Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2010-03-21 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Przestroga jeżeli chodzi o Petrola:(

za calą kase jaka mialem tj 160 tys złotych byly to oszczegnosci moje i mojej dziwczyny jakie zarobilismy w anglii pracujac w fabrykach. Kolega moj zadwonil i powiedzial ze jak mam rachunek w mbanku bo sam mi pomagal zakladac to zebym kupował po 40 bo jak wykupia wszystko co jest na ukrytym to bedzie szlo na 100 pln wiec ja glupi zlozylem zlecenie i kupilo mi wlasnie po 40złotych teraz nie wiem co robic nic nie mowilem mojej dziewczynie bo by mnie zabila dodam ze 5 lat prawie zbieralismy te pieniadze teraz nawet nie zostalo 100 tyś zł nie wiem co robic czy sprzedawac czy nie kolega sie nie odzwya czytam fora ze ten caly Total to sciema jakies Gemy na tym graja i ze ropy wcale niema i prezes naklamal dodam ze niema kompleteni doswiadczenia w grze na gieldzie.
Porsze jak zyczliwa osobe o pomoc bo kolega nie odbiera telefonow, jestem zalamany
amelian / 2010-03-21 18:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
masakra jakaś.... :( jak można być tak naiwnym? swoją drogą to koledze powinien wpuścić porządne lanie...
kwiatek... / 2010-03-21 18:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Szkoda chłopa....Jak dziewczyna się dowie ze na koncie brakuje tyle kasy to w szał wpadnie:(
Kambodza / 2010-03-21 18:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niestety tak się kończy chęć łatwego i szybkiego pieniądza, sam jakiś czas temu doświdczyłem tego na borku...
Ale Faceta szkoda bardzo mimo wszystko i to bardzo! A kolega to kawał k.... i nic więcej - za..... bym!!!


Mam nadzieje ze spacerek się udał?Ja własnie wróciłem z siłowni dzisiaj tylko klatka:)

Spacerek tak ale ledwo zdążyliśmy uciec przed deszczem:) Jednak wysłałeś do mnie go Kwiatku;)
Ja dzisiaj na 20 tenis więc siłke odpuściłem:)
pietroo / 2010-03-21 18:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak spekulować to małymi kwotami, a 40 zeta za petrola to i tak mnóstwo kasy, szybko rósł, szybko spadnie....
chyba bym nie robił nerwowych ruchów...
a takiego kolegę to lepiej nie mieć....
pozdrawiam popołudniowo
kwiatek... / 2010-03-21 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Piotrek:) No chyba ze znajdą mnóstwo ropy to wtedy moze faktycznie bedzie po 100pln...Czytałem kiedyś o tych złożach i stwierdziłem ze wydobywanie ich moze byc kosztowne gdyż leżą dość głęboko...Druga kwestia to tranzyt ale to już inna historia:(
pietroo / 2010-03-21 20:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

dalej myślę, że to tylko mydlenie oczu akcjonariuszom, na razie ani widu, ani słychu ropy, może być podobnie jak z Biotkiem
co do 100 zł to rzeczywiście może być, ale kiedy? za 2, 3 a może 5 lat? a może zamiast 100 zł będzie 5 zł?
każdy scenariusz jest możliwy w tej spółce, tym bardziej, że lubi ją spekuła
pozdr
kwiatek... / 2010-03-21 20:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie:)
kwiatek... / 2010-03-21 14:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam szanowne towarzystwo:)
pietroo / 2010-03-21 13:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może to być wyjście na resztę roku:

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/najwieksze;spolki;na;gpw;dadza;zarobic,187,0,600507.html
amelian / 2010-03-21 13:14 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Piotrek :)
Kolejny piekny dzień :) pozdrawiam i buziaczki posyłam :)
pietroo / 2010-03-21 13:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześc Asiu :))
ja również pozdrawiam i buźki ślę :)
amelian / 2010-03-21 13:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
na spacer się wybieram wreszcie :) daleko bardzo :)
Kambodza / 2010-03-21 13:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
pogoda super, ja również niedługo na spacer wybywam:)
Pozdrowionka
kwiatek... / 2010-03-21 14:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Siemka Kam ja dzisiaj wróciłem byłem dzionek za miastem:)U nas teraz deszczowo się zrobilo:(
Kambodza / 2010-03-21 14:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:)\mam nadzieje, że do nas jednak deszcze nie przyjdzie... wyślij go od sibie gdzieś indziej:)
amelian / 2010-03-21 17:50 / portfel / Tysiączniczka na forum

wyślij go od siebie gdzieś indziej:)

do mnie doszedł.... :(
pietroo / 2010-03-21 18:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u mnie reż lało i dwa razy wybierałem się na spacer i wracałem do domu
kwiatek... / 2010-03-21 17:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mam nadzieje ze spacerek się udał?Ja własnie wróciłem z siłowni dzisiaj tylko klatka:)
amelian / 2010-03-21 17:51 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe Kwiatku :) w jednej chwili napisaliśmy :)))
kwiatek... / 2010-03-21 17:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no widzisz jak to jest:)
pietroo / 2010-03-21 12:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pozdrawiam niedzielnie :)
Ged / 2010-03-21 00:00 / Tysiącznik na forum
pozdrowienia weekendowe dla bywalców i Gospodarza :)
pietroo / 2010-03-21 12:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki w wzajemnie :))
zza oknem typowo wiosennie....
udanego dnia
sc / 94.254.163.* / 2010-03-21 08:59
Ciekawe jakie jutro będzie otwarcie?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jak zarabiac na forex www.mako.keep.pl
rafcio55 / 2010-03-20 15:19 / Tysiącznik na forum
witam brać inwestorską, dawno tu nie zaglądałem, giełdowy alkoholik "pije" coraz więcej a wy? :)
pietroo / 2010-03-20 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Rafał

ja łykam akcje i to za całą kasę
pozdrawiam
rafcio55 / 2010-03-20 17:10 / Tysiącznik na forum
ja jestem niedzwiedziem i budze sie ze snu zimowego :)
pietroo / 2010-03-20 19:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja czekam na zyski
pietroo / 2010-03-20 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
obroty wczoraj były naprawdę rekordowe

http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,7682915,Sesja_cudow__KNF_sprawdza__czy_ktos_manipulowal_kursami.html
pietroo / 2010-03-20 10:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam w sobotni poranek :)
pogoda wiosenna, więc polecam bezwarunkowo spacer :)
Kambodza / 2010-03-20 12:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
udanego weekendu życze:) i pogoda super:)
pietroo / 2010-03-20 14:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja już jestem po sobotnich zakupach, teraz obiad, a potem spacer :))
amelian / 2010-03-20 14:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Piotrusiu :)))
W końcu doczekałam się na wspaniałą pogodę huurrraaaa :)))))
pietroo / 2010-03-20 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
spacer, pamiętaj
amelian / 2010-03-20 16:59 / portfel / Tysiączniczka na forum

spacer, pamiętaj

jutro ;)))
giero13 / 2010-03-19 21:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w piątkowy wieczór. Zakupił się mi EKoexport niewielkim pakiecikiem i pewnie będę zwiększał zaangażowanie. Mam jednak pytanko co do PP na Boryszewie. Dzwoniła do mnie kobieta z maklerskiego i coś mi tłumaczyła. ale prowadziłem samochód i nie do końca ją zrozumiałem. Co mam zrobić żeby objąć te akcje bo PP nie chce sprzedawać? Co robisz Pietroo ze swoimi PP? Życzę super weekendu i pozdrawiam Wszystkich odwiedzającyhc portfel. Z góry dzięki za odpowiedzi.
pietroo / 2010-03-20 10:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
co do PP to musisz je wykupić i wtedy będziesz je posiadał :) teraz masz tylko prawo do nich
ja też trzymam je, mam nadzieję, że wyjdę na plus na nich, myślę, że będą ostro latać
pozdrawiam
pietroo / 2010-03-20 10:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do EEX, to pewnie kupiłeś akcje od Amelki :)) po co było płacić prowizję, było się dogadać i kupić bez :))
giero13 / 2010-03-21 12:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki fakt mogliśmy się dogadać ale ja kupowałem malutki pakiecik początkowy:)Pozdrawiam:)
marecki007 / 2010-03-19 21:59 / Tysiącznik na forum
Witam bedzie tam kwota ktora musisz doplacic do pp , chyba ze sprzedasz
Kambodza / 2010-03-19 19:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To i ja udaje się w celu wypicia czegoś mocniejszego do sklepu:)
kwiatek... / 2010-03-19 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dębowe w szkle:)
Kambodza / 2010-03-19 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja lubię Lecha:)
kwiatek... / 2010-03-19 21:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
też dobre:)Pamiętam czasy gdy piło się tylko Kasztelańskie:)
pietroo / 2010-03-20 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie te czasy? i piwo już jest inne....
Kambodza / 2010-03-19 19:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobrze, że już weekend, odpocznie się troche psychicznie, bo co by nie mówić to stragan i praca to męczące jest.
MK 72 / 2010-03-19 19:35 / (Marcyś)
Dla mnie stragan jako praca jest wystarczająco męczący;-)
pietroo / 2010-03-19 19:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie też, ale bardzo przyjemny :)))
bardzo się do niego przyzwyczaiłem :)
Kambodza / 2010-03-19 19:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
rozumiem to, bo wtedy można się bawić na dt itd a to wymaga jeszcze większego skupienia i nerwowośi... Nie jest łatwo żyć lekko;)
pietroo / 2010-03-19 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko co tam się dzieje u Ciebie?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Strzaly-w-Rzeszowie-przestepca-chcial-staranowac-policjantow,wid,12093634,wiadomosc.html?ticaid=19d64
amelian / 2010-03-19 19:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
pierwsze widzę....swojego czasu w Rzeszowie działał prężnie gang narkotykowy, później się uspokoiło...
MK 72 / 2010-03-19 19:33 / (Marcyś)
Rozmumiem że się uspokoiłaś;-)))

Gratulacje za zysk na EEX - o mały włos to ja bym sprzątnął tą ilość na 6,4 ;-))) ale petrol mnie zmęczył i już mi się nie chciało nic kupować dzisiaj;-)))

A na piwko to dzisiaj dobry dzień jest ( dzień kierowcy) jak to się u mnie mówi- jutro nie trzeba jeździć i można sobie na więcej niż jedno pozwolić;-)))

Dlatego tymczasem uciekam życząć Wszystkim udanego wieczoru.

Pozdrawiam
Kambodza / 2010-03-19 19:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Rozmumiem że się uspokoiłaś;-)))

W naszej Amelce drzemią najorsze instynkty jak tak, ciekawe kiedy znowu się ożywi;)
Miłego wieczorku Marcyś:)
MK 72 / 2010-03-19 19:53 / (Marcyś)
;-))) trzymajcie się
pietroo / 2010-03-19 19:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też dzisiaj zaliczę ze trzy sztuki piwka :))
udanego wieczoru wszystkim życzę :))
pietroo / 2010-03-19 19:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jakoś dzisiaj jestem zmęczony, może to przesilenie wiosenne?
Sesja słabo. Większość spadki.
Kambodza / 2010-03-19 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chyba przesilenie właśnie... i ta pogoda, troche tylko słońca było a reszta to taka szarówka właściwie...
U mnie też słabo na spółeczkach
pietroo / 2010-03-19 19:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O sesji:

Można sądzić, że gdyby nie dzień rozliczania kontraktów terminowych, indeksy na warszawskim parkiecie zaliczyłyby sporą korektę. Zanosiło się na to przez większą część dnia. Mocne spadki akcji sporej części spółek wchodzących w skład WIG20, błyskawicznie „poszły w niepamięć” i zamieniły się w mocne wzrosty. „Inwestorzy” nie zważali na pogorszenie się nastrojów ani na głównych giełdach europejskich, ani na Wall Street. Dziś nie liczyło się nic, poza rozliczeniem kontraktów. Fixing znów przyniósł zniżkę indeksów. W poniedziałek będzie normalnie.

Główne indeksy warszawskiej giełdy zaczęły ostatni dzień tygodnia w okolicach czwartkowego zamknięcia. Wskaźnik średnich spółek tracił 0,1 proc., a sWIG80 rósł o 0,25 proc. Nastroje szybko jednak się pogorszyły i po godzinie handlu WIG20 zszedł do poziomu 2417 punktów, oddalając się od rekordu o ponad 80 punktów i tracąc ponad 1 proc. Spośród największych spółek słabo zachowywały się akcje Telekomunikacji Polskiej, KGHM i Pekao. Liderem spadków były jednak papiery walory Biotonu, tracące ponad 8 proc. i Agory, zniżkujące o ponad 5 proc. Nieznacznie w tyle zostawały akcje Cersanitu i PBG, zniżkujące po ponad 4 proc. Dzień rozliczania kontraktów terminowych jednak dał znać o sobie i około godziny 15.00 sytuacja uległa diametralnej zmianie. Spadki „zniknęły” z tablicy notowań i nawet akcje niedawnych outsiderów poszły ostro w górę. WIG20 zyskiwał nawet 1,7 proc. Na końcowym fixingu wszystko wróciło do „normy”. Indeks największych firm stracił ostatecznie 0,16 proc., WIG zniżkował o 0,31 proc., mWIG40 spadł o 0,81 proc., a sWIG80 zwiększył swoją wartość o 0,27 proc. Obroty na rynku akcji były dziś gigantyczne. Wyniosły 4,4 mld zł, czyli trzykrotnie więcej niż w czwartek. Z tego prawie miliard złotych zrealizowano w trakcie końcowego fixingu.
Dziś rynek zafundował nam sporą huśtawkę nastrojów. To oczywiście „zasługa” wygasania kontraktów terminowych. We wcześniejszych komentarzach trochę zapomniano o „eksploatowaniu” tego tematu, a jeśli już była o nim mowa, to w kontekście mocno uspakajającym. Okazało się, że niesłusznie spodziewano się niewielkich zmian. Minorowe nastroje, panujące przez większą część dnia, jak za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki” zmieniły się w euforię i niemal równo z rozpoczęciem się ostatniej godziny notowań indeks największych spółek wystrzelił w górę, rosnąc o ponad 1,7 proc. Na fixingu było jednak już spadkowo. Bardzo mocno wzrosły obroty. Znów widać więc „rękę” sporego gracza.
pietroo / 2010-03-19 19:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I jeszcze jedna analiza:

Dzisiejsza sesja zgodnie z oczekiwaniami była kompletnie nieprzewidywalna. Z początku mogłoby się wydawać, że kurs przebije 2400 pkt, ale gdy nadeszła godzina 15 kurs gwałtownie wystrzelił w górę zamykając się na 2480 pkt. Dotyczy to serii marcowej, która wygenerowała na wykresie dziennym piękną białą świecę, ale jest to obraz fałszywy, ponieważ już na serii czerwcowej świeczka ma charakter silnie pro spadkowy. Dodatkowo kurs wybił się dołem z klina zwyżkującego (mam tu na myśli serię czerwcową, która nie była, aż tak bardzo uzależniona od dnia trzech wiedźm), który jest formacją pro spadkową. Teoretycznie oznaczałoby to powrót do spadków, ale ze względu na to, że nasz rynek jest mocno uzależniony od USA, - a tam do wybicia jeszcze nie doszło - to na razie spadki należy traktować jako zwykłą korektę z maksymalnym zasięgiem w rejony 2350 pkt - dopiero przebicie tego poziomu będzie poważnym problemem dla byków. Ważniejszych danych makroekonomicznych dzisiaj nie było, dlatego też w centrum uwagi jest para eur/usd, której spadek przyczynił się do wyprzedaży surowców, co może mieć negatywny wpływ na giełdy.

Na interwale godzinowym sytuacja przedstawia się klarowniej. Tutaj pod uwagę jest już brana seria czerwcowa, na której wyraźnie widać wybicie dołem z klina zwyżkującego, a następnie powrót pod przebite wsparcie. Teoretycznie teraz powinien nastąpić spadek, a najbliższe poziom, który mógłby go zatrzymać to okolice 2370 pkt. Oczywiście sporo będzie zależeć os sytuacji zewnętrznej, dlatego też istnieje scenariusz zanegowania tego pro spadkowego układu, pod warunkiem, że kurs przebije górne ograniczenie krótkoterminowego kanału spadkowego. Obroty były bardzo duże, ale to skutek rolowania pozycji, natomiast większą uwagę należy zwrócić na wskaźniki, które już od jakiegoś czasu sugerują korektę.

Podsumowując, mimo spektakularnych wzrostów w końcówce notowań, których skutkiem było wygasania instrumentów pochodnych, technicznie sytuacja nie prezentuje się najlepiej i jeśli sesja w Stanach nie będzie w miarę pozytywna, to niestety należałoby się przygotować na korektę ostatnich wzrostów.
kwiatek... / 2010-03-19 18:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=6wfyi7f-11E&feature=topvideos
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy