 zł… ;)))
„W skład Grupy Kapitałowej Emitenta oprócz VIRTUAL VISION S.A. wchodzi spółka zależna Media Ekspert Sp. z o.o. i spółka MAGMA FILMS POLSKA Sp. z o.o., w których Emitent posiada 100% udziałów. Spółki te nie prowadzą jeszcze samodzielnej działalności operacyjnej. Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania MAGMA FILMS POLSKA Sp. z o. o. nie została zarejestrowana w KRS co powoduje konieczność ponownego jej zawiązania o ile struktura ta będzie potrzebna do koprodukcji filmu; funkcje koproducenta zagranicznego w ramach współpracy z MAGMA FILMS przejęła LTV Live Telvision GmbH a od 30 kwietnia 20100 Emitent posiada 100% udziałów LTV Live Television GmbH.” I tutaj właśnie występuje cała masa zawiłości a to VIV wypłaciła odszkodowanie LTV Live Telvision GmbH za zerwanie umowy najmu, po czym nabyła udziały tejże Spółki od VAP Video Art. Production GmbH od której to odkupiła również prawo do scenariusza filmu o jakże intrygującej nazwie BUG MULDOON. Media Expert Sp. zoo sprzedała sprzęt telewizyjny Virtual Vision a ta sprzedała systemy komputerowe VAP Video Art. Production GmbH, nie rozumiem tego chodzi chyba o to aby mielic wirtualnym pieniądzem… :( jest jeszcze umowa z VAP Video Art. Production GmbH na wykonywanie usług menedżerskich dotyczących funkcji prezesa na kwotę 120 tys. euro (co dziwne raz podają kwoty w euro raz w złotych, w porywach pojawiają się jeszcze marki niemieckie ;) jakby nie mogli tego ujednolicić).
I nastepna ciekawostka: w 2009 r. VIV nie zatrudniała żadnych pracowników (czyli składa się tylko z zarządu hehe, takie cuda to wiadomo tylko na NC). W planach przejście na główny ;) sory dla mnie śmieszne te plany… ;) i kolejne dwie rzeczy z raportu biegłego rewidenta, jedna o której pisałam już z Golemem „VIV nie opublikowała swojego raportu finansowego za rok 2009 w Monitorze Polskim B co narusza przepisy Art. 70 Ustawy o rachunkowości” i następna (nieudany przekręt jak mniemam) „Spółka 29-12-2008 roku zakupiła od podmiotu zależnego składniki majątku trwałego, nie posiadając na tę transakcję stosownej uchwały, co było niezgodne z wymogami Art. 394 KSH. W wyniku przeprowadzonej operacji powstała nadpłata w podatku VAT, a Urząd Skarbowy dokonał zwrotu podatku VAT w wysokości 400 784,52 zł. W związku z faktem, że transakcja została przeprowadzona niezgodnie z Art. 394 KSH, jest ona nieważna z mocy prawa, a Spółka jest zobowiązana niezwłocznie dokonać zwrotu otrzymanej kwoty wraz z odsetkami” jak niewiedzieni to pół bidy jak chcieli oszukać w taki sposób to nie świadczy za dobrze o osobie, która to wymyśliła…
Ale żeby nie było ze tak ciągle szukam negatywów i się czepiam pozytywny akcent na koniec, proszę oto przyszłość rysuje się różowo: „Cyfrowa technologia filmów stereoskopowych rozwinęła się dynamicznie na wszystkich rynkach światowych w roku 2009, przy znaczącym wpływie przełomowego filmu AVATAR będącym najbardziej kasowym przebojem wszechczasów o wpływach z jego rozpowszechniania w wysokości ponad 2,7 mld dolarów… dalej czytamy również optymistyczne wizje „ Według prognoz Displaybank wielkość rynku filmowego 3D w 2014 roku wyniesie 15,38 mld dolarów i powstanie 20 tys. sal kinowych z technologią 3D a według prognoz Informa Telecoms i MediaA ponad 20 mln gospodarstw obejrzy telewizję 3D w 2015 roku.” I na koniec: projekty filmowe realizowane najnowocześniejszą technologią podlegają 3-4 letniemu procesowi ich realizacji co wymaga od inwestorów długoterminowego spojrzenia na tego typu inwestycje medialne.
amelian / 2010-10-03 20:17 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kurcze, czytam zdanie po zadaniu raport tego VIVa i coraz mnie mi się podoba...kilka razy złamali prawo, o czym biegły rewident wspomina w raporcie...zobaczę co dalej bo póki co interesy między spółkami tak zawiłe, że jakby pies to zjadł to by się wściekł....
amelian / 2010-10-03 20:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
*spółkami powiązanymi
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 21:07
Hej Amelko,

napisz prosze, w ktorym raporcie (najlepiej takze numer strony) jest mowa o przekretach w spolce - moze to byc ciekawa lektura dla mnie:) - wszyscy robia przekrety, a w malej spolce wszystko lepiej widac...

O spolkach powiazanych napisze pozniej pare slow:)
amelian / 2010-10-03 21:17 / portfel / Tysiączniczka na forum
Golem , ale jesteś niecierpliwy.... ;) miałam ująć to w analizie, proszę: Raport roczny Virtual Vision S.A. http://www.virtualvision.pl/ bedzie na tej stronie, strona 44, chodzi o zwrot VATu który muszą oddać bo dokonali transakcji niezgodnej z KSH
amelian / 2010-10-03 21:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
i jest jeszcze poważne zastrzeżenie rewidenta " Virtual Vision nie opublikowała swojego sprawozdania finansowego z rok 2008 w Monitorze Polskim B co narusza przepisy Art. 70 Ustawy o rachunkowości"
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 21:21
Amelko, cierpliwosc nie jest moja najmocniejsza strona;-) - dziekuje, zaraz sobie poogladam:))
amelian / 2010-10-03 21:26 / portfel / Tysiączniczka na forum

cierpliwosc nie jest moja najmocniejsza strona;-)
nie przejmuj się, moją też nie ;))) cholerycy tak mają niestety ;)
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 21:36
do choleryka to mi chyba jeszcze daleko, ale z drugiej strony nie mam takze charakteru spokojnego mnicha:) - ostatnio staram sie wszystko rownowazyc, ale i tak z marnym skutkiem:)
Kambodza / 2010-10-03 15:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Aqua film o naszym Ekusiu jednak znowu przesunięty. Żadnych szczegółów nie znam jednak.
amelian / 2010-10-03 17:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kam :)))
Możesz uchylić rąbka tajemnicy cóż to za film?
amelian / 2010-10-03 17:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Byłam działkę oglądać dziś i z "myjniowym biznesem" nie będzie za różowo bo szpital jest nawet nie 100 metrów dalej.... :( a jest taki przepis, że myjnia nie może być blisko szpitala ehhhh.....ale to jeszcze dokładnie rozeznam ;)
tomtay / 2010-10-03 20:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musisz zrobić drogę dojazdową bardziej krętą tak aby droga od szpitala wydłużyła się do 100m. jeżeli są techniczne możliwości. Takiemu jednemu chcieli odebrać koncesję na alkohol, to zrobił chodnik w kształcie newielkiego labiryntu plus płotki, wyszło 102metry i mogą go pocałować w nos :)
amelian / 2010-10-03 20:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dzięki Tomek :))) ma plusinę ode mnie :) szkoda tylko że ta droga do szpitala to jest o wiele krótsza niż 100m...mam go po przeciwnej stronie ulicy hehe....

PS U mnie na osiedlu niedawno proboszcz odebrał koncesję na piwo takim miłym kobitkom co mały supermarket prowadzą :( ale wiadomo Rzeszów - Mojżeszów
tomtay / 2010-10-03 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to u Was koncensje na alko wystawia proboszcz?!
Zabij nie pojmę, w stolycy to urzędniki wystawiają glejt,
no Pozdrów go ode mnie :))
amelian / 2010-10-03 20:53 / portfel / Tysiączniczka na forum

w stolycy to urzędniki wystawiają glejt

hehe u mnie też ale proboszcz moze odebrać....;))) taka różnica delikatna... ;)
Coś bym jeszcze napisała ale nie zrobie tego bo jak się mówi źle o proboszczu to po śmierci wiadomo do piekła się pójdzie.... ;)
Kambodza / 2010-10-03 17:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dowiedz się jeszcze o to, bo może się przepisy zmieniły albo co i się uda:)
amelian / 2010-10-03 17:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam...z czasem to ja to bedę mieć rozkminione na czynniki pierwsze ;)
Kambodza / 2010-10-03 17:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak Cię znam to tak będzie:)
Kambodza / 2010-10-03 17:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
O naszym Ekusiu na TVN CNBC miał być jutro ale jednak go przesuneli, a myślałem, że będzie piękne zakończenie po super raporcie:) Jednak widać, że mają inny plan na to i jak ich znam towybiorą jeszcze lepszy moment:)
amelian / 2010-10-03 17:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehehe czyli film propagandowy ;)))))))))))))))))))))))))))))

Apropos filmów, czytam raport Vitrual Vision i dzis pewnie zrobię analizę dla Was z tym że jest jedna rzecz co mnie niepokoi a tak zawile napisana że muszę sobie to rozrysować...
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 17:56
Witajcie:)

napisz Amelko, co widzisz w tych raportach, potem i ja rzekne moje slowo:)

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2010-10-03 18:02 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Golem :)))
napisze wieczorkiem albo tez nocą ;) ciekawa jestem też Twojego zdania bo mimo wszystko coś w tej Spółce jest :)
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 18:05
Hej Amelko,

czytaj takze miedzy wersami i przyjrzyj sie ogolnemu otoczeniu spolki - w kazdym razie jest to spolka z rodzaju niebiezpiecznych w dwie strony;-)

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2010-10-03 18:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Golem,

czytaj takze miedzy wersami
zawsze tak robię ;) Spółka jest bardzo młoda i mała zarazem...tym ciężej o konkretne wnioski ;)
Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2010-10-03 17:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To zrób tą anlizke i zobaczymy czy będzie z tego Visiona chleb:)
amelian / 2010-10-03 17:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
wygląda mi na to że coś kombinują mocno z dwiema niemieckimi spółkami...a może się czepiam... ;)
Kambodza / 2010-10-03 17:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to rozrysuj to:) he he

A tak na marginesie i obiektywnie, co9 sądzisz o raporcie Ekusia?:)
amelian / 2010-10-03 17:28 / portfel / Tysiączniczka na forum
aż wstyd się przyznać że nie czytałam...możesz linkę podrzucić?
Kambodza / 2010-10-03 17:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
krótki jest, z 50 postów niżej:)
amelian / 2010-10-03 17:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
EEX moim zdaniem jest odkryciem 2009 roku :))) ostatni raport...hmmm....widać że się coś dzieje, zwiększają moce przerobowe itp :))) wszytko gra :) myślę że są już gotowi do przejścia na główny, natomiast jedyną moją obawą o której pisałam już niejednokrotnie jest to że mogą mieć niewyróbę z terminową dostawą zamówień ale z drugiej strony tak olbrzymi portfel zamówień jest dla Spółki wielką szansą chociażby na to aby konkurencję (bo ona jednak istnieje) zostawić daleko w tyle. No nic nie ma do czego przyczepiać się naprawdę :))))))))))))))))))))))))) Pamiętaj tylko ze pewne infa mogą być już w cenie....a po czasie świetne fundamentalnie walory stają w miejscu i nic się nie dzieje z nimi...
Kambodza / 2010-10-03 17:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
:)
Amelko niech sobie będą w cenie, najwazniejsze jest to, że przy zysku jaki jest do osiągnięcia w przysżłym roku np. na lekko 6 mln to o ile dobrze pamiętam 20 zł jest do osiągnięcia więc tyle na koniec 2011 mi wystarczy:) na koniec 2012 35 na przykład i pierwszy milion będzie:) he he
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 17:59
Witaj Kambodza,

trzymam kciuki za EEX-a:) - mysle, ze 10 PLN-ow bedzie do zgarniecia przy dobrych wiatrach do konca aktualnej fali wzrostowej: przekroczyc ta sume moze byc juz jednak ciezko. Ale EEX jest w koncu jedna z najciekawszych spolek na NC i who knows:)

Pozdrawiam
Kambodza / 2010-10-03 17:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a co do zamówień to nie wydaje mi się to możliwe bo nie za bardzo wiem dlaczego miało by tak być?
Nakupili za 7 mln surowca a to już jest full a jeszcze jakby drugim strategicznym byli Ruskie to wtedy zero problemów a jakby czuli, że mogą nie podołać zamówieniom od strony gotowego produktu (kto wie czy już tak nie jest) to robią właśnie przygotowania pod 2-ą linie produkcyjną - przynajmniej tak zrozumiałem jedno ze zdań w raporcie:) była tam mowa jeszcze o modernizacji i to pewnie też ma związek z linią produkcyjną tylko niestety nie wiadomo czy nową czy starą:)
amelian / 2010-10-03 17:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam masz rację, trzeba się tej pierwszej bańki dorobić do trzydziestki bo później dziadki już będziemy i nie będzie się nam chciało..............;))) zamiast za kasą się rozglądac to będziemy z poduszką elektryczną stawy wygrzewać ;)))))))))))))))))))))))))))
Kambodza / 2010-10-03 17:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no jak do 30-tki to już mi tyko rok został:) a chyba dopiero za dwa będzie milion:)
Ale bez kitu pierwszą bańke trzeba zarobić jak najszybciej i później mądrze zarządzać i inwestować bo to już nie mała kasa jest i do starości pięknie żyć a i na starość się niczym nie martwić:)
amelian / 2010-10-03 18:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
mi zostały cztery lata i 4 miesiące.... ;) jednym słowem trzeba samemu zagwarantować sobie życie na względnym poziomie bo nikt nam tego nie da i z nieba nie spadnie ;)
Golem 14 / 77.8.164.* / 2010-10-03 18:03
Przy kapitale w wysokosci 1 mln PLN mozna juz przejsc na przedwczesna emeryture:) - potem wystarczy 10% rocznych odsetek od tej sumy, chyba ze komus sie marza sportowe samochody, domy z basenem i zycie z katalogu high life;-)
pietroo / 2010-10-02 22:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia to dziady!!!! I to kalwaryjskie!!!!!
Nic w tym roku nie wygrają!!!

Gratki Maciek za Jagę, następny meczyk wygrany. :))
paweł77 / 2010-10-02 22:50 / Bywalec forum
Lechijka niezłe lanie sprawiła Warszawie. Pozdro z Gdańska
pietroo / 2010-10-02 22:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chylę czoła i gratuluję.... nie spodziewałem się takiego lania.... jak tak dalej będzie, to nie będzie komu chodzić na te mecze
Pooh / 2010-10-03 00:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Żeby stadion Legii zarabiał może należałoby wpuścić na niego eksmitowanych kupców ze stadionu 10-lecia? ;)
Pzdr.Q
bebe / 2010-10-03 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-10-03 00:39:20 | Pooh [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy? ]
Żeby stadion Legii zarabiał może należałoby wpuścić na niego eksmitowanych
kupców ze stadionu 10-lecia? ;)
Pzdr.Q

Pooh-atku...mój misiu...........- taaaaakiiiii czarny humor..????????
cha...ha...cha........
masz plusik...;-)
pozdro.
paweł77 / 2010-10-02 23:04 / Bywalec forum
cieniutki poziom tej naszej ligi, daleko naszym piłkarzom do poziomu zachodnich klubów z czołowych miejsc. I to przekłada się dalej na styl gry naszej reprezentacji. Zdecydowanie wolę samemu pokopać piłeczkę niż chodzić na ligę.
Kambodza / 2010-10-02 16:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=oHCF-cwAwmE&feature=aso

Zobaczcie go koniecznie:)
amelian / 2010-10-02 15:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.youtube.com/watch?v=e5FE2ecc6MA
Dido - Slide
Kambodza / 2010-10-02 14:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Aqua Przyjacielu u Biga jest konkurs na przyszły rok:)
Ja zatypowałem naszego Ekusia:)
aqua vitae / 2010-10-02 16:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Kam, witajcie

wchodzę:)
Jak połączymy progam o Ekusiu w cnbc z rekomendacją u Biga to dycha pewna;)
pozdrówka
Kambodza / 2010-10-02 17:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Aqua:)
he he, reko i hollywood to jest coś:)
Pozdrówka
amelian / 2010-10-02 15:30 / portfel / Tysiączniczka na forum
Nie znam drugiej takiej osoby jak Ty Kam, coby tak w spółkę wierzyła :))) ale i dobrze, zapewne Twoje przewidywania sprawdzą się na zasadzie samospełniającego się proroctwa ;)))
Kambodza / 2010-10-02 15:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, mam nadzieje, że się spełnią i wierze w to bardzo:)
pietroo / 2010-10-02 09:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie :)

ale śliczna jesień zza oknem... :)) szkoda, że nie pojechałem na grzyby :((

udanego dnia
Kambodza / 2010-10-02 11:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Piotrek:) Witam Wszystkich:)
Pogoda super, ostatnio weekendy są piekne:)

Amelko jeżeli chodzi o Twój biznes to tej mój kumpel powiedział żebyś obejrzała sobie w necie TVN Firma myjnia i tam wszystko będziesz miała co najważniejsze w tym temacie:)

Kwiatku dwie odżyweczki sobie dzisiaj zakupiłem, zobaczymy jakie będą efekty:)

Udanego dzionka życze
amelian / 2010-10-02 14:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam dziękuję Ci bardzo, już sobie oglądam ten program :)))
Kambodza / 2010-10-02 15:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mam nadzieję, że pomoże Ci i odpowie na wiele pytań:)
amelian / 2010-10-02 15:14 / portfel / Tysiączniczka na forum
jasne :)))
Kambodza / 2010-10-02 15:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to dobrze:)
pietroo / 2010-10-01 19:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co za pech ... ale bramka super :))

http://babol.pl/kat,1025465,title,Samoboj-jakiego-swiat-nie-widzial,wid,12716881,wiadomosc.html?ticaid=5afc3
amelian / 2010-10-01 19:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
fajny brzuch ma ten nieszczęśnik ;))))))))))))))))))))))
pietroo / 2010-10-01 20:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
znalazła pozytyw :)))))))))))))))))))))))
amelian / 2010-10-01 20:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe :)))
pietroo / 2010-10-01 19:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was wieczorem

sesja dla mnie neutralna, ale cieszę się, że przynajmniej nie na minus
widzę, że codziennie niezłe wieści z EEX, czekamy na 7 zł :))
amelian / 2010-10-01 19:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
dla mnie też nienajgorsza :) komunista rośnie to cieszy :)))

Poza tym przyszedł mi dziś do głowy pomysł na całkiem zgrabny mały biznesik, zacznę od badan marketingowych, jeśli pójdą po mojej myśli to zacznę pisać biznes plan, jeśli nie, odpuszczę temat ;)))
Kambodza / 2010-10-01 19:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ekuś to potęga:)

Ale nasi dostali w dupe aż żal było patrzeć
pietroo / 2010-10-01 19:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Za mocno myśleli, że są najlepsi... A teraz głupio wracać do domu z niczym...
Kambodza / 2010-10-01 19:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no niestety. Takiego szybkiego powrotu do domu i porażek w tak strasznym stylu to chyba nikt się nie spodziewał
pietroo / 2010-10-01 19:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelciu jaki piękny i zielony portfelik :)))
wielkie gratki :))

ciekawy jestem jaki to biznesik :))
amelian / 2010-10-01 19:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
Portfelik prawie zielony :))))))))))))))))))))))

A biznes, żadna tajemnica - myjnia samochodowa, za przemawia fakt że mam działkę w świetnym miejscu, dojście począwszy od sprzętu do kosmetyków po cenie praktycznie od producenta, i na tej działce wcześniej był warsztat samochodowy...przeciw - że nie znam się kompletnie na tym biznesie i nie mam pojęcia czy akurat myjnia to rentowny pomysł......;))))))))))))))
takra / 188.47.28.* / 2010-10-02 17:36

A biznes, żadna tajemnica - myjnia samochodowa,

Witam.Samoobsługowa myjnia to może byc strzał w dziesiątkę.Bliski znajomy przy wkładzie własnym około 200k po trzech latach spłacił kredyt z banku ochrony środowiska, kredyt około400k.Myjnia w mieście 20 tyś przy trasie przelotowej. Lokalizacja ma zasadnicze znaczenie przy tego typu inwestycji,a Twoja wydaje się byc idealna.Wyszukaj w necie firmy, które realizują tego typu inwestycje,tam są szczegóły podane.Tak się rozbestwił, że już zakłada trzecią ,oczywiście w innych miastach.Powodzenia.Uszanowanie przesyłam.
Kambodza / 2010-10-02 17:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Takra,
zgadza się dobra lokalizacja to podstawa takiego interesu a u Amelki blisko duży sklep i jeszcze jakaś klinika i w ogóle więc ja bym próbował:)
Pozdrówka
Kambodza / 2010-10-01 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
podobno trzeba mieć jeszcze paliwo żeby dobrze zarobić bo sama myjnia to może byc ciężko.
Ale ja tylko tak słyszałem, bo mój dobry kumpel się tym interesował i chciał załozyć myjnie właśnie.
Na pewno jednak duże znaczenie ma miejsce a Ty Amelko je masz:) o środkach nie mówiąc więc możliwe, że się uda i tego zycze mocno:) ja na Twoim miejscu bym spróbował, bo właściwie wszystko masz zapewione, tylko trzeba kupić sprzęty.
a i cos mówił o jakiś zbiornikach na te mydliny itp coś tam, coś tam ale już nie pamiętam
Jak chcesz to się moge dowiedzieć co nieco:)
amelian / 2010-10-01 20:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam, dzięki wielkie :))) dowiedz się ile możesz :))) działka na wprost dosłownie wyjazdu z Makro plus powstaje zaraz obok jedna z większych klinik prywatnych
Kambodza / 2010-10-01 20:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
spoko Kobietko, to postaram się w weekend z nim pogadać i zdam Ci relacje z tego co się dowiedziałem:)
Czyli wygląda, że lokalizacja ok i będzie coraz lepsza:)
amelian / 2010-10-01 20:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
dzięki Kam :))) będzie niebawem okazja to pogadamy :)
Kambodza / 2010-10-01 20:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie:)
pietroo / 2010-10-01 19:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pół biznesu już masz, czyli pomysł i działkę :))
amelian / 2010-10-01 19:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
pożyjemy, zobaczymy.............. ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy