Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Komentarze po sesji 04.10.2006 ==> SAMURAJ JACK

Komentarze po sesji 04.10.2006 ==> SAMURAJ JACK

samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-04 15:20
STROKUŚ
mam jedno pytanie, czy w swoich porównaniach WIG20 i NASDAQ uwzględniałeś zmienność wartości dolara do złotówki?
Wyświetlaj:
strokuś / 2006-10-04 21:05 / Uznany Bywalec forum i giełdy
ech... mój "zmęczony" nasdaq wykręca prawie +2% ;-)
Morfeusz / 2006-10-04 23:31 / Tysiącznik na forum
Ile tak może rosnąć ? Myslę że po takich wzrostach jeszcze bardziej należy bać się
spadków, niedługo te różowe okulary spadną z nosa jankesom.
gabrik / 2006-10-04 21:42 / portfel / Wierny Forumowicz
zapiernicza jak szalony....wiesz co STROKUŚ od jutra na tydzień daję sobie spokój z FORUM ,muszę oczyścić sobie umysł:-)
strokuś / 2006-10-04 23:25 / Uznany Bywalec forum i giełdy
to dobry znak :-)
zbyt wiele osób jest nastawionych pesymistycznie - w barometrze Parkietu 5/5 analityków typowało spadki W20 w tym tygodniu, KJ i MP w swoich komentarzach również jasno wyrażali swoje oczekiwania spadkowe
w tej sytuacji musi być ruch w górę, który zmusi niedźwiedzie do zrewidowania poglądów - czyli chyba staje się realne wybicie up, choć myślę, że jednak fałszywe, ponieważ wyższy poziom w20 i mocniejsza złotówka dadzą idealną okazję do wyciągnięcia środków na ICBC
jeżeli do 20.X nie pojawią się spadki to wtedy zmienię swoje zapatrywanie na rynek
na razie widzę, że kolejny szczyt nasdaq nie został potwierdzony przez szczyty ultimate, rsi i macd
najbardziej wiarygodne sygnały krótkoterminowe dało eur/pln - wydaje się całkiem realne zejście do 3.87-3.88
KANE niezal. / 83.30.23.* / 2006-10-05 04:02
jakbym nie miał pozycji otwartych, to był dobry ;)
Sam ostatnio sie zastanawiałem, dlaczego miałyby być duze spadki i stwierdziłem, że brakuje do tego sygnałów. Ruch w górę moim zdaniem jest dobrym sygnałem, ale jeśli ten ruch będzie jakiś kosmiczny, o co na naszym sterowanym ręcznie rynku nie trudno, to nie będzie wesoło, bo krótkie kłują w bok.
a jesli nie będzie wyciągania środków na Icbc? Jesli już są środki przygotowane? Czy jest taka mozliwość?
obserwuję od pewnego czasu pewnego kontraktowca i on dzisiaj, gdy nasdaq miał +0,1 on już prorokował duuuży upp - nie pomylił się. Widać, niektórzy wiedzą wcześniej..
futurek / 212.2.99.* / 2006-10-04 21:23
ostatnio najmocniej spadal to teraz odrabia :-)
strokuś / 2006-10-04 18:53 / Uznany Bywalec forum i giełdy
nie, patrzę na siłę relatywną WIG20 notowanego w PLN a nie w USD
aczkolwiek czasem spoglądam na W20USD - niektóre formacje ładniej tam widać np. flagę w 1 kw br.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy