Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "TrentX"

Komentarze do portfela "TrentX"

Wyświetlaj:
TrentX / 2011-01-21 11:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla posiadaczy Tauron lub tez chcacych nabyc :) albo dla takich co maja do nie go
sentyment :)

Popelnilem sobie jakas analize techniczna ( pierwsza samodzielna) i wychodzi mi co
nastepuje :)

1.Średnioterminowo Tauron znajduje sie w trendzie wzrostowym (linia dolna trendu
poprowadzona po dolkach z 23.09 i 19.01. linia gorna trendu poprowadzona po szczytach
27.10 i 17.12
2. krotkoterminowo znajduje sie w trendzie spadkowym (linia dolna trendu poprowadzona po
dolkach 31.12 i 19.01, linia gorna trendu poprowadzona po szczytach 17.12 i 18.01
3. Wazny poziom wsparcia w okolicy 6.35- 6.40 ( po jego przelamaniu lub wybiciu dolem z
linii trendu mozliwosc dalszych spadkow ceny w okolice kolejnego poziomu wsparcia w
okolicy 6.20.
4. Na poziomie 6.52-6.54 wazny poziom oporu poprowadzony po dolkach 17.12 ,14.12 , 12.01
5.Po przebiciu oporu na 6.52 - 6.54 oraz wybiciu z lini trendu spadkowego gora w okolicy
6.58 a nastepnie przebiciu srednioterminowego poziomu oporu w okolicy 6.64- 6.65 -
mozliwe odwrocenie trendu i dalsze wzrosty w okolice 6.95 -7.00

Nizej podaje link do wykresu , jakby ktos mial ochote popatrzec i skrytykowac to co
nabazgralem ewentualnie udzielic wskazowek co jest nie tak to prosze o komentarz na
goraco w tamtym miejscu :) albo tutaj :)

http://pokazywarka.pl/vzf0pv-2/
cierpliwyy / 83.25.74.* / 2011-01-20 14:14
i męczysz sie z tym orlenem....pamietaj że dzis lub w ciągu kilku dni bedzie walka czy dalej w góre czy mocniejsza korekta...pamietaj ze wzrosty też sie kiedys kończą........ale może jednak w góre......wszystko zalezy od USA.... na moje to oni są już zmeczeni wyciąganiem indeksów na nowe szczyty.....to tylko moje zdanie.....żebys mogł porównać z własnymi przemysleniami........zobaczymy jak bedzie.......
TrentX / 2011-01-20 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Orlen siorbniety niedawno po spojrzeniu na wykresik uznalem ze powinien rosnac , stad bralem , no ale w Chinach zaciesniaja sie , ropa tanieje to i paliwowe ida w dol , zreszta surowcowe to samo .
Raczej mysle nad tym czy nie wywalic Lotosu rowniez i odebrac nizej :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-21 11:28 / portfel / Tysiącznik na forum
kupuj na długo.....
graj małymi kwotami .....
to powiedział by Ci Big gdyby mu się chciało kazdego pilnować..........
nie mieszaj w portfelu z byle powodu bo jak sie zrobi gorąco nie bedziesz wiedział co zrobić........musisz mieć plan i przygotować sie na każdy scenariusz....
zadaj sobie pytanie zanim kupisz co zrobie w poniedziałek jak społka bedzie spadała/rosła przy jakich poziomach? co za tydzień, co za rok......
TrentX / 2011-01-21 11:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Pomysl z Lotosem nieaktualny, bo dzis zielono poki co 3mam wszystko ;]
Tyle ze od poniedzialku skonczy sie laba i ide do pracy, wiec musze pomyslec jak ustawic stopy i na tym sie dzis skoncentruje :)
TrentX / 2011-01-17 19:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak PGE wywalilem ale analiza lotu w dol mi nie wyszla :] , bardzo ktos pilnuje ceny zeby za mocno nie potanialo podsypujac po 5 sztuk :).
No to zakupilem ponownie, ciut nizej niz cena sprzedazy i czekamy dalej ;]
TrentX / 2011-01-14 13:23 / portfel / Tysiącznik na forum
UOKiK nie zezwolil PGe na przejecie Energii , wywalilem wiec co mialem po 23.10, zakladam ze poleci w dol dosc mocno na fali niezrealizowanych oczekiwan.
TrentX / 2011-01-13 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Nadeszla paczka z edukacja ksiazkowa, o czym pisalem wczesniej :) zaczne w takim razie zglebiac "Analize techniczna" na poczatek :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-13 10:55 / portfel / Tysiącznik na forum
trent na spadkowych sesjach rób zakupy nie na wzrostowych....przeważnie po wzrostach są spadki takie jest prawo natury............jak najbardziej kupuj spółki w trendzie wzrostowym ale nie koniecznie na wzrostowych sesjach, we wtorek była okazja a wczoraj to już za późno....jeszcze beda korekty....KUPIĆ MOŻNA ZAWSZE ALE SPRZEDAĆ Z ZYSKIEM NIE KONIECZNIE.....
mimo to cieszy że kupujesz w20 a nie NC-depend czy inne wynalazki....pozdro
TrentX / 2011-01-13 11:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano probowalem kupic na spadkowych :)
tyle ze wczorajszy zakup Orlenu ( bo pewnie o to Ci chodzi) byl konsekwencja przeskoczenia z akcji Polic w celu porzadkowania kabzy na walory bardziej pewne.
Gdybym mial odpowiednia ilosc wolnej gotowki , napewno postapilbym tak jak mowisz kupil na korekcie :)
tu szczegolnie mam na wzgledzie PKO BP usrednic w dol a takze Tauron jak bedzie jeszcze mielil w miejscu .
Poki co ruchow wiekszych nie przewiduje... mniej wiecej do 2-3 dekady lutego :)
TrentX / 2011-01-11 12:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Na GPW lekko pojasnialo , a ja poczynilem zakupy literatury , powinna dotrzec lada dzien.
Na poczatek Murphy i Van Tharp.
Bedziemy sie edukowac :)
TrentX / 2011-01-10 14:35 / portfel / Tysiącznik na forum
A parkiecik dalej czerwony , tak sobie mysle ze jak WIG20 podjedzie pod 2600 to sie przekonamy w ktora strone pojedziemy, jak przebije sie w dol to bedzie nadal nedznie i trzeba bedzie szukac kasiorki na dokupienie w promocji :)
Jesli zas oprze sie to ma szanse na odbicie i zakonczenie tej korekty , wtedy nie trzeba bedzie szukac kasiorki na promocje bo zarobie na zwyzkach :)
Pozostanie czekac z dokupieniem na kolejna korekte ...
Hmmm napisalem to jako post nieoptymistyczny a brzmi jakby optymistycznie ;]

To chyba dobrze... rokuje :}
TrentX / 2011-01-04 18:01 / portfel / Tysiącznik na forum
No to po Nowym Roku bujamy sie w moim grajdolku raz pare % w gore raz w dol :)
Najwazniejsze nie miec choroby morskiej :P i nie wyrzucic z siebie wszystkiego co powinno sie trzymac ;]
TrentX / 2011-01-04 18:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak to napisal nizej Ciulacz ,isc z trendem :) i jak napisal Cierpliwy - nie grzebac :)
poza tym kupowac na korektach :) . ot cala filozofia :)))
Ciułacz / 2010-12-31 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trent witaj , pamiętaj że trend to twój to przyjaciel.
Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok od Ciułacza
bebe / 2010-12-31 16:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
TrentX...
sukcesów życze w nadchodzącym roku..;-)
Big Lebowski / 2010-12-31 14:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczesliwego Nowego Roku zycze..
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 13:17 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc Trentx
ostatnia rada w tym roku.........NIE MIESZAJ W PORTFELU........
jak masz za duzo czasu i siedzisz ciągle przed kompem przeznacz 5% kapitału na spekulacje i na nukę....i wtedy kupuj sobie co chcesz kontrakty opcje...NC...wszystko jak leci...ale w głównym portfelu nie mieszaj bo to Cie zgubi...nawet jak bedziesz miał dużą strate w granicach 30-40% naucz się z nią zyc...choć nie jest wysoce prawdopodobne zeby Lotos czy jakakolwiek spółka a w20 spadła tak mocno (oczywiscie to giełda jest a nie piaskownica i sie wszystko może zdarzyc)...nie grzeb w portfelu...kupuj na korektach...i zostaw portfel na 2 lata.....chocby źle się działo...chyba że Big powie że bessa i należy sie ewakuować narazie takich sygnałow nie ma....kup i trzymaj a nie bedziesz załował...gdybym miał spółki z w20 któe kupiłem 2 lata temu (bo od nich zaczynałem) i ktoś minie przypilnował to bym dzisiaj był jakies 80% na plus jak nie wiecej....
ustal sobie głowny portfel taki kręgosłup i trzymaj...a jak koniecznie musisz mieszac to graj na 5% kapitału czy ile tam sobie ustalisz, może bedziesz dobrym graczem ale pamietaj lepiej sprawdzac to i popełniać błedy na małym kapitale błedy napewno bedą.......nie ma człowieka na forum który na spekulacji zarobił tyle co Big....przemysl to sobie.....


cierpliwosci w nowym roku życze trzymaj sie
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 13:39 / portfel / Tysiącznik na forum
zwróc uwage ile czasu Big trzyma swoje papiery.......
znalazłem jeszcze kilku....np Sicok.......1000 dni z akcjami w reku........potrafisz?
ja próbuje..:) moj rekord to 1rok z vistula ale wywaliłem dziada 2.55 chyba......za to spółki z w20 nie widze zagrożeń...trzymasz i one dojrzewają jak dobre wino......:) czasem rzucisz okiem czy sie nic złego nie dzieje...
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
tyle cała filozofia zarabiania
TrentX / 2010-12-31 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Odwiedzajacym moj grajdol i sluzacych dobra rada , zycze pomyslnosci w Nowym Roku oraz samych pozytywnych inwestycji parkietowych , a w Sylwestra szampanskiej zabawy ...

Slawek.
dodge / 2010-12-31 08:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TrentX

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Wracaj spokojnie do Koszalina po zimowych wakacjach :)

Pozdr.
TrentX / 2010-12-31 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Z wzajemnoscia dziekuje , co do powrotu mam taka cicha nadzieje :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy