Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2010-05-23 16:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ad po komencie u Biga widze, że się przymierzasz do czegoś:)
ja jeszcze zbieram kase...
adrianoo / 2010-05-23 16:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
licze wlasnie ile potrzeba na realizacje zamierzenia
Kambodza / 2010-05-23 16:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może kiedyś tak jak pisaliśmy na priv coś się wykombinuje
ja jeden interes mam już upatrzony ale to nie będzie dla mnie tylko dla Lubej:) a na swój zbieram kase, może coś się uda tak jak pisaliśmy na priv
adrianoo / 2010-05-23 16:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
zawsze jestem otwarty na wszelkie pomysly
adrianoo / 2010-05-23 16:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
a czas jest sprzyjajacy wobec strumienia euro plynacego z UE
amelian / 2010-05-23 17:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
a czas jest sprzyjajacy wobec strumienia euro plynacego z UE
fakt :) po 2012 roku już nie "wyciągniemy" takiej kasy...
Kambodza / 2010-05-23 14:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kto by chciał voutchery do kina? mam 4 sztuki do oddania za free bo po co mają się zmarnować? do Multikina
właśnie dzisiaj zobaczyłem, że one są do końca maja a ja ich już na pewno nie wykorzystam:)
adrianoo / 2010-05-23 15:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
zaczynam zalowac ze blizej stolicy nie mieszkam:)
Kambodza / 2010-05-23 15:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, witka Ad:) zapraszam do Wa-wki:)
adrianoo / 2010-05-23 15:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
czesc Kam, wpadac do stolycy lubie ale 2 dni w tym miescie mi zwykle wystarczaja, za duze tempo przemieszczania sie zbyt duzych mas ludzkich:)
Kambodza / 2010-05-23 15:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
też na początku mnie to dziwiło i drażniło, że wszyscy wszędzie się spieszą i ludzi jak mrówków, nigdzie spokoju:) ale się przyzwyczaiłem:) teraz 2 dni w rodzimym mieście i mam dość:)
giero13 / 2010-05-22 19:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mamy Puchar rewelacja oby teraz nie sprzedali części składu i może wzmocnili się troche aby pograć trochę w pucharach!!!:-)
dodge / 2010-05-22 19:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Giero chodzisz na Słoneczną?
giero13 / 2010-05-22 19:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety rzadko jak byłem na studiach to częściej, a teraz nie ma z kim:(
pietroo / 2010-05-22 17:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jaga z pucharem Polski!!!!
Wielkie gratki :)
Kambodza / 2010-05-22 17:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
:)
Gratki dla Maćka:)
Ale to co Grosicki wyprawiał to na napastnika do Legii by się nadawał bo tam takich asów uwielbiają;)
dodge / 2010-05-22 18:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W poniedziałek wielka feta:)

Dzięki chłopcy, ale mam lekki niedosyt ... Grosik przechodzi w tej rundzie samego siebie ... Tyle akcji ile on miał w tej rundzie i w lidze i w pucharach to mało który napastnik miał, a tylko jedna bramka na wiosnę i to jeszcze szmata puszczona przez bramkarza hehehe. Grosik bardziej nadaje się na pomocnika i tam w sumie jest wystawiany, później w trakcie meczu dochodzi do zamierzonych roszad na boisku ... Często przechodzi z lewej na prawą, czasami na środek - chłopcy się wymieniają często pozycjami.

O pracy sędziego dyskutować nie będę - mam wyrobione zdanie na temat tego sędziego. Co do Mehdiego ..., to dobry obrońca tylko ma głupie nawyki. Faul w pierwszej połowie był i powinna być co najmniej żółta kartka. Karnego nie było wg mnie, ale kartka powinna być, bo faul był tyle że chyba tuż przed polem karnym. Wg mnie Mehdi jest zagrożeniem dla samej Jagi. Ma głupie faule i ten nie był pierwszym, tyle że teraz mu się upiekło. Wcześniej zarywał za takie głupie faule czerwone kartki nawet.

Pogoń - widać wielką determinację i chęć walki. Ale to za mało. Jak nie dawali rady i zostawali za plecami pozostawał faul, łapanie za koszulki. No ale pamiętam te czasy ... w drugiej lidze, a w sumie teraz w pierwszej lidze tak się gra. W końcówce Pogoń już osłabła co było widać po serii nieskutecznych ataków Grosika i Jezierskiego.

Ogólnie - tak jak przypuszczałem mecz bez fajerwerków. Ale Puchar jest nasz!!!!!!! :)))

Pozdrawiam kibiców Pogoni Szczecin, którzy świetnie zaprezentowali się na stadionie w Bydgoszczy.
pietroo / 2010-05-22 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tak trzymać dalej
Wielkie gratki.
dodge / 2010-05-22 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na deser pozostaje finał LM :)

Mam nadzieję, że tu mecz będzie o niebo lepszym widowiskiem dla oka :)
pietroo / 2010-05-22 19:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też tak chcę :)
piwko właśnie przyniosłem ze sklepu, trzeba otworzyć i się napić
na N-ce już zaczęło się studio przedmeczowe
giero13 / 2010-05-22 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja uczciłem już zwycięstwo rundką biegania, super juz widać trochę poprawę kondycji...piwko ograniczam ale 2 do meczyku strzelę;-)ale bramek mam nadzieję będzie więcej choć przy włoskim stylu może być problem z tym
pietroo / 2010-05-22 20:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
stawiam 2-1 dla bayernu
Ged / 2010-05-22 08:43 / Tysiącznik na forum
ja to mam jednak ustawiony zegar biologiczny - codziennie wstaję przez 9, żeby dobrze dzień na straganie zacząć - no i proszę. bez budzika, również w sobotę, taka sama pobudka :)

dzień dobry wszystkim, udanego weekendu!
Kambodza / 2010-05-22 09:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ged, witam Wszystkich:)
pogoda piękna także weekend będzie udany:)
Pozdrówka
pietroo / 2010-05-22 10:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie weekendowo :))
ja się obudziłem jak na złość po 6 i chciałem wstawać, a w tygodniu po 7 nie mogę się podnieść, co za życie.. :)
pogoda piękna, sprzątanko z rana, aby mieć to z głowy
wieczorem meczyk
widzieliście walkę Pudziana? jak trafił na bardziej doświadczonego, dostał bęcki
http://www.youtube.com/watch?v=1e1pi3G5hDk

pozdrawiam
Kambodza / 2010-05-22 10:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Piotrek:)
ja oglądałem i niestety szkoda mi go ale to było zderzenie z rzeczywistością i pokazało kim póki co jest w MMA.
Ja już pranie zrobiłem, teraz zupa się gotuje i też trzeba posprzątać:P
Pozdrówka
pietroo / 2010-05-22 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darek :)

jaką zupę gotujesz?
ja pranie robiłem wczoraj, więc dzisiaj zbieram wysuszone ubrania :)
pozdrawiam
Kambodza / 2010-05-22 10:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
kalafiorową:)
ja jedno też zrobiłem wczoraj, jasne rzeczy a dzisiaj ciemne:)
Pozdrówka
pietroo / 2010-05-22 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no proszę :)) smacznego
Kambodza / 2010-05-22 10:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzięki:)
super pogoda, humory są czego chcieć więcej:)
amelian / 2010-05-22 13:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))

Jak to miło poczytać jak Faceci piorą i gotują :))))))))))))))))))))))))
pietroo / 2010-05-22 13:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hej

a kobietom kawę do łóżka rano przynoszą i śniadanie :)
amelian / 2010-05-22 13:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
w łóżku się nie je.... ;)
adrianoo / 2010-05-22 13:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
dokladnie :)))
pietroo / 2010-05-22 15:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem, jest przynajmniej dwie czynności które tam lepiej sie robi :)
Ged / 2010-05-22 15:22 / Tysiącznik na forum
czytanie i oglądanie tv? :)
pietroo / 2010-05-22 15:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też :))
spanie...
pietroo / 2010-05-21 23:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uciekam spać :))
Dobrej nocy i udanego weekendu :))

Jutro zobaczymy jak będzie. Trzeba będzie kupić parę piwek i miejmy nadzieję, że mecz będzie przedni. Oby było duzo bramek.
Pozdrawiam
dodge / 2010-05-21 23:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Piotrek

Udanego weekendu
dodge / 2010-05-21 22:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Howard Webb będzie sędzią głównym finałowego meczu.

Oho - komu tym razem się narazi? :)
pietroo / 2010-05-21 22:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobaczymy :) jemu przynajmniej nikt nie podskoczy, ma swoje zdanie gościu
Ged / 2010-05-21 21:31 / Tysiącznik na forum
przyjemności na wieczór!

w Poznaniu ciepło i juwenalia ponoć się zaczęły. gdzie te czasy, kiedy człowiek czekał na to, żeby pierwsze piwo wypić jeszcze przed południem, a do wieczora mieć niezłą zabawę :)
pietroo / 2010-05-21 21:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja również życzę Ci udanego wieczoru
wypij piwo za nasze zdrowie
kwiatek... / 2010-05-21 22:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie:)))))
dodge / 2010-05-21 21:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek - to już pewne, że Skorża przychodzi do Legii? Właśnie przeczytałem, że Ulatowski ma kartę w ręku ...
pietroo / 2010-05-21 21:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że Skorża będzie na 90%. Na Legii czeka nas rewolucja. Piękny stadion wymaga dobrej drużyny.
Ulatowski jest chyba za słaby jak na wymagania Legii. Ja chciałbym aby tam był Probierz :))
dodge / 2010-05-21 22:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ja chciałbym aby tam był Probierz :))


Probierz jest dobrym trenerem, ale nie wybitnym - wg mnie. popełnia błędy, ale widzę, że uczy się jednak na nich i to jest bardzo duży plus. Bronią go wyniki, ale sporo zasługi w tym co zrobiono w Jadze przypada na Czarka Kuleszę - byłego piłkarza Jagi, a obecnie współwłaściciela klubu. Jak przyszedł, zrobił porządki, starych chimerycznych piłkarzy grających od lat w Jadze powywalał. Ze starej drużyny zostało dwóch czy trzech piłkarzy wówczas, którzy i tak mieli problem ze złapaniem się w jedenastce. Od tamtych czasów został tylko jeden, który obecnie rzadko łapie się na ławkę. To dzięki Kuleszy gra Franek i Grosik - tak słyszałem, że Probierz nie chciał ani tego ani tego. Ile w tym prawdy - nie wiem. Faktem jest też to, że Kulesza pokazuje, że szefem piłkarzy jest Probierz i jakakolwiek niesubordynacja będzie karana, a trener jest nienaruszalny. Tak Grosik m.in wylądował karnie w Młodej Ekstraklasie swego czasu mimo, iż był filarem drużyny. Trener musi mieć mocną pozycję wśród piłkarzy, a chyba w Legii ludzie z ITI za bardzo nie wspierali Urbana i chcą być stroną dominującą w tych relacjach.

W Legii potrzebny jest poza trenerem dobry dyrektor sportowy i facet od negocjacji. Legia testowała wielu piłkarzy, których nie chciano na Łazienkowskiej, a którzy i w kraju i za granicą stawali się filarami drużyn swoich. Coś na tej linii widocznie szwankuje w Legii. Choćby Grosik - oddany Jadze ze 500 tys. PLN - dzisiaj od ręki można wziąć za niego min. bez targu 500 tys. Euro. Takich piłkarzy było wielu, którzy byli tylko na testach.
pietroo / 2010-05-21 22:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Grosik sam sobie narobił kłopotów w Legii, popadł w nałóg hazardu, poza tym pojawiał się pijany na treningach, były z nim duże problemy wychowawcze, poza tym z Legia zarobiła na nim, wypożyczając go do Szwajcarii. Także psuł atmosferę w drużynie.
Co do trenerów to Urban nie był zły, tylko chyba brakowało mu doświadczenia. W Legii dobrą robotę jako skaut robi Jóźwiak. Ciekawe kogo zatrudnią na dyrektora sportowego, Trzeciak mał spokój, pieniądze i poaprcie, ale nie wykorzystał tego... Są lepsi i myślę, że szybko się znajdą. Moim zdaniem w Legii jest to czego nie ma w zadnym innym klubie w Polsce, czyli spokój i nie ma persfazji, takiej jak w innych klubach. Trener ma spokój i czas, aby się pokazać. Zawodnicy także. Zoczbaczymy jak będzie.
dodge / 2010-05-21 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie odnosiłem inne wrażenie do tej pory. Tak czy siak - tych gwiazdeczek Legia powinna się pozbyć które grały w tym sezonie. Tak jak pisałem wcześniej - przyszły sezon Legia zacznie bez bagażu pucharowego. Na początku to będzie wielki plus - będziecie mogli skupić się wyłącznie na lidze. Dobry trener plus mądre transfery zrobią swoje. Mam nadzieję, że wraz z nowymi stadionami i Euro 2012 nasza liga stanie się mocniejsza i bardziej atrakcyjna. Ten sezon to tragiczny był w całości. Ostatnia drużyna wygrać mogła z liderem. Na chyba trzy kolejki przed końcem od 8-9 miejsca groziła degradacja - szok. Lechia wygrała na wiosnę jedno spotkanie chyba a utrzymała się w lidze na 8 miejscu z tego co kojarzę. Słabiutka liga. Cztery drużyny walczyły o puchary europejskie, dwa, trzy zespoły o nic, a reszta o utrzymanie hehehe
pietroo / 2010-05-21 22:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wisła grała juz ostanie minuty o pietruszkę, dlatego Odra im strzeliła.
A w Legii mam nadzieję, że już robią porządki, podobno 9 piłkarzy jest do odstrzału. Nie przedłużyli z nimi kontraktów. Ciekawe kogo kupią. Podobno dadzą 10 mln na transfery. Na razie nic jeszcze nie wiadomo.
pietroo / 2010-05-21 22:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam tylko nadzieję, że Skorża nie ściągnie do Legii pól Wisły
dodge / 2010-05-21 23:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

mam tylko nadzieję, że Skorża nie ściągnie do Legii pól Wisły


:)


Ostatnia drużyna wygrać
mogła z liderem.


Bardziej miałem tu na myśli mecz Wisły z Arką.
amelian / 2010-05-21 19:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
Udanego wieczorku Przyjaciele :)))
Humory dopisują no i piątek :)))) czego chcieć więcej....u mnie zaczęły się smutne rocznice ukończenia ćwierć wieku....czas spoważnieć zawsze, takie życzenia składam ;))))
pietroo / 2010-05-21 21:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
udanego wieczoru Laseczko :))
dodge / 2010-05-21 19:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przestań Amelka!!!!!!!!!!!


czas spoważnieć


Ani się waż! :)
Kambodza / 2010-05-21 20:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Macie jutro ważny dzień:) będe oglądał na dwójce:)
Kambodza / 2010-05-21 20:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Macie = Maciek:) sorki Stary
dodge / 2010-05-21 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2010-05-21 20:05:29 | Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]

Macie = Maciek:) sorki Stary


No problemo

Masz rację, ważny dzień dla klubu i kibiców. Drugi raz stajemy w polu podczas finału o PP. Ponad 20 lat temu z Legią finał odbył się w Olsztynie. Przez wielu finał tamten uznany za jeden z lepszych w historii rozgrywek o PP. Puchar trafił do Warszawy. Jutrzejszy finał sądzę, że nie będzie emocjonujący dla postronnych widzów - tzn. dla tych emocjonalnie nie związanych ani z Pogonią, ani z Jagą. Nie podejrzewam, aby Pogoń zagrała otwarty futbol z Jagiellonią, a tylko wówczas mecz byłby ładny dla oka. Faworytem jest Jaga, ale w piłce różnie bywa, szczególnie że to jeden mecz, który przesądza o wszystkim. Pogoń nie po to doszła do finału, wyeliminowując m.in. Ruch Chorzów, aby teraz finał oddać bez walki. A jaka to walka będzie jutro zobaczymy. Nie obawiam się specjalnie, że Jagiellończycy będą grali pod wielką presją. Byli przyzwyczajeni przez cały sezon do gry pod presją odrabiając minusowe punkty.

To może być piękny rok - 90 lat klubu, utrzymanie w lidze mimo minus 10 punktów, a na deser PP i "bilet wstępu" na "przedmieścia" Ligi Europejskiej ... Jutro się wszystko rozstrzygnie. Choroby w rodzinie pokrzyżowały plany - jutro miałem być w Bydgoszczy, a nie przed TV ... Taki lajf :)
pietroo / 2010-05-21 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzymam kciuki za Jagę :))

Jutro też Liga Mistrzów.
dodge / 2010-05-21 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jutro też Liga Mistrzów.


Kogo typujesz na mistrza mistrzów?


Trzymam kciuki za Jagę :))


:)
pietroo / 2010-05-21 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gdyby nie Mourinho chciałbym, aby wygrał Inter na 100%. Mourinho zbytnio będzie zadzierał nosa. Nie lubię bufona.
Sam nie wiem, a Ty?
dodge / 2010-05-21 22:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Nie lubię bufona


Mam podobne wrażenie. Brak mu pokory. Nie mniej będę kibicował Interowi.
pietroo / 2010-05-21 22:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oglądam na luzie, ciekawe jaka będzie oprawa
już dzisiaj wiadomo, że nie będzie takiej jak w tamtym roku w Rzymie, madryczcycy żałują, że nie ma ich drużyny, więc i nie bardzo ich to interesuje
pietroo / 2010-05-21 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzymam kciuki za Jagę :))

Jutro też Liga Mistrzów.
Kambodza / 2010-05-21 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tobie również Amelko miłego wieczorku:)
A z tym poważnieniem to się tak nie śpiesz prosze Cię:)
kwiatek... / 2010-05-21 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie Amelko młoda niewiasta przecież nadal jesteś:))
kwiatek... / 2010-05-21 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
No chyba że się spodziewasz potomka rodu:))
Kambodza / 2010-05-21 19:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Podpisanie długoterminowego kontraktu ramowego na dostawy mikrosfery dla przemysłu wydobywczego ropy naftowej
Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał informacje od Partnera (była mowa o tym temacie min. w raportach 16/2010 oraz 28/2010) o podpisaniu kontraktu na dostawy mikrosfery produkowanej przez Eko Export SA dla potrzeb przemysłu wydobywczego ropy naftowej. Kontrakt został zawarty na 1 rok (od 1 lipca 2010 do 1 lipca 2011) z możliwością przedłużenia na lata kolejne. Minimalna kwota gwarantowanych rocznych dostaw wynosi 563 tyś EUR , zaś maksymalna przewidywana kwota i wielkość progresji sprzedaży jest w trakcie dalszych negocjacji, których wyniki zostaną przedstawione w drugiej połowie 2010 roku.
Mikrosfera dostarczana będzie przez port w Amsterdamie do krajów wymienionych w Raporcie bieżącym numer 16/2010. Oprócz trzech podstawowych frakcji produkowanych przez EKO, będzie dostarczana specjalna nowa frakcja 450 mikronów ( nazwa handlowa 450EM-OI ) o zwiększonej wytrzymałości na ściskanie. Osiągnięty w ten sposób został kolejny cel Spółki, dotyczący dostarczania własnej, specjalistycznej mikrosfery na specjalne zapotrzebowanie rynku przemysłu wydobywczego ropy naftowej.
Pozostałe warunki kontraktu nie odbiegają od obowiązujących standardów.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu


Są Araby:) iiiihhhhhhhhhaaaaaaaaaaa:)
ale Eko szaleje dzisiaj z newsami:) piękny weekend mnie czeka, szkoda że podali po sesji a nie w poniedziałek bo byłoby 6 jak nic:)
pietroo / 2010-05-21 21:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może to ustawi kurs na następny tydzień. Kiedy te PP będą?
Kambodza / 2010-05-21 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
sesyjjka udana za sprawą wiadomo kogo:)
stragan ładnie na koniec się pokazał ale zobaczymy czy to nie było odbicie zdechłego i dzisiaj nie należało wychodzić...
ja jestem ostrożny teraz i wchodze na krótko i albo się udaje albo nie...
amelian / 2010-05-21 19:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
Gratki wielkie :)))))))))))))))
Tak myślałam o Tobie Darek, że pewnie masz elegancki humor na weekend :)
wchodze na krótko i albo się udaje albo nie...
też tak zamierzam robić
Kambodza / 2010-05-21 19:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie dziękuje ale to fakt, że humor mam gites:) przyszły tydzień też powinien być spoko;)
To już jest nas dwoje do gry na krótko:) dla mnie teraz jest za duże wahadło żeby zostawać na dłużej, bo usaje z plusów robią duże minusy i odwrotnie... ale to pierwsze znacznie częsciej... niech się sytuacja wyklaruje.
kwiatek... / 2010-05-21 19:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kam szkoda że pod kghm koszyczka nie ustawiłeś....4pln można była dzisiaj zarobić śmiało:)
Kambodza / 2010-05-21 19:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a no szkoda, była szansa dzisiaj ale mnie to bardzo zaskoczyło bo w ciągu dnia szans na takie up nie widziałem a już nie chciałem ryyzkować za bardzo przed weekendem żeby sobie nie psuć humoru:)
amelian / 2010-05-21 18:38 / portfel / Tysiączniczka na forum
Adrian, mam prośbę do Ciebie :
abyś rzucił swym szlachetnym okiem na wykres HTM i GOA :)
kwiatek... / 2010-05-21 18:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czyli się przymierzasz do kupna HTM....Dzisiaj ostro wywalany był:(
amelian / 2010-05-21 18:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
przymierzam :) muszę się upewnić bo wykres dalej wygląda mi spadkowo
kwiatek... / 2010-05-21 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
na stooqu oglądasz?
kwiatek... / 2010-05-21 19:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na dziennym ma jeszcze troszke miejsca na spadek:(
kwiatek... / 2010-05-21 19:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tygodniowy jeszcze gorzej wygląda:(
amelian / 2010-05-21 19:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
trzeba uważać żeby się nie wyleszczyć....dziś też prze chwilkę rósł...
pietroo / 2010-05-21 18:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o sesji:

Dzisiejsza sesja była bardzo zmienna. Wbrew przypuszczeniom notowania rozpoczęły się od niewielkiej luki w górę, po czym kurs wszedł w fazę konsolidacji, a następnie zrobił bardzo ciekawy manewr - mocny spadek i mocne odbicie, co przyczyniło się do powstania silnie pro wzrostowej, białej świeczki na zwiększonym obrocie. Technicznie mamy spore szanse na przynajmniej odreagowanie ostatnich spadków do okolic średniej 200 sesyjnej - 2340 pkt, ale do tego będzie potrzebna nam pomoc ze strony USA. Dzisiaj nie było żadnych istotnych danych, warto zwrócić uwagę na to, że rynek od tygodnia już w ogólnie nie reaguje na dane makroekonomiczne, ani nawet na notowania pary eur/usd, której notowania ostatnio się uspokoiły.

Na interwale godzinowym sytuacja uległa sporej poprawie. Po pierwsze kurs przebił linię szybkiego trendu spadkowego, po drugie wrócił do wcześniejszego kanału i po trzecie, na wykresie powstała silnie pro wzrostowa biała świeczka na bardzo dużym obrocie, która sugeruje kontynuację wzrostów. Najbliższe wsparcie to połowa dzisiejszej świeczki - 2285 pkt, a najbliższy opór to wspomniany poziom 2340 pkt i tutaj można oczekiwać pierwszych poważnych kłopotów dla byków.
Podsumowując, technicznie sytuacja znacząco się poprawiła i jeśli tylko sesja w Stanach nie zaskoczy nas negatywnie to w poniedziałek powinniśmy oczekiwać kontynuacji wzrostów.
adrianoo / 2010-05-21 17:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
i sie odbilo, AT to jedak AT:)
kwiatek... / 2010-05-21 17:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Adek trzymałem za ciebie kciuki:)))
adrianoo / 2010-05-21 17:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
gdzyby kontrakt z 9.15 byl sprzedany przed 15.00 to w plecy okolo32 pkt, ale gdyby potrzymac do konca to moznaby liczyc zyski, bylem blisko:)
kwiatek... / 2010-05-21 18:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak dzisiaj śledziłem miedziaka i powiem ci szczerze że dzisiaj był konkretnie zbierany....
amelian / 2010-05-21 18:09 / portfel / Tysiączniczka na forum
w poniedziałek zamykam oczy i biorę PKC ;))))))))))))) albo lepiej PCRO bo dwie minuty później to może być już pozamiatane...
adrianoo / 2010-05-21 18:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie ma pospiechu, jedno potwierdzone wsparcie wiosny nie czyni ;)
kwiatek... / 2010-05-21 18:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szkoda ze nie mialem wolnych środków....Spokojnie mógłbym go dzisiaj łyknąć po 89,50pln....Myśle ze miedziak w poniedziałek również da zarobić.....
pietroo / 2010-05-21 18:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę, że macie rację, ale czy ktoś koło południa chciał kupować, ajk wszystko leciało?
amelian / 2010-05-21 18:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
jasne, że tylko samobójcy ;)
kwiatek... / 2010-05-21 18:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj napewno miedzianego bym łyknął....
pietroo / 2010-05-21 19:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdybym wiedział, że podskoczy też bym łyknął :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy