Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "TrentX"

Komentarze do portfela "TrentX"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2011-12-24 15:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu i Gościom twoim: wszystkiego najlepszego na te Święta, Bożego Narodzenia od Ciułacza ! ! !
Kresowiak / 2011-12-23 23:21 / portfel / Bywalec forum
Wszystkiego najlepszego z racji zbliżających się Świąt!
dodge / 2011-12-23 22:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Sławku!
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-16 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc Trent
ile było dywidendy z TP i PGE?...........bo nie chce mnie sie szukac.......a ciekawym bo wiem ze były......
TrentX / 2011-09-16 15:03 / portfel / Tysiącznik na forum
TPE 0.15 PGE 0.65 PLN brutto
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-16 17:21 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki dobry człowieku
pozdrawiam zysków życze
TrentX / 2011-08-26 14:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Grupy LE polosowane :)

Grupa C
PSV Eindhoven
Hapoel Tel Aviv
Rapid Bukareszt
Legia Warszawa

Grupa K
Twente Enschede
Fulham
Odense BK
Wisła Kraków

Jestem optymistycznie nastawiony co do Legii bo poki co gra duzo lepiej od Wisly, ale i Wisla nie jest bez szans na kolejna runde...
Jak bedzie czas pokaze.
TrentX / 2011-08-25 23:53 / portfel / Tysiącznik na forum
@ kibice kopanej

Od dluzszego czasu kuknalem na mecze, opinia nastepujaca :

Wisla : przegrala jak najbardziej slusznie, LM nie dla niej, w LE moze sklad sie otrzaska, generalnie jakos tak wolno sie wszystko dzialo...

Legia :oba mecze zostawily jak najbardziej pozytywne wrazenie tej ekipy , widac bylo chec gry i koncepcje. Porownujac obie ekipy zdaje sie z ez gra o LM powinno byc odwrotnie ...

Slask :
Zawalil I mecz - kto u siebie dostaje baty nie ma szans na gre w pucharach, a i rewanz pokazal wiele prostych bledow ....


Optymistycznie :

Jutro superpuchar :Barca - Porto

Czy to bedzie wielki mecz ?? Czas pokaze ....
TrentX / 2011-08-25 23:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Komentarze do spraw zaczytanych w innych portfoliach :

@ amelian

nie pytam , ale wiem ze stoisz z boku
ja nie stoje obaczym w spokojniejszym czasie jak to sie bedzie mialo dla obojga metod - generalnie dzialasz jak najbardziej rozsadnie i w pelni popieram bocznice ;]co pewnie jest niekonsekwentne w stosunku do moich dzialan :), ale kto zrozumie maluczkiego inwestora takowego jak ja ???

Co do zielonych robaczkow dodam od siebie , ze przebywam obecnie nie dalej jak 2 godziny drogi od Rzeszowa mianowicie w Jasle i takowych nie stwierdzilem , za to komarow istna plaga i to napewno egipska jak rzecze kwiatek u pietrka :)
TrentX / 2011-08-25 23:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Czas zaczac cos pisac troche urlopowo troche z zaangazowaniem w GPW ;]
TrentX / 2011-06-21 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokonalo sie zamieszanie w portfelu z papierem TP SA z wykonaniem fikcyjnej transakcji celem dodania zysku z dywidendy do bajtlika .
Od tego czasu wyjsciowa cena za TP SA bedzie cena o 1.50 nizsza od kursu zamkniecia w dniu 17.06, czyli 17.40 PLN
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-21 17:41
Calkiem zgrabny portfelik, zastanawiam sie tylko co tam robi TP S.A., moglbys wypowiedziec sie co Cie sklonilo do tego waloru?
TrentX / 2011-06-22 10:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Zastanawialem sie wczesniej aby pograc na spolkach dywidendowych , poczytalem szereg publikcji i porownan z poprzednich lat i postanowilem sprobowac to zrobic najpierw na bankach BZWBK Pekao teraz na Tepsie (tym bardziej ze procentowo do ceny akcji dywidenda jest wysoka) aby zobaczyc co sie uda uszczknac i czy ewentualnie warto sie w to bawic.
Oczywiscie kapital inwestowany nie jest porywajacy jednak poki co troszke udalo sie uszczknac z pozytkiem dla siebie.
Jednak nie zakladam ze spolka zabawi dlugo w moim portfelu , choc zalezy to zapewne od ceny waloru i jego zachowania po odcieciu.
Mam tez inne spolki placace dywidende (energetyka)ale tych nie ruszam .Porownam pozniej jak to wyglada w stosunku do spolek zakupowanych przed ustaleniem praw dywidendy i odsprzedawanych krotko po odcieciu.
To chyba tyle w kwestii wyjasnienia. Jesli masz jakies sugestie i spostrzezenia z wlasnych doswiadczen chetnie wyslucham
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-22 11:49
TP S.A. posiadalem, to walor, ktory znakomicie spisuje sie w czasach slabej koniunktury lub po prostu korekty. Przy gwaltownych wzrostach jest raczej ostoja spokoju.
Zastanawialem sie kiedys, czy go przygarnac na dluzej (wlasnie ze wzgledu na w/w spokoj i dywidende) jednak nie moge sobie wyobrazic przyszlosci dla tego przedsiebiorstwa w szybko zmieniajacej sie rzeczywistosci i dlatego odpuscilem.
TrentX / 2011-06-22 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
No niewatpliwie jest to moloch na miare PKP , mnie sie wydaje jednak ze telekomy maja jednak cos do zaoferowania, a dodatkowo dominujaca pozycja na rynku powinna ulatwiac wchodzenie w nowe technologie , ktore zapewne beda poprawiac zysk. Poza tym na TP nastapilo wejscie w rynek TV z N-ka i wymiana obopolna woich uslug , co pewnie tez nie pozostanie bez znaczenia dla wyniku spolki..
TrentX / 2011-06-17 17:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam w moim grajdolku.

Zmaterializowaly sie w portfelu sie w koncu PP BRS , mimo to jednak jestem pod kreska :) a na rynku zaczely byc notowane
Co myslicie o tejze spolce i jak przewidujecie zachowanie kursu w kontekscie asymilacji nowych papierow ????
TrentX / 2011-06-14 22:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Male przemeblowanie w portfelu .. dokonane dzis ale transakcje byly wczesniej , tyle ze portfel jest ulomny z data wstecz nie liczy zyskow oraz nie dodaje gotowki.... A ma byc w nim jakies realne odzwierciedlenie tego co mi sie udalo lub co schrzanilem ;]

Generalnie portfel opuscilo Pekao a przywitalem sie z Tepsa :). Nie ukrywam ze obie transakcje odbyly sie raczej dla dywidendy ...Szczegolnie ta "telekomunikacyjna".

Pozdrawiam zagladajacych do mojego balaganu:]
TrentX / 2011-06-17 17:10 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz wyszlo ze mozna z data wstecz zrobic operacje i wszystko sie zgadza ale dopiero poprzez "modyfikacje ". Koniec koncow w bajtliku panuje jako taki porzadek :)
TrentX / 2011-05-26 11:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Pare dni temu rozstalem sie z WBK i zakupilem conieco CRM , czy decyzja sluszna okaze sie za jakis czas :)
TrentX / 2011-05-19 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Kolejna kombinacja z fikcyjna operacja na papierach PEKAOSA celem dodanie zysku z dywidendy do ulomnego w tym miejscu portfela moneyowego :), ale sztuczka sprawdza sie dobrze :)
smooth / 2011-05-19 19:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że wpłacana dywidenda jest pomniejszona o podatek.
TrentX / 2011-05-20 00:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :)
uwzglednilem :) po prostu wykonujac fikcyjna transakcje w portfelu , podatek wykazuje jako prowizje przy srzedazy akcji, wtedy bez problemu wylicza to co sie zostaje netto ;]
TrentX / 2011-05-15 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Jako ze portfel nie przewiduje mozliwosci dodawania dywidend , troche kombinuje w nim wykonujac fikcyjne transakcje na akcjach tak aby wartosc dywidendy dodala sie w postaci zysku do bajtlika.
Potem notowanie spolki startuje z cena za akcje po odcieciu dywidendy i wszystko sie zgadza :)
Pierwszy taki numer to BZ WBK ,w kolejce czekaja nastepne spoleczki dywidendowe w portfelu :)
TrentX / 2011-05-13 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnimi czasy cos parkiet szwankuje i obsuwa sie w dol , jednak w moim portfelu jakby dzialo sie odwrotnie co jest dobrym prognostykiem na przyszlosc ;].
Oby gdy przyjda wzrosty moja kabza nie poszla w druga strone dla rownowagi ,a bedzie milo ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy