Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2010-07-21 07:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziwna ta piłka nożna:))
http://www.youtube.com/watch?v=DxZ8x25F0I0&feature=popular
kwiatek... / 2010-07-21 08:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szkoda zwierzaka mógł dostać ataku serca.....
pietroo / 2010-07-21 08:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

co zrobić, zdarzają się i debile :))
pozdr
kwiatek... / 2010-07-21 08:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak można tak sędziego dusić:(Żałosna piłka nożna w wykonaniu tego łobuza....
pietroo / 2010-07-21 08:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
słyszałem że go zdyskwalifikują dożywotnio
pietroo / 2010-07-21 07:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/polimex-mostal;wybuduje;droge;za;646;mln;zl,116,0,646004.html

PXM chwali się zamówieniami, tylko co z tego jak nie chce rosnąc
dodge / 2010-07-21 07:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Piotr, witajcie Wszyscy

Miłego dnia życzę

Pozdrawiam
pietroo / 2010-07-21 08:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek

dzięki i wzajemnie....
grzeje od rana, a ja mam okno od wschodu :))
pozdr
kwiatek... / 2010-07-21 07:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam również:))
Kambodza / 2010-07-21 07:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie Piotrek, Maciek oraz Kwiatek:) Witam Wszystkich:)
I życze udanego dzionka:)
dodge / 2010-07-21 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku

Pozdrawiam życząc miłego dnia :)
pietroo / 2010-07-21 08:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darek

pozdr
kwiatek... / 2010-07-21 08:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kam wczoraj byłem w robocie:(Ale dzięki za info o serialu:))To jeden z moich ulubionych:)
Kambodza / 2010-07-21 08:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, wiem, pamiętam stąd cynk dla Ciebie:)
dodge / 2010-07-21 08:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kwiatku

Dobrego dnia życzę.

Pozdr.
pietroo / 2010-07-21 07:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień dobry :))))))))))))

wstawać Śpiochy
słońce od rana
udanego dnia życzę :))
pietroo / 2010-07-20 23:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
muszę się dzisiaj wyspać :) dobranoc :))
pietroo / 2010-07-20 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tomek jak tam doszedłeś do siebie po pępkowym?
tomtay / 2010-07-20 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jest dobrze dzis strzeliem dwa browary, skręciłem łóżeczko i czekam, aż mi wydadzą osoby na wypis, bo tak smutno jakoś jak żona poza domem, nikt nie gdera, nie brzęczy, nie terkocze :))
pietroo / 2010-07-20 23:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i masz rację :)) teraz będzie Was komplet :)) wysypiaj się, bo potem się nie wyśpisz :)
tomtay / 2010-07-20 23:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
będę spał jak da Vinci co dwie godziny przez 20minut. co da 4h/24h ;)
Pooh / 2010-07-21 00:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cóż.... czekamy na wielkopomne dzieła ;)
Pzdr.Q
I gratki, oczywiście - przegapiłem moment, z różnych, niewesołych niestety, przyczyn...
Kambodza / 2010-07-20 22:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
usaje ładnie zakończyli, jutro powinna być luka w góre:)
MK 72 / 2010-07-20 21:09 / (Marcyś)
Kam myślę że na exie jazd będzie do ostatniego dnia notowań pp. Jak nie zbiorą ilości potrzebnych to poczekają na wprowadzenie nowych akcji i odkupią je od innych.

Takie mam przewidywania- nadal podtrzymuje że exa niedługo w okolica 3 zł kupie;-)))

Dzień Dobry dobra Amelko
Kambodza / 2010-07-20 21:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zobaczymy jak oni sobie to wykombinują, bo to co teraz piszemy to tylko nasze przemyślenia i mniejsze bądź większe kombinacje a oni zrobia co mają zamierzone i nie mamy na to żadnego wpływu. Mogą próbować zbijać żeby kupić ale nie wiem kto im wtedy sprzeda pp ze stratą więc co do tego nie jestem przekonany a sam znam kilka osób z naprawde zasobnymi portfelami które tylko czekają na zejście niżej i wątpie że to zejdzie do 3 zł no chyba, że ktoś będzie chciał tego wywalić naprawde dużo bo jeśli będzie spadać to oni naprawde dużo tego odbiorą
Kambodza / 2010-07-20 21:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
aczkolwiek myśle, że jak ktoś będzie walił nawet do 3 zł to oczywiście nie będa bronić bo im w to graj:)
Tylko będą musieli wybrać moment żeby zacząć kupować co by się nie przejechac i nie zaspać:)
tomtay / 2010-07-20 21:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ile warte są prawa poboru i jaki jest przydział akcji za pp? :)
smooth / 2010-07-20 21:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Tomtay, kiedyś mi pisałeś o jakiejś fajnej, cichej miejscowości nad naszym morzem. Możesz przypomnieć?
tomtay / 2010-07-20 21:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kuźnica drogi Smooth, do plaży masz 100metrów bo cała miejscowość ma 150,
żadnej rozwrzeszczanej młodzieży, bo dyskotek nie ma, a na plaże jak wyjdziesz nawet spóźniony około południa to masz tyle miejsca, że możesz w piłkę grać :))
Polecam knajpę u Dawida, a najświeższe ryby przy przejściu na plaże na końcu Syberii (każdy Ci powie gdzie to :))
smooth / 2010-07-20 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Masz może jakieś sprawdzone miejscówki na nocleg, drogi Tomtay?
tomtay / 2010-07-20 22:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wysłałem Ci telefony na priv, bo nie wypada zamieszczać na forum,
i jeśli nie będą nic mieli zadzwoń do informacji turystycznej w samej Kuźnicy,
ale pamiętaj, że na Syberii rząd domów jest z widokiem na zatokę, a drugi rząd metr od torów kolejowych - szukaj z widokiem na zatokę, bo przy torach to nie pośpisz rano, chyba że więcej "balsamu" uświadczysz w knajpce lub na plaży :))
p.s.Maciej ma z widokiem na zatokę
smooth / 2010-07-20 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki wielkie.
pietroo / 2010-07-20 21:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja jadę do Władka w tym roku, ale i tak myślę, że odpocznę fizycznie i psychicznie :) tylko pogoda musi być
tomtay / 2010-07-20 22:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z Władka miło wspominam miejscowych chłopaków, dali kiedyś poćwiczyć na swojej siłowni w szkole, ale plaża zatłoczona tak, że już bym wolał jechać do Rewala do ĄmigoDrugiego na hasło: czołem Lepkusie-siorbać Bytom daje zniżki ;)))
pietroo / 2010-07-20 22:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale by było gdyby Ąmigo miał sklep z garniturami Bytom :)))))))))))))) oczy by nam wyszły z wrażenia :))
Kambodza / 2010-07-20 21:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Po ile będą notowane (jeśli o to Ci chodziło) to jeszcze nie wiadomo:)
A przydział jest: 5pp = 1 akcja; wykup (5pp) 1 akcji po 3,2 zł. Oczywiście trzeba doliczyć koszt zakupu pp jeśli ktoś je będzie zbierał z rynku
tomtay / 2010-07-20 21:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a odcięcie praw ile kosztowało?
Kambodza / 2010-07-20 21:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
chyba 0,23 jeśli mnie pamięć nie myli
tomtay / 2010-07-20 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czyli nie powinno spać niżej niż 3.25 w najczarniejszym scenariuszu :)
Kambodza / 2010-07-20 22:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myśle, że nawet do tylu nie spadnie ale jeśli konkretni ludzie się za to wzieli, a myśle, że tak jest, to mogą zrobić co chcą:)
A jakby spadło do tylu to nie wiem czy i ja bym się nie skusił na zakup jakiegoś pakieciku:) tylko prosze Cie nie śmiej się ze mnie i z mojej dywersyfikacji no:)
pietroo / 2010-07-20 20:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia gra towarzysko z Bordeaux, na razie po I połowie przegrywa 0-2
pietroo / 2010-07-20 20:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia strzela kontaktówkę, jest 1-2
pietroo / 2010-07-20 20:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1-3
amelian / 2010-07-20 20:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
ekstra................... ;)))))))))))))))))))))
pietroo / 2010-07-20 20:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1-4 :(
amelian / 2010-07-20 20:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
już nie...................;))))))))))))))))))))))))))
pietroo / 2010-07-20 21:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i tak się skończyło, słabo :(( na tle lepszego rywala widać gdzie jest nasza piłka
Kambodza / 2010-07-20 20:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To Jaga sie dużo lepiej zaprezentowała. A myśle, że Schalke jest lepsze od Bordo
pietroo / 2010-07-20 21:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pocieszam się tym, że to dopiero okres przygotowawczy, a co do Bordeaux to myślę, że jest obecnie lepszym zespołem, w tym roku wygrali i to dwa razy z Juventusem i Bayernem Monachium w LM
Kambodza / 2010-07-20 21:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
kwestia transferów na ten sezon bo poprzedni to już można sobie tylko powspominać.
Pamiętam jak np PSV Eindhowen czy Lyon wygrywali wszystko a w następnym sezonie jak oddali najlepszych już nie było tak super i zwycięstwa już nie przychodziły tak łatwo więc ten sezon moim zdaniem należy rozpatrywać już osobno z poprzednim
pietroo / 2010-07-20 21:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
popieram, zobaczymy co będzie teraz, obie drużyny są na linii rosnącej, a czas pokaże gdzie lepeij wyszły przygotowania i transfery
Kambodza / 2010-07-20 21:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie. Sam wiesz, że czasami zespoły płacą całkiem spore kwoty za zawodników i liczą na nich a oni zawodzą z takich bądź innych powodów. Ja jestem ciekawy jak Lewandowski sobie poradzi w Dortmundzie. Chłopak ma naprawde szanse ale czy ją wykorzysta to zobaczymy
pietroo / 2010-07-20 21:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie podobno są z niego bardzo zadowoleni, bardziej mnie interesuje jak sobie poradzi Boruc jako drugi bramkarz we Fiorentinie, przeciez on nie jest przyzwyczajony do siedzenia na ławce rezerwowych
Kambodza / 2010-07-20 21:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Z tego co dzisiaj midneło mi na onecie to był nagłówek, że Boruc odrzucił jakąś oferte z Anglii ale nie czytałem z jakiego klubu itp więc chyba wygląda, że nawet na ławie chce grać dla Wioli. Myśle, że powalczy o podstawowy skład
pietroo / 2010-07-20 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiola ma sznase walczyć nie tylko o Ligę Europejską, ale też o LM, a jakiś przeciętniak z Anglii to najwyżej o utrzymanie, a Boruc pewnie zmienił barwy bo chce o cos powalczyć też i na europejskim froncie, zresztą we Włoszech grają duuuuuuuuużo lepsi piłkarze niż w Szkocji
pietroo / 2010-07-20 20:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie wieczorem
sesja raczej do kitu, więcej spadło niż urosło
pietroo / 2010-07-20 20:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podsumowanie dnia 20.07.2010 Niedźwiedzie znów przejmują inicjatywę
W trwającym od kilku dni przeciąganiu giełdowej liny górę wyraźnie biorą niedźwiedzie. Silne szarpnięcie, którym popisały się w miniony piątek, nadwyrężyło morale zbyt pewnych siebie byków po ośmiosesyjnym rajdzie, poprzedzającym rozpoczęcie sezonu publikacji wyników amerykańskich spółek. Było ono nie tylko zbyt mocne, ale również trafiło na podatny grunt. Nie wszystkie firmy są „the best” nawet w porównaniu do prognoz. Sygnały makroekonomiczne zdecydowanie nie sprzyjają byczym szaleństwom.

Polska GPW

Wtorkowa sesja na warszawskiej giełdzie zaczęła się od niewielkich wzrostów indeksów. Zyskiwały one po 0,2-0,3 proc. i w pierwszych godzinach notowań ich wartość podlegała niewielkim i niezbyt zdecydowanym wahaniom. Sytuacja była więc bardzo zbliżona do tej, jaką obserwowaliśmy w poniedziałek. Podążaliśmy zgodnie ze wskazaniami głównych giełd europejskich, gdzie nastroje także były zmienne. Nasi inwestorzy byli dziś jednak bardziej wyczuleni na słabnięcie indeksu giełdy we Frankfurcie i reagowali na nie dość nerwowo. Tuż przed południem WIG20 zszedł nieco bardziej zdecydowanie pod kreskę, tracąc 0,8 proc. Podobnie jak wczoraj bardzo mocno zachowywały się walory KGHM, które rano zwyżkowały nawet o 1,7 proc. Pozostałe spółki wchodzące w skład indeksu nie wspierały go jednak nadmiernie. W południe spadkowiczom przewodziły papiery BZ WBK i Lotosu, tracące po ponad 1,5 proc. i niewiele im ustępujące walory PKN Orlen. Słabły także akcje PKO, Pekao i Telekomunikacji Polskiej. W tej fazie nasz rynek należał do najsilniej zniżkujących w Europie. Szybko jednak został zdystansowany i przez Frankfurt, i przez Paryż. Ze spadku trudno już było się podnieść i WIG20 poruszał się w bok w okolicach poziomu 2365 punktów. Zakończył dzień spadkiem o 0,88 proc., wskaźnik szerokiego rynku zniżkował o 0,7 proc., indeks średnich firm stracił 0,46 proc., a sWIG80 zmniejszył swoją wartość o 0,19 proc. Obroty wyniosły nieco ponad 1,1 mld zł.

Giełdy zagraniczne

Poniedziałkowa sesja na Wall Street przyniosła niewielkie odreagowanie silnego spadku z końca poprzedniego tygodnia. Dow Jones i S&P500 zyskały po 0,5 proc., a Nasdaq zwyżkował o prawie 0,9 proc. Odrabianie strat nie szło lekko. Przeszkodziły w tym słabe dane z rynku nieruchomości, lekko pomogło oczekiwanie na wyniki kolejnych spółek. Ale w postrzeganiu tych ostatnich i ich interpretowaniu przez inwestorów widać sporą zmianę. Już nie wystarcza im, że zysk na akcję jest wyższy od zaniżanych prognoz. Przyglądają się im z większą uwagą i kładą coraz większy nacisk na przychody ze sprzedaży oraz deklaracje firm co do przyszłości. Po pierwszej, dość emocjonalnej fazie reakcje rynku wyraźnie się więc racjonalizują. Nadal wyniki firm i dane makroekonomiczne nadają ton notowaniom. I to od nich zależy, w którą stronę podążą indeksy.

Na parkietach azjatyckich panują dość zmienne nastroje. Po poniedziałkowej przewadze spadków dziś dominowały zwyżki. Prym znów wiodła giełda chińska. Shanghai B-Share zyskał 1,85 proc., a Shanghai Composite 2,15 proc. To już drugi dzień z rzędu tak silnych wzrostów tych wskaźników. Jeszcze niedawno indeksy spadały w obawie przed przegrzaniem koniunktury i próbami jej chłodzenia. Teraz rosną, bo gospodarka hamuje i strach przed chłodzeniem zanika. Nikkei konsekwentnie traci na wartości trzecią sesję z rzędu. Tamtejszych inwestorów martwi umacniający się jen.

Główne indeksy europejskie zaczęły dzień od wzrostów po 0,4-0,6 proc., jednak dość szybko zaczęły zmniejszać ich skalę, schodząc po godzinie handlu pod kreskę. Nastroje pogarszały się wraz ze zniżkującymi kontraktami na amerykańskie indeksy. DAX musiał ostro walczyć o utrzymanie się nad poziomem 6000 punktów. Na parkietach naszego regionu wielkich wydarzeń nie było. Na niewielkim minusie przed południem znajdowały się indeksy w Sofii i Bukareszcie. Wczorajsze straty starał się częściowo obrobić węgierski BUX, zyskujący rano ponad 1 proc. W Moskwie i Pradze wskaźniki zwyżkowały po około 0,2 proc. Pogorszenie nastrojów pojawiło się tuż przed południem. DAX pożegnał się zdecydowanie z poziomem 6000 punktów i tracił przez moment nawet 1,7 proc. Tuż po godzinie 16.00 zniżkował o 1 proc., CAC40 spadał o 1,3 proc., a FTSE o 0,7 proc.
pietroo / 2010-07-20 20:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd.....

Waluty

Od trzech dni wspólna waluta uparcie atakuje poziom 1,3 dolara, kontynuując trwającą od kilku tygodni tendencję umacniania się. W jej wyniku kurs euro dotarł do poziomu z początku maja, zaś od czerwcowego dołka w okolicach 1,187 dolara zyskał już 9,5 proc. Ruch ten trwa bez większej korekty, co z jednej strony świadczy o jego sile, z drugiej jednak każe się spodziewać przynajmniej przejściowego wyhamowania tempa zwyżki lub niewielkiego spadku. Jeśli agencje ratingowe ograniczą swoją aktywność w wystawianiu ostrych ocen kolejnym krajom europejskim, można się spodziewać, że wspólna waluta nadal będzie odrabiać straty. Dziś przed południem trzymała się blisko 1,3 dolara, choć o bardziej zdecydowane jego przekroczenie nie było łatwo. Z korektą tendencji wzrostowej mamy natomiast do czynienia już teraz w przypadku franka. To pozwala na niewielki oddech naszym posiadaczom kredytów w tej walucie. Jednak cena „szwajcara” wciąż trzyma się lekko powyżej 3 zł. Tak było również dziś. Przed południem drożał dolar, docierając do 3,18 zł i euro, za które trzeba było płacić 4,1-4,13 zł. Pod koniec dnia dolara wyceniano na 3,2 zł, euro na 4,13 zł, a franka na prawie 3,04 zł. Osłabienie naszej waluty było wynikiem pogorszenia się nastrojów na giełdach.

Podsumowanie

Szanse na kontynuację letniego rajdu byków oddalają się coraz bardziej. Rośnie prawdopodobieństwo ruchu naszych indeksów w kierunku dołków z końca maja i początku lipca, czyli 39 tys. punktów w przypadku wskaźnika szerokiego rynku i 2250 punktów dla WIG20. Dystans wydaje się dość duży, ale powodów do eksplozji optymizmu raczej nie widać. Także na giełdach wyznaczających globalne trendy. Scenariusz zakładający w ciągu najbliższych kilku tygodni spadek do dolnego ograniczenia trendu bocznego, powrót do jego górnej bariery w okolicach października i rozegranie tam decydującego starcia między bykami i niedźwiedziami jest więc jak najbardziej realny. Zarówno z technicznego, jak i „sezonowego” punktu widzenia. Fundamenty zaś są tak bardzo niestabilne, że nie powinny przeszkadzać w jego realizacji.

Roman Przasnyski
Kambodza / 2010-07-20 18:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kwiatku "Zmiennicy" na PR 1:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-07-20 17:04
Jak patrzę na wykres Eko to zastanawiam się czy by nie kupić papiera właśnie pod ten wykres...
Kambodza / 2010-07-20 18:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja nie jestem obiektywny więc się nie wypowiem:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-07-20 18:10
hehe...mam takie przeczucie że wyskoczy niebawem i później będę żałować że nie kupiłam
Kambodza / 2010-07-20 18:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja tak jak mówiłem, nie wypowiadam się:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-07-20 18:24
ok. to Cię nie męczę w takim razie....

Co za życie, przychodzę pierwsza do pracy wychodzę ostatnia...ehhh..............
Kambodza / 2010-07-20 18:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale może zostanie to zauważone i będą z tego jakieś profity:)
mk72 / 77.114.139.* / 2010-07-20 20:07
Poczekałbym z zakupami . Warto popatrzeć jak będą się zachowywały akcje w trkcie notowań pp

Wg mnie bedą cisnąć w dół
Kambodza / 2010-07-20 20:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myśle, że już nawet pod koniec notowań pp może się zacząć większa jazda
amelian / 2010-07-20 20:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dzięki Dobry Człowieku ;)
Kambodza / 2010-07-20 20:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
też tak myśle i dopiero po zakonczeniu zabawy z pp odpał
pietroo / 2010-07-20 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek nic nie łyknąłeś GOA?
Kambodza / 2010-07-20 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
łyknąłem, łyknąłem:) jak dam rade to dzisiaj umieszcze w portfolio:)
pietroo / 2010-07-20 20:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oooooo :)) no w końcu dołączyłeś do nas
Kambodza / 2010-07-20 21:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
see:)
już w zeszłym tygodniu:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-07-20 14:05
Marcysiu, gdzie ten wzrost na GOA?
pietroo / 2010-07-20 14:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po 15 będzie :)
Kambodza / 2010-07-20 13:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zarząd Spółki Eko Export S.A. informuje, że w dniu 20.07.2010 otrzymał zamówienie od firmy ELKEM MATERIALS A.S. ( 100%-towa to spółka - córka koncernu ELKEM AG - Norwegia) na dostawy mikrosfery szarej w II półroczu 2010. Od 2005r stosują oni mikrosferę dla potrzeb przemysłu wydobywczego ropy naftowej.
ELKEM MINERALS pełni w zakupach rolę pośrednika dla całego koncernu ELKEM AG.
Wartość zamówienia przekracza 10% kapitału własnego Spółki i będzie realizowane w aktualnie obowiązujących cenach.
Zamówienie to jest wynikiem prowadzonych długotrwałych rozmów oraz negocjacji z przedstawicielami koncernu ( szczególnie ważnym punktem stały się rozmowy podczas ostatniej ich wizyty w IV kwartale 2009 w Bielsku-Białej )


Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".


Osoby reprezentujące spółkę:

Jacek Dziedzic - Prezes Zarządu
pietroo / 2010-07-20 14:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
suche fakty
Kambodza / 2010-07-20 15:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie kumam?
pietroo / 2010-07-20 12:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Skotan nikogo nie interesuje? spekulacyjnie może dać zarobić
pietroo / 2010-07-20 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko coś dla Ciebie:

http://www.tvn24.pl/-1,1665700,0,1,tropiki-wracaja,wiadomosc.html
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-07-20 13:18
wiadomość wspaniała :)))))))))))
pietroo / 2010-07-20 14:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
d u p c i a będzie opalona :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy