Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "radek79pl"

Komentarze do portfela "radek79pl"

Wyświetlaj:
needle / 2007-07-03 12:50 / Bez rangi
postaraj się niższych kwot niż 1k nie inwestować w papier, prowizje i takie sprawy
jak wyczujesz korektę to oddaj fundy, i po korekcie uzupełnij ilość akcji, poza Dudą
taka drobna rada
radek79pl / 2007-07-14 02:39 / portfel / Bywalec forum
Mam konto w DM BZWBK, wyliczylem ze minimalna kwota inwestycji "(tak by prowizja byla optymalna) to 1550 zl. Staram sie tego trzymac, choc zdazaja sie wyjatki.
radek79pl / 2006-09-10 13:45 / portfel / Bywalec forum
Witam!
Zapraszam do komentarzy.
su_up / 2007-06-28 18:40 / _
ciekawa uwaga
na Twoim, częściowo swoim, ale i innych widzę, że o zarobki w ostatnich 2 msc coraz trudniej...ale walczymy, czyż nie?
przecież hossa się z dnia na dzień nie skończy!!
radek79pl / 2007-07-14 02:51 / portfel / Bywalec forum
Hossa z dnia na dzien sie nie skonczy, nie mniej moje doswiadczenie z gielda nauczylo mnie, iz lepiej skonczyc zbyt szybko, niz spoznic sie chocby chwilke.

Poki co trend jest ciagle wzrostowy, nie mniej wskazniki makroekonomiczne dotyczace Polski, troszke jakby stracily na dynamice ostatnio. Dodatkowo wyzsza inflacja, a co za tym idzie wyzsze stopy, co za tym idzie mniejsza oplacalnosc kredytow...Krotko mowiac dostrzegam pewne niepokojace symptomy. I choc pewnie sporo jeszcze wody uplynie nim to sie wydazy, tym nie mniej boje sie nawet myslec co bedzie, gdy ta przy nieco glebszej korekcie, ta cala masa "swiezakow" zacznie w poplochu wycofywac srodki z funduszy akcyjnych.

Szczerze mowiac to rozwazam bardzo powaznie inwestycje w nieruchomosci kosztem gieldy.
kalot / 2007-07-20 19:18 / portfel / Tysiącznik na forum
bardzo rozsądna uwaga Radku:]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy