Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2010-02-10 16:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
A Kam to już w ogóle z nami nie rozmawia...
pietroo / 2010-02-10 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zapracowany, zakochany, zabiegany ... :))
amelian / 2010-02-10 17:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe...ja mam dzisiaj fuchę, siedzę przy recepcji, odbieram telefony i mopuję podłogę ;) śmieszny dzień :)))
pietroo / 2010-02-10 17:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień odpoczynku umysłowego Ci się przyda :))
adrianoo / 2010-02-10 16:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelia, rzucilem okiem na hafal, wskazniki wygladaja dobrze ale sa "narysowane" na malych obrotach a to mnie nie przekonuje, kilka dni temu wyrysowala sie czarna swieca na duzym obrocie - czytelny sygnal ze powinno sie jeszcze skorekcic
walor nie zachowuje sie harmonicznie a wiec trudno jest doszukiwac sie konkretnych poziomow do wstawiania zlecenia, osobicie postawilbym duzo nizej niz jest ale straszyc nie chce bo NC trudny do przewidzenia jest i zyje wlasnym zyciem
generalnie zalecam czujnosc prz zakupach w najblizszym czasie
amelian / 2010-02-10 16:05 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziękuję :))) poprzyglądam się w takim razie ;)
adrianoo / 2010-02-10 16:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
osobicie bym poczekal
amelian / 2010-02-10 16:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
sprzedałam NGS i ANM ze stratą ale lepsza taka niż większa...mało wiem o AT ale ich wykresy jeszcze wczoraj źle wyglądały...
adrianoo / 2010-02-10 16:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
teraz tylko trzeba zlapac walorki jak beda w dolku, straty sie zmniejsza a i zyski szybciej pojawia
amelian / 2010-02-10 16:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
tak tez myślałam Adi, jak Ty tak mówisz to słusznie musi być ;)
adrianoo / 2010-02-10 16:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
;)
adrianoo / 2010-02-10 16:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
aha profil ciekawy:) silna specjaizacja firmy to zaleta ale i wada, z tym ze takie rozwazania to przy inwestycji na longterm
amelian / 2010-02-10 16:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
longów "przymusowych" mam po uszy... ;) profil tez mnie się podoba...
marecki007 / 2010-02-10 15:38 / Tysiącznik na forum
Witam wszstkich bylo cos o efh ze tak polecial
pietroo / 2010-02-10 15:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Nic nie wiem, dopiero wróciłem do domu i to zauważyłem. Cholera zamiast rosnąć spada.
marecki007 / 2010-02-10 16:00 / Tysiącznik na forum
wywle smiecja tylko troche urosnje
adrianoo / 2010-02-10 16:02 / 10-sięciotysiącznik na forum

wywle smiecja tylko troche urosnje

typowy blad inwestycyjny, nie wypominam, zalecam tylko na to uwazac:)
pietroo / 2010-02-10 16:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myslę, że jeszcze zbierają od nerwowych
co myślisz Adrian?
adrianoo / 2010-02-10 16:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie przygladm sie juz, udalo mi sie oddac z zyskiem i wywalilem z obserwowanych
pietroo / 2010-02-10 16:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja się zagapiłem jak kosztował ponad 1.40, moja nauczka :(
adrianoo / 2010-02-10 16:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
trzeba realizawoac zyski bo ceny schodza do cen kupna - jto jeszcze nie ten czas kiedy "jak nie dzis to jutro urosnie"
pietroo / 2010-02-10 16:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
teraz się zgadzam
pietroo / 2010-02-10 11:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zakupiłem StarkDev spekulacyjnie. Może to druga cegła?
amelian / 2010-02-10 13:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
o proszę :))) juz pisałeś kiedyś o nim...
pietroo / 2010-02-10 08:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry :))
Jak się Wam spało? Mi dobrze i nawet za "szybko". Poza tym wczoraj udało mi się wygrać czwórkę w lotto. Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. A byłem blisko piątki.
Pozdrawiam i życze udanego dnia
Kambodza / 2010-02-10 08:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Mi bardzo dobrze:) To gratki za czwórke:) ja tez kiedys m,iałem i dostałem za nią 130zł:)
Pozdrówka serdeczna
pietroo / 2010-02-10 08:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj jest podobno 267 zł :)
Pozdrawiam
Kambodza / 2010-02-10 08:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wow, to ja za wcześnie trafiłem:) Poprostu teraz sa te inne zasady i wychodzi więcej przez to że zwiększyli cene jednego zakładu:)
Pozdrówka
pietroo / 2010-02-10 08:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jasne. Masz rację. Szkoda, że to nie szóstka. :))
amelian / 2010-02-10 09:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
gratki Piotrek :) szkoda ze nie szóstka ale jeszcze by Ci się w głowie przewróciło hehe ;)))
pietroo / 2010-02-10 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześc Amelko :)
ja też żałuję, że to n ie sześć, kupiłbym sobie wtedy wymarzone porsche :)
a u info dla Ciebie:

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/bank;millennium;zarobil;dwa;razy;wiecej;niz;oczekiwano,107,0,585835.html
amelian / 2010-02-10 09:24 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziękuję ;))) MIL rośnie od rana co cieszy mnie ogromnie :)
pietroo / 2010-02-10 09:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może w koncu podciągną go ku 5 zł
pietroo / 2010-02-09 23:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę dobrej nocy.
Do jutra.
amelian / 2010-02-09 23:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
Do jutra :)
A ja życzę miłych snów ;)
amelian / 2010-02-09 22:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
Moi Drodzy :)))
tak jak mówiłam zrobiłam analizę WDM ( proszę brać poprawki gdyż dopiero się uczę )

Rok temu jedna akcja kosztowała 0,22 zł dziś na zamknięciu 0,79 co daje wzrost o 278%.
Wskaźniki rentowności Aktywów za 2008 r. ROA = 1% za 2009 r. ROA = 10%
Wskaźniki rentowności kapitałow za 2008r. ROE = 1% za 2009 r. ROE = 11%. Ocena pozytywna - rentowność wzrasta :)

Wybrane wsk. dynamiki Aktywów i Pasywów : Aktywa wzrost 0 18%, należności krótkoterminowe wzrost o 192%, kapitał własny wzrost o 13%. Sytuacja satysfakcjonująca lecz zobowiązania krótkoterminowe wzrost o 214%, co jest sytuacją niepokojącą i trzeba szukać dlaczego tak się stało....Jedyne to mnie niepokoi....

O wiele za wysoka płynność 2008 r. wynik 4 a w 2009 r. wynik 3,77 gdzie zadowalającym wynikiem jest 1,2-2,0 ( nadpłynność ). Firma gromadzi zbyt wiele wolnych środków, które mogłyby być wykorzystane ( efekt dźwigni finansowej ). Może to być spowodowane wzrastającą dynamiką zobow.krótkoterminowych - płatnych do roku ( kredyty, pożyczki ).

Firma jest zadłużona w niewielkim stopniu :)
Wniosek - moźemy być spokojni o kolejne emisje, myślę że szybko nie nadejdą :)
Jako że spółki z NC mają o wiele mniej restrykcyjne raportowanie zabrakło tutaj not wyjaśniających, które de facto zwracają uwagę na kolejne posunięcia zarządu czy dają odpowiedzi na pewne pytania.

Aha :))) moja ocena - spółka WDM jak najbardziej godna polecenia.

I jeszcze jedno czwarty kwartał był dla nich zdecydowanie najlepszy

Pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2010-02-09 22:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję za dogłębną analizę :))
Twoja ocena mnie bardzo cieszy. Myślę, że dobrze, że w nią zainwestowałem. Liczę na przełamanie oporu i pomknięcie wyżej.
Pozdrawiam
pietroo / 2010-02-09 22:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko jeśli znajdziesz czas i chęci, proszę o taką analizę spólki IQP :))
Z góry dziekuję.
amelian / 2010-02-09 22:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Chęci zawsze znajdę gorzej z czasem... ;) W niedzielę ją zrobię dla Ciebie :)))

Myślę, że dobrze, że w nią zainwestowałem.

pewnie i ja coś skubnę ;)
pietroo / 2010-02-09 22:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polecam. Wszedłem w nią 3 raz. I zawsze szła w górę :)
amelian / 2010-02-09 22:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
cały raport czytałam, wszystko trzyma się kupy :))) na pierwszy rzut oka uczciwość widzę i chęci do rozwoju firmy, porównam z IDM jak wyjdzie raport to zobaczymy :)
pietroo / 2010-02-09 18:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji :

Nad dzisiejszą sesją nie będą się rozpisywać, ponieważ była nudna. Dzienne wahania to zaledwie 24 pkt - bardzo mało w porównaniu do poprzednich dni. Ogólny przebieg notowania, nie wniósł nic nowego, prócz tego, że powstała kolejna czarna świeczka na malejącym obrocie, co tylko potwierdza, że znajdujemy się w korekcie spadków. Wskaźniki są już dosyć mocno wyprzedane, co może oznaczać, że koniec obecnego impulsy spadkowego jest już blisko, być może zrobimy jeszcze jedno podejście w rejony 2165 pkt, ale osobiście zalecałbym na razie wstrzymać się z eSkami na dłuższy termin (nie mówię o krótkoterminowych spekulacjach), ponieważ wszystko wskazuje na to, że potencjał spadkowy powoli się wyczerpuje i czas na większą korektę (ale to perspektywa kilkudniowa), w krótszym terminie wszystko się może zdarzyć. Informacją dnia była wiadomość z Niemiec, które ogłosiły, że pomogą Grecji w jej kłopotach finansowych, a to w celu ustabilizowania kursu euro. Ta informacji jest bardzo optymistyczna i może się przyczynić do kilkudniowej korekty na parze eur/usd, a co za tym idzie, do wzrostów na giełdach. Chciałbym jeszcze nawiązać do notowań złotego, który dzisiaj się umocnił naśladując euro, ale owe umocnienie na razie trzeba traktować jako powrót pod wcześniej przebitą linię szyi, dopiero zamknięcie się kursu poniżej tej linii będzie skutkowało zanegowaniem formacji ORGR.

Na interwale godzinowym również nic się nie zmieniło. Według Elliotta znajdujemy się w fali nr 4, co zgadzałoby się z teorią, ponieważ książkowo wspomniana fala powinna być płaska (przeważnie, ale można dopuścić wyjątki). Po niej powinna nastąpić fala nr 5, a następnie dłuższe odreagowanie spadków. Ale jak na razie trzeba się wstrzymać z jakimikolwiek przewidywaniami, ponieważ informacja o pomocy Grecji mocno namieszała rynkami (widać to po obecnych notowaniach S&P) i trudno cokolwiek określić, najlepiej zaczekać do zamknięcia sesji w Stanach. Technicznie mamy spore szanse na wzrosty, zwłaszcza, że wskaźniki są już naprawdę mocno wyprzedane, ale jedyne co stoi na przeszkodzie, to malejący obrót podczas wzrostów, który sugeruje, że popyt jest naprawdę słaby. Najbliższy opór to wciąż 2350 pkt, a najbliższe wsparcie to dzisiejsze minimum - 2211 pkt.

Podsumowując, technicznie nasz rynek wciąż kontrolują niedźwiedzie, ale sytuacja zewnętrzna jest tak napięta, że wszystko się może zdarzyć.
Kambodza / 2010-02-09 18:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

tak trzymaj Piotrek :) widać po portfelu że NC jest Twoja mocną stroną :)))
ciekawe czy kotś ma jeszcze taki portfel, społki na głownym wszystkie na czerwono a NC na zielono... ;)


Ja:)
Kambodza / 2010-02-09 18:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Irek to witaj w klubie:)
smooth / 2010-02-09 18:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiem Wam, że mi sie podoba ten rynek. Może jest trochę mało płynny ale nie ma na nim żadncyh fundów, grubasów, kontraktów, arbitrażystów, karkosików i itp gadów. Jakoś bardziej kumam ten rynek, jest dla mnie bardziej czytelny. Oczywiscie w bessie był mniej przyjemny ale już od dawna jestem zdania i czesto o tym tu pisałem ze dla mnie tam sie bedzie robić prawdziwe kokosy i póki jest o tym w miare cicho trzeba to wykorzystać. Nie wątpię ,że nastąpi pewnie kiedyś wysyp funduszy które zaczną tam inwestować tak samo jak pod koniec ubiegłej hossy rynek zasypały popularne misie ale to już bedzie balon nad balony. :-)
pietroo / 2010-02-09 19:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale do tego czasu mamy czas, aby zapłęnić nasze kieszenie. Trzeba też wybierać dobre spóleczki, bo wiele z nich ma problemy z obrotami.
Irek dzisiaj łyknąłem z powrotem WDM.
amelian / 2010-02-09 18:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
znowu szybszy ehh ;) 2 sekundy...
Kambodza / 2010-02-09 18:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he:)
amelian / 2010-02-09 18:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehehe a to numer... ;)
dlatego jesteście wyjątkowi :)))
pietroo / 2010-02-09 18:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla Amelki:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/opg
pietroo / 2010-02-09 16:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sesja dla mnie in plus :)) Cieszy przede wszystkim EEX. Oprócz tego spólki z głównego tez cieszą.
Kambodza / 2010-02-09 16:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dla mnie również:) Aczkolwiek głównie za sprawa EEX:) Ta spółeczka cieszy że hej:)
pietroo / 2010-02-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pokazuje swoją moc podczas gdy inne spadają. Nic na razie nie kupujesz?
Kambodza / 2010-02-09 17:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mocny jest bardzo. A w piatek i poniedizałek dla EEX-a i dla nas ważne dni:) Może się dziać:)
Jakoś nie póki co, czekam spokojnie
pietroo / 2010-02-09 17:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzeba czekać. Ja się skusiłem, ale tylko na NC. Z głównego to na razie czekam....
amelian / 2010-02-09 17:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
tak trzymaj Piotrek :) widać po portfelu że NC jest Twoja mocną stroną :)))
ciekawe czy kotś ma jeszcze taki portfel, społki na głownym wszystkie na czerwono a NC na zielono... ;)
pietroo / 2010-02-09 17:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak będę trzymał :))
główny też nam da zarobić, tylko trzeba wejść w niego w odpowiednim czasie.... chciałbym teraz na nim wyjść chociaż na 0
amelian / 2010-02-09 17:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
myślę ze jeszcze trzeba poczekać z inwestycjami na głównym
pietroo / 2010-02-09 17:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ten Nicogames jakoś CI się skorekcił
pietroo / 2010-02-09 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupiłęm dzisiaj WDMSA :) Albo inaczej, odpkupiłem. Raport, jak napisał Irek, świetny, więc może coś z tego będzie.
zlot1 / 2010-02-09 16:39 / Bywalec forum
oddalem wsio co wzialem ostatnio z leciutkim plusikiem bo widze ze kreci sie niestety w druga strone jednak i obserwacje pulpitu na razie only plus dt
pietroo / 2010-02-09 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiesz co, ja jednak myślę, że on będzie rósł. Zreszta inaczej bym go nie kupił. :))
Poza tym on systematycznie rośnie w górę. Liczę na 1 zł w niedługim okresie :) Oby tylko w końcu przebił ten opór na 0.80
amelian / 2010-02-09 17:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :))) myślę że po tym raporcie też skubnę na próbę. Raport jest dobry aczkoliwk szału nie ma...najlepiej wyszli w 4Q. Za 2009 rok juz tak nie rewelacyjnie...Wieczorkiem policzę wskaźniki tak jak obiecałamw niedzielę ;)))
pietroo / 2010-02-09 17:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Policz, policz :)) Czekam na to, bo wierzę w tą spółkę.
Kambodza / 2010-02-09 09:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ciekawe co dzisiejsza sesja przyniesie.
Pozdrówka serdeczna
pietroo / 2010-02-09 09:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześc Darek
poczatek obiecujący :)
Kambodza / 2010-02-09 10:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kontrakty się trzymaja dzielnie ale my nie szalejemy ku górze za bardzo, ostrozność bierze góre:)
pietroo / 2010-02-09 10:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrze, że na plusie jesteśmy.
NC za to słabo.
pietroo / 2010-02-09 08:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
Wczoraj Stany skończyły na minusie, więc pewnie i u nas tak samo będzie. Wszędzie artykuły i napędzanie spadków... Armagedon?
Pozdrawiam i życzę zieleni na parkiecie :)
zlot1 / 2010-02-09 08:45 / Bywalec forum
bedzie dobrze zielono dzis :)))
zlot1 / 2010-02-09 08:45 / Bywalec forum
o ktorej zaczyna new connect bo chce popatrzec na atlantis e - dzien dobry b
pietroo / 2010-02-09 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaczyna o 9, jak na główym parkiecie
witaj
Kambodza / 2010-02-09 09:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek futury sa pięknie zielone:)
pietroo / 2010-02-08 18:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Analitycy o dzisiejszej sesji:

Dzisiejsza sesja była dużo bardziej emocjonująca od pozostałych - wręcz raj dla osób grających DT. Ogólny przebieg notowań, mimo zakończenia dnia na niewielkich minusach, był optymistyczny, a to za sprawą dwóch czynników. Po pierwsze, z powodzeniem udało się obronić poziom 2165 pkt, który był bardzo silnym i ważnym wsparciem, po drugie, na wykresie powstała silnie pro wzrostowa, co prawda czarna świeca, ale z wydłużonym dolnym cieniem. Jeśli tylko sesja w USA nie zaskoczy negatywnie (a nie powinna) to po takim układzie, jutro powinniśmy zobaczyć wzrosty przynajmniej do godzin popołudniowych, a jak sytuacja zewnętrzna będzie sprzyjać, to korekta może potrwać nawet 2-3 sesje, lecz nie spodziewałbym się spektakularnych wzrostów, ponieważ odbicie prawdopodobnie przyjmie kształt konsolidacji z lekką tendencją wzrostową. Również układ obrotów wygląda optymistycznie, wspominałem już w piątek, że gwałtowny wzrost wolumenu może sugerować przegrzanie rynku i z tym prawdopodobnie mamy do czynienia, ale niestety już podczas obecnego dobicia, obroty powinny być dużo mniejsze, co będzie działać na niekorzyść byków.

Jeśli chodzi o czynniki zewnętrzne to dzisiaj nie mieliśmy praktycznie żadnych ważniejszych danych makroekonomicznych. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to notowania złotego, a dokładnie pary usd/pln, która po przebiciu linii szyi ORGR, weszła w fazę płaskiej konsolidacji, co powinno być doskonałą okazją dla osób, którzy spóźnili się z kupnem. Przypomnę, że technicznie zasięg wzrostów na usd/pln wynosi co najmniej 3,15 zł, ale niestety nie jest to dobra informacją dla posiadaczy akcji, ponieważ takie osłabienie naszej waluty na pewno źle wpłynie na GPW.

Na interwale godzinowym, sytuacja wygląda podobnie, to znaczy tutaj również wiele czynników przemawia za odbiciem. Najważniejszym z nich jest bardzo duże wyprzedanie wskaźników, co spowoduje, że ewentualne sygnały kupna mogą być bardzo pomocne dla obozu byków. Dodatkowo według teorii fal Elliotta, prawdopodobnie zakończyliśmy kształtowanie fali nr 3, a teraz rozpocznie się fala korekcyjna nr 4, ale jest to twierdzenie hipotetyczne, ponieważ owa teoria najlepiej sprawdza się po fakcie, niemniej jest bardzo pomocna. Najbliższy opór to poziom 2250 pkt tuż nad nim znajduje się 38,2% zniesienia Fibonacciego ostatniej fali, ale najsilniejszym oporem jest 50% zniesienia, które znajduje się w rejonach 2284 pkt, gdzie również jest niewielka luka z dnia 5 lutego, co czyni ten rejon wyjątkowo silnym i prawdopodobnie nie zostanie przebity w obecnej korekcie. Najbliższe wsparcie to oczywiście dzisiejsze minimum.

Podsumowując, byki mają coraz większą przewagę, prawdopodobnie już jutro uda im się przynajmniej na chwilę przejąc kontrolę, ale proszę pamiętać, że wciąż znajdujemy się w silnym trendzie spadkowym i każda długa pozycja jest obarczona zwiększonym ryzykiem.
amelian / 2010-02-08 18:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piątkowy młot na S&P500 jest oznaką zatrzymania na jakiś czas spadków. 1044 to minimum jaki indeks ustanowił podczas
sesji i jest to idealne zatrzymanie na 38.2% zniesieniu ostatnie fali hossy. MoŜe się wydawać, Ŝe to juŜ koniec korekty, ale
zgodnie z teorią Elliotta docelowy poziom fali spadkowej to obszar poniŜej 1020 punktów. Dopiero kiedy S&P500 przebije
ten poziom będzie moŜna wyczekiwać na punkt zwrotny na rynku amerykańskim, a tym samym na GPW. W najbliŜszym
czasie kaŜdy ruch do góry naleŜy postrzegać tylko jako czasowe odreagowanie.

Kolejna analiza :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy