Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-06 10:32
Zmarł Steve Jobs szkoda go, bardzo rozsądny człowiek.
pietroo / 2011-10-06 10:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i mądry
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-10-06 11:08
o to jedna z jego myśli :)

Jobs uważał bowiem, że tylko patrząc wstecz można dostrzec, jak niby niepozorne zdarzenia z przeszłości wpływają na nasze życie, jak te pozornie nieistotne punkty zaczynają układać się w całość.
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-10-06 11:34
Cóż apple swgo czasu było w bagnie, w zasadzie to on całą spółkę wyciągnał
pietroo / 2011-10-06 10:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Calatrava jesdnak się nie poddaje, dzisiaj na ładnym plusie zaczęła, czekamy co dalej
pietroo / 2011-10-06 09:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2011-10-06 03:36:37 Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]



Darek nie może spać, albo miał akurat przerwę w .... :)))))))))))))))))))))
Kambodza / 2011-10-06 09:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam takie dni że śpię 8 godzin ale rzadko a często wystarczy mi dużo mniej i jak się położę wcześniej to się budzę:)
pietroo / 2011-10-06 09:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie w ten jesienny poranek :))
mari40 / 2011-10-06 08:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
fajna dyskusja wczoraj była.Ja od pewnego czasu mało słucham polityki ,tylko tyle aby wiedzieć co się dzieje i czy przypadkiem ktoś kogo uważam za głupiego nie zmądrzał :)
Niestety nic takiego się nie dzieje i jak zwykle zagłosuję za PO. Lubię Palikota,bo wnosi trochę życia między polityków i mówi co myśli,ale głosować na niego nie będę.
Darku czy ja dobrze widzę pisałeś przed 4 rano ? a teraz pewnie śpisz :)
Miłego dnia życzę
Kambodza / 2011-10-06 09:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:)

Ja już ponad godzinę w pracy:)

Ja tez lubię Palikota min z tych powodów o których piszesz ale nie zagłosuję.

Miłego dzionka
mari40 / 2011-10-06 09:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie wiem Darku jak to robisz,że tak mało śpisz,ja bym padła po tygodniu :)
Kambodza / 2011-10-06 09:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jakos tam mam Marunia:)

Marunia coś Ci w weekend napiszę na priv
mari40 / 2011-10-06 09:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobrze Darku już nie mogę się doczekać :)
Z szacunkiem do Amelki / 78.133.214.* / 2011-10-06 08:48

PIS jak
pomyślę o kolejnym grzebaniu się w teczkach, katastrofie i ogólnej nienawiści do

No Amelko bardzo cenię Twoje wpisy.
Ale pomyśl gdyby to Twój brat zginął w katastrofie i tak byłoby prowadzone śledztwo ( przypominam- dziennikarze znajdowali kawałki maszyny) to też byłabyś wkurzona.
Co do nienawiści, no cóż PO z uśmiechem na ustach robi przekręty, zmienia prawo, pozwala swoim bogacić się nieuczciwie ( afera hazardowa, budowa wyciągu narciarskiego przez posła Sobiesiaka bez zezwolenia). O wielu innych sprawach , które pozwalają bogacić się kolesiom nie wiemy.
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-10-06 11:06

No Amelko bardzo cenię Twoje wpisy.

dziękuję ślicznie :)

gdyby to Twój brat zginął w katastrofie

gdyby zginął to nic nie wróciłoby mi jego życia...a już na pewno nie pozwoliłabym pochować go na Wawelu wśród bohaterów, gdy nie był godny aby tam spoczywac...w dodatku gdyby był rodowitym Warszawiakiem i dla Stolicy zasłużony.
Ale widzisz - mamy odmienne zdania i ani ja ani Ty tego nie zmienimy.

Co do Po to zgadzam się
TrentX / 2011-10-06 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Powinni zlozyc trumny we flagowym okrecie tejze opcji Swiatyni Opatrznosci ... :) i wszyscy byliby zadowoleni...
Osobiscie uwazam ze na Wawel to nie Jaroslaw cisnal tylko Dziwisz sie wychylil a potem juz jak trafilo to do mediow trudno byloby to odkrecic, a widac bylo jak kardynal szukal jezyka w buzi jak go o to zapytano ....
mari40 / 2011-10-06 09:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie jestem co prawda Amelką,ale pozwolę sobie co nieco napisać.Owszem katastrofa była straszna,ale świat idzie dalej codziennie giną z różnych czasami niewyjaśnionych przyczyn ludzie. Nikt jednak nie chodzi ulicami wywołując zamieszki,walcząc o krzyż,którego miejsce jest w kościele.Trzeba zdawać sobie sprawę jaki wpływ na całe państwo mają oskarżenia innego państwa gdy nie ma się 100% dowodów.Jeśli chodzi o bogacenie się to zawsze tak jest,że która partia przy "korytku" to się nachapie.Mąż mojej kol. jest w PIS dopóki się tam nie "wkręci" miał zwykłą posadkę za 2tys miesięcznie.Za czasów świetności PIS był wysoko postawionym dyrektorem z zarobkami większymi niż poprzednio rocznie.Oczywiście póżniej spadł z piedestału kiedy zapytałam dlaczego to usłyszałam,że teraz rządzi inna partia a on poprzednio też kogoś wygryzł.Teraz liczy,że znów dojdą do władzy i dostanie lepszy stołek.Wiem,że on to pionek i chodzi o większe przekręty, ale one były i będą bez względu na to kto będzie rządził.
TrentX / 2011-10-06 11:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac:)

Skoro miejsce dla krzyza jest w kosciele , to dlaczego wisza w prawie kazdej swieckiej instytucji i partie rzadzace nie bedace z opcji konserwatywnej nic z tym nie robia lacznie z sala obrad sejmowych??? Czemu prowadzaja pielgrzymki publicznie po drogach do Czestochowy pod krzyzem ???Jedna partia walczy o krzyz i niech se walcza ;], druga zas ta na ktora chcesz glosowac nic nie robi zeby oddzielic krzyz od panstwa i doprowadzic do swieckosci urzedow :) bo nie chce isc na wojne z klerem ;]
Wszak rozdzial Kosciola od panstwa jest w kwitach faktem :)
mari40 / 2011-10-06 11:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj TrentX :)
myślę,że dyskusje dotyczące polityki to temat rzeka..Z moją w/w kol. mieszkałyśmy 4 lata w jednym malutkim pokoju w internacie i nigdy się nawet nie posprzeczałyśmy,aż do niedawna gdy wkroczyłyśmy na tematy polityczne co prawda skończyło się to zabawnie,bo doszłyśmy do wniosku,że nasza przyjażń jest ważniejsza.
Odnośnie krzyży owszem wiszą w wielu miejscach mi jako osobie wierzącej to w ogóle nie przeszkadza,ale na maxa wkurza mnie fakt gdy ktoś czyt.Kaczyński wykorzystuje go do prywatnej "wojny",bo tylko o to chodziło w tym całym zamieszaniu.Co innego są pielgrzymki one mają krzyż,który symbolizuje wiarę ludzie idący w pielgrzymce nie idą za krzyżem z nienawiścią w sercu ale z wiarą w lepszą przyszłość, zdrowie itp.I wiesz co w tym roku 10 lipca spacerowałam sobie z dziećmi po deptaku w Sopocie i nagle minęła nas grupa 8 osób w wieku bardzo zaawansowanym z flagą i czarną wstęgą - myślisz,że to normalne,że Ci ludzie tak co miesiąc "tuptają" obnosząc się z żałobą.Przecież tak naprawdę za życia nikt nie ubóstwiał śp.Prezydenta a teraz nagle staje się bohaterem,bo przez przypadek ktoś posadził brzozę w niewłaściwym miejscu :)
Kambodza / 2011-10-06 03:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Irku piszesz, że książki pisze się jak jest kampania. Pisac można ale ale jaki skutek? Jaro"walczy" z Andżeliką a co do Palikota książki to dla mnie frajerem jest ktoś kto pije z Toba wódeczke, rozmawia o tym czy tamtym a później czytasz o tym w książce. Wyobrażasz sobie z kims takim współpracować?

Co do związków partnerskich to oczywiste ale albo on czy biedroń bądź inny jego as powiedział że adopcja na tak.

A zgadzam się z tym co Piotrek napisał że kim on chce rządzić? Sam mówi że może być ministrem w kilku ministerstwach na raz.
Ja bym mógł mu dać szanse tylko dlatego żeby go sprawdzić ile z jego gadania da rade zrealizować i jaki z niego cwaniak w gadce a jaki cwaniak w pracy.

A co do eksportu. Mówi o eksporcie np do Chin. I co on by tam chciał eksportować? Powiedział czy rzucił pusty frazes? Chińczycy jak chcą poznać technologię czy coś innego to kupuja tą firmę i tyle. Późno jest to już nie chce mi się sprawdzać co Chiny importują oprócz surowców i jaką to ma wartość.
Kambodza / 2011-10-06 03:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A co do obietnic to się zgadzam z Irkiem całkowicie, że to pic na wode fotomontaż i juz po tych kilku wyborach które przeżyłem to wiem np z pamiętnymi słowami "Wałęsa oddaj moje 100 milionów":)
amelian / 2011-10-06 00:15 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie nocną porą :)
Irku, w 100% się z Tobą zgadzam, przedstawiłeś taki punkt widzenia pod którym chętnie się podpiszę :)
Mnie interesują najbardziej poglądy dotyczące rynku i gospodarki - Palikot ma zamiar iść w kierunku eksportu i to mi pasi, natomiast na PO się zawiodłam bo nas okradli, PIS jak pomyślę o kolejnym grzebaniu się w teczkach, katastrofie i ogólnej nienawiści do wszystkich to niedobrze się robi, SLD...hmmm mają pewne punkty w programie dla mnie nie do przyjęcia, PSL - Pawlak mnie wkurza ;)mam wrażenie że ma problemy z wyrażaniem myśli albo z myślami ogólnie. O takich kuriozach jak Mikke nie ma co wspominać bo to upiór polityczny i szowinista

Aha jest jeszcze PJN wg cnbc najbardziej sprzyjający przedsiębiorcom ale jakoś za mało o nich wiem

Takie moje przemyślenia, tak czy siak trzeba pracować i kasę zarabiać bo nikt z nich nie sprawi, że nam będzie z nieba leciało i w rzekach nagle miód popłynie
piciu / 2011-10-05 22:03 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WYBORY PARLAMENTARNE W POLSCE W 2011 ZWYCIĘZCA

Platforma Obywatelska wygra wybory 2011 1.37
Prawo i Srawiedliwość wygra wybory 2011 2.55
Sojusz Lewicy Demokratycznej wygra wybory 2011 100.00
Polskie Stronnictwo Ludowe wygra wybory 2011 140.00

dobra stawka jest na pis :)
pietroo / 2011-10-05 22:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Palikot?
piciu / 2011-10-05 22:25 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla bukmachera to nie istnieje :)
pietroo / 2011-10-05 22:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nawet on nie chce dobrze na nim zarobić?
pietroo / 2011-10-05 21:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z wyglądu to niezła małpa

http://zyciegwiazd.onet.pl/298522,0,85-letnia-ksiezna-alby-wyszla-za-maz,fotonews_detail.html


musi mieć dużo odwagi, aby się z nią położyć do łóżka
tomtay / 2011-10-05 21:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja podsumuję poniższe dywagację i zacytuję za Pawlakiem: "...wybory wygra nasz koalicjant..." - i tak faktycznie jest, że PSL zawsze jest w koalicji :)
a dlaczego? może dlatego, że każdy porządny Polak jest skłócony z kim się da i obrażony na kogo się da, taki oto kolaps grawitacyjny :)
pietroo / 2011-10-05 21:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myslę, że PSL dalej będzie w koalicji
pietroo / 2011-10-05 21:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.czasnazysk.pl/wykres/brs
pietroo / 2011-10-05 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chamstwo ze strony banku:

http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,10413310,Presja_psychiczna_i_straszenie___tak_Euro_Bank_odbieral.html
Kambodza / 2011-10-05 20:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bruce Lee na TV4:)
pietroo / 2011-10-05 21:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki :))

ale się naparzają :))
Kambodza / 2011-10-05 21:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a no:)

Uwielbiam Go
Kambodza / 2011-10-05 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
O kurde mi wypadło SLD, zaraz później PSL i PO:) PiS na ostatnim miejscu:)
pietroo / 2011-10-05 20:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i co idziesz głosować na SLD?
Kambodza / 2011-10-05 20:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w życiu. Ja ide na PO
amigo2nl / 178.37.120.* / 2011-10-05 20:44
dobry nie zmarnowany głos!!!!!
tak trzymac-;)
Kambodza / 2011-10-05 20:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
też tak uważam Amigo!

Pozdro:)
pietroo / 2011-10-05 20:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
proszę Cię tylko nie na Kozaczyńskiego
Kambodza / 2011-10-05 20:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mówisz o Siedlcach?
pietroo / 2011-10-05 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak, on tam jest 1
Kambodza / 2011-10-05 20:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
oki. A co on zły? coś slyszałeś że nie jest dobry gość?
pietroo / 2011-10-05 21:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
leń i obibok, piszę szczerze

nic nie zrobił dla miasta ani okolicy
Kambodza / 2011-10-05 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
hmm, skoro tak to może na dwójke zagłosuję
pietroo / 2011-10-05 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja nawet nie wiem kto jest tą dwójka, ale podobno jedynka to Kozaczyński
smoo / 178.252.23.* / 2011-10-05 20:50
a mnie Palikot...i dobrze :)
amigo2nl / 178.37.120.* / 2011-10-05 21:11
znudzony alabizneswoman -;)
Kambodza / 2011-10-05 20:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Palikot popiera adoptowanie dzieci przez gejów. ja do tego ręki nie przyłożę. Mimo iż lubię go chociaż pisanie ksiązki o dawnych kolegach szacunku mu nie dodaje a wręcz przeciwnie.

Pozdro Smo:)
smoo / 178.252.23.* / 2011-10-05 21:24
Chyba się mylisz... popiera związki partnerskie ale co do adoptowania dzieci to chyba przesadziłeś.
Każdy w kampaniach pisze książkę. Wszystkim partiom łatwo go krytykować ale on praktycznie startował od zera. Wszyscy się go boją bo on łamie pewne konwenanse, ale mi sie to podoba. Bojo sie go bo on moze połamać ten cały polityczny elitarny klan Jedyne czego sie boje to tych ludków tam od niego co startują bo niewiadoma kto to jest. Ale jak głosuje na pogram a nie na ludzi. Postanowiłem pierwszy raz w swoim życiu zagłosować za kimś a nie jak zawsze przeciwko komuś.

pozdro
pietroo / 2011-10-05 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja także nie poprę partii palikota, nie ma zaplecza politycznego i jego pomysły są zbyt radykalne, nie wierzę w jego obietnice, czyli np obniżenie podatku do 18%
smoo / 178.252.23.* / 2011-10-05 21:31
A w którą obietnice wierzysz Piotrek? Przecież w kazdej partii te obietnice po wyborach nie bedą miały znaczenia, no może oprócz tej co wygra i to sama bo potem powie ze koalicjant nie pozwolił albo sie zwali na kryzys. Reszta co przegra, powie ze nie zrealizowała bo nie wygrała. Te wszystkie obietnice to psu na bude. Jedyne na co patrze to kierunek myślenia. A palikotowy jest najbardziej prorynkowy. Jeszcze jest ta nowa prawica i ale tam za bardzo narodowościowo sie zrobiło.


pozdro
pietroo / 2011-10-05 21:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jedyne czego sie boje to tych ludków tam od niego co
startują bo niewiadoma kto to jest.



To jest dla mnie głowna niewiadoma co do Palikota. Poza tym za wiele mowi i obiecuje. Mówi o obniżeniu podatków, a nawet nie wie ile jest vatu na materiały budowlane. To może być taka sama porażka jak LPR i Samoobrona.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy