Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
giero13 / 2010-06-16 21:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
od razu typy na jutro bo nie bede mial znowu jak pozniej napisac:

Argentyna - Korea Południowa 2:1

Grecja - Nigeria 1:2

Francja - Meksyk 1:2
dodge / 2010-06-16 21:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To i ja podam od razu:

Argentyna - Korea Płd. (1) 2-0
Grecja-Nigeria (2) 0-1
Francja-Meksyk (2) 1-2
pietroo / 2010-06-16 21:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no chłopaki widzę, że Francję prawie wysyłacie do domu :))
Kambodza / 2010-06-16 21:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nic nie pokazali w pierwszym meczu i ja chyba obstawie 1:0 dla Meksyku
dodge / 2010-06-16 22:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wyniki sparingów przed mundialem też nie powalają na kolana - chyba to nie przypadek
Kambodza / 2010-06-16 21:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zapisane:)
tomtay / 2010-06-16 20:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Urugwajczycy wyglądają jak najemnicy z karnej kompanii - same zuchy :))
dodge / 2010-06-16 20:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słyszeliście tę ciszę ... jej jaka błoga była, gdy grali hymny. Żadna wuwuzela czy jak jej tam nie grała.
tomtay / 2010-06-16 20:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak ale jeżeli Szalalala chce sam grać to nie tędy droga :)
pietroo / 2010-06-16 20:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ci z RPA jakby się czegoś nałykali przed meczem.
Kambodza / 2010-06-16 20:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Więc po pierwsze rundzie:
Maciek - 6 pkt,
Aqua - 8 pkt,
Piotrek - 10 pkt,
Giero - 9 pkt,
Tom - 3 pkt (ale niedawno dołączył)
Darek - 9 pkt
Kwiatek - 8 pkt
dodge / 2010-06-16 21:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No gratki Piotrek - ładny wynik :) A jak tam Darek w robocie? Koleżanka wygrywa? :)
pietroo / 2010-06-16 21:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
napiję się za to dzisiaj piwa :)) duży Żywiec strzeli :)
Kambodza / 2010-06-16 21:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
cały czas:)
ona ma 14 a ja 13:)
może być walka do końca a jest 400 do wygrania także jak wygram to zapraszaw do stlicy na piwko - ja stawiam:)
Kambodza / 2010-06-16 21:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tom i Piotrek są na miejscu ale jak Wam by się chciało to zapraszam, nocleg może być u mnie więc no problemo:)
tomtay / 2010-06-16 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobra idea, można coś wyszpuncić aby mordki się śmiały :))
Kambodza / 2010-06-16 21:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja w piątek wracam do stolicy więc czemu nie:)
Kambodza / 2010-06-16 21:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
albo zgodnie z tym co napisałem dopiero po mojej wygranej:)
pietroo / 2010-06-16 21:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niech i tak będzie :))
tomtay / 2010-06-16 20:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no malinowo, mam wysoką bardzo dobrą siódmą lokatę to raz,
a dwa niezależnie od dalszych typowań może być tylko lepiej :))
Kambodza / 2010-06-16 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tom i będzie lepiej Stary:)
a swoja droga fajną zabawe żeśmy wymyslili i jest git:)
giero13 / 2010-06-16 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, żę skrupulatności uczę w banku, szkoda, żę nie tam gdzie biorę teraz kredyt...zle mi do umów spisali nazwisko i musze odkręcać teraz...swoją drogą zawsze przekręcają mi w ten sam sposób więc może najprościej będzie jak zmienię?tylko co Rodziciele na to?;-)

Hiszpania zaskoczyła brakiem skuteczności teraz kolejny meczyk miejmy nadzije ciekawy:-)

Miłego wieczorku wszystkim:-)
pietroo / 2010-06-16 20:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Było się do mnie zwrócić, to bym Ci pomógł w uzyskaniu kredytu i nie byłoby problemu.

Pozdrawiam
giero13 / 2010-06-16 20:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Piotrek mam nadzieję, że pierwszy i ostatni raz brałem i spłacę wcześniej, ale jakby co będę pamiętał:-)
tomtay / 2010-06-16 20:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo hipoteczne też masz? Potrzebuję jeden :)
pietroo / 2010-06-16 20:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jasne, że mam pisz na priv to Ci postaram się pomóc
tomtay / 2010-06-16 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
napisałem :)
pietroo / 2010-06-16 21:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ok, przeczytam i odpiszę :)
Kambodza / 2010-06-16 20:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myśle, że Rodziciele nie będa zadowloleni więc proponuje odkręcic z bankiem;)
A espania faktycznie brak skuteczności i cos jeszcze ale ciężko mi to określić, tak poprostu czegoś im brakowało, takiego błysku i kilku innych elementów...
dodge / 2010-06-16 21:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polacy nie dosyć, że kiepsko grają, to jeszcze są kiepskimi sparingpartnerami udającymi Szwajcarów. Uśpiliśmy czujność Hiszpanów. Smuda musiał wcześniej dogadać się z Ottmarem Hitzfeldem - w końcu oboje to szkoła niemiecka :)
Kambodza / 2010-06-16 21:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
coś w tym może być:) Ottmar mówi: daj im Franek pewność że są debesciaki nad debesciakami a ja ich zaskocze i dojade z zaskoczki:)
Kambodza / 2010-06-16 21:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja pamiętam tylko jak kiedyś jak nasi byli na mundialu to jeden z naszych piłkarzy zaraz po przegranym meczu zadwonił do swojego pubu (mój kolega w nim pracował) i zapytał się czy dużo piwa sprzedali? Nosz kur.. w pale mi się to nie mieści do tej pory
dodge / 2010-06-16 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
giero13 / 2010-06-16 21:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mogło tak być chłopcy postrzelali i limit na bramek na miesiąc czerwiec się skończył;-)
Kambodza / 2010-06-16 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek prowadzi ale ogólnie stawka dość wyrównana:)
Gratkli dla Piotrka za pierwszą runde:)
giero13 / 2010-06-16 20:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oczywiście gratulacje dla Piotrka:)
pietroo / 2010-06-16 20:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
udalo mi się :) ale dzięki
Ged / 2010-06-16 20:13 / Tysiącznik na forum
cześć wszystkim obecnym :)

CRM trochę się obsunął, obserwował ktoś - warto zakupić?
palce trochę świerzbią z dala od kwitów :)
Kambodza / 2010-06-16 20:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ged,
wczroaj bodajże przez chwile był po 6,20 około więc coś sotanio mocno lata - na dt pewnie da zarobić bo wahania ma spore no i na longa oczywiście również da:)
Techniczną analize może ktoś inny przedstawi;)
pietroo / 2010-06-16 20:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
CRM w jednym palcu ma Iza - Thai :))
tomtay / 2010-06-16 20:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pytaj Thai, jest jak nikt inny zorientowana w tej spółce :)
Ged / 2010-06-17 00:08 / Tysiącznik na forum
ok, podziękował, może nadarzy się okazja podpytać
pietroo / 2010-06-16 20:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co myślicie o tek krótkiej sprzedaży na giełdzie? interesuje to Was? ktoś z Was będzie próbować tego?
amelian / 2010-06-16 20:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ja na pewno nie bo bym równo poległa....poza tym do tego trzeba konkretnych pieniędzy ;)
Kambodza / 2010-06-16 20:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ogólnie ja prosty chłopak jestem a co za tym idzie wynalazków za bardzo nie lubie więc jeśli spróbuje to małą ilościa tak żeby zobaczyć ale zwolennikiem nie jestem bo to dla mnie następna opcja na dymanie leszczy takich jak ja przez grubego - taka moja opinia
amelian / 2010-06-16 20:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
masz rację Darku :) im prościej tym lepiej :)))))))))))))))))))))))
dodge / 2010-06-16 19:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darku - to podaj klasyfikację ...
Kambodza / 2010-06-16 20:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ok już podaje:)
mam tylko pytanie czy ktoś chce żeby mu wysłać całe zestawienie żeby sprawdził czy nie machnąłem się gdzies wpisując inny Wasz typ? Piotrek już mi wcześniej odpowiedział, że chce:) A Wy?
tomtay / 2010-06-16 20:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja nie, wyglądasz mi na solidnego buchaltera zatem jest wszystko lux :) publikuj
Kambodza / 2010-06-16 20:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wyżej opublikowane:)
pietroo / 2010-06-16 19:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:

Dzisiejsza sesja nie była już takim zaskoczeniem, po wczorajszym wzroście w Stanach można było oczekiwać luki w górę, tak samo późniejszy spadek był prognozowany w analizie. Oczywiście takie wysokie otwarcie, a niskie zamknięcie skutkowało powstaniem silnie pro spadkowej czarnej świeczki na zwiększonym obrocie, co nie wróży niczego dobrego. Ja chciałbym zwrócić uwagę na podobieństwo dzisiejszej świeczki do tej z dnia 13 maja, nie dość, że charaktery tych świeczek są praktycznie identyczne (duży czarny korpus i odbicie się od średniej 45 dniowej), to dodatkowo dzisiaj kurs odbił się od 50% zniesienia Fibonacciego ostatnich spadków (od szczytu 2600 pkt), co tylko zwiększa pro spadkową wymowę tego układu. Jedyne pocieszenie w tym, że kurs wybił się z kanału spadkowego, a w tej chwili porusza się w kanale wzrostowym, lecz to nie przeszkadza w kontynuacji spadków przynajmniej do dolnego ograniczenia kanału, ale oczywiście w tej sytuacji dużo będzie zależało od sytuacji w Stanach i piątkowego rozliczenia. Falowo sytuacja również nie jest za ciekawa, teoretycznie fala C powinna dotrzeć co najmniej w rejony 2500 pkt (ponieważ cała korekta jest korektą płaską, co oznacza, że obecny zygzak musi znieść co najmniej 70% poprzednich spadków), ale struktura fali C to impuls i istnieje ryzyko, że w tej chwili rozpoczynamy korekcyjną fale 2wC, która właśnie mogłaby się zakończyć na dolnym ograniczeniu kanału wzrostowego.

Na interwale godzinowym sytuacja bez zmian. Kurs wciąż porusza się w krótkoterminowym kanale wzrostowym i jego dolne ograniczenie było dzisiaj skutecznym wsparciem. Jedyna różnica jaka zaszła to w rozrysowaniu fal, gdzie dzisiaj prawdopodobnie wciąż mieliśmy do czynienia z falą 4, która przyjęła strukturę korekty płaskiej. Piszę prawdopodobnie, ponieważ zbliża się dzień wygaśnięcia kontraktów i niektóre ruchy będą po prostu nieuzasadnione. W przyszłym tygodniu wszystko powinno wrócić do normy, ale do tego czasu trzeba będzie skupić się na klasycznej analizie technicznej i indeksach zagranicznych.

Podsumowując, technicznie sytuacja uległa lekkiemu pogorszeniu i jeśli sesja w Stanach nie zaskoczy pozytywnie (a będzie bardzo trudno, ponieważ po wczorajszych gwałtownych wzrostach w USA nasz rynkach wcale nie chciał rosnąć), to będziemy musieli się przygotować na niewielką kontynuację spadków.
amelian / 2010-06-16 19:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
Złożyłam zapis na Taurona, kokosów się nie spodziewam, ciekawość mną pokierowała ;)
pietroo / 2010-06-16 19:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja odpuściłem i nie zapisuję się
pietroo / 2010-06-16 18:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem Wam, że nie widzę naszej reprezentacji na tą chwilę na Mistrzostwach w 2012 roku. Myślę, że jak tak dalej będzie nie wyjdziemy nawet z grupy. Nie mamy szans.
tomtay / 2010-06-16 18:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wyjdą wyjdą, powiem więcej wystrzelą i to biegiem do szatni! gdyż sam osobiście wniosę kilo pomidorów na trybuny przed meczem, a tych co będą wyposażeni w kartofelen i inne pisanki nawet nie wspomnę :))
pietroo / 2010-06-16 19:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oglądałem mecz Hondurasu i Kamerunu, najsłabszych druzyn wg mnie na mundialu i nie widzę szans dla naszych, całe szczęscie, że nie będą z nimi grać
tomtay / 2010-06-16 19:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wczoraj padały tu oceny, że północni koreańczycy dostają od Brazylijczyków fory z litości,
a moim zdanie północni koreańczycy są świetnie przygotowani kondycyjnie i to jest to, co powinien wziąć sobie do skołatanego serca Smuda :)
Jeśli nie masz technicznie wyszkolonych piłkarzy z ratigiem AAA to niech przynajmniej będą przygotowani kondycyjnie, a nie ziajają przy linii bocznej błagalnym wzrokiem patrząc na trenera w którym można wyczytać "długo jeszcze???" :))
dodge / 2010-06-16 20:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się, że są przygotowani kondycyjnie bardzo dobrze - przynajmniej byli na pierwszy mecz. Nie mniej tak klasowa drużyna jak Brazylia nie idzie cały mecz uparcie atakiem frontalnym środkiem, gdzie jest najbardziej skumulowana linia obrony. Odbijali się tam jak od muru cały mecz fragmentarycznie atakując skrzydłami. Z tych akcji bokami padały bramki, po czym dalej szli środkiem boiska. W całym meczu nie było żadnej agresji, wielkiej walki - mecz przyjaźni - widziałem wiele meczów live, które wydawały mi się ustawione w naszej lidze, stąd moja ocena wczorajsza, że w tym meczu mi coś nie pasowało. Cały mecz wyglądał w mojej ocenie dziwacznie. Wymiar kary niski dla Korei, ale wielki sukces propagandowy Kima z jego punktu widzenia. Dzisiejsze światowe agencje, prasa wychwala Koreę za ich grę mimo niskiej porażki.

Masz rację Tom co do kondycji. Żelazne płuca, motorek w tyłku i jak nie ma się wirtuozów w drużynie, to tak fizycznie mających przygotowanych 11 zawodników nie jedną drużynę na świecie może wykończyć.
Kambodza / 2010-06-16 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
możlwia jest opcja Toma, nasza czyli Maćka i moja też a jeszcze mi przyszła jedna do głowy, mianowicie taka, że w pierwszej połowie Brazylia mało biegała itd i zastanawiam się czy nie chodziło o to, że oni oszczędzali siły na WKs i Portugalie, bo nie oszukujmy się to będą mecze walki a WKS sa chłopy wielkie i będa walczyć w drugim meczu z Brazyulią na maxa... 3 pkt z Koreą dolicza sobie każdy z nich a wcale moim zdaniem Brazylia nie będzie miała łatwej przeprawy zarówno z Portugalia jak i z WKS i będzie walka
pietroo / 2010-06-16 20:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i na sędziego z modlitewnym wzrokiem prosząc "kończ waść wstydu oszczędź"
pietroo / 2010-06-16 18:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.pb.pl/2/a/2010/06/16/W_wakacje_wzrosty_na_GPW
dodge / 2010-06-16 18:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No ... ziapa mi opadła, mimowolnie zacząłem w trakcie meczu zastanawiać się gdzie jest nasza reprezentacja ... Szwajcaria wygrywa z Hiszpanami pokazując jak należy grać z taką drużyną. Jeśli Smudzie się wydaje, że reprezentację można ustawić tak jak silny w polskiej lidze Lech, któremu mało kto może sprostać i ustawiać drużynę narodową na ofensywny futbol z takimi drużynami jak Hiszpania - to ja już widzę nasze sukcesy w 2012 r.

Pozdr.
pietroo / 2010-06-16 18:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Inną sprawą jest nieskuteczność zawodników hiszpańskich. Przecież to był praktycznie mecz do jednej bramki. Moim zdaniem Hiszpanie zagrali dobrze, ale nieskutecznie. Taki zimny kubeł na głowę dobrze im zrobi. I tak uważam, że są faworytem MŚ.
Kambodza / 2010-06-16 18:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
On chyba właśnie chciał zobaczyć gdzie jesteśmy... A pzynajmniej nic innego logicznego nie przychodzi mi do głowy co mogło nim kierować ustawiając skład na otwartą piłke
dodge / 2010-06-16 18:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

On chyba właśnie chciał zobaczyć gdzie jesteśmy...


To o nim też dobrze nie świadczy, skoro nie wie tego :))))))
Kambodza / 2010-06-16 18:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w sumie tak:)
Ogólnie i on i reszta patałachów są siebie warci póki co:)
smooth / 2010-06-16 18:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne; całe szczęście, że nas tam nie ma. Byłby wstyd na cały świat. I tu nawet nie chodzi o poziom Hiszpanii ale np z taką Koreą Północną to mamy w trąbę jak nic.
dodge / 2010-06-16 18:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) Ja teraz tak patrząc na ten turniej też odetchnąłem z ulgą, że tam nas nie ma. Owszem ktoś może mówić, że taki udział w MŚ to nauka, doświadczenie ... a wg mnie turniej na MŚ to nie szkółka piłkarska. Doświadczenia nabywa się w silnej lidze krajowej, LM czy LE. Jak się nie ma piłkarzy, którzy tam walczą, to przez nawet miesiąc grania na MŚ żadnego doświadczenia nie nabędzie się wielkiego.
tomtay / 2010-06-16 18:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
swoją drogą w świetle dzisiejszego wyniku, Smuda Franciszek syn nie wiem kogo, powinien skomentować ostatnie popisy swoich Orłów :))
np. że to było umówione ze Szwajcarami, żeby uśpić czujność Hiszpanów przed mistrzostwami i Szwajcaria da nam wygrać jeden mecz na Euro, albo postawił u bukmacherów milion papiera na 6:0 wygrał dwanaście i teraz kadra będzie dofinansowana jak dziad na odpuście, no cokolwiek... :))
dodge / 2010-06-16 19:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hahaha
Kambodza / 2010-06-16 18:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bardzo dobrze, że nas tam nie ma - takiej ilości wstydu to pewnie jeszcze nie przeżyliśmy jak nasza reprezentacja by tam była
pietroo / 2010-06-16 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zgadzam się, tam jest dyscypilina, a u nas...? na razie nic nie ma
pietroo / 2010-06-16 17:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i wielka niespodzianka, chyba nikt nie stawiał na Szwajcarię?
Kambodza / 2010-06-16 17:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
szok ale to jest właśnie piękno piłki - słaby może wygrać z dużo lepszym
Ale Hiszpanów mi szkoda i tak
Kambodza / 2010-06-16 17:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i mamt 1:0 dla Szwajcarii:) Ale jaja:)
Kambodza / 2010-06-16 17:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może mi nie uwierzycie ale nikt takiego wyniku nie wytypował;)
pietroo / 2010-06-16 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bo się nikt tego nie spodziewał
giero13 / 2010-06-16 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć:-) nie obstawiłem 2 pierwszych dziś meczyków ale obstawię ostatni:

RPA - Urugwaj 1:2,

Pozdrawiam. Honduras- Chile obsatwiłbym 1:2 i 3:0 dla Hiszpanów, ale pewnie nie strzela.
Kambodza / 2010-06-16 17:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zapisałem:)
smooth / 2010-06-16 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla Piotrka i Amelki:

http://tnij.org/g8z0

hehe :-)
pozdr
dodge / 2010-06-16 18:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe - spontan na maksa :)
pietroo / 2010-06-16 15:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Irek :))

czytałem to, oszołomostwo i tyle

wiedziałem, że to przytoczysz
pozdrawiam
Kambodza / 2010-06-16 15:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zakapior:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-16 16:49
Hehehe wiedziałam że wyjdziemy z Piotrkiem na dwa mohery.................... ;))))))))))

PS Witajcie
dodge / 2010-06-16 18:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
etam Mohery - jak pisałem szanuję Twój głos - po to walczono z komuną, aby każdy miał prawo głośno wypowiedzieć swoje zdanie i wyrazić swoje sympatie polityczne czy sympatie wobec poszczególnych kandydatów.

P.S. Ja ani na Bronka, ani na Leszka w pierwszej turze nie zagłosuję, w drugiej mieć wątpliwości nie będę, choć nie będzie mnie cieszyło robienie selekcji negatywnej. Prezydent w tym kraju ma w praktyce żaden wpływ na kreowanie sytuacji wewnętrznej kraju i prowadzenie polityki zewnętrznej. W sumie najbardziej skutecznym narzędziem jest veto do ustaw. Nie znam poglądu żadnego kandydata na to, czy zgłosi veto gdy nagle rząd będzie chciał podwyższyć podatki, czy zgłosi veto, gdy rząd będzie chciał opchnąć całą służbę zdrowia w ręce prywatne, wprowadzić szkolnictwo płatne w 100% itp, itd. etc. ... Każdy za to p*******, że zmieni Polskę - co zakrawa na kpiny w świetle tego, że jako prezydent nie będzie miał żadnych skutecznych narzędzi ku temu.
dociekliwy / 2010-06-16 19:55 / portfel / Tysiącznik na forum

po to walczono z komuną, aby każdy miał prawo

i za to dalem Ci plusika :-)
dodge / 2010-06-16 20:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)

Witaj Dociekliwy :) Dziękuję :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy