Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Renumious"

Komentarze do portfela "Renumious"

Wyświetlaj:
needle / 2008-08-06 04:38 / Bez rangi
zajrzałem, ot tak, spać nie mogę, jakieś ciśnienie niemożebne
ale skoro Ty śpisz (dziwne;-) to idę dalej...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-07-17 16:38
Zakupow w portfelu wciarz nie widac....pozdrawiam....jak tam junior ?
Renumious / 2008-07-19 10:44 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Al,
z zakupami czekam cierpliwie.
Junior rządzi :) Nie spodziewałem się że opieka nad takim maluchem może dawać tyle radości. Wczoraj skończył 4 miesiące. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy, ciągle coś tam po swojemu gada.
Na forum bywam mniej ostatnio, ale czasu mam niewiele.
A jak tam u Ciebie z GPW, siedzisz w czymś, polujesz na coś?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-07-21 18:43
Wlasnie wrocilem z dlugiego weekendu...ciesze sie ,ze junior ma sie dobrze:-)))....
gieldowo...hm...nie ma co sie oszukiwac...lipa....mam troszke ppwk,impex,o2o,ponaru.
...po zatym cgd i nieszczesny Lcc...wlasnie przegladalem jego dzisiejsze zachowanie podczas sesji,nikomu z podbijaniem kursu nie spieszno....nie ma nic gorszego jak zabawaw kto kogo przetrzyma...obym sie pomylil...moje zuchy opalone ,starszy syn chodzi za mna i w kolko powtarza ...tata,kup konia...podejrzal na wiosce ....szefowa przeglada
konie :-( probuje wypierswadowac,niech wykupi sobie jakies jazdy...no nic zobaczymy...
pozdrowka
Renumious / 2008-07-24 18:22 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, trochę czasu minęło na GPW od twojego posta i jaka jest sytuacja każdy widzi.
Konie? Czemu nie. Moja koleżanka właśnie buduje dom i małą stadninkę, ile ja się nasłuchałem o tych koniach i że to takie fajne i że w ogóle...z drugiej strony to zwierzęta więzimy jakby trochę, a to już mi się nie podoba. Cóż, każdy musi to rozsądzić. Polecam dla dziecka wykupienie jazd, albo się zakocha albo odpuści. Jak się zakocha to mu kup, a co, raz się żyje :)
Twoje dzieciaki opalone, mój na razie na słońcu za dużo nie może przebywać, ale coraz większy jest, od tygodnia do mleczka matki doszły przeciery i zupki, w tej chwili najmniej wypluwa zupkę jarzynową :)

Wracając do GPW to Mille które przygarnąłem wygląda na mocny papier, ale jak będą spadki nikt się nie uchroni, może już od jutra hmmm
needle / 2008-07-09 19:03 / Bez rangi
ale niespodzianka...
...okazuje się, że aby Cię TERAZ poczytać trzeba poszukać w innym portfelu...
...tylko Ty tak robisz...
bardzo oryginalnie!
Renumious / 2008-07-09 20:12 / portfel / "GPW Kmiot"
Igła, mnie się po prostu czas skurczył i możliwości na powitania zostało w Klo'szowym portfelu, bo tam to przynajmniej poranki zawsze są gwarne
nie będę się przecie sam z sobą witał ;)
co do pisania to moja aktywność na GPW ogranicza się do obserwacji i niskobudżetowego DT, chociaż PKN zostawiam na noc, niech dojrzewa
z drugiej strony mam wrażenie że można powolutku, ostrożnie akumulować, co sądzisz?
Renumious / 2008-06-26 15:51 / portfel / "GPW Kmiot"
Stopy spalone, straty zaakceptowane. Siadam w poczekalni i czekam na lepsze czasy...

Besso o besso droga, kiedy się zakończysz ?!
kalot / 2008-06-05 18:48 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry portfel, a Kola brana na moim poziomie,
Renumious / 2008-06-05 21:11 / portfel / "GPW Kmiot"
dzięki za odwiedziny...czy dobry...hmmm...mogło być gorzej to fakt...co do Kolastynki to nieładna z niej dziewczynka...
obawiam się dalszej obsuwy
Pzdr
Renumious / 2008-05-29 08:16 / portfel / "GPW Kmiot"
Co do Lesia to myślę, że niebawem atak na 3,50 PLN, ale nie pokładam wiele wiary w powodzenie za pierwszym razem.
Mille nieźle się trzyma, chodzą pakiety i kurs powoli się umacnia. Ja trzymam. Lesia też.
ppprzemo / 2008-05-29 10:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Renu,
wychodzi na to, że trzymamy to samo :-)
Moje założenia są proste - MIL o ile spadnie poniżej wczorajszego dołka puszczę bez mrugnięcia okiem. A LCC - może jeszcze troszkę potrzymam? Chyba, że cofnie się poniżej 3,-
Pozdrówki,
P.
Renumious / 2008-05-29 08:15 / portfel / "GPW Kmiot"
Proszę bardzo,
wspomnieliśmy o realizacji zysków. Petrol dał popalić a wisiało mi przedwczoraj zlecenie sprzedaży i zamiast 25% zysku zrobiło się kilka % którę mogą już na otwarciu nawiać.
Co do reszty to wygląda na chwilowy impas...myślę że kolejny wyraźniejszy ruch znowu na południe...
Renumious / 2008-05-19 18:29 / portfel / "GPW Kmiot"
Rynek nie daje powodów do zadowolenia, a wręcz przeciwnie, wywołuje poczucie rezygnacji i pogłębia niewiarę we wzrosty.
Pytanie jak długo to potrwa bo na końcu takiego procesu, kiedy już nikt nie wierzy i wszyscy są bez akcji, mamy rozpoczęcie wzrostów.
Osobiście zostałem na rynku i dopisało mi szczęście...w końcu po wielu tygodniach pogłębiania strat trafiłem na rodzynki które dają zarobić i pozwoliły wzrosnąć portfelowi o ok. 10% od dołka sprzed miesiąca.
Pytanie czy już realizować te zaskakujące, kilkuprocentowe zyski czy czekać...hmmm
ppprzemo / 2008-05-20 13:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Te same wątpliwości...
A z mojego podwórka - sprzedałem połowę MIL po 8,40 i znów zawiodłem się na panu Rynku. A dzisiaj się zastanawiam - a może się jednak nie zawiodłem?
Dodam tylko, że nawet dzisiejsza cena to dla mnie całkiem spory zysk...
al_capponi / 81.190.253.* / 2008-05-20 13:25
Witaj Renu.....kolejne spolki przebjaja dolki ze stycznia...np.jutrzenka 95 zeta,polnord 82
i.t.d.:-( ....co do Lesia, to jestem akcjonariuszem swiadomym z wyboru:-)...co trzecia sztuka w portfelu to Lcc ....oby nie zaprowadzila w otchlan....reszta to tylko dodatki...
needle / 2008-05-19 02:16 / Bez rangi
ja też;-)
...choć nieregularnie
ppprzemo / 2008-05-11 10:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Cóż tam u następcy słychać? Dawno nie pisałeś...
Renumious / 2008-05-13 20:13 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Przemo,

mały coraz większy, już mu nóżki za przewijak wystają prawie a przed kąpielą kładziony na pokrywie pralki też jakoś piętkami oparcia nie znajduje. Oczka tajemnicą są jeśli o kolor idzie, bo na razie albo i na zawsze ciemnym granatem żarzą.
Noce spokojniejsze coraz, żona się wysypia prawie, ja już całkiem.
Uśmiecha się do nas i obcych i do zabawek i prawie nie przestaje poza momentami płaczu i snu oczywiście ;)
Widzi swoje odbicie w lustrze co zaskakuje nie tylko jego. Staramy się go na brzuszku jak najczęsciej kłaść ale odnalazł przyjemność i sposób zarazem w rączce którą sobie "ciumka" i tak sobie ciumkać naście minut potrafi nagle przerywając i płaczem zachodząc co jesteśmy niedługo w stanie wytrzymać...
Na spacery długie chodzimy, las w tą i wewte przemierzamy, i tak sobie czas miło płynie...żebym jeszcze do pracy chodzić w ogóle nie musiał...no ale na pieluchy trza zarabiać :)

Pozdrawiam Rutynowanego "Starego"
ppprzemo / 2008-05-14 18:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Znaczy się, mały odkrywa, że dziąsła potrafią być twarde :-)

A poza tym widzę... sielanka Spacery, las, zdrowie, giełda rośnie :-)

Pozdrowionka.
Renumious / 2008-05-16 15:00 / portfel / "GPW Kmiot"
a żebyś wiedział :D

nooo...GPW akurat w najgorszej formie...ale źle nie jest
ppprzemo / 2008-05-17 20:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Aż normalnie zajrzałem coby sprawdzić - tylko jedna spółka poniżej mojej granicy bólu... Czyli wyniki są niezłe!

Pozdrawiam serdecznie :-)
Renumious / 2008-05-07 16:42 / portfel / "GPW Kmiot"
Środowa sesja przyniosła porządne wzrosty przy większych niż ostatnio obrotach ale tradycyjnie obroty "nakręciły" spółki z WIG20. Dalsze losy notowań GPW moim zdaniem są niepewne i nadal skłaniam się do zasady ograniczonego zaufania...chociaż akumulacja wybranych walorów nie powinna zaszkodzić...
Renumious / 2008-05-05 09:06 / portfel / "GPW Kmiot"
Długi łikend za nami.
Za oknem zielono i słonecznie i oby GPW podobną do aury była...
Renumious / 2008-04-30 16:30 / portfel / "GPW Kmiot"
Mimo wszystko ta zieleń cieszy oko...
needle / 2008-04-30 21:43 / Bez rangi
mnie cieszy!!!
7:0:1
a tak naprawdę - już nie cieszy...

...kiedyś będzie lepiej...
Renumious / 2008-04-30 12:40 / portfel / "GPW Kmiot"
Wszyscy już myślą tylko i wyłącznie o zbliżającym się długim łikendzie...
Miłego "onego" życzę...
Renumious / 2008-04-29 19:57 / portfel / "GPW Kmiot"
Majówki ciąg dalszy,
aktywność inwestorów na poziomie eugleny...wybacz eugleno...
zbliża się czas wypoczynku i...stania w korkach na rogatkach aglomeracji...Warmio moja Warmio lalalala nadchodzę lalalala
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-29 21:26
Hejka Renu,w ktore okolice przybywasz?
Renumious / 2008-04-29 22:17 / portfel / "GPW Kmiot"
rodzinne strony odwiedzić w końcu czyli w środek trójkąta pomiędzy Olsztynem, Elblągiem i Braniewem...wnuka trza pokazać :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 13:33
...tak troche bardziej na wschod a zaprosilbym na warke strong:-)
Renumious / 2008-04-30 13:37 / portfel / "GPW Kmiot"
no proszę, który kurort okupujesz?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 13:52
do jutra rana siedze w Elku,pozniej wybywam pod Bialystok....
Renumious / 2008-04-30 14:24 / portfel / "GPW Kmiot"
rzeczywiście kawałek ode mnie...cóż, miłego wypoczynku życzę i pijąc Warkę pomyśl "portfelowych stworach" ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy