Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "TOMOK"

Komentarze do portfela "TOMOK"

Wyświetlaj:
Pooh / 2007-08-30 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witaj.
Wpadły mi w oko Twoje wypowiedzi na forum ogólnym, o stratach. Mam nadzieję, że nie grasz kasą przeznaczoną "na życie", ani tym bardziej na kredyt, wtedy moja wypowiedź nie będzie miała sensu.
Cierpliwości. Wiem / po sobie :)/, że stresujące jest oglądanie czerwieni w swoim portfelu, gdy zielono dookoła. Myślę, że łatwiej Ci będzie, gdy o tych pieniądzach zapomnisz, czy raczej po prostu będziesz traktować je bardziej "abstrakcyjnie". Mam nadzieję, że łapiesz, o co mi chodzi.
Aha,w mojej wypowiedzi nie ma ani słowa o tym, że masz nic nie robić ze spółkami z portfela. Ale w tym temacie Ci nie pomogę, bo się na tym nie znam /wystarczy popatrzeć na mój portfel :)/.
Pozdrawiam. Q
krepek / 2007-08-27 15:39 / portfel / Tysiącznik na forum
tomok do zarabiania jeszcze długa droga....zastanawiam sie czy nie dojdzie od tego aby ciąć straty i pogodzić sie z nią....czas pokarze
krepek / 2007-08-26 22:36 / portfel / Tysiącznik na forum
no panie nie ma co sie spieszyc...co sie odwlecze to nie uciecze....a giełda bedzie trwac....teraz mozna poczytac pouzupelniac wiedze i czekac....chyba ze na dt cos pograc tlyko tez trzeba wiedziec jak wejsc.....kiedy wyjsc to juz kewstia akceptacji zysku....i wielu innych skladowych.pozdro
Doxon / 2007-08-24 13:08 / Tysiącznik na forum
Witam!
Moje zdanie na temat dzisiejszych wzrostów na INF to takie ze nie wyglada to na masowy popyt a raczej czyjąś prowokacje.Ewentualnie ktoś już sobie zbiera pod wyniki po taniej cenie.Myślę jednak że jak już uzbiera to kurs się uspokoi jeszcze na jakiś czas (pod warunkiem że tłum nie podchwyci ruchu i nie zacznie się szaleństwo). Masz jeszcze trochę gotówki a jak już pisałem kiedyś, też mam ten problem że inf mam troche drogo więc może rozważysz uśrednienie i może uda się wydalić pod wyniki po jakies 12zł z zyskiem.Bo inaczej to długo by czekać na zyski. Ilościowo mamy cca tyle samo ja mam po 10,6 jak dobrze pamietam średnio.dokupowałem po 8,4 ale za wcześnie.Ogólnie jestem dobrej myśli i można tą spółeczkę trzymać długo ale czy nasze GPW wytrzyma tą presję? Już są ponad prognozami a za kwartał na pewno będzie dobrze nie ma innej możliwości.No nic zyczyłbym nam żeby doszedł do 18 zeta.zobaczymy jak będzie.Pzdr
TOMOK / 2007-08-24 13:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dzieki za komentarz
Pozdrawiam ciepło
marboru / 2007-08-23 21:47 / portfel / "Bankier giełdowy"
oj czerwono....
u mnie również.
będzie ok.
pozdrawiam
Jaronero / 2007-08-20 21:58 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
witaj :)
widzę że wszyscy "młodzi" na podobnym wartościowo wózku jedziemy :)
Ja już uciąłem kilka ogonów, powodzonka!!!!!
TOMOK / 2007-08-20 22:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dzięki
Pozdrawiam
krepek / 2007-08-19 20:58 / portfel / Tysiącznik na forum
siemka tomok..jak nie ma jak jestem:) coś przez weekend mało wpisów wręcz prawie wogóle....chyba wszyscy myślą nad ruchami, lub najzwyczajniej w świecie spędzają czas na łonie natury...ostatnimi czasy jakoś mniej czasu na forum...a i nie wiele moge zdziałać...nic nie sprzedaje, kupuje...czytam tylko i cierpliwie czekam aż sie odrobi...pozdro
Fawelas / 2007-08-19 09:57 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj,
Widze, że nie dałeś się wyleszczyć. Też trzymam. Zobaczymy czy obaj mamy racje.
Samych sukcesów życzę.
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-08-19 13:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dzięki
Pozdrawiami też powodzenia zyczę
marbo / 2007-08-17 00:03 / Tysiącznik na forum
Cześć.
Jesteś szczerym człowiekiem.
Jesteś prawdziwy....
Życzę Ci jak najlepiej.
Myślę że i dla nas początkujących słońce zaświeci na GPW.
3-maj się .
Pozdrawiam.
wuerka / 2007-08-16 18:27 / Tysiącznik na forum
żyjesz Stary ?
krepek / 2007-08-16 16:37 / portfel / Tysiącznik na forum
co tam tomok słychać? pozbierałes sie już:)
ja tam wole nie patrzeć...można poczytać coś...
no chyba że n adt coś pograć...ale jeszcze cieńki jestem więc...czekam....ciekawe jak długo
TOMOK / 2007-08-16 19:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witam Panów.
Zyję..
trawię to wszystko w sobie
mam do siebie tylko żal, że tą książkę ciut za póxno zaczałęm czytać
Nie popełniłby na 100% jednago błędu
Ciąłbym straty
a tak...
Pozdrawiam
tafcik-real / 2007-08-17 21:19 / portfel / Gracz Giełdowy
nie ciąłbyś...
zawsze się wydaje, że nie może być już gorzej, że zaraz odbije...


:-(
TOMOK / 2007-08-17 23:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zrobiłbym to...uwierz mi...
wcześniej nie znalem tego pojęcia
a Ciebie to wcale nie...
P..............
wuerka / 2007-08-15 22:39 / Tysiącznik na forum
myślę TOMOK, że to jest po prostu nauka- nie tylko o giełdzie, ale o czymś więcej
a co do bro, to tak tylko zagaiłem :-))
pozdro
Pooh / 2007-08-14 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witaj. Ad poniższego...
Puszczę Ci maila ze swoim spojrzeniem na sprawę. Nawet prywatny kawałek podłogi nie jest dobrym miejscem na pewne przemyślenia. Będę wdzięczny, jeśli odpiszesz.. Pozdro. Q
krepek / 2007-08-14 09:38 / portfel / Tysiącznik na forum
siemka tomok...musze powiedzieć ze wczoraj na forum pojawiły sie dwie ważne ale to zaje....cie ważne sprawy...
w zasadzie to było na jeden temat ale poruszone przez dwie osoby...mam nadzieje ze wiesz o co chodzi i o kogo:)
pozdro
TOMOK / 2007-08-14 09:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
tak i nie wiem co o tym mysleć
pozdrawiam
krepek / 2007-08-14 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
o to nie dobrze....trzeba wyciągnąć wnioski a nie pochopnie nie na siłe...ja już błędy popełniłem, czasem sie o nich zapomina a to jeszcze gorzej bo brni sie w g...dalej.
TOMOK / 2007-08-14 10:03 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie rozumiem...tego wszystkiego...choć staram sie
pozdrawiam
krepek / 2007-08-14 10:08 / portfel / Tysiącznik na forum
wytłumacze ci na maila
TOMOK / 2007-08-14 10:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oki czekam
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy