Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "rocco"

Komentarze do portfela "rocco"

Wyświetlaj:
rocco / 2007-10-13 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
ale jazda na Relpolu, miałem wyczucie jak należy
rocco / 2007-10-08 11:45 / portfel / Tysiącznik na forum
jak tak się przyglądam innym portfelom, to widzę, że ja po prostu w dobrym momencie wskoczyłem w fajne spółeczki
żeby mi tylko jakaś korekta nie wybiła giełdy z głowy,bo jak patrze, ilu nie zarabia i ilu nie pisze i ilu złożeczy to aż strach
su_up / 2007-10-10 23:13 / _
źle nie jest, tylko to dopisać można
rocco / 2007-08-31 19:09 / portfel / Tysiącznik na forum
czyżby portfel się odradzał, coś mu nie dowierzam
rocco / 2007-09-16 09:12 / portfel / Tysiącznik na forum
dwie spółki na plusie i perspektywy niezłe, oby tak dalej
rocco / 2007-08-14 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
no chyba nie będę już pisał, bo poza Krepkiem, Renoumisem i Tomokiem to prawie nikt nie chce odpowiedzieć jak o coś pytam, jakbym był jakiś trefny,
chłopaki, dzięki że choć Wy coś mi napisaliście
Renumious / 2007-08-22 08:34 / portfel / "GPW Kmiot"
Jeśli chcesz o coś zapytać uderzaj z tym na mój portfel, bo na inne zaglądam rzadko...
Nie przejmuj się tym że ludzie nie odpowiadają, bo...to ich wybór i nie muszą tego robić.
A propos jakichkolkolwiek spółek to w tej chwili warto odpuścić kupno pod fundamenty czy AT. NTT nie jest wyjątkiem. Spaść może i wzrosnąć może bo rynek jest taki jaki jest.
Trzymaj rękę na pulsie bo jesli nastapią kolejne paniczne spadki pojawią się okazję do kupna nawet na longa, ale zawsze miej gotówkę pod ręką...
Pzdr
rocco / 2007-08-28 10:54 / portfel / Tysiącznik na forum
dobrze, dobrze zajrzę na pewno, dzięki
rocco / 2007-08-14 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
NTT tym razem wzrósł i znów nikt nic nie wie, tylko się wymądrzają jakimiś wykresami, programami, a (pod)powiedzieć niczego rozsądnego nie potrafią
niby wiedzą uczą się z tych samych książek, a jeden mówi wzrośnie, drugi że spadnie tak jak ekonomiści z tej samej uczelni, każdy ma inną koncepcję
Zatem albo ja przyszedłem w złym momencie, albo tu tak jest zawsze, a może to dobrze, że się ludzie spierają, aby do czegoś rozsądnego dojść?
Tych co zajrzą miło pozdrawiam
Oby Wam rosło ...co chcecie;-)
krzyniek / 2007-08-14 21:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
się nie łam, zarobisz i tak
NTT jest poniżej ceny emisyjnej, a jeszcze nie rosła w rok posunie do góru ze dwa razy jak nie lepiej
needle / 2007-08-20 10:30 / Bez rangi
albo i nie...
...właśnie oddałem
kalot / 2008-02-21 15:41 / portfel / Tysiącznik na forum
i wyszło na Twoje
rocco / 2007-08-10 10:33 / portfel / Tysiącznik na forum
coś trzeba kupić, przecież muszę wreszcie zarobić na tym bałaganie!
Renumious / 2007-08-10 13:52 / portfel / "GPW Kmiot"
myślę ze warto zaryzykować zakup, szczególnie tych spółek na których dało się zauwazyć paniczne ruchy, tudzież spadki są szczególnie silne. Np. MSZ, Stormm, nawet PEP i wiele wiele innych. Oczywiście ustawić od razu stoprofit 2-5% wyżej. To mój sposób na korekte który na razie wyśmienicie procentuje...
Spadki nie muszą nas boleć...moga być sposobem na zarobek i jaki trening składania zleceń ;)
Renumious / 2007-08-10 13:53 / portfel / "GPW Kmiot"
acha, żeby nie było że nie ma ryzyka...jest potężne i nie zawsze się udaje...popatrz jakie mam czerwone buraczki w portfelu...
rocco / 2007-08-10 18:43 / portfel / Tysiącznik na forum
dzięki za odwiedziny, miło jak ktoś rozsądny coś ciekawego napisze,
jeszcze w najbliższych dniach coś dokupię i nie będę raczej rynku codzień obserwował
do Twojego portfela będę jednak zaglądał, bo choć przerażamnie nieco Twoja taktyka i chyba się na nią nie zdecyduję to jednak (jak pisał needle), masz ciekawy język, on zresztą też, i można się sporo nauczyć
needle / 2007-08-10 11:06 / Bez rangi
a, widzę, ze kupiłeś Variant...
taszka / 2007-08-09 20:11 / "Krecik"
a wiesz że mialem moja ale przegapilem ten wzrost i niewiele do kiesonki wpadlo, ale moze tobie sie poszczesci
rocco / 2007-08-09 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
no dzięki, chce potrzymać dłużej, bo to ma potenclał
kalot / 2007-08-09 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum
życzę pomyślności, z takim portfelem możesz być spokojny
krepek / 2007-08-08 21:05 / portfel / Tysiącznik na forum
pytałeś czy warto kupić...ja jeszcze zobacze jutro co sie wyklaruje...jeśli będzie gorzej przeczekam i pątek chyba że jutro było by silnie w dół no ale giełda ma inne prawa
rocco / 2007-08-09 01:46 / portfel / Tysiącznik na forum
no dzięki, ja wróciłem właśnie z impry i sobie zajrzałem co piszą ludzie, i jak tam indeksy za granicą, no pisz co ciekawego to ja cjhętnię poczytam
krzyniek / 2007-08-08 19:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hejka
krzyniek / 2007-08-08 19:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dopiero otworzyłeś chyba, bo nikt się jeszcze nie wpisał
zalogowaliśmy się tego samego dnia, trzymaj równo poziom i narka
rocco / 2007-08-09 01:47 / portfel / Tysiącznik na forum
pozimu nie mogę, bo wino i whisky zrobnilo swoje
to narka lrzyniek
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy