Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-02-15 08:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O Nicogames dla Amelki:

Sytuacja na tej spółce jest bardzo skomplikowana. Po ostatnich gwałtownych wzrostach, przyszła równie gwałtowna korekta, ale sugerując się krótkoterminową linią trendu wzrostowego oraz zniesieniami Fibonacciego, można dojść do wniosku, że spadki zostały już zakończone i należy spodziewać się kontynuacji wzrostów, zwłaszcza, że silne wsparcie w postaci średniej 200 sesyjnej zostało wybronione. Jedynym problemem jest to, że wskaźniki są już dosyć mocno wykupione i wygenerowały sygnał sprzedaży, co może oznaczać, że ewentualne wzrosty nie dotrą do ostatniego szczytu, inaczej mówiąc, kupno akcji obarczone jest sporym ryzykiem, ale w zamian inwestor może otrzymać dużą stopę zwrotu.
kwiatek... / 2010-02-15 08:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam ciekawa teoria:)
pietroo / 2010-02-15 08:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
może coś z tego być, przecież to jest NC :)
kwiatek... / 2010-02-15 08:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myśle że trzeba bardziej pilnować małych spółeczek w takim okresie jaki mamy obecnie....
Kambodza / 2010-02-15 08:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
NG oddało sporo wzrostów ostatnich więc myśle, że można się przyglądać bo niedługo może coś się zadziać
pietroo / 2010-02-15 07:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam po weekendzie :)
amelian / 2010-02-15 08:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Piotrek :)))
byłam pewna że będę pierwsza....
pietroo / 2010-02-15 08:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
dzisiaj ja wcześniej na nogach, więc i wcześniej się melduję
Kambodza / 2010-02-15 08:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
A ja dzisiaj jednodniowy urlop więc się bycze i będe z Wami cały dzień:)
Pozdrówka serdeczna
pietroo / 2010-02-13 12:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich weekendowo :))
leniwie mi się zaczął, teraz jakies zakupy i sprzątanko mieszkania.... lenia mam...
udanego dnia zyczę
pietroo / 2010-02-12 20:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wieczorne piątkowe piwo za Wasze zdrowie :))))
TOMOK / 2010-02-12 20:39 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Zdrowie Piotrek
Pozdrawiam ciepło
pietroo / 2010-02-12 20:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A witaj :)))
Otwieram właśnie tyskie :)) I przechylam mocno za Twoje zdrowie :))
Kopę lat Cię nie było. Co tam słychac?
TOMOK / 2010-02-12 20:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aaaa..ogólnie ok a może i nic...w sumie tu wszystko jest:-)
http://tnij.org/fup3
Trzymaj się
Pozdrawiam
pietroo / 2010-02-12 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wpadaj częsciej, miło by było :))
Twoje zdrowie i pozdrawiam
pietroo / 2010-02-12 20:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
utwór bardzo fajny i na czasie :)))
Skrzydlaty / 2010-02-12 19:40
Hej Chlopaki
Jak Wasz dzisiejszy dzien?
Kambodza / 2010-02-12 19:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Skrzydlaty:)
dzisiaj dzionek w miarę ok ale na EEX-ie się działo troszke.
A u Ciebie?
pietroo / 2010-02-12 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj :)
Dla mnie nudny dzień, nic się nie działo. Jeśli chodzi o sesję, to również nuda, ale przyjnamniej dobrze, że nie spada. :))
Widzę, że na niektórych walorach trzeba stosować taktykę szybkiego wejścia, zarobku i ucieczki. Zero sentymentów.
pietroo / 2010-02-12 18:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sesja wg analityków:

Dzisiejsza sesja była już spokojniejsza od poprzednich, widać to wyraźnie po powstałej świeczce z bardzo małym korpusem i krótkimi cieniami, która oznacza niezdecydowanie inwestorów. Ale praktycznie możemy uznać tą świeczkę za pro wzrostowy sygnał, ponieważ w tym samym czasie Europa Zachodnia mocno spadała w dół, rysując czarne świece. Dla odmiany, chciałbym poruszyć teorię fal Elliotta, według której (teoria jest mocno kontrowersyjna, dlatego wyrysowane przeze mnie fale, wcale nie muszą być prawdziwe, niestety owa teoria najlepiej sprawdza się po fakcie) zakończyliśmy 5-cio falowy impuls, po którym powinna nastąpić korekta, prawdopodobnie w formie zygzaka (ABC). Potwierdzają to również wskaźniki, które są mocno wyprzedane, oraz dywergencja wolumenu z wykresem, która według teorii również jest odczytywana jako pro wzrostowy sygnał. Jedyną niewiadomą to kształt obecnej korekty, czy mamy do czynienia z dużym impulsem 5-cio falowym, czy może będzie to tylko zwykła korekta (ABC), niestety odpowiedź na to pytanie dostaniem dużo później.

Danych makroekonomicznych dzisiaj było już więcej. Jedne rozczarowały, jak te dotyczące Europy Zachodniej, natomiast inne, jak dane z USA po raz kolejny okazały się lepsze od oczekiwań. Ale inny czynnik jest ważniejszy, mianowicie podniesienie stóp procentowych przez FED, spekuluje się, że ostatnie wypowiedzi szefa FED są przygotowawcze przed podjęciem decyzji o zamknięciu "kurka" z tanim dolarem, inaczej mówiąc, FED sprawdza rynek jak on na to zareaguje. Wydaje się, że jeśli dane makroekonomiczne będą pozytywne, to inwestorzy wcale nie przestraszą się podniesienia stopy procentowej, zwłaszcza, że to może potwierdzić wychodzenie USA z kryzysu, ale z drugiej strony, sporo tego taniego dolara jest zainwestowanego w parkiety i co jeśli nagle te dolary zostaną zassane? Niestety trudno określić w chwili obecnej skutek podniesienia stopy procentowej, być może wejdziemy w fazę długoterminowej konsolidacji.

Wracając do analizy, to na interwale godzinowym sytuacja wiele się nam nie zmieniła. Kurs w tej chwili wszedł w fazę krótkoterminowego kanału wzrostowego, ale przed nim jeszcze silny opór w postaci dolnego ograniczenia średnioterminowego kanału spadkowego, z którego wybił się kilka dni temu. Ale biorąc pod uwagę sygnały kupna wygenerowane przez wskaźniki oraz ich dywergencję z wykresem, można przypuszczać, że korekta wzrostowa rozpocznie się od przyszłego tygodnia.

Podsumowując, technicznie mamy spore szanse na odreagowanie ostatnich głębokich spadków, ale do potwierdzenia tej tezy, potrzebne nam będzie pozytywne zakończenie sesji w USA.
amelian / 2010-02-12 17:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Gdzie jesteście kącikowi Przyjaciele ? :)))
Kambodza / 2010-02-12 17:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Własnie wróciłem do domu:)
Sesyjka nawet nawet dzisiaj:)
Na EEX-e jezda dzisiaj po raporcie, że siok... Dobrałem 800 szt ale dopiero po ponad 4zł bo mi laptop padł... W poniedziałek kolejny raporcik i ten powinien być super:)
amelian / 2010-02-12 17:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
raport juz jest Kam :))) ja myślę też dobrac ale jak by jeszcze spadło...
pietroo / 2010-02-12 18:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie sesja też raczej na plus, kiszka dzisiaj z EFH i EEX, reszta na zielono, cieszy przede wszystkim Kopernik
amelian / 2010-02-12 17:43 / portfel / Tysiączniczka na forum
nie pogadmy dziś bo wybywam, na firmową impreze ehhh...;)
już od tygodnia było gadanie kto z kim przy jakim stole będzie siedzieć hehe....jak dzieci ;)))
Kambodza / 2010-02-12 17:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to miłej zabawy:) ja jutro na weselicho:)
pietroo / 2010-02-12 18:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie po południu :))
mnie chwyciło spanie i zrobiłem sobie godzinną drzemkę :))
zimo zza oknem, cieplutko w domu, nic się nie chce robić...
amelian / 2010-02-12 10:17 / portfel / Tysiączniczka na forum
Mostostal Warszawa

Spółka lubi pływać pod prąd ogólnej koniunkturze
na GPW. W ubiegłym tygodniu ceny powróciły w
obszar 57PLN, czyli tam gdzie przebiega linia
górnego ograniczenia dwuletniej konsolidacji, z
której nastąpiło wybicie w lipcu ubiegłego roku.
57PLN to takŜe okolice 50% zniesienia półrocznej
fali hossy trwającej od marca do września. Skoro
ruch korekcyjny prawdopodobnie został juŜ
wykonany, to moŜna zakładać, Ŝe atak na 80PLN
właśnie się rozpoczął. Na wykresie dziennym ceny
pokonały juŜ średnie EMA, pozostaje tylko jeszcze
ich wzajemne zapętlenie, co będzie wymagało
trochę czasu. Wygenerowany został takŜe sygnał
kupna pochodzący z kombinacji średnich EMA.
NajwaŜniejszy opór to 80PLN wynikający z
wrześniowego szczytu. Zlecenie stop moŜna
ustawić tuŜ pod linią ww. konsolidacji czyli w
okolicy 56PLN. Oczywiście nie naleŜy zapominać
o obecnie korekcie panującej na GPW, która
jeszcze się nie zakończyła.
adrianoo / 2010-02-12 11:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
z tego sektora spojrzalbym zyczliwym okiem raczej ku: pxm, bdx, erb ale to tylko moje sugestia (warto pamietac ze mrozy wywra swoje pietno na wynikach za pierwszy kwartal)
flugo / 2010-02-12 11:08 / portfel / Dziecko hossy
co mnie zadziwia to rozwój technologii- na moim osiedlu buduja hale sportowa- nie pracowali tylko jak bylo ponizej minus 10, podobnie w budowanym hotelu w centrum miasta- 10 lat temu to nic sie nie dzialo na budowach zima
adrianoo / 2010-02-12 11:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
technologia byla i jest przemiany dotknely sektor budowlany w innym aspekcie a mianowicie w tym zeby nie tylko budowac (jak bylo kiedys) ale zeby budowac z okreslonym (zwykle krotkim) czasie i tu przychodzi z pomoca technologia, ponizej pewnej temp. nie tyle nie mozna wykonywac bo technologicznie sie da ale pracuja tam ludzie a tych zastapic sie nie da wiec sie nie pracuje ale terminy rzecz swieta obecnie
pietroo / 2010-02-12 11:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mrozy jak mrozy, najbardziej we znaki dają się budowlańcom śniegi... koło mnie powstaje osiedle i pracowali jak było nawet -15 stopni... oczywiście częstsze przerwy, ale coś tam robili....
Kambodza / 2010-02-12 09:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
EEX się korekcie
amelian / 2010-02-12 10:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
EEX wiecznie rósł nie będzie...
zlot1 / 2010-02-12 07:47 / Bywalec forum
dzien dobry bardzo dzisiaj ja pierwszy witam i na zielono
pietroo / 2010-02-12 08:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
efh potrzymasz do poprzednich poziomów?
pietroo / 2010-02-12 08:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie :))
mi zostało drugie miejsce
pozdrawiam i życzę zieloności :))
Kambodza / 2010-02-12 08:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ale tu dzisiaj kolejka do złota no:)
Pozdrowionka:)
pietroo / 2010-02-12 08:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kto rano wstaje, temu Pan Bóg.... :)
Kambodza / 2010-02-12 09:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ofkors:)
!!! / 119.62.128.* / 2010-02-11 20:04
przeczytalem dyskusje ponizej i mam 3-y propozycje.
1 Zastanowic sie czy ktokolwiek rozsadny zaczynal by skup wlasnych akci
w sytuacji niestabilnego i spadajacego rynku.
2.Przypomniec sobie komunikat ,ze prokurent ( pelnomocnik IDMSA kupil ponad
160 tys. akcji po srednim kursie 2,44 zl i zastanowic,sie czy wyrzucilby
wlasne pieniadze .
3.Przeczytac odpowiedz,jaka dostalem na moje wczorajsze pismo do IDMSA,
spowodowane bzdurami wypisywanymi w roznych miejscach,miedzy innymi
na forum Chemos'a.

Pozdrawiam gospodarza i wszystkich gosci .
-------------------------
Poniewaz niedawno byla tez dyskusja dotyczaca IDMSA wstawiam dzis otrzymana odpowiedz na
moje pytanie.
--------------------------
Witam Pana,
W odpowiedzi na Pańskiego maila poniżej przedstawiam informacje, które – mam
nadzieję – będą dla Pana satysfakcjonujące:

Wiarygodnym źródłem informacji o uchwalonym przez NWZA skupie akcji jest Raport Bieżący
nr 2/2010
z dnia 25 stycznia 2010 roku, który znajdzie Pan na stronie internetowej DM IDMSA, pod
adresem: http://www.idmsa.iq.pl/getFile.php?id=2734 oraz informacje w zakładce Relacje
Inwestorskie/ Walne Zgromadzenie http://www.idmsa.pl/pl/relacje.php?pid=349 , gdzie
również znajdzie Pan treść podjętych uchwał.

Dla ułatwienia dodam, że informacje odnośnie skupu akcji znajdują się w uchwale nr 4 NWZA
DM IDMSA
z dn.25.01.2010r, w treści której określony jest przedział cenowy tego skupu.
Nabywanie akcji własnych Spółki może następować za cenę nie niższą niż 2 zł (dwa złote)za
jedną akcję i nie wyższą niż 5 zł (pięć złotych)za jedną akcję

Trudno nam odpowiadać za dane podawane przez portale internetowe. Zawsze jednak, jeśli
jesteśmy w stanie wyłapać nieprawdziwe publikacje, staramy się interweniować i je
korygować.
Zachęcam do korzystania ze strony internetowej DM IDMSA – www.idmsa.pl ( zakładka:
Relacje Inwestorskie), gdzie znajdzie Pan oficjalne i aktualne informacje odnośnie naszej
Spółki.

Pozdrawiam
Beata Jarosz
Dyrektor ds. marketingu i promocji
Dom Maklerski IDMSA
pietroo / 2010-02-11 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sesja wg analityków:

Dzisiejsza sesja była bardzo nieprzyjemna dla posiadaczy akcji, ponieważ dzień zakończyliśmy na sporym minusie, tak jak zapowiadała wczorajsza analiza. Ogólny przebieg notowań był w miarę stabilny - kurs przez cały dzień znajdował się w trendzie spadkowym. Otwarcie było wysokie co przyczyniło się do powstanie dziewiątej z kolei czarnej świeczki, jest to zła informacja, sugerująca dużą siłę podaży. Powstała świeczka w przeciwieństwie do wczorajszej, ma lekko wydłużony dolny cień, ale to skutek zawyżonego fixingu. Technicznie wciąż dominują niedźwiedzie i co do tego nie ma wątpliwości, ale powoli na horyzoncie pojawiają się pozytywne sygnały. Pierwszym z nich jest udana obrona średniej 200 sesyjnej, która stanowi bardzo silne wsparcie i wielu graczy może rozpocząć kupno akcji właśnie w tym momencie. Kolejnym optymistycznym czynnikiem jest bardzo duże wyprzedanie wskaźników, którym wystarczą niewielkie wzrosty, aby wygenerować sygnał kupna. Mimo wszystko na razie nie ma co spekulować o wzrostach, zwłaszcza, że dzisiejsze spadki po raz kolejny zostały poparte zwiększonym obrotem, co oznacza, że chętnych na pozbycie się akcji, jest sporo.

Z danych makroekonomicznych, to tylko informacje dotyczące bezrobocia w USA, się liczą, ale mimo pozytywnego odczytu, rynki wcale nie zareagowały wzrostem, co pozwala przypuszczać, że popyt nadal jest bardzo słaby. Złoty był dzisiaj w miarę stabilny i z technicznego punktu widzenia, powinien teraz wejść w fazę 2 tygodniowej konsolidacji między 2,94 zł - 3,04 zł (za dolara), po której powinno nastąpić wybicie w górę, ale tak odległe prognozy na chwilę obecną są równoważne z wróżeniem - niestety rynek ostatnio jest bardzo nieprzewidywalny, tak więc proponuję skupić się na obserwowaniu.

Wracając do fwig20, to na interwale godzinowym wszystko przebiegło zgodnie z planem tzn. po wybiciu się dołem z klina, kurs rozpoczął spadek, który jak na razie zatrzymał się na silnym wsparciu, czy zostanie ono utrzymane to w dużej mierze będzie zależeć od sytuacji zewnętrznej, teoretycznie powinniśmy kontynuować spadek, ale rynek jest już tak mocno wyprzedany, że niedługo będzie musiał odreagować spadki (chociaż słowo niedługo to pojęcie względne). Najbliższy opór to wciąż rejony 2250 pkt, natomiast najbliższe wsparcie to 2165 pkt - tutaj też znajduje się średnia 200 sesyjna, przełamanie tego poziomu będzie silnym sygnałem sprzedaży i wtedy najbliższym wsparciem będą dopiero rejony 2050 pkt.

Podsumowując, technicznie wciąż dominuje podaż, lecz rynek jest już mocno wyprzedany i teoretycznie wystarczy niewielki impuls wzrostowy z USA, aby rozpocząć większą korektę ostatnich spadków.
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-02-11 16:43
Wczorja sprzedłam Nicogames to dziś urosło ;))) konća nie dojdzie z tą giełdą hehe...
amelian / 2010-02-11 20:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej A migo :)))
uczę się ciągle niestety na swoich błędach...z obserwacji wynika wniosek że im mniej ruchu tym lepiej ;) Na NGS wystraszyło mnie info o emisji po 1 zł...
amigo2 / 2010-02-11 21:34
ale to juz stare info-;))))znaczy sie emisja stara
amelian / 2010-02-11 22:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
A migo tutaj to wyczytałam : http://www.stockwatch.pl/forum/default.aspx?g=posts&t=1293&p=4
marecki007 / 2010-02-11 21:06 / Tysiącznik na forum
Witm wydaje mi sie ze na nc lepiej chyba robic ruchy chociaz patrzac na eex to juz sam nie wiem , ale oprucz eex to raczej jest zjazd a na drugi dzien wybicje
amelian / 2010-02-11 21:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
o masakra to kiedy to info było ? hehehe.... na NC ruchy zgodze się lecz na głównym spokój i opanowanie
pietroo / 2010-02-11 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz rację, ciężko z nią dojść do ładu
Kambodza / 2010-02-11 17:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Oj ciężko niestety, to jest ciężki kawałek chleba
zlot1 / 2010-02-11 16:33 / Bywalec forum
wcisnalem sie do efh na koncowce - zobaczymy co to bedzie
pietroo / 2010-02-11 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po ile łyknałeś?
wnerwia mnie en walor coraz bardziej, bujankę robią zamiast urosnąć porządnie
zlot1 / 2010-02-11 16:39 / Bywalec forum
mialem dwa razy po 1,3 i wywalalem po 1,53
pietroo / 2010-02-11 16:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja teraz też tak zrobię, zero sentymentów
zlot1 / 2010-02-11 16:44 / Bywalec forum
wole dobre 10 niz czekac na 50 i guzik miec tylko zamrozona kasa a tak obrocic moge kilka razy i wieksze bezpieczenstwo bo musze kontrolowac jednak sytuacje non stop ale w dobie tego co jest i co bedzie na gieldzie tylko teraz taka zabawa na najblizszy okres
pietroo / 2010-02-11 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też zaczynam tak robić, jedynie co wierzę w EEX
Kambodza / 2010-02-11 16:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
DIm mnie zaczyna martwić coraz bardziej. Nie wiem co tam się o*********...
pietroo / 2010-02-11 16:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wcale Ci się nie dziwię. Niezłe cwaniaki tam siedzą. Z tym kursem to mogą się jeszcze bawić do końca roku.
Kambodza / 2010-02-11 16:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale to co oni wyprawiają to szok jest... Zobaczymy czy do końca marca się sprawdzi to co mówili... Ale już się denerwuje
pietroo / 2010-02-11 16:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiedzieli Ci, że do końca marca wyciągną kurs na 3 zł?
Kambodza / 2010-02-11 17:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie do końca, jeśli Cię to interesuje to napisze Ci na priv?
pietroo / 2010-02-11 18:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oczywiście, napisz :)
amelian / 2010-02-11 19:14 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania....mówić to sobie ja też mogę.Pytanie tylko co z tego wyniknie ?
A jesli by tak nie wyszło to co ? list a'la Kozłowski z Opera TFI - prszepraszamy was drodzy Akcjonariusze.... ?
pietroo / 2010-02-11 19:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
popieram, cwaniakować i obiecywać to sobie mogą, przecież na tym polega lobbing i poszukiwanie klientów na ich akcje... oni działają jak przedstawiciele handlowi, muszą sprzedać jak najwięcej, aby zarobić
dlatego proszę przemyśl to, ja Ci zyczę jak najlepiej i niech będzie i 4 zł lub 5 zł
amelian / 2010-02-11 19:30 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ja oczywiście też, lecz mimo to że się szczerze lubimy ( mam nadzieję ) znajomosc nasza nie polega na tym abysmy się ciągle głaskali po głowach i wzajemnie sobie picowali tworząc kącik wzajemnej adoracji....dlatego wybacz Przyjacielu Ka,że krytykuję Twoje postepowanie co do kwestii IDMu. Ewidentnie widać że cwaniaki chca wydymać Akcjonariuszy...i to takich z większą kasą... :( Kam przejrzyj na oczy !
Kambodza / 2010-02-11 20:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko chyba nie myślisz, że zrealizuje strate 40k? Już wolałbym wszystko stracić co mam w ich spółce a nie teraz się wycofać
amelian / 2010-02-11 21:43 / portfel / Tysiączniczka na forum
wiem wiem Kam...tak pisze to bom zła na tych maklerów ehhh :( Nie mniej jest to nauczka i dla Ciebie i dla nas ogółem że przykre to co prawdziwe - nie we wszystko trzeba wierzy, ujmując najdelikatniej jak się tylko da...
Kambodza / 2010-02-11 21:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko czy bym tam pojechał czy nie to i tak bym trzymał... A tak to poprostu jestem spokojniejszy:) Mimo iż jestem też wkur... że to się wszystko przeciąga... Ale cierpliwośc jest bardzo ważna.
A ich akcji nie sprzedam tak czy siak... Mam wolne środki i leżą, bo nie jestem przekonany co bym miał kupić... Może miedziaka ale nie mam czasu śledzić teraz giełdy więc to też ryzyko... I po co miałbym sprzedawać... Czekam spokojnie i już
amelian / 2010-02-11 21:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kam to tak jak ja siedze na tym sasranym Swarzedzu, sory ale juz nie mam innego epitetu...Czekam aż ogłoszą ze wypada z GPW i licze ze może być podobnie jak z Krosnem czyli spekuła bedzie coś chciała pograc nim jeszcze...To dobrze żeś spokojny :))) to najważniejsze, zyczę Ci aby jak najszybciej odibło się i poleciało w kosmos ;))) ja też mam wolnych środków trochę i leżą nieefektywnie na rachunku....
amelian / 2010-02-11 19:33 / portfel / Tysiączniczka na forum

Przyjacielu Ka
= Przyjacielu Kam :)))
PS wybaczcie mój grubiański język...
Kambodza / 2010-02-11 20:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej:)
Spoko, loko:)
Dlatego mówie, że zobaczymy na koniec marca czy mówili serio i tyle:)
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-02-11 16:46
myslę że nie mogą tak mówić...
Cześć Chłopaki :)))
pietroo / 2010-02-11 16:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj Amelko :)
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-02-11 16:52
wstyd się przyznać że pączków zjadłam 5...
pietroo / 2010-02-11 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tyłek będzie rósł :))))
ja dwa, ale mam zamiar jeszcze dwa :))
amelian nielogo / 91.208.10.* / 2010-02-11 16:58
hehe ja nie mogę jeśc i pić wielu rzeczy ze zwględu na żołądek to i te pączki odchoruję ale nie mogłam się powstrzymać ;)))
pietroo / 2010-02-11 17:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i masz rację :))))))))))))))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy