Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 17:32
Taaa zobacz jak eko zakonczył dzień, ah ta końcówka gdzie rozebrali batonik na S
Kambodza / 2011-10-12 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pięknie, po prostu pięknie:)
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 18:56
Taaa ale ch.. bombki strzelił, teraz pod wyniki weź sobie kupuj po tyle...trzymali kurs, trzymali to jeszcze do wyników mogli potrzymać :f
Kambodza / 2011-10-12 19:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jest wesoło, co będzie pojęcia nie mam ale plan na każdą okoliczność i owszem:)
pietroo / 2011-10-12 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Eko jak wyskoczyło
Kambodza / 2011-10-12 13:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bo to dobra spółka jest:)
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 14:20
No dobra jak ma leciec to niech juz leci w kosmos a jak spadac to niech spada, najgorsze czego nie lubie na tym papierze to marazm ;f

PS> Kam kiedy wyniki ;p
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 14:29
jezzu jaki szał akupów, jeszcze troszke i 6 z przodu
paweł77 / 2011-10-12 14:33 / Bywalec forum
właśnie 6 się pokazała!
paweł77 / 2011-10-12 14:25 / Bywalec forum
Witam, 10.11 za III kwartał. Pozdro.
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 14:30
Dzieki
Kambodza / 2011-10-12 14:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pawle pewien jestes że 10? Bo ja mam zapisane 30-go listopada.
A jutro wywiad z Prezesem Dziedzicem w CNBC:)
paweł77 / 2011-10-12 14:39 / Bywalec forum
Witaj Kam. Na stockwatch jest 10. listopada
Kambodza / 2011-10-12 14:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
hmm bo ja mam harmonogram co EEx podawał i tam jest 30-y. chyba że cos przyśpieszyli i mi umkneło
paweł77 / 2011-10-12 15:01 / Bywalec forum
Znalazłem drugie źródło, gdzie jest 10 listopada, ale może niedawno coś przełożyli na koniec miesiąca.
EKO EXPORT SA terminy publikacji raportów okresowych w 2011 roku

14.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 1/2011

1.Raporty kwartalne, zawierające kwartalną informację finansową:
- za I kwartał 2011 roku - 12 maja 2011 roku,
- za III kwartał 2011 roku - 10 listopada 2011 roku.
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-12 14:38
Ooooo to obejrze, siedze w domu i kuje na piątkowa obronę więc troszke czasu mam. O ktorej mr. Darku?
Kambodza / 2011-10-12 14:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
15:30 Senior:)
TrentX / 2011-10-12 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :)
to kiedy zmieniasz stan cywilny ?:P
TrentX / 2011-10-12 11:46 / portfel / Tysiącznik na forum
aa juz doczytalem :) w te sobote ja rowniez bede bawil na weselisku ;] tyle ze w podkarpackiem :)
pietroo / 2011-10-12 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemanko :))

dlaczego tylko ma byc Wam tak dobrze :))) ja tez chcę!!!
Kambodza / 2011-10-12 11:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i znowu dt na miedziaku się kręci:)
pietroo / 2011-10-12 11:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po wiele brałes?
Kambodza / 2011-10-12 11:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a wysoko bo jak był odpał to mnie na miejscu nie było więc brałem az po 144,3 i 144,4
pietroo / 2011-10-12 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to juz kilka paczek masz :)
gratki
pietroo / 2011-10-12 09:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nico wraca na swoje dawne poziomy :)
dodge / 2011-10-12 08:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-10-11 20:12:14 tomtay [ Bez rangi ]
a kto to je "Don Dodge", bo ja myslałem, że Ty? ;)


A to taki gość, który się podemnie podszywa. Krótka jego wizytówka:

Don Dodge jest prawdziwym weteranem i gwiazdą e-biznesu. Współtworzył pierwszą wyszukiwarkę internetową AltaVista, był ewangelistą Microsoft, a obecnie pracuje dla Google. (...)

Don Dodge związany jest z biznesem internetowym i software’owym od ponad 25 lat. Obecnie pracuje dla Google, gdzie wspiera i doradza developerom budującym aplikacje pod tę platformę. Odpowiada także za współpracę Google ze startupami i firmami typu venture capital. Don Dodge wcześniej był ewangelistą Microsoftu. Co ciekawe, zmianie firmy towarzyszyła zmiana środowiska pracy z Windows na Mac, z czego, jak twierdzi, jest bardzo zadowolony.

Nowy prelegent e-nnovation jest prawdziwym pionierem branży. Był członkiem teamu zarządzającego AltaVista (pierwsza wyszukiwarka internetowa), Napster (pierwsza platforma wymiany plików P2P), Groove Network (pierwsza platforma współpracy w ramach P2P), Forte Software (pierwsza obiektowa multiplatforma dla web developerów) czy Bowstreet.


e-nnovation.pl
pietroo / 2011-10-12 08:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie

jesień w pełni zza oknami, po wyborach w PO wrze

http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/1,118281,10454776,Tusk_sam_sie_mianowal_na_premiera___Zapomnial__ze.html

a ja zaczynam miec delikatnego stresa :))

pozdrawiam
tomtay / 2011-10-12 10:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ewke Kopacz na premiera, McDonald to nie lepiej wraca do domu ratować swoje małżeństwo, bo jeżeli w wyborze wyborczym oboje z Małgośką mają problem, żeby dać sobie serdecznego buziaka w usta i robią jakieś ceregiele, to za cztery lata tam nie będzie co zbierać :)
dodge / 2011-10-12 08:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrze, witam Wszystkich

Stres jest czymś naturalnym. Też miałem, ale w dniu ślubu odszedł. Małżeństwo nie jest czymś strasznym :). Jak w życiu - raz lepiej raz gorzej - byle umieć się dogadać, a czasami puszczać drugim uchem co pierwszym wpada hehehe. Cały ceremoniał stresuje, bo ma się świadomość jaki tego skutek. Pamiętaj - że człowiek to taka istota, która przyzwyczaja się do każdej sytuacji. Do małżeństwa i wspólnego życia, braku obiadu, strajku w łóżku, cichych dni, ględzenia przez tygodnie o dokręceniu śrubki też można się przyzwyczaić hehehe. A poważnie - będzie dobrze.

Życzę miłego dnia

Pozdr.
pietroo / 2011-10-12 08:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek


Małżeństwo nie jest czymś strasznym :).


Gdyby było nigdy bym się nie ożenił. Mieszkamy razem od ponad roku, znamy się jak łyse konie i odpowiadamy sobie, więc tak naprawdę nic się nie zmieni. Zmiany nadejdą gdy będą dzieci.


Do małżeństwa i wspólnego życia, braku obiadu, strajku w łóżku, cichych dni, ględzenia przez
tygodnie o dokręceniu śrubki też można się przyzwyczaić hehehe. A poważnie - będzie dobrze.



Zgadzam się w całej rozciągłości.

Pozdrawiam
dodge / 2011-10-12 08:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Zmiany nadejdą gdy będą dzieci.


Gdy nadejdzie ten czas, rozwinę myśl w tym kierunku dzieląc się dobrym słowem :) Po ślubie cieszcie się sobą. Gdy pojawią się dzieci następuje przewartościowanie życia, które dopiero wówczas nabiera sensu i barw.

Trzymam kciuki. Wybrałeś na pewno najlepszą kobietę, która Tobie odpowiada,a Ona najlepszego faceta, któy Jej odpowiada. Dacie oboje radę :)

Pozdr.
pietroo / 2011-10-12 09:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Maciek :))
Kambodza / 2011-10-12 08:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Cos się zaczyna dziac w tym PO, zobaczymy tylko jak z tego wyjdą i jak my na tym wyjdziemy.

A kiedy to Piter się ma wydarzyć?:)


Wczoraj udane dt na miedziaku odprawiłem i dzisiaj tez będę wyglądał za okazją:)

Miłego dzionka bo spadam do pracy:)
dodge / 2011-10-12 08:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku

Miłego dnia życzę.
Kambodza / 2011-10-12 08:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)

Wzajemnie, tobie równiez udanego dzionka zyczę:)
pietroo / 2011-10-12 08:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w tą sobotę :))

gratki za dt, masz ostatnio szczęscie :))
Kambodza / 2011-10-12 08:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
u to już blisko faktycznie:) dasz radę a stres to normalka:)

Dzieki, faktycznie ostatnio jakos mi się udaje:) po prostu wychodze z założenia że jak mam plus i widzę niepewnośc w pójściu wyżej to wywalam, zgarniam ile daja i już:)

Pozdrówka
smooth / 2011-10-12 08:29 / portfel / Tysiącznik na forum
No Panie, nie widziałem nic ...jak już sie zgodziłeś to jakoś to będzie...zawsze można wyskoczyć do kiosku po gazetę na parę dnie albo ze śmieciami :)) Wszystko będzie dobrze...:)

Pozdr.
pietroo / 2011-10-12 08:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miałem znajomego, który wyszedł ze śmiecami. Powiedział, że wróci do 17, a było koło 16.30. Wrócił po dwóch dniach o 17, jak gdyby nic się nie stało, a żona z wrzaskiem, że gdzie on był przez ten czas. A on do niej, ze przecież powiedział, że wroci na 17, więc jest i nie rozumie jej zdenerwowania.

Pozdrawiam
pietroo / 2011-10-12 00:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10454442,Projekt_rozszerzenia_EFSF_odrzucony__Rzad_Slowacji.html
pietroo / 2011-10-12 00:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polska - Białoruś 2-0

teraz zacznie się rejterada, że jesteśmy jednymi z najlepszych w Europie
amelian / 2011-10-11 21:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Co to jest inwestycja długoterminowa?
- Nieudana spekulacja ;)

Pozdrawiam serdecznie
tomtay / 2011-10-11 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to prawda, ale nie jest ładnie się natrząsać z ludzików, którzy z kwitami zostali na dłużej :)
amelian / 2011-10-11 22:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja się nie natrząsam tylko cytuję powiedzonko gdzieś tam zasłyszane...widzę, że Towarzystwo humorzaste się zrobiło a nie zamierzam przepraszać za każdą swą wypowiedź,ktorą ktoś może poczuć się dotknięty
pietroo / 2011-10-11 23:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie badź taka niedotknięta :))
pietroo / 2011-10-11 21:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale miałem cięzki dzień, a tu jeszcze się nie skończył...

dalej musze popracować...

wracam przed północą

p.s. cieszy Calatrava :)
dodge / 2011-10-11 20:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

"Już po raz drugi do Polski przyjeżdżają twórcy największych i najbardziej dochodowych przedsięwzięć w internecie, takich jak Google, LinkedIn, AltaVista czy Monster.com, aby porozmawiać na temat przyszłości i możliwości rynku internetowego w tej części Europy. Gospodarka elektroniczna w Polsce rozwija się szybciej niż pozostałe branże, tempo jej wzrostu w ciągu kilku kolejnych lat będzie dwukrotnie większe niż tempo wzrostu PKB. Polski biznes elektroniczny jest drugim największym rynkiem internetowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Drzemie w nim duży potencjał inwestycyjny, dlatego przyciąga znane nazwiska i największe firmy."(...)

di.com.pl

Był również Don Dodge :)
tomtay / 2011-10-11 20:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a kto to je "Don Dodge", bo ja myslałem, że Ty? ;)
zosia19 / 2011-10-11 15:18 / Bywalec forum
Witam
Panowie mam pytanie...
jak wysłać komus wiadomość na priv?
jest napisane wpisz z obrazka ....,
ale tam nie ma obrazka ?
Pozdrawiam
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-11 15:22
Na obrazku masz narysowane/napisane cyfry i literki, trzeba je odpowiednio wpisac i dadaaam!
zosia19 / 2011-10-11 15:28 / Bywalec forum
Noxik problem w tym ,że u mnie nie ma obrazka
tylko napis "Musisz odczytać z obrazka i wpisać w poniższe pole formularza 5 znaków z zakresu, 0..9, A..F, i dopiero wtedy przesłać formularz:
tomtay / 2011-10-11 19:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak coś nie działa, to możesz napisać publicznie do kogoś "hej odezwij się do mnie mam sprawę na priv" - jeżeli będzie ta osoba chciała z pewnością się odezwie :)
Kamil B / 2011-10-11 18:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wiem jakiej przeglądarki używasz, ale np jak masz w ff taki dodatek jak noscript to należy odblokować tą stronę i wtedy powinny być widoczny ten kod weryfikacyjny
smooth / 2011-10-11 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Koszt kampanii Palikota w przeliczeniu na głos to 70 gr, PO około 5zł, SLD około 16 zł.

Palikot chyba się zlewarował.... :)

A tak już serio to wynik Palikota pokazuje w którym kierunku ma iśc rola Państwa w naszym zyciu. Wystarczy sobie wyobrazić jaki Palikot by zrobił wynik jak miał subwencje i równy dostęp do mediów. Teraz oczywiście wszyscy bedą mówili ze to wariat, drugi lepper, coś tam gadają o hajlowaniu ale co mają mówić jak on tym wynikiem obnaża słabość i nieudolność obecnego układu politycznego. Palikot rozwali ten układ politycznego klanu a potem weźmie sie za PZPN.
1grze / 212.182.74.* / 2011-10-11 11:08
Ale wierzysz w to ?? ;) - ani pierwszego ani drugiego nie zrobi - miał szansę zrobić coś dobrego w komisji przyjazne państwo i to bardzo dużą szanse, coś dobrego w strefie małych działalności gospodarczych, ułatwień, uproszczeń itp. I co zrobił ? NIC. Sorry Smooth, ale dziwie się, wierzysz w niego (plus Tymochowicza, który "elegancko" m.in. ludzi np na NC przekręcił). Palikot to dobry socjotechnik stety/niestety z przywódczym zacięciem (vide to właśnie "gadanie" o hajlowaniu - kłania się tu psychologia tłumu Le Bon-a i tego pochodne). Tak to właśnie wyglądało, jak hajlowanie (opinia osób mało interesujących się polityką, a takie były skojarzenia). Umie Palikot prowadzić tłum, tylko kwestia jak go poprowadzi .... a jego zaplecze nie jest zbyt interesujące. Rozgrywa polityką społeczną w sensie wyznaniową, katolicka, a chodzi o to żeby ktoś miał sensowny program gospodarczy i jaja, żeby go wprowadzić, a nie zajmować się pseudo problemami typu geje, kosciół, trawa.
Pozdrawiam
smooth / 2011-10-11 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Politykom w nic nie wierze ale jak juz mówiłem kierunek gospodarczy, społeczny który mi najbardziej odpowiada to ten który pokazuje Palikot.
Ty myslisze że on nie wprowadził wielu zmian w tej komisji bo nie umiał? Nie! Nie bo te zmiany nie były by poparte w głosowaniach przez wszelkiej maści wyborczych rozdawaczy. Komisja produkowała ustawy które nie przeszły w sejmie lub nie miały popracia by tam w ogóle dotrzeć. Tak wygląda polityka, tu nic nie ma na już i bez kompromisów. Teraz Palikot też niewiele zdziała bo będzie w opozycji wiec jak ma coś zrobić.
Kto Twoim zdaniem ma sensowy program gospodarczy i jaja żeby go wprowadzić? I komu to kiedykolwiek się udało?
1grze / 212.182.74.* / 2011-10-11 13:11
Nie wiem do końca czy nie miał poparcia, czy miał za mało determinacji i DOBRYCH projektów, by je pchnąć dalej. Obawiam się, że jest typem takiego, który dużo mówi mało robi (jak w powiedzeniu, że krowa która dużo muczy, mało mleka daje).
Co do programów gospodarczych to można by było długo rozmawiać, - moja opcja programowa to dawne UPR, ale o ile to może był program do wprowadzania, po 90 roku, gdy ludzie byli gotowi jeszcze na wyrzeczenia i było co prywatyzować i sensownie zagospodarować te pieniądze (co wg. mnie nie zostało zrobione).
Zgadzam się, że nikomu się nie udało zrobić nic sensownego, a teraz nie ma nikt takiej charyzmy i wizji, żeby coś zrobić. To czego był ja chciał, oczekiwał to mniej państwa w państwie, mniej urzędników, koncesji itp itd w gospodarce. Generalnie uproszczeń - im mniej możliwości ingerencji urzędników tym lepiej dla gospodarki.
Generalnie zostało liczenie tylko na siebie, i wypracowywanie sobie samemu poziomu ekonomicznego.
Wracając jeszcze do Palikota, boję się że nie zajmie się w żaden sposób sprawami gospodarczymi (w sensie nacisku, czy jego rodzaju show, jako opozycja, a tego bym oczekiwał), a skoncentruje się na promowaniu/walce o uznawanie gejowskich małżeństw, adopcji dzieci przez nie itp sprawami społecznymi - choć chciałbym się mylić.
Pozdrawiam
smooth / 2011-10-11 13:37 / portfel / Tysiącznik na forum
No to programowo się mniej więcej zgadzamy.
Teraz wszyscy zaczną straszyć adopcją dzieci przez gejów i będą wkładać ruch Palikota w te buty a to nie prawda. W programie były tylko sprawy ze związkami partnerskimi (dziedziczenie, sprawy podatkowe etc) ale nie adoptowanie. Udawanie że problemów gejów i lesbijek nie ma to zamiatanie pod dywan. Robi sie z tego kluczowy punkt progamu Palikota a to tylko jakiś tam paragraf i na tym polegać będzie teraz kolejna manipulacja mediów i klanu rządzącego że będą to powtarzać aż sie przyjmie.
Ja tez sie torche boje tych co tam z Palikotem weszli ale za pierwszy raz w swoim życiu zagłosowałem za programem a nie jak to zwykle bywało przeciwko komuś.
TrentX / 2011-10-11 12:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Smooth pozwole sobie sie z Toba nie zgodzic.
Przypominam ze Palikot dzialajac w komisji, mial za soba swoje zaplecze polityczne do spolki z PSL ktore dysponowalo wiekszoscia w Sejmie i to niemala , wiec jesli chcialby cos zmienic to nie byloby sily zeby polec w glosowaniu .... Jedynym straznikiem bylo veto prezydenta przeciwnej opcji, a nie przypominam sobie zeby Kaczynski wetowal setki drobnych zmian w ustawach ...
Komisja produkowala ustawy ktore bez problemu PO z PSL moglo przeglosowac , a tego nie robilo i to sa fakty . Teraz Palikot moze sobie mowic ze on chcial ale nie bylo woli i dlatego odszedl z platformy. Tyle ze mowi to tylko i wylacznie na swoj wlasny uzytek sukcesu wyborczego, na zasadzie to nie ja to oni :( a takich bylo juz pelno na Wiejskiej ....
smooth / 2011-10-11 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Miał swoje zaplecze które go nie popierało dlatego odszedł i założył swoje. Nie było polityka którego było by na to stać. To co napisałeś jest zarzutem w kierunku całej koalicji a nie samego Palikota.
TrentX / 2011-10-11 14:06 / portfel / Tysiącznik na forum
On teraz tak mowi ze nie mial poparcia , a sam slyszalem zapewnienia Donka ze ma on wolna reke w usprawnianiu prawa gospodarczego ulatwien dla przedisebiorcow co zreszta mialo doprowadzic do tego slynnego "jednego okienka".
Sa wiec slowa przeciwko slowom , a kazdy wierzy w co chce wierzyc. Moim zdaniem wyplynal na haslach lewicy ktore glosno krzyczal w kampanii a wobec bezbarwnej kampanii Napieralskiego mamy to co mamy :)
TrentX / 2011-10-11 12:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Sensowny program gospodarczy wg ekspertow mial PJN ale nie wszedl do Sejmu , bo pewnie byl on zbyt konkretny ... Tym bardziej ze na konkretach typu trawa, homo, obywatel ,swieckosc panstwa dlugo nie pojedzie , tzn beda w opozycji bedzie mogl jechac zas przy wladzy trzebaby przedstawic cos sensownego w odniesieniu do gospodarki.
smooth / 2011-10-11 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Każdy ma swoich ekspertów a jak PJN miał dobry program gospodarczy to okazał sie tak nieudolny, że nie potrafił go ludziom przedstawić bo ich kampania to było skomlenie o głosy a nie prezentacja programu.
Fajnie sie gada ale muszę wracać do pracy.

pozdro
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-10-11 12:20
Wiesz sprawa opodatkowania kościoła....to jak sądze troche $$ do skarbonki państwa przyniesie podobnie jak trawka :)

Ogólnie jednak strasznie boje się tej jegomości w rządzie on jest troche jak śp lepper tylko inteligentniejszy - ale to taki sam pieniacz
Kambodza / 2011-10-11 09:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
11.10. Warszawa (PAP) - Eko Export, produkujący mikrosferę uszlachetnioną, po
zweryfikowaniu danych finansowych za lipiec i sierpień, podniósł prognozę tegorocznego
zysku netto do 6,7 mln zł z 6 mln zł - podała spółka we wtorkowym komunikacie.

W komunikacie poinformowano, że czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie opublikowanej
prognozy było przeprowadzenie modernizacji zakładu produkcyjnego.

"Modernizacja zakładu produkcyjnego zaowocowała większym zwiększeniem efektywności
produkcji, niż zakładano poprzednio" - dodano. (PAP)

Niech sie tylko stragan uspokoii:) ale najpierw niech tapnie konkretnie:)
cierpliwyy / 83.25.91.* / 2011-10-11 10:06
siema dzieki za pilnowanie ekosława wrzucaj wszystko co znajdziesz napewno wielu ludzi na tym skorzysta

pozdro dla wszystkich spekulantów...i Amelki.....:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy