Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2010-02-11 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lepper i Łyżwiński do więzienia. Dostali wyroki. No ciekawe czy ich posadzą.
Kambodza / 2010-02-11 16:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Łyżwiński juz siedzi od 2-óch lat chyba. Ale czy Leppera posadzą to sam jestem ciekawy
pietroo / 2010-02-11 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Łyżwiński siedział w areszcie, a nie w więzieniu. Ale mogą mu to zapisać w poczet kary.
zlot1 / 2010-02-11 12:52 / Bywalec forum
a przy okazji ta pomoc dla grecji to groteska nic z tego nie bedzie banka peknie i potem rozleje sie na kolejne kraje bo tez puszcza farbe i tyle i bedzie dym podobny scenariusz jak z bankami - cholera z tym wszystkim - tylko szkoda leszczy ktorych obieraja w kolejne tematy a potem beda straty
smooth / 2010-02-11 13:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak może być groteską jak nawet jeszcze nie wiesz jak bedzie wyglądać?
zlot1 / 2010-02-11 13:59 / Bywalec forum
poczekaj zobaczymy co z nacisku zaproponuja scenariusz b podobny do bankowego wspierania - nie moga powiedziec nie - bo to jest sygnal ze wszystko runie jak domino akcja taka to nie tylko grecja - popatrz na hiszpanie portugalie i dorzuc wlochy i dalej juz wiem co za fala europejska moze byc - a tsunami amerykanskie cos nie przypomina ???
pietroo / 2010-02-11 13:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oto odpowiedź na to pytanie:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7550230,Jest_porozumienie_na_szczycie_UE__Bedzie_pomoc_dla.html
pietroo / 2010-02-11 13:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę, że będą wspierać ich pomocą finansową, aby nie zachwiać rynkiem i nie dopuścić do takiego krachu jak w 2008 roku
zlot1 / 2010-02-11 12:21 / Bywalec forum
daxior mocno w dol i dzisiaj jest czerwony paczek :)))
pietroo / 2010-02-11 12:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niedobrze :(
Kambodza / 2010-02-11 12:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I EEX leci cholera
pietroo / 2010-02-11 12:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobrze, że przynajmniej przy małym obrocie
zlot1 / 2010-02-11 12:19 / Bywalec forum
sobiesiak niech idzie w las - nam tez leci wszystko w dol
efilo / 2010-02-11 11:48 / Bywalec forum
..mala dygresja.Wlasnie slucham Sobiesiaka ..Jak sobie pomysle jakich mamy biznesmenow to strach cokolwiek na gieldzie kupowac..Piotrek,az 6 , opamietaj sie -brzuch Cie rozboli : ))
pietroo / 2010-02-11 11:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
te sześć, to nie tylko dla mnie :))
zjadłem dwa i mam na razie dosyć, może jeszcze jednego dzisiaj wcisnę :))
Kambodza / 2010-02-11 12:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja już pięć zjadłem i na obiedzie właśnie bylem:)
Ale juz do 16 pewnie nic nie wcisne:)
pietroo / 2010-02-11 13:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz zdrowie :))
pietroo / 2010-02-11 12:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a swoją drogą to ten Sobiesiak to większy cwaniak
nie lubię takich
zlot1 / 2010-02-11 11:15 / Bywalec forum
witam paczkowo - znowu siedze na kasie i patrze dzis stawiam na spadki bo tylko to mnie interesuje widac ze ciagle sytuacja dojrzewa do wywalenia sie
pietroo / 2010-02-11 11:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
właśnie wróciłem ze sklepu z sześcioma pączkami :))
spadki są, ale miejmy nadzieję, że to przejściowe
pozdr
pietroo / 2010-02-11 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że dzisiaj przecena na prawie wszystkich walorach z NC
amelian / 2010-02-11 09:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
JeŜeli końca korekty na GPW jeszcze nie widać to naleŜałoby poszukać alternatywnych sposobów na zarabianie i to w
krótkim terminie. Horyzont kilkudniowy to rozsądny czas aby przetestować siłę popytu, która pojawiła się na spółce
POLREST. Podwójne dno, mega wolumen, biały młot i historycznie niskie notowania są wystarczającym powodem, aby
zaryzykować i spekulacyjnie zająć długą pozycję. STOCHASTIC, RSI oraz MACD wygenerowały juŜ sygnał kupna. Opór
zapewne pojawi się trochę niŜej niŜ poprzedni szczyt, moŜliwe Ŝe na wysokości 1.34PLN. Do ugrania jest ponad 20%, a
zlecenie stop naleŜałoby ustawić w połowie wczorajszej świecy czyli na 1.02. JeŜeli w czwartek ceny urosną w ciągu dnia o
kilkanaście procent to naleŜałoby wykorzystać taki wzrost do zamykania otwartej rano pozycji. I jeszcze raz: spekulacyjnie i
na bardzo krótki termin.
pietroo / 2010-02-11 09:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
być może jest to dobra rada, dzisiaj Polrest zleciał na łeb, chyba teraz jest koło 1 zł
amelian / 2010-02-11 10:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
0,98 , -9,26 do tyłu...
pietroo / 2010-02-11 10:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie boisz się wchodzić?
amelian / 2010-02-11 10:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
biję sie wszystkiego ostatnio :( nie pisałam że wchodzę jak również nie namawiam Was...podrzucam tylko analizy które biuro przysyłam na maila...
pietroo / 2010-02-11 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
super, porzucaj, ja je bardzo chętnie czytam :)
poza tym jak wiadomo to są tylko kreski i wyliczenia, a jak bedzie pokazę rzeczywistość
Kambodza / 2010-02-11 09:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek coś mi się wydaje, że dobre wyniki EEX są już w cenie. Wczoraj podali dobry rapoty za styczeń 2010 i reakcji zbytniej nie było. Te ostatnie wzrosty juz kupiły chyb adobre wyniki. Co sądzisz?
pietroo / 2010-02-11 09:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czekam na rozwój wydarzeń, na razie za mały obrót, aby coś wywnioskować, jednym zleceniem robią -2%, a za chwilę drugim zleceniem jest +3%
ja jeszcze czekam
amelian / 2010-02-11 10:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
całkiem możliwe, że dobre infa sa wliczone juz w kurs a wtedy może się kisic na jednym poziomie tygodniami...
Kambodza / 2010-02-11 10:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak właśnie mi to wygląda, ale zobaczymy jak będzie
amelian / 2010-02-11 10:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
najlepszym przykładem na to jest Asseco Polska
pietroo / 2010-02-11 10:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kurcze jednak leci, juz mamy -9% :(
pietroo / 2010-02-11 09:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pęknie zaczyna wiać zza oknem.... zima wraca :))
amelian / 2010-02-11 09:47 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
dziś mam dzien w rozjazdach więc musicie pilnować aby dobrze było ;)
Kambodza / 2010-02-11 09:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niestety chyba tak a mnie jednak to nie cieszy, bo ja już wiosny chce:)
pietroo / 2010-02-11 07:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie w czwartek
wstawać śpiochy!!!!
pozdrawiam
Kambodza / 2010-02-11 08:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ale wczoraj miałem dzień zawalony od rana do wieczora, masakra...
Udanego dzionka życze:)
Futury na zioloniutko, ładniutko:)
efilo / 2010-02-11 08:36 / Bywalec forum
Dzien dobry Wszystkim : )) Paczki kupione? Pozdrawiam serdecznie i zielonego zycze.: )
Kambodza / 2010-02-11 08:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka:)
Jeszcze nie kupione ale będą:)
pietroo / 2010-02-11 08:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też jeszcze nie kupiłem, ale będzie trzeba dzisiaj ze dwa zjeść :)
pietroo / 2010-02-11 08:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Amelka przez cały dzień na Ciebie czekała. :)) Może coś da zarobić dzisiaj nam giełda.
Pozdrawiam

P.S. Co z BMW?
Kambodza / 2010-02-11 08:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj postaram się nie zawieść Naszej Amelki i postaram się być:) Aczkolwiek pracy dzisiaj znowu będzie full...
Dokładnie, Może dzisiaj zarobimy:)

A BMW cały czas w rozmyślaniu i szukanie innych jeszcze... U mnie i tak warunkiem jest IDM po ponad 3 zł:) Jeśli nie będzie do wiosny to i fury chyba nie kupie...
pietroo / 2010-02-11 08:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W takim razie może byc ciężko z samochodem. 50% cięzko odrobić.
Kambodza / 2010-02-11 08:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Aby IDM chciał to w tydzień to zrobią:) Ale kiedy oni będą chcieli to ja nie wiem już sam... W ostatnie wakacje zrobili taki rajd w kilka dni, że kto był na pokładzie to pięknie się obłowił
pietroo / 2010-02-10 18:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o sesji:

Dzisiejsza sesja była już bardziej emocjonująca od wczorajszej, lecz obeszło się bez gwałtownych ruchów, prócz fixingu, który był zaskakujący - rynek kasowy poszedł w górę, a terminowy w dół - można przypuszczać, że nie był to naturalnych ruch, ale niestety trudno zwykłemu inwestorowi to sprawdzić, a zarząd GPW już dawno przestał interesować się manipulacjami na futures, tak więc musimy założyć, że tak miało być. Skutkiem takiego zachowania było powstanie silnie pro spadkowej czarnej świecy, marobuzu zamknięcia z wydłużonym górnym cieniem, ale szczególną uwagę chciałbym zwrócić na inny aspekt, mianowicie jest to już 8 z kolei czarna świeczka na wykresie kontraktów terminowych, oznacza to, że niedźwiedzie są naprawdę bardzo silne i jakiekolwiek odbicie jest szybko tłumione.

Dzisiaj nie było istotnych danych makroekonomicznych, ale rynek wciąż żył spekulacjami, że Unia Europejska (głównie Niemcy i Francja) udzielą pomocy Grecji. Jak na razie jest to tylko niepotwierdzona plotka, ponieważ już kilkakrotnie owa informacja byłą dementowana przez rząd niemiecki. Ale istnieje jeszcze inny czynnik wpływający na to, że Grecja nie uzyska pomocy, mianowicie to, że Unia, która słynie z tego, że jest jednym wielkim biurokratycznym tworem, nie pozwoli sobie na bezkarne łamanie wewnętrznych regulacji (deficyt Grecji powinien wynieść maksimum 3% PKB, a przekroczył 15%), ponieważ będzie to zły przykład dla innych krajów, które również mają problemy z deficytem i pomoc Grecji może je skłonić do podobnego postępowania, co w najgorszym scenariuszu przyczyniłoby się do rozpadu Unii Europejskiej, ale jest to wizja mocno futurystyczna. Tak więc plotki na temat pomocy Grecji są jak na razie tylko zwykłym pretekstem do spekulacyjnych ruchów.

Wracając do analizy, to na interwale godzinowym sytuacja trochę się nam zmieniła. Na wykresie powstał niewielki klin, z którego dzisiaj wybiliśmy się dołem, niestety na zwiększonym obrocie, co pozwala przypuszczać, że spadki będą kontynuowane, zwłaszcza, że nie udała się pokonać silnego oporu na 2250 pkt. Dodatkowo wskaźniki powoli tracą impet do wzrostów i przygotowują się wygenerowania sygnałów sprzedaży. Jedynym pocieszającym aspektem jest to, że LOP malał podczas spadków, ale na razie nie jest to szczególna informacja i nie przywiązywałbym do niej, aż takiej wagi. W dłuższym terminie dopiero przebicie górnego ograniczenia kanału spadkowego pozwoli myśleć o większych wzrostach.

Podsumowując, technicznie wciąż dominują niedźwiedzie, ostatnią mini konsolidację należy traktować jako korektę płaską i jeżeli USA potwierdzi trend spadkowy to jutro należy oczekiwać kontynuacji spadków.
adrianoo / 2010-02-10 17:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
TMS organizuje szkolenia, jak gdzies blisko macie i dysponujecie dniem wolnym to pewnie warto odwiedzic (ja wlasnie sie zastanawiam):
https://www.tmsdirect.pl/PL/academy/signup.php
smooth / 2010-02-10 20:33 / portfel / Tysiącznik na forum
o widzsz, całkiem niedaleko mam
smooth / 2010-02-10 20:36 / portfel / Tysiącznik na forum
choc ww sumie ono taki podstawowe wydaję sie ;-) ale o opcjach bym posłuchał.
pietroo / 2010-02-10 20:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że skusiłeś się na IQP i Compress
co to za spólka ten Compress?
smooth / 2010-02-10 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum
szczerze to nawet nie pamiętam juz co oni tam robią...kopiłem bo technicznie mi się spodobała....choć bardzo mało mi wpadło...
pietroo / 2010-02-10 21:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokup w takim razie jeszcze trochę, jutro popatrzę co to za cudo
pietroo / 2010-02-10 20:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też bym coś o tym posłuchał, na razie nie tykam, bo to czarna magia dla mnie
pietroo / 2010-02-10 17:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe, ciekawe...
zobaczę, może się skuszę
efilo / 2010-02-10 17:38 / Bywalec forum
Siemka Kacikowicze : )) Dawno mnie nie bylo,ale jestem strasznie "zarobiona"..Piotrek na papierach Patrodymo zalecana szczegolna ostroznosc..; )
amelian / 2010-02-10 17:47 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Efilka:)))

szkolenie TMS fajne,wjednym z najlepszych hotelu w mieście :) tylko że denerwuje mnie to ze na takich szkoleniach zawsze chcą żeby zakładać rachunek darmowy, ale mi taki rachunek nie potrzebny bo ze swojego jestem bardzo zadowolona :)
pietroo / 2010-02-10 17:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))
a co tak porabiasz, że się zarobiłaś? :))
pamiętam o Patro, wiem, że to cwaniaczek, żałuję tylko, że nie łyknałem papiera jak kosztował 5 gr, po 8 bym juz się pozbył
efilo / 2010-02-10 18:05 / Bywalec forum
..a takie tam babskie sprawy..: ) Po 5 gr Starka praktycznie nie bylo..
pietroo / 2010-02-10 18:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trochę go było, mi to by wystarczyło....
a Ty co kupujesz za dzięgi za samochodzik?
efilo / 2010-02-10 18:11 / Bywalec forum
...jak to co akcje: ))
pietroo / 2010-02-10 17:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko jak dobrze pamiętam pisałaś, że interesuje CIę Mostostal Warszawa

http://www.czasnazysk.pl/wykres/msw
amelian / 2010-02-10 17:48 / portfel / Tysiączniczka na forum
jasne że mnie interesuje i to bardzo :) dzięki Piotrusiu :)))
pietroo / 2010-02-10 16:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla mnie sesja nijaka, tzn. ani dobra, ani zła. Zakupiłem spekulacyjnie StarkDev, liczę że jeszcze kilka gr podskoczy. Jest tam specjalista od ostrego wzrostu - Patrewicz.
adrianoo / 2010-02-10 17:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrowicz:) nie wzbudza mojej sympatii
pietroo / 2010-02-10 17:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mojej też nie, ale może podciągnie wyżej
sam wiesz, że potrafi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy