Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2009-12-23 07:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dzień dobry :)))
udanego dnai Wam życzę :)
pietroo / 2009-12-23 08:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry i wzajemnie :))
wczoraj usnęło mi się przed TV :))
a dzisiaj z samego rana pobudka przez telefon...

pozdrawiam
Kambodza / 2009-12-23 08:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ja wczoraj też padłem jak zcięty:)
Pogoda tragiczna! Święta w deszcze i roztopach - masakra.
Ale jest jeden dobry news:) Futury na zielono:)
Pozdrówka
pietroo / 2009-12-23 08:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I oto nam chodziło :))
cześć i pozdrawiam
amelian / 2009-12-23 08:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
kto nie ma serca i tak dzwoni wcześnie ? wstyd ;)
pietroo / 2009-12-23 08:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz rację :((
oczy mam dzisiaj jak królik :))
amelian / 2009-12-23 08:38 / portfel / Tysiączniczka na forum
króliki są miłe ;)))
rafcio5 / 94.254.206.* / 2009-12-22 20:20

uważam że Karkosikowi zależy żeby inwestorzy zarabiali razem z nim...moim zdaniem nie
tylko Borek urośnie,wszystko oprócz Alchemii

hehe jakieś dowody na poparcie tego czy tylko pustosłowie? ;)
pozdrawiam
pietroo / 2009-12-22 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rafciu chyba ten ruch w górę z PGE to był chwilowy
rafcio5 / 94.254.206.* / 2009-12-22 22:38
Czesc Piotrze juz myślałem ze sie obraziłeś na mnie :) Odnośnie PGE to jest ładnie grany przez dużych graczy, bardzo możliwe że znowu go spróbuja troche uwalić, wiem że ta spółka ma spore możliwości do wzrostu i dlatego boje sie ją wywalać po tej cenie bo momentalnie może sporo podskoczyć, mimo tego sprzedałem dzisiaj pare akcji i kupiłem coś z wig20. Do marca może być cieplutko na PGE ale potem już będzie dobrze jak wejdzie do wig20.
pietroo / 2009-12-22 22:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no co Ty :)) nie mam powodu, aby się obrażać
myslę, że możesz robić tak, że jak podskoczy wywalać i odkupować taniej i pomnażać kacje, albo miec zysk dla Siebie :))
rafcio5 / 94.254.206.* / 2009-12-22 22:59
Trudna sprawa Piotrze tak jak pisałem spore ryzyko, można wywalić i próbować kupić niżej ale wystarczy jedno info o dywidendzie i cena leci w kosmos, mam ją kupioną taniutko także narazie poobserwuje :)
rafcio5 / 94.254.206.* / 2009-12-22 23:11
Komu w droge temu czas....kolorowych snów i dobranoc
amelian / 2009-12-22 19:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
Miłego wieczorku moi Drodzy :)
jak to mówi Kam- uciekam ;)
Kambodza / 2009-12-22 21:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To uciekaj i Tobie również miłego wieczorku Amelko:)
Pa
Kambodza / 2009-12-22 19:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Oficjalnie Roman ma 60% Boryszewa a może miec i więcej, tą emisje robi dla siebie żeby akcjami po 0,10 wywindowac kurs w parę lat i oddac je po kilka, kilkanaście pln. Ale jemu nie zależy żebyśmy zarobili razem z nim dlatego interes z pp ma wyglądac na nieopłacalny (pogorszenie wskaźników, rozwodnienie kapitału itp.)
Widzę że większośc w ogóle nie zna specyfiki tego inwestora....a on wywinduje kurs kiedy będzie chciał i ile będzie chciał nie patrząc na to czy są sprzyjające czynniki gospodarcze i czy jest moda na spółki chemiczne.

Ps. To w kwestii Borka i ostatnich spadków:)
Co sądzicie?
pietroo / 2009-12-22 22:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że to jest prawda. Po 2-3 latach kurs Borka będzie myślę, że 300% w górę.
amelian / 2009-12-22 19:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Sądze że El Romano jest geniuszem giełdowym i dobrze wie co robi :) jeśli się przykleić do niego podczas jego inwestycji to mozna bedzie zarobić. Ja przeciwnie- uważam że Karkosikowi zależy żeby inwestorzy zarabiali razem z nim...moim zdaniem nie tylko Borek urośnie,wszystko oprócz Alchemii
Kambodza / 2009-12-22 19:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mi również tak się wydaje, że Romano inwestorom którzy wiążą się z nim na dłużej krzywdy nie zrobi.
smooth / 2009-12-22 20:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę, że grubo się mylicie. Na giełdzie nie ma sentymentów i Ci wielcy to wiedzą. Wszystko ma swój cel i jest podporządkowane jednemu - zarobieniu j kasy. Roman w swych działaniach jest jak zwykle cwany i przebiegły i musi sobie zyskać uznanie drobnych inwestorów. Bo od nich miedzy innymi musi tanio kupić by potem to samo im drogo sprzedać. Kwestia, że bardzo niewielu drobnych potrafi myśleć tak jak on...on natomiast doskonale zna zachowania drobnych.
amelian / 2009-12-23 08:30 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej, pewnie tak jest że dorabiam sobie teorię ;) już dawno pisałam,że przydałby się ktoś w kąciku kto ochłodziłby nasze optymistyczne zapędy ;)))
pietroo / 2009-12-22 22:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się, ale sam wiesz jak ciężko nadążyć za Romanowym myśleniem. Tutaj to chyba najodpowiedniejsze jest cierpliwość. Ja już raz dałem się wyleszczyć. Drugi raz nie dam.
Kambodza / 2009-12-22 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Smooth,
czyli jednym słowem uważasz, że może to być prawdziwa teoria?
smooth / 2009-12-22 21:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej....dla Romana najważniejsza jest jego kieszeń......więc jak najbardziej.
Kambodza / 2009-12-22 21:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki za koment Smooth. Trochę przetrzeźwienia mnie patrzącemu przez różowe okulary się przyda:)
Ogarniałbyś pipki Borka czy stanął z boku?
smooth / 2009-12-22 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeśli na długo to można by się skusić moim zdaniem. Roman chce na tym na pewno zarobić. Zależy tylko jak długo to potrwa....a on ma czas.
Kambodza / 2009-12-22 19:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
2009-12-22 17:47:55 | | pietroo [ właściciel portfela ] [ FC Barcelona the best ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [0]
Dokupiłem dzisiaj Budopol. Muszę uśrednić, aby coś z tego wyszło. Kaszana straszna.
Oprócz tego cieszy Zenek. Dzisiaj ładne 7% w górę.

A Wam jak dzisiaj poszło?

Mnie cieszy Miedziany:)
Na IDM stoi na K baton 150k więc może niżej nie zejdzie. Jeśli przebije to będzie niewesoło.
Borek coś się opiernicza.
Ogołenie nie jest źle ale szału nie ma:)

Ps. Witajcie serdecznie
pietroo / 2009-12-22 19:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć :))

Borek będzie latał. W obie strony, więc cierpliwość wskazana :))
Miedziak odbija ładnie. Gratki

Pozdrawiam
Kambodza / 2009-12-22 19:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Piotrku:)
Wyczytałem ostatnio teorie na temat Borka wkleje żebyście się zapoznali - ciekawy jestem Waszej opinii.
Miedziaka pchają łądnie, jak usaje będą szli to i miedziak schłodzony powinien dać zarobić:)
Kambodza / 2009-12-22 19:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I oczywiście dziękuje Wam za gratki:)
amelian / 2009-12-22 19:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Darku :)
za miedziak gratki :) na resztę też przyjdzie pora :)))
Jeszcze wrócę do "mojego" Orco....jak zobaczyłam na koniec dnia -5% przeszło to nie mogłam uwieżyć, zeby tylko nie zbankrutowało :(
amelian / 2009-12-22 19:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
sory uwierzyć aż mi wstyd...
Kambodza / 2009-12-22 19:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Amelko:)
Amelko przypadkowy ortograf, nie ma się co wstydzić:)
pietroo / 2009-12-22 18:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla Amelki

http://www.czasnazysk.pl/wykres/skt
amelian / 2009-12-22 18:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
to i dobrze zrobiłam wczoraj ;)))
pietroo / 2009-12-22 17:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Anale o dzisiejszej sesji napisali tak:

Dzisiejsza sesja pozytywnie zaskoczyła. Co prawda jej przebieg był bardzo chaotyczny. Na początku obserwowaliśmy stabilne wzrosty, a następnie nudną konsolidację, aż do godz. 14, kiedy to inicjatywę przejęła podaż wyznaczając nowe minimum sesyjne. W tym samym momencie zostały opublikowane bardzo złe dane dotyczące PKB USA - okazało się, że wzrost nie był, aż tak imponujący jak mówiły wcześniejsze publikacje (można się zastanawiać, czy aby poprzednie dane nie były zmanipulowany, ponieważ pomyłka o ponad 1% naprawdę robi wrażenie). Ale rynek zamiast pogłębić spadek, rozpoczął odrabianie strat (widać tutaj dużą rolę funduszy, którym będzie zależało na jak najwyższym zamknięciu roku) kończąc dzień na prawie 1% wzroście. Takie zachowanie przyczyniło się do powstania kolejnej białej świeczki tym razem już na większym obrocie, chociaż wolumen nadal nie jest na zadowalającym poziomie. Z ostatnich dwóch świeczek na razie nie można wyciągnąć głębszych wniosków, co prawda są one koloru białego, ale posiadają bardzo małe korpusy, co raczej charakteryzuje korektę niż nową falę wzrostową. Ale póki kurs znajduje się nad linią średnioterminowego trendu wzrostowego, to przewagę nadal posiadają byki, chociaż jest ona niewielka.
Na interwale godzinowym sytuacja przedstawia się znacznie klarowniej. Na pierwszy rzut oka, można zauważyć kształtowanie się krótkoterminowego kanału wzrostowego - dzisiejsze minimum sesyjne idealnie zatrzymało się na jego dolnym ograniczeniu. Sam fakt powstania kanału jest pro wzrostowym czynnikiem, zwłaszcza, że układ wskaźników sprzyja jego kontynuacji. Do pozytywnych informacji można jeszcze zaliczyć oddalenie się średniej 15 dniowej od 45 dniowej, sugerując zakończenie konsolidacji, które objawiło się również w postaci przebicia 2400 pkt. Ale niestety nie jesteśmy sami na świecie i mimo wielu pozytywnych sygnałów, kontynuacja wzrostów wcale nie jest taka pewna. Wszystko będzie zależało od sesji w Stanach, a tam sytuacja nie przedstawia się najlepiej - S&P500 właśnie odbił się od górnego ograniczenie konsolidacji i jak na razie podąża na dół.
Podsumowując, technicznie na rynku nadal lekką przewagę mają byki - ale jest to raczej sztuczny popyt wywołany przez fundusze, ponieważ większość inwestorów zrobiła sobie już przerwę. Szanse na kontynuacje wzrostów nadal są większe niż na rozpoczęcie spadków, ale wystarczy tylko jeden negatywny impuls z USA, aby wszystko się posypało. Dlatego też w najbliższych dniach zaleca się zwiększenie czujności.

Nie śledziłem dzisiaj całej sesji, więc sam na razie czytam co się działo :))
amelian / 2009-12-22 18:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja praktycznie cały dzień biegałam gdzieś...

większość inwestorów zrobiła sobie już
przerwę

konsekwentnie podtrzymuję zdanie i też do końca roku robię przerwę zakupową :)))
pietroo / 2009-12-22 18:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może masz i rację, ja tylko dzisiaj podkupiłem to co było okazyjne do kupienia
amelian / 2009-12-22 18:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
wcielam się w rolę obserwatora tylko :) oczywiście "inwestycję roku" trzymam ;)
dzisiaj wyrzuciłam z obserwowanych parę walorów i parę dodałam. Przede wszystkim developerów i wybrane banki,zeby nie było za mądrze to gniota Elkop ;) jakoś mnie fascynuje te historia ;)))
Ale jeszcze myślę te obserwacje zmodyfikować i trochę wgryźć się w NC...będzie na to czas końcem roku
pietroo / 2009-12-22 18:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na Elkopie kiedyś ładnie się zarabiało. Teraz to chyba melodia przyszłości.
pietroo / 2009-12-22 17:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dokupiłem dzisiaj Budopol. Muszę uśrednić, aby coś z tego wyszło. Kaszana straszna.
Oprócz tego cieszy Zenek. Dzisiaj ładne 7% w górę.

A Wam jak dzisiaj poszło?
amelian / 2009-12-22 17:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
Zbliża się koniec roku i czs postanowień noworocznych....ja wolę raczej przemyślenia końcoworoczne ;)
Inwesuję na GPW od początku maja, myślę, że to krótko...szczerze to teraz dopiero zaczynam rozkminiać o co w tym wszystkim chodzi ;))) Pomyślałam sobie że trzeba spisać wszystkie plusy i minusy przedsięwzięcia, szanse i zagrożenia :) czyli tak uproszczona analiza SWOT :))) Rzecz jasna podzielę się nimi z Wami o ile macie ochotę czytać te wypociny ;)
pietroo / 2009-12-22 17:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oczywiście, że chętnie poczytam.
Powiem Ci, że na tak króki okres czasu masz bardzo dobre wyniki. Gratulacje.
amelian / 2009-12-22 18:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziękuję :) Raczej był to fuks ;)
pietroo / 2009-12-22 18:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
eeeeeeeee tam :) nie wierzę :))
szczęście zawsze jest ważne
pietroo / 2009-12-22 09:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko zobacz Orco. Po 25 tak jak chciałaś :)
amelian / 2009-12-22 09:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
telepatia :))) własnie miałam to napisać do Ciebie :) jakoś wcale mnie to nie smuci....czekam na 18 sycznia ;)
Kambodza / 2009-12-22 09:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na taki dzień czekałem:) Tylko jeszcze większa ta zieleń niech będzie i git:)
pietroo / 2009-12-22 09:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co się stało Darku?
Coś mocniej rośnie?
Kambodza / 2009-12-22 09:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja już Piotrek jak moje spółki są zielone to już się ciesze po ostatnich przejściach:)
Dlatego napisałem żeby zieleń była jeszcze większa to będzie git juz zupełnie a tak to jest spoko (tylko):)
pietroo / 2009-12-22 09:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Będzie dobrze, przecież nie może cały czas spadać.
amelian / 2009-12-22 09:12 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)
piękny dzień się zapowiada, no i nie tak zimny ;)
Kambodza / 2009-12-22 09:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Amelko:)
Będzie ładnie w pogodzie i na GPW chyba również:) Dolar spada czyli może zaczynamy znowu dłuższą deprecjacje dolca i pójdziemy pięknie w góre:)
amelian / 2009-12-22 09:31 / portfel / Tysiączniczka na forum
Obyśmy tego wreszczie doczekali Kam :)
Kambodza / 2009-12-22 09:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja juz z góry wiem jak będą wyglądały nasze wzajemne życzenia na Święta i w Nowy Rok tu w portfelu Piotrka:) he he
amelian / 2009-12-22 09:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe ale nie pisz jeszcze... ;) oby się tylko sprawdziły :)
Kambodza / 2009-12-22 08:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Futury na zielono ok 0,3% także może pojedziemy dzisiaj na północ:)
W Wa-wie zimno i pusto, wszyscy powybywali na urlopy.
Pozdrówka
pietroo / 2009-12-22 08:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj
Podobno rozkradli trakcję kolejową na trasie z Radomia i może ludzie nie dojechali do pracy :) zimno stąd mniej ludzi na ulicach, ale korki są jak zawsze
pozdrawiam
Kambodza / 2009-12-22 08:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wydawało mi się, że koreczki mniejsze:) Może dlatego, że dzisiaj troche wcześniej się ogarnąłem:)
pietroo / 2009-12-22 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Korki jak zawsze :) Może trochę szybciej się jeździ niż w ciągu ostatniego tygodnia, ale jednak...
Już w pracy jesteś?
Kambodza / 2009-12-22 08:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A no już:) Koniec roku to jest tyle pracy, że wcześnie przychodze i późno wychodze:)
pietroo / 2009-12-21 22:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
życzę dobrej nocy
do jutra :)
amelian / 2009-12-21 22:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Wzajemnie :)))
do jutra Piotrek
Kambodza nielogo / 77.113.151.* / 2009-12-21 23:25
To dobranoc:)
Kambodza / 2009-12-21 20:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Uciekam poćwiczyć:)
Do później
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy