Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
needle / 2009-10-14 13:37 / Bez rangi
pisał Anonim, że spółki na literę "B" są "be"
ja jedna mam...ale Ty to masz ich najwięcej...
ciekawe, czy zarobisz na nich...?
pietroo / 2009-10-14 19:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Igła :))
masz rację, są "be" - mam tu na myśli szczególnie Bioton (śmieć) i BBIZ - zostały mi na longa
co do Borka i Budka to mam nadzieję, że niedługo wybiją
podzielasz moje zdanie?
amelian / 2009-10-14 22:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Piotrek,
mam akurat na zajęciach na studiach analizę finansową ( drugi juz rok, na przykładzie Biotonu, jakby nic ciekawych spółek nie było hehe ) i masz rację smiec totalny,myslę ze nie ma co się łudzić....struktura zadłużenia fatalna, z inwestycjami kiepsko,jednym słowem przekombinowali,na moje oko to nic z niego nie urośnie ;(
Pozdrawiam serdecznie:)))
pietroo / 2009-10-14 23:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amelka
licze na to, że jak zacznie rosnąć wig20 to i pociągną Biotka w górę, wiem, że wielu możnych ma go po dużo wyższej cenie, więc raczej będą się starać, go wyciągać, ale i tak powtarzam, że to wielki śmieć.
pozdrawiam
pietroo / 2009-10-14 23:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę, że popchnęłaś Skotan i Rainbow. Nie miałaś cierpliwości? A co masz na oku?
amelian / 2009-10-14 23:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ano...nie miałam;) cierpliwośc mam tylko do mojej perełki..nie mam nic konkretnego ma oku,obserwuję bacznie developerke bo jakoś dobrze się z nią czuję:)pewnie niektóre inwestycje będa zalezec od komunikatów,spróbuję tą drogą,ale to na krótko natomiast za ten rainbow to mi wstyd...hehe...mam jeszcze jeden problem - ORCO ehhhh
pietroo / 2009-10-14 23:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak był koło 37 zł nie sprzedałaś... on ma takie nawiasy 30-40 zł, wtedy trzeba puszczać
amelian / 2009-10-14 23:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
i w piątek dokupiłam....pewnie poczekam do 20 października NWZA i wtedy się wyklaruje.trzymam bo mam jakoś dobre przeczucie
pietroo / 2009-10-14 23:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Orco bardzo lubi spekuła, to jest papier, który co jakiś czas mocno wyskakuje
sam się jakiś czas temu na niego czaiłem, jak spadnie poniżej 30 zł, wezmę pakiet
amelian / 2009-10-14 23:49 / portfel / Tysiączniczka na forum
pięknie;) ja tu czekam na 40 a Ty o 30 piszesz :)))
pietroo / 2009-10-14 23:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
życzę Ci i 50 zł, ale jakby spadł poniżej 30 zł wezmę i ja :))
pietroo / 2009-10-15 00:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
lecę spać, życzę Ci dobrej nocy i byczego dnia jutro
pisz częsciej, lubię to
pozdrawiam
al_capponi / 89.78.28.* / 2009-10-09 11:39
Czesc Piotrze.....pamietasz co Ci pisalem o bbz?S po 0.87 doszedl co prawda do 89....nie chce Cie pouczac ale zobacz,dobierasz papiery na gorce,nic praktycznie nie realuzujesz co uroslo albo odbilo....potfel miales na zielonej stronie mocy a teraz gosci czerwien...nie znamy przyszlosci ale szanse na rozpoczenie korekty ogromne....pozdrawiam i powodzenia...
pietroo / 2009-10-09 15:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Al
masz rację, część zrealizowałem zysków, ale tylko część, cały czas się uczę i najgorszą sprawą jest dla mnie wyczuć moment sprzedaży
na dzień dzisiejszy wszystko co urośnie powyżej 15% na plusie sprzedaję, chyba, że będzie jakaś okazja....
wsadziłem się za wcześnie z LCC, urósł wprawdzie potem trochę, ale zaraz przyszła kilkudniowa korekta i znowu jest na minusie
Ronsona trzymam pod wyniki, myślę, że coś podciągną
Krezus czekam na większe wybicie
Borek to samo, NC teraz lipa i stagnacja

Będę Ci wdzięczny za częstsze uwagi wobec mnie.
Pozdrawiam
amelia1 / 2009-09-11 20:20
Witaj Pietroosiu. Powiedz, czy nie martwi Cię wdm?. Poprzednio sporo podrósł a teraz coś ma pod górkę. Dokupuję gadzinę jak spadnie w nadziei, że to dołek a tu niestety jeszcze jest niżej.

Pozdrawiam
pietroo / 2009-09-14 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
z NC to nigdy nie wiadomo, trzymam dalej, bo uważam, że będzie wyżej niż zakupiłem, na NC są duże wahania, myślę, że jak przyjdą wzrosty to i WDM poszybuje, cierpliwości....
pozdrawiam Cię
amelia1 / 2009-09-14 21:53
Cześć Pietro, Dzieki za dobre słowo. Często Was (kącikowiczów ) czytam. Wykonuję przy tym inne prace, więc raczej milczę. Zenkowi pozwoliłam oddalić się a wzięłam do portfela wdm. Miałam go wcześniej , lecz niestety sprzedałam. Tuż przed dużymi wzrostami. Wprawdzie dał mi zarobić parę złotówek, no może wiecej iż parę , ale żal był wielki,gdy zobaczyłam jak rośnie. To było ciekawe dla mnie doświadczenie psychologiczne. Nie wiedziałam, że spokojniej znoszę straty niż utracone korzyści. Muszę nad tym popracować.
Wszystkiego miłego,
smooth / 2009-09-15 08:26 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.fwig20.pl/gpw/wdm-14-wrzesie/
pietroo / 2009-09-15 09:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie dzięki Smooth :)
amelia1 / 2009-09-15 20:42
Ja też dziękuje Smooth,
powodzenia
pietroo / 2009-09-16 08:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czyli tak jak napisałem wcześniej Amelko
cierpliwość, cierpliwość
pozdrawiam
giero13 / 2009-10-04 19:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Pietroo:)Święte słowa cierpliwość to podstawa pozdrawiam:)
amelia1 / 2009-10-05 20:55
Oj Giero13. Tak mi potrzeba cierpliwości . Dziś i jutro oraz przez wiele następnych sesji. Nie odrobiłam pracy domowej, bo miałam gości i do łba strzeli mi pomysł , zeby kupić texa . Bez przemyślenia. Pierwszy raz cos takiego zrobiłam. Gram od 2006. Jestem zła i wstydzę się swojej głupoty. No to kończę . Odreagowałam. Pa
Dzięki Piotek za miejsce, gdzie mogę (albo nie mogę - to przepraszam) wylać żółć.
Pozdro dla Ciebie Gospodarzu.
pietroo / 2009-10-06 08:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Amelko
Możesz pisać zawsze kiedy tylko zechcesz. Miło mi z tego powodu.
Po ile brałaś tego TEXa?

Pozdrawiam serdecznie
giero13 / 2009-10-05 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelio ja tej cierpliwości uczyłem się pół roku może dłużej może i miałem szczęście bo wszedłem na giełdę w listopadzie 2008 troszkę dostałem po tylnej części ciała zacisnąłem zęby i zacząłem czytać mądrzejszych od siebie...portfel Biga i Kloszarda, Modliszki, Ciułacza, Pietroo i jeszcze kilku osób na forum ogólne raczej nie zaglądam...zapraszam czasem do swojego portfela:)mam pytanie po ile kupowalas techmexa???nie wiem co o nim sadzic ale radze cierpliwość moze jutro z rana wybije się o kilka kilkanaście procent bywa tak na bankrutach...poradz się tęższych głów. Pozdrawiam:)
pietroo / 2009-10-06 08:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też tak myślę, zobacz jak latała Toora... trzeba mieć rękę na spuście i bacznie obserwować ruchy,
wydaje mi się, że wybije jeszcze mocno, gorzej tylko z określeniem kwoty do jakiej spadnie
obstawiałem 3-3.50, ale może to być jeszcze niżej
jeśli spadnie poniżej 2 zł, też wejdę małym pakietem
amelia1 / 2009-10-06 11:40
Witaj Pietro i Giero ( do Ciebie zajrzę, dzięki za zaproszenie).
Fajnie, że mnie wspieracie. Liczę właśnie na ten wyskok texa spowodowany zwycięską walką tych, co chcą jeszcze coś uszczknąć z tego tortu i podbiję cenę. Ponadto nie wykluczam wycofania wniosków o upadłość. Myślę, że banki zechca "ułożyć się " z texem.
Pozdrawiam
pietroo / 2009-10-06 16:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzymam za to kciuki. Chociaż samemu chciałbym go tanio kupić i coś zarobić.
amelia1 / 2009-10-06 19:57
Witaj Pietro.
Ogarnęła mnie jasność pomroczna i kupiłam wczoraj ! texa po 6,02. Ogladałam dziś poranne działania inwestorów. Zdecydowałam jednak poczekać ze sprzedażą wyżej niż 4,10. Piątkę jestem w stanie zaakceptować, z bólem rzecz jasna.
Miłego wieczoru
pietroo / 2009-10-06 20:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amelko
no to trochę cena taka sobie, myslałem, że złapałaś koło 5...
nie chcę Ci źle podpowiadać i proszę nie kieruj się tym co napiszę, ale kiedyś dałem ciała z Immoeast i sprzedałem ze stratą po 2.70, a później widziałem jak rosło i rośnie dalej
z TEX może nie będzie tak samo, ale chyba warto być cierpliwym i poczekać jeszcze z enterem na palcu
pozdrawiam
amelia1 / 2009-10-07 11:49
Dzień dobry Pietro niech będzie dla Ciebie i czytających.
Myslę podobnie jak Ty. Zamierzam TEXA trochę potrzymać . Obaczym , co to da.
Słonko wyjrzało, gdy piszę . Potraktuję to za dobry znak. Może nad TEXEM rozejdą się czarne chmurwy.
Pozdro
pietroo / 2009-10-07 12:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
dzisiaj na razie rośnie, jakieś info było z rana o wekslach, czytałaś?
pietroo / 2009-08-31 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj sesja dla mnie mimo spadków plusowa :))
cieszy to, bo stąd wniosek, że mam dobre spólki w portfelu
ładnie Zenek, EFH i PPWK :))
oby tak dalej
pietroo / 2009-08-26 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj tylko MCI i Armatura na plusie, reszta na czerwono,
mam nadzieję, że to tylko jednodniowa korekta kursu, chociaż niektórzy wieszczą penetrację 2180 na W20
krzymaz / 2009-08-26 13:57 / portfel / Bywalec forum
Jak możesz to powiedz skad u Ciebie wzieły się tak duże straty skoro teraz idzie Ci całkiem nieźle??? Ja jak wiesz dopiero zaczynam i wchodze w świat giełdy. Powiem szczerze dzis sprzedałem 2 spółeczki. LZPS i LIberty. Niedawno poszła MCI - wydawało mi się że straciła juz swój potęcjał (a tu dzisiaj taki komunikat:). W razie jakby miało powiać chłodem na giełdzie troszeczkę dłużej wolę mieć kase niż papiery. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem.
pietroo / 2009-08-26 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Straciłem podczas kryzysu. Byłem zbyt niecierpliwy. Część pieniędzy zainwestowałem w złym momencie i stąd strata.
Ale staram się ją zniwelować i skrupulatnie zaczynam zmniejszać stratę. Raz się uda więcej zarobić, a raz mniej.
Co do Twoich poczynan, to najważniejsze, że sam jesteś z siebie zadowolony. Poza tym zarabiasz, więc nie ma co mysleć o straconych zyskach. Nasteonym razem zarobi się więcej. Ja oprócz tego czytam i podpatruję innych wytrawnych giełdowiczów.
Portfel masz bardzo fajny.
Pozdrawiam
giero13 / 2009-08-25 10:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Pietroo. Mój portfel woła o uzupełnienie ale to co mam 3mam do wyższych poziomów bo wierzę w potencjał swoich walorów...Twój portfelik też wygląda super najważniejsze, że wierzysz w swoje inwestycje i czekasz cierpliwie to chyba jedyna słuszna strategia...ja uczę się jej od najlepszych Biga, Jarga, Adrianoo, Kloszarda, Ala, Ciułacza, Smootha, Lawooka i oczywiście Ciebie, czytam podglądam i wyciagam wnioski więc Uwaga! jesteście inwigilowani;)hehe żarcik, a kolejność wymienionych osób jest oczywiście przypadkowa...zmykam do roboty. Pozdrawiam i rosnących w czasie zysków życzę.
pietroo / 2009-08-26 08:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Giero
jak tak samo jak Ty uczę się od bardziej doswiadczonych i mających wierzę graczy... warto mieć jak to pisze Big własną strategię i jej się trzymać oraz być cierpliwym....
portfel masz super, oby tak dalej....
zaglądam do niego od czasu do czasu :)
pozdrawiam
u2mart / 2009-08-24 22:30 / Tysiącznik na forum
Hejka
Pietroo powiedz bo widzę że masz TSC i WDM co myślisz o infie z dziś o tych spółkach. Pewnie czytałeś u Biga w kąciku.
I jak masz na nich ustawione stopy , jeśli masz , bo przy takich wahaniach jakie na nich są nie wiem za bardzo jak poustawiać
pzdr
pietroo / 2009-08-24 22:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
powiem Ci, że wierzę w obie spółki, WDM wzrosło w ostatnim czasie o 100%, ale myslę, że jeszcze zajdzie wyżej.... ktoś nawet pisał, że 1.40 osiągnie, może to i prawda...
TSC jeszcze ostrzejsza spółka, w ogóle NC ma to do siebie, że tam są ogromne wahania na akcjach, myślę, że jeśli jeszcze zejdzie to pewnie góra do 0.80, potem skok w górę.... a gdzie się zatrzyma? 1.50? 1.70? niech jak najwyżej, tego i Tobie i sobie życzę :)) trzeba być cierpliwym i czekać
co do tych inf, to myślę, że będą miały pozytywny oddźwięk
pozdr
u2mart / 2009-08-24 22:41 / Tysiącznik na forum
No to przekonałeś mnie )
Nie będzie na nich stop losów.
Już się kiedyś przejechałem na stopku jak mi spółka spadła z -8% po otwarciu a skończyła na plusie ale ja już jej nie miałem bo się sprzedała przy minus 8 sic!
pietroo / 2009-08-24 22:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na NC są duże wahania, zobacz dzisiaj kurs TSC.... zobaczymy jutro...
ja wierzę, że jeszcze 1.50 na niej będzie, wcześniej jej nie sprzedam :)
Lesio09 / 79.189.123.* / 2009-08-24 22:19
witaj Pietro!!!
A na dzień dzisiejszy, co Sądzisz o Dudzie?
Pozdrawiam
pietroo / 2009-08-24 22:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
wiesz co miałem ją dwa razy i dała mi nieźle zarobić, ale od jakiegoś czasu nie mam do niej przekonania, może się mylę, ale chyba wyczerpała paliwo... od 0.50 wzrosła do 1.90 to chyba i tak nieźle...
nie obserwuję jej nawet teraz, jest jeszcze kilka spółek na giełdzie, które nie odbiły...
nie wiem po ile ją kupileś..
pozdrawiam
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-08-24 22:29
kupowałem między 1,29a 1,59. Mówi się 2,2 Dla mnie sa sensowni,ludzie muszą jeść.natomiast jest narynku zbyt dużo spekulacji,różnic w opiniach. Mam wrażenie ,że ktoś skupuje te akcje na siłę.Spójrz na waskie widełki zakupowe.
Pozdro
pietroo / 2009-08-24 22:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, zresztą bardzo wielu kupiło po1.80-1.90 zł i też czeka jak Ty na wzrost kursu, z tą różnicą, że Ty juz coś zarobiłeś, a oni jeszcze są w plecy....
Duda ma to do siebie, że jest na niej kilkunastodniowa stagnacja, a potem kilka dni wzrostów. Bardziej rządzi nią spekuła niż rynek, także nic tylko cierpliwośc i czekać trzeba na wzrost obrotów. Razem z nim przyjdzie wzrost notowań.
lesio09 / 79.189.123.* / 2009-08-24 22:42
Wielki rosnij-pozdrawiam
pietroo / 2009-08-24 22:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co jeszcze mi się przypomniało, Duda lubi rosnąc jak inne spółki spadają tzn podczas korekty
pozdr
TOMOK / 2009-08-21 18:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Bardzo ładnie Ci idzie na giełdzie...miałem kidyś wrażenie, że się poddasz...a co widzę?
Rozsądek widzę i upór
Tak trzymaj pietroo
Pozdrawiam ciepło
pietroo / 2009-08-21 22:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Staram się. Miałem duże straty, ale jakoś sie udało pozbierać. Czytam, słucham, ostrożnie inwestuje i nauczyłem się cierpliwości. Jakoś się na razie udaje, ale jeszcze mam trochę do odrobienia.
Ciebie podziwiam. Masz super zyski. A ten na IMMO imponujący. Nie wiem czy ktoś miał wyższy.
Wszystkiego dobrego. Trzeba trzymać się mocno.
Pozdrawiam i życzę Ci udanego weekendu.
Twoje zdrowie!!
TOMOK / 2009-08-21 22:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Zyska na immo to pryszcz przy tym co Ty robisz...rób tak dalej...wiesz, że przyjaciela w inwestycjach masz też we mnie, który Ci kibicuje...
pozdrawiam
pietroo / 2009-08-24 19:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie dzięki Tomku, powiem Ci również, że nawzajem
pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2009-08-19 17:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piękna sesja dla mnie. Duże wzrosty na Ekoexporcie, Armaturze, Zenku i EFH :))
Oby więcej takich dni.
Ekoexport to się robi taki czarny koń. Szkoda, że tak mało go kupiłem. Zobaczymy co dalej będzie. Armatura kazała na zysk czekać prawie dwa lata, ale jednak opłaciło się w końcu :)
Zenek to osobna sprawa, dobrze, że rośnie. EFH pnie sie pod wyniki. Jak dobrze będzie to może niedługo zobaczymy 2 zł na nim.
pietroo / 2009-08-17 16:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ogólnie sesja dla mnie ok :)) nabyłem MCI, dzięki Jargowi i spółce :)), która na koniec sesji pociągnęła mocniej w górę, EEX w końcu też wyskoczył, szkoda mi zbyt wcześnie sprzedanego Swissmedu, miałem go trzymać do 2 zł, może jak spadnie podkupię, mimo wszystko wierzę w ten papierek
krzymaz / 2009-08-19 14:06 / portfel / Bywalec forum
Witam:)
A kto to jest Jargo i spolka:)?
Pytam bo też kupiłem MCI ale 1 dzień później. Troszeczkę drożej.
Krzysiek
pietroo / 2009-08-19 14:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Krzysiek
To są przyjaciele z kącika Biga Lebowskiego :)) Bardzo mili ludzie.
Teraz musimy jeszcze potrzymać to MCI, powinno być warto. Jeszcze pewnie nas będzie cieszyć.
Pozdrawiam
Piotrek
krzymaz / 2009-08-19 17:00 / portfel / Bywalec forum
Witam jeszcze raz
A czy Ci przyjaciele mają jakieś otwarte portfele? Czy czytacie się tylko na forum? Jak na forum to napisz jakim forum.
ja tu jestem od niedawna i podobają mi się portfele i zarządzanie nimi ciulacza oraz Tomok. Wydaje mi się, że mają dobre style inwestowania.
I jeszcze pytanie po co trzmasz kase w pruchniku skoro od ponad 600 dni nie dał Ci zarobić?

Pozdrawiam.
Krzysiek
pietroo / 2009-08-19 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wejdź do portfela Biga Lebowskiego i tam sobie poczytaj, popatrz na portfele innych. Większość ma otwarte.
Co do Próchnika to trzymam go bardziej tylko dla trzymania. Jak wyskoczy do 0.60 zł sprzedam. To jest jeszcze nabytek sprzed bessy.
Pozdrawiam
pietroo / 2009-08-13 16:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i po sesji.... ciekawa była, z początku piękne wzrosty, a potem zaniżanie
cieszy wzrost na Armaturze, w końcu się ruszyła, cierpliwość nagrodzona :)
jutro przydałby się dzień na zielono....
pietroo / 2009-08-10 14:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nabyłem EEX )) chciałem rano, ale jakoś się nie udało
może da zarobić
giero13 / 2009-08-09 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć.
Piękny już zysk na Ambrze, ale będzie większy. Myślę,że na Zenku na dniach zacznie się większy ruch obstawiam w górę. Wydaje mi się, żę już weszliśmy w hossę i zostawiam swoje akcje na Long i będę dokupował kolejne pakiety. Nie mam czasu na bierzące śledzenie sytuacji więc przyjąłem taki plan. Teraz muszę się go trzymać. Gdybym został przy moim pierwotnym planie kupiłem w swojej pierwszej życiowej transakcji pakiet KGHM za całość i miałem do dywidendy 3mać to bym jakieś 400% miał, ale było minęło...teraz 3mam się planu. Pozdrawiam, zapraszam do portfela i będę wdzięczny za ewentualne typy. EFH obserwowałem ale nie wszedłem myślę, że ma ogromny potencjał. Pozdrawiam.
pietroo / 2009-08-10 08:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Potrzymam jeszcze trochę Ambrę i resztę moich spółek. Smuci tylko Bioton i Swissmed. Zakały. Jeśli nie zdarzy się nic złego pewnie będą dalsze wzrosty. Chociaż miałem sen, że były spadki. Ale one się najczęsciej nie sprawdzają.
Pozdrawiam i również zapraszam, lubię czytać komentarze :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy