Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Renumious"

Komentarze do portfela "Renumious"

Wyświetlaj:
Renumious / 2008-04-28 10:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam "pogodnie"... zabawy na GPW z racji marnych obrotów warto na korzyść lasu porzucić...taka drobna sugestia ;)
ppprzemo / 2008-04-28 11:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Obrót faktycznie powala...
Więc do lasu dołożę jeszcze góry :-)
Renumious / 2008-04-28 13:35 / portfel / "GPW Kmiot"
oj, nie wkurzaj, bo ja nawet chwilowo w te lasy pójsć nie mogę :/
spróbuj wspomnieć jeszcze o jakiś jeziorach i masz bana ;)
needle / 2008-04-25 15:13 / Bez rangi
zajrzyjcie czasem i do mnie; ostatnio nie bywam na głównym, ale do portfela staram się zajrzeć
wpada do mnie parę osób, które piszą zazwyczaj o ekonomii i szanują się wzajemnie
będziecie mile widziani i przez nich i przeze mnie
Renumious / 2008-04-25 15:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Igła,

ja zaglądam regularnie, ale czasu z powodu ojcostwa mniej dlatego nie umieszczam się z bazgrołami :)
gVarek / 2008-04-27 21:52 / "zGÓRnikt"
ale obkupiłeś się niewąsko i sama czerwień
czy nie lepiej się wstrzymać z zakupami, jak inne sprawy są na głowie?
jeśli jusz kup pampersy;)
Renumious / 2008-04-28 10:44 / portfel / "GPW Kmiot"
mam kilka spółek, ale tak naprawdę moja wiara w wzrosty jest niska stąd niewielkie zaangażowanie gotówkowe...
co do pampersów to wolę ekologiczne, biodegradowalne ;)
kloszard / 2008-04-23 09:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam Panów..slonce nastraja mnie optymistycznie dzis, co do gieldy umiarkowanie pesymistycznie jestem nastawiony....dawno temu napisalem, ze w 2 polowie roku mozemy na dluzej odbic, dzis juz nie jestem pewien w ktorą stronę :-)
...jedynie moc ferrum trzyma mnie przy zyciu :-)
Renumious / 2008-04-23 14:54 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć Klo,
w takiej sytuacji odbicie równa się marsz na północ...bo spadamy ze hoho ;)
Skala spadków na maluchach jest niesamowita...
na szczęście te słońce...nie daje się smucić :)
kloszard / 2008-04-23 17:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak...choc dzis chyba od dosyc dawna wig lepiej niz wig 20.....w kazdym razie ciekawy jestem jak to sie skonczy, szczegolnie ze jankesi calkiem mocni na razie.....
smooth / 2008-04-23 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja jestem optymista przed dniem jutrzejszym. No dowód tego dobrałem PPWK na fiksie po 2,20. W końcu w Polsce tez maja internet i może zainteresowani skorzystaja z tego wynalazku i sprawdza co sie za wielką woda dzieje. A jak na razie zanosi sie tam na dobrą sesje .:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-22 14:19
Witaj Renu,mialem racje z hawe...pozdrowka
Renumious / 2008-04-22 17:04 / portfel / "GPW Kmiot"
Hej,
kurcze obstawiałem na hałwie 2 PLN i był moment ze sie z tych prognoz wycofałem, a tu proszę :/
co do reszty to bessa jest jak już pisalismy i nie ma co biadolić...( to nie do Ciebie Al )
czekasz na odbicie i puszczasz czy puściłeś czy zamieniasz się w gracza longtermowego ? ;)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-23 08:55
Dzien dobry Renu...oczywiscie mialo byc ,ze miales* racje ...plan byl prosty...us odbija
qpw podarza sladem wielkiego brata,jednak rzeczywistosc okazala sie okrutna....najbardziej martwi mnie Lcc(wiem,ze kiedys beda z niego kokosy,Leszek pozwala na zbijanie kursu ,kiedy zacznie wreszcie zbierac akcje jak to zapowiedzial a przynajmniej uspokoi dolowanie).Sytuacja na qpw nie daje wyboru odnosnie sposobu inwestowania.Zapewne zostawie akcje ktore posiadam na longa,dokupie jezeli spadnie nizej,znacznie nizej....nikt nie wie jak dlugo potrwa kryzys na swiecie ,to najwiekszy problem ...trzymajac na longa czy nie oddamy akcji na pierwszej fali hossy?...oczywiscie
najlepiej kupic skotan calym portfelem po 2 ,oddac za 3 ..jakie to proste:-)....najlepiej
w przyszlym tygodniu....
Renumious / 2008-04-23 15:17 / portfel / "GPW Kmiot"
Ech, w tej chwili to już mamy spory rozdźwięk między zaocenią a notowaniami na GPW...dość zaskakująca sytuacja.
Co do LCC to kiedyś da zarobić, na razie zarobili Ci którzy kupili w dołku po 2.30 a sprzedawali powyżej 3 PLN...reszta ma po du...ie
Kryzys potrwa i się skończy, to tylko jest pewne...ja obstawiam nadal że drugie półrocze da odreagowanie i byc może przerodzi się w trend północny, zobaczymy...
ja skracam i zacznę DT chyba...będzie nerwowo więc:)
rocco / 2008-04-18 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
wiesz, trichę zredukowałem towaru, a u Ciebie coraz więcej
widać mamy inn spojrzenie na rynek, będę Cię obserwował, a tymczasem powodzenia w inwestycjach
Renumious / 2008-04-18 14:46 / portfel / "GPW Kmiot"
witam,

szczerze mówiąc to mam trochę spółek zakupionych ale niewielkie zaangażowanie gotówkowe więc myślę ze spojrzenie na rynek mamy zbieżne. :)
Również zycze powodzenia w tych bessowych czasach...
Pzdr
kloszard / 2008-04-18 17:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pogodnego weekendu wszystkim :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-18 22:45
Pogodnego Panowie ....
rocco / 2008-04-19 06:36 / portfel / Tysiącznik na forum
już się zaczął na dobre!!!!!!
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-17 19:56
Nic pan nie opisoje jak tam pociecha sie rozwija...o wszystko trzeba pytac,cos tak od siebie
,z serca:-)
ppprzemo / 2008-04-18 13:27 / Uznany Gracz Giełdowy
o to to... chyba, że... nie wytrzymał i rozwija się z dala :-)
Renumious / 2008-04-18 21:04 / portfel / "GPW Kmiot"
wybaczcie, ale nie wiedziałem ze takich weteranów to może interesować.
Mały skończył dzisiaj miesiąc. Dobił prawie do 5 kg i ma się całkiem nieźle.
W dzień śpi w zasadzie tylko podczas spacerów wózkowych, a w nocy twardo , a nawet za twardo czasem tak że przestraszeni budzimy go po 5 godzinach. Niestety zaczęły się pojawiać problemy z kolką i od czasu do czasu, zawsze o 3 w nocy stęka, kwęka i sapie a my mu na wpół zaspani masujemy brzuszek, oczywiście zgodnie ze wskazówkami zegara :)
w tle "puszczamy" suszarkę, bo go uspokaja i czekamy na błyskawice w pielusze, nadchodzą po 30-40 minutach, kilka większych grzmotów poprzedzielanych mniejszymi wyładowaniami i ruszam do przebierania a następnie z powrotem w objęcia morfeusza...
poza tym jutro robimy pierwszy wypad do znajomych z dzieckiem
dzisiaj stałem przy kasie w supermarkecie i spojrzałem z większej odległości na żone która już pod drugiej stronie stała z wóżkiem i uderzyło mnie jej zmęczenie wymalowane na twarzy...oczy jakieś zapadłe, niemrawo się do mnie uśmiechała...cóż, każdy musi to przeżyć...
Dodam, nieskromnie że na tyle się angazuje w ojcostwo że żona twierdzi że to ona mi, a nie ja jej, pomaga przy synku, trochę kurtuazji na pewno w tym jest, ale mimo wszystko miło mi ;)

Pzdr i miłego łikendu życze...
ppprzemo / 2008-04-23 21:37 / Uznany Gracz Giełdowy
wybaczcie, ale nie wiedziałem ze takich weteranów to może interesować.

Chyba żartujesz... Ja wiem, że wg. klasyfikacji naszego forumowego Puchatka zaliczam się już do starców ale bez przesady :-)
Ważne, że maleństwo zdrowe, rodzice przy zdrowych zmysłach a i na sen czas znajdują. Reszta w jakiś magiczny i zupełnie dla mnie niezrozumiały sposób najczęściej sama się układa (no może z delikatną pomocą dziadków :-)

A co do kolek to ilu ojców tyle metod na zapobieganie/pomaganie. Ja radziłem sobie metodą na rowerek (leżał na plecach, jego nogi, moje ręce) na czołgistę (leżał na brzuszku z nogami jak żaba a ja mocno, bardzo mocno masowałem mu plecy) i na worek ziemniaków (przewieszony przez mój bark, trzymałem go za nogi).
A jeśli przyjdzie Ci do głowy, że byłem brutalny/nieodpowiedzialny/etc. to przypomnę, że pewna nasza forumowa koleżanka uspokajała dziecko przyciskając do poduszki :-|

Pozdrowionka dla Was!
Renumious / 2008-04-25 15:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Ppp ważne jak czujesz się duchem a nie ciałem ;) a ja żartowałem oczywiście....
co do kolek na razie jest lepiej i mamy spokój...
co do sposobu koleżanki to ona to dziecko przyciskała buzią czy tyłem głowy czy jakoś inaczej...powiem, że brzmi to tak czy inaczej trochę niepokojąco
Pozdrowionka również...
TOMOK / 2008-04-18 21:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dzisiaj stałem przy kasie w supermarkecie i spojrzałem z większej odległości na
żone która już pod drugiej stronie stała z wóżkiem i uderzyło mnie jej zmęczenie
wymalowane na twarzy...

Renu...ślicznie...ślicznie ją kochasz
Ciepło pozdrawiam
ppprzemo / 2008-04-23 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Też to zauważyłem :-)
Renumious / 2008-04-25 15:36 / portfel / "GPW Kmiot"
w końcu to żona...co by to było gdybym wiązał się z kimś kogo bym nie...;)
Renumious / 2008-04-14 17:44 / portfel / "GPW Kmiot"
niby nic a jednak...nic
tak można by określić to się działo na GPW dzisiejszym dniem
nastroje mamy takie jakie mamy i piękna pogoda tego nie zmieni...cóż...nie można mieć wszystkiego...
Renumious / 2008-04-14 10:59 / portfel / "GPW Kmiot"
Nastroje musiały zapikować w dół skoro mamy przynajmniej chwilowy wzrost na WIG20...
Pogoda piękna...zapraszam na spacer ;)
Renumious / 2008-04-11 17:03 / portfel / "GPW Kmiot"
Ulalaala, dziękujemy GE...
Renumious / 2008-04-11 13:08 / portfel / "GPW Kmiot"
Mamy pierwsze wyniki spółek w USA.
GE mocno poniżej oczekiwań...Efekt? Kontrakty za oceanem w dół, notowania w Europie także...
kloszard / 2008-04-11 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ladnie dzis spadlo....ciekawe co bedzie dalej ....
gVarek / 2008-04-11 18:56 / "zGÓRnikt"
kiedyś do nas wrócą, ale czy my jeszcze tu będziemy?
Renumious / 2008-04-11 20:06 / portfel / "GPW Kmiot"
myślę najbliżej w drugim półroczu zaczną się w końcu pojawiać błyski pierwsze, wyraźne sygnały odwrócenia trendu
musimy tu być bo jeśli nas nie będzie to kto? świeża krew? właśnie dlatego musimy zostać, ona, świeża krew odda nam to co teraz tracimy :)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-11 21:38
Co do swiezej krwi,jakos mi ciezko sobie wyobrazic jej naplyw...ciekawe czy duzo ludzi
zaczyna inwestowac po raz pierwszy podczas takich spadkow,nie ma mozliwosci odizolowania sie od informacji plynacych ze swiata....nie wiem czy odwarzylbym sie stawiac pierwsze kroki na qpw widzac obecna sytuacje na rynku....jak to dawno bylo, poltorej roku temu zaczolem interesowac sie akcjami ...tyle sie wydarzylo przez ten czas...tak jak kiedys powiedziales, najwarzniejsze nie zejsc z parkietu calkowicie....jestesmy ,oby tylko pewnego dnia nie przyszedl Armagedon(oczywiscie watpliwa sprawa ,ale...).......dobrego weekendu Panowie...
Renumious / 2008-04-12 13:04 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, miałem na myśli to że jak zaczną się wzrosty to na GPW pojawi się świeża krew gotowa do transfuzji do drenowanych bessą krwiobiegów graczy którzy zostali na parkiecie ;)
Teraz to oczywiście nie ma mowy o świeżej krwi...:)
Równie mego łikendu zycze
Renumious / 2008-04-11 13:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Niestety z braku możliwości lepszego skupienia się na notowaniach moje decyzje wejścia/wyjścia są dość pochopnie i bez dłuższego zastanowienia popełniane i za każdym razem mam "obsuwe" kilkuprocentową.
Błąd że pozostaję aktywny w takiej sytuacji. Wyciągam wniosek i wyłączam notowania on-line. Czas na odrabianie strat jeśli rynek pozwoli.
Renumious / 2008-04-09 10:47 / portfel / "GPW Kmiot"
Dzień dobry...
GPW na razie wyżej od Zachodu...
Kryzys na rynkach finansowych trwa...
Zmian trendu na razie ani widu ani słychu...
kloszard / 2008-04-09 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
byle do wiosny...albo troche dluzej :-)
gVarek / 2008-04-07 22:59 / "zGÓRnikt"
ja Ci nabiłem wejście numrt 30000 przewidujesz jakieś gratyfikacje czy bony:]
Renumious / 2008-04-08 12:02 / portfel / "GPW Kmiot"
hmmm...pomyślę, możemy umówić się na jakąś transakcję wymiany pakietu wybranej spółki z mojego portfela ;)
swoją drogą to nie wiedziałem że już tyle odsłon było :)

Pozdrawiam,
kloszard / 2008-04-08 12:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...ale kiepawka za oknem dzis..przed nami wyniki spolek, pozniej Fed..potem maj i czeki rabatowe dla jankesow...wszystko wyglada niepewnie, ale czesc spolek powoli w gore...lcc mnie irytuje tymi publikacjami, ocenami...nie lubie takich zagrywek....
Renumious / 2008-04-08 18:34 / portfel / "GPW Kmiot"
a propos LCC to też nie przepadam za takowymi ale cóż, z braku laku i kit dobry :)
jak była hossa to po takich wyskokach z infami od razu pozbywałem się papierów, co przy spółkach Karkosika nie zawsze było dobrym pomysłem vide Skotan ...;)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-08 14:58
Witam Panow,
Pogoda znacznie sie poprawila,rano bylo fatalnie ....Renu ,co do ilosci odslon w Twoim
kaciku,nie znasz hasla:cala Polska czyta dzieciom?...:-)
Renumious / 2008-04-08 18:35 / portfel / "GPW Kmiot"
już po spacerze, przynajmniej wiatr ustąpił...
przypomniałeś mi Al taką serie książeczek "poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato" czy jakoś tak...chętnie bym teraz ich poszukał i za jakiś czas poczytał małemu :)
Renumious / 2008-04-07 22:23 / portfel / "GPW Kmiot"
Sytuacja jest wciąż niepewna.
Mamy wzrosty ale niewielu uczestników bierze w nich udział.
USA blisko zera, a więc jutro zaczniemy pod dyktando Europy.
Maluchy i średniaki wciąż cieszą się znikomym zainteresowaniem, ale co ważne są spółki które wyraźnie chcą rosnąć...vide LCC...i takie należy w portfelach posiadać...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 11:39
Czy ktos mi uwierzy jak powiem,ze kupilem wczoraj Lcc po 2.79?
Renumious / 2008-04-02 12:30 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, piekny strzał...ja zaczekam do 16tej...w tej chwili mamy przebite linie oporu wyznaczane po "różnych" wierzchołkach :)
Zamknięcie powyżej 3.05 mniej więcej to bedzie dla mnie sygnał ażeby się w wbijac w Zwłoki
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 12:41
Sporo tranzakcji nie podaje podczas naszych rozmow...ustawilem sie wczoraj po 2.79 i 2.76
weszla gorna....np.Klo napisal o ppwk w piatek bodjrze ,zakupilem w czwartek po 2.69 ..nie pisalem o tym wczesniej wiec w sumie niepowinienem robic tego teraz...bmpag juz prawie 10% :-)wlasnie kupilem troszke syntka po 1.07 chodz mnie martwi...ciekawe czy ktos mi wierz
odnosnie Lcc ,tak naprawde....."zwloki"?
Renumious / 2008-04-02 12:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Al, szczerze, czy nie zarobisz na tych transakcjach jak ktoś Ci nie uwierzy? ;)

Nic tylko pogratulować...

Co do zwłok to mają dużo do udowodnienia ale wierze we zmartwychwstanie...:)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-02 12:56
Ciesze sie jak dziecko:-)) oczywisce,ze zarobie:)
Renumious / 2008-04-02 13:12 / portfel / "GPW Kmiot"
ulala, na LCC już +11%, bariera 3,05 pękła jak bańka mydlana, pozostaje kwestia zamknięcia...jak zamknie powyżej to sygnał do wejścia mamy wyraźny...
do 3.50 powinno wszystko odbyć się wg pozytywnego scenariusza...
obroty przyzwoite, więc mamy chyba realne wybicie z trendu spadkowego, to byłoby coś...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy