Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-10-31 11:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amigos jak zarobie na tym Twoim Midasie sporo to masz flaszkę u mnie:)
Póki co jest git:)
amigo2nl / 77.254.194.* / 2011-10-31 14:35
przywitał

flasze soczku pomidorowego-;) mocniejszych trunkow nie pijam-;)
tylko czemu tak pozno zasiorbałes

ps.Pietrek w Zakopanem był,zamiast w moje skromne progi zawitac tu szlajał sie po jakis **** spelunkach-;)
dajcie pokoj-;)
tomtay / 2011-10-31 19:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietrucha to musi nie miał czasu na hopsztosy i tuż po ślubie to pewnie regularnie sprawdzał, że czy port ładowania, aby nie za luźny ;)
Ale w sumie fakt, mógł zawitać jak był za miedzą i herbacinę kurtuazyjnie wychrąchać, kapeluszem omiatając posadzkę od samego progu ;)
Kambodza / 2011-10-31 15:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
witka:)

Tak późno bo ja dupa wołowa jestem:)
Kambodza / 2011-10-31 15:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i sprzedałem:) 7 groni na sztuce mi starczy:) ale będę jeszcze próbował:)
Kambodza / 2011-10-31 16:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
korekta 8 groni:)
amigo2nl / 77.254.194.* / 2011-10-31 16:53
nigdy Was nie zrozumie-;)
lekko po 70gr mozna wyciagac a tu zadawalaja sie ochłapkami 8gr SIOK -;)
ps.na oilu juz za kilka sesji do wyciagniecia bedzie z 4-6 zetolka-;)
Kambodza / 2011-10-31 18:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja leszcz jestem:)
Amigos a jakbym obserwował sesje jużmogłem odkupić 3 gronie taniej:) trza kombinować i zbierać:)
A z tym Oil-em to nie przesadzasz Panie?:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-31 12:14
Kam ty lepiej uwage skup na EEX :)
Ja tak się zaklinałem, że nie dokupie juża tu dziśzłamałem swoją obietnicę :P Zbyt ładnie to wygląda.
Kambodza / 2011-10-31 12:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w środę wyniki:)
Może i ja wywale Borka i kupię EEX-a:)
Kambodza / 2011-10-31 12:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja nie chcę tylko pchac jeszcze więcej w tak mało płynna spółkę.
Pokazała jak przy zwale się zachowuje słabo bo nie ma komu wywalic i -10% to jest na szybko.
Ale wszystko w spółce wygląda cacy aż sam nie myślałem, że tak zamówienia będą szły:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-31 13:16
I to właśnie tkwi szkopuł, że szybko to strasznie idzie. Ja swój pakiecik ok 16k trzymam i liczę tu za dwa-trzy lata na zakup mieszkania. Kolejna partia kasy (zysk z kghm'a :]) przeznaczam na zabawę. Zakupione teraz te kilka sztuk EEX majądość bliskiego stopa - resztę trzymam. Jak dla mnie EEX może byćjedną z ciekawszych spółek dzięki modernizacji zakładu+stałego dostępu do surowca+praktycznie monopolu na rynku+wysokiej marży na produkcie+racjonalnej i przejrzystej polityki zarządu. Gdzieś był także wywiad z pracownikiem EEX (ktośchyba wklejał ok 0.5 roku temu) a skoro pracownikom teżpracuje siędobrze i widzą teog efekty to cóż oby więcej takich firm.
Kambodza / 2011-10-31 13:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I widzisz jak zakupiłeś to widzę że się troszkę doszkoliłeś, poczytałeś i juz widzisz ta przewage nad innymi spółkami:)
Ale poczekajmy jeszcze żeby kurs nam to wynagrodził bo bez tego to wszystkie nasze pisania i fundamenty sa do d...:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-31 14:27
Ta, troszkę się podszkoliłem przez co umocniłem swoją wiarę w ten papier :) Fakt faktem i tak wszystko zależy głównie od szerokiego rynku.
pietroo / 2011-10-31 09:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj jestem cały dzień poza parkietem, trzymajcie go w garści :))

mam nadzieję, że nie będzie korków i uda mi się dosyć szybko wrócić do domu :)
pietroo / 2011-10-31 08:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie z poniedziałku

udanego dnia życzę :))
Kambodza / 2011-10-31 09:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

UWAGA UWAGA wziałem dzisiaj Borka więc wiadomo co to znaczy:)

Miłego dzionka
pietroo / 2011-10-31 09:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

czyli strzał w górę :))
pozdrawiam
Kambodza / 2011-10-31 09:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej:)

Piotrus dobrze wiesz że własnie odwrotnie:)

Pozdówka
dodge / 2011-10-30 18:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
We wrześniu tego roku po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na turniej kibiców, organizowany przez kibiców Spartaka Moskwa. Od razu zaczęliśmy przygotowania do wyjazdu. Początkowo chętnych na podróż było 19 osób, jednak ze względu na szkołę, pracę, rodzinę czy też brak ważnego paszportu z pierwotnej 19 zostało jedynie 14 osób. Dzięki pomocy kibiców Spartaka udało nam się w miarę szybko załatwić wizę na kilkudniowy pobyt w Rosji. Początkowo mieliśmy w planach zrobienie wiz na przejazd przez Białoruś, jednak zabrakło nam czasu.

Za środek transportu obraliśmy sobie busa. (...)

Wyjazd z Białegostoku zaplanowany był na czwartek rano. Niestety, tragedia, do jakiej doszło podczas wyjazdu na Wisłę Kraków i śmierć jednego z naszych braci po szalu, a w następstwie jego pogrzeb, który zaplanowany był na czwartek na godzinę 14:00 sprawił, że odwołaliśmy wyjazd z samego rana. Przełożyliśmy go na godziny popołudniowe, kiedy to będzie już po uroczystościach pogrzebowych.

We czwartek rano z nieznanych nam powodów wycofał się jeszcze jeden kolega , który miał uczestniczyć w wyprawie na Moskwę. W zamian za to do naszej grupy dołączyła przesympatyczna koleżanka, fanka Spartaka Moskwa, która na co dzień pracuje w Polsce i która również wybierała się na turniej.

Po godzinie 16:00 wszyscy zainteresowani zebrali się na dworcu PKS, skąd zaplanowany był odjazd. Niestety, na dworcu pojawił się również samochód tajniaków, którzy obserwowali nasze przygotowania do wyjazdu. Szybka wymiana walut w kantorach, zapakowanie wszystkich rzeczy do busa, ostatnie rozmowy z znajomymi, którzy przyszli nas pożegnać przed podróżą, ostatnie zakupy i około 17:00 wyruszyliśmy w drogę. Z******** atmosfera towarzyszyła nam od samego początku podróży, aż... do wyjazdu z miasta Białystok. Kilka kilometrów za stolicą Podlasia, "stróże prawa" zrobili blokadę drogową i zatrzymali nasz bus. Naszą szesnastkę (w tym dwóch kierowców busa) czekał komitet powitalny w postaci ośmiu kabaryn, w tym jednej Inspekcji transportu drogowego. Po zatrzymaniu auta kazano nam wszystkim wysiąść z pojazdu, wyciągnąć i wypakować wszystkie rzeczy. Oprócz spisywania i przetrzepania wszystkich toreb podróżnych, sprawdzane były telefony. Wszyscy zadawali pytanie, po co to wszystko? Czy w normalnym (tak bynajmniej jeszcze niektórym się wydawało) kraju, człowiek nawet jak wyjeżdża na wycieczkę za granicę jest napadany przed takie siły policyjne? Co sobie myślał policjant wydający zgodę na taką akcje? Że my tam broń i amunicję przewozimy ? Jeszcze niedawno komendant główny żalił się, że policja nie ma pieniędzy przez obstawianie i konwojowanie kibiców, a tu kilku fanów Jagi jadących pograć w piłkę w Moskwie, jest zatrzymywany przez dwu, a może nawet trzykrotnie większą liczbę policjantów. Sami zabezpieczający policjanci śmieli się z tej akcji, ale jak sami mówili, oni wykonują tylko polecenia przełożonych, a jeden z nich skwitował "co mamy zrobić, że mamy p.o.j.e.b.a.n.e.g.o. komendanta ?". No cóż, my też nic nie możemy zrobić. (...)


całość tutaj:

http://tnij.org/n0yu
pietroo / 2011-10-30 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,

zaraz zaczyna się wyścig F1, trzymam kciuki za Alonso, startuje z 3 miejsca :))
wczoraj Barca wygrała 5-0 z Mallorcą :))

udanej niedzieli
pietroo / 2011-10-29 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Bigu
przycial 47% na brs w niecale 3 tyg, to sie nazywa klasa :)



zgadzam się :))
pietroo / 2011-10-29 08:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was ze słonecznego, ale mroźnego Zakopanego :))

wczoraj zaliczyłem Morskie Oko, obszedłem je dookoła, poszedłem nad Czarny Staw, a potem z powrotem z Morskiego Oka na parking po samochód, razem pewnie ze 13 km i poza tym wspinaczka... dla mnie mieszczucha do był wysiłek, dzisiaj trochę łydki bolą, ale frajda wielka....

udanego dnia życzę
NOOVAA / 2011-10-30 13:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Pietro. Ale Ci zazdroszczę, bo kocham góry. Pozdrów ode mnie Tatry. Życzę suchych szlaków i pięknych widoków.
tomtay / 2011-10-28 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przysnęli wszystkie? zarobione so i robio browarozol, po bardzo dobrym tygodniu? :)
Ged_nl / 115.87.156.* / 2011-10-28 17:49
pozdrowienia z goracej tajlandii :)

widze, ze ladnie gielda idzie- troche zaluje, ze mnie nie ma na straganie, ale coz - nie ma jak notowan obserwowac.. Bigu przycial 47% na brs w niecale 3 tyg, to sie nazywa klasa :)

mam nadzieje, ze i Wam cos powpadalo :)
dodge / 2011-10-28 17:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ged - w Bankoku powódź niezła.

Pozdr.
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 18:33
Gad idz sladami KAc Vegas Bangkok!
dodge / 2011-10-28 18:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ged idz sladami KAc Vegas Bangkok!


hehehe, może tylko nie rób sobie dziary wokół oka a'la Tyson :)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-29 12:32
Pies ganiał dziare ala tyson, palce zachowaj i uwazaj na windy!
dodge / 2011-10-29 13:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Pies ganiał dziare ala tyson, palce zachowaj i uwazaj na windy


i nie bierz żadnego towaru od małpy!!!
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 18:34
Ged nie Gad xD
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 13:48
Pytanie mam: W poniedziałek handlujemy?
dodge / 2011-10-28 14:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Poza Węgrami cała Europa handluje.
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 15:00
Ok dziękuję
dodge / 2011-10-28 16:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
por favor :)
Kambodza / 2011-10-28 13:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 56 / 2011
Data sporządzenia: 2011-10-28
Skrócona nazwa emitenta
EKO EXPORT S.A.
Temat
Podpisanie aneksu do kontraktu na dostawy mokrej mikrosfery w 2011 roku
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego numer 11/2011 Zarząd Eko Export S.A. informuje, że w dniu 27.10.2011 został podpisany aneks do kontraktu na dostawy dodatkowych ilości mikrosfery mokrej o podwyższonej zawartości aluminium ( Al2O3 ) z Partnerem z Europy Wschodniej D.
Po zrealizowaniu w 100% dostaw mikrosfery szarej mokrej planowanej na r.2011 Partner zaoferował Spółce dodatkowe dostawy ilości mikrosfery za kwotę 750 tys. EUR tj. ca 3.289. tys. PLN.
Początek dostaw – październik 2011r.
Zakończenie dostaw – grudzień 2011r.
Pozostałe warunki aneksu nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest fakt, iż wartość tej umowy przekroczyła 10% wartości kapitałów własnych.

Nie trzeba chyba dodawać, że podwyższona zawartość aluminium to mikrosfera biała , czyt. droższa, a zakup na IV kw za 750 tys euro to chyba każdy wie, że to tylko drobny zakup ponad 3 tys ton.

Można przypusczać, że ten "DROBNY" zakup jest na I kw, choć już mieli spore zapasy. Oznacza to ni mniej ni więcej, jak przypuszczalne przychody w I kw 2012 porównywalne z tymi , jakie zobaczymy za tydzień. Jest lepiej niż sądziłem. ZNACZNIE LEPIEJ.

Z zaprzyjaźnionego forum pod rozwagę bo ja zamykam miesiąc i nie mam czasu niestety nic rozkminiać:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 13:31
Pysznie, kreci sie kreci. Teraz jeszcze 3 listopada raporcik :)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-28 17:09
Ładnie ostatnio się nam Ekosław sprawuje. Nie było mnie ostatni tydzień w Polsce i widze ze jakies ploty odnośnie dywidendy są - szkoda, boję się tego. Cóż trzeba poczekać do 3.11 o zobaczyć co sięw spółce dzieje.

Nie dokupie jednak jużwięcej papiera jak to miałem w planach teraz. Sądzę, że w tym wypadku to raczej 4q oraz początki nowego roku mogą przynieść sporą kasę, do tej pory polatam po wigach. Cóż prawie 16k papiera ekosława już mam :)
Kamil B / 2011-10-28 12:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.polskatimes.pl/fakty/466647,jeszcze-przez-dlugi-czas-nie-spelnimy-kryteriow-przyjecia,id,t.html

ciekawy wywiad z Rybińskim, następne są włochy
dodge / 2011-10-28 11:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"(...)Dziś Klaus Regling, szef funduszu ratunkowego EFSF, przylatuje do Pekinu, bo euroland postanowił, by to m.in. azjatycki kapitał wspomógł fundusz do co najmniej biliona euro. - Czy ktoś w Europie myśli, że Chiny pomogą nam z sympatii? To otwieranie niebezpiecznej furtki! - ostrzegał europoseł Zielonych Daniel Cohn-Bendit. Opozycja we Francji atakowała Sarkozy'ego, że uzależnia Europę od Pekinu. Chińczycy mogą żądać ustępstw gospodarczych i zaprzestania krytyki za łamanie praw człowieka. (...)"

wyborcza.biz.

=============

"Ostatni szczyt UE udowodnił, że ośrodek władzy we Wspólnocie przesunął się z Brukseli 600 km na wschód. To Berlin dyktuje Europie plan wyjścia z kryzysu (...)"

http://tnij.org/nzyo
dociekliwy / 2011-10-28 11:40 / portfel / Tysiącznik na forum

ośrodek władzy we Wspólnocie przesunął się z
Brukseli 600 km na wschód

jeszcze 600 km i bedzie na miejscu ;)
pozdr.
TrentX / 2011-10-28 13:15 / portfel / Tysiącznik na forum
hmmm z Berlina do Moskwy chyba dalej :D
pietroo / 2011-10-28 09:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no obroty na Borku sa naprawdę ogromne, takie pakiety latają, że strach
pietroo / 2011-10-28 09:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe czy Big odkupił Borka?
TrentX / 2011-10-28 13:19 / portfel / Tysiącznik na forum
zdaje sie ze zrobil to juz jakis czas temu :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy