Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Renumious"

Komentarze do portfela "Renumious"

Wyświetlaj:
Renumious / 2008-02-20 10:52 / portfel / "GPW Kmiot"
Zaoceania w końcówce niestety zrobiła wszystko żebyśmy dzisiaj otworzyli "pod kreską" i tak się stało.
Tyle, że kolejny dzień w zauważalny sposób zmienia swoją wartość WIG20 a "misiaki" pogrążone są w maraźmie o lekko czerwonym zabarwieniu.
To sytuacja dobra dla "szukaczy", gdyż wzrosty odbywają sie w wysoce wybiórczy sposób...
kloszard / 2008-02-20 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...na razie caly czas mamy w srednim terminie spadkowy...marazm jeszcze moze potrwac kilka miesiecy dla mnie... ale wybiorczo spolki beda rosly takie jak sygnity czy synthos...
al_capponi / 79.185.76.* / 2008-02-20 12:27
witajcie....sporo tych danych oczekujemy...mam nadzieje,ze bedzie dobrze aby pokazac moja dobra wole zakupilem wlasnie syntka po 1.31...mam nadzieje,ze to byla tylko mala cofka ...pozdr.
kloszard / 2008-02-20 13:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zalezy pewnie od jankesow....jakos czuje ze zaliczy jeszcze okolice 1,28... ale zaczalem troche podbierac...tez licze na gore w srednim terminie...pzdr
Renumious / 2008-02-20 12:51 / portfel / "GPW Kmiot"
hej,

na wykresie syntka az prosiło się o korektę i dzisiaj jest dobry dzień na takową. Pytanie otwarte czy syntek kontynuować będzie po dzisiejszym ząbku rozpoczęty trend z kierunkiem na północ...obstawiam że tak i na potwierdzenie tego nie robię zadnych na nim ruchów :)
Renumious / 2008-02-19 11:57 / portfel / "GPW Kmiot"
Nasz rynek zachowuje się nad wyraz zdrowo. Po wzrostach mamy korektę, bez paniki, bez nerwowych ruchów...Właściwie czuje się jakbyśmy mieli hosse ;)
al-capponi / 79.185.97.* / 2008-02-19 12:34
widze ,ze rano spadki byly...dopiero zasiadlem do notowan...jest info o przekroczeniu
przez DB 5% w sygnity...ciekawe....wlasnie zajrzalem do Kloszarda,chiclem napisac o tym
a tu sprzedane ,napominam bo spotka jet obserwowana:-)
Renumious / 2008-02-19 12:52 / portfel / "GPW Kmiot"
właśnie obserwuję przebieg notowań sygnity :)
mi zyłka pękła na PKNie i na razie przeskoczyłem na Ponar bo dzieje się :)
Moja strategia na "te czasy" to przede wszystkim nie tracic czasu na słonie...
Renumious / 2008-02-18 14:40 / portfel / "GPW Kmiot"
Atak popytu na Centku...PKN znowu jednym z najsłabszych walorów w WIG20...Syntek kolejną sesję pokazuje siłę...
Renumious / 2008-02-18 14:47 / portfel / "GPW Kmiot"
a propos Centka to AT podpowiada że 5.70 jest interesującym miejscem na wykresie, ew. przebicie na zamknięciu może być sygnałem mocniejszego ruchu wzrostowego...
al_capponi / 79.185.80.* / 2008-02-18 15:12
mam cgd ,co prawda tylko 3 k ale zawsze cieszy....synthos ladnie sie zachowuje...ponar-
wyplukuja wiadernego z akcji ,bardzo dobrze pazerniakowi,ogolnie nikomu zle nie zycze
ale facet zaslurzyl sobie....
kloszard / 2008-02-17 20:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...widze podobne zaintersowania spolkowe :-)
powodzenia i zielonego zycze :-)
Renumious / 2008-02-18 11:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Witaj,

bo to dobre spółki są :)

Również powodzenia życzę...:)

Pzdr
al_capponi / 79.185.80.* / 2008-02-18 10:38
witajcie....ale kac ....loj,wlasnie uruchomolem nola...od 2 dni w rodzinnym miescieale sie pozmienialo...ledwo zipie ,wpadlem sie przywitnac....wczoraj ojciec z wojkiem opowiadali o rozbudownie "imperium"przez solowowa.....przejazdem widzialem jakie postawili biurowce...ide po soczek...
Renumious / 2008-02-18 11:11 / portfel / "GPW Kmiot"
pozazdrościć kaca w pon ;)

a propos imperium Sołowowa to na pewno "się dzieje" no i syntek cieszy...powoli kształtuje sie trend północny na wykresie
A propos Próchnika trochę poszperałem i rzeczywiście nie wygląda to dobrze, wyniki wciąż nie dorastają do oczekiwań, tło notowań też wciąż nie jest krystalicznie czyste, opuszcza moją listę srok
W kwestii LCC nie mam zbyt wielu wątpliwości co do tego że na longa to spółka atrakcyjna tyle że z zakupem nie warto się spieszyć...
al_capponi / 79.185.80.* / 2008-02-18 11:23
solowow jest z mojego rodzinnego miasta,zakrece do Niego w wolnej chwili rozeznac sie
jak mu idzie,mam nadzieje ,ze odbierze:-)).....prawie 8 lat nie widzialem rodzinnego miasta..ogolnie pijaka juz ze mnie nie bedzie:-))....po poludniu do dziadzia a wieczorkiem
ciag dalszy spotkan towarzyskich ..-))
Renumious / 2008-02-18 11:36 / portfel / "GPW Kmiot"
no wiesz, jakbym wiedział że Sołowow to Twój sąsiad...koniecznie zadzwoń do niego i spytaj o plany na najblizszy rok a najlepiej na najbliższe 5 lat względem swojej stajni ;)


Pamiętam jak pierwszy raz wróciłem do swojego miasteczka po wyjeździe na studia...minęło 3 miechy może a i tak byłem wzruszony więc po 8 latach to pewnie moje emocje katapultowałyby mnie na orbitę...Saturna...
a propos "nie będzenia" pijakiem to na pewno na zdrowie Ci wyjdzie :D
Dobrej zabawy życzę...
al_capponi / 81.190.252.* / 2008-02-15 10:08
dokad dzis zmierzasz gieldo...fiuty us troche uratowaly tylki europie...BB i grenspen nie popiali sie we wczorajszych wypowiedziach...wiem trzeba skracac,ale cche napomknac
o spolce fam...powstaje nowa cynkownia ,wychodzi na to,ze fam bedzie dyktowal ponarowi
warunki gry...Kalicki kupil przeszlo 8%ponaru ....obserwujemy ...
al_capponi / 81.190.252.* / 2008-02-15 12:07
chlopaki od cygar nie proznuja ...stany beda zamkniete w poniedzialek.tak przypominam
al_capponi / 81.190.252.* / 2008-02-15 12:10
wyglada jagby chlopakom zaczelo sie spieszyc:-) dobra spolka ,moze mol ale widac,ze stabilna i dolek ma za soba ,tu nie powiino drastycznie spadac...co myslisz,mowie oczywiscie o synthos
Renumious / 2008-02-15 13:44 / portfel / "GPW Kmiot"
oj dzieje się dzieje...Syntek jest na tle rynku dzisiaj mocarzem, obroty spore...a mówiłem że rośnie jakby z boku to dzisiaj jakby chce temu zaprzeczyć ;)
FAM mnie raz juz pozbawił sporej gotówki...więc ma u mnie dług ;) Rzeczywiście sytuacja w tej spółce wygląda ciekawie co zresztą znajduje odzwierciedlenie w kursie...tyle że do poziomów srzed pół roku to ma jeszcze mile...więc duzy plus...
kolejna sroka która warto pochwycić...moja lista srok do wybiórczego pochwycenia wygląda tak (+ - jeszcze kilka innych walorów):
Stalex
MSZ
FAM
Próchnik
Swarzędz
LCCorp
Armatura

co sądzisz o Próchnie i LCC?
al_capponi / 81.190.252.* / 2008-02-15 14:24
nigdy nie mialem prochna ,ale pisali u biga,ze slabe wyniki za 4kw i jest walka wewnatrz
firmy...lcc mam ,na szczescie nie rzucilem sie na debiucie ...mam pakiecik pomiedzy 2.60 a 4 srednia jakies 3.40...na longa git,w 4tym kw .jeszcze nie wykarze zyskow (chyba)za mieszkania w sky tower...podobno apartamenty ladnie schodza a tam nie 8k za metr tylko....:-) kupuja ziemie np.od teg spolki co eurofaktor ma udzialy ,cos w tym stylu..czlonek RN kupil 50k po 2.89...co jeszcze hm bedzie moze drugie gtc za 5 lat
u mnie long ,to samo ferrum
Renumious / 2008-02-14 13:43 / portfel / "GPW Kmiot"
Koszyczki pchają na południe...korekta w toku...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-14 15:18
hmm.wczoraj byly dobre dane z us,dzis rowniez lepsze od prognozowanych...hm...czyzby mial byc maly psikus dla niedzwiedzi...ustawilem zurawie do kupna po 20.85 nie wpadly...
...czuje,ze msz rozy wkrotce niedelugo...nie wiem,czy idm nie konczy robic dolka...zawsze spadal gdy bylo czerwono,dzis sie nawet broni,moze byc przelom....
Renumious / 2008-02-14 15:38 / portfel / "GPW Kmiot"
odbicie...na razie moje przypuszczenia co do korekty w locie się sprawdzają, ale niestety PKN jest jednym z najsłabszych walorów z w20
Syntka masz jeszcze? idzie jakby niezauważony w górę, miło
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-14 16:04
ale batony ida na msz ...sytnka mam ,korde juz dlugo dal cale 9% narazie,chlopaki od cygar
wybieraja rowno....wlasnie kupilm armate po 2.15 byl dzis 2.27 obroty ladne wyniki 4kw rowniez....
Renumious / 2008-02-14 16:09 / portfel / "GPW Kmiot"
armata to ciekawy kąsek...przez długi czas kurs tkwił w okolicach 2 PLN bez względu na sytuację na parkiecie...
pewnie też się przy niej zakręcę, na MSZ wre, tutaj wyczuwam potężny potencjał jeszcze do wzrostów, na pewno niebawem zakupię...
Renumious / 2008-02-14 09:11 / portfel / "GPW Kmiot"
To co rzuca się w oczy to powrót optymizmu. To co mi przychodzi na myśl to to, że ów optymizm zapowiedzią zmiany kierunku pochodu z północnego na południowy jest. Nadal swoje oszczędności pozostawiam na funduszu bezpiecznym, a zabawę na GPW kontynuuje przy wysokiej aktywności.
Dzisiaj liczę na wzrosty wszystkich posiadanych spółek. W przypadku szaleństw spekuli na którymś z walorów dokonam sprzedaży...
Obserwuję Stalex i liczę na głębszą korektę, MSZ to samo, a także Zurawie...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-14 09:54
witam...zurawie pokazaly raport ulala ..msz jest juz +8 korci ,na pewno wyniki beda killer.
armata podala 4 kw to samo ladnie mam nadzieje,ze sie wybije mam srednia jakies 2.30
...pytanie z czystej ciekawosci:czy jestes do przodu z kapitalem powiedzmy patrzac na caly 2007 rok do dnia dzisiejszego?...ja mam strate jakies 10-15% ...powod tego to temat rzeka...
Renumious / 2008-02-14 11:05 / portfel / "GPW Kmiot"
no własnie z czystej ciekawości sprawdziłem dokładnie saldo wpłat wszystkich z zewn. źródeł i podzieliłem przez to saldo aktualne papierów i funduszu i wyszło mi że zostało mi 76% wkładu. 26% strata...sporo czy nie...liczyłem się z tym, to po prostu było nieuniknione, dziecko ucząc się chodzić musi parę upaść...
a propos wyników firm, to niestety do wyników wzrosty później po dobrych wynikach raczej spadki...tak to zwykle wygląda...chyba ze masz inne doświadczenia, ja bym trzymał rękę na pulsie i sprzedawał w momencie podania wyników chyba że będą absolutnie powyżej oczekiwań :)
Renumious / 2008-02-14 11:08 / portfel / "GPW Kmiot"
a propos akt. syt. notowań to jak przypuszczałem własnie korekta się rozpoczęła, tyle ze duzo szybciej niż przypuszczałem, czyli optymizm gawiedzi parkietowej był wyższy niż przypuszczałem...teraz pytanie czy skorygujemy w locie czy polecimy na łeb do zamknięcia...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-14 11:40
ja moja walke na qpw rozpoczolem od kupna arki akcji jesienia 2006 pierwsze akcje kupilem bodajrze w grudniu...pszyszla zwala ale do wiosny zanim zaczela sie korekta zarobilem...krocie,w doslownym tego slowa znaczeniu..wtedy jeszcze malem razem z ojcem kase i podejmowalismy spolnie decyzje ,doradzal nam makler z ktrorym ojciec utrzymuje kontakty ....pamietam jak dzis mielismy cos kolo 12k msz dzien korekty ten nie drgnol cena 16.48 nastepny 16.16 w tym czasie wszystko sie sypalo wokol...makler doradzal a za nim ojciec trzymac...cene widzimy jaka jest ..rozdzielilem sie z ojcem pare miechow temu caly zarobek poszedl sie j.....molgbm sobie kupic za to nowke merca...
eh ciezko sie wzdycha,nieraz tak sobie mysle,ze moze to i lepiej ,ze tak czlowiek dostal po dupie ,pokora juz wiem co te slowo znaczy...jedno jest pewne jak podrobie kase to min.50% idzie w wig ....tak patrze np,.armata +3 cos tam +6 inna spolka na 0 suma portfela moze w dniu wzrostow bowiedzmy +2=3% a kghm?nie ma wzrostow bez niego
a spadki bez jego uszczerbku dosyc czesto...zapomnialem dodac...kupilem wczoraj 70 sztuk kghm po 104.30 ,cche zobaczyc jak to sie prezentuje gdyby grac np.kupic 1000sztuk
urwac 5-7% i tak probowac...ale sie rospisalem..
Renumious / 2008-02-14 13:18 / portfel / "GPW Kmiot"
...widać mamy za sobą bolesny upadek, pomijam kwestie strat nominalnych ...to ważne żeby po takowym zostać na parkiecie co czynimy. Efekty tego przyjdą prędzej czy później...jak tylko odwróci się cykl koniukturalny już bedziemy wiedzieć co robić.
Rwane inwestowanie teraz może się sprawdzić, ale jak zwykle potrzebna bedzie szczypta szczęścia i dobrego nosa...masz plan na granie KGHmem to go realizuj...osobiscie uważam ze to ciekawy pomysł, ułatwia go czytelny wykres Wig20...teraz jest czas eksperymentów, pozostaje kwestia ustawienia granic ryzyka...jak widzisz ja ją zmniejszyłem i większość swoich monet trzymam na nieruchawym funduszu.
...a propos dziennej sytuacji to coś czuje ze korekta lotna jest dzisiaj i conieco podniesiemy się do zamknięcia, centek maca dno korekcyjne...wyraźnie mamy zadyszkę na miśkach, to dobrze, brakuje panikarzy...oby tak dalej...

odbiór :)
Renumious / 2008-02-13 09:22 / portfel / "GPW Kmiot"
Entliczek pentliczek w którą ze stroniczek dzisiaj podążymy...entliczek pentliczek...

Centek na oku, stalex takowoż...ale rynek może zaskoczyć i sciagnąć lejce nawet czarnym koniom...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-13 12:02
no wlasnie ...mam nadzieje,ze pojdziemy w gore(oby stany nie daly d....)msz ,cgd trzymam
nie wiem czemu ale jakos stx nie przykuwa mojej uwagi,sam nie wiem czemu....
relpolpda ciesza przeszlo 10% w 2 dni jak na razie,ladnie sie zachowuje na tle rynku...
za to idm:-((...mam wiecej spolek w portfelu,ja cos jak fundusze,wiem ,nie powinno sie miec tyle walorow ...jest pare ktore bym dobral...obserwuj ferrum,pojdzie jak przeciag,sprzedawac nie ma komu...
ps.herbal byl Ok...czasami trzeba...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-13 12:09
zapomnialem...czy obserwujesz zurawie?,zyski rosna jak na drozdrzach ,split ,zachowanie waloru barrdzo dobre,przebil 20 zeta w koncu...
al_caponi / 89.228.32.* / 2008-02-13 13:21
kurde korci mnie sprzedac msz drugi dzien z rzedu 10%i nadal zbieraja...mam tego prawie
5k ,byloby na korekte ktora sie zblirza powoli,moze to byc dzis lub za pare dni..who knows..
Renumious / 2008-02-13 16:13 / portfel / "GPW Kmiot"
kurde, gratuluje...MSZ piekny...teraz można pchać, ale...kto tam wie

zurawie obserwuje, ładnie idą rzeczywiście...sporo tych srok a wszystkich za ogon...sam wiesz...
centka złapałem i najprawdopodobniej dzisiaj wykreśla zabek na wykresie trendu wzrostowego, stalek wciąż mnie kusi ale jakoś tak w locie koryguje
dzisja ruszyła się w końcu armatura...to też sroka która warto złapać...ale powtarzając się...wszystkich złapać za...itd.
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-11 13:20
witam kupilem rilpapda po 7.02/7.04
Renumious / 2008-02-11 14:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Nastrój dzisiaj lepszy czy znowu posiłkujesz się herbem ? :)
Renumious / 2008-02-11 14:45 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześć,

Skąd zakup tego nieznanego mi papiera?

kupiłem TVN i PKN Orlen
Stalex jednak idzie ostro po przebiciu 3,14 PLN...warto go obserwować i wskoczyć z powrotem
TVN i PKN to zakupy krótkoterminowe...
Sesja na razie mocna, tyle że niski wolumen, to poważne ostrzeżenie...USA podyktuje zamknięcie jak zwykle...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-11 15:26
tvn juz nie widze,pchnoles....przed pp bujali kursem kolo 40 zeta,firma dobra ,niezle wyniki
zakup raczej krotkoterminowy,rowniez mysle nad pkn od piatku,widzialem 39.15
sprzedane cp brane ostatnio...
Renumious / 2008-02-12 09:55 / portfel / "GPW Kmiot"
TVN pchnąłem z zyskiem 3%, pierwsze DT od jakiegos czasu
PKN wciąż daje nadzieję na niewielki przynajmniej wzrost...
Synthos zamarł w okolicach 1.21
Czekam na ruch stalexu w dół, w koncu coś się musi wydarzyć...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-12 12:33
widzi mi sie ,zy panowie od cygar pojechali na krotkie wczasy,male obroty powinny zmiekszyc
potencjalnych sprzedawcow ...ladnie msz sie wybil mam troche papierka ,zastanawiam sie co robic,wyniki zakladam beda rewelka...jak ostatnio
Renumious / 2008-02-12 12:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Tak, Panowie Z Cygarami opuścili chwilowo parkiet. Wzrosty odbywają się przy niskim wolumenie...to znamienne.
MSZ pieknie idzie a ja tylko patrze
Synthos wykonał chwilowe nurkowanie do 1.17 co wykorzystałem i dokupiłem pod shorta lub DT...
PKN w koncu dłuzej zawisł powyżej 40 pln
Centek wygląda ciekawie, własnie uniósł sie na ważne poziomy oporu...wolumen rosnie i może dzisiaj ustanowić krótkoterminowy rekord co przy ew. przebiciu 5.4 będzie sygnałem pod zakup shortowy przynajmniej...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-12 13:21
tez ustawlem dokup synthos po 1.17 gdies tam jest w kolejce,chodz watpie aby cos wpadlo...cgd mam to samo co msz obserwuje ...kupilem wlsnie milenium 7.60 taki shorrcik
...relpol ok chyba szoruje dno,mam nadzieje
Renumious / 2008-02-12 14:17 / portfel / "GPW Kmiot"
no własnie, centek powyżej 5.40 i wolumen juz rekordowy w krótkim interwale...wygląda ciekawie, zakupie chyba dzisiaj tylko byle spekula nie pociagneła tego w kosmos...
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-12 14:33
dzis czalem ,ze cgd,zlomrex,stalexp maja budowac statki,cos na zasadzie grupy kapialowej
na razie nie wywalilem cgd i msz
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-12 15:05
....panowie od cygar przydreptali...
Renumious / 2008-02-12 15:38 / portfel / "GPW Kmiot"
i o dziwo podciągają indeksy...no no...dobrze bo moczymy tyłki w akcyjnej zupce :)
Renumious / 2008-02-07 10:18 / portfel / "GPW Kmiot"
Al...Obserwujesz Stalex? idzie ostro, to kucyk na którym można pobrykać chwilowo :)
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-07 10:56
...obserwuje....jak powiem ,ze jestem wku....y to bedzie to delikatne...mialem stalka w okolicach 2.50 sprzedalem z malym zyskiem..jeszcze mosze sie duzo uczyc...co mysisz
o idm? mam pare akcji ale jego zachowanie nie odbiega od mojego samopoczucia...
nie wiem czy wsiadac jest +10%prawie wigi lekko ponizej 0..ehh
Renumious / 2008-02-07 11:35 / portfel / "GPW Kmiot"
jesli pytasz o stalex to znajduje sie akt. na poziomie 3.13-3.14 i nieprzypadkowo, bo tutaj mamy górne ograniczenie srednioterminowego kanału spadkowego. Osobiście wstrzymałbym się z ruchami do końcówki sesji. jeśli uznasz ze zamknie powyżej 3.14 to mozna brać...ale ryzyko nadal jest spore :)
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-07 12:31
widze,ze nie oddales stalka...zaczolem obserwowac swarzed i mci..swarzedz idzie od
pozizej zeta..wadnie sie zachowujeniby powienien skorekcic ,ale cos nie przychodzi ..znowu arka zwiekszyla zaangazowanie do 20%mci to samo,odbilo sie od dolka 11.30 i zbierany systematycznie..wczoraj byl prawie -4%a skonczyl na prawie+4 ...ladnie sie broni ,arka to samo zwieksza udzialy ale to pozostawiam ocenie indywidualnej...
Renumious / 2008-02-07 15:40 / portfel / "GPW Kmiot"
akurat swarzedz z mojej listy "watched" wyleciał pare miechów temu, ale przyjrzę się. Jeśli chodzi o MCI to nie mam dobrego zdania o walorach, tyle ze to kwestia sparzenia. Stalka przegapiłem, byłem poza notowaniami przez 3 godziny, wystarczyło...ale odbija...zobaczymy, potrzymam dłuzej jak przebiej 3.14
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-07 17:46
jak widac zamknol sie po 3.12 ...mci ladnie sie wybronilo kolejny dzien podczas spadkow...
swarzedz szedl caly dzien jak burza,dopiero zwala wigow spowodowala cofniecie...
kupilem cpenergie po 6.65...o czym My tu piszemy ,przeciez nalezy skracac pozycje,mamy besse,grozi krach ,rwac z doskoku eh tak powinnismy robic...
Renumious / 2008-02-08 11:01 / portfel / "GPW Kmiot"
Stalex..wciąz nie wiadomo czy utrzyma sie powyżej 3.14...ryzyko wysokie...
swarzędz rzeczywiście ma swoje 5 minut, ale cóż...dzisiaj mozemy mieć odwrotna sytuacje do wczroajszej na GPW.
Stalex obciałem...chyba znowy osunie się poniżej 3.14, przynajmniej w trakcie sesji i wtedy odkupię...tak chyba trzeba...rzeczywiście w końcu besse mamy :)
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-08 14:03
stany zrobily wczoraj europe w ch....ale to juz standard...otwieraja sie na minusie -lecimy w dol,jak wyciagna sesje tak jak wczoraj na + to fiuty zaraz sa na czerwono,wiec znowu zle ...itd pkn dolowany z powodu 750 baniek ,mysle nad zakupem....nawet dzis europa byla na okolo+1.50 to qpw nie,nie da sie zrobic ,mysla,ze" Nas" wykiwaja, tak zjada ,wiec po co kupowac ..ble ble ble wszyscy cwaniaki ,glupich coraz mniej...rozum mi podpowiada aby wywalic troche papierow i zaczac rwac kawalkami kghm...kupic powiedzmy 100akcji zlapac 5-7%i w nogi ...jak wigi w gore kghm idzie 4-5 % a maluchy 2-3 czasami postara
sie spekula i mamy rajdzik...jak sa spadki widac np dzis kghm +2% reszla nedza....
powstrzymuje sie od wprowadzenia tego planu hmm od 2 miechow ...mam mozliwosc
siedzenia calych sesji przed kompem ...co sadzisz o tym?mam wisielczy humor wiec sorka za stekanie...
ps.postanowielm sobie"przypalic"moze to uspokoi moje skolatane nerwy.
al_capponi / 89.228.39.* / 2008-02-04 12:32
skosilem sie dzis na male dokupienie po 1.20 zobaczymy,wigi rosly...moze byc cofka:-(
Renumious / 2008-02-04 15:21 / portfel / "GPW Kmiot"
i jest :(
na Biotku techniczna zadyszka...oby się w gruźlicę nie przerodziła...
al_capponi / 89.228.39.* / 2008-02-04 15:32
oddalem dzisiejsza partie syntha po kosztach...biot,golym okiem ja widac...cp energia ma miec inwestora....dzis ladnie zbierana mam jej troszke po 10 na debiucie i dobralem po niecale 6 ....obserwoj stajnia capital ...min.hawe
Renumious / 2008-02-05 11:07 / portfel / "GPW Kmiot"
cpenergie też mam na liście, nono...;) w ciagu ost. dniach palec wisiał nad przyciskiem zlecenie zakupu, szkoda ze nie wcisnąłem...
jeśli chodzi o hawe...cóż, z pewnych względów sie nie wypowiem...
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-05 11:58
...zle mnie zrozumiales...nigdy nie mialem hawe...mowiac stajnia mialem na mysli,ze cp jest jedna ze spolek capitala tak samo jak hawe,ecard,libery,bipromet i t d ..

ps.dawniej pisalem jako lisek...zakladam,ze sie kapnoles,chyba:-))
Renumious / 2008-02-05 14:37 / portfel / "GPW Kmiot"
domyślałem się, jak widac dobrze...:)

dalej siedzisz za wielką wodą?
co skłoniło Cię do powrotu na łamy portfelowe?
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-05 16:26
wrocilem 3 tyg temu....tylko pisze u biga ,no i jakos ostatnio u Ciebie...nie masz wrarzenia
,ze idzie wieksza zwala...
Renumious / 2008-02-05 16:59 / portfel / "GPW Kmiot"
al...ja jestem przekonany że zwała nadchodzi a w zasadzie jesteśmy w jej trakcie :) jestem prawie pewny że o zyski bedzie trudno i "szarpane" inwestowanie z gotówką nonstop w odwodzie winno dać najlepsze efekty, ale ryzyko jest bardzo duże...
Biotek powinien był odlecieć wcześnie z portfela, synthek też, ale to pierwsza rozgrywka z wielu...z każda bedziemy mocniejsi....mam nadzieję ze bedziesz zaglądał
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-05 18:01
zgadza sie nawet wystawilem dzis biot po 1.08 nie poszlo....synthos mocny trzeba trzymac albo wywalic liczac na zejscie z 10%...ogolnie cos moje spolki nie odbily podczas ostatnich wzrostow...wczoraj sie wachalem ,zle postapilem nie skracajac pozycji...zobacz np.bre podal wyniki gorsze niz przewidywal rynek ,dotego zarzad wnioskoje nad nie przyznawaniem dewidendy..zlecial w jeden dzien,drugi odbil 5% i jakos wig20 sie kreci....nastepny kghm spadl na 82.50 moglem brac,odbi15%maleisrednie?wielkie..g.....o .co do zagladania wszystko zalezy najparwdopodobniej od Ciebie:-)pozdr.
Renumious / 2008-02-07 10:16 / portfel / "GPW Kmiot"
na wykresie indeksów mamy nic innego jak ruch korekcyjny. Rzeczywiście odbicie nastąpiło wybiórczo ale wyst. żeby wyciągnąc indeksy na "wzgórek korekcyjny" :)
Wydobycie na razie pogrążone w marazmie zamieniam na krótką chwilę na stalex któremu niestraszne spadki...
Renumious / 2008-02-01 21:49 / portfel / "GPW Kmiot"
Kurczafiks, ja se tu o bessie spadkach, zgrzytaniu zębami a Zaoceania druga sesja wyraźnie w górę co pewnie będzie miało znajomy efekt na naszym małym podwórku...
No w sumie to ja nie mam nic przeciwko...niedźwiedziem nie jestem, w akcjach kawałek tyłka moczę więc...na pólnoc by się szło hej ho hej ho...
Renumious / 2008-02-01 08:36 / portfel / "GPW Kmiot"
Codziennie co godzinę słysze gdzieś pytanie odnosnie tego czy mamy bessę czy hossę. Pytania sa kierowane do dowolnych osób a pytający z wypiekami na twarzy kolejne odpowiedzi dorzucają do kupki na której robią swoją osobista statystykę i wyciągaja ten sam wniosek. Mamy hossę a teraz to tylko korekta. Dopóki te osoby kontynuować będą te "badania" to wzrostów raczej nie będzie.
Myślę, że teraz czas na powolne, prawie niezauważalne osuwanie sie indeksów które spowoduje w efekcie potężne zniszczenia w portfelach nic nie podejrzewających inwestorów. Taka przyczajona pijawka ukryta pukawka ;)
al_capponi / 89.228.46.* / 2008-02-01 10:34
.....to sie nazywa pazernosc....czlowiek powinien sie skracac .eh sam dokupilem
synthosa po 1.18 ,sygnity wyglada ciekawie...bbc capital rozczarowywuje,noz otwiera sie w kieszeni ....przestalismy zagladac do biga,czyzby brak czasu...pozdr.
Renumious / 2008-02-01 11:10 / portfel / "GPW Kmiot"
sygnity wygląda bardzo ciekawie, osiągnęło juz dno, pytanie czy ostatnie. Ciekawe, bo też mam ja na liście obserwowanych. BBIC dołuje, mimo teoretycznie dobrej sytuacji w spółce, ale mamy bessę (tak uważam) więc nie powinno to dziwić. Do Biga nie zaglądam, ale nie z braku czasu, a raczej z braku potrzeby...w skrócie dużym.
Pzdr,
al_capponi / 89.228.41.* / 2008-02-01 16:34
ogolnie rzadko mi sie przygladac jakiejs spolce dluzsza chwile..caly dzien
zerkalem na walkowany synthos ...ewidentnie ktos zbiera ....bbc z checia bym wywalil(bralem w okolicach 7.50,srednia)jak sa spadki to leci jak wig up ten dziad ledwo dyszy (ktos z grubasow w dogrywce litoje sie i daje mozliwosc pozbycia sie papieru wyciagajac z reguly na 0 ...da zarobic ,tylko widac nikomu sie nie spieszy ,ta sama sytuacja jest na 04pro ,pamietam jak kupowalem i sprzedawalem ze 3 razy ,zawsze z sowitym zarobkiem....dzis 4.80-5.20 obroty mizerne.....czemu trzymasz"wydobycie"w portfelu?pozdr.
Renumious / 2008-02-01 16:48 / portfel / "GPW Kmiot"
synthos jest na celowniku jakiś panów z cygarami, rzeczywiście, walą seriami, wyraźnie.
"Wydobycie" trzymam do "pierwszego, znaczącego wytrysku", tutaj infa mogą być kilerami niedźwiedzi...
Morderczo-mafijny klimat mi się udzielił, ale cóż...morduję swoje emocje od jakiegoś czasu...konsekwentnie pozbywam się kolejnych fragmentów...
rocco / 2008-01-31 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
no jak Ci idzie w tej zawierusze?
pytam, bo transakcje nie odzwierciedlają wszsystkirgo, a i wszystkich transakcji większość nie wpisuje
Renumious / 2008-02-01 07:58 / portfel / "GPW Kmiot"
akurat mój wirtualny portfel idealnie odzwierciedla moje poczynania w realnym swiecie.
Idzie mi tak jak idzie rynek, wiesz jak jest :)
Wybiórcze wzrosty pozwalają mi na razie utrzymać się na powierzchni i strata już się nie pogłębia.
needle / 2008-01-30 15:14 / Bez rangi
nowszą nowość wpisałem; jeśli znajdziesz czas, zapraszam
Renumious / 2008-01-30 15:34 / portfel / "GPW Kmiot"
coś nabazgroliłem. bazgroł ten odzwierciedla moje nastawienie do przyszłych inwestycji. Ja naprawdę jestem gotowy na pradziwego "longa" :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy