Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "TrentX"

Komentarze do portfela "TrentX"

Wyświetlaj:
TrentX / 2010-12-30 10:37 / portfel / Tysiącznik na forum
W zasadzie Nowy Rok na GPW rozpoczety :) mam nadzieje ze owocny dla mnie w zdobywana wiedze oraz popierajace ja dobre inwestycje :)
TrentX / 2010-12-28 13:19 / portfel / Tysiącznik na forum
W kabzie przemeblowania na koniec roku , pozbylem sie pozycji stratnych PKOBP, BRS,PGNIG, ELZAB pomniejsza one dochod i obniza zdziebko danine do US.
Nastepnie odkupilem te pozycje ktore chcialbym zachowac na dluzej np PKO BP i BRS.
Pojawily sie tez ponownie Azoty w sakiewce :)i

Czy dobrze zrobilem czas pokaze , w kazdym razie operacja jest jak najbardziej na zywym organizmie :)
TrentX / 2010-12-26 12:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziekuje za zyczenia swiateczne wszystkim ktorzy odwiedzili moj portfelik i takowe wpisy pozostawili :)
Ciułacz / 2010-12-24 18:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trent : Wesołych świąt od Ciułacza.!
Ps. w czasie hossy to idź z trendem , a na czas bessy to stań z boku.
dodge / 2010-12-24 09:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TrentX

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, chwil spędzonych z rodziną, prezentów od serca ofiarowanych i dużo radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!
bebe / 2010-12-24 15:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-12-24 09:02:15 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "TrentX" [0]
TrentX

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, chwil spędzonych z rodziną, prezentów od serca
ofiarowanych i dużo radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!

dodam tylko do tego money-owe pozdrawiam...
TrentX / 2010-12-22 23:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze ida swieta , na GPW chyba tez :)
TrentX / 2010-12-17 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Po dzisiejszych harcach na parkiecie i dosc duzych plusach glownych papierkow w kabzie udalo mi sie poraz pierwszy przewazyc bilans portfela ze wskazanim na zysk :).Mala sprawa ale cieszy :)
Nie bylo by to mozliwe bez wielu ciekawych opinii kilku graczy duzo bardziej doswiadczonych w tej robocie :)
Dla nich oczywiscie podziekowania za wyrozumialosc i zyczliwosc w mojej u************ ;]
TrentX / 2010-12-15 13:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis pojawilo sie w portfelu troszke papierkow EEX za niewielka gotowke ,pierwszy zakup na NC mam nadzieje ze pomyslny ;]
Tym samym zakonczylem zakupy na ten rok , chyba ze cos ladnie wyskoczy to nie wykluczam sprzedazy z pozniejszym odkupieniem :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-15 14:09 / portfel / Tysiącznik na forum
szybko się rozkręcasz...:)
miesiąc na portfelu a już inwestujesz na NC...
odważny jesteś....
w takim tempie to za niedługo kontrakty i opcje....
ale jak to mówią jest ryzyko jest zabawa powodzenia...
TrentX / 2010-12-15 18:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Cierpliwy,
w kolejne zabawy nawet nie zagladam :) poczytuje analize, spogladam na wykresy zaczytuje informacje , a EKo i tak ma w perspektywie przejscie na glowny juz za chwile wiec traktuj to jako inwestycje w spolke rynku glownego ;] .Zaryzykowalem po przejsciu zwyzke kursu , jak bedzie spadek to znaczy ze mnie intuicja zawiodla i najwyzej po nowym roku dobiore nizej jak bedzie konkretna korekta .
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-13 13:05 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
pamietaj o tym że spółka która szybko rośnie równie szybko może spadać...
jak obejrzysz roczny wykres lotosu to zrozumiesz o co chodzi...
póki cena ropy rośnie to jest w miare bezpiecznie...ale bądź czujny za kilka dni tygodni lotos może sie inwestorom znudzić...
chyba że chcesz trzymać do końca hossy to nie grzebaj...powinno byc ok....
TrentX / 2010-12-13 15:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :)
Bede 3mal reke na pulsie , mysle ze tu na razie informacja o uruchamianiu kolejnej linii pozytywnie dziala , a efekty pozytywne beda widoczne w raportach finansowych rzekomo za jakies pol roku (przynajmniej tak gdzies zaczytalem) z tej inwestycji ....
Z cena ropy wydaje mi sie ze jest podobnie jak z cena miedzi , poki w gorze to i KGHM popiernicza pod gorke :)
TrentX / 2010-12-11 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz przesiadka portfelowa odbyla sie w miare bezbolesnie wskoczylem na LOTOS , usrednilem w dol tez nieco Borka , w przyszlym tygodniu moze go jeszcze dobiore o ile spadnie, a jak nie to moze PGNiG ???
TrentX / 2010-12-08 23:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Wczoraj i dzis male przemeblowanko w portfelu , zobaczy sie w najblizszym czasie czy slusznie :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-06 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
ja nie siedze w tym biznesie zbyt długo ale czasem cos napisze bo wiem że starym wyjadaczom nie chce sie poprostu......Ci najlepsi siedzą sobie na Hawajach i poijają drinki szkoda im czasu na zwykłych leszczy......oczywiście są wyjątki Big, Ciułacz i jeszcze kilku....z czasem sam sie bedziesz orientował tylko pamietaj nie spiesz sie na giełdzie pospiech nie jest wskazany.......w20 a jak zarobisz i obczaisz co sie dzieje to wtedy droga wolna......daj sobie czas......i spółkom które masz w portfelu.....
TrentX / 2010-12-06 14:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziekuje za dobre rady , zawsze chetnie poslucham co masz do powiedzenia , oczywiscie czytam kacik Biga czytam Ciulacza , wzialem sie tez za ksiazki :) zeby przynajmniej nie zadawac pytan na ktore powinienem obowiazkowo znac odpowiedzi :).

A swoja droga musze pomyslec nad jakas spolka paliwowa zeby sie zdywersyfikowac troszke na moje azoty :), no i jeszcze warto by miec cos ze spozywczaka :)
No ale to pozniej jak beda jakies okazje :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-01 14:59 / portfel / Tysiącznik na forum
widzisz jakiego miałeś nosa na PKO......
tylko za szybko kupiłeś.......
TrentX / 2010-12-01 15:06 / portfel / Tysiącznik na forum
wiesz to co zrobilem w miesiacu listopadzie to byly moje pierwsze zlecenia w zyciu :) popelnilem wiec pare bledow , jedne dadza mi w kosc lagodnie - objawiajac sie jedynie mniejszym % zyskow po zwyzce , zas inne jak np Elzab moga mi sie czkac dlugo , bo nie wiem kompletnie co z nim dalej bedzie po wiekszosciowym przejeciu przez Novitusa :/
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-03 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
pewnie czytałes u pietroo co tam amella nabazzgrałaaa.....
ja tylko dodam że przez prawie dwa lata zatoczyłem pełne koło.....najpierw w20 potem mwig40 swig...itd aż do spółek groszowych.......i doszedłem do tego samego wniosku (co wspomniany u pitera PS)..liczą sie tylko spółki z wig20 głownie wig5....reszta to tylko dodatek.......nie ma sensu czytać setek raportów małych spółek szukać perełek i liczyć że ktoś duży wejdzie i pociągnie kurs żebyś mógł stać się milionerem........poświęcisz na to wiele czasu a rezultaty mogą być opłakane i to nie z Twojej winy porostu nie mamy dostępu do informacji poufnych i możemy się tylko przyglądac jak inni szarpią kursem a my nie znamy powodu.....oczywiście z czasem nabiera się wprawy i są inwestorzy którzy sobie świetnie radza na mały spółkach...ale to ciężki kawałek chleba i nie ma żadnych reguł.....a Wig 20 reaguje tak jak rynki miedzynarodowe są dane o 14.30 z USA to wszyscy czekają i nikt Ci nie zdołuje kursu o 20% żeby później wyciągnąc go na 10%plus.....

Mówiąc krótko zasady gry na dużych spółkach są bardziej przejrzyste i łatwiej można się ich nauczyć i nie jest prawdą ze stopa zwrotu z dużych spólek jest mała......przykład KGH od dołka bessy...........

(ja się wpakowałem w grosze i teraz czekam na cud, ale w każdej chwili może być też armageddon i zostane z niczym.....no prawie z niczym......więc nikomu nie polecam tego sposobu zarabiania.......jeżeli cud się wydarzy to sprzedam wszystko i załaduje w wig20 lub obligacje.......pamietaj że bessa zawsze przychodzi niespodziewanie...........
TrentX / 2010-12-04 19:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Dlatego tez pilnie czytam i staram sie uczyc wyciagajac wnioski z cudzych bledow , choc swoje tez juz mam na koncie , tyle ze raczej poki co malodotkliwe i na takie si zapowiadaja :)
TrentX / 2010-12-04 19:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Tym bardziej wiec uwagi ludzi w tym siedzacych dluzej np jak Ty , sa bardzo cenne choc wiadomo ze kazdy caly czasi sie uczy nawet Ci najbardziej doswiadczeni :)
TrentX / 2010-11-29 18:51 / portfel / Tysiącznik na forum
No to Mikolaj jak na razie rajduje w dol , na czerwono i w czerwonym kubraczku :) dobrze byloby zeby na swiateczna zimowa czapke starczylo z jakichs wzrostow :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-11-19 14:42 / portfel / Tysiącznik na forum
dajesz rade z tym portfelem?....mówiłem żebys sie przygotował na spadki i niestety sie sprawdziło.....ale nie chodzi o to kto miał racje......ja osobiscie obstawiam ze w poniedziałęk wtorek już bedzie dobze.....ale moze byc również tak że po wzrostach od początku września (bardzo ładnie wygląda na Wigu 20 wykres) bedzie 2, nawet 3 tygodniowa korekta.........bądż przygotowany.....psychicznie...........Twoja sprawa co z tym zrobisz.........
TrentX / 2010-11-19 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak zas mam papierki na dluzszy czas na razie to mysle ze przeczekam te znizke :) i cos zarobie , a na nastepnych korektach bede juz kupowal a nie siedzial jak myszka pod miotla :)
TrentX / 2010-11-19 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak daje rade :) , wiem ze korekta bywa i jest raczej nieunikniona , poki co papierki mam na dluzszy czas , a jak okrzepne popatrze poczytam, poucze sie i poslucham madrzejszych, pogadam z ludzmi to niewykluczone ze bede nimi mieszal i robil zakupy nie popleniajac bledow ktore juz popelnilem :)
W tej chwili moim jedynym bolem jest Elzab , bo w zasadzie Novitus jest konkurencyjna fiirma i zdobyl wiekszosciowy pakiet Elzabu . Pytanie czy Novitus pozwoli sie dobrze rozwijac Elzabowi a co za tym idzie papierki pojda w gore ....
To w zasadzie moja zgryzota terazniejsza :). Dwa razy pytalem na forum , ale jakos nikt sie nie ustosunkowaldo tematu :/

Pozdrawiam :)
cierpliwyyy / 83.25.99.* / 2010-11-19 22:19
to skomplikowana sprawa....niestety za cienki jestem zeby cos doradzic....popytaj mądrzejszych...bądz nieustępliwy jak komar najbardziej wytrwałe stworzenie na ziemii......nie ma chyba bardziej wytrwałego stworzenia zawsze osiąga cel albo ginie....nigdy jednak sie nie zniechęca.....widziałeś kiedyś zniechęconego komara??? zawsze walczy dąży do celu...........kto szuka znajduje....itp. itd. ..........tyle moge pomóc
cierpliwyy / 83.25.99.* / 2010-11-19 22:25
komary wybiły na swiecie miliony ludzi przez choroby które roznoszą.....i zawsze wracają czego by ludzie nie wymyslili zeby sie ich pozbyć........... zawsze wracają i robią swoje........
TrentX / 2010-11-19 22:39 / portfel / Tysiącznik na forum
a ja raczej zartobliwie :
http://www.youtube.com/watch?v=C3h85dz4X88
cierpliwyy / 83.25.84.* / 2010-11-21 12:44
tak trzymac, dopóki poczucie humoru Cie nie opusci jesteś wygrany!!!
bardzo ładna piosenka bardzo ładna......:)
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy