Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "TrentX"

Komentarze do portfela "TrentX"

Wyświetlaj:
TrentX / 2011-05-07 20:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Majowka nadal trwa , kwity sledze sporadycznie :) poza tym na straganiku nudno ostanimi czasy :)
TrentX / 2011-04-28 19:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac , z wieczora :)
Puscil SL na liderze zyskow w moim portfolio czyli Lotosie, przytulilem bite kilka setek
, odkupowac nie bede poki co wiec przemodelowalem sie na finansowo - bankowo troche , a
takze dywidendowo i moge jechac na majowke , no chyba ze jeszcze SL odpali na jednym
walorku , wtedy pomysle czego zaczerpnac w zamian :)
TrentX / 2011-04-26 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc , jako ze zabraklo mnie ostatnimi czasy na necie z okazji problemow technicznych ,
chcialbym podziekowac serdecznie za zyczenia , z wzajemnoscia je skladajac wszystkim zagladajacym do mojego kacika :)

Pozdrawiam ;]
Ciułacz / 2011-04-24 01:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołego Alleluja !!! od Ciułacza
Thai / 2011-04-23 15:22 / Bez rangi
TrentX

Pogodnego, Radosnego oraz Rodzinnego czasu Swiatecznego zycze :)
Na Wielkanocny wiosenny czas wszystkiego dobrego, wszystkiego naj od Thai
dodge / 2011-04-22 21:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sławku

Wesołych Świąt Tobie i Twoim Bliskim życzę.

Pozdrawiam
TrentX / 2011-04-19 10:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnimi dniami nastal czas strzelania SL .
Po Azotach to samo spotkalo wczoraj PKO BP a dzis PKN :).
Zrealizowaly sie jakies zyski , wiec nie ma co rozpaczac i czekac na okazje odkupienia lub zakupu czegos nowego :)
TrentX / 2011-04-15 17:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Na wczorajszej sesji puscil bezpiecznik na Azotach , wiec sie z nimi pozegnalem , jakis zysk jest , wiec nei ma co rozpaczac ;] , poki co kasa ze sprzedazy w kabzie czeka na okazje ...
Dzisiaj byla na odkupienie ale mnie nie bylo ... Czekamy wiec dalej ;]
dociekliwy / 2011-04-15 18:49 / portfel / Tysiącznik na forum
masz wolna kase to poczekaj i zloz zapis dodatkowy(jesli bedzie) na BRS :-)
pozdr.
TrentX / 2011-04-15 18:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodatkowy zapis na akcje w jakiej jest cenie , bo kompletnie sie nie orientuje ...
dociekliwy / 2011-04-15 19:01 / portfel / Tysiącznik na forum
ja nawet nie wiem czy ten zapis bedzie nie znam oferty BRS
a jesli maialby byc to po cenie emisyjnej ale mozna przy takim zysku spodziewac sie redukcji
dodge / 2011-04-15 18:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadnij do Bebe Sławku z tym pytaniem.

Pozdr.
TrentX / 2011-04-15 19:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Oki doki :)
dodge / 2011-04-15 19:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No i odbierz szyfrogram, o którym wspomniałem u Piotrka :)
TrentX / 2011-04-15 19:10 / portfel / Tysiącznik na forum
tak jest ;]
dociekliwy / 2011-04-15 19:02 / portfel / Tysiącznik na forum
najlepiej by bylo bo kazumi wie na pewno
TrentX / 2011-04-14 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz , w portfelu nastapilo odciecie PP od Borka , stad dziwna na nim strata , ale wszystko wroci do normy po objeciu akcji nowej emisji co mam zamiar uczynic .
W sumie pierwsza taka inwestorska operacja w moim wykonaniu , wiec pilnie pytam i sie ucze jakie za pomoca takiej operacji mozna uzyskac korzysci, a co mozna stracic .

;]
CIERPLIWY GRACZ / 2011-04-06 10:48 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc Trent
portfelik masz na 5
tylko pozazdrościć
nie znam innej osoby która by tak szybko jak Ty nauczyła sie inwestować.............
ale ja mało jeszcze widziałem.....tak czy inaczej od dzisiaj to ja po rady bede do Ciebie przychodził
pozdro
TrentX / 2011-04-06 12:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc Cierpliwy :) , przeceniasz moje mozliwosci , nie sztuka jest kupic cos gdy wszystko rosnie , sztuka zarobic gdy spada . Moje zas nauki sa na tyle pobierane na ile spotyka sie na tym forum fajnych rzetelnych ludzi chcacych sie podzielic swoja wiedza i odczuciami.
W skrocie mowiac rozmowy, sledzenie forum, roznych porad ktore popelniaja , czasem podsuwaja informacje na ktore byc moze bym nie trafil plus troche zakupionej literatury a takze siec i zawarte w niej informacje powoduja ze bardziej rozumiem o co chodzi . Jednak do miana wytrawnego inwestora bardzo duzo mi brakuje :) i ja napewno sie tak nie oceniam.

Pozdrawiam :)
TrentX / 2011-03-08 14:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Zielonosc, poki co nie opuszcza portfelika , oby tak dalej :)
nastepne zas pytanie jakie sie nasuwa to jak dlugo :).
Pewnie tak jak mowi Bigu ze hosanna bedzie wybiorcza i nie kazdego papiera dotknie :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-03-03 15:19 / portfel / Tysiącznik na forum
cześć
i coraz ładniej portfelik wygląda
trzymać nie grzebać
a bedzie dobrze
TrentX / 2011-03-03 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy :) 3mac 3mac :) , ale stopy przesune ;]
Jak sie jeszcze jutro tak utrzyma :) poszukam nowych punktow :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-03-03 17:23 / portfel / Tysiącznik na forum
jak tak patrze na Twoj portfel to masz naprawde solidne spółki
choć o azotach to nie wiem nic.............
chyba na petrola to sie nie skusiłeś jeszcze?
CIERPLIWY GRACZ / 2011-03-03 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
wiekszość nowych którzy wchodzą na giełde daje sie omamić mediom i owczemu pedowi ........Petrol jest jak dobra dziwk............a każdy go miał...........:)
mam nadzieje że sie jednak nie dasz skusić............
inwestuj jak Big a bedziesz miał spokojną głowe i przyzwoite zyski
pozdro.......
TrentX / 2011-03-04 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Petrol mnie nie interesuje :) , co do Azotow to solidnie wygladajaca spolka chemiczna , mowi sie nawet o mozliwosci przejecia od panstwa pakietu Polic, poza tym mam ja juz poraz drugi.
Za szybko ja wywalilem w grudniu , myslac ze juz urosla na tyle zeby sprzedac . Jak sie okazalo bylem w bledzie i odkupilem ponownie a potem jeszcze dokupilem z mysla zrobienia z niej okretu fagowego w portfelu :) . Nie wykluczam ze jeszcze cos doloze :)
cierpliwyy / 83.25.83.* / 2011-03-04 21:37
ze skromnego doświadczenia wiem że nie warto przewartościowywać którejs ze spółek, dziel kase po równo, pamietaj że jesteś jeszcze młodym inwestorem i poprostu nie wiesz rzeczy (nie widzisz) które dla doświadczonych są oczywiste...........daj sobie troche czasu.........moim zdaniem jeszcze za wcześnie abyś był w stanie wybrać lidera..........
wszystko co poza w20 a właściwie w5 to ryzykowne spółki a robienie lidera ze spółki ryzykownej, jeszcze bardziej ryzykowne......nie mówie że sie mylisz.......mówie że to ryzykowne......ja kiedyś (nie tak dawno właściwie) obstawiałem Bomi byłem przekonany, branża spożywcza kilka funduszy w akcjonariacie dobra marka i kupiłem za dwa razy wiecej niż pozostałe w kilka dni 40% na minusie.......

naturalnie zapytaj także innych bo może to tylko moje uprzedzenie.........

i jeszcze jedno im lepiej idzie tym łatwiej stracić czujność nabierasz pewności siebie sądzisz że już wszystko wiesz i po chwili popełniasz błąd.........im lepsze wyniki tym bardziej sie pilnuj przy podejmowaniu kolejnych decyzji......
trzym sie
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-15 10:00 / portfel / Tysiącznik na forum
siema
tak sie zastanawiam
widze że dziś była bardzo dobra informacja z Lotosu (dobry wynik)
a Lotos prawie nie rośnie może w mysl zasady kupuj plotki sprzedawaj fakty czas już pomyśleć o realizacji zysku albo podniesieniu stopa? chyba że masz zamiar trzymac do końca hossy i na klate brac małe korekty..........wtedy nie mieszaj po co psuć.........
według mnie mała korekta na Lotosie wskazana.......ale pewnie wielu myśli inaczej........
sam zdecyduj.....pozdr
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-15 10:04 / portfel / Tysiącznik na forum
ale jak przejdzie przez 42 na dłuzej.....moze to tylko wina nastrojów na rynku że nie rosnie dzisiaj......chyba jadnak tylko stop loss...........
TrentX / 2011-02-16 14:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :)
Moim zdaniem ten wynik juz jest zdyskontowany , bo takiego mniej wiecej sie spodziewano i tak mowia tez rozni analitycy. Poza tym ze 2 miesiace temu trabili o tym ze cena jest juz i tak na dosc wysokich poziomach i to bez zadnej sensownej przyczyny gdyz spolka z racji inwestycji jest dosc mocno zadluzona , a wiec i zysk dla akcjonariatu z dywidendy nierealny.
Moze jednak wielu liczy na te nowoczesnosc i wzrost mocy przerobowych w przyszlosci...
Pytanie tylko jak bedzie ksztaltowac sie cena ropy , bo to w spolkach surowcowych najwazniejsze...
SL oczywiscie mam tylko kolo mocnego moim zdaniem wsparcia w okolicy 39 zeta (dokladnie nie napisze bo nie widze wykresu) .
Nie wykluczam jednak zmian gdyby cos sie dzialo :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-16 15:51 / portfel / Tysiącznik na forum
widze że szybko temat ogarnąłeś
nie kupuj smieci i bądz cierpliwy a bedzie dobrze
pozdr
TrentX / 2011-01-28 19:49 / portfel / Tysiącznik na forum
PGE - slowo o nim :)

Komentarz do wykresu po postawieniu kilku kresek AT
Dziś PGE przebilo dolem wazne wsparcie dlugoterminowe w okolicy 22.61 konczac notowania na poziomie 22.50 co moze wrozyc dalsze spadki , a tym samym dla dlugodystansowcow okazje do dokupienia waloru po nizszej cenie...
Kolejne wsparcie 22.28 a nastepne wazne w okolicy 21.30.
Krotkoterminowo w zasadzie od 17grudnia jestesmy w lekkim ale jednak trendzie spadkowym.

Aktualny wykres znajduje sie tutaj :
http://pokazywarka.pl/jo784s-2/

Krytyka lub wytkniecie ewentualnych bledow w rysunku wskazane :)

Tauron - slowo o nim :)

Kolega PGE z branzy krotkoterminowo znajduje sie w trendzie spadkowym.
Walor przebil dolem srednioterminowa linie trendu wzrostowego na sesji 21.01.2011 ,a nastepnie przebil wsparcie na poziomie 6.35 , zatrzymujac sie dzis na waznym wsparciu na poziomie 6.20.
Rowniez tutaj bedziemy obserwowac nastepne notowania i zobaczymy czy poziom wsparcia zostanie wybroniony, jesli nie to droga do dalszych spadkow na poziom ok 6.06 a nastepnie 5.83 stoi otworem, co rowniez czyni okazje do zakupow na long :)

Aktualny wykres znajduje sie tutaj :
http://pokazywarka.pl/vzf0pv-2/

Tu takze krytyka lub wytkniecie ewentualnych bledow w rysunku wskazane :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-28 10:50 / portfel / Tysiącznik na forum
widzisz x a chciałeś sprzedać kure ze złotymi jajami..............

gratuluje pierwszych prawdziwych zysków
TrentX / 2011-01-28 17:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy :)
Jaka kure ?mowisz o lotosie ???
Lotos mial byc sprzedany gdyby poszedl 3 sesje po kolei w dol , a ze poszedl w druga strone to zlecenie ze stopem nie wskoczylo do arkusza co za tym idzie pozostal .
Jednak na obu paliwach 3mam stop i przesuwam , bo nawet dzis w TVNCNBC anlityk z DIBREBanku opowiadal o sporym przeszacowaniu obu spolek ....
Trzeba wiec uwazac :)
TrentX / 2011-01-28 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Oczywiscie mowilem o przesuwaniu stopa tylko w gore :), nie zas dol :P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy