Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
darek1069 / 2009-08-04 17:17 / Bywalec forum
Witam Gospodarza. Widzę że posiadasz akcje EFH. Do jakiego pułapu cenowego zamierzasz trzymać te akcje? Pozdrawiam.
pietroo / 2009-08-04 18:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
będę cierpliwy i dam im rosnąć, jak przebijemy 1.50, to nastepny większy opór to 2 zł :))
ale jak będzie to zobaczymy
pozdrawiam
pietroo / 2009-07-30 17:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj miałem dobrą sesję :))
Ambra i EFH prawie po +10% :))) liczę na więcej i czekam cierpliwie
poza tym cieszy wzrost Armatury :)
jeszcze ze 2-3 takie sesje i wyszedłbym na zielono na większości akcji
pozdrawiam tu zaglądających
pietroo / 2009-07-15 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobra sesja dla mnie dzisiaj :))
Duda cieszy przede wszystkim, Bioton coś się zastanawia czy rosnąć, Ambra też się w końcu ruszyła
giero13 / 2009-07-15 17:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki pietroo z tą Dudą to ja nigdy nie patrzyłem a chyba muszę w końcu zwrócić na nią uwagę...ostatnio w ogóle nie śledzę notowań a tu na indeksie piękne wzrosty, a mój portfel na zero musze go trochę przebudować i w końcu po męsku zamienić tą TPsę na coś innego, Roman na Impexie wszystkich zaskoczył, ale spółkę zostawię na long przyjdzie i na nią czas...może Centrozap zakupię coraz więcej informacji o nim się pojawia in plus
pietroo / 2009-07-15 19:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Giero
TPsa dzisiaj ładnie podskoczyła, była po ponad 16 zł.... a IPX trzymaj, da Ci dobrze zarobić, a Duda jeszcze podskoczy napewno będzie po 2 zł.... i Bioton też wzrośnie :)
Centuś ma dużo pozytywnych informacji i jeszcze wróci na ponad 1 zł
pozdrawiam
giero13 / 2009-07-16 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co do Dudy Pietroo dziś spory obrót jak to zinterpretujesz??są możliwe 2 ruchy onstawiam niestety korektę aby schłodzić kapitał i zabrać akcje nerwowym inwestorom...co sądzisz...dopiero wszedłem na notowania i biorę się za wdrażanie planu...
pietroo / 2009-07-16 10:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
Duda pewnie dzisiaj-jutro spadnie, mocno urosła w ciągu trzech dni,
właśnie sprzedałem część Dudy i może uda się jeszcze coś sprzedać wyżej, czekam również aż trochę spadnie i dobiorę, mam nadzieję na granicę 1.65 :)
poza tym ustwiłem się na kawałeczek Zenka, może da się uszczknąć
Ambra mnie też ucieszyła z rana, ale potem trochę spadła, zobaczymy jak będzie dale
pozdrawiamj
pietroo / 2009-07-13 11:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wziąłem znowu Bioton.... może da zarobić
pietroo / 2009-07-13 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po 0.30... ale chyba będzie można kupić po 0.29
marecki007 / 2009-07-13 11:36 / Tysiącznik na forum
Ja ustawilem sie na ipx na 1,7 i czekam
pietroo / 2009-07-13 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miałem ten papier... ale jakoś kisił się strasznie i dałem sobie spokój...
mam zresztą jeszcze Borka i to samo
marecki007 / 2009-07-13 11:39 / Tysiącznik na forum
Moze jutro cos sie ruszy
pietroo / 2009-07-13 11:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może... jakoś nie mam przekonania do tego Boryszewa, kupiłem, bo myślałem, że 3 zł zaliczy w krótkim czasie, a tu kaszana straszna.... nie rośnie, a spada...
pietroo / 2009-07-09 16:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
takiej ceny za Zenka na koniec nikt nie przewidział
aramagedon / 217.153.189.* / 2009-07-09 15:39
siemano luzaki co tam porabiacie na tym portaliku??? ja se siedze sie zastanawiam co takiego fajnego jest w Biotonie i innych paskudztwach
pietroo / 2009-07-09 15:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bioton daje zarobić tym co go kupili po 0.30 i wcześniej.... ma niezłą płynność i wymaga cierpliwości
adrianoo / 2009-07-09 16:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
i jest nieobliczalny...
pietroo / 2009-07-09 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na koniec zabrakło mu pary....
adrianoo / 2009-07-09 16:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
wujkowie dali sie we znaki w przeciwnym wypadku zamkniecie byloby calkiem hurraoptymistyczne na wiekszosci walorow
pietroo / 2009-07-09 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak zwykle okazaliśmy się zbyt zapatrzeni w wujków, chociaż te brak sły na biotku jest dla mnie nawet ok, licze na zjazd w granice 0.30 zł
kupie wtedy :)
giero13 / 2009-07-09 15:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jednak Bioton daje radę, ale każy zysk cieszy, ten wcześniajszy z Dudy był już imponujący, gratuluję, ja myślę że niedługo podobny będzie na Zenku obym miał rację...
pietroo / 2009-07-09 15:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z dudą się pospieszyłem, ale myślę, że jak spadnie podkupię....
to samo z Biotkiem....
Zenek da nam zarobić, wcześniej czy później, Tobie więcej, ale i ja będę zadowolony :)
giero13 / 2009-07-09 15:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może procentowo tak, ale wolumen mam skromniejszy;)
pietroo / 2009-07-09 15:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja myślę jeszcze może trochę dokupić....ale to zobaczymy
giero13 / 2009-07-09 15:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jeszcze nie wiem mam trochę gotówki, ale pracę na razie dorywczą, dużo znaków zapytania pojawiło się po studiach, jak załapię się gdzieś konkretnie to włożę resztę oszczędności część w Zenka, a część w Kopex....Obserwuję teraz TPsa ostra walka jest na poziomie 16,20 mam nadziję, że utrzymają i będą systematyczne powolne wzrosty, nie wiem czy ten poziom wynika jakoś z AT bo się na tym nie znam
pietroo / 2009-07-09 15:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie na TPSA wyglada to dobrze, cały dzień rośnie, powoli, ale grosz po groszu....
Kopex dobra firma.... zawsze miała niezłe wyniki... a Zenek jest tak tani, że raczej nie ma prawa spadać...
co do pracy, to ciężko teraz znaleźć dobrą bez jakichkolwiek znajomości... ale zawsze dobrze od czegoś zacząć i szukać w trakcie... pisałeś wcześniej, że chciałbyś być przedstawicielem farmaceutycznym... niezła praca, ale zabiera dużo czasu, oprócz tego częste szkolenia i wyjazdy w weekendy, nie każdy to lubi, oprócz tego jak ktoś ma rodzinę, to bardzo przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu...
wcześniej były złote czasy dla tej branży, teraz jest gorzej...
giero13 / 2009-07-09 16:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
plany się nie zmieniły i faktycznie bez znajomości to ciężka sprawa, ale szukam wytrwale może za jakiś czas sie uda wiem na czym ta robota polega ale na początek po studiach to niezły pomysł jak dla mnie, może wyjadę za granicę na trochę...najbliższe dni pokażą, ale ja jestem wiecznym optymistą...
adrianoo / 2009-07-09 16:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
giero a moze sprobuj w jakiejs fimie farmaceutycznej zwiazanej z badaniami klinicznymi (Quintiles, Glaxo., itd.), mysle ze to owiele ciekawsze ale oczywiscie to tylko moja opinia, poza tym mysl juz o podniesieniu swoich kwalifikacji, wiem ze to brzmi smiesznie po studiach ale dopuki jestes w formie (i Ci sie chce) to warto to robic, tak czy inaczej w przyszlosci bedziesz w tym kierunku dzialal...
pietroo / 2009-07-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
teraz będąc w dobrej firmie farmaceutycznej najwięcej chyba się zarabia na badaniach, bo to jest przyszłość i rozwój dla firmy...
zretszą widziałem mnóstwo ogłoszeń z różnych firm do badań klinicznych...
giero13 / 2009-07-09 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę zrobić podyplomówkę z Biotechnologii, albo zdobyć dodatkowe uprawnienia z tachnik molekularnych bo podstawowe już mam(genetyka to przyszłość) jak nie wyjadę za granicu od października zaczynam... poluję na firmę Adamed rozwojowa jest, dobre leki maja, i w listopadzie pod Łodzią rusza duża inwestycja...
adrianoo / 2009-07-09 16:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
jesli moge cos podpowiedziec, skladaj w wiele miejsc, wiem ze sa wymarzone miesca pracy ale czasem cos sie trafia i jest ok.
zapisuj sie i studiuj, pracownik ktory sam dba o swoj stan wiedzy to dobry pracownik, zapewniam Cie ze to nie beda ostatnie Twoje studia:) i o ile sie orientuje firmy zwiazane z dzialka w ktorej szukasz pracy stawiaja na szkolania - bedziesz ich mial tez sporo przynajmniej w pierwszej fazie pracy
giero13 / 2009-07-09 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ta firma to priorytet dla mnie, a wysyłam wszędzie gdzie się da...minusem takich firm jest to, iż zazwyczaj nie mają swoich biur regionalnych i możliwe jest tylko wysyłanie przez internet...Ja cenię bezpośredni kontakt tak samo większość pracodawców...dzięki za rady, uważam, że będzie dobrze mimo tego , że urodziłem się 13 w piątek hehe:)
pietroo / 2009-07-09 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też się urodziłem 13, ale w niedzielę i też uważam, że mam szczęście
mój brat również jest z 13-ego...
giero13 / 2009-07-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o proszę mamy coś wspólnego, a w jakim miesiącu? ja z września jestem i też wżyciu wiedzie mi się nie najgożej...wielu mówi ja to mam w życiu pecha, a ja zawsze na to odpowiadam: pH to ma roztwór:)
pietroo / 2009-07-09 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jestem z czerwca, a mój brat z września
adrianoo / 2009-07-09 16:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
:) bedzie ok.
giero13 / 2009-07-09 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi być:) Pozdrówka i jeszcze raz dzięki za rady!Sorki Pietroo, że u Ciebie w kąciku tak dużo o mnie i moich poszukiwaniach, ale myślę, że jesteś wyrozumiały;)
pietroo / 2009-07-09 17:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pisz o wszystkim, jest ok :)
giero13 / 2009-07-09 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miało być technik;)
pietroo / 2009-07-09 16:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Adamed może jest i rozwojowa, ale w rankingu przedstawicieli jest daleko... pomyśl o wiekszej firmie, są tam lepsze pieniążki i łatwiej po takiej znaleźć dobrze popłatną pracę
giero13 / 2009-07-09 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najgorsze, żę wszędzie szukają z doświadczeniem, a człowiek pracował jak tylko mógł niestety w innym charakterze...
pietroo / 2009-07-09 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
piszą o doswiadczeniu, bo myslą, że znajdą kogoś z takowym, ale zawsze warto próbować...
z doświadczeniem przychodzą pracownicy juz ułożeni, a nowego i młodego układa się jak chce.... sorry, że piszę tak dosłownie, ale życie bywa brutalne...
giero13 / 2009-07-09 17:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niektórzy właśnie takich wolą ulepią Cię i myślą, że już będziesz zawsze przytakiwał bo to Twoja pierwsza praca i zrobili dla Ciebie wyjątek
pietroo / 2009-07-09 17:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
takie życie... ale trzeba od czegoś zacząć...
giero13 / 2009-07-09 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokładnie Rockefeller też od razu miliarderem nie został a i kilka razy zbankrutował:)optymistyczny akcent na zakończenie bo muszę zmykac:)Pozdr.
pietroo / 2009-07-09 17:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miejmy nadzieję, że nas bankructwa ominą
pozdrawiam
pietroo / 2009-07-09 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i tak trzeba trzymać, najważniejszy jest optymizm i racjonalne myślenie :))
pietroo / 2009-07-07 17:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sprzedałem dzisiaj Biotka... nie wiem czy nie za wcześnie, ale jednak zysk to zawsze zysk...
pietroo / 2009-06-30 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobry dzień dla mnie na parkiecie
Duda poszła w obce ręcę... może spadnie odkupię wtedy...
poza tym czekam na odbicie na Ambrze...
giero13 / 2009-06-29 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najlepszego w dniu imienim Pietroo, wielu sukcesów na tle rodzinnym, zawodowym i na naszym straganie, a przede wszystkim dużo zdrowia:)!!!
pietroo / 2009-06-29 19:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wielkie dzięki Giero :) Za pamięć i za życzenia.
Super mieć takich miłych znajomych.
Pozdrawiam serdecznie
Ciułacz / 2009-06-29 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo, witaj i wszystkiego najlepszego w dniu imienin i nie tylko.Bywaj.
Ps. Zdrowie , zdrowie, i jeszcze raz zdrowie!
pietroo / 2009-06-29 18:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bardzo Ci dziękuję za życzenia. Sprawiłeś mi wielką przyjemność. Wielkie dzięki za pamięć.:))
Pozdrawiam serdecznie
amelia1 / 2009-06-29 17:11
Witaj Piotrze. Życzę CI wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze. Samych słusznych decyzji giełdowych, dalszej wytrwałości na kotlecie (podziwiam cierpliwość ), dobrych wiatrów na Zalewie i życzliwych ludzi wokół siebie. Cmok, cmok
pietroo / 2009-06-29 17:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Amelko :))
Bardzo Ci dziękuję za pamięć i za życzenia. Sprawiły mi wielką radość... A całusy były słodkie.
Buźka
Pozdrawiam
pietroo / 2009-06-26 12:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Próchno się ruszyło :))cieszy :)
pietroo / 2009-06-25 17:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj dla mnie sesja taka nijaka, zenek marazm, duda też, ambra się powoli zbiera...
zobaczymy jak jutro będzie
giero13 / 2009-06-23 09:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wygląda tak jakby już sypaczowi na Zenku kończyła się amunicja, a popyt jest spory...
pietroo / 2009-06-23 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TPSA jezcze da Ci zarobić, poczekaj trochę, wróci do wcześniejszego kursu, a dodatkowo będziesz miał dywidendę...
giero13 / 2009-06-23 18:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do Tpsa oczywiście 3mam ze stratą nie sprzedam:-)
pietroo / 2009-06-24 08:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdybym miał wolna kasę sam bym się zapakował w TPSA na wakacje...
pietroo / 2009-06-23 09:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jest mała zapora na 0.61, ale to i tak jest nisko, kilka dni temu było po 0.70 zł
giero13 / 2009-06-23 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jednak dorzucili do pieca:(
pietroo / 2009-06-23 09:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sypacz wrócił i chyba jeszcze do końca tygodnia tak będzie...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy