Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-09-08 11:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kwiatku zobacz po ile teraz Emlab... Szok...
pietroo / 2010-09-08 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę, że GPF-PDA jednak jest skupowany. Po trochę, ale jest. Może i cenę podciągną wyżej.
pietroo / 2010-09-08 11:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na Borku znowu jest odbicie i widzę większy ruch po lewej stronie.
pietroo / 2010-09-08 10:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dalszy ciąg wyprzedaży ryzykownych aktywów

Pogorszenie atmosfery na rynku

Środę zaczynamy w mieszanych nastrojach. To za sprawą wtorku, który okazał się być bardzo słabym dniem dla rynku. Główna para walutowa traciła przez cały dzień, przebijając swoje istotne wsparcie na poziomie 1,2750. Widać było konsekwencję podaży, która sprowadziła kurs do kilkudniowego minimum na poziomie 1,2660. Sesja o tak jednostronnym charakterze jest wyraźnym sygnałem ostrzegawczym przed dzisiejszą sesją. Sentyment na rynku, który jeszcze w poniedziałek był uważany za pozytywny, jednym gwałtownym ruchem zmienił ten obraz. Głównym powodem tej zmienności można upatrywać w doniesieniach z USA, gdzie analitycy The Wall Street Journal stwierdzili w raporcie, że część banków może ukrywać swoje zobowiązania w bilansach. Kolejną złą informacją, która wpłynęła na notowania Euro był odczyt zamówień w przemyśle w Niemczech, który był wyraźnie poniżej prognoz. Dziś rano kurs EUR/USD lekko odbił od wczorajszego dołka i znajduje się w pobliżu poziomu 1,2720.

Złoty mocno traci

Gorsza atmosfera udzieliła się również złotemu. Spadek apetytu na ryzyko na rynku bezpośrednio przekłada się na mniejszy popyt na polską walutę. W efekcie złoty wobec dolara stracił ponad 1,6% osiągając poziom 3,0960, natomiast wobec euro strata wyniosła niecałe 0,5%, a kurs na zakończenie sesji wyniósł 3,94. Środowy ranek również nie zapowiada się ciekawie dla polskiej waluty. Ta wrażliwość na zmiany nastrojów może w dalszym ciągu wahać kursami EUR/PLN oraz USD/PLN wokół wykreślonej w ostatnich tygodniach konsolidacji. Dziś rano pojawiła się wypowiedź prezesa NBP, którego zdaniem dynamika PKB w tym roku może wynieść nawet 3,5% r/r. Jednak według Belki do długotrwałego ożywienia potrzebne jest zwiększenie inwestycji ze strony przedsiębiorstw.

Dariusz Pilich,
Błażej Kędzierski
pietroo / 2010-09-08 10:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W kalendarzu – produkcja na Wyspach i w Niemczech, Beżowa Księga, stopy i dane w Kanadzie

Po bardzo „lekkim” początku tygodnia, środowy kalendarz zaczyna się zagęszczać. W Europie mamy dane o produkcji przemysłowej – w Wielkiej Brytanii o 10.30 (konsensus +0,3% m/m), w Niemczech o 12.00 (+1,1% m/m). Następnie czeka nas seria istotnych wydarzeń w Kanadzie – dane o pozwoleniach na budowy domów (14.30, konsensus -4,2% m/m), decyzja Banku Kanady (15.00, oczekiwana podwyżka stóp o 25 bp), oraz Ivey PMI (16.00, konsensus 55,9 pkt.). Wieczorem naszego czasu (20.00) Fed opublikuje Beżową Księgę, która ocenia koniunkturę w poszczególnych regionach USA (może być to ciekawa lektura po ostatnich rozbieżnościach pomiędzy słabymi wskaźnikami regionalnymi oraz silnym ISM). Wreszcie w trakcie sesji azjatyckiej opublikowane zostaną dane o zatrudnieniu w australijskiej gospodarce (3.30 naszego czasu, konsensus +25,3 tys.).



Przemysław Kwiecień
pietroo / 2010-09-08 08:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie :))

Wawa słoneczna i cieplejsza, woda na Wiśle wysoka, ale bez tragediii :))

życzę udanego i słonecznego dnia
Kambodza / 2010-09-08 06:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Nie wiem co się dzieje ale od poniedziałku ok 21 już śpie:) i o 4 rano się budze:) Nawet drugiej połowy meczu nie obejrzałem ale widze, że wynik się nie zmienił. Przegrali ale moim zdaniem lepiej zagrali aczkolwiek to nie był mecz o punkty więc też nie ma co się podniecać bo Kangury w towarzyskim nie dawali z siebie bardzo dużo a to my graliśmy presingiem bo nam bardziej zależało.
Ciekawe co by było jakby był mecz na poważnie i o stawke. No ale jest lepiej:) troche:)
Miłego dnia życze
pietroo / 2010-09-08 08:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darek :))

jak to się mówi, starość nie radość :)))))))))) starsi ludzie tak mają :)
Kambodza / 2010-09-08 09:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Piotrek:)
Niestety latek nie ubywa to fakt:) wiek starczy już coraz bliżej:)
pietroo / 2010-09-08 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
e tam :))

trzeba się trzymać i cieszyć każdym dniem :))
aqua vitae / 2010-09-08 07:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Kam, witajcie:)
słoneczko niby świeci, ale zimno, 5 st. w południe ma się ocieplić i niech to będzie prognostyk też dla zielonego koloru.
Ostatnie duże obroty na IDM sugerują grubych panów z cygarami- jeśli tak to ciekawe jak na to zareaguje Norges, który już tam siedzi.
pozdrawiam , życzę miłego dnia
Kambodza / 2010-09-08 08:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Aqua:)
Mówili, że będą szukali kogoś do popchnięcia kursu iu może znaleźli:)
A to oznacza, że kursik będzie szybował:)
Pozdrówka

Ps. EEx testuje moją cierpliwość;)
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-09-08 08:28
priv Kam
Kambodza / 2010-09-08 09:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
odpisałem:)
amelian / 2010-09-08 08:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Nie wiem co się dzieje ale od poniedziałku ok 21 już śpie:) i o 4 rano się budze:)
ma po prostu taki rytm ;)
Mimo braku słoneczka humor mam wyśmienity :)))

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia :)
Kambodza / 2010-09-08 09:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale fajne programy lecą w nocy;)
i nie mówie tu o fikołkach:)
Ja humor tez mam ok, w piatek urlop bo jade już na wesele się przygotowywać:)
amelian / 2010-09-08 09:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
filmy zazwyczaj świetne puszczają, fakt ;)))
MK 72 / 2010-09-08 08:45 / (Marcyś)
CZeść Wszystkim

Udanego dnia życzę

Ja dzisiaj tylko przez chwilkę ;-)
Gratuluje wysmienitego humoru Amelko;-)))
MK 72 / 2010-09-08 08:49 / (Marcyś)
za buziaka serdecznie dziękuję;-))))

Zapomniałem o tym na wstępie;-))))
amelian / 2010-09-08 09:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Marcysiu :)))

dziękuję :)
pietroo / 2010-09-07 23:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
idę spać
życzę dobrej nocy

do rana
kwiatek... / 2010-09-07 23:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobranoc Piotr:)
tomtay / 2010-09-07 23:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"..Pewien lekarz w Finlandii został oskarżony o molestowanie seksualne po tym, jak przekonał pacjentkę, że musi "possać jej pierś", aby postawić diagnozę - podaje agencja AFP... sądy pierwszej i drugiej instancji, biorąc pod uwagę zgodę udzieloną przez pacjentkę, uznały, że mężczyzna nie dopuścił się przestępstwa.." - to tak jakby ktoś miał wątpliwości, że tylko u nas jest dzicz i bezprawie! :))
Pooh / 2010-09-08 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Wiesz, Tomek, tam jest zimno - może atawistyczne tęsknoty go wzięły ;)
Na takie rzeczy medycyna jest bezsilna ;)
Pzdr.Q
pietroo / 2010-09-07 22:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trwa mecz Argentyna - Hiszpania

dobiega I połowa 3-0.... niespodzianka
kwiatek... / 2010-09-07 22:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czyzby rezerwowy skład u hiszpanów?
pietroo / 2010-09-07 22:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
właśnie nie, zobaczymy co dalej będzie....

grają w Argentynie, więc może trudy podróży dają się we znaki...
kwiatek... / 2010-09-07 22:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czyżby Argentyna podniosła sie z kolan?Przecież zawodników mają klasowych i stać ich na wygranie z każdym:)
tomtay / 2010-09-07 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może ćpun na urlopie i robią co chcą, czyli wygrywają :))
kwiatek... / 2010-09-07 23:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Boski Diego:)))
tomtay / 2010-09-07 23:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u nich wszystko jest "boskie" ale taką kapelę umoczyć na MŚ to stawiam dolary przeciwo orzechom, że byś Kwiatkosiu wprowadził minimum do finału, a tymczasem tickety do domu zakupiono stanowczo za wcześnie, zatem ta "boskość" zalatuje mi naleśnikiem :)
dodge / 2010-09-07 22:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry mecz Polaków - nie sądziłem, że to dzisiaj napiszę. Naprawdę dobry mecz. Wynik tylko ch***** :).

Dobranoc
tomtay / 2010-09-07 22:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jedyny naprawdę dobry mecz Polaków od lat 70-tych to był za czasów Leo z Portugalią,
no może cóś tam jeszcze bym z Engela wyłuskał :)
kwiatek... / 2010-09-07 22:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Faktycznie super wtedy zagrali:)
pietroo / 2010-09-07 22:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i znowu w plecy... :(( zauważyłem, że nawet przegarnymi się zaczynamy cieszyć, gdyby polscy piłkarze i trenerzy pracowali w porządnym zachodnim klubie, po takich meczach nie mieliby po co przychodzić na drugi dzień do klubu
dodge / 2010-09-07 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Drużyna Piotrek jest budowana i selekcjonowana. Ja dzisiaj widziałem duży postęp w grze - nie wiem czy to przypadek, czy selekcja i praca ogółem Smudy daje owoce, ale dzisiaj krytycy Smudy powinni zamilczeć i zaprzestać osobistych podjazdów do niego - przynajmniej do najbliższego meczu reprezentacji. Ja właśnie tak czynię i postaram się złego słowa nie bąknąć pod jego kierunkiem :)

Pozdr.
pietroo / 2010-09-07 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja nie krytykuję tylko stwierdzam fakty

poczekamy jeszcze trochę izobaczymy co dalej, oby było lepiej
pietroo / 2010-09-07 22:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-09-07 18:50:12 | Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [2]
Zobaczymy co dzisiaj nasi kopacze pokażą:)
Chyba piwko kupie bo na trzeźwo nie wiem czy da się to obejrzeć;)



A ja dzisiaj zupełnie bez piwka... Herbatka z sokiem została.
Kambodza / 2010-09-07 21:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Żewłakow 99 występ w repre a w pierwszej akcji bramkowej zrobiony jak dzieciak a przy drugiej moim zdaniem karnego nie powinno być ale jesli już podyktował to tylko z jego winy.
Dziadek na emeryture a niech jakiś młody się ogrywa
dodge / 2010-09-07 21:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kam

Przy pierwszej bramce Żewłakow został sam bez asekuracji. Fakt, że dał się ograć jak dziecko, ale tam powinien być przy nim Boenisch. Poza tym gdzie była reszta drużyny? W sumie cała linia obrony została bez wsparcia z linii pomocy.

Druga bramka to już ewidentnie gol Żewłakowa. Dał się zrobić na karnego i tyle.

Mam wrażenie, że Kangury wyczuli słabość środka linii defensywy. Dwie bramki stracone po ataku Kangurów środkiem.

Pozdro.
tomtay / 2010-09-07 22:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
lato sypno kaso, że Kangurzyna Evertona zdjęli? :)
dodge / 2010-09-07 22:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

lato sypno kaso, że Kangurzyna Evertona zdjęli? :)


hehehe
tomtay / 2010-09-07 21:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
prawda, a ten stary p******** Lato Grzegorz niech już lepiej peso odkłada, bo jak nie zapłaci sędziulkowi, żeby piłkę zaniósł i włożył do bramki drużyny przeciwnej, zaliczając gola współgospodarzowi Ukrainy w Euro2012 to z grupy nie wyjdziemy! :)
pietroo / 2010-09-07 22:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to co wyrabia ten dureń Lato, to zupełna żenada i prostactwo.... na nic innego go nie stać
chce się tylko nachapać kasy i nic nie zrobić dobrego dla polskiej piłki
MK 72 / 2010-09-07 20:37 / (Marcyś)
Siema Wszystkim

Zgadzam się z Kresowiakiem- intelekt najważniejszy;-)))

Uroda przemija z wiekiem a rozum zostaje;-)
Pozdrowienia wieczorne dla Amelki
Myslę sobie że ty Amelko łączysz w sobie i urodę i intelekt- tak trochę posłodzę;-)
O intelekcie wiem bo czytam wpisy o urodzie się dowiem pewnie kiedyś;-)
Jak się wszyscy spotkamy ( takie plany były na forum rozważane) wtedy pewnie dojdę do wniosku że jak zwykle się nie pomyliłem pisząc zdanie poprzednie ;-)))))

Liczę na przesłanie buziaka od Amelki - bo wszyscy już dostali na forum a jak zwykle w plecy jestem;-)))
amelian / 2010-09-07 22:13 / portfel / Tysiączniczka na forum
No to żebyś nie był w plecy Marcysiu buziak dla Ciebie :)))
Myslę sobie że ty Amelko łączysz w sobie i urodę i intelekt- tak trochę posłodzę;-)
dzięki ;)))

Uroda przemija z wiekiem a rozum zostaje;-)
niby tak aczkolwiek dobra konserwacja robi swoje.... ;))) a z drugiej strony to znam i takich co na starość głupieją...hehe....
Kambodza / 2010-09-07 18:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobaczymy co dzisiaj nasi kopacze pokażą:)
Chyba piwko kupie bo na trzeźwo nie wiem czy da się to obejrzeć;)
amelian / 2010-09-07 18:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
szydera że przyjmujemy gości na niedokończonym stadionie.... nie wiem jak Wy ale ja to uważam za wstyd....
Kambodza / 2010-09-07 19:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
lubie to Twoje słowo szydera:)
Wstyd zgadza się
amelian / 2010-09-07 18:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
Sprzedał mi się PCG...trudno odkupię niżej, aczkolwiek szkoda....widocznie mu towarzystwo w moim portfolio nie pasowało.... ;)))))))))))))))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy