Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
TrentX / 2011-10-27 09:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc,
Borek po 0.69 :)na otwarciu od razu ponad mln obrotu ;]
pietroo / 2011-10-27 09:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

witam Wszystkich

Borek zaraz będzie po 0.70 gr i uważam, że do końca roku będzie po 1 zł
dobre wieści w sprawie pomocy i od razu piękne otwarcie na parkiecie

udanego dnia życzę
TrentX / 2011-10-27 09:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiesz Piotrek ja tam sie wiesciami nie zachwycam bo to i zadnych rewelek nie ma a tylko nadzieje na ktorych niektorzy chca zarobic i wydmuchac innych :)
Czas pompki wykorzystam tym razem na ustawienie SL na wyzszych poziomach i oddaniu w razie zwalki, ktora moim zdaniem wydaje sie tylko kwestia czasu kwitow w inne rece :]
pietroo / 2011-10-27 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak zawsze było i zawsze będzie z tym dmuchaniem :))
dodge / 2011-10-27 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"- To sukces całej Europy, ale i każdego Greka. Bez ogromnego wkładu moich obywateli Grecja zbankrutowałaby już w maju - mówił po zakończonym szczycie w Brukseli, którego głównym tematem była pomoc Grecji, premier tego kraju Jeorios Papandreu."

A tak zbankrutowała 26 października - połowicznie i w sposób kontrolowany. Teraz czas na bunga bunga

Witajcie i miłego dnia życzę
Kambodza / 2011-10-27 08:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Ja stoję między młotem a kowadłem bo nie wiem czy dopingować myślami Berlusco do pracy czy do bunga bunga a to z tego względu że jeśli będzie zajęty bunga bunga to prędzej czy później zobaczymy znowu mega zwałkę a to będzie okazja do tanich zakupów w porównaniu może do obecnych cen:) a tak to nie wiadomo czy brać i kupować czy nie bo tu jakiś trup może wypaść w każdej chwili. Ale trzeba obrany kierunek próbowac wykorzystywać jeśli ktoś chce albo spokojnie czekać i się nie szarpać i tak jak Maciuś cieszyć się życiem rodzinnym co jest bardzo ważne.

Miłego dzionka
dodge / 2011-10-27 08:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku

Z głodu nie umieram, więc jest OK :). Szarpać się nie będę, a na pewno nie dzisiaj :) Dzisiaj zarobią może Ci, co wczoraj kupowali, ale jest duża szansa, że stracą Ci co dzisiaj kupować będą. Być może otrzeźwienie przyjdzie po niedzieli. Banki, które zgodziły się na redukcję długu trzeba będzie dokapitalizować ponad 100 mld Euro, nie wierzę też w prezia od bunga bunga. Plan jego pisany na kolanie, aby coś podrzucić Brukseli. Już podatek dla najbogatszych pokazał jak trudno będzie cokolwiek zreformować we Włoszech. Przyjdzie czas na Włochy i rozwiązywanie sprawy ich prawie 2 bln Euro długu.
Kambodza / 2011-10-27 08:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)

Właściwie się podpisuje pod wszystkim co napisałeś:) Kupic dzisiaj na rozpoczęciu to chyba jednak za duże ryzyko i go nie podejme mimo iż może da się zarobić to wymiękam:)
A co do bunga bunga to już sie pobili w ichnim parlamencie i dzisiaj rano czytałem w gazecie że juz zwiążki zawodowe przymierzają sie do organizacjij strajku po tym co wczoraj powiedział więc proste to to nie będzie chociaż z drugiej strony w Grecji tez strajkują a reformy idą. Tak czy siak to jest dopiero początek i wg mnie będzie jeszcze wiele zawirowań.

Miłego dzionka
pietroo / 2011-10-27 00:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Silwio wziął się do pracy :))

za tvn24:

Premier Włoch Silvio Berlusconi przedstawił w wystosowanym w środę liście do unijnych partnerów listę inicjatyw, jakie zamierza podjąć jego rząd, by poprawić stan finansów publicznych i ożywić gospodarkę. Wśród zapowiedzi jest m.in. "zerowa biurokracja". Opozycja nie zostawiła na pomysłach premiera suchej nitki, a związki zawodowe zapowiedziały już protesty.
O przedstawienie programu działań naprawczych Berlusconi został poproszony podczas unijnego szczytu w niedzielę. Na jak najszybszą realizację planu zrównoważenia budżetu, którego zadłużenie wynosi 1,9 bln euro, co stanowi 120 procent PKB, nalegali w stanowczych słowach kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Nicolas Sarkozy.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2011-10-26 22:39

może ja jestem nie "na czasie" i jakiś przestarzały, niemodny,
ale takich pytań nie zadaję nawet,
kolegom

A tak naprawdę to dlaczego?
Przecież nikt Ci tych pieniędzy nie zabierze. Uczciwie zarobione pieniądze - OK. Miło poczytac, że ktoś zarabia. To podbudowuje. Chyba niepotrzebnie zepsułeś atmosferę w tym kąciku. Za chwilę wszyscy będą się bali pisac cokolwiek, żeby nie zostało żle odczytane.
pietroo / 2011-10-26 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w UE debatujż znowu nad ratowaniem banków z naszych pieniędzy, uważam, że to wyrzucanie kasy w błoto, pójdzie to na premie dla dyrektorów
amelian / 2011-10-26 23:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piter to nie takie proste jest i oczywiste...to nie ratowanie tylko banków ale i ludzi...ewentualne bankructwo Grecji i wyjście ze strefy euro mogłoby skutkować panaueropejskim kryzysem, którego skutki byłyby katastrofalne. Np. paniczna ucieczka kapiału z Grecji nie tylko zagranicznego ale i ichniego, dalej inne chwiejące się państwa też mogłyb podążyć tą drogą co skutkowałoby załamaniem się systemu bankowego co spowodowałoby zamieszki i konflikty społeczne.

Żyjemy w dobie niesamowitych powiązań kapitałowo-handlowo-społecznych i nie możemy mówić: z naszych pieniędzy...bo mimo wszystko jesteśmy obywatelami danych krajów i one też nam coś w zamian oferują, jeden jest zależny od drugiego i nie ma jak ogłosić wspólnego maratorium...
pietroo / 2011-10-26 23:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem, że tańsze jest w tym momencie ratowanie Grecji niż odpuszczeie sobie tego i czekanie na krach, który pociągnie za sobą dużo większe straty niz wyłożenie kilkuset miliardów euro

dzisiaj słyszałem, że dług Grecji wynosi 30 tys euro na głowę każdego Greka, we Włoszech jest jeszcze gorzej, bo 31 tys euro na głowę, w Polsce to 5 tys euro....
amelian / 2011-10-26 23:30 / portfel / Tysiączniczka na forum
Politycy nawet jeśli nie chcę ratować Grecji to za wszelką cenę będą ratować strefę euro bo jej rozpad byłby katastrofalny. UE nie odzyskała by już nigdy swojej pozycji gospadarczej a pozostałby już tylko dużym rynkiem zbytu. Ciekawe co na to USA dla których UE jest największym partnerem gospodarczym? hmmm...nastąpiłby kres i ich potęgi, zmiana ról i panowanie Chin...zastanówmy się tylko czy tego chcemy...a może to nastapi tak czy siak?
Pooh nl. / 195.187.84.* / 2011-10-26 23:34
Dobrze napisane.
Pozdrówka.Q
pietroo / 2011-10-26 23:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

nastąpiłby kres i ich potęgi,
zmiana ról i panowanie Chin...zastanówmy się tylko czy tego chcemy...a może to nastapi tak czy siak?


jeśli nic nie zmienią w swoim myśleniu, postępowaniu, wydawaniu kasy, spojrzeniu na świat, to nastąpi to szybciej niż myslimy
już dzisiaj oficjele UE latają do Chin, aby się układać na temat napływu kasy z Chin
pietroo / 2011-10-26 23:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodziło mi w poprzednim poście o USA
amelian / 2011-10-26 23:50 / portfel / Tysiączniczka na forum

Dobrze napisane.
Pozdrówka.Q

dziękuję Kubusiu :)))
pozdrawiam serdecznie :)

jeśli nic nie zmienią w swoim myśleniu, postępowaniu, wydawaniu kasy,
spojrzeniu na świat, to nastąpi to szybciej niż myslimy
już dzisiaj oficjele UE latają do Chin, aby się układać na temat napływu
kasy z Chin

Piter, co nie są za przeproszeniem jakieś jełopy spod kiosku z piwem tylko tęgi umysły ekonomiczne...a Chińczyki oprócz tego, że są największym wierzycielem długu USA to jeszcze posiadają równie olbrzymie rezerwy walutowe w dolcu oczywiście co mają robić...
pietroo / 2011-10-26 23:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

co nie są za przeproszeniem jakieś jełopy spod kiosku z piwem tylko tęgi umysły ekonomiczne...


wiem, ale nie myślą, ani nie myśleli co będzie za 10-20 lat, tylko co będzie jutro, za tydzień za rok, dalsza perspektywa ich nie obchodziła, wtedy już nie będą na świeczniku
USA żyje ponad stan i jak tego nie zmieni zbankrutuje
Pooh nl. / 195.187.84.* / 2011-10-27 00:45
USA sobie poradzi... Jak krzykną, że kraj w potrzebie i nagłośnią to medialnie, to będą robić za wikt i opierunek ;)
Poza tym - potencjał postępu technologicznego nadal jest bardzo wysoki.
Bardziej obawiam się o rozpuszczony jak dziadowski bicz Euroland.
Pzdr,Q
Kamil B / 2011-10-27 00:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja się włączę do waszej rozmowy, jeśli chodzi o usa to oni sobie poradzą mogą drukować dolca ile chcą i w ten sposób obniżać wartość swojego długu, w ostateczności (choć to najczarniejsza wersja mogą wywołać wojnę bo jak wiadomo nic nie pobudza gospodarki tak jak wojna),
a jeśli chodzi o ue to w obecnej formie nie dotrwa ona do 2015 roku, zbyt duża biurokracja, socjal i rozdawnictwo, ue musi powrócić do pierwotnej formy jaką była ewwis, czyli wolny przepływ kapitału, ludzi i towarów bez tej ograniczającej i kosztownej biurokracji
pietroo / 2011-10-27 00:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na wojnę to USA raczej tak mocno juz nie stać, chodzi mi o nową, ludzie zaczynają się bulwersować, że tyle kasy idzie na pokazywanie się jako sędzia w rozstrzyganiu konfliktów na świecie

co do UE to masz rację, ale bez tego rozdawnictwa my jako Poalcy długo nie pociągniemy
Kamil B / 2011-10-27 00:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
u nas to trzeba odpowiednie reformy wprowadzić i kastę urzędniczą zredukować, co do Polski to co nam Unia daje to zabiera nakładając jakieś bzdurne wymogi na firmy, które co chwilę się pojawiają
pietroo / 2011-10-26 21:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia - Widzew 3-0

zwycięstwo na luzie... :)))

i dalej gramy w PP
Kambodza / 2011-10-26 20:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Usaje odpalili a ja bez miedziaka:) miesiąc pewnie zamknięmy zielono jak sie politycy nie zładują i nie zwalą wszystkiego
pietroo / 2011-10-26 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czyli pewnie nie odkupi się niżej KGHMu
Kambodza / 2011-10-26 20:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie wiem o ile niżej Ci chodzi Piotruś bo może spaść za jakiś czas dużo np a może i wzrosnąć jak to na obecnym straganie:) najważniejsze żeby ile się da wykorzystać.
Dzisiaj się wydaje że się jutro nie odkupi taniej ale zobaczymy jak się Euraki doadają i jaki sygnał pójdzie bo futury mogą dużo zmienić jednak póki co na jutro wydaje się że odkupić taniej miedziaka będzie tak jak piszesz ciężko
pietroo / 2011-10-26 18:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Calatrava się deko cofnęła, oby to nie było jak i wcześniej, że odbiła się od 46 gr i wróciła do 37-39 gr
Kambodza / 2011-10-26 12:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ależ ja mam farta i miedziaczek i Opti ładnie na plusie:) ale jeszcze trzymam:)
pietroo / 2011-10-26 12:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie gratki :))
Kambodza / 2011-10-26 12:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeszcze Piotruś nie sprzedałem więc i dziękowac jeszcze nie będę bo się strata może zrobić jeszcze:)
Kambodza / 2011-10-26 15:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
opchnałem miedziaka i opti i znowu piękny zysk:) piekną mamy hosse w bessie czy odwrotnie jak kto tam sobie woli:)
pietroo / 2011-10-26 18:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz wielkie wyczucie :))

1200 zł znowu do przodu?
tomtay / 2011-10-26 21:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie wydaje Cie się, że to pytanie jest mówiąc delikatnie niestosowne?
może ja jestem nie "na czasie" i jakiś przestarzały, niemodny, ale takich pytań nie zadaję nawet,
kolegom/kompanom (niepotrzebne skreślić), których znam 10 lat, i/lub wypiliśmy razem wannę browaru,
w moimi odczuciu takich pytań się nie zadaje, typu: ile masz na koncie, ile zarobiłeś, etc..
pietroo / 2011-10-26 21:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tomek te '1200" to przenośnia, to tylko pytanie czy jest nasz Kolega do przodu

ja nie jestem ciekawy ani pieniędzy Twoich, ani Darka, ani nikogo innego

myslę, że Darka nie urazilem, nie miałem takiego zamiaru

przestań brać to tak dosłownie, ja nie oczekiwałem odpowiedzi w typie: "zarobiłem 1250 lub 520 zł"

mnie to nie obchodzi
tomtay / 2011-10-26 22:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo podniesiesz poziom tego kącika, albo będzie tu p************ zmierzający do poziomu głównego forum.. jesteś Gospodarzem i na Tobie spoczywa obowiązek.

Pytania typu: ile zarobiłeś, to dla mnie trochę nie ta bajka

Zatem do rzeczy, podnosimy poziom, czy robimy kącik w którym, żadny szanujący się Inwestor nie chce pisać, bo to obciach?
ale, krótko i na temat :)
pietroo / 2011-10-26 22:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Pytania typu: ile zarobiłeś, to dla mnie trochę nie ta bajka



znowu zaczynasz, Tomek przestań się czepiać, przecież napisałem wyjaśnienie, że nie chodziło mi o żadne sumy, że to była przenośnia

myslę, że nie ma co porównywać naszego kącika, do głównego forum, tu nie ma przekleństw, wyzwisk i temu podobnych


co do pisania o inwestycjach, giełdzie i naszych przemyśleniech na ten temat to po to jest ten kącik, jesli piszemy na jakiś inny temat to po to, aby sie podzielić tym z innym forumowiczami

proszę Cię napisz coś konstruktywnego i zaczynamy dyskusję
Kambodza / 2011-10-26 18:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
farta:)

nie tyle bo malo mialem i miedziaka i opti ale prawie 7 stówek jest:)
pietroo / 2011-10-26 19:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i gitara ")))

oby tak co tydzień i można życ :)
Kambodza / 2011-10-26 19:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie:) nic więcej nie potrzeba:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-26 19:08
Musisz sie ze mna podzielic tym szczesciem :)
pietroo / 2011-10-26 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
monco się opaliłeś ? jak pogoda w Egipcie?
Kambodza / 2011-10-26 19:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
:)

Nie trzeba się śpiszeć z zakupem a trzeba obserwować miedź i dolca i zaryzykować:) ja jeszcze obserwuje złoto i srebro
pietroo / 2011-10-26 19:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale że zdecydowałeś się na Optyk... zdumiony jestem
Kambodza / 2011-10-26 19:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bardzo ładnie i mocno się ostatnio zachowuje po dobrych infach i wyglądał że przy wzrostach pójdzie jeszcze deko bo IDM siły dzisiaj nie pokazywał a i CRM średnio mi się widział więc wziałem Optyka
pietroo / 2011-10-26 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
CRM to moim zdaniem za drogi jest jeszcze, 12-13 zł to mnie interesuje
Kambodza / 2011-10-26 20:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
całkiem niedawno jesli dobrze pamiętam był 13 z groszami a dzisiaj już tyle wyżej
pietroo / 2011-10-26 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/z-zimna-krwia-zabila-meza-bo-ogladal-mecz,1,4890689,region-wiadomosc.html

uważajcie na zony :) to przestroga, aby mieć w domu dwa telewizory :))
cierpliwyy / 83.25.64.* / 2011-10-26 10:19
czesc widze amelii wróciła.....
dlaczego nie masz zadnych akcji i kiedy kupujesz?......
pozdro dla spekulantów od dobrej wrózki tylko w20.........
pietroo / 2011-10-26 10:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Trochę jeszcze akcji mam, ale na razie nic nie dokupuję. Nie mam czasu na DT, a kupowanie teraz tak dla tego, aby je tylko mieć nie ma sensu.

Pozdrawiam
pietroo / 2011-10-26 09:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam Wszystkich

pojechałem sobie na tydzień do Zakopca :)) jak zawsze i przy każdej pogodzie jest u fajnie :))
Kambodza / 2011-10-26 10:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

A ja sobie kupiłem dzisiaj Opti na krótko:)

Miłego dzionka
pietroo / 2011-10-26 09:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-10-25 13:37:07 91.208.10.* | amelian nl
Piotrek tego kwita niestety już chyba kupił...;) ehhhh................

Miłego dnia



Nic nie kupowałem.

Pozdrawiam
pacco / 2011-10-26 08:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przywitał...jak sie nie wie co sie gra to sie gra jeden ,dwa!!!!
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-26 15:40
pacco co to za portfel? ;]
amelian / 2011-10-25 22:40 / portfel / Tysiączniczka na forum

Amelko to ja Ci przypomnę vedię jak o niej pisałaś a wiadomo że
300%....Więc raczej nie udzielaj rad co do rynku Nc...

Kwiatku, zdarza się i tak, że coś odradzamy po czym kurs ulega zwyżce co wcale nie oznacza jeszcze, iż kwit nalezy kupować tudzież żałować, że do portfolio nie nalezy...Vedię odradzałam bo tam był możliwy zysk niewspólmierny do ryzyka ot co...a inwestowanie a raczej topienie kasy na NC dalej odradzam każdemu.

I moim skromnym zdaniem po to służy forum aby wymieniać się poglądami a nie pisać komuś o czym może a o czym nie powinien pisać...
kwiatek... / 2011-10-25 23:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Przepraszam ale my się nigdy nie dogadamy jeżeli chodzi o inwestycje giełdowe...Więc lepiej darujmy sobie dalszą rozmowę...
amelian / 2011-10-25 23:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
tu nie chodzi o dogadanie a o konstruktywną dyskusję popartą jakąś skromną analizą chociażby ;)
kwiatek... / 2011-10-26 00:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na rynku Nc analiza fundamentalna zawodzi:(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy