Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2010-07-07 23:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
0
2010-07-07 18:27:16 | tomtay [ Bez rangi ]
nie wierzę, że BRE obejmie emisję akcji IGR, banki dają kredyty w
biletach Narodowego Banku Polskiego i odwrotną pocztą oczekują tego
samego plus zysk,
a nie nadrukowanych akcji!
Tomtay popatrz na Befsan i bank spółdzielczy:)
kwiatek... / 2010-07-07 23:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Duda z pko bp również się dogadało.....Mysle ze żle oceniasz sytułacje....Tym bardziej że prezes również mówił we wcześniejszych wywiadach ze w dłuzszej perspektywie bre może sie wycofać czyli odsprzedać papiery z emisji igrupa....
aqua vitae / 2010-07-07 22:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czas uciekać, obowiązki wzywają:)

pozdrawiam, życzę spokojnej nocy.

Kam, chyba typowaliśmy tak samo, dostaliśmy więc razem prztyczka w nos:),
ale odbijemy to sobie, zwłaszcza na Ekusiu:))bo komunikaty, te przez K dopiero przed nami;))
dodge / 2010-07-07 23:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja też zmykam, więc i Tobie Aqua i Wszystkim mówię spokojnej nocy, a od rana wspaniałego letniego deszczu :). Wszak po deszczu wszystko się bujnie zieleni ... :)

Dobranoc
amelian / 2010-07-07 23:00 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dobranoc :)
kwiatek... / 2010-07-07 22:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jankesi piknie poszli:))))
anlu / 62.148.80.* / 2010-07-07 22:41
byki górą
dodge / 2010-07-07 22:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pocieszające jest to, że w dupsko dostaliśmy od drużyny, która zagra w meczu finałowym turnieju :) - taka konkluzja na zakończenie dnia :)
pietroo / 2010-07-07 22:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i zgodzę się z Tobą
Niemcy źle zagrali i tyle, zbyt bojaźliwie
kwiatek... / 2010-07-07 22:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestem tego samego zdania...Szkoda ze Niemcy zagrali za podwójną gardą:(Troszke młody ten zespół dlatego zagrał zbyt bojażliwie...
pietroo / 2010-07-07 23:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
najważniejsze że Hiszpania wygrala
Ged / 2010-07-07 22:36 / Tysiącznik na forum
kurna, trzeba ośmiornicę na stragan zaciągnąć, niech się wypowiada :)
dodge / 2010-07-07 22:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

kurna, trzeba ośmiornicę na stragan zaciągnąć, niech się wypowiada :)


buhaha - doskonały pomysł.
aqua vitae / 2010-07-07 22:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ciekawe którą krzynkę z żarłem by wybrała, gdyby w jedej był Bioton a w drugiej Techmex,
może przeszła by na dietę ....
amelian / 2010-07-07 22:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehehe....wyskoczyła by z wody ;)
kwiatek... / 2010-07-07 22:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko jak analizy spółek?
amelian / 2010-07-07 23:00 / portfel / Tysiączniczka na forum
Zasiadłam właśnie do Emlabu :))) Kwiatku słowo to słowo
pietroo / 2010-07-07 23:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
połóż się i wyśpij :) niech się dziewczyna nie męczy
amelian / 2010-07-07 23:21 / portfel / Tysiączniczka na forum
w nocy najlepiej się skupić :) poza tym ja się wcale nie męczę :))) analizy to hobby
pietroo / 2010-07-07 23:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w nocy to najlepiej się robi inną czynność Asiu :))
kwiatek... / 2010-07-08 00:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelcia to zuch dziewczyna:)
kwiatek... / 2010-07-07 23:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Miło to słyszeć Amelciu:)))))
Kambodza / 2010-07-07 22:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jednak ośmiornica się nie myli:)
Gratki dla Piotrka:)
Jednak Niemców Hiszpanie przytłoczyli, bardzo widoczny był brak Mullera.
A usaje łądnie pojechali - podoba mi się to:)
amelian / 2010-07-07 22:34 / portfel / Tysiączniczka na forum

ośmiornica

bardzo mnie zainteresowała...muszę coś o niej poszukać :)))
Swoją drogą, może być jej tak spółki podstawiać a jakiś sposób? ;)
dodge / 2010-07-07 22:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No niestety ...

Liczyłem na to, że jak jedni strzelą, drudzy będą gonić i będzie remis skromny bramkowy. Niemcy dzisiaj bez wyrazu. Powietrze zeszło z nich po meczu z Argentyną. Być może za bardzo uwierzyli w swoje możliwości, plus brak jednego kluczowego zawodnika zrobiło swoje.

Gratuluję Piotrek. Chyba stawiałeś właśnie na taki wynik :)
pietroo / 2010-07-07 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki :))
dawno nie trafiłem z wynikiem :))
cieszę się razem z Hiszpanią :))
dzisiaj grało w pierwszej jedenastce 7 graczy Barcy :)
dodge / 2010-07-07 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dzisiaj grało w pierwszej jedenastce 7 graczy Barcy :)


Tym większa Twoja satysfakcja :)


dawno nie trafiłem z wynikiem :))


Znam to uczucie radości - miałem tak na początku mundialu. Miłe uczucie wytypować dokładny wynik - nie jest to prosta sztuka.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje.
aqua vitae / 2010-07-07 22:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Trzeba przyznać że wygrała drużyna lepsza.
gratule Piotr za wynik:)
pietroo / 2010-07-07 22:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki chłopaki :))
pietroo / 2010-07-07 22:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trafiłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pietroo / 2010-07-07 22:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ośmiornica się nie myli :)))
amelian / 2010-07-07 22:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
Gratki Piotruś :)))))))))))))))))))))

Dla Ośmiorniczki również ;)))))))))))))))
pietroo / 2010-07-07 22:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki Asiu :))

jeszcze jeden mecz i mój faworyt wygra wszystko :)
aqua vitae / 2010-07-07 22:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej Amelko:)
amelian / 2010-07-07 22:27 / portfel / Tysiączniczka na forum
hej Aqua :)

Miło Cię widzieć :)))
aqua vitae / 2010-07-07 22:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i wzajemnie:)))
dodge / 2010-07-07 22:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
znowu moje maniery ...

Witaj Amelcia serdecznie.

Pozdrawiam w miło chłodny letni wieczór :)
dodge / 2010-07-07 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Gratki (...)
Dla Ośmiorniczki również ;)))))))))))))))


hahaha
amelian / 2010-07-07 22:25 / portfel / Tysiączniczka na forum

znowu moje maniery ...

ja bym im nic nie zarzuciła... :)))))))))))))))

Pozdrawiam serdecznie Maćku :)))
dodge / 2010-07-07 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
pietroo / 2010-07-07 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1-0 Espana!!!!!!!!!!!!!
dodge / 2010-07-07 21:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No - teraz zacznie się w końcu mecz.
dodge / 2010-07-07 21:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
My tu piwko pijem, meczem się katujemy, a USA to dopiero lokomotywę prawdziwą pokazuje. 1044 pokonane, oby utrzymane i jutro potwierdzone.
aqua vitae / 2010-07-07 21:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A tereaz ktoś patrzy na S&P? 1055!
dodge / 2010-07-07 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Suną jak szaleni - 1058 :)
pietroo / 2010-07-07 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1060 idą ładnie
dodge / 2010-07-07 22:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe jak nasz grajdołek jutro, który z rezerwą ostatnią reagował na to co dzieje się za oceanem - jeśli chodzi o plusy amerykańskie.
aqua vitae / 2010-07-07 21:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po pierwsze primo karny dla Dojczy. Ozil kopnięty i znów przez Ramosa.

po drugie primo, nie wiem czy już widzieliście nową piosenkę Big Cyca, jeśli nie - polecam, zwłaszcza początek i koniec, kiedy wypowiada się sam obiekt zainteresowania

http://www.youtube.com/watch?v=Lt9PBnUsbMw
tomtay / 2010-07-07 21:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niemiecka lokomotywa na ten moment wygląda jak wąskotorówka na trasie Mikoszewo-Jantar-Stegna :)
dodge / 2010-07-07 21:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tom - jak tam Junior? Mój się rodzić miał podczas MŚ w 2006 - cholera całe MŚ piwa nie piłem, gotowy ruszyć samochodem do szpitala. Urodził się trzy dni po meczu finałowym.
tomtay / 2010-07-07 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mój ten sam numer robi, zatem piwo pije i taxi zamówie, bo co to za mistrzostwa bez browarozolu :)
dodge / 2010-07-07 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

mój ten sam numer robi, zatem piwo pije i taxi zamówie, bo co to za mistrzostwa
bez browarozolu :)


Z praktyki powiem jako stary ojciec ... czynisz bardzo dobrze ... - potem i tak brak właściwej koordynacji wzrokowo-ruchowej przy kierownicy jest :)
aqua vitae / 2010-07-07 21:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kiedyś, dawno temu, na takiej wąskotorówce w Niechorzu podkładałem monety na tory. Jak przejechała, zawsze był placek...;))
giero13 / 2010-07-07 19:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)

Dorzucę od siebie:

Niemcy - Hiszpania 2:1

Jest jednak ryzyko, że Niemcy dostaną zadyszki i zagrają słabszy mecz.

ciekawego meczu wszystkim życzę bez względu na typy:-)
pietroo / 2010-07-07 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

piwko się chłodzi na meczyk :)
dodge / 2010-07-07 19:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

piwko się chłodzi na meczyk :)


I u mnie też. Hiszpanie koniecznie muszą przejść do finału ... po dogrywce albo karnych :)
pietroo / 2010-07-07 20:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzymam za to kciuki :))
aqua vitae / 2010-07-07 20:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no senor

dzisiaj niemiecki walec na silniku made in Poland rozjeżdża hiszpańskiego byka ;))
dodge / 2010-07-07 20:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dzisiaj niemiecki walec na silniku made in Poland rozjeżdża hiszpańskiego
byka ;))



Sądzę, że niemiecka lokomotywa dzisiaj może być bez pary - w składzie brak kluczowego zawodnika Thomasa Muellera - motoru napędowego ofensywy niemieckiej - nie wiem z całą pewnością tego, ale w klasyfikacji kanadyjskiej chyba jeden z najlepszych zawodników na mundialu. Od niego zależna jest gra Niemców z przodu. Trochowski jako zmiennik jego to jednak inna "liga". Po pierwszych minutach widać zresztą, że Loew jednak zmienił nieco sposób organizacji zespołu przy braku Muellera. Zobaczymy jak dalej to będzie wyglądać.
aqua vitae / 2010-07-07 21:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to Hiszpanie są wg mnie faworytem.
im dłużej będzie bez bramek tym oni będą bardziej niecierpliwi.
Niemcy zawsze mają czas-
a jeśli tak, to Hiszpanie pierwsi zrobią błąd, nie docenianie Trochowskiego to także będzie błąd.
Nie podoba mi się jak do tej pory brak kartki dla Ramosa za chamski faul na Podolskim i to że Dojcze są za głęboko cofnięci.
dodge / 2010-07-07 21:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po pierwszej połowie można powiedzieć, że to taka zachowawcza gra z obu stron. Niemcy faktycznie cofnięci, ale - tak jak pisałem - wg mnie to z powodu braku w składzie Muellera. Choć może Loew chciał w ten sposób zaskoczyć Hiszpanów. Jak na razie to śmierdzi mi tu karnymi, chyba że jedna z drużyn strzeli po błędzie przeciwników bramkę. Wówczas zacznie się prawdziwa gra i pokaz futbolu. Póki co to takie wzajemne macanie się, z którego nic nie ma :)
pietroo / 2010-07-07 21:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ten Boateng to niezły bysio, ale jakoś do niemców nie pasuje, nie tylko kolorem skóry, dziwinie jakoś się rusza
aqua vitae / 2010-07-07 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jego brat grał dla Ghany na tych mś
Kambodza / 2010-07-07 20:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokłądnie:)
Kambodza / 2010-07-07 20:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak wygra Hiszpania to też nie będe płakał:)
giero13 / 2010-07-07 19:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ostatnio nie mam czasu kompletnie zaglądać bo wprowadzałem się już na swoje:-)
Od przyszłego tygodznia 2 tyg. urlopu i biore się za delikatny remaont w tydzień planuję skończyć i nad jeziorka wyskoczę;-)mam nadzieję że plany wypalą
pietroo / 2010-07-07 20:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo dobrze :) zazdroszczę wyjazdu, ale może i mi się uda wyjechać chociaż na jeden dzień :)
giero13 / 2010-07-07 20:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę tak na 3-4 dni już byłoby super a poźniej trochę w domu rodzinnym bo tam też piekne okolice i moje ukochane lasy:-)
pietroo / 2010-07-07 20:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
białostoczczyzna jest bardzo piękna
dodge / 2010-07-07 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

białostoczyzna jest bardzo piękna


Mam podobne zdanie :)
pietroo / 2010-07-07 18:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:

Wtorkowa euforia na europejskich parkietach została nieoczekiwanie zgaszona przez Amerykanów, których początkowy zapał okazał się bardzo nietrwały. Wywiedli naszych inwestorów w pole, kończąc wczorajsze notowania jedynie na niewielkim plusie. Indeksy na Wall Street bardziej były skłonne do wyznaczania nowych minimów, niż do wyraźniejszego odbicia się po trwającej od kilku tygodni fali spadkowej. Im dłużej byki będą zwlekały z podjęciem bardziej skutecznego ataku, tym odwrócenie niekorzystnych tendencji będzie trudniejsze. Końcówka dzisiejszej sesji na głównych giełdach daje na to nadzieję, ale potrzebna jest większa konsekwencja i mobilizacja. Szczególnie w Warszawie, gdzie obroty są wręcz śladowe.

Polska GPW

Środowa sesja na warszawskim parkiecie zaczęła się od wyraźnego spadku indeksów. Wtorkowa zwyżka wskaźnika największych spółek o prawie 2 proc. na końcowym fixingu była reakcją na spory wzrost w pierwszej części handlu na giełdzie amerykańskiej. Jej rozczarowujące zakończenie położyło się dziś cieniem na naszym rynku. WIG20 na otwarciu tracił 0,8 proc., w pierwszych kilkudziesięciu minutach handlu zwiększając skalę zniżki do 1 proc. Jedynym sukcesem byków w tej fazie była skuteczna obrona przed zejściem poniżej 2300 punktów. Najsłabszymi spółkami były w pierwszych godzinach KGHM, PKO i PZU, których papiery traciły po około 1,4 proc. Sekundowały im walory BRE, Pekao, PKN Orlen i Telekomunikacji Polskiej, zniżkujące po około 1 proc. Jeszcze przed południem indeksy pogłębiły straty. Wskaźnik największych spółek zniżkował o 1,4-1,5 proc. Końcówka handlu znów była nieco lepsza, głównie dzięki zredukowaniu wcześniejszych strat na walorach PKN Orlen, Telekomunikacji Polskiej i PZU. Ostatecznie WIG20 zniżkował o 0,2 proc., a WIG o 0,1 proc. Wskaźnik średnich spółek zyskał na wartości 0,2 proc., zaś sWIG80 wzrósł o 0,1 proc. Obroty wyniosły nieco ponad miliard złotych.

Giełdy zagraniczne

Przebieg wtorkowej sesji na Wall Street był dość nietypowy, szczególnie w jej pierwszej części. Byki cieszyły się całkiem pokaźnym wzrostem indeksów jedynie przez godzinę. S&P500 zyskiwał momentami niemal 2 proc. Dziwna to była reakcja, bowiem zupełnie nie sprzyjał jej gorszy niż się spodziewano odczyt wskaźnika aktywności gospodarczej w sferze usług. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ten początkowy zryw sprowokowany został pokaźnymi zwyżkami na parkietach europejskich. Później jednak wszystko wróciło do normy. Gdy amerykańscy inwestorzy zdali sobie sprawę, że spowolnienie tempa wzrostu gospodarczego jest niemal przesądzone, wskaźniki ruszyły w dół, schodząc niemal 0,5 proc. pod kreskę. Końcowy zryw doprowadził do zakończenia sesji na niewielkim plusie. Po całej tej huśtawce trudno o dobre wrażenie i wielki optymizm na najbliższą przyszłość.

Na giełdach azjatyckich dziś sytuacja była mocno zróżnicowana. Nikkei zniżkował o 0,6 proc., co może rodzić wątpliwości w kwestii trwałości obserwowanej od początku lipca lekkiej tendencji wzrostowej. Indeks w Hong Kongu stracił 1,2 proc., zaś na Tajwanie zniżka sięgała 0,2 proc. Jedynie w Chinach przebieg notowań był nadal optymistyczny. Shanghai B-Share wrósł o 1 proc., zaś Shanghai Composite o 0,5 proc.

Europejscy inwestorzy dość dobitnie zademonstrowali swoje zaskoczenie i niezadowolenie z przebiegu wtorkowej sesji za oceanem. Indeksy na głównych giełdach zniżkowały na otwarciu po około 0,9 proc. Najbardziej nerwowo zachowywał się wskaźnik w Paryżu, który przez moment tracił nawet 1,3 proc. Po wczorajszej euforii, którą trudno było uzasadnić czymkolwiek innym, poza przemożną chęcią odreagowania wcześniejszych spadków, dziś nie było śladu. Było za to wyraźne jej korygowanie. Na tym tle parkiety naszego regionu prezentowały się całkiem przyzwoicie. W Budapeszcie i Sofii spadki sięgały rano zaledwie o 0,2-0,3 proc., moskiewski RTS tracił 0,7 proc. W drugiej godzinie handlu skala spadków wyraźnie się zwiększyła. CAC40 tracił 1,6 proc., a FTSE i DAX po ponad 1,2 proc. Mimo rozczarowujących danych o spadku zamówień w niemieckim przemyśle, po południu nastroje nieco się poprawiły. Wyglądało to na reakcję na informację o wzroście liczby wniosków o kredyt hipoteczny w Stanach Zjednoczonych. Tyle tylko, że to głównie zasługa nie wniosków o nowe kredyty, lecz o refinansowanie starych. Tuż po godzinie 16.00 paryski CAC40 zyskiwał 1 proc., FTSE rósł o 0,1 proc., a DAX o 0,4 proc.

Waluty

Wtorkowe dynamiczne umocnienie się wspólnej waluty, w wyniku którego jej kurs znalazł się wyraźnie powyżej 1,26 dolara, dziś zostało poważnie skorygowane. Rano euro wyceniano na 1,257 dolara. Nie zmienia to jednak sytuacji na rynku obu tych walut. Wczorajsza reakcja na gorsze dane, dotyczące amerykańskiej gospodarki była chyba nieco przesadzona. Dziś na niekorzyść euro działało dodatkowo pogorszenie się nastrojów na europejskich giełdach.

Ten drugi czynnik był przyczyną dzisiejszego znacznego osłabienia się naszej waluty. Jeszcze we wtorek wieczorem dolara moż
pietroo / 2010-07-07 18:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd....

wieczorem dolara można było kupić po nieco ponad 3,24 zł, dziś przed południem „zielony” był już o 4 grosze droższy. Za euro trzeba było płacić ponad 4,12 zł, o 2 grosze drożej niż dzień wcześniej. Frank, po wtorkowym zejściu do niecałych 3,07 zł, dziś wyceniany był o 2 grosze wyżej.

Podsumowanie

Skala lipcowego odreagowania wcześniejszych spadków, która po wtorkowej sesji sięgała w przypadku indeksu naszych największych firm 3 proc., dziś została nieznacznie zredukowana.

Sytuacja wciąż więc daleka jest od wyjaśnienia. Należy go upatrywać w zachowaniu giełd zagranicznych, które bywają dość kapryśne. Na dodatek reakcje naszego rynku na to, co dzieje się na Wall Street i na parkiecie we Frankfurcie, też są coraz częściej niełatwe do interpretacji. Chętniej podążamy za spadkami na świecie, zwyżkom przyglądając się z rezerwą i powściągliwością. Do tego nasi inwestorzy wykazują iście wakacyjną aktywność. Zbyt wielkiej siły na warszawskim parkiecie nie widać.

Roman Przasnyski
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy