Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2010-03-02 22:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dobrej nocy Wszystkim, czas i na mnie ;)
aqua vitae / 2010-03-02 22:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
NIestety obowiązki wzywają;)

Pozdrawiam,

W.
Kambodza / 2010-03-02 22:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pozdrówka:)
Ja uciekam już też spać, bo dzisiejszą noc miałem nie przespaną za bardzo:)
Papa i kolorowych snów wszystkim życze
kwiatek... / 2010-03-02 22:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Już zmykasz?
Kambodza / 2010-03-02 22:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj już zmykam, bo prze to czekanie na raport i jego rozkminke po pół nocy nie przespałem:) ach ten IDM:)
Ciao
amelian / 2010-03-02 22:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kwiatku, jak plany inwestycyjne ?
kwiatek... / 2010-03-02 22:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kupiłem dzisiaj troszku petrowicza....
amelian / 2010-03-02 22:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
tego się nie chytam... ;) powodzonka :)
kwiatek... / 2010-03-02 22:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wiem strach:))
aqua vitae / 2010-03-02 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po lekturze wywiadu z p. Leszczyńskim, można odnieść wrażenie , że zachęca do zakupów. Czekam na szereg kolejnych zachęt, popartych konkretami.
pietroo / 2010-03-02 21:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przecież o to im chodzi, jak nie będą zaczęcać nie będą zarabiać
aqua vitae / 2010-03-02 21:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
rynek ma chyba już dosyć zachęt z ich strony. Wydaje mi się, że samo "zachęcanie" w wydaniu IDM można śmiało zamienić na młodzieżowo odpowiednie słowo "ściemnianie".
A że za dużo już ściemniania, czekam na konkrety. Zarabiajmy więc. Bez ściemniania, konkretnie. Czas, żeby pokazać iż IDM - DBA o akcjonariuszy.
Kambodza / 2010-03-02 21:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Aqua:)
zobaczymy jak się kurs bedzie zachowywał jutro... Przyszłośc wydaje się wporządku ale jawaazniejszy jest bank...
aqua vitae / 2010-03-02 22:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Kam
Wydawać by się mogło, że będzie dobrze:) I będzie , myślmy pozytywnie...
Bank, mimo wszystno uważam, że jeszcze nie , nie w tym roku, niemniej Krakusy "cfaniaki" :) dadzą nam zarobić, mimo wszysko, tak myslę:)
Kambodza / 2010-03-02 22:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam nadzieje Aqua, że mimo wszystko w tym roku:) będzie ciężko ale rozmowy prowadzą już od jakiegoś czasu... Początkowo sami chcieli od podstaw ale coś nie wyszło i stracili czas oraz pare baniek...
Szczwaniaczki z Krakowa dadzą zarobić i tego nam życze:)
aqua vitae / 2010-03-02 21:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Brywieczór, kłaniam nisko :)

ale się porobiło, Krakusy, Ekuś, Zenek...ho ho ho :)

Nie mówiąc o Atonie, zarząd prasnął komunikat o spekulantce...

Pozdrawiam Panie , Panów:)
amelian / 2010-03-02 21:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Aqua :)
zarząd Atona uczciwy i boją się co by ich nie posądzić o podciąganie kursu tak mi sie wydaje, brzydko się wyrażę za co przepraszam to taki moim zdaniem d u p o chron ten list... ;))) Mimo ze jest tak mega wysoko to zastanawiam się czy może nie dokupić jeszcze troszkę Atonka
Pozdrawiam serdecznie
aqua vitae / 2010-03-02 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cześć Amelko
nie chcę Cię zniechęcać, bo sam myślałem/myślę o zakupie Atona ale wydaje mi się,
że obecna cena jest jednak za wysoka, osobiście chyba wybiorę ponownie EEX- zakupiony dotąd zakopałem w ogródku pod jabłonką, na parę lat ;))
pietroo / 2010-03-02 21:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
a ja żałuję, że sprzedałem EEX tzn. jego część, a miałem w tak dobrej cenie... reszty nie puszczę i jeszcze coś dokupię...
aqua vitae / 2010-03-02 22:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Od około 4 miesięcy jestem fanem EEX. NIe polecam, poddaję pod rozwagę dalsze zakupy.
Boję się mysleć o tym JAKIE ta spółeczka ma perspektywy...więć nie myślę:)

A tak na marginesie - chyba nie pozdrowiłem Gospodarza w jego własnym kąciku, goszcząc się bez pozwolenia:)

Pozdrawiam zatem Piotrze. Hough!
amelian / 2010-03-02 21:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe dobry nawóz dla jabłonki ;) ja też zastanawiam się nad ATO, takze to nic pewnego...z NC to jeszcze podoba mi się Vedia, Nicogames, Photon lecz ten przespałam i nad Hefalem się modlę bo wykres ma ciekawy....można by jeszcze było popatrzeć w stronę Euroimplantu bo zleciał masakrycznie a dzisiejsze wzrosty zachęcające....co myślisz o tym Aqua?
aqua vitae / 2010-03-02 21:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zaznaczam, że żadnej z tych spółek nie obserwuję, orientując się pobieżnie, fragmentarycznie i cząstkowo w NC, oraz nie będąc żadnym fachowcem jeśli chodzi o doradzanie w kupnie spółek giełdowych powiedziałbym, że od Nico wolałbym Optyka, Photon uciekł/nie uciekł....zasięg dużo duży / albo tylko duży, branża owszem owszem, cena..... do odczekania, Vedia, Hefal nie znam zupełnie, EUI.... hmm, raczej tak, tak
ale wybór pozostanie Twój.....:))
pietroo / 2010-03-02 21:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kwiatek zastanawiał się nad Euroimplantem
kwiatek... / 2010-03-02 22:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie i zamiast brac ten pakiet z prawej strony co stał po 0,72pln to czekałem:(Myślałem ze mi Krezus odfrunie a tu kicha straszna:(
amelian / 2010-03-02 21:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
tajemniczy Ten nasz Aqua :)))))))))))) dzięki za info :) jutro też znowu jakieś zakupy :)
Aqua portfel masz przepiekny...pisząc to nie nawet kolor mam na względzie lecz kwestię że decyzje jak myslę kilka razy przemyslane...gratki wielkie :)
aqua vitae / 2010-03-02 21:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dziękuję, czując się nieco skonfundowany pochwałą i rumieniąc się ( lekko :)
powiem, że czekam jednak na BBC. Cholera jasna już powinien być....hen hen... daleko.
a nie jest.
A to mój może nie czrny ale taki dobrze szary koń....:),
no cóż , do maja pewnie się....zgrubi-jak mawia mój młodszy łobuz lepiąc plastelinę;))
amelian / 2010-03-02 22:08 / portfel / Tysiączniczka na forum

młodszy łobuz

Adaś ?
funduszami nigdy się nie interesowałam także głosu nie zabieram....
aqua vitae / 2010-03-02 22:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Adaś a jakże.. ... smyk mały.... nie chciał wypić dzisiaj lekarstwa- za przeproszeniem wyżygał zawartość łyżeczki z antybiotykiem.......dałem mu buteleczkę z lekarstwem, żeby wyrzycił do kosza -bo niedobre:) A potem wyciągnąłem z kosza, wylałem na łyżeczkę, dolałem syropu malinowego i wmówiłem mu że to inne lekarstwo. Wypił i mlaskał, że chce jeszcze......
amelian / 2010-03-02 22:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe słodziak z niego ;))) teraz dziecie są o wiele mądrzejsze...:)
pietroo / 2010-03-02 20:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na dzień dzisiejszy deweloperzy aż się proszą aby od nich kupić mieszkanie. Tylko warto wybrać nie tylko fajne mieszkanie, ale i takiego dewelopera, który nie będzie robił problemów z jakimiś dopłatami albo przesuwaniem terminów oddania mieszkania
JWC jest tutaj jednym ze złych przykładów
Kambodza / 2010-03-02 20:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
słyszałem złe o nich opinie i to potwierdzone
amelian / 2010-03-02 20:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
a moja serdeczne przyjaciółka kupiła w jesieni u nich mieszkanie na Mokotowie za 11 tys !!! za mkw....
pietroo / 2010-03-02 21:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oni lecą sobie w kulki z klientami
Kambodza / 2010-03-02 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek co sądzisz o zakupie np. kawalerki na kredyt jako inwestycji?
pietroo / 2010-03-02 20:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uważam, że to świetny pomysł
myślę, że ceny już niżej nie spadną, a tylko wzrosną, poza tym kawalerki najłatwiej wynająć i sprzedać potem
amelian / 2010-03-02 20:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
kawalerki są najbardziej chodliwe :)
pietroo / 2010-03-02 20:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dwa pokoje i do 48 m2
Kambodza / 2010-03-02 20:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie tak... a Ty się kredytami zajmujesz?
pietroo / 2010-03-02 20:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pracujesz w banku, więc pewnie nie będziesz miał problemów z kredytem, ale w razie czego jestem do pomocy
Kambodza / 2010-03-02 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
chodzi mi o to, żeby Tobie ewentualnie dać zarobić na prowizji itp:)
pietroo / 2010-03-02 20:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
napewno miałbyś bardzo szybko załatwiony kredyt i z malutką prowizją...
nie ma żadnego problemu, koledze pomogę jak tylko umiem najlepiej :)
Kambodza / 2010-03-02 20:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To chyba Piotrek się spotkamy w tej sprawie:)
Jeszcze spokojnie się prześpie z tematem, porozmawiam ze swoją Franczeską oczywiście i po9szperam żeby znaleźć jakieś fajne mieszkaneczko żeby wiedzieć mniej więcej ile wziąć kredytu...
amelian / 2010-03-02 20:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
wprawdzie nie jestem Piotrkiem;) ale napisze że pomysł świetny bo kawalerki zawsze w cenie i mozna wynająć np jakiejś bidnej Amelce z Rzeszowa hehe.... :)))
Kambodza / 2010-03-02 20:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko z Rzeszowa również tak uważam:) i chyba jednak się zdecyduje:)
Rata nie będzie za pewne wysoka a zawsze inwestycja będzie...
Jutro w Banku jeszcze się popytam... Koleżanka która zajmuje się nieruchomościami powiedziała, że przewidują, że na koniec roku już mieszkania będą droższe...
pietroo / 2010-03-02 20:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tylko musisz wybrać dobre miejsce, polecam Mokotów, a potem Ursynów
Kambodza / 2010-03-02 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myśle właśnie najbardziej o Mokotowie oraz okolice Ronda Waszyngtona no i Ursynów również
pietroo / 2010-03-02 20:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mokotów chyba jest najlepszy, bo tam mieści się większość dużych firm w okolicy
amelian / 2010-03-02 20:25 / portfel / Tysiączniczka na forum
a tak poważnie...nieruchomości to zawsze będzie doskonała inwestycja, popatrz na Ciułacza :))) słyszałeś o loftach ? Mam taki plan na przyszłość trochę odleglejszą aby kupić starą fabrykę i przerobić to właśnie na lofty...w Łodzi najlepiej :))) ale tak jak mówię, na to trzeba jeszcze chlebka trochę zjeść :)))
Kambodza / 2010-03-02 20:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pomysł super:)
pietroo / 2010-03-02 20:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w każdym mieście są stare fabryki, Łódź już jest trochę wykupiona i cena tam są straszne
w Rzeszowie też można coś takiego znaleźć pewnie i napewno taniej
amelian / 2010-03-02 20:31 / portfel / Tysiączniczka na forum
jasne tylko z Rzeszowem nie wiążę swojej przyszłości...w Łodzi jest tego jeszcze sporo, no i brata tam mam :)))
Rzeszów jest bardzo specyficzny i awangardowe pomysły się tutaj cięzko przyjmują, ludzie mają inne myślenie, ciągną tam gdzie nowe, inna mentalność
Kambodza / 2010-03-02 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://stooq.com/n/?f=311400&c=1&p=0

Pozwole sobie wkleić Piotrek:)
Wypowiedź Leszczyńskiego o sytuacji IDM z dzisiaj dla zainteresowanych
pietroo / 2010-03-02 20:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiem Ci, że spodziewałem się więcej niż dzisiejszy wzrost na IDM, spada mocno, rośnie powoli
pietroo / 2010-03-02 19:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy podsumowują sesję:

W końcówce ubiegłego roku Polska gospodarka wyraźnie przyspieszyła. Według informacji Głównego Urzędu Statystycznego, w czwartym kwartale wzrosła o 3,1 proc., nieznacznie mocniej, niż spodziewali się ekonomiści.

Tempo wzrostu gospodarczego wyraźnie przyspiesza. Po pierwszych trzech miesiącach ubiegłego roku wynosiło zaledwie 0,8 proc., w drugim kwartale było to już 1,1 proc., a w trzecim 1,7 proc. W ostatnich trzech miesiącach roku Produkt Krajowy Brutto zwiększył się o 3,1 proc. Ekonomiści spodziewali się wzrostu o 2,9-3 proc. Dobry wynik w końcu roku to głównie zasługa eksportu. Po słabym poprzednim okresie, pozytywny wpływ na wzrost gospodarczy miał też popyt krajowy. Okazuje się, że eksporterzy nieźle sobie radzą, mimo wyraźnego osłabienia gospodarek naszych kontrahentów. Konkurencyjności naszych wyrobów i usług nie nadszarpnęło też jak widać umocnienie się naszej waluty, prawdopodobnie odbiło się jednak niekorzystnie na rentowności firm. Złoty wciąż jest o wiele słabszy niż przez większą część 2008 roku. Dopiero pod koniec 2008 r. kurs euro dotarł do okolic 4 zł, czyli do poziomu zbliżonego do obecnego. Dalsze umacnianie się naszej waluty może w następnych miesiącach nieco pogarszać sytuację eksporterów. Ważne jest jednak, że sprzedaż za granicę nie załamała się zbyt mocno. Część krajów mocno cierpi z powodu załamania się eksportu.

Wciąż nie najlepiej jest z inwestycjami. Wartość nakładów na środki trwałe co prawda się zwiększyła, ale jedynie o 1,6 proc. Stopa inwestycji, czyli udział nakładów na środki trwałe w PKB, obniżyła się jednak z 30,8 do 29,1 proc. Na bardziej dynamiczny wzrost inwestycji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Wówczas też powinna poprawić się sytuacja na rynku pracy. Do tego potrzeba jednak, by tempo wzrostu gospodarczego utrzymało się na poziomie podobnym, jak w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Wszystko wskazuje, że są na to spore szanse. Niedawno Komisja Europejska podwyższyła z 1,8
do 2,6 proc. prognozę wzrostu gospodarczego Polski na ten rok. Większość przewidywań jest jednak znacznie bardziej optymistyczna. W 2010 roku można się spodziewać wzrostu
o ponad 3 proc.
pietroo / 2010-03-02 19:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiejsza sesja zgodnie z oczekiwaniami była bardzo optymistyczna, przypuszczam, że zaskoczyła nawet niektórych "Elkowiczów". Ogólny przebieg notowań był "zdrowy" - tzn. bez większych wahań, tylko stabilne wzrosty. Powstała świeczka ma wymowę silnie pro wzrostową, głównie dzięki ogromnemu obrotowi, który potwierdził siłę popytu (chociaż tak naprawdę po stronie kupujących stali inwestorzy zamykający stratne pozycje S, o czym świadczy malejący LOP). Dzisiaj oprócz przebicia silnego oporu na 2300 pkt, udało się naruszyć opór w okolicach 2356 pkt, który jest bardzo ważny i jego przebicie (w cenach zamknięcia) może doprowadzić do ataku na 2400 pkt. Lecz wciąż nie udało się zamknąć powyżej 50% zniesienia Fibonacciego, co byłoby doskonałym pretekstem do kontynuacji wzrostów, ale i tak nie jest źle, zwłaszcza, że TRIX wygenerował sygnał kupna i przy korzystnym zakończeniu dnia przez USA (sytuacja w Stanach na chwilę obecną prezentuje się doskonale - bykom udało się pokonać linię szyi ORGR), mamy spore szanse na kolejne wzrosty. Dzisiaj na rynek nie napłynęły żadne istotne dane makroekonomiczne - może to i dobrze, ponieważ ostatnio publikacje ze świata ekonomii powodują sporo zamieszania. Za to jutro, duży wpływ może mieć sprzedaż detaliczna w Strefie Euro oraz wnioski o kredyt hipoteczny w USA, więc należy przygotować się na spore wahania.

Na interwale godzinowym sytuacja bez zmian, czyli wciąż dominuje popyt. Na tym wykresie wyraźnie widać gwałtowny wzrost obrotów i spadek LOPu podczas przebicia 2300 pkt, co oznacza, że sporo posiadaczy S miało tam swoje stopy, niestety bardzo często taki gwałtowny wzrost spowodowany zamykaniem pozycji S był ostatnim etapem wzrostów, czego na razie nie widać w postaci sygnałów technicznych, ale osobiście zalecałbym dużą ostrożność. Mimo wszystko, posiadacze L nie powinni w popłochu zamykać pozycje, tylko ustawić stopa tuż poniżej dolnego ograniczenia krótkoterminowego kanału wzrostowego, ponieważ dopiero przebicie tego poziomu może oznaczać powrót do spadków. Najbliższy opór to wspomniany już wcześniej poziom 2356 pkt, a najbliższe wsparcie to połowa dzisiejszej świeczki - 2310 pkt.

Podsumowując, jak na razie popyt nie ustępuje, więc jeśli USA nie zaskoczy negatywnie, to jutro powinniśmy zobaczyć kontynuację wzrostów, ale jeszcze raz powtarzam - robi się coraz niebezpieczniej, zwłaszcza, że sporo osób zaczyna mówić o nowych szczytach, dlatego zalecam dużą ostrożność
pietroo / 2010-03-02 19:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i w co tu wierzyć, tu ostrożność, gdzie indziej 19 spółek wygenerowało sygnał zakupu..
motają na maksa
Kambodza / 2010-03-02 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie ma lekko Piotrek:)
pietroo / 2010-03-02 19:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i Zenek:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/bbz
pietroo / 2010-03-02 19:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla Darka:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/idm
Kambodza / 2010-03-02 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Widziałem Piotrek już, sam sprawdziłem, bo byłem ciekawy czy już się pojawił sygnał zakupu u nich:)
Kambodza / 2010-03-02 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale oczywiście bardzo dziękuje:)
dodge / 2010-03-02 18:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was serdecznie. Życzę miłego wieczoru.


2010-03-02 16:54:39 | Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Q-buś na to wygląda:) Ale jeszcze nie zapeszam, czekam na jutro...
Dzisiaj Leszczyński po 17 w TVN CNBC - ja nie obejrze ale może się dowiem co
mówił...


Rozmowa będzie pewnie dostępna na stronie TVN CNBC

http://www.tvncnbc.pl/#


Pozdr.
Kambodza / 2010-03-02 18:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maciek:)
Dzięki za linka:)
Udanego wieczorku życze również
Kambodza / 2010-03-02 16:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dla mnie dzisiaj dzionek super:)
A miedziaka szkoda jak cholera
kwiatek... / 2010-03-02 17:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mi PXM uciekł a niech to:(((
amelian / 2010-03-02 17:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
A TY kupujesz tego EXA ? tak się śpieszyłam rano a późńiej Cię nie bylo hehe... ;)
Kambodza / 2010-03-02 18:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Musiałem wyjść a zapomniałem o spotkanieu, że mam i mi przypomnieli:)
Jutro pewnie zakupie:)
amelian / 2010-03-02 18:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
oj Ty, Ty....;)
pietroo / 2010-03-02 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
KGHM jak ładnie podrósł. trochę daliśmy ciała, żeśmy go nie kupowali po 88 zł
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-03-02 16:38
Jak to mówią Ukraińcy : daliśmy dupu Piotrek ... ;)
Kambodza / 2010-03-02 15:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestem:)
Amelko kupiłas?:)
chyba będe częściej wychodził, bo widze ładnie jest nawet:) IDM się obudził:)
Kambodza / 2010-03-02 15:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
juz widze, że kupiłaś:)
Pooh / 2010-03-02 16:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
IDM chyba będzie startował.
Pzdr.Q
Kambodza / 2010-03-02 16:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Q-buś na to wygląda:) Ale jeszcze nie zapeszam, czekam na jutro...
Dzisiaj Leszczyński po 17 w TVN CNBC - ja nie obejrze ale może się dowiem co mówił...
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-03-02 14:26
Chciałam Atona dokupić ale po tej cenie to już by przesada była ;)
pietroo / 2010-03-02 14:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to byłoby uśrednienie :)) cenę zakupu masz bardzo dobrą
pamiętasz jak narzekałaś że znowu nie masz farta i nie zarobisz?
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-03-02 14:31
pamiętam, pamietam ;) fart musi w końcu wrócić :)
Pamiętam jak Immo kupiłam po 8,45 po ciągłych wzrostach i ile jeszcze urosło ? co za wspaniałe czasu to byly...ehhh....
pietroo / 2010-03-02 15:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na EEX też będzie ok :)
marecki007 / 2010-03-02 15:48 / Tysiącznik na forum
Aton chyba korekta
pietroo / 2010-03-02 15:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przecież jest na zielono
marecki007 / 2010-03-02 15:59 / Tysiącznik na forum
Po takch wyrostach wydaje mi sie ,ze musi sie troche schlodzic
pietroo / 2010-03-02 16:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja myślę, że jeszcze urośnie :)
marecki007 / 2010-03-02 16:22 / Tysiącznik na forum
zobaczymy jutro na dzisaj wystarczy zabawy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy