Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
aqua vitae / 2010-07-03 21:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam wieczorowo i sentymentalnie:)


http://www.youtube.com/watch?v=usX0gkTyHMI&feature=related

stary OZ- jeszcze z Pawłem Mścisławskim ( bas) i Piotrkiem Szlagowskim ( perkusja ), muzykami, których ukradł po wspólnej trasie koncertowej taki jeden zespól który się nazywał Lady Pank.
czasy PRL jak żywe

Paweł - pierwszy z lewej, Piotr pierwszy z prawej- nagrali z LP pierwszą i drugą płytę, potem było różnie, Krzyś Jaryczewski wrócił wówczas do ZP - leczenie zamknięte, człowiek naprawdę dużo przeszedł, kiedyś, dawno dawno temu ściskałem mu dłoń...
aqua vitae / 2010-07-03 21:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i jeszcze coś dla naszych Pań w szczególności,
również dość stary utwór, z lat gdy byłem odrobinkę młodszy...;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ts7p8Y6QOsI&feature=related

piękny nadal
Hajduczek / 2010-07-03 20:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich po i przed urlopami :)

WIADOMOŚĆ DLA AMELKI !!!!!

www.Chomikuj.pl ,

z tej stronki ściągnęliśmy wszystkie mądre książki

Owocnego studiowania:))))
Hajduczek / 2010-07-03 21:01 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze dokładniej:

http://chomikuj.pl/ania692i?fid=16041650
pietroo / 2010-07-03 19:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Samochody w Dubaju :))


http://video.interia.pl/obejrzyj,film,63449
pietroo / 2010-07-03 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jest pierwsza rekomendacja dla Tauronu

DI
Puls Biznesu, pb.pl,02.07.2010 19:27
Czytaj komentarze (6)
Zobacz na forum ()
8a806ec8-6f22-4cbb-81c6-a96b9f94d33e

Akcja niedawnego giełdowego debiutanta kosztowała w piątek na zamknięciu 5,06 zł. Wyraźnie mniej niż oszacowano jej cenę docelową w pierwszej rekomendacji dla spółki.
Bartłomiej Kubicki, analityk
Raiffeisenbank, wydał rekomendację KUPUJ dla akcji Tauronu. Nic dziwnego, bo oszacował cenę docelową akcji spółki na 6 zł, czyli o 18 proc. więcej niż wynosi jej rynkowa cena. Taki wzrost
ucieszyłby akcjonariuszy, których rozczarowały dość słabe notowania jej akcji w pierwszych dniach po debiucie. W połowie czerwca analitycy ankietowani przez Puls Biznesu prognozowali średnio 10 proc. wzrostu kursu
spółki w dniu debiutu. W rzeczywistości spadał on pierwszego dnia o 1,56 proc. na zamknięciu.

DI
pietroo / 2010-07-03 19:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2010-07-03 09:57:45 | smooth [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [2]
Witam...

Wczoraj degustowałem polecane tu kiedyś, chyba przez Piotra, piwo Perła. Jestem pod
wrażeniem...wyśmienite.
pozdr


cześć Irek :))

no to fajnie, że się skusiłeś, piwo warte polecenia za nieduże pieniądze:)
zresztą to nieważne ile kosztuje, ważne jak smakuje
na zdrowie

pozdr
pietroo / 2010-07-03 18:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek sprawdzałem dzisiaj pocztę, żaden mail do mnie nie doszedł wczoraj do Ciebie, w spamach też nic nie ma, już drugi raz się tak zdarza
Kambodza / 2010-07-03 20:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie wczoraj, tylko w środe bądź wtorek nawet wtedy i do Tomka pisałem i numer tel podawałem
Witka Piotrek:)
Kambodza / 2010-07-03 17:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
k**** masakra!!!
Diego nie nadaje się na trenera i jeszcze raz potwierdza się to, że dobry piłkarz wcale nie musi być dobrym trenerem.
Jeżeli nie gra Veron który odciążyłby Messiego i sam dużo rozgrywał w środju pola to o czym my tu mówimy - żenua
pietroo / 2010-07-03 18:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie
cześć Darek

potwierdzam, Argentyna nie istniała, środek pola kiepski, Higuain do zmiany po I połowie, powinien wejść Milito
Maradon to zaden trener, nie nadaje się'
pozdrawiam

p.s. Hiszpania - Paragwaj 2-0 stawiam
Pooh / 2010-07-03 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Diego nie nadaje się na trenera

Delikatnie powiedziane. Dla mnie to głąb.
Ze średnio ułożonymi drużynami mogli sobie przy pomocy indywidualnych akcji poradzić - grając przeciwko znakomicie ułożonej drużynie - zapomnij...
Z Holandią też by przerżnęli.
Pzdr.Q
Kambodza / 2010-07-03 20:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Masz racje Q-ba, z taką drużyną gra bez taktyki i liczenie na indywidualne możliwości, akcje i strzały się nie sprawdzi i dzisiaj był tego najlepszy przykład.
Pozdrówka
Kambodza / 2010-07-03 15:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
GO GO ARGENTINA GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tomtay / 2010-07-03 18:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
proszę mi tam dopisać w tabeli za awans Niemców :))
pietroo / 2010-07-03 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

ile postawiłeś, bo nie widziałem?
tomtay / 2010-07-03 18:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po jeden i awans Niemców w rzutach karnych i za to podobno jest punkt,
zatem razem z wczorajszą Holandią zawsze dwa do przodu jest :)
Kambodza / 2010-07-03 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tomek za to nie ma punktu niestety:) to jest tylko bonus dla typu gdzie faktycznie był remis i ktoś obstawił dobrze awans:)
tomtay / 2010-07-03 20:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no wczoraj jeszcze był za drużynę, która przejdzie 1pkt. mówiłeś w tej na pl.Trzech Krzyży, iż za Holandię dopisujesz mi jedną punkcinę, no ale tam widać zgodziłbyś się na każde punkty zwłaszcza jak żizell na Ciebie kukały ;))
Kambodza / 2010-07-03 20:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to coś musiałem Cie źle zrozumieć i przytaknąłem albo to wina bądź zasługa (zależy z której strony patrzeć) tych laluń:)
Nie byłoby to sprawiedliwe bo wtedy stawianie remisu byłoby zupełnie opłacalne bo jeżeli typowałby ktoś remis i awans a ktoś trafił że dana drużyna wygra w 90 minutach to dostałby 1 pkt a typując awans 2 punkciory:)
Przykro mi Tomciu ale niestety nie można tego uznać:)
amelian / 2010-07-03 15:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam, masz jakieś e-booki do nauki AT?
Kambodza / 2010-07-03 15:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ad mi zapodawał link i pościągałem sobie z jakiejś strony i mam na pulpicie w swoim laptoku:)
Można ściągać ileś tam za free a jak się zapłaci 2,22 to już naprawde sporo wtedy mozna ściągnąc...
Patrzyłem teraz nie mam nigdzie zapisanej tej strony cholera ale jakbyś przejrzała wpisy Adriana sprzed ok 2-óch tygodni to na pewno znajdziesz... A w mail-u to nie przejdzie bo jest za duże gdyż Adrian chciał nam wysłać tzn. Basi i mnie i nie przeszło
A fajne pozycje, czytam już drugą, przeczytałem znaczenie wolumenu ARMs-a a teraz czytam "Analize techniczną rynków finansowych"
amelian / 2010-07-03 15:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dzięki, zapytam lepiej Adriana :))) bo coś mi się wydaje że było to dawniej niż dwa tygodnie temu ;)
Kambodza / 2010-07-03 15:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no może trzy;)
Ale Adrian na pewno ma gdzieś tą stronke zapisaną więc na pewno bez problemu Ci poda:)
tomtay / 2010-07-03 14:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"...Samochód "przeleciał" nad trzymetrowym rowem i niszcząc ogrodzenia wjechał na podwórko uderzając w drewnianą huśtawkę. Auto przejechało tuż obok siedzących przy grillu sześciu osób. Wyłamało dwie sosny, uderzyło w zaparkowany na podwórku inny samochód, odbiło się od niego i wjechało w paletę z cegłami. Na koniec opel uderzył w stołową pilarkę tarczową, odbił się od niej i ściął dwie tuje. Zatrzymał się na ogrodzeniu kolejnej posesji..." wp.pl
Nie wiedziałem, że grillowanie to taka niebezpieczna i jednocześnie dostarczająca tylu efektownych "atrakcji" robota :))
pietroo / 2010-07-03 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siedzisz, pijesz piwo i nie wiesz co Ci spadnie na głowę...

p.s. mnie rano bolała :)
aqua niel / 217.153.82.* / 2010-07-03 14:12
witajcie
szybkie obstawienie
Argentyna - Niemcy 2, 1:3
Paragwaj-Hiszpania- 2, 0:3

gorąco, pragnienie dziś gaszę ginem, polecam:)

mam nadzieję, że chociaż jeden toast wznieśliście wczoraj za nas nieobecnych chłopaki??:))
aqua niel. / 217.153.82.* / 2010-07-03 14:19
Acha, Kam- dopiero dzisiaj mój starszy łobuz powiedział mi, że jak zamawiał sobie grę na necie ( korzysta z mojej poczty ) to wykasował niechcąco wiadomość od Kambodży. a upłynął już chyba od tego czasu miesiąc- początek czerwca. Tak więc nie odpisałem Ci nie dlatego, że jestem gburem ale z przyczyn niezależnych, nie gniewaj się;)

pozdrawiam
Kambodza / 2010-07-03 14:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Aqua:)
Spoko, nic się nie stało:) Wiem, że nie jesteś gburem:)
Pozdrówka

Moje typy:
Argentyna - Niemcy - 3:1
Paragwaj-Hiszpania - 0:2
tomtay / 2010-07-03 14:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak żeśmy się dobrze bawili, iż obawiam się że mogliśmy zapomnieć o toaście, pod koniec trochę Kam zaczął tęsknić do narzeczonej wysyłając jednocześnie 17 smsów w których gorąco zapewniał o niesłabnącym uczuciu :)))
A może to był jeden sms, tylko ciągle wprowadzał poprawki autorskie w tekście wskutek braku składni spowodowany permanentnym napromilowaniem? :))
Kambodza / 2010-07-03 15:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Tom:)
Chyba jednak zapomnieliśmy o toaście niestety ale obiecuje poprawe:)Mam nadzieje, że następnym razem spotkamy się jeszcze w większym gronie bo było bardzo fajnie:) Później w metrze jak jechałem z Piotrkiem siedział obok mnie młody chłopaczek i opowiedział nam przebieg meczu Ghany i przy okazji zrównaliśmy z ziemią słownie PZPN i reprezentacje piłki nożnej:)
Tomek to były permanentne poprawki cały czas w tym sms-ie gdyż nie mogłem zebrać myśli i miało to chyba związek z postępującym stanem znieczulenia umysłu:)
tomtay / 2010-07-03 15:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powroty do domu to zawsze jest atrakcja, ja jak wracałem to żonie zaśpiewałem "Bogurodzicę" przez domofon, dobrze że znam tylko kilka wersów tej starorycerskiej pieśni :)))
Kambodza / 2010-07-03 15:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to nieźle:) Żonka musiała być zadowolona:)
Kambodza / 2010-07-03 15:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oczywiście z tego, że cały i zdrowy wróciłeś no i najważniejsze z tego, że znałeś tylko kilka wersów Bogurodzicy;)
amelian / 2010-07-03 15:52 / portfel / Tysiączniczka na forum

najważniejsze z tego,
że znałeś tylko kilka wersów Bogurodzicy;)

hehehe..........
amelian / 2010-07-03 13:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))

W końcu się wyspałam :) co za wspaniałe uczucie, w reszcie mam czas na odpoczynek i naukę tego co chcę a nie muszę :)))

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia :)))
Kambodza / 2010-07-03 15:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Amelko:)
ja w sumie dzisiaj też pospałem bo pobódka po 8 to dla mnie naprawde późna pora;)
Miłego dzionka
smooth / 2010-07-03 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam...

Wczoraj degustowałem polecane tu kiedyś, chyba przez Piotra, piwo Perła. Jestem pod wrażeniem...wyśmienite.
pozdr
noxik nielogo / 46.112.207.* / 2010-07-03 12:48
tylko nie zapomnij ze i perelek jest kilka ja osobiscie polecam exporta nad chmielowa ;]
smooth / 2010-07-03 15:50 / portfel / Tysiącznik na forum
No właśnie expotra piłem.....już dziś zakupiłem sobie pare buteleczek. :-)
pozdro
Kambodza / 2010-07-03 09:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)


2010-07-03 00:17:15 | | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
aaaaaa ... Panowie - czekam na relacje ze spotkania hehehe - po północy już - widać udane piwko skoro nikt nie zajrzał
do tej pory do portfela :)

Pozdrawiam


Piwko udane jak najbardziej:) dzisiaj od rana głowa mnie napitala;)
śmieszna sytuacja była ze znalezieniem się tzn Piotrek nie dostał mail-a ode mnie z dokładnym miejscem spotkania i czekał koło rotundy a my z Tomkiem już byliśmy na miejscu i zaryzykowaliśmy, wróciliśmy pod rotunde i zaczepiliśmy gościa z zapytaniem czy to Piotrek, on powiedział, że nie a w tym momencie podszedł do nas ktoś (jak się okazało był to Piotrek) i Piotrek się mnie zapytał czy ja to Darek:) I tak oto szczęsliwie we 3-ech się znaleźliśmy:)
amelian / 2010-07-03 13:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehehe.....a o tym żeby zadzwonić nikt nie pomyślał.... ;))) oj Chłopcy, Chłopcy..... ;)
tomtay / 2010-07-03 14:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak dzwoniliśmy do siebie nawzajem, że aż każdy miał zajęte i dodzwonić się nie można było :))
Najpierw byliśmy na pl.Trzech Krzyży w czymś czego nazwy nie potrafię wymienić, za to głównie same lalunie siedziały przy stolikach i to był jedyny argument dla którego cena za piwo 12zł. była do przyjęcia :))
I po trzech rozruchowych browarach poszliśmy do Sphinxa się dobić, polecam whisky Grant's 40ml 7zł. zatem cena do przyjęcia, zresztą rachunek uregulował Kambodża za co z miejsca serdecznie dziękuję i mam nadzieję, iż będziemy z Piotrkiem mieli okazję zrewanżować się :))
Kambodza / 2010-07-03 15:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Potwierdzam, że te lalunie spowodowały, że cena 12 zł była do przyjęcia i wzieliśmy to na klate:)
A spojrzenia tych Pań jeszcze nas bardziej utwierdzały w przekaniu, że warto:)
Mam nadzieje, że się spotkamy i powtórzymy taki wypadzik:)
amelian / 2010-07-03 14:27 / portfel / Tysiączniczka na forum

że aż każdy miał zajęte i dodzwonić się nie
można było :))

a to chyba, ze tak...;) nie pomyślałam Tomeczku :)
pl.Trzech Krzyży
hmm...Piotrek wymyślił? ;)

Mam nadzieję że następnym razem i ja spotkam się z Wami, gdyż tak jak to sobie zaplanowałam w Warszawie będę częściej przebywać :))) A nie ukrywam i wcale się togo nie wstydzę, że uwielbiam to miasto :)))
tomtay / 2010-07-03 14:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Piotrek wymyślił?
oczywiście, że Pietrek to wymyślił, skąd wiedziałaś? :)
amelian / 2010-07-03 15:17 / portfel / Tysiączniczka na forum
Wiedziałam bo Piotrek wspominał,że to jedno z Jego ulubionych miejsc ;))) Z resztą bardzo fajne :)
kwiatek... / 2010-07-03 00:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chłopaki jutro kaca będą leczyć:)
kwiatek... / 2010-07-03 00:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w sumie dzisiaj:))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy