Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-06-08 12:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czekam na jakieś ruchy na Emlabie.... kiedy one nadejdą?
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 12:31
kupiłam GOA rano, później nie wiem co się stało że tak spadło, obrót jest mega na nim dziś....kupiłam za 5,30 stopa nie mam
pietroo / 2010-06-08 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzymam kciuki
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 12:53
dzięki, coś się na nim kroi...oby w zieloną stronę ;)))
pietroo / 2010-06-08 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też mi wpadł :))
po 5.04 :))
jesteśmy razem
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 14:01

jesteśmy razem

na dobre i na złe....nie miej tylko do mnie pretensji jakby spadło
pietroo / 2010-06-08 14:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nigdy, sam to zrobiłem
myslę, że nie będzie źle, chociaż trochę spadło
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 14:10
teraz jest na zero...rano patrzyłam na notowania minuta po minucie i było +8%, później popatrzyłam na chwilkę w innym kierunku a tu spadło i najgorsze że nie wiem jak to wygladało
pietroo / 2010-06-08 14:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobacz może Ci się otworzy

http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/wyk/gpw?spolka=GOA&wlid=5601&tko=t&obr=t&odn=t
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 14:28
o wykres Ci chodzi?
pietroo / 2010-06-08 14:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak, masz tam cały dzisiejszy dzień
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 15:03
ja mam wykres tylko i wiadomość że jak chcę więcej danych to muszę esemesa wysłać za złotówkę....hehehe....niech mnie ugryzą w .....z esemesem ;)
pietroo / 2010-06-08 15:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zdziercy
może tutaj więcej danych znajdziesz

http://stooq.pl/q/?s=goa&c=1d&t=l&a=lg&b=0
pietroo / 2010-06-08 11:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Stopy procentowe w USA mogą wcześniej pójść w górę


Dla inwestorów na rynkach finansowych staje się coraz bardziej oczywiste, że problemy z finansami publicznymi nie „rozejdą się po kościach”. Stąd też rosnący niepokój na rynkach akcji i trwająca słabość wspólnej waluty. Sprawa jest tym poważniejsza, że w dzisiejszych czasach rynki finansowe mocno oddziałują na gospodarki, choćby poprzez tworzenie możliwości pozyskiwania przez banki kapitałów, czy wyznaczanie kosztów obsługi długów.
Warto przy tym pamiętać, że dzięki dobrej koniunkturze na rynkach finansowych w minionych kilkunastu miesiącach banki mogły znacząco poprawić swoje rezultaty finansowe. Pogorszenie nastrojów będzie oddziaływać w przeciwnym kierunku.
Obawy inwestorów pogłębiają działania polityków zapowiadających walkę z długami publicznymi. W ślad za Grecją, Wielką Brytanią, czy Hiszpanią poszły Niemcy z zapowiedzią oszczędności budżetowych rzędu 10 mld euro rocznie. Uzasadnione są w takich warunkach nie tylko obawy przed osłabieniem koniunktury gospodarczej w następstwie zaciskania pasa. Oczywiste jest przy tym, że nie ma już żadnej „instancji”, która mogłaby ratować koniunkturę gospodarczą — stóp procentowych dalej obniżyć się nie da, konsumenci mocniej się nie zadłużą (wczorajsze dane wykazały w kwietniu wzrost zadłużenia konsumentów o 1 mld USD wobec spadku o 5,4 mld USD miesiąc wcześniej).
Bardzo istotnym sygnałem dla rynków jest zapowiedź Bena Bernanke, że bezrobocia w Stanach Zjednoczonych nie uda się szybko obniżyć, a stopy procentowe mogą zacząć rosnąć zanim w gospodarce pojawi się stan „pełnego zatrudnienia”. To dla inwestorów oznacza wyraźną zmianę percepcji w porównaniu z poprzednimi cyklami koniunkturalnymi.
pietroo / 2010-06-08 11:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiedzcie dlaczego WIG20 tak spadł?
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 12:14
nie wiem, własnie przyszłam i nic nie kumam z tego. Przecież nie było dziś danych makro.....
pietroo / 2010-06-08 12:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wtorkowy poranek przynosi umocnienie złotego do głównych walut. O godzinie 10:40 kurs USD/PLN testował poziom 3,4703 zł, spadając o 1,8 gr w stosunku do wczorajszego zamknięcia. Kurs EUR/PLN, po spadku o 1,4 gr, testował poziom 4,1454 zł.

Poranne umocnienie złotego, podobnie jak to ma miejsce w przypadku innych walut regionu, jest odpowiedzią na lekką poprawę nastrojów w reakcji na brak silnych spadków na azjatyckich parkietach po wczorajszej przecenie na Wall Street. Jak również, na optymizm prezentowany przez szefa Fed, w czasie nocnego wystąpienia. Ben Bernanke wyraził przekonanie, że amerykańskiej gospodarce nie grozi drugie dno. W jego opinii będzie ona w dalszym ciągu rozwijać się w umiarkowanym tempie. Nie zaszkodzą jej też europejskie problemy. Stwierdził też, że europejscy przywódcy są zdeterminowani, żeby uzdrowić sytuację w Strefie Euro.
Złotemu lekko pomaga też obserwowane dziś niewielkie wzrostowe odbicie na rynku EUR/USD. Jednocześnie jest to też największe zagrożenie dla niego. Para ta znajduje się bowiem w silnym trendzie spadkowym, którego celem jest strefa 1,16-1,17 dolara. Dlatego spadki są obecnie bardziej prawdopodobne niż wzrosty.
Nastroje na rynkach finansowych będą we wtorek podstawowym czynnikiem kształtującym notowania polskiej waluty (wpływ ten będzie moderowany zmianami kursu EUR/USD). Nastroje te mogą kształtować doniesienia z Węgier, gdzie dziś będzie miało miejsce wystąpienie premiera Orbana na forum parlamentu poświęcone sprawom gospodarczym oraz aukcja bonów skarbowych.
Potencjalnym czynnikiem determinującym nastroje na rynkach finansowych mogą też być publikowane w południe dane o produkcji przemysłowej w Niemczech. W kwietniu prognozuje się wzrost wyrównanej sezonowo produkcji o 0,8 proc. w relacji miesięcznej, po tym jak w marcu wzrost ten sięgnął 4 proc. Roczna dynamika produkcji w przypadku danych skorygowanych o liczbę dni roboczych prognozowana jest zaś na poziomie 12,5 proc. wobec 8,6 proc. w marcu.

Marcin R. Kiepas

Może to o to chodzi?
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-08 12:21
Może ;)
smooth / 2010-06-08 10:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć...

Wiecie może kiedy na rachunkach mają pojawić pipki EEX? Nie chce mi się szperać po necie wiec idę na łatwiznę i pytam tu :-)
pozdr.
pietroo / 2010-06-08 10:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
potwierdzam, mam od wczoraj :)
pozdrawiam
Thai / 2010-06-08 10:50 / Bez rangi
Witaj Smooth

U mnie rowniez PP od wczoraj - po sesji - na rachunku :-) Pozdrawiam
smooth / 2010-06-08 11:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano rzeczywiście...są już.

pozdrawiam
Kambodza / 2010-06-08 10:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Irku:)
ja juz mam od wczoraj wieczorem...

Pozdrówka
Noxik nielogo / 94.75.72.* / 2010-06-08 12:48
a kiedy cos z nimi bedzie mozna robic :P
Kambodza / 2010-06-08 06:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
a dzisiaj futury na dość zporej zieleni więc może być dobrze:)
Udanego dnia
amelian / 2010-06-08 07:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
a dzisiaj futury na dość zporej zieleni więc może być dobrze:)
plus kolejny dzień pięknej pogody to musi być dobrze :)

Pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2010-06-08 08:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie :))

miejmy nadzieję na spory zarobek dzisiaj :))
jak to się mówi, kto nie kupił kacji, ten nie zyje :)
pozdrawiam
pietroo / 2010-06-07 22:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc

do rana
kwiatek... / 2010-06-07 22:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobranoc Piotrek:)
kwiatek... / 2010-06-07 22:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jankesi po takich piątkowych spadkach jeszcze w dół zapilowali ehhhh....
pietroo / 2010-06-07 22:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ehhhhh coś nie mamy szczęscia
może teraz wróci hossa na NC
kwiatek... / 2010-06-07 22:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na hosse na New Connect jeszcze Piotrek trzeba poczekać....
Kambodza / 2010-06-07 20:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko wg wykresu tego Pana mamy jeszcze możliwy spadek euro a tzn że i na giełdzie powinna być jazda więc ja tak samo jak Ged już powoli szykuje się do zakupów ale na spokojnie, niech się jeszcze wyszaleją:)
amelian / 2010-06-08 00:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ale którego Pana Kam?...... ;) Pana Twojego imiennika?

Zawsze jak jadę rowerem do końca słońca to jak się zorientuję że ciemno już i trzeba wracać do domu to daleko strasznie i w nocy przyjeżdżam hehehe.......i ciągle się na to nabieram...spróbujcie kiedyś ;)))))))))))))))))))))))))
Kambodza / 2010-06-08 05:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tak Amelko imiennik:)
Kambodza / 2010-06-07 19:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a co tak nagle usaje zapikowali w dół?
Ged / 2010-06-07 20:30 / Tysiącznik na forum
niech lecą prędko i namiętnie, będziemy mogli kupować :)

pozdrowienia!
Kambodza / 2010-06-07 20:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Ged:)
Dokładnie szybko i konketnie a wtedy będziemy zakupy czynić:)
Pozdrówka
pietroo / 2010-06-07 21:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może wyciągną na koniec
Kambodza / 2010-06-07 21:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no nie wiem, jeszcze bardziej polecieli
Ged / 2010-06-07 22:34 / Tysiącznik na forum
Kam, z ręką na sercu - kombinuj jak się na eex poskracać.. tak o 1/3 może chociaż?
o dywersyfikacji już nie będę mówił, bo nie pora, ale szkoda się umoczyć w tak mało płynnym papierze..

3mam kciuki za powodzenie operacji, cokolwiek wybierzesz
kwiatek... / 2010-06-07 22:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Moze jednak podskoczy dzisiaj obronilli te 4,00pln....
Kambodza / 2010-06-08 06:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ged ja to się będe skracał dopiero na głónym i może za 2-3 lata:) chyba, że coś się stanie wybitnie dobrego bądź złego, że kurs poleci bardzo w krótkim czasie w góre to wtedy będe się zastanawiał co robić:)
Kambodza / 2010-06-07 19:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek już za pare dni zaczyna się nasze święto:)
Ja tradycyjnie za Argentyną i Portugalią jestem:) ale Hiszpanom też będe dopingował
amelian / 2010-06-07 19:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
banalnie to zabrzmi, ja zawsze kibicuję Brazylii :)
Kambodza / 2010-06-07 19:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, lubisz pewnie takich facetów z taką urodą co?:)
amelian / 2010-06-07 19:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
za ciemni...mi się podobają bardzo niebieskie oczy ;)))
Kambodza / 2010-06-07 19:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam w dowodzie niebieskie wpisane:)
amelian / 2010-06-07 19:47 / portfel / Tysiączniczka na forum
no to piękne :)))
pietroo / 2010-06-07 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też mam niebieskie :)))

ja kibicuję Hiszpanii i Brazylii
myślę, że to faworyci
pietroo / 2010-06-07 19:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:

Dzisiejsza sesja zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęła się z luką w dół, po czym nastąpiło większe odbicie trwające aż do końca dnia - tak w skrócie można przedstawić dzisiejszy przebieg notowań. W obiciu nie ma nic nadzwyczajnego, ponieważ po tak gwałtownym piątkowym spadku po prostu się "należało", ale ja chciałbym zwrócić uwagę na dwa inne aspekty. Po pierwsze dzisiejsza świeczka - podobna powstała 25 maja po czym kurs otworzył się z luką w górę i nastąpiły gwałtowne wzrosty - być może będzie tak i tym razem pod warunkiem, że USA również odbije. Druga kwestia to ogromna formacja odwróconej głowy z ramionami, której realizacja oznaczałaby wzrosty ponad 2500 pkt, w chwili obecnej wydaje się to nierealne, ale wszystko może się zdarzyć.

Na interwale godzinowym jedynie na co chciałbym zwrócić uwagę to na powstałą mini konsolidacje, którą poprzedziły niewielkie wzrosty, co oznaczałoby, że wybicie z tej konsolidacji nastąpi górą. Najbliższe wsparcie to okolice 2300 pkt, a najbliższy opór to połowa dużej, czarnej, piątkowej świeczki - 2364 pkt. Na koniec chciałbym napisać kilka zdań na temat aktualizacji fal na fwig20. Jeśli dojdzie do realizacji wspomnianej formacji ORGR, to układ fal uległby małej zmianie - tzn. wciąż mielibyśmy do czynienia z korektą płaską o strukturze 3-3-5, ale w tej chwili robilibyśmy już drugi zygzak, a nie jak początkowo zakładaliśmy, pierwszy. Lecz tak się stanie pod warunkiem, że formacja ORGR zostanie zrealizowana, w przeciwnym razie wciąż obowiązuje weekendowy wariant.

Podsumowując, technicznie sytuacja wiele się nie zmieniła, można powiedzieć, że ogólny wydźwięk dzisiejszej sesji jest neutralny i dużo będzie zależało od sesji w Stanach.
pietroo / 2010-06-07 19:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I druga analiza:

Dziś inwestorzy w Azji żywiołowo reagowali na piątkowe spadki na Wall Street. Ich europejscy koledzy podchodzili do handlu raczej kontemplacyjnie w oczekiwaniu na to, co „wymyślą” Amerykanie. Po kiepskim początku dnia po południu indeks giełdy we Frankfurcie starał się pokazać, że z bykami nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Wyjście na niewielki plus nie robiło jednak imponującego wrażenia, choć poprawiło nieco nastroje na rynkach. Chwiejne zachowanie się indeksów w pierwszych minutach po otwarciu giełdy za oceanem ostatecznie pogrążyło nadzieje na zwyżkę i nawet DAX musiał się poddać.

Polska GPW

Pierwsza godzina handlu na warszawskiej giełdzie przyniosła dziś kontynuację piątkowej przeceny. Indeks największych spółek tracił na otwarciu 1,3 proc., a w najgorszym momencie powiększył skalę spadku do niemal 2 proc. Zniżka została powstrzymana nieznacznie powyżej 2300 punktów. Później sytuacja systematycznie ulegała poprawie, ale wielkiej chęci do wzrostów nie było widać. Spośród największych firm najmocniej traciły akcje KGHM. Ich kurs chwilami był niższy o ponad 3 proc. niż w trakcie piątkowego zamknięcia. W pierwszej fazie sesji w czołówce spadkowiczów znajdowały się też papiery banków. Walory Pekao spadały o 2,7 proc. Po ponad 2 proc. zniżkowały akcje BRE i BZ WBK. Na tym tle nieźle radziły sobie papiery PKO, które po piątkowej przecenie o 5 proc. dziś traciły „jedynie” 1-1,5 proc. Zmiany wartości indeksów w ciągu dnia nie były jednak zbyt wielkie. WIG20 poruszał się w wąskim przedziale liczącym zaledwie 30 punktów. Ostatecznie stracił 1 proc., podobnie jak wskaźnik szerokiego rynku. mWIG40 i sWIG80 zniżkowały po 1,1 proc. Obroty na rynku akcji wyniosły prawie 1,4 mld zł.

Giełdy zagraniczne

Piątkowa sesja na Wall Street srodze zawiodła nadzieje byków na oderwanie się od okolic lutowego dołka na bardziej bezpieczną odległość. Zamiast tego mieliśmy do czynienia z powrotem do jego testowania. Przekraczający 3,4 proc. spadek sprowadził S&P500 do poziomu najniższego od 8 lutego. Amerykańscy inwestorzy przestraszyli się słabych danych z ich rodzimego rynku pracy oraz możliwości wystąpienia na Węgrzech „wariantu greckiego”, co pogrążyłoby Europę jeszcze bardziej. Coraz mniej jest więc powodów do optymizmu, a tym samym wyglądania nowej fali wzrostów na giełdach.
W pierwszej części tygodnia niemal nie ma danych makroekonomicznych, więc będziemy mogli poznać psychiczną kondycję inwestorów.

Na giełdach azjatyckich dominowały dziś spore spadki. Wyraźnie widać, że zaraziły się pesymizmem po piątkowej sesji na Wall Street. Liderem był japoński Nikkei, który stracił aż 3,8 proc. i wyraźnie zmierza w kierunku majowego dołka. O ponad 2,5 proc. w dół poszedł wskaźnik parkietu na Tajwanie, a w Hong Kongu spadek wyniósł ponad 2 proc. Na tym tle nie najgorzej wyglądała sytuacja na chińskiej giełdzie, gdzie Shanghai B-Share zniżkował o zaledwie 0,3 proc. Shanghai Composite stracił jednak 1,6 proc.

Indeksy we Frankfurcie i Londynie zaczęły dzień od spadków po około 1 proc. Paryski CAC40 tracił rano 1,7 proc. Pierwsza godzina handlu przyniosła niewielkie pogłębienie przeceny, jednak wkrótce nastąpiła wyraźna poprawa nastrojów. Sprzyjał jej lepszy, niż się spodziewano odczyt wskaźnika nastrojów niemieckich inwestorów Sentix oraz dobre dane, dotyczące wzrostu zamówień w przemyśle. Około południa DAX tracił już tylko 0,3 proc. i znalazł się nad poziomem 5900 punktów. To zaś pozytywnie wpłynęło na pozostałe parkiety. Węgierski BUX zniżkował rano o ponad 5 proc., jednak i tam sytuacja z czasem nieco się uspokoiła i tuż po południu skala spadku zmniejszyła się do 2 proc. Sporą przecenę notował początkowo wskaźnik w Bukareszcie, tracący 4 proc. i w Moskwie, zniżkujący ponad 3 proc. Bardzo słabo zachowywał się indeks w Atenach, który tracąc ponad 4 proc. ustanowił roczne minimum. Pod koniec dnia zwiększył skalę spadku do 5 proc. Tuż po godzinie 16.00 paryski CAC40 i DAX zniżkowały po 0,2 proc., a FTSE o 0,7 proc.

Waluty

Wspólna waluta dziś rano kontynuowała rozpoczęty w piątek ruch w kierunku nowych minimów. W jego wyniku jej kurs dotarł do 1,876 dolara. Z tego poziomu rozpoczęło się niewielkie odbicie, jednak powrót do 1,2 dolara okazał się zadaniem zbyt trudnym.

Początek handlu nie był korzystny dla naszej waluty. Rano kurs dolara nieznacznie przekroczył 3,52 zł, po czym powrócił do poziomu osiągniętego w piątek wieczorem, czyli do 3,47 zł. Nieco lepiej było w przypadku euro. Po skutecznej obronie poziomu 4,2 zł jego kurs spadł do 4,15 zł. Za franka na początku dnia trzeba było płacić 3,02 zł, jednak szybko staniał o niemal 5 groszy. Sytuacja na naszym rynku nieco się więc uspokoiła, ale złoty odrobił tylko niewielką część piątkowych strat.

Podsumowanie

Przebieg dzisiejszej sesji wskazuje, że nasz rynek nie ma zbyt wielkiej „wewnętrznej” siły. Poprawę sytuacji po porannej kontynuacji piątkowej przeceny zawdzięczamy jedynie ind
pietroo / 2010-06-07 19:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cd...

....eksowi giełdy niemieckiej, który nadaje ton pozostałym parkietom europejskim. Bez jego wskazówek czekałoby nas prawdopodobnie pogłębienie spadków. Obrona poziomu 2300 punktów w przypadku wskaźnika największych spółek nie była zbyt imponująca. Bywały momenty, że WIG20 zachowywał się gorzej niż węgierski BUX, który zdołał zredukować początkowy, sięgający 5 proc. spadek do 1-2 proc. Dziś złe nastroje zagościły także na nieźle dotąd trzymające się rynki małych i średnich firm.


Roman Przasnyski
Kambodza / 2010-06-07 18:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiejsza sesja pierwszy raz od dłuższego czasu na EEx nie spadkowa:)
i nawet popyt się ustawił, zobaczymy co dalej będą kombinować... w środe walne:)
pietroo / 2010-06-07 19:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z rana było kiepsko, ciekawe co na tym walnym uchwalą i jakie info podadzą
Kambodza / 2010-06-07 19:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no zobaczymy co i jakie odpowiedzi padną na pytania moje, Aquy i zobaczymy czy to już będzie koniec promocji aczkolwiek mi się wydaje, że do momentu wykupienia pp i przekształceniu ich w akcje będzie taki boczniak, troche up, troche down.
Masz już pp Piotrek na koncie?
pietroo / 2010-06-07 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
właśnie wieczorem mi się pojawiły
Kambodza / 2010-06-07 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mi już też:)
kwiatek... / 2010-06-07 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niech ci Kam eex rosnie jak mi dzisiaj Vedia:)))
Kambodza / 2010-06-07 19:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gratki Kiatku dla Ciebie serdeczne:)
amelian / 2010-06-07 19:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Gratki Kwiatu :)
Super zysk, mówiłeś że dziś będzie fruwać :)))
kwiatek... / 2010-06-07 18:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chyba zrezygnuje z zapisu na Taurona......
Kambodza / 2010-06-07 18:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja się nie zapisuje
pietroo / 2010-06-07 19:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiedzcie dlaczego?
Kambodza / 2010-06-07 19:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja dlatego, że dla kilku możliwych procent nie będe się w to bawił a poza tym nie lubie spółek defensywnych
amelian nl / 91.208.10.* / 2010-06-07 17:28
Popatrzcie jak bzdura kolejna :
"Węgierski kryzys znów pcha giełdy w dół" tytuł z głównego....nie da się przecież pchać czegoś w dół bo samo spada, pchać można w bok albo do góry...ehhh...a w dół ciągnać....... ;)
pietroo / 2010-06-07 17:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
można też spychać :)

masz rację, czasem jak coś napiszą....
ja to nawet już nie wszystko czytam, a już żadnych wiadomości na wirtualnej polsce, są tak samo wirtualne, jak ten portal
pietroo / 2010-06-07 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na koniec podciągnęli w górę spółeczki, przede wszystkim cieszy, że na NC coś w końcu drgnęło
Borek dzisiaj ładnie podrósł, z -3 do ponad 4% :))
oby tak dalej
kwiatek... / 2010-06-07 18:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurcze a patrzyłem na Borka jak chodził po 2,04pln...ehhh
pietroo / 2010-06-07 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj z rana był po 1.98
kwiatek... / 2010-06-07 18:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szkoda ładne dt można było zrobic:(
kwiatek... / 2010-06-07 18:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj dokupiłem Mitka zobaczymy co dalej będzie z tym papierem...Spółka od strony fundamentalnej bardzo ciekawie wygląda...Chociaż te wskażniki na stooqu jakieś dziwne 0,19 - w/k....Ostatnio jak rozmawiałem z Jargiem oceniał c/wk na poziomie 0,60 w/k
pietroo / 2010-06-07 19:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jarek jest fanem tej spólki i wie o niej wszystko. Warto się jego o nią pytać.
Wiem tylko, że to muł.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy