Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Renumious"

Komentarze do portfela "Renumious"

Wyświetlaj:
Renumious / 2007-07-18 00:06 / portfel / "GPW Kmiot"
Sesja pikna...juz tylko 7% do hist. szczytu wartości portfela...pomimo fatalnego błedu z ust. zlecenia dla Ciecha.
30% kapitału leży i czeka na okazje
Raz w tygodniu wpis podsumowuący bo czasu teraz mniej.
Renumious / 2007-07-16 18:11 / portfel / "GPW Kmiot"
Spadki, spadki spadki...Średnie i małe spółki tracą kolejną sesję i widać miejscami panikę.
Angaż kapitału dzisiaj zwiekszyłem do 70%. 30% polezy do września i sporadycznie nim poobracam.
Liczę jutro na odbicie, ale byc moze wykorzystam to do sprzedaży.
W PEP'ie ujawnił sie Pan z Cygarem co winno przełozyć się na wzmocnienie notowań tych walorów, ale na szaleństwa nie licze.
Ciech mnie bardzo zawiódł, ale czuję ze to moze byc podpucha...Zobaczymy...
Kola wyleciała na stopie.
IDMSA coraz tańszy ale to papier na lata i mam gdzies spadki. Bez stopa.
Renumious / 2007-07-14 08:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Urlop urlop i po urlopie.
W trakcie tego wspaniałego acz krótkiego okresu doszło do sporych spadków i stopy (ustawione niestety dośc chaotycznie) uchroniły mnie przed utratą całego zysku na Famie, ELE i obcieły strate na BBID.Od poniedziałku do piatku wartośc portfela obsuneła się o prawie 4%.
Jeszcze nie wiem co i dlaczego się działo. Zajme sie tym jutro.
lisekchgo / 68.77.15.* / 2007-07-11 00:24
......mosialem odszukac twoj portfel...zapodzial sie na szarym koncu.....szkoda ,ze przestales komentowac wydarzenia odnosnie spolek....
wlasnie wstalem ,czas na obied ...glodnyyyyy
ps.pozdrawiam
Renumious / 2007-07-03 17:23 / portfel / "GPW Kmiot"
Kolejna sesja za nami i tym razem solidne wzrosty na prawie wszystkich spółkach w portfelu.
"Król" dzisiaj został brutalnie pozbawiony tronu chociaż rozsiadał się w nim wygodnie od samego rana. Bedzie znowu ruch korekcyjny najprawdopodobniej.
FAM znowu mocny, tym razem zamknął już powyżej dwunastki która tym razem nie okazała się parszywa. Nowy maks i kolejne przed nim najprawdopodobniej.
Ciech po spadkach notuje min. plusik, Pama notuje większy plusik , chociaż przy małych obrotach.
Kola dała w końcu konkretne info o przejęciach i wzrost znaczacy chociaż obroty niewysokie. Dodatkowo odreagowanie po spadkach.
PEP zaatakował z powodzeniem 40stkę wiec zycie na spółce dopiero się zaczyna...;)
IDMSA to jedyny burak dzisiaj. Wykres zmierza ku dolnym ograniczeniom kanałów wzrostowych ale dystans jeszcze długi i w koncu powinien odbić.
Widać w poczynaniach inwestorów sporą wybiórczość i to sie powinno utrzymywać przez najblizsze tygodnie. Odnosze wrazenie, że najwiecej zarobi sie na spółkach z prognozami na ważne informacje.
Renumious / 2007-07-02 17:17 / portfel / "GPW Kmiot"
Pierwsz sesja IIego półrocza przyniosła spodziewane spadki.
W portfelu silne spadki zanotowały Ciech i Kola które w ostatnim czasie dały duze zyski.
Wzrosty zanotowały spółki po których szczególnie spodziewałem sie wzrostów a "Król" był dzisiaj najmocniejszym papierem na całym rynku.
LCC wyleciał z hukiem na Stopie, ale bede go bacznie obserwował. Własciwie to dobrze ze jakas gotówka mi sie pojawiła gdyz okazji do zakupów na pewno bedzie w najlbliszym czasie sporo, ale nie bede sie spieszyć.
IDM, PEP i Pama prawie bez zmian. PEP znowu nie ugiął się rynkowi.
Sesja z mikrospadkiem ponizej 1% nie cieszy, ale pozwala odważniej patrzeć na poczynania inwestorów w najbliższym czasie.
lisekchgo / 68.77.23.* / 2007-07-02 20:48
witam !
jestem pod wrarzeniem ,niedawno odkrylem stronke ..money....gram na gieldzie od roku .jedno tylko chce powiedziec ..jestem pod WRARZENIM wiedzy ,pozwolisz ,mam nadzieje na zerkniecie czasami tutaj .pozazdroscic wiedzi i umiejetnosci,interpretacj..
szacunek
Renumious / 2007-07-03 07:38 / portfel / "GPW Kmiot"
Bardzo dziekuję za miłe słowa. Gram na giełdzie od 3 lat, ale poważniej zabrałem się za to około rok temu.
Jesteśmy w takim razie "Dziećmi Hossy" i jak to dzieci jeszcze niejednego guza sobie nabijemy szczególnie jesli przyjdzie nam pierwszy wypad w "przerażające rejony bessy ;) "
Zapraszam w kazdej chwili...
Chetnie podejme dyskusje na temat ciekawych spółek czy ogólnej sytuacji na GPW i nie tylko...

Pzdr
Renumious / 2007-06-29 17:25 / portfel / "GPW Kmiot"
Ciech - min. minus, długoterminowo
Ele - siła tkwi w "Królu", krótki-średni termin
Fam - siła, wbrew rynkowi, krótki-sredni termin
IDMSA - bez zmian prawie, długoterminowo
Kola - prawie bez zmian, średni-długi termin, wchodzi w konsole?
Pama - kolejna sesja spadkowa, ale ważne infa tuż tuż wiec krótki-średni termin (przejecie sokołów, wilbo? a może ktoś jeszcze inny?)
PEP - bez zmian, ale to oznaka duzej siły, długi termin
LCC - zawiódł dzisiaj i tych co kupowali z pierwotnej i tych którzy kupowali na otwarciu lub troche później, Wielka Niewiadoma chociaż na razie trzymam bo wypada
Renumious / 2007-06-29 16:56 / portfel / "GPW Kmiot"
Ostatnia sesja półrocza skonczyła sie lepiej niż zaczeła, chociaż indeksy nie odrobiły straty i zakonczylismy półrocze pod kreską.
Samo zamknięcie wypadło dużo powyzej cen tuż sprzed dogrywki i prawie wyzerowało dużą stratę z sesji. Mówię tu o swoim portfelu bo wielu graczy poniosło na pewno duze straty.
Renumious / 2007-06-29 15:35 / portfel / "GPW Kmiot"
W oczekiwaniu na wzrosty sprzedałem dzisiaj Ulme. Wymęczyłem niewielki zysk, ale zamierzam obserwować kurs tych walorów. Irytujące były braki otwarć, chociaż kurs zachowuje się dość racjonalnie.
Środki ze sprzedaży przeniosłem na dzisiejszego debiutanta LC Corp który na pewno rozczarował wszystkich którzy kupowali walory z oferty pierwotnej, a sprowokował do kupna tych co nie zdecydowali sie skorzystać z nawet z 99 krotnych lewarów.
warner / 2007-06-28 16:49 / portfel / "Wieczny optymista"
Dziekuje za rady, napewno skorzystam,
bo juz mnie denerwuje ta stalowka,
ale cierpliwosci mnie nauczyla ;)
milego weekendu, pzdr
Renumious / 2007-06-27 18:41 / portfel / "GPW Kmiot"
Sesja z silnymi spadkami chociaż spodziewanymi.
Elektrim zanurkował, ale to korekta i wzrosty kolejne nadejdą, przynajmniej tak mi sie wydaje. Najmniejsze zaangazowanie. Jesli przyjda wzrosty to duze i zarobek bedzie konkretny, jesli beda spadki stoploss odetnie strate na niskim poziomie (nominalnie oczywiście).
FAM ugiął się pod dyktando rynku ale odbije jesli odbije rynek.
PEP mocny, w koncu mamy silniejsze ruchy na północ i to wbrew rynkowej korekcie.
IDMSA w koncu korekta. Ulma i Pama tak samo, chociaż na Pama w koncówce dał znać popyt i odrobił spory spadek z sesji.
Ciech minimalna korekta, ale to tytan defensywy stąd moje najwieksze zaangazowanie własnie w tych walorach.
Dwa ostatnie dni tygodnia to niewiadoma ale czerwiec jest i powinien być zielony wiec raczej północ.
Jupiter...ech...

Łączny zysk od restartu (15.05.07) portfela = 16.4%.
Porównując ten wynik z najlepszym funduszem krajowym w tym czasie to na pewno nie mam sie czego wstydzić ;)
warner / 2007-06-27 11:57 / portfel / "Wieczny optymista"
Piekny portfelik musze powiedziec, gratulacje, pzdr
Renumious / 2007-06-27 12:37 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzięki i pozdrawiam....
Renumious / 2007-06-26 09:56 / portfel / "GPW Kmiot"
Chwilowo wychodze z MNI. Zaczekam aż wygramoli się z oporów.
Wskakuje w FAM który jest w ciekawym miejscu na wykresie.
Renumious / 2007-06-22 22:06 / portfel / "GPW Kmiot"
MNI wciąż zmaga się z gesta podaża w okolicach 6.10 - 6.35. Wydaje sie jednak że o ile syt. na GPW nie ulegnie zmianie powinna w koncu przebic opory, długoterminowo to powinien byc swietny papier, chociaż w tym momencie jest najsłabiej niebieski.
Na celownik wrzucam Advadis oraz eCard, ale raczej zaczekam na notowania PP.
Czas znowu blizej przyjrzec sie budowlance. Ulma pomimo braku otwarcia idzie wyraźnie w górę przy zwiększonym obrocie. Prognozy oczywiscie bardzo pozytywne.
IDMSA w formie. Ten rok może należeć do nich. Papier długoterminowy.
Pamapol nie zawodzi i podejrzewam ze w koncu pojawią się oczekiwane informacje na temat konkretnych przejęć (moze jednak Wilbo?)
Kolastyna troche słabnie na obrotach chociaż na zakonczenie tygodnia ustanawia rekord notowań. Podejrzewam że szykuje sie do konsolidacji.
PEP marudny. Papier długoterminowy.
Renumious / 2007-06-20 14:20 / portfel / "GPW Kmiot"
Pozbyłem się Jupitera. Dwa tygodnie to okres jaki założyłem na poczekalnie na wzrosty. Zakupiłem Pamapol. Trochę późno ale wzrosty powinny się utrzymać.
Zredukowałem IDMSA po duzym wczorajszym wzroscie i poluje teraz na ULME.
taszka / 2007-06-20 14:29 / "Krecik"
tez dobre mysle ale pisza ze jupitera warto trzymac
Renumious / 2007-06-21 12:30 / portfel / "GPW Kmiot"
warto bedzie kupić jak AT da sygnał...na razie sygnałów brak, a i dzisiaj papiery w dół.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy