Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Renumious"

Komentarze do portfela "Renumious"

Wyświetlaj:
charles86 / 2007-06-15 18:40
fajny portfelik zycze powodzenia i zaczynam bacznie obserwowac;)
Renumious / 2007-06-16 11:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzięki i pozdrawiam...;)
Renu
Renumious / 2007-05-30 17:03 / portfel / "GPW Kmiot"
Po raz kolejny zaleszczyłem na MST. To jedyna spółka do której nie mam dystansu, ale dzisiaj juz go złapałem.
KONIEC z MST, juz nigdy wiecej!
W najlbizszych dniach nie dokonam zadnej sprzedaży z ręki. Stoplossy ustawione ciasno. Dorzuce kolejną gotówkę.
Renumious / 2007-05-22 08:10 / portfel / "GPW Kmiot"
Bogatszy o nowe doświadczenia ruszam z nowym portfelem. Ostatnie dni na giełdzie to raczej obserwacja tego co sie wydarzy i szukanie papierów zachowujących sie mocno podczas zawieruchy. Świetnie wygląda Kolastyna, jednak postanowiłem znacząco zaangoazować się w Pamapol bo spodziewam się w najbliższych tygodniach bardzo ciekawych infor,acji odnośnie przejęć. Mam odczucie iż moga być bardzo efektowne.
Renumious / 2007-05-30 20:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Pamapol da info w czerwcu...tak czuję, dlatego w ciagu najlbizszych dni wracam na papiery tej spółki.
Renumious / 2007-05-04 17:59 / portfel / "GPW Kmiot"
Po dwóch bez mała tygodniach portfel wyszedł na plus. Jednak za wcześnie na swietowanie. To następny tydzień bedzie kluczowy.
Renumious / 2007-04-25 12:33 / portfel / "GPW Kmiot"
Po wielu perypetiach całkowicie zrestartowałem portfel. Podczas "Czerwoncyh dni" wyszedłem całkowicie a nastepnie z niepowodzeniem obróciłem kilka razy mastersem.
Zysk z 55% stopniał do 15%. Sporo ale liczyłem się z tym.
Renumious / 2007-04-12 07:14 / portfel / "GPW Kmiot"
Nadeszła pierwsza po 6 sesjach wzrostów z rzędu spodziewana korekta na walorach w moim portfelu. Silne spadki na mastersie i PPWK nie dziwią, ale niepokoi mnie silny opór w okolicach 2,76 na lubawie.
Zacisnąłem stoplossy w celu ochrony wypracowanego zysku.
Nadroj / 2007-04-10 12:33
Poprostu stary jesteś moim ideolem....
20 dni i ponad 60% na portfelu to jakaś MASAKRA :)
Renumious / 2007-04-10 17:47 / portfel / "GPW Kmiot"
Gwoli wyjasnienia to wirtualny portfel ma krótszą historię niż aktualny mój skład w realu (dokładnie odwzorowany w tym co do cen zakupu i procentowego zysku z inwestycji). Advadis (były Strzelec) mam dłuzej niż dwadzieścia dni, Masters zakupiłem 26 marca. Atlantisem obróciłem już raz jeszcze zanim przekroczył na dobre 3 PLN'y ;) W przypadku pozostałych to swoje leża wymościły do kilku dni wcześniej w moim realnym portfelu :)
taszka / 2007-06-20 14:30 / "Krecik"
a ja myslalem, ze na powaznie, spadam
Renumious / 2007-04-10 17:02 / portfel / "GPW Kmiot"
Szczególnie zadowolony jestem z PPWK w które zdecydowałem się wejśc tylko i wyłacznie po analizie technicznej chociaż potenjalne pozytywne informacje są w spodziewane i dzisiejszy absolutnie imponujący wzrost może to zapowiadać.
Co do PND to już kwestie omówiliśmy i jedno jest pewne: "żal z przedwczesnego wyjscia jest jednym z największych wrógów inwestora ;) "
Co do niewielkiego angażu nominalnego to...patrze wyżej ;)
Nadroj / 2007-04-07 12:36
Portfelik wygląda zajeimponująco i dlatego szkoda, że w tym czasie świetnej kondycji twoich proroctw nie zdecydowałeś się na większa zaangażowanie. W tej sytuacji myślę, że juz wypracowany zysk możesz wykorzystać jako zabezpieczenie dla zwiększenia portfela.
Jako twój fan i nasladowca, trzymam kciuki :D
Renumious / 2007-01-26 16:55 / portfel / "GPW Kmiot"
PND sprzedane przy 52% zysku. 125 PLN uważam za kres srednioterminowy walorów tej spółki. Za uzyskane srodki K Zurawie, niedawny debiutant rozkręca się i licze na szybki zysk w krótkim terminie.
Nadroj / 2007-04-07 12:33
jednak twoja teoria co do maxa dla PND jednak rozminęła się z rzeczywistością :) ale tego to mało kto się mógł spodziewać :P
Renumious / 2007-04-10 17:03 / portfel / "GPW Kmiot"
zamiast skupić się na technicznej próbowałem "jasnowidzieć" ;)...ech
10 11 12 13 14 15
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy