Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2010-08-09 06:12 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Kolejny piękny dzień się zaczął, mówią że znów cały tydzień będzie upalny :)))
wybieram się do Wawy niedługo, ponoć są mega tanie bilety samolotowe, mniej niż 100 zł w obie strony, zaraz sprawdzę to ;)

Udanego poniedziałku życzę i pozdrawiam serdecznie :)))
kwiatek... / 2010-08-09 07:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Faktycznie dobra cena....Ale te nasze linie lotnicze to już inna historia:(
amelian / 2010-08-09 07:07 / portfel / Tysiączniczka na forum
lotem nie leciałam jeszcze, także się nie wypowiem, znajomi natomiast mówią że całkiem ok
kwiatek... / 2010-08-09 07:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zdecydowanie wole pociąg Amelciu...
amelian / 2010-08-09 08:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
boisz się samolotów? ;)
kwiatek... / 2010-08-09 08:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Raczej unikam:))
noxik nielogo / 188.33.54.* / 2010-08-09 06:53
A ja wlasnie w pociagu eurointercity siedze i juz mykam do katowic :( strasznie przygnebiajace to miasto jest. No ale coz, w czwartek ostatni dzien delegacji i wracam do domku =]

pozdrawiam!
aqua vitae / 2010-08-09 07:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie.
Ostatnio dość mocno znowu pada a mnie z częstotliwością adekwatną do opadów wywala internet. Się doczekają w końcu i stracą klienta, qrczę.
W piątek, razem z młodszym łobuziakiem byłem zaszczepić psa p. wściekliźnie,
stoimy sobie w kolejce do weterynarza ( dość duzo osób ) no i oczywiście tłumaczę łobuzowi po co to całe szczepienie, w pewnym momencie podchodzi do nas pani z dogiem, na co mój dzidziuś mówi:
-patrz tato, konik też przyszedł :)

pozdrawiam
amelian / 2010-08-09 07:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Aqua :)
-patrz tato, konik też przyszedł :)
heheheh.....świetne ;)))))))))))))
aqua vitae / 2010-08-09 07:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej Amelko:)
pozdrówka zielone:))
amelian / 2010-08-09 07:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Noxiku :) dawno Cię nie było...myślałam ze urlop jakiś czy co a tu w delegacji ;)
strasznie
przygnebiajace to miasto jest
jak większość Śląska
noxik nielogo / 188.33.158.* / 2010-08-09 18:22
Oooo jedyna ktora pamietala :) jestem milo polechtany:P
pozdrowka
amelian / 2010-08-09 06:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Z Rzeszowa ale dopiero w jesieni wychodzi 67,44 zł a z Wawy 92,85 zł...nieźle ;) Wygląda na to że z Wawy pod wiatr ;) ale ceny świetne :) jak będe mieć grafik to porezerwuję sobie całe pół roku ;) godzinę się leci
kwiatek... / 2010-08-09 06:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam z Łodzi zapowiada się słoneczny dzionek:)))
amelian / 2010-08-09 07:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kwiatku :)
U mnie już po słoncu... :( burze będą jednak :(
Kambodza / 2010-08-09 08:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie Wszyscy:)
Ale ruch od rana:)
Weekend przeleciał ale był fajniutki:)

Pozdrawiam Was serdecznie

Ps. Aqua masz ode mnie message na priv:)
aqua niel / 83.12.161.* / 2010-08-09 09:17
Hej Kam:)
odpisałem ofkors
pietroo / 2010-08-07 18:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
3-2
kwiatek... / 2010-08-07 18:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A jednak....
pietroo / 2010-08-07 18:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
już po meczu 6-4 :(( ale i tak warto oglądać i rozgrywać takie mecze
dodge / 2010-08-07 19:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

warto oglądać i rozgrywać takie mecze


Oczywiście masz rację. Iwański ładnie wpakował bramkę. Tragiczny jest bramkarz w porównaniu z tymi, których miała Legia ostatnimi laty. Trochę czasu im jeszcze zajmie zapewne by dorównać poprzednikom. Mecz jest fajny. Dużo bramek, Legia gra ambitnie - walczy do końca. Już pisałem ostatnio - nawet przegrany mecz można przyjąć, jeśli drużyna gra do końca. Legia dzisiaj tak grała. Bravo za to. Wpakowanie pięć bramek Arsenalowi to nie byle jaki wyczyn, tym bardziej, że jak słyszałem mało tracili w sparingach. Ofensywa Legii dobra, tyły z bramkarzem zawodzą niestety i tu Skorża musi nad tym popracować. Dobry mecz.
kwiatek... / 2010-08-07 19:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W aresnalu chyba rezerwowy skład grał?
kwiatek... / 2010-08-07 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek goa ładnie zbierana w piątek była:)
pietroo / 2010-08-07 17:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
3-0 Jędrzejczyk :))

na razie Arsenal na kolanach :)))
pietroo / 2010-08-07 17:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jednak 3-1
pietroo / 2010-08-07 17:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
2-0

szmata Fabiańskiego tak mi się wydaje
Komorowski bramka :))
Ged / 2010-08-07 17:43 / Tysiącznik na forum
3-0 święta przyszły wcześniej :)
pietroo / 2010-08-07 17:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1-0 dla Legii
bramkę bardzo śliczną strzelił Cabral :)))))))
dodge / 2010-08-07 17:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bravo - śliczna bramka. Legia prowadzi z Arsenalem 1-0. Gratki Piotr.
pietroo / 2010-08-07 17:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mi też się podobała
widzę, że obaj w tym samym momencie pisaliśmy :))
niezły mecz jak na razie :))
dodge / 2010-08-07 17:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

niezły mecz jak na razie


Prawda. A w tle te pełne trybuny. Tylko pozazdrościć. Europa normalnie. I ta akustyka. Wzmacnia doping. Prawdziwy spektakl piłkarski. Za rok w Białym ma być połowa stadionu gotowa, wówczas się kibice przeniosą na nowe trybuny, a za dwa lata cały stadion ma być gotowy. Jak widzę, stadion Legii, nie mogę się doczekać tym bardziej tego nowego stadionu w Białym.


obaj w tym samym momencie pisaliśmy


:)
pietroo / 2010-08-07 17:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja już nie mogę się doczekać jeszcze kilku takich stadionów w Polsce. Oby ich jak najwięcej
dodge / 2010-08-07 17:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Makabra. Wyszedłem na pół godziny pobiegać trochę z piłką pod koszem. Jak na złość słońce znowu wyszło wówczas. Ono mnie chyba prześladuje.

No dobra ..., chata wolna, więc piwko i Legia z Arsenalem na ekranie.

Pozdr.
pietroo / 2010-08-07 17:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie ma co narzekać, zobacz co się dzieje np w Bogatyni
Tak zrobią / 89.200.162.* / 2010-08-07 15:07
cyt: ciekawe co będzie jak już wszystko sprzedadzą...?
Zbiorą kasę i oddają władzę PiS - owi, żeby na nim ludzie psy wieszali. Proste.
dodge / 2010-08-07 14:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

To może lepiej narzekaj wtedy będą hehe....bawi mnie bardzo to
narzekanie w naszym kąciku emeryckim ;)))))))))))))))


Kurna jak gorąco i duszno. Żyć się nie da. Kiedy to się w końcu skończy. Masakra jakaś.

:))))))

____

Witajcie serdecznie. Miłego dnia życzę. Piotruś na mecz idziesz?

Pozdr.
pietroo / 2010-08-07 16:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek

nie idę, mam imprezę rodzinną, ale żałuję :(( obejrzę w TV, stadion prezentuje się naprawdę fajnie
pozdr
dodge / 2010-08-07 16:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek


stadion prezentuje się naprawdę fajnie


To prawda. Oglądam NSport z otwarcia i wygląda fantastycznie. I jak przed chwilą wiceprezydent Warszawy powiedział, akustyka stadionu prezentuje się rewelacyjnie. Fajnie, że wrócił doping na Legie.

Pozdr.
pietroo / 2010-08-07 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wreszcie się pogodzili, teraz będzie jak za dawnych, dobrych czasów :))
myślę, że widok stadionu, jego nowoczesność i wygląd ich do tego mocniej skusił :)) nie ma co, prawie każda polska drużyna na razie może Legii zazdrościć stadionu, ITI nie żałuje pieniędzy na rozwój i robią to mądrze oraz rozważnie
dodge / 2010-08-07 17:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz czas Piotr na budowę drużyny europejskiej. Ktoś musi zacząć, bo inaczej polska liga utkwi w marazmie. ITI stać na to, Cupiał jest za impulsywny i niecierpliwy, Wojciechowski w ogóle nie zna się na piłce. Wywala kasę w błoto i jest nieprzewidywalny. Jak szybko wchodzi z kasą tak szybko może z niej wyjść. To co zrobił ściągając piłkarzy i proponując im bardzo wysokie wynagrodzenia to gra na krótką metę. Stosunek kosztów wynagrodzenia do przychodów jakie osiągać będzie klub to makabryczny procent. W efekcie będzie dokładał ful własnej kasy z kieszeni. Jak nie będzie szło w lidze szybko zwątpi i zacznie szerszymi oczami z przerażeniem zerkać do własnej kieszeni.
amelian / 2010-08-07 14:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
hej Macku :)

do tej idealnej pogody przydałby się jeszcze basen koło domu ;)))
dodge / 2010-08-07 15:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Amelcia

Pogoda jakby mnie usłyszała. Wiatr się wzmaga i ciemniej na niebie. Słońca brak :)

Pozdr.
pietroo / 2010-08-07 10:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was sobotnio :))

słodkie lenistwo dzisiaj, wczoraj wieczorne piwo z kolegami, a teraz malutki kacyk :))
ale ogólnie ok :)))

jak czytam nasi ministrowie sprzedają wszystko co tylko mają, aby załatać dziurę budżetową, przedwczoraj poszły ostatnie akcje TPSA...

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/skarb;panstwa;pozbyl;sie;wszystkich;akcji;tpsa,234,0,652266.html


ciekawe co będzie jak już wszystko sprzedadzą...?
tomtay / 2010-08-07 12:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
będą podnosić podatki, najpierw Vat na 23% potem na 25% czyli max na co zezwalją Unici, a potem wprowadzą podatek liniowy jednolity dla wszystkich, ale niestety nie 18 tylko 23% i obiecają, że będą co rok obniżać, a obniżkę zobaczymy jak świnia niebo :)

a Komorowski coż ma ważniejsze sprawy na głowie, np. to żeby w każdej ambasadzie wisiał jego portret i nie ma czasu na głupoty :)
pietroo / 2010-08-07 13:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tu się z Tobą zgodzę w całej rozciągłości.

Jadą po nas jak po grudzie, nic lepiej się nie dzieje... Jesli coś nam obniżą to pewnie tylko pensje :(
amelian / 2010-08-07 13:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
To co miałam powiedzieć o polityce to powiedziałam, dodam że nie ma komu rządzić pasowałoby obcych do tego sprowadzić myślę że zrobiliby to lepiej ;)))

Pozdrawiam serdecznie, wypoczywajcie :)))
pietroo / 2010-08-07 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a Ty nie wypoczywasz? nauka czy praca?
amelian / 2010-08-07 14:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej pewnie, że wypoczywam... gril od południa ;)))
pietroo / 2010-08-07 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a Ty nie wypoczywasz? nauka czy praca?
pietroo / 2010-08-06 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:


Giełdowe byki nie doczekały się wsparcia w postaci dobrych danych o liczbie nowych miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych. Okazały się one gorsze od oczekiwań i indeksy poszły w dół. Reakcja europejskich parkietów i Wall Street była jednak dość umiarkowana. Na Wall Street początkowo wskaźniki traciły po 1 proc., jednak skala spadków szybko została zredukowana. Szanse na kontynuację dobrej passy nie zostały więc całkowicie zaprzepaszczone. Jeśli rynek się obroni przed głębszą przeceną, letnia mini hossa może jeszcze potrwać.

Polska GPW

W dniu, w którym głównie czekano na ważne dane dotyczące amerykańskiego rynku pracy, indeksy na warszawskiej giełdzie rozpoczęły sesję dość asekuracyjnie w pobliżu poziomu czwartkowego zamknięcia. Wskaźniki rosły po 0,2-0,3 proc. Jedynie sWIG80 lekko zniżkował. W pierwszej części sesji działo się niewiele. Po niecałej godzinie handlu WIG20 podskoczył do 0,6 proc., lecz szybko się zmitygował i trzymał się blisko poziomu 2550 punktów. Spośród grona największych spółek liderami zwyżek były walory BRE i Lotosu, zyskujące po około 1 proc. Później dołączyły do nich papiery Pekao. W przypadku pozostałych akcji zmiany były niewielkie. Nie przekraczały bowiem na ogół 0,5 proc. Na niewielkim minusie znalazły się walory PKO, PZU i Telekomunikacji Polskiej oraz KGHM. Jak można się było spodziewać, publikacja danych o liczbie miejsc pracy w sektorze pozarolniczym ruszyła rynkiem. Indeks największych spółek zniżkował o 0,8 proc., a największe spadki notowały tuzy naszego parkietu. Szok zarówno u nas, jak i zagranicą nie był jednak zbyt wielki i nie trwał zbyt długo. Ostatecznie WIG20 zwiększył swoją wartość o 0,07 proc., WIG stracił 0,04 proc., wskaźnik średnich spółek spadł o 0,39 proc., a sWIG80 wzrósł o niespełna 0,1 proc. Obroty wyniosły 1,1 mld zł.

Giełdy zagraniczne

Amerykańskie byki przez całą czwartkową sesję miały kłopoty z dodaniem indeksom choćby kilku punktów. Większa, niż się spodziewano liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych spowodowała, że nastroje były nietęgie. W najgorszym momencie S&P500 tracił 0,6 proc. Dzień udało się zakończyć zniżką o jedynie 0,13 proc. Trwało niespokojne oczekiwanie na piątkowe dane o liczbie miejsc pracy w sektorze pozarolniczym. Mogą one przesądzić o dalszych losach trendu, ale równie dobrze może okazać się, że nie będą stanowić zbyt silnego impulsu. Póki co indeks rysuje tendencję boczną, trzymając się okolic 1125 punktów. Poprzednio w połowie czerwca poziom ten atakował bezskutecznie przez pięć sesji, po czym zanurkował ostro w dół.

W Azji sytuacja była dziś dość zróżnicowana. Nikkei zniżkował o 0,12 proc., za to mocniejsze wzrosty miały miejsce na giełdzie chińskiej. Shanghai B-Share zyskał 1,5 proc., a Shanghai Composite 1,44 proc. W Hong Kongu i na Tajwanie zwyżki sięgały 0,3-0,6 proc.

Główne parkiety europejskie zaczęły dzień od wzrostów o 0,3-0,5 proc. i w pierwszych godzinach sesji zmiany były jedynie kosmetyczne. DAX co prawda nieznacznie poprawił wczorajszy rekord, ale szybko spuścił z tonu i posłusznie czekał na Amerykanów. Na giełdach naszego regionu także dominowały niewielkie wzrosty. Wyjątkiem był Bukareszt, gdzie wskaźnik spadał o 0,7 proc. Wielkiego szoku po kiepskich informacjach zza oceanu nie było. Straty głównych indeksów, sięgające po ich publikacji 1 proc., szybko zostały zredukowane. Tuż po godzinie 16.00 CAC40 tracił 0,7 proc., DAX zniżkował o 0,4 proc., a FTSE o 0,2 proc.

Waluty

Narastające napięcia między dwiema głównymi walutami zaczynają być widoczne. Czwartek był kolejnym dniem, gdy po spokojnym poranku występowały dość silne wahania. Kurs euro porusza się w przedziale od 1,312 do 1,323 dolara i w ciągu dnia dotyka obu jego ograniczeń. Dziś przed południem znów mieliśmy do czynienia ze stabilizacją w okolicach 1,32 dolara.

Złoty musi dostosowywać się do zmian na światowym rynku. Jednak, jeśli tylko otoczenie zewnętrzne pozwala, wykazuje tendencję do umacniania się. Wczorajsza huśtawka, w wyniku której dolar najpierw taniał z niemal 3,04 zł do 3 zł, by później znów zdrożeć o 3 grosze, dziś rano poruszała się ze znacznie mniejszą amplitudą. Na rynku międzybankowym dolarami handlowano po 3,015-3,025 zł. Kurs euro stabilizował się w przedziale 3,98-3,99 zł, zaś za franka trzeba było płacić od 2,875 do 2,885 zł.

Podsumowanie

Szoku po publikacji gorszych, niż się spodziewano danych z amerykańskiego rynku pracy nie było. Pierwsza reakcja była oczywista. WIG20 tracił 0,8 proc. DAX oraz amerykańskie indeksy zniżkowały po około 1 proc. Szybko jednak skala spadków zmniejszyła się. Jest więc szansa na kontynuację wzrostów, a przynajmniej nie ma obaw przed głębszą przeceną. Oczekiwany impuls nie przyniósł przełomu. Teraz trzeba czekać na następne. Już w przyszłym tygodniu zbiera się Fed. Ciekawe, co powie i jak inwestorzy zareagują na komunikat.


Roman Przasnyski,
pietroo / 2010-08-06 19:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
giełdowo dzień do kitu, wszytko spadło

zza oknem też leje.... i błyska
amelian / 2010-08-06 14:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dane gorsze od oczekiwanych, reakcja błyskawiczna.... :(
pietroo / 2010-08-06 19:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale i wyciągneli na koniec
amelian / 2010-08-06 13:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Wygląda na to, że pewnie warto będzie
przypilnować Krezusa. Na wykresie
uformował się ładny trójkąt. Co prawda
notowania przebywają obecnie w jego
obszarze, ale wybicie coraz bliżej i to ono
powinno zadecydować o kierunku
dalszego ruchu. W zależności od wybicia
realne zasięgi należałoby wyznaczyć na
2.50 lub 0.97. Natomiast odmierzając
wysokość podstawy trójkąta od miejsca
potencjalnego wyjścia otrzymujemy 3.93
lub 0.56 PLN.
dodge / 2010-08-06 13:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1,60 - opór o który walka trwa od kilku dni - czas pokaże
amelian / 2010-08-06 13:59 / portfel / Tysiączniczka na forum

czas pokaże

jak zawsze ;

Cześć Maćku :)))
dodge / 2010-08-06 14:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Amelcia

Słodko pozdrawiam :)
amelian / 2010-08-06 14:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Słodki Chłopak to słodko pozdrawia ;) za to buziaczki ode mnie ;)))

Jak tam upały, nie męczą? ;)
dodge / 2010-08-06 14:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jak tam upały, nie męczą? ;)


Męczą, ale co ja mogę zrobić. Siedzę cicho, narzekanie przez kilka tygodni nie zmieni pogody - zmieniłem więc strategię. Teraz narzekać na upały nie będę :)

Buziaki odwzajemniam :)))
amelian / 2010-08-06 14:13 / portfel / Tysiączniczka na forum
To może lepiej narzekaj wtedy będą hehe....bawi mnie bardzo to narzekanie w naszym kąciku emeryckim ;)))))))))))))))

Zaraz publikacja makro z USA zobaczymy jak indeksy pójdą, podejrzewam że fajerwerków nie będzie wręcz odwrotnie, komunista coś traci moc od rana....
dodge / 2010-08-06 14:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jeszcze kwadransik - oczekuję z niecierpliwością :)


To może lepiej narzekaj wtedy będą hehe....bawi mnie bardzo to
narzekanie w naszym kąciku emeryckim ;)))))))))))))))


Ech ... kurna jak gorąco :) Masakra jakaś. Kiedy to się skończy?

:)
amelian / 2010-08-06 14:22 / portfel / Tysiączniczka na forum

Ech ... kurna jak gorąco :) Masakra jakaś. Kiedy to się skończy?

hehehe ;)))
dodge / 2010-08-06 13:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/grecka-patologia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy