Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-09-09 09:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie i zyczę udanej czwartkowej sesji :))
dodge / 2010-09-09 09:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek

Również życzę dobrego dnia. Rezerwuj wieczór na wtorek. Barcelona na NSport będzie grana :)

Pozdr.
pietroo / 2010-09-09 10:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

super :))))
dwa piwka i wieczór mój :))
pozdrawiam
Ged / 2010-09-09 08:59 / Tysiącznik na forum
cześć wszystkim, czy czwartki nadal obowiązują jako spadkowe? :)
dodge / 2010-09-09 09:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

cześć wszystkim, czy czwartki nadal obowiązują jako spadkowe? :)


Cześć Ged

Nie śledzę tego pod tym kątem, ale wcale dzisieszy marazm nie zdziwiłby mnie.
A jak już poruszyłeś tę kwestię to podrzucam obwerwację Białka ..., może nie czytaliście jeszcze ... - "Na troje babka wróżyła"

http://wojciechbialek.blox.pl/html

Pozdrawiam Ged życząc miłego dnia.
dodge / 2010-09-09 08:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a gdzie Dodge i Kambodża? bo ja tu konkurs mam :))
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=ksw_girls


Obecny.

Mam z Darkiem podobne gusta :)

Luba Miało namber łan :) A jak tworzyć trójkącik to do paczki Karina Grabowska :)

Pozdr.
Kambodza / 2010-09-09 08:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)
he he, no i git, skoro tak to przyszłej mojej Żonki Ci nie przedstawie;) he he
Pozdrówka
dodge / 2010-09-09 08:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

skoro tak to przyszłej mojej Żonki Ci nie przedstawie


hehehe
Kambodza / 2010-09-09 08:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku, Wiatm Wszystkich:)
W Wa-wie pogoda w sam raz:) Wiaterek i delikatne słoneczko i temperatura na dobrym poziomie:)
Udanego dzionka
dodge / 2010-09-09 08:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kam


W Wa-wie pogoda w sam raz:) Wiaterek i delikatne słoneczko i temperatura na dobrym
poziomie:)


Czytając poczułem się jak na Mazowszu :)

Udanego dnia.

Pozdr.
Kambodza / 2010-09-09 08:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Czytając poczułem się jak na Mazowszu :)

Mam nadzieję, że się kiedys spotkamy w Wa-wce:)
Pozdrówka
dodge / 2010-09-09 08:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Będzie okazja, napewno dam znać :)
Kambodza / 2010-09-09 09:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mam nadzieje:)
kwiatek... / 2010-09-09 08:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kam u nas natomiast bardzo wietrznie i zimno:(
Kambodza / 2010-09-09 08:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:)
To pociesz się przynajmniej, że już za chwile weekend:)
Pozdrówka
kwiatek... / 2010-09-09 08:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zapowiadali ze wekendzik ma być gites:(
dodge / 2010-09-09 08:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Zapowiadali ze wekendzik ma być gites:(


Powinienes się cieszyć Kwiatku, a tu widzę smutek
Kambodza / 2010-09-09 08:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
skoro tak to czemu smutna buźka?:)
kwiatek... / 2010-09-09 07:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kadrowe roszady w Petrolinveście
Katarzyna Sadowska
Puls Biznesu, pb.pl,09.09.2010 07:13
Czytaj komentarze (2)
Zobacz na forum ()
3230e123-1733-4073-b042-d5c0b47c53d5
Dziś zbierze się rada nadzorcza paliwowej spółki. W programie — zmiany w zarządzie.

— Posiedzenie zaplanowano na godzinę 17.00 — potwierdza Maciej Grelowski, członek rady nadzorczej Petrolinvestu.

Nie chce ujawnić szczegółów porządku obrad. Z naszych informacji wynika jednak, że znajduje się tam punkt dotyczący zmian w zarządzie i rynek
może poznać nazwisko nowego
prezesa.

Co prawda nic nie jest jeszcze przesądzone, ale najpoważniejszym kandydatem na stanowisko szefa Petrolinvestu jest obecnie Bertrand le Guern i to jego może dziś wskazać rada nadzorcza. Tak twierdzą dwa nasze źródła, które pragną zachować anonimowość.
kwiatek... / 2010-09-09 07:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:))U mnie dzisiaj zimno i wietrznie:(
dodge / 2010-09-09 08:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kwiatku

Miłego dnia życzę.

Pozdr. :)
amelian / 2010-09-08 20:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie wieczorkiem :)))
Dla mnie sesja ani dobra ani zła bo tak myslę że kwitów mam za mało... ;)Jak patrzę na City Interactive to aż mnie serce kłuje....ehhhhh pozostawię to bez komentarza dalej.... ;)
a gdzie Dodge i Kambodża? bo ja tu konkurs mam :))
pozwólcie, że i ja się odniosę do konkursu.... wg mnie Gosia Goździk aczkolwiek brakuje mi w tym zestawieniu prawdziwej brunetki z czarnymi oczami....... ;))))))))))))))))))
pietroo / 2010-09-08 22:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pamiętaj o zysku na PKO BP :))
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 22:49
z tym PKO BP nie jestem w temacie ale babka z biura maklerskiego powiedziął że będa wypłacać dywidende jeśli nie kupią BZWBK , cos koło 1,50zł
pietroo / 2010-09-08 23:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę jednak, że kupią
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 23:42
to lipa z dywidendy :)
amelian / 2010-09-08 22:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
pamiętam,pamiętam, to jeszcze trzyma mnie przy życiu ;))) no i perełka PGE ;)
pietroo / 2010-09-08 18:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podsumowanie dnia 08.09.2010 Byki zaszalały na warszawskim parkiecie


Wtorkowa sesja na Wall Street przebiegała w minorowych nastrojach. Dziś w Japonii indeks stracił prawie 2,2 proc. Humory w Niemczech i niemal całej Europie popsuły dane o spadku eksportu o 1,5 proc., zmniejszeniu się importu o 2,2 proc. i sięgającym zaledwie 0,1 proc. wzroście produkcji. Jeśli dodamy do tego wtorkowe dane o spadku zamówień niemieckiego przemysłu, to obraz czwartej pod względem wielkości gospodarki świata rysuje się coraz mniej różowo. Podobnie jak tych z pierwszej trójki, czyli Stanów Zjednoczonych, Chin i Japonii. Warszawska giełda postanowiła nie podawać się negatywnym emocjom. WIG20, który już we wtorek wykazywał względną siłę, dziś dał prawdziwy pokaz mocy, zwyżkując ponad 2 proc. i zostawiając „rywali” daleko w tyle.

Polska GPW

Początek środowej sesji na warszawskiej giełdzie nie zapowiadał większych emocji. Główne indeksy zachowywały się identycznie, jak wskaźniki we Frankfurcie, Londynie i Paryżu, czyli zaczęły dzień w okolicach wtorkowego zamknięcia. Na zapleczu sytuacja była znacznie bardziej zróżnicowana. Indeks średnich spółek kontynuował wtorkową słabość, zniżkując na otwarciu o 0,3 proc., zaś sWIG80 rósł o 0,3 proc. Niezależność od europejskich kolegów WIG20 ujawnił już przed południem trzymając się na plusie, w czasie gdy indeks we Frankfurcie tracił niemal 0,9 proc. Gdy tylko nastroje na świecie się poprawiły, czyli tuż po południu, wystrzelił o ponad 1 proc., przebijając z łatwością poziom 2500 punktów. Inwestorzy ochoczo kupowali akcje Pekao, PZU i TVN, płacąc za nie prawie 3 proc. więcej niż we wtorek. O 2,5 proc. zwyżkowały walory Lotosu, a o niemal 2 proc. w górę szły papiery Telekomunikacji Polskiej. Im bliżej końca sesji, tym skala wzrostów była coraz większa. Ostatecznie WIG20 zyskał 2,09 proc., WIG wzrósł o 1,65 proc., wskaźnik średnich spółek zwiększył swoją wartość o 0,56 proc., a sWIG80 o 0,82 proc. Obroty wyniosły nieco ponad 1,6 mld zł.

Giełdy zagraniczne

W trakcie wtorkowej sesji na Wall Street byki nie miały wiele do powiedzenia. Indeksy zaczęły od spadków i spadkowo skończyły, tracąc po nieco ponad 1 proc. Niby niewiele, ale kilkudniowy marsz w górę został powstrzymany. Na razie można mówić jedynie o korekcie, ale nastroje na rynkach znów się pogorszyły, wrócił strach o Europę, Chiny, Amerykę, o Japonii nie wspominając. Prawdopodobnie teraz 1100 punktów będzie dla S&P500 poziomem trudnym do pokonania. Chyba że znów inwestorzy zmienią interpretację obecnej sytuacji w globalnej gospodarce. O optymizm w tej kwestii coraz trudniej, ale już na większe kłopoty byki przymykały oko.

Niedźwiedzie na parkietach azjatyckich natomiast nie przymknęły oka. Nikkei spadł aż o 2,2 proc. po tym, jak jen umocnił się ponownie do poziomu najwyższego od ponad 15 lat. Połowa wcześniejszej czterodniowej zwyżki indeksu stopniała w ciągu dwóch dni. I na powrót do niej wcale się nie zanosi. Można przypuszczać, że nawet długo wyczekiwane działania japońskich władz, zmierzające do powstrzymania aprecjacji waluty, na niewiele się tu zdadzą. Na pozostałych giełdach regionu także przeważały spadki, choć ich skala nie była tak duża jak w Tokio. Hang Seng zniżkował o prawie 1,5 proc., indeksy w Szanghaju poszły w dół o 0,1 proc.

Główne giełdy europejskie zaczęły dzień niemal dokładnie na poziomie wtorkowego zamknięcia. Indeksy szybko jednak poszły w dół. W Paryżu wskaźnik jeszcze przed południem tracił 0,5 proc., FTSE spadał o 0,7 proc., a DAX zniżkował 0,9 proc. ledwie ratując się przed spadkiem w okolice 6000 punktów. Byki jednak nie dawały za wygraną i tuż po tym osłabieniu zdołały wynieść wskaźniki lekko nad kreskę. W Niemczech i nie tylko tam, nastroje popsuły kiepskie dane makroekonomiczne. Niespodziewaną poprawę na giełdach po ich publikacji europejscy inwestorzy zawdzięczali dynamicznej zwyżce notowań kontraktów na amerykańskie indeksy, która pojawiła się około południa. Na parkietach naszego regionu sytuacja była dość zróżnicowana. Pomijając warszawski fenomen, liderem był giełda w Moskwie ze zwyżką o 1,2 proc. W Budapeszcie i Sofii notowano niewielkie wzrosty indeksów, w Bukareszcie i Pradze wskaźniki zniżkowały o 0,4-0,7 proc. W ciągu dnia nastroje poprawiały się, ale euforii nie było. Tuż po godzinie 16.00 indeks w Paryżu zyskiwał 0,8 proc. DAX rósł o 0,7 proc., a FTSE o 0,15 proc.
pietroo / 2010-09-08 18:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd....

Waluty

Na światowym rynku walutowym sytuacja coraz bardziej interesująca. Po poniedziałkowej sile wspólnej waluty nic nie zostało już we wtorek, gdy kurs euro spadł z 1,291 do 1,268 dolara. Dziś przed południem ta tendencja jeszcze nieco się pogłębiła. Sentyment do dolara w niepewnych czasach jest powszechnie znany i choć w obecnych uwarunkowania może nieco dziwić, nie ma co z nim dyskutować. Jednak dziś nie dolar był bohaterem rynków, lecz jen i frank. Ten pierwszy znów był najmocniejszy od 15 lat, zaś frank po raz drugi w tym miesiącu niemal zrównał się z dolarem. Jego kurs wobec euro pobił natomiast rekord wszechczasów.

Nic więc dziwnego, że na naszym rynku międzybankowym franka można było kupić za 3,09 zł, o trzy grosze drożej niż we wtorek. Nasza waluto traciła także wobec euro, za które trzeba było płacić prawie 3,96 zł. Dolar zdrożał do niemal 3,12 zł. A jeszcze w poniedziałek można było go kupić po 3,03 zł.

Podsumowanie

Nasz parkiet był dziś niekwestionowanym liderem światowych rynków. Co więcej, jego siła utrzymuje się drugi dzień z rzędu, i to przy zwiększonych obrotach. Trudno z tego wyciągać zbyt daleko idące wnioski, ale pokonanie przez indeks największych spółek poziomu 2500 punktów zdecydowanie poprawia obraz rynku i otwiera drogę do dalszego wzrostu. Do szczytu z początku sierpnia brakuje zaledwie 25 punktów i nawet jeśli nie uda się do niego dotrzeć za „jednym zamachem”, to szanse pokonania go są zdecydowanie większ, niż zagrożenie spadkiem poniżej 2450 punktów. Niezależność naszej giełdy, mimo że utrzymała się przez dwa dni, nie jest jednak „niezniszczalna” i może nie przetrwać dłużej bez wsparcia z Wall Street.

Roman Przasnyski
pietroo / 2010-09-08 17:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
coś dla wędkarzy

http://kontakt24.tvn.pl/temat,sum-olbrzym-w-jeziorze-rybnickim,20671.html
pietroo / 2010-09-08 17:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiejsza sesja bbyła dla mnie jako tako udana. Najlepszy jak zwykle to Borek :)))
tomtay / 2010-09-08 15:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a gdzie Dodge i Kambodża? bo ja tu konkurs mam :))
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=ksw_girls

głosowanko na najlepszą żizell
pietroo / 2010-09-08 16:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nr 1 dla mnie to Anita Sindera :))))
Kambodza / 2010-09-08 16:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Tom:)
Luba Miało a na drugim miejscu KArina Grabowska:)
pietroo / 2010-09-08 14:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i GOA się zazieleniło
pietroo / 2010-09-08 14:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WDM też się ruszyło... może te 0.60 przeskoczy...
pietroo / 2010-09-08 13:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i proszę Miedziaka wywindowali na 112 :)) idzie jak przecinak
wielki tero / 89.73.8.* / 2010-09-08 14:49
jestem ciekaw do jakiej kwoty teraz dojdzie bo szczyt sprzed bessy blisko a jesteśmy na dopiero na 2500pkt na wig 20
Cena troche na dziś by wejść zdecydowanie za duża:)
pietroo / 2010-09-08 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też tak myslę, dla mnie to już jest szczyt
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 16:15
przydał by się jakiś mały zjazd do 90-95 zł
pietroo / 2010-09-08 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo i 88 zł :))))
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 13:05
Witam

Midasek dziś ładnie znowu odbija , oby tak dalej jak dojdzie do 6 zł i je przebuje to dalej opór przy 6,40 jest , jak go przebije to już zupełnie fajnie będzie ,bo ten walor z dna musi się odbić .
City Interactive też ma dziś niezły dzień 20 zł to bęz niczego osiągnie ciekawe do ilu dojdzie 30-35zł do końca roku ? Idą sięta więc możliwe
KOV było odpicie ale znowu w rejon 1,60 wraca i wielkie oczekiewnie na wyniki wiercen jak bedą weglowodory to jedziemu na północ .

No to narazie tyle
pietroo / 2010-09-08 13:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Masz te papierki?
Pozdr
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 14:45
mam midasa i kov-a
a city to tak podpatruję z powodu braku funduszy na kupno :)
Ged / 2010-09-08 13:17 / Tysiącznik na forum
ja KOV dziś zakupiłem pakiecik. zdaje mi się, że jest na nim tzw. fantazja - najmniejsze nawet info dało ostatnio +5% na porządnym obrocie. poproszę o więcej :)
wielki teor / 89.73.8.* / 2010-09-08 14:52
ja mam go po 1,72 i licze na ta fantazje , w ciągu miesiąca dużo się wydaży na nim więc zobaczymy
pietroo / 2010-09-08 13:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak na razie KOV skakał do 1.70-1.80.... zobaczymy co czas pokaże, na razie to tak jak piszesz fantazja, może coś tryśnie...
tomtay / 2010-09-08 13:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
...wtedy to na otwarciu będzie +38% i tak przez tydzień
pietroo / 2010-09-08 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wtedy to szybko skoczy do 10-15 zł

ale kiedy to będzie...? może nawet i nigdy
tomtay / 2010-09-08 13:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nigdy nie mów nigdy :)
pietroo / 2010-09-08 13:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak tam Twoje inwestycje giełdowe?

synek rośnie? daje CI spać?
tomtay / 2010-09-08 14:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na inwestycje ostatnio mam mało czasu chociaż np. szlagier ostatniego tygodnia tup mam i potrzymam go do ostatniego dnia roku przyszłego, z quercusem nie wiem co zrobić, będzie latał ten papier czy nie będzie, trend ładny wzrostowy wyrysował na wykresie rocznym i trzyletnim, a syn chodzi jak szwajcar, w zasadzie jak nie musi to nie płacze, czasem jak go badziuch ciśnie to kwęka, no ale to każdy kwęka jak go badziuch ciśnie :))
pietroo / 2010-09-08 14:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po ile brałeś Tupka? Myślę, że to dobra inwestycja i da Ci zarobić na zabawki dla syna :))
Quercus podskoczy jesienią i chyba można będzie z niego wyskakiwać.

Gratki za fajnego syna :))
pietroo / 2010-09-08 12:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to może być ciekawa spółka:

http://newconnect.pb.pl/2199418,24848,dziecko-kulczyka-wejdzie-na-newconnect?ref=col2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy