Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Wojtu$"

Komentarze do portfela "Wojtu$"

Wyświetlaj:
Wojtu$ / 2007-10-17 22:28 / portfel / Bywalec forum
dzisiejszy wynik to -0.7%
poniewaz w chwili obecnej wyznaczylem sobie kilka priorytetowych spraw wiec nie mam czasu na gielde, ale raz dziennie na pewno spojrze zobaczyc co sie dzieje
dzisiaj widze ze prochnik cos sie ruszyl, tylko ze ten papier chodzi w obie strony ale moze to juz ten moment ze zacznie isc tylko w jednym kierunku
dpl cos nie ma pewnosci czy juz moze roznac czy jeszcze nie, poczekamy zobaczymy
needle / 2007-10-17 22:30 / Bez rangi
przypilnuj spółki pod koniec miesiąca
Wojtu$ / 2007-10-16 17:42 / portfel / Bywalec forum
dzis -4.2%, krew sie lala, a ja niczego nie kupiem
dpl standardowo, po wzroscie wywalanie kto pierwszy, co za ludzie...
jutro zalezy od usa, ja obstawiam wzrosty
needle / 2007-10-17 19:54 / Bez rangi
co tu dużo pisać ...bardzo dobrze życzę temu portfelowi...
...jeszcze nie znalazłem takiego, który się pokrywa z moim bardziej:-))
mam te oraz Fasing, Variant oraz Polną
przyglądam się: Getin, Efekt, Betacom (zlecenie) i jeszcze paru innym
Wojtu$ / 2007-10-17 22:22 / portfel / Bywalec forum
dzieki za komentarz i dobre zyczenia, bo z tym drozapolem to chyba bedziemy jak to napisales u Siebie "sie... pocieszac" zanim zaczniemy sie cieszyc zyskiem, ale licze na to ze w koncu bedzemy sie CIESZYC, a nie POCIESZAC
pzdr
needle / 2007-10-17 22:28 / Bez rangi
wyniki 2Q dużo powiedzą...
...ja widzę opór ok. 18...
...ale czy tam dojdzie to od sytuacji makro zależy
...i czy my wytrzymamy
Wojtu$ / 2007-10-17 22:29 / portfel / Bywalec forum
odpisujesz szybciej niz ja pisze swoje krotkie przemyslenia ;)
needle / 2007-10-17 22:28 / Bez rangi
ja mam średnią zakupu ciut wyższą
Wojtu$ / 2007-10-17 22:31 / portfel / Bywalec forum
a uz tak przyjemnie bylo patrzec jak bylem na 0
i wlasnie przez tea wysoko srednia, to mamy lipe, bo kazdy kto nawet teraz kupuje ma nizej niz my no i im wystarczy odpal kilka procent nam to wystarcza zeby odrobic straty
Wojtu$ / 2007-10-15 17:13 / portfel / Bywalec forum
pare sesji temu mowilem, ze 3,5% jest odczuwalne w portfelu, ale 6,94% jest jeszcze bedziej odczuwalne, dpl rozpoczal wzrosty i niech tak bedzie, na reszte nie musi sie ogladac
rocco / 2007-10-15 19:57 / portfel / Tysiącznik na forum
jeden z niewielu otwartych portfeli gdzie kręci się koło zera, a wygląda na to że zarobisz na swoim, gratuluję i zapraszam z rewizytą
rocco / 2007-10-15 19:59 / portfel / Tysiącznik na forum
może niejasno napisałem, chodzi o to, że Ci co się chwalą zazwyczaj stracili na spadkach w lipcu, a Ty nie, czy niebardzo
Wojtu$ / 2007-10-12 16:48 / portfel / Bywalec forum
dzis w portfeliku -0.6% szczerze mowiac myslalem, ze gorzej bedzie, bo strasznie sie boimy tych amerykanow
dpl utrzymal sie ponad 11 co bardzo cieszy, a czasu coraz mniej...
Wojtu$ / 2007-10-11 17:01 / portfel / Bywalec forum
+3.4% na dpl od razu robi spora roznice w portfelu, przez glupi pospiech sprzedalem przypdkiem helio, teraz mnie szlak trafi jakby zaczelo rosnac, poza tym to coraz bardziej kibicuje swojemu drozapolowi...
Wojtu$ / 2007-10-08 18:35 / portfel / Bywalec forum
+1,8%
dpl w gore
helio w gore
prochnik - zanizanie przed odpalem?
Wojtu$ / 2007-10-09 18:27 / portfel / Bywalec forum
dzis +0.9%
nie mialem czasu sie przygladac, ale sesja chyba byla calkiem niezla wig w gore wig20 w gore, oby tak dalej
Wojtu$ / 2007-10-05 22:44 / portfel / Bywalec forum
wczoraj i dzis niestety nie mialem czasu obserwowac gieldy, no i wywalilo mi prochnik na stopie, poza tym to dpl prawie na zera, helio cos nie potrafi rosnac, pp pc guard narazie nie najgorzej ale poczekamy, moze bedzie lepiej
Wojtu$ / 2007-10-03 17:04 / portfel / Bywalec forum
dzieki Prochnikowi +0.19%, reszta zaliczyla spadek, wzrosty nijakie, spadk nijakie, jakos tak bezplciowo, kiedy to w koncu dostnie kopa... oby jak najszybciej ;)
Wojtu$ / 2007-10-02 16:45 / portfel / Bywalec forum
no dzis bez szalu +0.06% :)
ale grosz do grosza i bedzie zysk jak na lokacie :)
wig20 dosc sporo do gory wiec mozliwe, ze w dalszej kolejnosci reszta indeksow zacznie podazac za nim, usa w cwili obecnej na -, ale z nimi to nigdy nie wiadomo, wiec moze jutro bedzie w moim portfelu wiekszy +, wazne zeby nie -
Wojtu$ / 2007-10-01 18:02 / portfel / Bywalec forum
dzisiaj +0.2%
drozapol spadl, wiec dziaki Ci IGła, ze mnie powstrzymales przed zwiekszeniem pakietu bo bym tylko straty notowal,
HEL cos ruszyl, ciekawe czy to rozpoczyna wzrosty na nim, czy tylko tak a zmylka
Prochnik tez dzisiaj odrobil, jak PKM zjedzie do 128 to chyba znowu kupie
needle / 2007-10-10 18:30 / Bez rangi
dwie uwagi - jak kupujesz ponownie papier to daj mu spaść trochę zanim to nastąpi - to raz;
dokupiłem DPL vśr 10, 7 , ale jst jak widać

na szcząście mam Polną
Wojtu$ / 2007-10-10 18:58 / portfel / Bywalec forum
czesc dzieki za rade i komentarz
gratuluje przetrzymania PKM, trzymasz go dalej? jesli tak do do ilu masz zamiar?
ja niestety PLA nie mam, ale jutro sie zastanowie nad nia choc USA jak widac rzadzi, a u nas od razu paniczny strach i sprzedawanie pkcem, ale skoro dzis tyle urosla to moze zajmie miejsce hawe
DPL trzymam, tylko mam obawe ze wywale za wczesnie, bo jesli juz zobacze zysk, to bede mial ochote go zrealizowac, gdyz w mojej pamieci jest ciagle widok zachowan w poprzednich przypadkach, czyli info, po nim podbitka i ostre wywalanie, a w konsekwencji... spadek
needle / 2007-10-10 19:26 / Bez rangi
sprzedałem i Prokom i Gtc
kupiłem sky, polną i dpl i ...gotówka
needle / 2007-10-10 19:27 / Bez rangi
niby dobrze...nawet bardzo...
...ale coś mi nie gra
a...dziś Variant miał większy obrót...
jeszcze raz czy dwa..
...i coś się wydarzy...
może 30 pln?
Wojtu$ / 2007-10-10 19:59 / portfel / Bywalec forum
no jakby do tylu dolecialo, to w zyciu nie mial bym zalu ze sprzedalem, a tak to sie zastanawiam czy nie puscic w okolicach ostatniego szczytu
Wojtu$ / 2007-09-28 18:04 / portfel / Bywalec forum
mialo byc niby wyciaganie na koniec kwartalu, ale cos nie zauwazylem, tak samo jak 3 miesiace temu
portfelik +0.03%
zobaczymy co przyniesie pazdziernik, niedlugo wejda pp pcguard, ktore mnie bardzo interesuja... co by dobrze sprzedac ;)
Wojtu$ / 2007-09-27 18:42 / portfel / Bywalec forum
dzisiaj niestety ale roslo tolko na otwariu i pare minut po, a wiec portfel dzisiaj -2.46%
needle / 2007-09-27 09:59 / Bez rangi
takie Helio to nawet nie wiem co to jest...
...ale być może da się na tym zarobić?
Wojtu$ / 2007-09-27 10:23 / portfel / Bywalec forum
takie helio to jemy w wiekszosci ciast,
spolka wydaje sie byc dobra, w miare systematycznie powieksza rynek zbytu o nowe markety, ale ma niestety spory minus, bo ff jest bardzo maly i obroty znikome, wiec spolka tylko na dlugi termin, bo wyjsc z wiekszej liczby akcji, to zwalenie ceny niemal do zera :)
Wojtu$ / 2007-09-26 18:20 / portfel / Bywalec forum
+3.44% niestety prochnik dzis sie do tego zysku nie przyczynil, bo ja widac kupilem go w zlym momencie, ale lapac doki i gorki nie jest latwo, wiec jak ma rosnac, to jeszcze i tak zarobie, obecnie dzisiaj na wielka pochwale zeslyzyl dpl, moze cos sie szykuje na tej spoleczce
co do helio to slyszalem nieoficjalne dobre informacje o tej spoleczce, ale poniewaz byly nieoficjalne i nie moge ich poprzec zrodlem wiec nie bede powtarzal, jadnak nadal trzymam i licze na wzrosty rowniez na tej spoleczce
jutro licze na zielony kolor w moim portfelu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy