Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2010-09-22 23:39 / portfel / Tysiączniczka na forum
Tato mój właśnie wrócił z Barcelony i dostałam w prezencie (nie wiem czemu) cały komplet ładnych naprawdę długopisów firmowych FC Barcelona, więc jeden Piotruś trzymam dla Ciebie :))))))))))))))))))))))))

Dobranoc
pietroo / 2010-09-23 07:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko jesteś wspaniała:)))))))))))))))))))))))))))

Dziękuję Ci bardzo :))))))))
pietroo / 2010-09-22 22:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Środa kolejnym dobrym dniem dla rynków

Silne wzrosty głównej pary walutowej

Wspólna waluta nieprzerwanie kontynuuje swój aprecjacyjny trend względem dolara. Po wczorajszych doniesieniach zza oceanu na temat dalszego wspierania amerykańskiej gospodarki przez FED oraz ewentualnego uruchomienia dodatkowych pakietów płynnościowych dla gospodarki USA, kurs EUR/USD wystrzelił w górę. Podobnie dzisiaj kurs od samego rana rośnie i przebił się przez kilka istotnych oporów, między innymi dwustu-sesyjną średnią, która historycznie wyznaczała długoterminowy trend. W tym wypadku mówimy o trendzie wzrostowym, którego potwierdzeniem jest wyznaczenie nowego szczytu w okolicach poziomu 1,3420.

Słabsze dane makro

Na rynek dotarły dziś gorsze od oczekiwań dane makroekonomiczne ze Strefy Euro na temat dynamiki zamówień w przemyśle, których odczyt okazał się być dużo poniżej prognoz oraz doniesienia w sprawie sprzedaży portugalskich obligacji, które nie znalazły popytu na całą oferowaną pulę. Ponadto wzrosły CDS-y długu portugalskiego, hiszpańskiego oraz irlandzkiego. Jednak te informacje nie zdołały popsuć nastrojów na rynku.

Dobry dzień polskiej waluty

Złoty kolejny dzień wykazał się siłą w stosunku do dolara. Wczorajsze informacje osłabiające dolara pozwoliły przebić się parze USD/PLN poniżej poziomu 3zł, który od kilku tygodni stanowił silną strefę wsparcia. O godzinie 16.00 kurs wynosił 2,94. Kolejny dzień patu na parze EUR/PLN, która od kilkunastu sesji nie może opuścić wąskiego przedziału konsolidacji. Rosnący apetyt na ryzyko nie wpłynął istotnie na postrzeganie tej pary przez inwestorów. Kurs EUR/PLN o godzinie 16.00 wynosił 3,9410 i znajdował się w połowie przedziału wahań kreślonej konsolidacji.


Błażej Kędzierski
Dariusz Pilich
pietroo / 2010-09-22 21:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-09-22 18:35:17 | amelian [ Portfel ] [ Tysiączniczka na forum ]
na wódkę w środku tygodnia.....pięknie...... ;)))



jak jest okazja to dlaczego nie :))
Kambodza / 2010-09-22 20:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj na TVN-ie "Ocean strachu 2" - pierwsz część była fajna, zobaczymy jak ta
amelian / 2010-09-22 20:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja ściągam raporty LUGa żeby analizę zrobić ;) także film odpada
paweł77 / 2010-09-22 20:25 / Bywalec forum
Jak sądzicie drodzy Forumowicze, do ilu może dojść ekoexport?
Kambodza / 2010-09-22 20:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Paweł ja jestem bardzo nieobiektywny:)dla mnie 7 na początek a później 10 i gdzie kurs będzie na koniec 2011 to aż się boje napisać jesli wszystko wyjdzie z założeń. Jak jednak będzie to zobaczymy i ja nie podejmuje się powiedzieć kupuj bądź nie. Musisz sam podjąć decyzje Pawle
paweł77 / 2010-09-22 20:51 / Bywalec forum
Mam juz troche kupione i nie wiem czy jest dobry moment żeby dokupić, czy więcej wrzucic w izns.
Kambodza / 2010-09-22 20:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mój portfel możesz podejrzeć, ja o sprzedaży nie myśle w ogóle bo wiem co mam. A czy rynek już znowu zaczyna dostrzegać wartość spółki, czy jest to podbicie pod wejście na gpw to czas pokaże. Decyzje musisz podjąć sam.
Kambodza / 2010-09-22 20:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak przejdzie 5,5 to następny poważny opór jest na 7 zł (7,2x - rekord spółki) jak to przejdzie to droga na 10 raczej otwarta moim zdaniem. A IZNS się póki co nie interesowałem, Kwiatek go obstawia
paweł77 / 2010-09-22 21:16 / Bywalec forum
dzięki za info, pozdro
mysza 70 / 80.51.11.* / 2010-09-22 21:36
I ja również Wam dziękuję,że dzielicie się swoją wiedzą - dzięki Wam wierzę że odzyskam to co zabrały fundusze -Pozdr.miłych znów życzę a jutro dużo zysków :)))
amelian / 2010-09-22 20:28 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej :) to pytanie do Kama :)

Na pierwszy rzut oka raporty LUGa wygladają bardzo dobrze, elegancko opracowane, no,no jak z głównego wręcz :))) Do tego myślę analiza wyjdzie in plus :)

Co ten Kwiatek bierze że ma taki dar wyszukiwania....??? ;)))))))))))))))
Kambodza / 2010-09-22 20:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
U Clo Panowie go pokupowali:)
pietroo / 2010-09-22 21:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślicie że warto jeszcze w niego wejść?
amelian nl / 193.19.165.* / 2010-09-22 21:53
tak:)
mari40 / 2010-09-22 22:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki :))) Miłych snów życzę i dużych wzrostów jutro .Pozdr.
pietroo / 2010-09-22 22:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelciu nawet po 26 gr?
amelian / 2010-09-22 23:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piotruś nie wiem po ile...dziś tyle urosło to może spadnie i wtedy kupić jutro, najpóźniej w piątek zrobię analizę, chodzi mi głównie o zadłużenie jakie mają i płynność to zobaczę co i jak...żeby nie było jak w IZNS że sztuczny zysk generują
Kambodza / 2010-09-22 18:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko jeśli to nie tajemnica to na jaki kierunek idziesz na SGH-u?
Ja się chce wybrać od października, tylko zastanawiam się właśnie nad kierunkiem
amelian / 2010-09-22 19:07 / portfel / Tysiączniczka na forum
Zadna tajemnica :) rachunkowość i finanse ( jestem na liście nawet :)))...Kam a egzamin zdałeś?

Ja mam teraz taki problem, że zdałam egzamin, i obroniłam się niedawno i poprzez pośrednika chciałam złożyć wszystkie dokumenty ale bez dyplomu bi wiadomo na dyplom się czeka ( w zamian mam wystawione przez uczelnię zaświadczenie ) i nawet opłaconą pierwszą ratę a nie przyjęli papierów bo nie honoruja zaświadczenia i albo się dostanę z odwołania albo musze się bujać na egzamin w zimie bo ten już nie będzie ważny. Paranoja....tak własnie SHG traktuje studnetów.... :(
Kambodza / 2010-09-22 19:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
na zaoczne egzamin? Płace i chyba bez egzaminu wtedy?
To faktycznie się sprawili nie za bardzo ok
amelian / 2010-09-22 19:21 / portfel / Tysiączniczka na forum
tak Kam...taki sam jak na dzienne :)))
Płace i chyba bez egzaminu wtedy?
nawet jak im zapłaciłam dziadom to łaskę robią wielką...
Kambodza / 2010-09-22 19:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to niech się walą p**********!!!
Jeszcze im egzamin będe zdawał, a posszli mnie won.
To ide gdzie indziej, az się wkurzyłem no
amelian / 2010-09-22 19:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe ja uważam że to dobrze że są egzaminy...u mnie na marketing przyjmowali wszystkich jak leci i to pomyłka była dopiero. A chcę robić specjalizację z analizy finansowej a nie uczyć się co to popyt a co podaż.....;))))))))))))))))))))))))))))
Kambodza / 2010-09-22 19:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeżeli chodzi o utrzymanie wysokiego poziomu to tak ale na chwile obecną źle to oceniam:)
amelian / 2010-09-22 19:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja oceniam źle ich podejście, nie broniłam się w czerwcu bo uczyłam się do egzaminu i byłam na nim to raz a dwa powiedzieli mi że we wrześniu nie będzie kolejnego egzaminu a tutaj proszę był wczoraj...i że nie będzie kłopotów z dyplomem a raczej z zaświadczeniem, teraz nie mam żadnej odpowiedzi, do dziekanatu nie mozna się dodzwonić a robia rekrutację z listy rezerwowej.....jak wszystko tak funkcjonuje w Wawie to ja to p*******
Kambodza / 2010-09-22 19:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie wszystko, im się już powaliło w głowach bądź mają nie wykwalifikowanych lub nowych ludzi od rekrutacji a jeśli nawet nie to mają pewnie tylu chętnych że nie dbają o studenta, co tez źle o nich świadczy
amelian / 2010-09-22 20:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
tak czy inaczej warto się postarać o przyjecie i skończyć tą budę...;)))))))))))))))
Kambodza / 2010-09-22 20:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to fakt ale ja sie starał o nich nie będe:)
amelian / 2010-09-22 20:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
tak to jest że najpierw Ty się starasz a później starają się o Ciebie :)))
amelian / 2010-09-22 19:25 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.sgh.waw.pl/ksztalcenie/stacjonarne/sm/przykladowe_pytania_new/portalcontent_view?portal_status_message=Your%20changes%20have%20been%20saved.

Takich pytań się spodziewaj ;)))
kwiatek... / 2010-09-22 18:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobra zmykam na wódke:)Trzymajcie się...
Kambodza / 2010-09-22 18:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wypij i nasze zdrowie:)
pietroo / 2010-09-22 18:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a z jakiej to okazji?
opijasz zarobek?

na zdrowie!!!!!
amelian / 2010-09-22 18:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
na wódkę w środku tygodnia.....pięknie...... ;)))
kwiatek... / 2010-09-22 18:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Oczywiście:)Mam nadzieje ze kiedyś wspólnie coś wypijemy:)Troszke przecież piszemy z sobą na forum:)
Kambodza / 2010-09-22 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ofkors:)
pietroo / 2010-09-22 17:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.pb.pl/2/a/2010/09/22/DM_BZ_WBK_koniec_marazmu_na_GPW
kwiatek... / 2010-09-22 17:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Byłem na przeglądzie technicznym...a tu prosze izns po 2,24pln....Normalnie promo sie robi:)
pietroo / 2010-09-22 18:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wpadło Ci?
kwiatek... / 2010-09-22 18:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
za nisko ustawiłem....poczekam:)
kwiatek... / 2010-09-22 18:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja sie odbjie to szybko może wskoczyć na 3,00pln:)
pietroo / 2010-09-22 18:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a czy Ty wytrzymasz do tego czasu?

dzisiaj za wcześnie wyskoczyłeś z LUGa
kwiatek... / 2010-09-22 18:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Najważniejsze Piotruś że zysk:)Chciałbym tyle na lokacie mieć w roku:)
Kambodza / 2010-09-22 18:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to się zgadza, zysk jest najważniejszy:)
pietroo / 2010-09-22 18:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wierzę :)) a kto by nie chciał, gdyby tyle było na lokacie, dużo mniej osób grałoby na giełdzie
kwiatek... / 2010-09-22 18:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie panowie:)
pietroo / 2010-09-22 17:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jagiellonia dzisiaj gra w Pucharze Polski. Maciek by sie cieszył, bo wygrywają na razie 1-0 z Flotą Swinoujście.
Kambodza / 2010-09-22 17:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może nas czyta:)
kwiatek... / 2010-09-22 17:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jest taka możliwość:)
amelian / 2010-09-22 17:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
Maćku ujawnij się wreszcie ;)
pietroo / 2010-09-22 17:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O Skotanie:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/skt
kwiatek... / 2010-09-22 17:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Skoti kiedyś będzie dużo wyżej Piotrek:)
pietroo / 2010-09-22 18:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakby był po 4 zł, wcale bym się nie obraził :))
kwiatek... / 2010-09-22 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem ci szczerze Piotrek ze tu wszystko jest możliwe:)W przyszłości bedzie droższy przecież tu król spekuły:)
pietroo / 2010-09-22 18:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oby tylko były chęci spekulantów, jeszcze ze 20% jutro i jest git :)
kwiatek... / 2010-09-22 18:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szanse są ale uważaj z rana:)
pietroo / 2010-09-22 18:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o 9 rano siedzę "przykuty" do laptopa :))
pietroo / 2010-09-22 17:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podsumowanie dnia 22.09.2010 Fed nie rozwiał wątpliwości inwestorów


W komunikacie na wtorkowym posiedzeniu Fed, po którym oczekiwano wyjaśnienia sytuacji, inwestorzy właściwie wyczytali to, czego się spodziewali. Stopy procentowe pozostaną na niskim poziomie przez dłuższy czas, a w razie potrzeby oczekiwana dostawa nowych dolarów na rynek z pewnością nastąpi. Pewnym zaskoczeniem mogło być jedynie bardzo wyraźne zwrócenie uwagi na zagrożenie deflacją. Stwierdzenie, że tempo ożywienia gospodarczego spowalnia dla nikogo nie było niczym odkrywczym. Reakcja na giełdach była więc niewielka, w odróżnieniu od rynku walutowego, gdzie dolar mocno tracił na wartości. Dzisiejsze dane także nie przyniosły wyraźnych impulsów. Zamówienia w przemyśle strefy euro zmniejszyły się o 2,5 proc., podczas gdy spodziewano się ich spadku o 1 proc. Zmniejszyła się także liczba wniosków o kredyt hipoteczny za oceanem, a indeks cen domów spadł o 0,5 proc. Indeksy na Wall Street rozpoczęły sesję na niewielkim minusie.

Polska GPW

Środowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się od niewielkich spadków. WIG20 tracił niewiele ponad 0,1 proc., a zniżka wskaźnika szerokiego rynku była wręcz symboliczna. Początek był więc gorszy niż na głównych giełdach europejskich. Zapowiadało się, że będziemy odchorowywać wtorkową siłę naszego rynku. Okazało się jednak, że nie jest aż tak źle. Co prawda po dwóch godzinach handlu indeks największych spółek zwiększył skalę spadku do niemal 0,6 proc., jednak w tym czasie zniżki w Paryżu czy Frankfurcie były prawie dwukrotnie większe. Spośród tuzów naszej giełdy największej przecenie ulegały walory Lotosu, które traciły momentami ponad 2 proc. Spadki papierów pozostałych firm były jednak bardzo umiarkowane i tylko w nielicznych przypadkach przekraczały 0,5 proc. Niewiele się też działo. WIG20 poruszał się w bardzo wąskim przedziale o rozpiętości zaledwie 20 punktów. Dopiero końcówka sesji przyniosła wyraźniejszą poprawę. Ostatecznie indeks zyskał 0,06 proc., WIG zniżkował o 0,08 proc., a mWIG40 o 0,16 proc. Najgorzej poradził sobie wskaźnik najmniejszych spółek, który stracił 0,71 proc. Obroty wyniosły 1,7 mld zł.

Giełdy zagraniczne

Długo oczekiwane posiedzenie Fed, po którym spodziewano się zapowiedzi dalszego luzowania polityki pieniężnej, czyli drukowania pieniędzy, zmieniło niewiele. Inwestorzy dowiedzieli się, że Fed obawia się deflacji i zapewnia o swej gotowości do działania, czyli drukowania, gdy zajdzie potrzeba. To wystarczyło bykom jedynie do krótkotrwałej i niewielkiej zwyżki indeksów. S&P500, przebywający niemal przez cały wtorek nieznacznie pod kreską, „skoczył” po komunikacie o 0,5 proc. powyżej poniedziałkowego zamknięcia, docierając do 1148 punktów. Poprzednio ten poziom osiągnął w trakcie sesji 15 maja. Radość szybko zgasła i ostatecznie indeks zakończył dzień spadkiem o 0,26 proc. i powrotem poniżej 1140 punktów. Nadal więc nie widać rozstrzygnięć. Wrześniowa zwyżka, w wyniku której S&P500 zyskał 100 punktów, uwzględniając środowe sesyjne maksimum, czyli 9,5 proc., została lekko przyhamowana.

Nikkei zniżkował o niemal 0,4 proc., co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę dynamiczny wzrost wartości jena. Na pozostałych parkietach azjatyckich przeważały niewielkie spadki. Do nielicznych wyjątków należał Hong Kong, gdzie indeks rósł o 0,2 proc. Liderem zwyżek był wskaźnik w Tajlandii, zyskujący 0,9 proc.

Główne giełdy europejskie zaczęły środową sesję od niewielkich wzrostów, sięgających 0,2 proc. Nad kreską zdołały się jednak utrzymać zaledwie około pół godziny. Nastroje bardzo szybko pogorszyły się, a skala spadku przekroczyła 1 proc. Stało się to jeszcze przed publikacją danych dotyczących zamówień w europejskim przemyśle. Powodem tego pesymizmu nie były więc te dane, które rzeczywiście okazały się gorsze, niż się spodziewano. Przyczyn załamania upatrywać można natomiast w dynamicznym spadku notowań kontraktów na amerykańskie indeksy, który nastąpił tuż po rozpoczęciu handlu w Europie. Dominujący wpływ nastrojów za oceanem na europejskich inwestorów potwierdziły późniejsze ruchy. Po publikacji złych danych indeksy w Paryżu, Frankfurcie i Londynie zgodnie odrobiły część strat, podążając w ślad za kontraktami. Zachowanie głównych parkietów determinowało sytuację na rynkach naszego regionu. Po początkowej niewielkiej zwyżce wskaźniki w Budapeszcie i Moskwie zniżkowały, jednak skala spadków była o połowę mniejsza niż na czołowych giełdach. W ciągu dnia sytuacja zmieniała się w niewielkim stopniu. Tuż po godzinie 16.00 CAC40 tracił 0,7 proc., DAX i FTSE zniżkowały po 0,6 proc.
pietroo / 2010-09-22 17:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd....

Waluty

Stwierdzenia, które znalazły się w komunikacie po posiedzeniu Fed, spowodowały dość gwałtowną reakcję na światowym rynku walutowym w postaci osłabienia amerykańskiej waluty. Kurs euro skoczył we wtorek wieczorem z 1,31 do 1,325 dolara. Dziś tendencja ta była kontynuowana z nie mniejszą dynamiką. Tuż po południu euro wyceniano już na 1,339 dolara, najwyżej od końca kwietnia, czyli od niemal sześciu miesięcy. Rekordowo mocna była dziś także szwajcarska waluta. Za dolara trzeba było płacić tylko 0987 franka. Podobnie było w przypadku jena, choć tu rekord z połowy września nie został pobity.

Światowe wydarzenia spowodowały również sporo zamieszania na naszym rynku. Ale złoty na tym skorzystał. Najmocniej potaniał oczywiście dolar. Dziś około południa można go było kupić po 2,935 zł, o ponad 7 groszy mniej niż dzień wcześniej. W przypadku wspólnej waluty i franka mieliśmy do czynienia z bardziej zróżnicowaną sytuacją. Po wtorkowym skoku do 3,95 zł, dziś kurs euro mocno spuścił z tonu, jednak poruszał między 2,928 a 2,942 zł., idąc na przemian raz w górę, raz w dół. Kurs franka oscylował między 2,96 a 2,99 zł.

Podsumowanie

Sytuacja na naszym parkiecie wciąż daleka jest od wyjaśnienia. Po wtorkowym pokazie siły dziś mieliśmy do czynienia z niewielkim pogorszeniem się nastrojów, jednak na tle pozostałych parkietów nadal Warszawa prezentowała się całkiem nieźle. Nie zmienia to jednak faktu, że atakowanie szczytów odbywa się bez nadmiernego entuzjazmu. Ale być może to wcale nie jest zły znak. Wszak to euforia mogłaby wskazywać na zagrożenie odwróceniem się wzrostowej tendencji. Inna rzecz, że powodów do euforii ze strony globalnej gospodarki raczej nie widać.

Roman Przasnyski
pietroo / 2010-09-22 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sesja dla mnie całkiem, całkiem... Cieszy EUI. Może w końcu ruszą na stałe w górę.
EEX PDA też nieźle dzisiaj podskoczył.
Kambodza / 2010-09-22 17:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dla mnie sesyjka bardzo fajna.
GOA poszło, IDM trzymam ofkors a Ekuś to wiadomo - gitara:) Zobaczymy jak będzie dalej
pietroo / 2010-09-22 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki za GOA, myslę, że wróci jeszcze na swoje poprzednie poziomy, muszę jeszcze trzymać, bo mam wyższą cenę zakupu
Kambodza / 2010-09-22 17:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie dziękuje:)
ja też myśle, że wróci ale może spadnie jeszcze to szkoda by było czekać. Już teraz moge niżej odkupić a może jeszcze spaść.
Do 2 zł to raczej nie ale może 2,5 będzie
pietroo / 2010-09-22 17:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładny zysk miałeś na nim :)

IDM też dzisiaj nieźle sobie radził
Kambodza / 2010-09-22 17:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tak sobie weszłem 2 tygodnie temu w GOA i IDM i ładniutki zarobek wyszedł:)
Szkoda, że to City tak szybko sprzedałem, bo by mi jeszcze dołożył prae k zysku w ciągu dwóch tygodni. Dzisiaj widze, że odbił i MWTrade tez. Wraca naprawde moda na nc i znowu chyba trzeba w ten rynek się mocniej zaangażować
pietroo / 2010-09-22 17:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba wypatrywać perełki

a IZNS Kwiatka Cię nie interesuje? ma ostatnio bardzo dobre wyczucie do spólek...
Kambodza / 2010-09-22 17:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeszcze nic nie patrzyłem tej spółki. Zobacze jakoś później i może będzie można spróbowac i coś podebrać na kilkadziesiąt procent chociaż bo to da pare tysi zarobku
pietroo / 2010-09-22 17:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też tak myślę :)

dzisiaj wziąłem Skotiego, może da zarobić parę stówek :)
Kambodza / 2010-09-22 17:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może da zarobić i tego Ci życze:)
pietroo / 2010-09-22 17:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki :))

jakoś ostatnio są lepsze dla nas dni na giełdzie
oby jeszcze ten czwartek i piątek był dobry
Kambodza / 2010-09-22 17:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
przydało by się żeby tydzień zakończyć w super humorach:)
ALe po tylu tygodniach takiej posuchy to przyszły tydzień spokojniej może a później znowu up:)
pietroo / 2010-09-22 15:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ktoś ładnie sypie LUGiem po 26 gr
kwiatek... / 2010-09-22 13:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Trza było zaczekać z lugiem:(
pietroo / 2010-09-22 13:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i nie tylko z LUGiem, ale tez z GOA
kwiatek... / 2010-09-22 13:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mało cierpliwy jestem:(Ale typy mam dobre:)
pietroo / 2010-09-22 13:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
typy masz świetne :)
kwiatek... / 2010-09-22 13:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki Piotrek:)Pewnie juz niedługo izns pofrunie:)
kwiatek... / 2010-09-22 14:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kolega namówiłem na luga po 0,21pln....Najśmieszniejsze bo dzisiaj na siłe kazałem mu sie ustawić po 0,21pln....i co ciekawe dostał:)
pietroo / 2010-09-22 14:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zobacz jak ładnie poszybował. 27 gr to już jest coś
kwiatek... / 2010-09-22 14:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Trza było brać jak namawialem:)
pietroo / 2010-09-22 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem, ale nie miałem wtedy środków

pamiętam o IZNS
mari40 / 2010-09-22 14:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam,jak myślicie,czy IZNS jeszcze spadnie czy warto kupować po obecnej cenie?
pietroo / 2010-09-22 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam

a kto to wie.....?

Kwiatek ma nosa i radzi kupować, więc można juz podbierać.
mari40 / 2010-09-22 15:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki za odp. z tego z obserwacji Waszych rozmów też doszłam do wniosku,że Kwiatek ma nosa :)))) Pozdr.
kwiatek... / 2010-09-22 15:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja już dwie transze mam kupione:)Teraz czekam na zakup 3 transzy:)
pietroo / 2010-09-22 15:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wchodzisz za wszystko?

te 1300 szt po 2.29 to Twoje?
kwiatek... / 2010-09-22 15:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
powiem jak już dokupie Piotrek:)Narazie nie mam w portfelu:)
kwiatek... / 2010-09-22 15:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ostatniej transzy akcyjek:)
pietroo / 2010-09-22 15:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oki :))
niech tak będzie :)
kwiatek... / 2010-09-22 15:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak zdecydowanie będzie lepiej:)
pietroo / 2010-09-22 12:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wziąłem troszkę Skotana, może i ktoś z Was się skusi
kwiatek... / 2010-09-22 13:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
po ile brałeś?
pietroo / 2010-09-22 13:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
3.18
kwiatek... / 2010-09-22 13:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Moze z rana będzie można wywalic z zyskiem:)
pietroo / 2010-09-22 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zoabczymy jak będzie
kwiatek... / 2010-09-22 13:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek w jakim banku masz rachunek maklerski?
pietroo / 2010-09-22 13:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam w BGŻ

i jestem w miarę zadowolony
kwiatek... / 2010-09-22 13:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam w mbanku i srednio zadowolony jestem:(
smooth / 2010-09-22 14:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Kwiatku jak chcesz niską prowizje to polecam XTB. - 0.25% / 0,19% DT.
Do tego rachunek forexowy, na którym nie musisz grać ale masz dostęp do notowań online z całego świata.
pietroo / 2010-09-22 14:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki Irek za LUGa
smooth / 2010-09-22 14:47 / portfel / Tysiącznik na forum
dzięki... jeszcze tylko sprzedać na górce :-)
pietroo / 2010-09-22 14:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ostatnio górka to było 27 gr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy