Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-06-15 19:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o sesji:

Dzisiejsza sesja była trochę zaskakująca. Przede wszystkim zaskoczyła skala spadków, która po wczorajszej, słabej sesji w Stanach, powinna być znacznie większa. Nie mówię tutaj o rynku kasowym, na którym spadki wynikły tylko i wyłącznie z odcięcia dywidendy. Technicznie nic się nie zmieniło, na wykresie powstała kolejna biała świeczka, której wymowa jest lekko pro wzrostowa. Falowo również bez zmian, czyli kontynuujemy fale C, której zasięg to co najmniej okolice 2500 pkt. Co ciekawe, dzisiejsze dane makroekonomiczne, były dużo gorsze od oczekiwań, zwłaszcza, te dotyczące Strefy Euro, a mimo to kurs eur/usd poszybował w górę, co tylko potwierdza siłę byków.

Na interwale godzinowym technicznie bez zmian, kurs wciąż porusza się w krótkoterminowym kanale spadkowym. Jedyna niewielka zmiana to rozrysowanie fal, według których dzisiaj rozpoczęliśmy falę 4 i moim zdaniem nie została ona jeszcze zakończona, ponieważ, po pierwsze jest zbyt płytka, po drugie, fale 4 mają to do siebie, że często naruszają linię trendu, a w tym wypadku nawet nie dotarła do dolnego ograniczenia kanału. Lecz granie na fale 4 często jest nieopłacalne, dlatego osobiście jutro radziłbym akumulować długie pozycje, chociaż w tym tygodniu mamy wygasanie kontraktów i statystyki mówią, że możemy oczekiwać sporych wahań. Najbliższy opór to oczywiście rejony 2400 pkt, a najbliższe wsparcie to okolice 2380 pkt.

Podsumowując, technicznie byki wciąż kontrolują sytuację i na razie nic nie wskazuje na zakończenie ich dominacji, chociaż dużo będzie zależeć od sesji w Stanach.
Kambodza / 2010-06-15 18:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zakupiłem IDM-u na fixie, zobaczymy ale coś dziwnie spadł dziad
pietroo / 2010-06-15 19:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wrzuciłeś do portfela?
Kambodza / 2010-06-15 19:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zaraz wrzuce
kwiatek... / 2010-06-15 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobra cena Kam:)
Kambodza / 2010-06-15 17:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
niby 0:0 ale mecz szybki i trzymający w napięciu:)
pietroo / 2010-06-15 19:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szkoda, że WKS nie wygrało, nieźle ich cisnęli na koniec
tomtay / 2010-06-15 19:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u lala, o lololo, dwa puńty już mam za dwa remisy :))
pietroo / 2010-06-15 20:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki :))
giero13 / 2010-06-15 17:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawie się dziś te mecze kończą...raczej już w obecnym meczu 4 bramek nie zobaczymy. Nie mogłem śledzić niestety urzędowe sprawy...ale na wieczór się ostro szykuję piwka mam zapas;-)
pietroo / 2010-06-15 17:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobry meczyk żałuj, że nie oglądasz
giero13 / 2010-06-15 17:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ten od drugiej polowy oglądam wcześniejszego nie widziałem
Kambodza / 2010-06-15 17:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i mamy Drogbe:)
pietroo / 2010-06-15 16:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale ostry mecz
pietroo / 2010-06-15 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
piłkarze WKS mają niezłą muskulaturę
kwiatek... / 2010-06-15 16:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek widziałeś dzisiaj skup na papierku zwanym vedią?
pietroo / 2010-06-15 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widziałem na koniec batonik 50 tys na K
kwiatek... / 2010-06-15 16:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co myślisz będzie jazda?
pietroo / 2010-06-15 17:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
naprawdę nie wiem
mylę sie ostatnio strasznie
kwiatek... / 2010-06-15 17:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj ktoś odebrał po 0,48pln prawie 180tys papiera....
pietroo / 2010-06-15 17:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
odkupujesz?
Kambodza / 2010-06-15 16:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeden przez koszulke było widać, że ma kaloryfer na brzuchu:)
Kambodza / 2010-06-15 16:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bardzo, więdzą jaki jest ważny i to dlatego a pierwsza sytuacja z Ronaldo kiedy dostaloi żółte kartki zaostrzyła jeszcze sytuacje
Kambodza / 2010-06-15 16:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale Ronaldo przymierzył ładnie
pietroo / 2010-06-15 16:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chce się pokazać
Kambodza / 2010-06-15 15:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mam nadzieje, że to będzie naprawde dobry i szybki mecz
pietroo / 2010-06-15 16:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaczyna się
szkoda, że nie gra Drogba
pietroo / 2010-06-15 15:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no tutaj to Palikot przegiął!!! nie rozumiem go w ogóle, co on sie tak przyczepił do tych Kaczyńskich

http://wybory.wp.pl/kat,1025913,title,J.-Kaczynski-sprawia-wrazenie-psychopatologicznego-mordercy,wid,12372002,wiadomosc.html
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-15 15:41
dlatego nikt go na powaznie już nie odbiera...żaden polityk światowej klasy nie pozwoliłby sobie na takie zagrywki jak on... pajac jeden

Palikot jest doskonałym przykładem że pieniądze nie są w stanie zrobić pana z chama...
pietroo / 2010-06-15 15:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
maniakalnie powtarza tak samo jak kiedyś Lepper "Balcerowicz musi odejść"
ale nie potrafił powiedzieć dokładnie dlaczego, tak samo jest z tym pajacem, żeby nie powiedzieć chamem
trzeba mieć jakąś kulturę, obycie, wiedzieć co powiedzieć w danej chwili... a tu? zero, kompletne zero
smooth / 2010-06-15 16:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrek, przeczytałeś w ogóle ten wywiad? Masz tam napisane jak na dłoni dlaczego?
Palikot to mistrz happeningu politycznego, musi czasami przesadzić, zobrazować bo dotrzeć z przesłaniem. Jeśli tego nie rozumiecie...no cóż trudno. Za to z taką łatowscia dajecie sie nabierać Jarkowi którego oczywiscie juz nikt nie ma prawa krytykować bo umarł mu brat i na tym buduje swoją kampanie. Powiedzcie mi czy w na prawdę nie pamiętacie jaki Jarosław i jego PiS jeszcze niedawno był?
Co do pieniędzy robi to za swoje, zarobione pieniądze. Mało tego do dziś nie pobiera poselskich poborów w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który od zawsze był na państwowym garnuszku bo nic innego nie potrafi.
pietroo / 2010-06-15 16:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytałem do końca i nie mam nic przeciwko Palikotowi, nawet go podziwiam za to ile osiągnął w biznesie, ale nie podoba mi się jego sposób prowadzenia polityki. Chce za wszelką cenę na siebie zwrócić uwagę. To nic złego, ale nie w ten sposób. Nie podoba mi się taki sposób w jaki on wyraża swoje spostrzeżenia. Robi to po prostu chamsko i prostacko. Chyba się z tym zgodzisz?
smooth / 2010-06-15 16:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie zgodzę się. Nie uważam, że jest chamski. Jest po prostu bezpośredni. Mówi co myśli bo go na to stać. Bo on nie żyje z bycia politykiem, bo nie musi nikomu sie podobać, bo nie musi mówić to co chciałbyś usłyszeć byś potem na niego oddał swój głos i na tym nie zbija żadnego kapitału. Pokazuje nam inną politykę. Politykę bezinteresowną, no może prawie. Ja prędzej uwierzę jemu niż mdłemu Kaczyńskiemu. Tak na prawdę to Palikot uprawia politykę a Jarosław jak zwykle walczy o głosy a to jest różnica.
Chamskie to jest wmawianie nieorientującemu sie elektoratowi że prywatyzacja służby zdrowia to zło, a tak na prawdę w ogólnie nie tłumacząc tematu a opowiadanie biednym ludziom ze u lekarza będą płacić kartą kredytową. To jest fair?
Kaczyński to zło. PiS to zło.
pietroo / 2010-06-15 17:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz rację, że jest bezpośredni, ale ta bezpośredniość musi mieć czas i miejsce, bo można nią obrazić. I myślę, że wielu ta bezpośredniość obraża. Poza tym przynoszenie do studia TV świńskiego ryja, na spotkanie z prasą sztucznego penisa, publiczne picie wódki na ulicy to raczej chamskie zachowanie niż bezpośredniość.
Mi się coś takiego nie podoba, wolę inną politykę, bezpośrednią, ale kulturalną, inaczej uważam, że ten pan mnie nie szanuje, bo mysli, że inny sposób przekazywania polityki do mnie nie trafia.
Myślę, że jego zadaniem jest pijar wokół siebie, tworzenie szumu, aby być zauwazonym, jak nie ma innego sposobu. Proszę niech się wykaże inaczej, niech coś zrobi dla kraju, dla Ciebie, dla mnie, abym to odczuł.... Mnie takie zagrywki śmieszą i umniejszają go jako polityka w moich oczach.
Poza tym spada poaprcie dla niego, ludzie zaczynają go mieć dosyć. Ostatnie wybory regionalne wygrał o włos, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia.
Co do prywatyzacji słuzby zdrowia, to uważam, że to specjalne zagrania lobbystów, czy uważasz, że coś się zmieni jak je sprywatyzują? tylko tyle, że będziesz musiał za wszystko płacić, kto na tym skorzysta? Ty ? ja? w zyciu!!! tylko Ci co zostaną właścicielami, na przemianę służby zdrowia potrzeba 10-20 lat, aby było coś zauważalnie lepiej.

Pisząc, że Kaczyński to zło, PIS to zło też jesteś zbyt radykalny. Czy coś dla Ciebie się zmieniło jak rządy przejęło PO? Powiedz szczerze. Dla mnie niech rządzi kto chce, Napieralski, Tusk, Kaczyński, Komorowski, SLD, PO, PiS, PSL, wszystko jedno, ale nie coś zrobią dla kraju, dla Ciebie, dla mnie.... Niech to odczuję. A do tej pory tego nie odczułem.
Gdyby Kaczyński to było takie zło nie byłoby po tragedii smoleńskiej tych kolejek do trumny, poparcia dla niego, PISu...

PO nic nie zmieniło przez te kilka lat rządów i ludzie zaczynają mieć ich dosyć. Chcą zmian, a nie polityki bezsensownej, pijarowskiej, świńskich ryjów, sztucznych penisów i dla potrzeb określonej grupki ludzi. Do tego denerwuje ich zupełna bezkarność pana Palikota.
Hajduczek / 2010-06-15 19:12 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiem Piotr co Ty chcesz od tego penisa, był całkiem do rzeczy:)

PIS to nie tylko Kaczyński, przypomnijcie sobie jego popleczników: Pan Ziobro - wyznawca dziejowej teorii spiskowej, generalissimo Brudziński, nadworny klaun Cymański itp. W razie prezydentury J.K. oni wszyscy wcześniej czy póżniej wypłyną brrrr

Pan Palikot rzeczywiście jest kontrowersyjny, ale z pewnością nie wulgarny. Wulgarny dla mnie był śmiech Endrju (n.t. gwałtu Pani o najstarszym zawodzie świata).

Każdy Rząd (oprócz jednej koalicji PIS+LPR+Samoobrona, która autentycznie nic dobrego nie zrobiła) coś tam zrobił dobrego i złego. Nie można spłyszczać tego tematu, bo jest to temat rzeka. Z pewnością w jednym Piotrze jesteś w błędzie - prywatna służba zdrowia wcale nie oznacza tylko odpłatnego leczenia.

A poza tym to głosowałabym na Korwina, ale niestety nie mogę - bo w końcu Baba jestem:))
smooth / 2010-06-15 22:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak sobie przypomnę rządy Kaczyńskiego i PiSu to wiem, że to było złe i dlatego jest to zło bo w przemianę nie wierze.


Gdyby Kaczyński to było takie zło nie byłoby po tragedii smoleńskiej
tych kolejek do trumny, poparcia dla niego, PISu...

Każda śmierć zasługuje na szacunek, chcesz się licytować która bardziej? To co napisałeś jest typowe dla retoryki kampanijnej PiSu. Kompletny nonsens.


czy uważasz, że coś się zmieni jak je sprywatyzują? tylko
tyle, że będziesz musiał za wszystko płacić, kto na tym skorzysta? Ty
? ja? w zyciu!!! tylko Ci co zostaną właścicielami

A teraz nie płacisz? Płacisz w podatkach i ZUS i tak samo bedzie po prywatyzacji (nawet juz jest w niektórych szpitalach). Tylko, że teraz połowa tego wchłaniana jest przez system a druga połowa marnowana przez złe zarządzanie w placówkach.
Widze, że nie rozumiesz jak to ma działać i wystraszyłeś pojęcia prywatyzacja.
Prywatny będzie tylko sam szpital. Zeby sie wyróżniać spośród innych szpitali będzie musiał swiadzczyc usługi wysokiej jakości abyś akurat z tego skorzystał. Szpital na te usługi wynegocjuje kasę z NFZ. To co mu zostanie to zarobi jego prywatny właściciel wiec bedzie mu zależało żebyś sie u niego leczył. W ten sposób powstanie konkurencyjny rynek, a co na rynku znaczy konkurencja to wiadomo. To tak po krótce.
Ja już koncze to polityczne dysputy. Najważniejsze to głosować! Potem przynajmniej można mieć pretensje.
pozdr
pietroo / 2010-06-15 17:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
później odpiszę
napisałem Ci teraz, ale się skasowało :((
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-15 17:09
a wyobrażasz sobie gdyby tak wszyscy politycy zaczęli to co by się działo? Do mnie pan Palikot nie przemawia...
Politykę bezinteresowną
nie ma czegoś takiego...nawet działalność charytatywna jest dziś interesowna
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-15 15:56
a nie tak dawno temu pędził cichaczem bimber w garażu ;)))
adrianoo / 2010-06-15 16:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
to niestety nie jest prawda, janusz dorobil sie na produkcji palet,a ambra byla inwestycja z tego interesu
pietroo / 2010-06-15 16:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
głowę do interesu to on ma
adrianoo / 2010-06-15 16:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
niekoniecznie bo wtopil na zakupionym wydawnictwie "ozon", ktory musial zamknac ale nikt nie jest nieomylny, jednakze wiekszosc jego biznesow to byly swietne inwestycje
pietroo / 2010-06-15 15:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale jaja Nowa Zelandia - Słowacja 1-1 w ostatniej minucie wyrównali!!!!!!!!!!!!

chyba nikt nie trafił takiego wyniku
Kambodza / 2010-06-15 15:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tom chciałeś i masz remisa:)
tomtay / 2010-06-15 15:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i gites malines, puńt jest i proszę mię tam dopisać panie do tabelos ;))
Kambodza / 2010-06-15 15:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
już dopisany w excelosie:)
pietroo / 2010-06-15 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek kupiłeś IDM?
Kambodza / 2010-06-15 15:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeszcze nie, poczekam chyba do otwarcia usajów
Kambodza / 2010-06-15 15:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myśle, że Aqua i Giero też nie będą mieli nic przeciwko także dopisuje i luzik:)
Jutro podam wyniki po pierwszej rundzie i oczywiście standardowo codzinnie podajemy typy:)
Kambodza / 2010-06-15 14:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A co Wy na to żeby Tomowi podnieść szanse i dać Mu kilka punktów awansem?:) chociaż ze 3, bo faworytów by trafił na pewno:)
dodge / 2010-06-15 14:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja nie mam nic przeciwko Twojej propozycji. Trzy punkty sądzę, że bez problemu można było uciułać.
Kambodza / 2010-06-15 15:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tak właśnie mi się wydaje więc sądze że byłoby sprawiedliwie i wporządku
pietroo / 2010-06-15 15:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niech bedzie :)
tomtay / 2010-06-15 15:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
absolutnie, proszę mi tam, żadnych punktów nie dodawać awansem, chcę grać jak wszyscy, a to że przysnąłem i nie obstawiam od piątku nie kwalifikuje do taryfy ulgowej, no chyba, żebym miał usprawiedliwienie, ale nie mam!
gram od zera i jeszcze mnóstwo typów przed nami :))
Kambodza / 2010-06-15 15:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
skoro chcesz tak no to ok:) nie byłoby naprawde żadnego problemu ale cóż:)
tomtay / 2010-06-15 15:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za ten miły gest, ale mistrzostwa dopiero się zaczęły zatem może w klasyfikacji końcowej uda mi się zająć dobrą czwartą lokatę ;))
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-15 14:59
jako osoba obiektywna, gdyż nie biorę udziału w typowaniu, jestem jak najbardziej za :))))))))))))))))))
pietroo / 2010-06-15 14:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Slowacja strzeliła bramkę, mamy 1-0
dodge / 2010-06-15 14:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sędzia kończ mecz! :)))
tomtay / 2010-06-15 14:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaraz zaraz, hola hola niech będzie po jeden to chapnę puńt na dobry początek ;))
dodge / 2010-06-15 14:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
Kambodza / 2010-06-15 14:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
:) he he
pietroo / 2010-06-15 14:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie też już mogłby skończyć się ten mecz
Kambodza / 2010-06-15 14:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dla mnie i dla Giero również już mógłby się kończyć:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy