Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-08-16 21:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gra MU z Newcastle. Na razie 0-0
pietroo / 2010-08-16 21:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1-0 Berbatow, asysta Scholes
pietroo / 2010-08-16 21:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak tam Ameryka? jak się zamyka?
dodge / 2010-08-16 21:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
S&P na minusie niewielkim obecnie
pietroo / 2010-08-16 21:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-08-16 20:51:15 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]

Maćku gratki, Jaga na drugim miejscu:)


hehehe - dziękuję Darku, ale to druga kolejka, drugie miejsce - do
końca daleko, nie biorę do głowy. Ważny finisz - najlepiej tak
zabójczy jak dzisiejszy Legii :). Gratki kibicom Wojskowych.



Legia już nie jest wojskowa. Nie mam nic przeciwko wojsku, ale to już nie te czasy. ITI i Walter tam rządzi.
dodge / 2010-08-16 21:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrku - w tradycji będzie to klub wojskowy - nawet ITI otwierając stadion Legii zaprosił wojskową orkiestrę.
pietroo / 2010-08-16 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niech będzie :)) tradycję trza szanować :))
Kambodza / 2010-08-16 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko blisko mnie już błyska i wiatr się serwał konkretny więc może będzie padać:)
dodge / 2010-08-16 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uchu - to i rzut kamieniem ode mnie te błyski - dawaj trochę ósemką Darek :)
Kambodza / 2010-08-16 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jednak chyba bokiem pójdzie:( widze błyski ale tak jak się zbliżały tak teraz idą bokiem więc może ośemką Maćku dojdą do Ciebie:)
Kambodza / 2010-08-16 21:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pada:) burza poszła bokiem ale chociaż pada:)
dodge / 2010-08-16 21:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

widze błyski ale tak jak się zbliżały tak teraz idą bokiem więc może ośemką Maćku dojdą do Ciebie:)


O to byłoby fajne zakończenie dnia :)
dodge / 2010-08-16 21:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ot się wpakowałem w gniazdo Legionistów ... :)
pietroo / 2010-08-16 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia - Cracovia 2-1
Iwański zapewnił zwycięstwo w ostatniej chwli
mik0110 / 2010-08-16 20:57 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Pietro,
tak miedzy Bogiem a prawdą...to bardziej.... sędzia...
ale pierwze zwycięstwo cieszy
pietroo / 2010-08-16 21:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć, cześć

masz rację, ale najważniejsze, że jednak wygrali, bramki im nie podarował, tylko wolnego
pietroo / 2010-08-16 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ostry mecz - 9 żółtych kartek
dodge / 2010-08-16 21:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sędziował ten który sędziował mecz Jagi ze Śląskiem w pierwszej kolejce?
dodge / 2010-08-16 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a nie ... - tamten z Wawy był, to nie mógł sędziować meczu Legii
amelian / 2010-08-16 19:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
Burza przyszła................jak grzmotnęło to aż się kawą oblałam..... ;)
Nici z rowerku :(
Kambodza / 2010-08-16 19:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, nie to żebym się smiał z Twpjego nieszczęścia Amelko ale wyobraziłem to sobie poprostu:)
Dawaj ją do nas:)
amelian / 2010-08-16 19:51 / portfel / Tysiączniczka na forum
śmiej, się śmiej....coraz głośniejsze te pieruny.... ;) Tym razem Kam nic z tego, po układzie chmur widzę że leci na południe.... ;)))
Kambodza / 2010-08-16 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no to lipa jak tak, a już myslałem, że się ochłodzi troche;)
dodge / 2010-08-16 20:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ochłodzi, ochłodzi - od środy zapowiadane 19 stopni :) - u mnie to już i jutro ma być odczuwalna zmiana temperatury - tylko 25 stopni :)

Pozdr.
Kambodza / 2010-08-16 20:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I dobrze jak tak:)
Maćku gratki, Jaga na drugim miejscu:)
Pozdrówka
dodge / 2010-08-16 20:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Maćku gratki, Jaga na drugim miejscu:)


hehehe - dziękuję Darku, ale to druga kolejka, drugie miejsce - do końca daleko, nie biorę do głowy. Ważny finisz - najlepiej tak zabójczy jak dzisiejszy Legii :). Gratki kibicom Wojskowych.
Kambodza / 2010-08-16 21:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zgadza się, że jeszcze daleka droga ale początek dobry:)
dobrze, że wyciągneli bo wstyd by był jak cholera
dodge / 2010-08-16 21:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dobrze, że wyciągneli bo wstyd by był jak cholera


Nie oglądałem, ale jak wyciągnęli, to musieli walczyć do końca - lubię taką postawę drużyny - świadczy o charakterze.
Kambodza / 2010-08-16 19:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Legia przegrywa u siebie 0:1. Nowy stadion im ta, do łopaty k****
mik0110 / 2010-08-16 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
witam Wszystkich,
sędzia trochę pomógł...ale pierwsze zwycięstwo mnie cieszy...:)
Kambodza / 2010-08-16 21:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
udało się i dobrze:)
pietroo / 2010-08-16 18:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:

W kalendarzu – aktywność w rejonie Nowego Jorku

Jak już zostało wspomniane, bieżący tydzień nie przyniesie wielu istotnych publikacji czy innych kluczowych dla rynku zaplanowanych wydarzeń. Najbardziej istotne pozycje kalendarza to dane z rynku budownictwa mieszkaniowego w USA, niemiecki ZEW i sprawozdanie z posiedzenia Banku Anglii. Dziś opublikowane zostaną dane o aktywności w rejonie Nowego Jorku (14.30, konsensus 8,1 pkt.). Sam indeks nie ma zbyt dużej wagi dla rynku, ale czasem daje dobre wskazania co do odczytu ważniejszych indeksów, gdyż jest to pierwszy indeks aktywności w danym miesiącu. W nocy podane będzie sprawozdanie z ostatniego posiedzenia Banku Australii.



Przemysław Kwiecień
pietroo / 2010-08-16 18:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podsumowanie dnia 16.08.2010 Niezbyt dobre dane już nie szkodzą giełdom

Dziś na rynek napłynęły dane o niezbyt dużym znaczeniu dla giełdowej koniunktury. Nieco niższy niż oczekiwano okazał się odczyt wskaźnika aktywności gospodarczej w rejonie Nowego Jorku, trochę gorszy był też wskaźnik sytuacji na rynku nieruchomości, nieco wyższy za to okazał się strumień kapitałów, płynących do Stanów Zjednoczonych. Efektem tej mieszanki były wciąż nienajlepsze nastroje na większości europejskich parkietów. Widać było jednak, że niedźwiedzie nie mają już zbyt wielkie siły, by sprowokować większe spadki indeksów. Początek sesji na Wall Street także wskazywał na próby odreagowania kilkudniowej zniżki.

Polska GPW

Poniedziałkowa sesja na warszawskiej giełdzie zaczęła się umiarkowanie optymistycznie. Główne indeksy zyskiwały na otwarciu po 0,4-0,5 proc, wskaźnik średnich spółek rósł o 0,15 proc. Jedynie sWIG80 znalazł się nieznacznie pod kreską. W ciągu pierwszej godziny byki poszły za ciosem i powiększyły skalę zwyżki. WIG20 zyskiwał już 0,8 proc., docierając do poziomu 2473 punktów. Tu jednak spotkały się ze zdecydowaną kontrą podaży. W ciągu kilkudziesięciu minut indeks znalazł się przez moment na minusie. Widać było wyraźnie, że nasz rynek uległ równie gwałtownie pogarszającej się sytuacji na głównych parkietach europejskich. Zbiegło się to z tąpnięciem kontraktów terminowych na amerykańskie indeksy. W pierwszej, wzrostowej fazie notowań, stawka największych spółek była dość wyrównana. Większość z nich zyskiwała po 0,5-0,7 proc. Nieznacznie na plus wyróżniały się jedynie walory BRE i PKN Orlen. W trakcie osłabienia o 0,7 proc. zniżkowały akcje Telekomunikacji Polskiej a walory PZU traciły 0,3 proc. Nasz rynek na tle pozostałych parkietów trzymał się jednak nieźle, pozostając przez większą część sesji na niewielkim plusie. Finisz handlu był zdecydowanie pomyślny dla posiadaczy akcji. W tej fazie liderem były akcje Pekao, zyskujące ponad 3,5 proc. oraz zwyżkujące o ponad 2 proc. papiery PKN Orlen. Ostatecznie indeks największych spółek zyskał 1,26 proc., WIG wzrósł o 0,87 proc., mWIG40 zwiększył swoją wartość o 0,16 proc. a sWIG80 o 0,23 proc. Obroty były jednak bardzo niskie i wyniosły zaledwie 646 mln zł.

Giełdy zagraniczne

W trakcie piątkowej sesji na Wall Street bykom nie udało się powstrzymać ruchu indeksów w dół. Dwukrotnie w ciągu dnia doprowadziły do tego, że znalazły się one nad kreską, jednak nie były w stanie utrzymać swej zdobyczy. S&P500 zakończył notowania spadkiem o 0,4 proc. Nieco lepiej szło im w przypadku Dow Jones’a, który zniżkował o niecałe 0,2 proc. Jeśli publikowane w tym tygodniu dane makroekonomiczne nie dadzą pozytywnego impulsu, trudno będzie myśleć o poprawie sytuacji na giełdzie. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się ruch w bok.

Tydzień na giełdach azjatyckich rozpoczął się od przewagi wzrostów. Jedynie Nikkei kontynuował spadkową serię, trwającą od końca lipca. W jej efekcie stracił już w sumie prawie 6 proc. Dziś zniżka sięgnęła 0,6 proc. Powodem były rozczarowujące dane dotyczące dynamiki japońskiej gospodarki, która wzrosła o jedynie 0,4 proc., podczas gdy spodziewano się zwyżki o 2,3 proc. Zupełnie odmiennie przedstawia się sytuacja na giełdzie w Chinach. Po zwyżce Shanghai B-Share o 1,3 proc. i wzroście Shanghai Composite o 2,1 proc., oba indeksy znalazły się na poziomie najwyższym od końca kwietnia. Od majowego dołka zyskały już 27 proc. W górę o 0,5-0,6 proc. poszły dziś także wskaźniki w Hong Kongu i na Tajwanie.

Sesja na głównych parkietach europejskich zaczęła się dziś od niewielkich wzrostów. W Londynie indeks zyskiwał na otwarciu 0,1 proc., w Paryżu i Frankfurcie rosły po 0,3 proc. W pierwszych godzinach handlu CAC40 wyraźnie słabł schodząc nieznacznie pod kreskę, DAX zaś zwiększył skalę zwyżki do 0,7 proc. Na giełdach naszego regionu sytuacja przed południem była dość zróżnicowana. Po około 1 proc. rosły indeksy w Bukareszcie i Pradze, w Budapeszcie zwyżka sięgała 0,5 proc. Po początkowym wzroście o 0,3 proc., moskiewski RTS osunął się dynamicznie i już po godzinie notował spadek o 0,5 proc. Na niewielkim minusie był także indeks w Sofii. Sytuacja na wszystkich parkietach szybko jednak się pogorszyła. CAC40 po kilkudziesięciu minutach handlu tracił już 0,8 proc., DAX szedł w dół o 0,6 proc. a FTSE zniżkował o 0,4 proc. W ciągu dnia zmiany były niewielkie i nastroje nie uległy poprawie. Tuż po godzinie 16.00 indeks w Paryżu tracił 0,5 proc. a we Frankfurcie i Londynie zniżki sięgały 0,1 proc.
pietroo / 2010-08-16 18:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd....

Waluty

Poprzedni tydzień należał do bardzo nieudanych dla wspólnej waluty. Niemal przez cały czas traciła ona na wartości. Dziś rano ta tendencja była jeszcze kontynuowana. Kurs euro wyniósł 1,273 dolara, spadając do poziomu najniższego od połowy lipca. Pogłębienie spadku sprowokowało jednak szybko do większego odbicia i jeszcze przed południem euro zdrożało do 1,283 dolara. Wpływ na poranne pogorszenie się nastrojów miały doniesienia z Japonii, wskazujące, że w trzeciej pod względem wielkości gospodarce świata też widać wyraźnie spadek tempa wzrostu. Po wcześniejszych informacjach ze Stanów Zjednoczonych i Chin, tworzy to obraz daleki od niedawnego jeszcze optymizmu. Ostatnie dni przyniosły sporą nerwowość na naszym rynku. Przy dużych wahaniach w ciągu dnia, koniec poprzedniego tygodnia to osłabienie naszej waluty do prawie 3,15 zł za dolara. Dziś rano mieliśmy wyraźne odreagowanie tej przeceny i powrót do 3,1 zł, jednak dość szybko złoty znów zaczął tracić siły. Podobnie działo się w przypadku euro, które najpierw staniało do poniżej 3,99 zł, by po kilkudziesięciu minutach powróciło do poziomu lekko powyżej 4 zł. Frank konsekwentnie kontynuował rozpoczętą jeszcze w piątek tendencję zwyżkową. W piątek rano można było go kupić po nieco mniej niż 2,95 zł, dziś przed południem dynamicznie przekroczył barierę 3 zł. Pod koniec dnia złoty odrobił nieco strat, zyskując wobec głównych walut po około 1-2 grosze.

Podsumowanie

Przecena na naszym rynku została powstrzymana. Indeks największych spółek na razie skutecznie broni się przed spadkiem poniżej poziomu 2445 punktów, mimo nienajlepszych nastrojów na głównych giełdach światowych. O wielkiej sile naszego parkietu nie ma jednak mowy, nawet mimo dzisiejszego sporego wyskoku na zamknięciu notowań. Widać raczej wahania inwestorów i wyczekiwanie na poważniejsze impulsy. Na wstrzymywanie się z decyzjami wskazują także bardzo niskie od kilku dni obroty.


Roman Przasnyski
kwiatek... / 2010-08-16 18:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jutro wyniki za II kwartał 2010 r., które za wiele nie powiedzą o przyszłości Spółki.
Namtomiast dużo dzieje się w III kwartale, a zwłaszcza w najbliższym tygodniu.

Krótka analiza sytuacji Spółki na bazie wydarzeń w trzecim kwartale (tych, które były i będą):
1. powołanie spółki, która wystąpi o licencję na prowadzenie domu maklerskiego - (+) za realizację przez Zarząd zamierzeń,
2.debiut Telemedycyjny S.A. - 18 sierpnia 2010 r. - (+) akcje obejmowane przez GOA po 0,10 zł o wartości, kurs odniesienia to 1,80 zł, pewnie będzie więcej na otwariu biorąc pod uwagę perspektywy branży oraz redukcję zapisów, podniesie to wartość księgową GOA wskutek przeszacowania aktywów;
3. NicolasGames - (-) sprzedaż akcji na minimach cenowych, (?) udział w finansowaniu produkcji nowego produktu Afterfall: Insanity, jeśli będzie to zwykła pożyczka to (-) jeśli w zamian GOA będzie miał udział w przychodach ze sprzedaży to (+)
4.sprzedaż Positive Advisory (+) - wywiązanie się z zapowiedzi Zarządu z I półrocza 2010 r., 18 sierpnia 2010 WZA Positive na którym zostaną podjęte uchwały o wykupie akcji GOA oraz zaciągnięciu kredytu pod spłatę pożyczki udzielonej przez GOA
5. debiuty AirMarket , AnalizyOnline, Tax-net na NewConnect - (+) z zapowiedzi Zarządu wynika że debiuty w III kwartale są niezagrożone,
6.GoAdvisers Seed Capital (?) - powołana została spółka zależna mająca na celu pozyskanie środków z UE (w ramach chyba działania 3.1) ale nic nie wiemy o tym co się dzieje z wnioskiem, uzyskanie bezwrotnie środków podniosłoby wycenę GOA,
7.nie pozyskanie środków z KFK (-) KFK podpisał umowy m.in. z MCI i innymi tego rodzaju funduszami.
8.rzetelna realizacja planów przedstawianych przez Zarząd (+) Zarząd GOA jak jeden z nielicznych Zarządów spółek na NewConnect działa zgodnie z przedstawionymi inwestorom deklaracjami.
9.brak informacji o wejściach kapitałowych w nowe projekty (spółki) (-) W tym roku wyjście z większości starych inwestycji, ale nic nie wiemy o nowych projektach.
10.znaczny wzrost przychodów w stosunku do lat poprzednich (+) jako konsekwencja wyjść kapitałowych oraz prowadzenia nowych emisji spółek o których w pkt 2 i 5.
11.brak perspektyw co do znacznego wzrotu wartości księgowej spółki w krótkim okresie (-).

Ogólnie: Sytuacja finansowana jest stabilna. Spółka realizuje założoną długoterminową strategię. Ale czy to wystarczy do wzrostu kursu Spółki każdy musi ocenić samemu.Eh? Think
kwiatek... / 2010-08-16 18:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko coś dla Ciebie:))
amelian / 2010-08-16 18:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
no, no Kwiatku nieźle :))) sam pisałeś? jesli mogę pomarudzić hmmm ( jak zwykle ) to brak mi w tym liczb bo one najbardziej do mnie przemawiają.... ;)
kwiatek... / 2010-08-16 19:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tym razem zapożyczyłem:)
kwiatek... / 2010-08-16 17:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś dobierałeś dzisiaj goa?
MK 72 / 2010-08-16 18:50 / (Marcyś)
Kwiatku dzisiaj nie kupowałem Goa

Zobaczę jak będzie się zachowywać jak dotknie 2 złote i wtedy zdecyduję czy kupić

Jakby przebili 2 zł na zamknięciu to spadnie niżej w przedział 1,6-1,7 po mojemu

Ale zobaczymy

Piotrek jeżeli chodzi o gpf to wygląda mi że już czas na niego. Od kwietnia nie ma obrotów więc wybicie się należy
kwiatek... / 2010-08-16 18:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś jak obronia te 2,00pln to wtedy pompka?
MK 72 / 2010-08-16 19:12 / (Marcyś)
wtedy będzie jazda w górę i to szybka
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-08-16 17:30
oglądnęłam na szybko ten raport Exa i rzeczywiście wynik jest gorszy, wieczorem rozkminię w czym jest tak dokładnie rzecz. Natomiast podoba mi się bardzo sama forma raportu, widać, że Spółka profesjonalnie podchodzi do inwestorów, wszystko wypisane ładnie i wytłumaczone, widać również że rozwijają się i już w większym stopniu przypomina to raportowanie jak na głównym :) Szkoda tylko że nie ma rachunku przepływów pieniężnych...ale cóż NC tego nie wymaga...

Ogólnie ja tu widzę biznes a nie tylko naciąganie ludzi i grę spekulacyjną :) No i trzeba się przymierzyć pomału żeby kwity kupić na bardzo długi long ;)))))))))))))
Kambodza / 2010-08-16 17:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Widze Amelko, że powoli dostrzegasz potencjał EEX-a:)
Z ciekawości zapytam co na to wpłyneło?:)
amelian / 2010-08-16 18:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
opisałam się i net zniknął....nie ma nic bardziej irytującego niż przerywający net...
Potencjał Exa widziałam zawsze tylko nie zawsze byłam za tym aby kupowac go po danej na ten moment cenie, jak również uważam że nie będzie już tak latał jak to bywało początkiem 2010 czy też wiosną....
ja tu widzę biznes
m.in to :) jak również relacje inwestorskie bo jakby nie było to sposób w jaki traktuje się "wspólników" :)))

A jeszcze jesli Ty Kam byłbyś prezesem to kupuje w ciemno PKC :)))))))))))))))))))))
Kambodza / 2010-08-16 19:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja mam nadzieje wręcz, że nie będzie aż tak latał, powolny i ciągły up z małymi korektami, bo takie wyskoki mi się nie podobają... Ale jeśli spekuła wsiądzie to nie będzie siły i będzie latał na bank .
To fakt, że relacje są naprawde ok:)
Może kiedyś wejde jako udziałowiec do RN;) Na pewno się wtedy o tym dowiecie:)
amelian / 2010-08-16 19:29 / portfel / Tysiączniczka na forum

Może kiedyś wejde jako udziałowiec do RN;)
widzę, że ambicje są... i dobrze :))) życze Ci tego Przyjacielu :)))
pietroo / 2010-08-16 17:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie też sesja do kitu
kwiatek... / 2010-08-16 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szarika ci ruszyli także nie było taka żle....
pietroo / 2010-08-16 17:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jedynie Szarik się dzisiaj wykazał
kwiatek... / 2010-08-16 17:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Moze na goa chcą zrobić podobnie jak na vedii?
pietroo / 2010-08-16 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
5 zł na GOA by się przydało
kwiatek... / 2010-08-16 18:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Brak obrotów Piotrek jak narazie zeby to rosło:(Ale na wykresie szoruje po dnie...
pietroo / 2010-08-16 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sprzedałem dzisiaj tylko część Szara po 28 gr, reszty się nie udalo :((
kwiatek... / 2010-08-16 16:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Sesja bardzo kiepska dla mnie:(Goa zanurkowała konkretnie...
Kambodza / 2010-08-16 16:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ta GOA to straciła już mniej więcej tyle co i EEX ale przyjdzie i ich czas
kwiatek... / 2010-08-16 16:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wykres tygodniowy roczny mi się podoba zobaczymy co z tego wyjdzie:)
kwiatek... / 2010-08-16 16:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wskażnikowo bardziej mi sie Goa podoba Kam...
Kambodza / 2010-08-16 16:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Twoja wizja Kwiatku:)
Moją znasz:)
kwiatek... / 2010-08-16 17:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kiedyś napewno pofrunie tylko pytanko kiedy?
Kambodza / 2010-08-16 17:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli mówisz o EEX to przewiduje za 2 miechy już cene sporo wyższą.
Ten cholerny Rubicon moim zdaniem teraz sypie stąd taka podaż, ale po obrocie widać, że nie dużo im już zostało więc czas wyskoku się zbliża:)
kwiatek... / 2010-08-16 17:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rubicon ma akcje eex?
Kambodza / 2010-08-16 17:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
niestety tak, dostał za zorganizowanie emisji
kwiatek... / 2010-08-16 18:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Duży pakiecik dostali?
Kambodza / 2010-08-16 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
400k akcji
kwiatek... / 2010-08-16 18:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe ile czasu już sypią?
Kambodza / 2010-08-16 18:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mniej więcej od tygodnia
kwiatek... / 2010-08-16 18:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestem ciekaw czy po tej cenie będa chcieli wszystko wywalić?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy