Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Hajduczek / 2010-07-05 10:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam zaprzyjażniony kącik:)

Amelko wysłałam Ci dwa dni temu link do książek, które Cię zainteresowały. Nie wiem czy czasem nie przeoczyłaś.

pozdr.
amelian / 2010-07-05 12:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Basiu :)))

Dzięki śliczne, napewno przeoczyłam bo nie używam już dawno tej poczty, którą mam tutaj...Wysyłam Ci na priv mój aktualny adres.

pozdrawiam serdecznie
Hajduczek / 2010-07-05 12:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Amelko,

wysłałam :)

pozdr.
pietroo / 2010-07-05 11:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześc Hajduczku :)

miłego dnia
Hajduczek / 2010-07-05 11:04 / portfel / Tysiącznik na forum
..również miłego dnia Pietroo i całuski dodatkowo :)
pietroo / 2010-07-05 11:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki i wzajemnie :)
pietroo / 2010-07-05 09:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe jak tam EEX dzisiaj....?
amelian / 2010-07-05 09:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
info było, czy tak sobie mówisz? ;) z tego co obserwuję to na Vedii tylko przyzwoity obrót dziś...
kwiatek... / 2010-07-05 09:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Emlabik padaka jezeli chodzi o obrót:(
pietroo / 2010-07-05 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam poweekendowo

dzisiaj chłodniej....

udanego dnia
amelian / 2010-07-05 09:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Piotruś :) Witajcie :)

U mnie cieplutko i pięknie :)

Udanego poniedziałku i trafnych decyzji zyczę
pietroo / 2010-07-05 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amelko :))
pietroo / 2010-07-05 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wzajemnie :)
MK 72 / 2010-07-05 09:40 / (Marcyś)
Cześć Amelko i Piotrze;-)
pietroo / 2010-07-05 10:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Marcyś :))

fajnie, że wróciłeś do nas, częsciej wpadaj
amelian / 2010-07-05 09:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Marcysiu :)

Miło Cię widzieć :)))
kwiatek... / 2010-07-05 08:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W II półroczu byki wrócą na parkiet
Maciej Zbiejcik
Puls Biznesu, pb.pl,05.07.2010 06:36
Czytaj komentarze (3)
Zobacz na forum ()
7c60269f-0fd9-4672-ab28-66e426c890d6
Zapytaliśmy głównych analityków pięciu domów maklerskich o prognozy dla warszawskiej giełdy. Trafiliśmy na samych optymistów. Mamy dobre wieści dla właścicieli akcji. W drugim półroczu WIG20 może zyskać nawet 15 proc.

Za nami pierwsze półrocze pełne napięć, zwrotów akcji i dużego rozchwiania indeksów. Bilans jest niekorzystny dla właścicieli akcji. Dwa główne indeksy: WIG i WIG20 spadły o odpowiednio 1,5 i 4,9 proc. Wiele spółek przeceniono o kilkadziesiąt procent, choć znalazły się i perełki inwestycyjne (wycena Karen Notebook, Euromarku i Amiki rosła w trzycyfrowym tempie).

Drugie półrocze rozpoczęło się na giełdach
spokojnie, choć na ostatniej sesji czerwca amerykański SP 500 przełamał kluczowe wsparcie (1040 pkt), co z technicznego punktu widzenia sugeruje zejście indeksu do nawet 890 pkt. "PB" zapytał więc szefów działu analiz pięciu biur maklerskich o perspektywy na drugie półrocze. Można wyłonić wspólny mianownik: ma być znacznie lepiej. Według analityków
krajowe indeksy powinny zakończyć rok na wyraźnie wyższych poziomach niż obecnie.
pietroo / 2010-07-05 09:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Kwiatku

szkoda tylko, że nie napisali którego roku :)

pozdr
kwiatek... / 2010-07-05 06:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich....Troszke deszczu najwyrażniej się przydało:)
MK 72 / 2010-07-05 08:35 / (Marcyś)
Cześć Kwiatku Cześć Wszystkim


Udanego dnia życzę
kwiatek... / 2010-07-05 08:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Marcyś mam nadzieje ze ten tydzień bedzie dla nas udany:)
pietroo / 2010-07-04 22:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc, życzę wszystkim kolorowych....

dzisiaj znalazłem filmik jak przeżywają piłkę w hiszpanskiej Tv, zobaczcie sami:

http://mundial.wp.pl/title,Orgazm-hiszpanskiego-trenera-po-golu-Villi,wid,12441280,wiadomosc.html
Kambodza / 2010-07-04 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobrej nocy życze wszystkim i udanego jutrzejszego dnia na straganie:)
noxik nielogo / 46.113.124.* / 2010-07-04 21:35
i wzajemnie ;]


podpisaono fochniety noxik :P
tomtay / 2010-07-04 21:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
że co, że tamto w piątek się nie liczy i Kam musi nas jeszcze raz zaprosić?! ;))
pietroo / 2010-07-04 22:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
teraz to nasza kolej :)

pozdrawiam
noxik nielogo / 46.112.152.* / 2010-07-05 07:55
wy kama a kam mnie ;p
noxik nielogo / 46.112.152.* / 2010-07-05 08:05
oczywiscie potem ja was :)

Ok robaczki uciekam do pracy bede wieczorkiem pilnowac mi tam grajdola.
tomtay / 2010-07-04 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wygląda na to, że Prezydentem został Komorowski i patrząc na poparcie dla oponenta, Tusk ma kłopot - zostało mu 500dni na to aby wprowadzać reformy, gdyż za "nic nie robienie" w przyszłych wyborach parlamentarnych dostanie czerwony karton :)
Kambodza / 2010-07-04 21:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokłądnie tak, ostatni dzwonek żeby coś pokazali dobrego bo inaczej w przyszłych wyborach do sejmu będą jak PSL:)
kwiatek... / 2010-07-04 15:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe kiedy nastąpi te upragnione odbicie na new connect:)
kazumi / 2010-07-04 15:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Miłego popołudnia i wieczoru życzę :-)
pozdrawiam, do zobaczenia :-)
kazumi / 2010-07-04 13:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie :-)
ja już kiedyś mówiłam, że nie lubię bardzo pp bo i też nie do końca to rozumiem

nie wiem może choć trochę ten artykuł coś pomoże ?
http://www.stockwatch.pl/artykuly/post/2008/09/06/Nieoczekiwane-zmiany-kursu-Emisje-z-prawem-poboru.aspx
pozdrawiam serdecznie Wszystkich
pietroo / 2010-07-04 14:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Kazumi :))

a Ty co ostatnio obserwujesz na grajdołku?
kazumi / 2010-07-04 14:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Pietroo :-)
a Ty co ostatnio obserwujesz na grajdołku?

mam tylko taurona a na reszcie zrobiłem sobie na razie wakacje :-)
pozdrawiam
pietroo / 2010-07-04 14:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tauron ostatnio dostał reko na 6 zł, ciekawe jak będzie
kazumi / 2010-07-04 14:49 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Tauron ostatnio dostał reko na 6 zł, ciekawe jak będzie

wskaźnikowo spółka jest wyceniona obecnie bardzo atrakcyjnie...urośnie ale trzeba poczekać na poprawę nastrojów za rynkach zagranicznych
amelian / 2010-07-04 14:00 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziękuję bardzo Kazumi :)))

Co dobrego u Ciebie?

Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2010-07-04 13:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Kazumi:)
dzięki, zaraz przeczytam:)
Pozdrówka
kazumi / 2010-07-04 14:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
WItajcie oddzielnie Amelko i Kam :-)
Co dobrego u Ciebie?

ano coś tam dobrego by się znalazło :-) udało mi się wykręcić z dodatkowych obowiązków w pracy i bardzo się z tego cieszę hehe.. a teraz dobry browar piję :-)
a u Ciebie ?
pozdrawiam
amelian / 2010-07-04 14:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
obijasz się jednym słowem..........;)))))))))))))) a ja wypoczywam dziś i bardzo mi wesoło :)))
kazumi / 2010-07-04 14:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
obijasz się jednym słowem..........;))))))))))))))
ja bym to nazwał inaczej: nie przepracowuje się :-))) robię swoje, żadnych ,,dodatków" mi nie trzeba ..
a ja wypoczywam dziś i bardzo mi wesoło :)))
:-)))
amelian / 2010-07-04 14:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
i prawidłowo :)))

Artykuł rozjaśnił :)))
kazumi / 2010-07-04 14:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Artykuł rozjaśnił :)))
cieszę się bardzo :-)
amelian / 2010-07-04 13:12 / portfel / Tysiączniczka na forum

to why nie rośnie?

Piotruś, ja myślę, że Spółka jest już przesycona dobrymi infami...wszyscy już wiemy, że fundamenty ekstra, przyszłość świetlana, teraz zawirowania z kursem ale EEX jest bardzo dobrze zarządzany to w dłuższym okresie da porządnie zarobić :) ALE może być być jak z Asseco np. kurs stoi w miejscu już długo, długo...i nie ma nic do rzeczy że jest w WIG20...

Szału nie ma i nie będzie moim zdaniem, choć pewnie kupię za niewielką kwotę w przyszłym tygodniu :) A w ogóle o muszę portfel uzupełnić i zaraz to zrobię :)
Kambodza / 2010-07-04 13:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja to Amelko wiąże z zawirowaniem z pp i albo ktoś chce po taniości dobrać pp z rynku i dlatego ustawia się na s i blokuje komukolwiek parcie na wzrost a jest to ktoś większy albo sami ludzi, mały obrót na nc itd nie powoduje wzrostu cen akcji i zmieni się to może we wrześniu albo rynek czeka nie na kontrakty tylko na info o zyskach żeby zobaczyć jak te kontarkty przekładają się na zysk bo po raporcie rocznym z 2009 ładnie to nie wyglądało aczkolwiek spółka sprzedaje dużo więcej niż w zeszłym roku i ma coraz większe zamówienia
amelian / 2010-07-04 13:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
i pewnie masz rację Przyjacielu :) ja już kiedyś mówiłam, że nie lubię bardzo pp bo i też nie do końca to rozumiem, a nie widzę żeby w ten sposób dotychczasowi akcjonariusze czuli się szczególnie wyróżnieni....pp w przypadku Eko było moim zdaniem strzałem w kolano...nie znam przypadku żeby pp pomogło, albo inaczej - że po ogłoszeniu o nowej emisji z pp akcjonariusze mówią jak super i kurs szybuje na północ....
Kambodza / 2010-07-04 13:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja też nigdy nie ogarniałem pp i teraz z perspektywy czasu widze, że to co Marcyś pisał, że kurs zawsze idzie w kierunku ceny pp to zawsze będe sprzedawał:) Pamiętam Borka jak kupiłem (niestety prawie na samej górce) to później leciał bardzo w dół i dopiero jak pp zamieniły się w akcje to pięknie odbił w góre i teraz myśle, że będzie tak samo:)
A kurs moim zdaniem aż tak nisko nie spadnie bo nie warto by było wykupować tych pp a co za tym idzie emisja okazała by się niewypałem i wtedy naprawde by sobie strzelili w kolano a tak coś się musi wydarzyć i kurs nie może aż tak spaść i na to licze:) a jak będzie to niedługo się dowiemy:)
pietroo / 2010-07-04 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek, a ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że kurs może spadać, bo ma z czego, urósł ponad 400%, a wcześniej jeszcze więcej
Kambodza / 2010-07-04 13:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oczywiście że może ale czy tak będzie to powątpiewam...
Żeby weszli na główny kurs musi być lekko ponad 5 zł a na pewno zrobią też zapas a na gpw zgodnie z tym co mówili na walnym chcą wejśc na jesieni a póki co wszystko to co mówią się sprawdza i zarządzają spółką bez zarzutu i mają głowy na karku
amelian / 2010-07-04 13:45 / portfel / Tysiączniczka na forum

że to co
Marcyś pisał, że kurs zawsze idzie w kierunku ceny pp

też się z tym zgadzam :)))

No nie podyskutujemy Darku bo po prostu zgadzam się z Tobą :)
Kambodza / 2010-07-04 13:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
czyli się zgadzamy:)
amelian / 2010-07-04 14:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
Tak :))))))))))))))))))))
Kambodza / 2010-07-04 10:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
autocytowane ze strony innej, zwyklej spolki:

dramat ma dwa aspekty: Dla inwestorów EEX i Skali Ogolnej:

- piewszy to szukanie za wszelką cene-dosłownie za wszelką cenę, materiałów zabezpieczających, w jakimś istotnym stopniu, nowe bydowane szyby lub uszczelnianie istneiejacych, przed ruchami pochozenia plyt ziemskich a na mniejsza skale ruchow goracej magmy w skorupie ziemskiej i ich odniesienia do warstwy pare kilometrow pod powierzchnia liczac od poziomu morza.

Geologiczne ruchy struktury ziemi naruszajacej stan szybow i idcinkow rur przez ktore idzie wydobycie ropy-niewlasciwie zabezpieczonesztywnymi strukturami lekkich litych warstw piasku czy cenentu, nie uwzglednielo buforowego znacxzenia cereamicznej mikrofery odbierajacej energie naruszajaca stan orurowania i laczy.

Stad naraz nowe zamowienie i zwiększenie ceny mikrosfery kupowanej od EkoExportu i za chwile wplacenie znaczych zaliczek gotowkowch, jeszcze przed dostareczeniem wyrobu mikrosfery suchej do koncernu dystrybuujacego cenosfere na rynek, nie tylko Zatoki. Wplaty obecnie mozliwe nawet rzedu miliona dolarowto tylko cicha ocena decyzji jakie sie rozgrywaja w walce o doominowanie tymku jedynego tek naturalnego surowca do zabezpieczania przed zgniataniem szybow. Tu badania wytrzymalosciowe dla zaproponowanych jak donosza lakoniczne doniesienia, nowe typy dedykowanej mikrosfery przeszly pozytywnie testy, tez i u bezposśrednich odbioracow.

Poniewaz kraje arabskie tez już walaczą o te frakcje mikrosfery to konkurencja bedzie starała sie być moze kupic cały "nteres EEX", a naciski na utworzenie filii na rynek amerykanski moga sie dużo wczesniej niz myslalem.

Przy skali tego rynku rzedu dziesiątków miliardow dolarow, juz obecnie, w skali jednej firmy typu ogolnokrajowy dostawca, skala wyceny EEX za dwa lata predystynuje EEX do wejscie do...WIG20. Oczywiscie mozna sobie teraz zażartowac z tych stwierdzeń, ale ja wiem swoje i "dynda mi" co ci co chca wskoczyc do spolki po cenie ponizej 5 czy 6 zlotych teraz napisza.

Te 4 mln zl zysku na koniec biansu 2010 o jakich wspominalem wstepnie , bedziemy musieli zaraz po sierpniu-wrzesniu prawdopodobnie zwiększyć, co daje wycene EEX rynkowa juz na stan obecny ponad 60-70 mln zl. Nowa instalacja i know how moze tylko zwiekszyc zaintreresowanie mikrosfera, bo opatentowane nowe znane tylko w Bielsku rozwiazania, sa obecnie pilnie studiowane - ale konkurencja odstala o dobre 10 lat za EEX i jest bezradna na chwile obecna.

Drugi aspekt to zagrozenie Europy przez prady oceaniczne - mniejsza o ich geografie ale klaska klimatyczne z tym zwiazana dotknie Skandynawie i Europe juz w 2011-2014 roku ze wzgledy na lawice ropy eksportowanej z zatoki na wolny ocean, czego nikt obecnie z Europy nie kontroluje-NIESTETY; pisalam o tym dwa tygodnie temu i o nieznanej obecnie ilosci wyplywow ropy do wod zwiazanych z oceaniczna siecia, ale nie są te dane dostapne osobom postronnym. Zdjęcia stanu zatoki to ...emnargo jest zalozoane juz od dawna, najpierw przez ciha zgode koncernu a obecnie jak sadze obawey o restrykcje opinii Swiatowej o lekcewarzenie sytuacji w wielu aspektach.

Wklejam nie dlatego, że wierze w to co jest napisane w 100% ale myśle, że warto się zapoznać:)
Kambodza / 2010-07-04 10:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

piewszy to szukanie za wszelką cene-dosłownie za wszelką cenę, materiałów zabezpieczających, w jakimś istotnym stopniu,
nowe bydowane szyby lub uszczelnianie istneiejacych, przed ruchami pochozenia plyt ziemskich a na mniejsza skale ruchow
goracej magmy w skorupie ziemskiej i ich odniesienia do warstwy pare kilometrow pod powierzchnia liczac od poziomu morza


może to potwierdzać zwiększenie do maksimum zamowienia od partnera z Usa oraz chęć płacenia przez nich przedpłat (dużych przedpłat) na zakup tgowaru przez EEX żeby nie mieli żadnych problemów z surowcem
pietroo / 2010-07-04 11:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja już sam nie wiem co mam o tym mysleć....
Kambodza / 2010-07-04 11:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myśle, że jeszcze z miesiąc i wiele się wyjaśni
Kambodza / 2010-07-04 11:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zaakceptowanie przez Partnera Amerykańskiego nowych cen na II półrocze 2010 i I kwartał 2011 i zaproponowanie nowych korzystnych warunków finansowych
W dniu 01.07.2010 Spółka otrzymała od Partnera Amerykańskiego pismo informujące, że Zarząd koncernu zaakceptował zmianę cen na mikrosferę dostarczaną prze EKO w II półroczu 2010 i I kwartale 2011. Sprawa ta była omawiania w Bielsku-Białej w czasie wizyty i w związku z tym wielkość kontraktu podana w raporcie bieżącym nr 41/2010 z dnia 26.05.2010 określona kwotą od 2,4 mln EUR do 2,8 mln EUR to obecnie już wiadomo, że będzie to 2,8 mln EUR.
Równocześnie poinformowano nas, że Partner jest bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy, na dowód tego zaproponował EKO EXPORT załatwienie przedpłaty odnawialnej ( "rolling advance" ) aby wesprzeć Spółkę w zakupie surowca potrzebnego do realizacji ich zamówienia.
Potrwa to kilka tygodni, gdyż wymaga wewnętrznych uzgodnień z działem finansowym koncernu.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

Osoby reprezentujące spółkę:

Jacek Dziedzic - Prezes Zarządu

Dla mnie to info jest z******** i wiele mówiące
Kambodza / 2010-07-04 11:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

W dniu 01.07.2010 Spółka otrzymała od Partnera Amerykańskiego pismo informujące, że Zarząd koncernu
zaakceptował zmianę cen na mikrosferę dostarczaną prze EKO w II półroczu 2010 i I kwartale 2011


Wiadomo, żecena się zwiększyła i Usaje to klepneli i jeszcze chcą dawać przedpłaty
pietroo / 2010-07-04 12:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to why nie rośnie?

myslę jednak, że jeszcze spadnie zanim na dobre zacznie rosnąć
Kambodza / 2010-07-04 12:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bardzo możliwe ale za duże ryzyko że jednak się mylisz żeby sprzedawać
kwiatek... / 2010-07-04 12:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam chłopaki:)
Kambodza / 2010-07-04 12:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Kwiatku:)
pietroo / 2010-07-04 12:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemanko :))

pozdrawiam serdecznie w te piekny dzień :)
amelian / 2010-07-04 12:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
U mnie szaro lecz ciepło...zawsze jak się wybieram na basen to chmury a założę się o wszystko, że w tygodniu będą upały i mega słońce ehhh............ ;)

Pamiętajcie o wyborach :)
Kambodza / 2010-07-04 12:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Amelko:)
U mnie też parno bardzo i mam nadzieje, że chociaż troche popada:)
pietroo / 2010-07-04 13:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
będzie podobno padać, ale od jutra :)
pietroo / 2010-07-04 09:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam niedzielnie :))

piękna pogoda od rana i ciepło :)
dzisiaj wybory, warto się wybrać i zagłosować

na początek dnia polecam reklamę:
http://www.kciuk.pl/A-Ty-umiesz-otworzyc-piwo-piersiami-a18094

udanego dnia
Kambodza / 2010-07-04 10:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Piotrek) Witam Wszystkich:)
A ja właśnie wróciłem z siłowni, dałem ostro popalić dzisiaj sobie:)
Miłej niedzieli:)
pietroo / 2010-07-03 21:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale mecz!!! dwa karne obronione!!!!
pietroo / 2010-07-03 22:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tylko 1-0, ale dobre i to
Hiszpania w półfinale :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy