Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "smooth"

Komentarze do portfela "smooth"

Wyświetlaj:
smooth / 2009-07-08 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Kolejny raz wpakowałem się w pieprzony Lotos. Przysięgam, że to jest moja ostatnia przygoda z tym papierem bo zawsze daje mi w pysk.

Napisałem to sobie tu by przy każdym następnym razie gdy przyjdzie mi na myśl zakupić ten walor ten wpis mi to przypomniał. Szkoda, że nie można przykleić.

I wężykiem, wężykiem.....
needle / 2009-07-16 12:51 / Bez rangi
jak sobie przypomnę na ile go wyceniałem na przełom 2010/2011...
...to dopiero się mozna wzdrygnąć
pietroo / 2009-07-16 13:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przypomnij na ile :)
pietroo / 2009-07-08 14:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
poczekaj jeszcze da Ci zarobić
lotos, lotos...:)
pietroo / 2009-07-07 13:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak tam Twoja Warfama? chyba czai się i zbiera siły na 2 zł
smooth / 2009-07-07 14:47 / portfel / Tysiącznik na forum
brak obrotów czyli odpoczynek :-)
smooth / 2009-07-06 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum
heh... właśnie odkryłem ze podczas ostatniej sprzedaży impexmetalu zlecenie zrealizowało mi sie tylko w części. Także dalej jestem w akcjonariacie....haha :-)
adrianoo / 2009-07-06 21:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
spadek dzis znikomy, walor sie trzyma swojego poziomu
smooth / 2009-07-05 20:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakbym miał cos kupić to bym kupił Optimusa. W spółce nie za wiele sie dzieje ale technicznie wygląda jakby chciało sie wybić górą. A optyś lubi fruwać wysoko.
Inny mój typ który podaje od kilku dni to Rainbow

Pokusze sie jeszcze o opinie na temat Ambry. Wiem że wiele osób ja ma. Wydaje mi się że szykuje sie większa korekta na walorze. Rysuje sie formacje RGR, kurs wszedl na dłużej pod średnie dzienne. Pare dni temu przebita dołem linia tredu. Jeśli nie utrzyma sie wsparcie na 2.60 możliwe zejście do okolic 2 zł. I tam ja będe na nią czekał :-)

Jakby ktoś chciał podać swoje typy to zapraszam.
pietroo / 2009-07-06 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hej,
to kiepsko z Ambrą jak ma lecieć, bo mam pakiecik...
smooth / 2009-07-06 09:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej Piotrek,

Niestety tak mi sie to widzi. Rynek też nie sprzyja.
adrianoo / 2009-07-06 11:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak to nie sprzyja, cieplo jest, pragnienie spore:)
a na serio, strasznie sie tam zamulilo
smooth / 2009-07-05 20:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodam jeszcze ze Trakcja może kontynuować rozpoczęty ruch. 4.20 w zasięgu. Co dalej? Zobaczymy.
smooth / 2009-07-06 21:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiejsza świeczka na Trakcji bardzo mnie martwi. Byki całkowicie oddały pole gry. Jedyne pocieszenie to znikomy dzisiejszy obrót.
adrianoo / 2009-07-06 21:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
Mnie tez martwi taki stan rzeczy bo spoleczka i jej zachowanie do tej pory bardzo mi przypadlo do gustu... coz... ktos nie wytrzymal
Ciułacz / 2009-07-05 01:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
HYDRO BUDOWA, to jest to na nadchodzący tydzień.

Troche jest droga , nawet jest bardzo droga, ale inwestorzy już dawno sie przyzwyczaili do ceny, a na wykresie z ostatnich 3 miesięcy wyglada jak by była niedowartościowana.
W zasadzie spółka dochodowa a jest w consolidacji a nawet gorzej, w lekkim trendzie spadkowym. BZ zaczął na ną nadaniać
Sam chyba nie kupie bo gonię Wielton.
pietroo / 2009-07-03 11:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widziałeś?
http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/trakcja;polska;sa,TRK,informacje.html
pietroo / 2009-07-03 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chciałem wkleić, że trakcja dostała rekomendację na "kupuj"
może zacznie rosnąć
smooth / 2009-07-03 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki. Spółka jest solidna to nie podlega wątpliwości. Leży na wsparciu, znajda sie chętni.
pietroo / 2009-07-03 11:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale wakacje może przeleżeć odłogiem, tak samo jak Borek czy Armata
smooth / 2009-07-03 15:38 / portfel / Tysiącznik na forum
No widzisz, napisałeś u mnie o Trakcji i już mamy 6%. Wpadaj częściej z takimi newsami!
pietroo / 2009-06-29 09:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Twój syntek szaleje
graty :)
smooth / 2009-06-29 10:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki :-)
Ciułacz / 2009-06-29 11:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth, witaj , Nic nie zapodałem na ten tydzień , jakoś tak wakacyjnie.
Na Synthosa spoglądam zazdrosnym okiem, bo kiedyś pogoniłem ze stratą.Gratki
smooth / 2009-06-29 12:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej Ciułaczu,

Przed synthosem dziś małe zasieki.Jeszcze wszystko sie może zdarzyć. Trzeba czekać na zamkniecie. Jak pokonają opory to 1.3-1.5 powinno byc na dniach. No chyba ze wszystko sie załamie.
smooth / 2009-06-22 20:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Ładnie mi dziś polecieli po portfelu. Człowiek się już odzwyczaił od takiej obsuwy.
adrianoo / 2009-06-22 21:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
witam w klubie:) moj portfel przemeblowal sie a dokladniej w czesci "zgotowkowal" zobaczymy co jutrzrejszy dzien nam przyniesie ale wydaje sie powienien rozstrzygnac o kierunku dzialania
smooth / 2009-06-22 21:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Mi tylko BZW na stopie odjechał...a wydawało mi sie ze za nisko go ustawiłem :))
adrianoo / 2009-06-22 21:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak sobie popatrzylem dzis na spoleczki z w20 to... nigdzie nie bylo za nisko, wypadlo co mialo wypasc chyba ze to cos glebszego...
smooth / 2009-06-22 21:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro pewnie trochę oddechniemy ale co dalej to mam obawy. W sumie w takim tempie to do konca tygodnia zniesiemy 50% ostatniej fali wzrostowej i zaczynamy od nowa. I tak by było najlepiej :-)
Ciułacz / 2009-06-22 01:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth, witaj !

Suwary typuję !
na cały tydzień powinienem obstawić, chyba nie kupie , bo brak nowego kapitału a nic nie chcę sprzedawać .
Dodam że na tej spółce jak ktoś ma czas to można by cały dzień ujeżdżać bo ma niezłe pulsacje.
Ciułacz / 2009-06-22 01:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Drodzy czytelnicy , zrobiłem błąd strategiczny, pisząc o Suwarach, przypadkiem nie kupujcie tego :) , zobaczcie te spółki co mam w portfelu i masowo to obstawiajcie : (reklama dzwignią handlu)
Ps. Po takiej rekomendacji +10% jest pewne.
smooth / 2009-06-22 09:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Ciułaczu,

Ja nic nie obstawie, bo nawet nie zajrzałem przez weekend. Suwarów w ogóle nie znam. Na razie jestem zły bo oddałem cos co właśnie zaczęło rosnąć a za to kupiłem cos co zaczęło spadać...grrrr. :(
Patrząc na Twój portfel gratuluje wyczucia rynku.
Ciułacz / 2009-06-22 12:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak masz na myśli Synthos to ja udaję że go nie widzę, go kiedyś go sprzedałem ze stratą, a wszystko odrobił i byłby na ładnym plusie.Fakt że kapitał ze Syntosa na innych spółkach godziwie zapracował na siebie odrabiając poprzednie straty. Pozdrawiam
Ciułacz / 2009-06-16 01:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth,Witaj!, dzisiejszy tydzien bez typów ?
smooth / 2009-06-16 08:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Ciułacz,

A jakoś tak wyszło.
Zauważyłem natomiast że często nasze typy sie sprawdzają ale parę tygodni później. :-)
pietroo / 2009-06-16 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Smooth
coś te żurawie nie chcą odlecieć...tak samo jak mój Próchnik...
jakoś chyba nie trafiliśmy...
pozdrawiam
smooth / 2009-06-16 08:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Piotrek,

Żurawią dam jeszcze szanse. Próchnika nigdy nie miałem. Jakoś nie rajcuje mnie ta odzieżówka. Choć nie! Skłamałbym bo czasami spoglądam na Bytom.
pietroo / 2009-06-16 08:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bytom ma jeden dzień w roku kiedy wzrasta ponad 30%. Przeszedłem to już dwa razy... Inaczej kisi się jak kapusta.
pietroo / 2009-06-08 12:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
praszysko przebiło 4.50
zadowolony?
smooth / 2009-06-08 13:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Część oddałem. Trzeba poczekać na zamkniecie.
Ciułacz / 2009-06-07 23:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Coś nowego na nowy tydzień
1. New World Resources
2.Nepentes SA
3. spółki jak Orlean , Lotos, itd wszystko co petrol
4. Te co już mam w portfelu

Ps. po takiej rekomendacji to może mi portfel rozsadzić.
smooth / 2009-06-08 08:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Mój typ to Budopol.
smooth / 2009-06-08 08:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodam jeszcze Permedia i Mercor.
smooth / 2009-06-07 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej,

Ja w ogóle nie w temacie po zakrapianym weekendzie. NWR mówisz...hmm?
Coś mało nas do tych typowań bo inwestorzy w weekendy zajmują się czymś innym. Co do mojego typu to jutro rano bo musze jeszcze cos sprawdzic a dziś już siły mnie opusczają.
Pozdrawiam
Ciułacz / 2009-06-08 01:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiem że mało nas tu jest, ale tak czy tak to wszyscy mamy chyba jakies typy, więc co szkodzi to napisać.Przynajmniej pobudza do myślenia.Pozdrawiam
Ps. inna sprawa to złożyc zlecenie.
smooth / 2009-06-08 08:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Chyba chodzi o to, że w weekend ludki mają ciekawsze zajęcia ;-)
aradeon / 2009-06-07 13:57 / portfel
Witaj Smooth
Mam do Ciebie krótkie pytanie co sadzisz czy Warfamę stać tylko na tyle czy odbije się jeszcze w nadchodzącym tygodniu.
pozdro
smooth / 2009-06-07 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Myśle że sytuacja musi sie troche uspokoić. Sytuacja w piątek przerosła byki skończyło sie brzydką świeca na dziennym na potężnym obrocie. Zbyt duża luka na open i lekka panika na koniec zrobiła swoje Nie jest to dobry prognostyk. In plus zaliczę to ze zamknęliśmy sie nad średnia 45 na tygodniowym i ten bastion trzeba utrzymać w tym tygodniu czyli okolice 1.60. Ja wierze w te spółkę i wiec trzymam, tym bardziej ze moja cena docelowa już niedaleko. Możliwe równie, że atak nastąpi szybciej. Zjazdu sie nie spodziewam.
Jednak jak któś dobrze sie ustawił można było nieźle na niej ugrac w tym tygodniu.
smooth / 2009-06-05 09:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo cenny felietonik. Warto czasami poczytać tego kolesia. Od razu widać inny sposób myślenia niż lanserzy inaczej mylnie zwani w telewizorze analitykami.
Polecam do poczytania.

http://grzegorzzalewski.blox.pl/2009/06/Lotos-i-eksperci.html
Ciułacz / 2009-06-05 11:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth, witaj,
Jeżeli analityk nie jest zmuszony do wypowiedzi na temat danej spółki i na jej temat nie może zając konkretnego stanowiska, to niech się nie wypowiada.Chyba że to robi celowo, aby manipulować kursem.Takie numery zawsze istnały na wszystkich giełdach i dalej tego będziemy doświadczać.A my inwestorzy musimy być analitykami analityków.Pozdrawiam
smooth / 2009-06-05 12:26 / portfel / Tysiącznik na forum

A my inwestorzy musimy być analitykami analityków.

Cenna uwaga Ciułaczu.
Pozdrowienia
aradeon / 2009-06-05 09:57 / portfel
Witam smooth.
Od pewnego czasu czytam forum i chylę czoła za warfamę, którą rekomendowałeś przez 2 tyg. (troszkę podebrałem) no i wcześniej za ambrę ( nie załapałem się).
Czy mógłbyś napisać kilka słów o ferrum zastanawiam się nad nim
pozdro
smooth / 2009-06-05 10:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Ferrum jest w konsolidacji po wzrostach ale pod średnią 45. Zanikają obroty a to dobry znak. Powinno nastąpić wybicie. Poczekałbym jednak aż wyjdzie ponad tę średnia na zamknięciu czyli około 5zł. Wskaźniki powoli wskazują wyprzedanie. Kurs dalej znajduje się pod średnia 200 sesyjna czyli, jak dla mnie, dalej jest w bessie. To będzie poważny opór, na dziś to jest jakieś 6 zł. Opór na 6 zł potwierdza również średnia 45 na rozkładzie tygodniowym.
Co do fundamentów to spytaj na forum Biga, tam znają to spółkę.
aradeon / 2009-06-05 10:39 / portfel
dzięki smooth.
nic dodać nic ująć.
A co do muzyczki jaką kiedyś zapodałeś to niezła i faktycznie powinni trochę przewietrzyć tą telewizję (chodzi o Menchester)
smooth / 2009-06-05 10:52 / portfel / Tysiącznik na forum
hehe... fajnie, że Ci się podoba. W sumie jak im się w głowach poprzewraca to pewnie dołączą do telewizyjnej papki. Ale cała płytka fajna.
smooth / 2009-06-02 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Podebrałem wczoraj troszkę WDM. Widzę na nim rysujące się ładne ORGR. Rosną obroty, powinno być dobrze Opór widze na 0.30-0.31 na sredniej 45 na tygodniowym.
Patrząc na wykres spółka ma ogromny potencjał.
amelia1 / 2009-06-04 18:03
Witam Cię Smoothku. Zachęcona analizą jaką otrzymałam o polnordzie proszę o jeszcze. W zeszłym roku mówiło się czasem na tym
forum o RADPOLU. Spółka dobra, profil działania ciekawy, Same pozytywy. Sadzę, że jest
tak nadal, tyle tylko, że jakis czas temu postanowili skupować swoje akcje i obawiam
się czy nie dojdzie do wezwania . Obawiam sieę tego, bo niestety kupiłam wysoko i
jestem w plecy ponad 50%. Dostałam dywidendę na otarcie łez. Dodam, że zakup był na
longa - kilka lat . Nie wykorzystałam niestety okazji do uśrednienia. Juz byłoby
pewnie po problemie. Jak się zachować w takiej sytuacji? Co sądzisz o tej spółce?
Pozdrawiam
smooth / 2009-06-04 21:27 / portfel / Tysiącznik na forum
WItaj,

Co do sytuacji wewnątrz spółki to sie nie wypowiem bo jej nie znam.
Technicznie natomiast wygląda dobrze i obiecująco.. Powoli widac ze rysuje sie trend wzrostowy. Średnie na tygodniowym rozkładzie właśnie przecięły sie na wzrosty. Akurat kurs jest na wsparciu. Najbliższy opór to 7 zł. Fajnie by było jakby pojawiły sie jakieś większe obroty.

Również pozdrawiam
amelia1 / 2009-06-05 00:01
Dobry wieczór, dzięki za odpowiedź. Radpol miał byc moim koniem a okazał sie leciwą szkapą. W tempie w jakim się porusza odzyskam swoję pieniądze za kilka lat. No chyba, że się zeźlę i " rozbujam obroty" .Ha ha ha, ale krezus ze mnie. Bywaj, do jutra!
Noxik / 2009-06-02 17:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Rynek na jakim dzilaa tez moze zaczac teraz rozkwitac, sami informowali ze maja chetnych do wejsciana NC. Kwestia tylko informacji. Na wykresach sie nei znam ale trzymam cie za slowo. Przyznam ze sam sie nad WDM zasanawiam juz od kilku ladnych dni.
Luknij tez prosze na Centrozap, uwazam ze spoleczka bardzo ciekawa, imponujace wrecz perspektywy.
smooth / 2009-06-02 18:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Na Centrozapie nieźle sie sparzyłem, a na dodatek wyleszczyłem. Mam do niego wstręt jak nie wiem. Potem parokrotnie sie przymierzałem ale coś nie mogę sie przemóc.
Na wykresie wygląda na konsolidacje z malejącymi obrotami. Średnie sie zbliżają wiec wsparcia blisko. Bardzo możliwe wybicie górą. Minus ze wykres ma krótką historie

Co do WDM miałem potrzymać tak do 30, no może 50gr ale tak sie zastanawiam czy nie zostawić na długo. Patrząc na wykres i spółkę to może być niezła inwestycja na hossę. 5zł daje do myślenia, a po tyle latał w debiucie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy