Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-11-02 07:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Na ciekawy dzionek się zanosi:)

Tom masz rację to jest temat na debatę na naszym spotkaniu, chociaż będzie ich więcej bo i przerwe mamy sporą:)

Miłego dzionka
kwiatek... / 2011-11-02 07:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam również wszystkich:)Kam dzisiaj kupujesz czy sprzedajesz?
Kambodza / 2011-11-02 08:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:)

Nie wiem ale raczej jeśli juz cos to może zaryzykuje i coś delikatnie podbiorę ale najpierw trzeba sprawdzic co dzisiaj będzie miało siłe jakby co a nie naślepo brac co duzo spadło:) dla mnie to będzie krótki zakup jeśli coś wogóle kupię:)
Borka pewnie będę trzymał a może nawet dokupie jak spadnie ale póki co wszystkoco piszę jest pod znakiem zapytania bo trzeba zoabczyc jak sie sytuacja będzie rozwijać:)
Kambodza / 2011-11-02 09:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wziałoem Borka, zobaczymy
pietroo / 2011-11-02 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Darek

dobierałeś dzisiaj?
Kambodza / 2011-11-02 09:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tak, po 0,75 bo wziałem PKC ale zdążyli w sekunde rozebrac 0,74 więc kupiło mi sie grosz drożej niestety.
Kambodza / 2011-11-01 14:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To jutro niezła obsuwa się szykuje i okazja do zakupów chociaż może być jeszcze na to sporo za wcześnie:)
Jeszczebtylko ciekawe jak się Borek zachowa:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-11-01 15:13
Taa pysznie dawno nie spadaliśmy w dół, najwyższy czas :P
Kambodza / 2011-11-01 15:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Adaś takie czasy że trzeba być bardzo elastycznym i musimy się z ztym pogodzić bo się nie zna dnia ani godziny:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-11-01 17:29
Dobrze dobrze nadal licze na KGHM po 30zl :)
Kambodza / 2011-11-01 17:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
"Giełdami finansowymi rządzi światowe wolnomularstwo. Spółki rosną lub spadają niezależnie
od fundamentów i niezależnie od AT. Od dawna nie istnieje też coś takiego jak inwestycje
długoterminowe na papierze.

Wyłącznie poruszanie się z trendem pozwala Kowalskiemu zarobić lepiej niż na lokacie.
Myślący człowiek wycofuje kapitał ze złodziejskiego straganu gdy nie ma ustabilizowanego
trendu, jak teraz. "
I ja tez tak uważam że w obecnych czasach inwestycja długoterminowa to zły pomysł i ja zmieniłem swój sposób inwestowania bo szkoda mi czasu. Nie wiadomo ile potrwa takie zamieszanie bo jak to ktoś napisał że teraz cykle znacznie się skracają i trzeba próbować to wykorzystywać wg mnie jeśli ktoś nie woli stać z boku oczywiście. Ja na te 1,2 czy 5 lat zmieniam swoje podejście doinwestowania a jak na tym wyjdę to hgw:)

A miedziak po 30 ziko marzy mi się nieustannie:)
Noxik / 2011-11-01 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja swój kapitał podzieliłem na dwie paczki długo i krótkoterminowo a co z tego wyjdzie się zobaczy :)
tomtay / 2011-11-01 21:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Giełdami finansowymi rządzi światowe wolnomularstwo ciekawy temat do rozważenia przy solidnym kuflu ;))
griffin / 2011-10-31 23:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem Panie i Panowie :o)
Czasu jak na lekarstwo ale pomału wracam do żywych ;o)
Looknąłem dzisiaj na moją porażkę inwestycyjną czyli lodziarnię i sprzedaż po 3 grosze jednak nie była złą decyzją.
Kam - mnie też nc zaczął przerastać a to z powodu ilości tego co tam wprowadzają. Dzień bez nowej spóły na nc to dla sobola dzień stracony. Nawet stacje kontroli pojazdów. Firma w której pracuję to teraz na nc mogłaby być jak kghm dla normalnego rynku ;oP
2011-10-31 21:29:53 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [3]
O masz ... Madzia dupsko podniosła ... +35 - kiedyś wzbudzała zainteresowanie sobą - teraz widzę cisza.

A ja tam postawiłem troszkę grosza na starą szkapę po wybiciu na zwiększonych obrotach. Nawet korciło, żeby puścić dzisiaj ale nawet pakietówki się pojawiły po 0,4 to niech trochę jeszcze poleży.
ps.
Oto mój najnowszy nabytek ;oP
http://www.iii.co.uk/investment/detail?code=cotn:GFM.L
pietroo / 2011-11-01 07:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Oto mój najnowszy nabytek ;oP
http://www.iii.co.uk/investment/detail?code=cotn:GFM.L



cześć

taki z Ciebie oligarcha, że nawet masz swoją spółkę na parkiecie :))


gratki
Kambodza / 2011-11-01 04:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadza sie Griffin tyle Sobol wprowadza tych spółek a niestety jakośc coraz niższa i coraz ciężej wybrać perłę bo dużo zależy też od zarządu tzn czy chcą oni tylko wydoić kase z emisji tyle ile się da ich zrobić i znaleźć chętnych od nas drobnych czy podchodza do interesu uczciwie. Także o takie spółki jak np EEX już będzie bardzo ciężko a jeśli nawet się pojawią to będzie je dużo ciężej znaleźć przy zalewie takimi ilościami różnej maści badziewia.

Pozdrówka
kwiatek... / 2011-10-31 23:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pamiętam jak madziulke kupowałem po 1,40pln a teraz 0,39pln wybicie:)hehe
kwiatek... / 2011-10-31 23:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gryffin pewnie Cię dzisiaj kusiło żeby Madziulkę puścić do tłumu?
dodge / 2011-10-31 21:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nigel Farage: PE jak 'pokój bez klamek'

Parlament Europejski, Bruksela - 12 października 2011

http://www.youtube.com/watch?v=hKQZwl6UiF0&feature=watch_response
Kambodza / 2011-10-31 22:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobry jest:)
Ktoś im musi powiedziec konkretnie w miarę normalnymi słowami tekst: Co wy tu ku... wyrabiacie
pietroo / 2011-10-31 21:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
idę spać
życzę Wszystkim dobrej nocy i udanego i pełnego zadumy dnia jutrzejszego
dodge / 2011-10-31 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Piotrek

Ja również zmykam i życze Wszystkim dobrej nocy i spokojnego jutrzejszego dnia.

Pozdr.
Kambodza / 2011-10-31 22:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobrej nocy Panowie.
Ja jeszcze troszkę pozwiedzam internet:)
kwiatek... / 2011-10-31 22:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kam:)Pewnie szukasz perełek...
Kambodza / 2011-10-31 22:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Kwiatku:)
A przeglądam sobie:)
Widziałem wywiad Patrowicza że do końca roku chcą kupić kilkanaście akcji IQP. Nie wiem czy z rynku czy od kogoś w pakiecie ale z takimi szemranymi goścmi strach wchodzić do gry:) i jakoś nc stracił dla mnie swój urok bo tam za dużo wałków albo ja tak trafiam sam lub widzę u innych:)
kwiatek... / 2011-10-31 23:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę przyjacielu że new Connect też będzie miało swoje 5minut:)
dodge / 2011-10-31 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Daniel Hannan: Moi panowie, czyście oszaleli?

Parlament Europejski, Strasburg - 27 września 2011

http://www.youtube.com/watch?v=-7bUy-It3kI&feature=player_embedded#!
dodge / 2011-10-31 21:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O masz ... Madzia dupsko podniosła ... +35 - kiedyś wzbudzała zainteresowanie sobą - teraz widzę cisza.
pietroo / 2011-10-31 21:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Madzia...?
dodge / 2011-10-31 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Madzia...?


06MAGNA
pietroo / 2011-10-31 21:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no tak, dawno nie była wspominana, stąd zapomnienie
dodge / 2011-10-31 20:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przed nami ostatnia sesja miesiąca, który inwestorzy mogą zaliczyć do udanych. Indeks blue chipów odnotował do tej pory 10% wzrost ...

http://tnij.org/analiza-techniczna-na-koniec-miesiaca

Ostatni gaszą światło ...
Kambodza / 2011-10-31 21:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
trza być bardzo uważnym a i Usaje dzisiaj łądnie lecą i co najwążniejsze w Europie jest duży syf i nie mają oni chyba pomysłu jak to naprawić
dodge / 2011-10-31 20:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

"Dług publiczny krajów strefy euro i pozostałych krajów rozwiniętych zdecydowanie przewyższa poziom zadłużenia krajów wschodzących. Prognozy do roku 2016 zapowiadają pogłębianie się różnic na korzyść tych drugich. (...)"

całość tutaj:

http://tnij.org/obserwatorfinansowy
tomtay / 2011-10-31 21:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak nie w temacie, przeczytałem relację z wyjazdu na zaproszenie Spartaka, fajnie się czytało i dwie uwagi, pierwsza to jak już się pojachało na turniej to dobrze by było coś zagrać, a nie dzień wcześniej tak się zbombardować na disco (to można było zrobić po odpadnięciu z turnieju), żeby odstawić lipę i grać pierwsze 5 minut, no chyba, że czas wyjazdu był ograniczony i takie było założenie, nie ma co przechodzić dalej, bo i tak za dwa dni wracamy, a druga to nie komendant w Białymstoku jest "dziwny" to jest vendetta z biura Pierwszego Sekretarza z Warszawy i chłop robi co musi, żeby zachować stołek,
a I Sekretarz jeszcze długo Wam nie podaruje "Toli" :))
dodge / 2011-10-31 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

I Sekretarz jeszcze długo Wam nie podaruje "Toli"


hehehe

=======

Co do uwag odnośnie strony sportowej - zgadzam się w pełni z Tobą. Lipę odwalili, ale chyba założenie było wynika z tego, aby sie dobrze zabawić. Ze zdjęć zauważyłem, że to stara gwardia była, która generalnie już nie prowadzi aktywnego życia w organizacjach kibicowskich, a kontakty ze Spartakiem utrzymywane są przede wszystkim dzięki gościowi, który właśnie na stałe pracuje w Moskwie.
Kambodza / 2011-10-31 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Podobno ten film "Baby są jakieś inne" to straszna szmira jest. Był ktoś?
dodge / 2011-10-31 20:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Moja druga połowa na tym była i stwierdziła, że nic specjalnego. Czytałem, że też nie jest to nic odkrywczego i "Dzień Świra" nadal nie zdetronizowany jest.
Kambodza / 2011-10-31 20:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)
"Dzień Świra" nawet ostatnio oglądałem - klasa:)

Dzięki za info
dodge / 2011-10-31 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku

Gratuluję dobrych strzałów. Idziesz jak burza :)
Kambodza / 2011-10-31 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dziękuje:) zwykły fart:)
Chociaż na Borku patrząc co robią Usaje chyba mnie przewiozą jak zwykle na nim chyba że zacisne zęby i wytrzymam ale czasy nie pewne i nie wywalenie go dzisiaj kłóciło się trochę z moim postanowieniem dt:) czasami odstąpienie od dt się opłaciło ale z Borkiem może być gorzej - jedyne pocieszenie że on chodzi własnymi ścieżkami:)
dodge / 2011-10-31 21:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Borek w ciągu ostatniego miesiąca zrobił 100% jak widzę na świeczce miesiecznej. Na tygodniowym i dziennym podszedł pod opory sobie kroczących średnich :)
Kambodza / 2011-10-31 21:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zgadza się a że ja go biore zawsze na górce więc tradycji musiało stać się zadość bo jakby inaczej:)

Kiedyś sprzedałem go na stracie dzień przed odpałem gdzie w tydzień zrobił ok 200% więc ja na Borku jestem idealnym wręcz książkowym antywskaxnikiem:) Kam kupuje Borka, trza się zwijać:)
dodge / 2011-10-31 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Kam kupuje Borka, trza się zwijać:)


Hehehe ... też miałem kilka podobnych przypadków Darek. Jak powiada mój pięcioletni synek: "luzik kontrol" (nie wiem skąd u niego ten tekst ..., podejrzewam, że zapożyczony z przedszkola)
Kambodza / 2011-10-31 21:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pewnie z przedszkola tak jak piszesz:)

Niestety z Borkiem tak mam i chciałem go rozumiesz odczarować a tu chyba będzie ciężko:)
Czyli też tak miałeś mówisz - masakryczne uczucie ale i deko śmieszne jak się wspomni czasami:)
dodge / 2011-10-31 21:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Czyli też tak miałeś mówisz - masakryczne uczucie ale i deko śmieszne jak się wspomni czasami:)


Myślę, że sporo osób zna ten stan. Starałem się wówczas szybko odegrać i dostawałem podwójnie po dupie.
Kambodza / 2011-10-31 21:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja już nie pamiętam jak było dalej jednak była to dla mnie duża strata wtedy i źle się czuzłem zwłaszcza że mi ciężko wtedy szło zarobić parę k a tutaj taka jazda w dół. Nie wspominam tego dobrze jednak jedyny plus był taki że był to kolejny przykład że na giełdzie trzeba cierpliwośći
tomtay / 2011-10-31 20:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słyszałem, że dobry, ale jednemu się podoba "Matrix" innemu "Żądło", napewno to się nie nadaje do oglądania w kinie, bo jak to komedia to plejada widzów cieszy się nawet jak zobaczą napisy początkowe i nie wiele słychać dialogów :))
Kambodza / 2011-10-31 20:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to wszystko tez i sama prawda:)
Na zalukaj.pl jest to i włącze sobie bo przecież taka sknera jak ja na kino nie wyda:)
Kambodza / 2011-10-31 20:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Usaje przyśpieszają w spadkach dzisiaj ale zobaczymy bo Boreklubi swoimi ścieżkami chodzić
pietroo / 2011-10-31 20:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jutro mamy wolne :)) zaczynamy w środę :))
Kambodza / 2011-10-31 20:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zgadza się:)
pietroo / 2011-10-31 20:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PARA W ŁÓŻKU..
Ona do niego:
- Wez mnie proszę ,no wez mnie....wez !!!!

- Przestań głupia, przecież nigdzie nie idę..!
pietroo / 2011-10-31 20:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek sprzedałeś dzisiaj Borka?
Kambodza / 2011-10-31 20:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie wiem Piter czy stety czy niestety ale nie sprzedałem.
A co?
pietroo / 2011-10-31 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pytam z ciekawości, obrót na nim dzisiaj konkretny
Kamil B / 2011-10-31 20:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam, nie zastanawiasz się czy nie uśrednić syfka noviana, ostatni zaczyna chodzić po 2 i po głowie chodzi mi myśl żeby dobrać trochę tego badziewia ?
pietroo / 2011-10-31 20:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie nie, nie wiadomo co tam się będzie jeszcze działo, poczekam na rozwój sytuacji

jaką masz średnią?
Kamil B / 2011-10-31 20:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
9
Kamil B / 2011-10-31 20:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak spadnie na 1 to chyba biorę za większość gotówki, i przy odbiciu wychodzę z tego syfka :)
pietroo / 2011-10-31 21:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


jak spadnie na 1 to chyba biorę za większość gotówki, i przy odbiciu wychodzę z tego syfka :)



dobrze napisane :))
Kambodza / 2011-10-31 20:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zgadza si ale kotłowali się w przedziale większość 2-3 groszy więc gdzie oni dalej pójdą to cholera ich wie.
Może moje "szczęście" się odwróci co do Borka a i wyniki niedługo więc obaczym co z tego będzie:)
Rozszerzam swoje horyzonty co do spólek tzn oglądam ich już troszkę więcej i próbuje cosik zarobić:) IDM póki co wypadł bo się słabo zachowuje a i CRM jakoś tak niemrawo
pietroo / 2011-10-31 20:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musisz być cierpliwy, Borek potrafi wrócić, ale potem dalej rośnie
pietroo / 2011-10-31 20:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

ps.Pietrek w Zakopanem był,zamiast w moje skromne progi zawitac tu szlajał sie po jakis **** spelunkach-;)
dajcie pokoj-;)



cześć

a gdzie masz swoja siedzibę? nic nie wiem...


właśnie wróciłem do domu, jechało się super, 5.5 h z Zakopca to chyba nie najgorszy wynik

pozdawiam
tomtay / 2011-10-31 20:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i jak tam w małżeństwie coś się poprawiło, coś się zmieniło, czy ogólnie sobie robisz co chcesz?
i normalnie sobie chodzisz po zakupy, możesz sobie poodkurzać jak masz ochotę, polecieć ze śmieciami lub obrać karofelki w przerwie po podróżach na mopie po salonach, pełna swoboda :))
kwiatek... / 2011-10-31 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Fundusze łaskawiej patrzą na NewConnect
Autor | ~Gallileo [83.9.238.*] 2011-10-31 10:27
Zobacz wątki dotyczące GoAdvisers
Zobacz profil GoAdvisers
Fundusze łaskawiej patrzą na NewConnect

Jan Morbiato 31-10-2011, ostatnia aktualizacja 31-10-2011 07:07

TFI zwiększają zaangażowanie na alternatywnym rynku. Oceniają, że jest szansa na zyski większe niż na głównym parkiecie. Podkreślają, że wada NC to mała płynność

pierwszym półroczu zaangażowanie funduszy inwestycyjnych na NewConnect wzrosło o blisko 20 proc. Specjaliści są zdania, że będzie rosło w dalszym ciągu.

Coraz mniejsze ryzyko?

Najwięcej pieniędzy na NC zainwestowały Union Investment TFI, Investors TFI oraz TFI Allianz. – NC jest atrakcyjnym rynkiem dla inwestorów finansowych. Debiutują tam nie mniej ciekawe spółki niż na rynku głównym, a inwestycja może być dokona we wcześniejszej fazie rozwoju firmy, co oznacza potencjalnie większy zysk – tłumaczy Jarosław Lis, zarządzający w Union Investment.

Ostrożniej o rynku alternatywnym wypowiada się Konrad Łapiński, zarządzający funduszem Total FIZ. – Przy bardzo selektywnym podejściu, na NC można znaleźć bardzo ciekawe spółki. Niestety, wiele z nich jest mało płynnych.

Jego fundusz ma ponad 17 proc. udziałów w spółce Voxel i prawie 20 proc. w Biomed Lublin, jest jednak funduszem zamkniętym, przeznaczonym dla wybranego grona inwestorów.

Tradycyjny fundusz otwarty, który musi być w stanie na bieżąco obsługiwać umorzenia jednostek uczestnictwa, nie może sobie pozwolić na taką koncentrację. – NC ma szansę stać się atrakcyjnym rynkiem dla funduszy na naprawdę szeroką skalę, kiedy poprawi się koniunktura – uważa Łapiński.

– Prawdą jest, że na dużą koncentrację na NC nie można sobie pozwolić. Jest to jednak jeden z najszybciej rosnących rynków na świecie, jeżeli chodzi o liczbę notowanych spółek – zwraca uwagę Marcin Szuba, zarządzający funduszem PZU Energia Medycyna Ekologia. – Jeżeli chodzi o poziom ryzyka, to różnica pomiędzy rynkiem głównym a NC się zaciera. Coraz mniejsze znaczenie ma to, gdzie jest notowana firma, ważne, co to jest za firma i w jakiej działa branży.

Jak przyciągnąć inwestorów

Fundusze private equity, dla których NC stanowi główny rynek działalności, postanowiły nie czekać na ożywienie gospodarcze, żeby zachęcić TFI do poszukiwania okazji na rynku alternatywnym.

– Motywujemy zarządy spółek, w których sami mamy udziały, do spotkań z towarzystwami. W ten sposób udało się przekonać TFI PZU do spółki Inno Gene – tłumaczy Edward Kozicki, prezes funduszu Blumerang Investors. – Nie jesteśmy jedynym funduszem PE, który postanowił zainteresować TFI inwestycjami w spółki notowane na NC – zapewnia.

Kozicki przekonuje, że Blumerang będzie się starał zaangażować TFI w każdy swój projekt. – W ten sposób w przyszłości zwiększymy płynność obrotów na akcjach spółek, które mają solidne fundamenty, ale nadal stosunkowo niewielką kapitalizację, co może odstraszać inwestorów instytucjonalnych – tłumaczy.

Jak wynika ze wstępnych danych firmy Analizy Online, na koniec czerwca w portfelach funduszy znajdowały się akcje ok. 40 spółek notowanych na alternatywnym rynku GPW o łącznej wartości ponad 260 mln. Przy kapitalizacji rynku alternatywnego na poziomie 7 mld zł, TFI odpowiadały za niespełna 4 proc. wartości wszystkich firm na NC.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy